О признании утратившим силу решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2022 года № 22-2 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2024 года № 19-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2024 года № 7463-07
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2022 года № 22-2 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30555).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Н. Хайруллин

Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 14 қарашасындағы № 22-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 4 желтоқсандағы № 19-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 желтоқсанда № 7463-07 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Бәйтерек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 14 қарашасындағы № 22-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30555 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Н. Хайруллин