Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2025 год по Мугалжарскому району
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 февраля 2025 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 февраля 2025 года № 8686-04
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33110), Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов на 2025 год по Мугалжарскому району в размере 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
К. Ермагамбетов

Мұғалжар ауданы бойынша 2025 жылға шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 ақпандағы № 339 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 25 ақпанда № 8686-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-10 тармағына, "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 181 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33110 болып тіркелген) сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы бойынша 2025 жылға туристерді орналастыру орындарында шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемелері болу құнынан 0 (нөл) пайыз мөлшерінде ставка бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермагамбетов