Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 27 марта 2025 года № 03-03
В соответствии с пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Талгарского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Талгарского района:
1) решение акима Талгарского района от 15 марта 2024 года № 03-07 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6099-05);
2) решение акима Талгарского района от 30 июля 2024 года № 07-15 "О внесении изменения в решение акима Талгарского района от 15 марта 2024 года № 03-07 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6145-05).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Талгарского района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Айдарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Талгарской
районной территориальной
избирательной комиссии
Приложение к решению акима Талгарского района от 27 марта 2025 года № 03-03
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов.
Избирательный участок № 819.
Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 31, коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках" Талгарского района государственного учреждения "Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 1 по 35, Амангельды с № 1 по 33, К. Астаев, К. Байжанова с № 29 по 84, Бекбаева-Крутенко с № 1 по 30, Достоевского с № 1 по 12б, Медеу с № 1 по 9, М. Макатаев, Д. Нурпеисовой с № 1 по 25, Түркистан, Тауке хана с № 1 по 30, Токаева с № 26 по 97б, С. Торайгырова, Райымбека с № 1 по 32, Шынгыстау, К. Шакарима, Ықылас с № 30 по 86.
Избирательный участок № 820.

Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 03-03 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Талғар ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Талғар ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 03-07 "Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6099-05 болып тіркелген);
2) Талғар ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 07-15 "Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Талғар ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 03-07 шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6145-05 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Айдарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Талғар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Талғар ауданы әкімінің
2025 жылғы 27 наурыздағы № 03-03 шешіміне қосымша
Дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері.
№ 819 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ю.Гагарин көшесі № 31, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Талғар ауданындағы "Ю.Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын № 8 арнаулы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 1-ден 35-ке дейін, Амангелді № 1-ден 33-ке дейін, К. Астаев, Қ. Байжанов № 29-дан 84-ке дейін, Бекбаев-Крутенко № 1-ден 30-ға дейін, Достоевский № 1-ден 12б-ге дейін, Медеу № 1-ден 9-ға дейін, М. Мақатаев, Д. Нұрпейісова № 1-ден 25-ке дейін, Түркістан, Тәуке хан № 1-ден 30-ға дейін, Тоқаев № 26-дан 97б-ге дейін, С. Торайғыров, Райымбек № 1-ден 32-ге дейін, Шыңғыстау, Қ. Шәкәрім, Ыкылас № 30-дан 86-ға дейін.
№ 820 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 31, коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках" Талгарского района государственного учреждения "Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: К. Байжанова с № 1 по 28, Ю. Гагарина с № 1 по 44, Глинки с № 60 по 88, Ескельды би, Жайык, Крылова, Кабанбай батыра с № 2 по 76 (четная сторона), Талхиз с № 1 по 53, Тимирязева с № 1 по 41, Токаева с № 1 по 25, Рыскулова с № 1 по 35, Хакназар хан, Ыкылас с № 1 по 29; садоводческое общество Горный ветерок.
Избирательный участок № 821.
Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 31, коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках" Талгарского района государственного учреждения "Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: город Талгар, улицы: Агыбай батыр, Ж. Аймауытов, Айвазовского, И. Байзакова, Бульварная, О. Бокеева; переулки: О. Бокеева с № 1 по 3, Глинки с № 4 по 57, А. Грибоедова, С. Есенина, Жеруйык, Левитана, В. Маяковского, И. Мечникова, Мажһур Жусип с № 1 по 17, Островского с № 1 по 17, Л. Толстого с № 1 по 9, Шарын с № 1 по 12а.
Избирательный участок № 822.
Центр: город Талгар, улица Ю. Гагарина № 59, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9 имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области". (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Алтай, Амангельды с № 34 по 88, Аль-Фараби, Бетховена, Н. Гоголя, Д. Кунаева с № 1 по 61 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 1 по 87 (нечетная сторона), С. Қожанов, Медеу с № 10 по 26, Нурлы жол, Райымбека с № 33 по 78, Рыскулова с № 37 по 73 (нечетная сторона), Тимирязева с № 42 по 52, Тобыл с № 1 по 25.
Избирательный участок № 823.
Центр: город Талгар, улица Абылай хана № 55, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом творчества школьников" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 36 по 80, Бекбаева-Крутенко с № 31 по 80, Ю. Гагарина с № 45 по 71, Достоевского с № 13 по 26, Естай акын, Жастар, Курмангазы, Казтуган жырау, Д. Нурпеисовой с № 26 по 49, Отырар, Н. Тлендиева, Талхиз с 54 по 82, Тауке хана с № 31 по 62, Л. Хамиди.
Избирательный участок № 824.

