О признании утратившим силу решение маслихата города Нур-Султан от 25 декабря 2019 года № 476/60-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Нур-Султан"
Решение маслихата города Астаны от 14 февраля 2025 года № 269/34-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 февраля 2025 года № 1404-01
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Нур-Султан от 25 декабря 2019 года № 476/60-VI "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1256).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден

"Нұр-Сұлтан қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 476/60-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 269/34-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 ақпанда № 1404-01 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 476/60-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1256 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Т. Зейнұлқабден