О признании утратившим силу решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2022 года № 237/32-VII "Об утверждении Правил содержания и выгула домашних животных в городе Астане"
Решение маслихата города Астаны от 14 февраля 2025 года № 271/34-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 февраля 2025 года № 1403-01
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2022 года № 237/32-VII "Об утверждении Правил содержания и выгула домашних животных в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30184).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден

"Астана қаласында үй жануарларын ұстау және серуендету қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 237/32-VII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 271/34-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 18 ақпанда № 1403-01 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласында үй жануарларын ұстау және серуендету қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 237/32-VII шешімінің күші жойылсын деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30184 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Т. Зейнұлқабден