О признании утратившим силу постановления акимата города Нур-Султан от 1 февраля 2022 года № 506-209 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации по городу Нур-Султан"
Постановление акимата города Астаны от 5 января 2025 года № 506-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 8 января 2025 года № 1401-01
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Нур-Султан от 1 февраля 2022 года № 506-209 "Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации по городу Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26721).
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление внутренней политики города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны Байкена Е.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
Государственного учреждения
"Управление внутренней
политики города Астаны"

"Нұр-Сұлтан қаласы бойынша бұқаралық ақпарат құралдарындамемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 506-209 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 506-2 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 қаңтарда № 1401-01 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласы бойынша бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 506-209 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26721 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасары Е.Б. Байкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының Ішкі
саясат басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы