О признании утратившими силу некоторых решений Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 мая 2024 года № 22/5-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 мая 2024 года № 9027-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зайсанского районного маслихата:
1) Решение Зайсанского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №27-18/1 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Зайсанскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 31535);
2) Решение Зайсанского районного маслихата от 8 декабря 2023 года № 01-03/VIІІ-14-8 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 26 декабря 2022 года №27-18/1 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Зайсанскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8933-16).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Загипаров

Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 мамырдағы № 22/5-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 мамырда № 9027-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Зайсан ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №27-18/1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №31535 болып тіркелген);
2) "Зайсан ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №27-18/1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 01-03/VIІІ-14-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №8933-16 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Загипаров