О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 августа 2024 года № 212/26-VIII "Об утверждении Правил формирования архитектурного облика и градостроительного планирования города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 14 февраля 2025 года № 267/34-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 февраля 2025 года № 1405-01
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 августа 2024 года № 212/26-VIII "Об утверждении Правил формирования архитектурного облика и градостроительного планирования города Астаны" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1393-01) следующие изменения:
в Правилах формирования архитектурного облика и градостроительного планирования города Астаны, утвержденных вышеуказанным решением маслихата города Астаны:
часть первую пункта 14 изложить в новой редакции:
"Среднюю жилищную обеспеченность для расчета плотности, нового строительства на территории города применять не менее 15 квадратных метров на одного человека.";
подпункт 1) пункта 17 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден

"Астана қаласының сәулеттік келбетін қалыптастыру және қала құрылысын жоспарлау қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 тамыздағы № 212/26-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 14 ақпандағы № 267/34-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 ақпанда № 1405-01 болып тіркелді
Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 27 тамыздағы № 212/26-VIII "Астана қаласының сәулет келбетін қалыптастыру және қала құрылысын жоспарлау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1393-01 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Астана қаласы мәслихатының жоғарыда көрсетілген шешімімен бекітілген Астана қаласының сәулеттік келбетін қалыптастыру және қала құрылысын жоспарлау қағидаларында:
14 тармақтың бірінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қала аумағындағы жаңа құрылысты, қоныстану тығыздығын есептеу үшін тұрғын үймен орташа қамтамасыз етуді бір адамға есептегенде 15 шаршы метрден кем емес қолдану.";
17-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының төрағасы
Т. Зейнұлқабден