Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 205 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 тамызда № 9060-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Казақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің табиғи ресурстар мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Сактаганов
2024 жылғы 20 тамыздағы
№ 205 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2526 болып тіркелген).
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 35 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4911 болып тіркелген).
3. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 285 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5681 болып тіркелген).
4. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 359 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 124 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8864-16 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 августа 2024 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 августа 2024 года № 9060-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам природных ресурсов.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Сактаганов
Приложение к постановлению
от 20 августа 2024 года
№ 205
Перечень утративших силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 января 2010 года № 359 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2526).
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 февраля 2017 года № 35 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 января 2010 года № 359 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4911).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 сентября 2018 года № 285 "О внесении изменений и дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 января 2010 года № 359 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5681).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 июня 2023 года № 124 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 января 2010 года № 359 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8864-16).