Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по району Сауран
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 28 февраля 2024 года № 128. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 29 февраля 2023 года № 6474-13. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказ Министра культура и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181"Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев на 2024 год по району Сауран в местах размещения туристов в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Байсбаев

Сауран ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 ақпандағы № 128 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 29 ақпанда № 6474-13 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-10-тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі №181 бұйрығына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сауран ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға туристерді орналастыру орындарында туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 0 (нөл) пайызы мөлшерінде бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Байсбаев