О признании утратившими силу некоторых решений Каратобинского районного маслихата
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2024 года № 12-2. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 29 февраля 2024 года № 7334-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Каратобинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мендешов
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
Западно-Казахстанской области
от 22 февраля 2024 года № 12-2
1. Решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3279);
2. Решение Каратобинского районного маслихата от 23 ноября 2013 года № 18-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3370);
3. Решение Каратобинского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 21-2 "О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3498);
4. Решение Каратобинского районного маслихата от 28 июня 2016 года № 4-3 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4477);
5. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 19-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5262);

Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 12-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 7334-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мендешов
Батыс Қазақстан облысы
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2024 жылғы 22 ақпандағы № 12
2 шешіміне қосымша
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3279 тіркелген);
2. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 23 қарашадағы № 18-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3370 тіркелген);
3. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 28 наурыздағы № 21-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 тіркелген);
4. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 28 маусымдағы № 4-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 тіркелген);
5. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 22 маусымдағы № 19-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5262 тіркелген);

6. Решение Каратобинского районного маслихата от 9 января 2020 года № 38-2 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5934);
7. Решение Каратобинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-3 "О внесении изменения в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6809);
8. Решение Каратобинского районного маслихата от 2 июня 2023 года № 5-12 "О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7202-07).

6. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 38-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5934 тіркелген);
7. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6809 тіркелген);
8. Қаратөбе аудандық мәслихатының "Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 2 маусымдағы № 5-12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7202-07 тіркелген).