Орталығы: Талғар қаласы, Ю.Гагарин көшесі № 31, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Талғар ауданындағы "Ю. Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын № 8 арнаулы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Қ. Байжанов № 1-ден 28-ге дейін, Ю. Гагарин № 1-ден 44-ке дейін, Глинки № 60-тан 88-ге дейін, Ескелді би, Жайық, Крылов, Қабанбай батыр № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Талхиз № 1-ден 53-ке дейін, Тимирязев № 1-ден 41-ге дейін, Тоқаев № 1-ден 25-ке дейін, Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін, Хақназар хан, Ыкылас № 1-ден 29-ға дейін; Горный ветерок бау-бақша қоғамдастығы.
№ 821 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ю.Гагарин көшесі № 31, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Талғар ауданындағы "Ю. Гагарин атындағы дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын № 8 арнаулы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Ағыбай батыр, Ж. Аймауытов, Айвазовский, И. Байзақов, Бульварная, О. Бөкеев; тұйық көшелер: О. Бөкеев № 1-ден 3-ке дейін, Глинки № 4-тен 57-ге дейін, А. Грибоедов, Есенин, Жерұйық, Левитан, В. Маяковский, И. Мечников, Мажһур Жүсіп № 1 - ден 17-ге дейін, Островский № 1 - ден 17-ге дейін, Л. Толстой № 1-ден 9-ға дейін, Шарын № 1-ден 12а-ға дейін.
№ 822 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ю. Гагарин көшесі № 59, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рысқұлов атындағы № 9 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Алтай, Амангелді № 34-тен 88-ге дейін, Әл-Фараби, Бетховен, Н. Гоголь, Д. Қонаев № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), С. Қожанов, Медеу № 10-нан 26-ға дейін, Нұрлы жол, Райымбек № 33-тен 78-ге дейін, Рысқұлов № 37-ден 73-ке дейін (тақ жағы), Тимирязев № 42-ден 52-ге дейін, Тобыл № 1-ден 25-ке дейін.
№ 823 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абылайхан көшесі № 55, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оқушылар шығармашылық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 36-дан 80-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 31-ден 80-ге дейін, Ю. Гагарин № 45-тен 71-ге дейін, Достоевский № 13-тен 26-ға дейін, Естай ақын, Жастар, Құрманғазы, Қазтуған жырау, Д. Нұрпейісова № 26-дан 49-ға дейін, Отырар, Н. Тілендиев, Талхиз 54-тен 82-ге дейін, Тәуке хан № 31-ден 62-ге дейін, Л. Хамиди.
№ 824 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Пушкина № 28, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 имени И.Ф. Халипова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Амангельды с № 89 по 128, Абылай хана с № 90 по 99, Айтеке би с № 2 по 68 (четная сторона), Баянауыл, Бекбаева-Крутенко с № 81 по 114, Богенбай батыра, Ю. Гагарина с № 102 по 128, Х. Досмухамедұлы с № 1 по 37, Казангапа, Д. Кунаева с № 2 по 64 (четная сторона), Мустафа Шокая с № 1 по 20, Пушкина, Рыскулова с № 66 по 72 (четная сторона), А. Тажибаева, Тобыл с № 26 по 46, Торе Миразулы с № 1 по 20, Чернышевского с № 1 по 16.
Избирательный участок № 825.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 68, государственное коммунальное казенное предприятие "Талгарский колледж агробизнеса и менеджмента" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 100 по 144, Акан сери, Амангельды с № 129 по 152, Айтеке би с № 1 по 61 (нечетная сторона), Бекбаева-Крутенко с № 115 по 140, Ю. Гагарина с № 129 по 150, Касым хана, Мустафа Шокая с № 21 по 68; Райымбека с № 79 по 108а, Рыскулова с № 82 по 117, Т. Туякбаева с № 2 по 84 (четная сторона), Торе Миразулы с № 21 по 60, Талхиз с № 83 по 103, переулки: Тюленина, Чернышевского с № 17 по 52.
Избирательный участок № 826.
Центр: город Талгар, улица Севастопольская № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени М. Ауэзова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Астана, Абылай хана с № 148 по 219, Абилхайыр хан, Биржан сал, Бекбаева-Крутенко с № 141 по 188, Ю. Гагарина с № 151 по 182, Жетысу, Т. Жарокова, Карасакал Еримбета, Д. Нурпейсова, Некрасова с № 2 по 28 (четная сторона), Новостройка, Мухамед Хайдар Дулати, Панфилов, Зайсан; переулки: Балхаш, Цветочный; садоводческое общество Урожайная, Семей, Е. Серкебаев, Солнечная, Торе Миразулы с № 61 по 87, Төле би, Ж. Ташенов, Т. Туякбаева с № 1 по 91а (нечетная сторона), Талхиз с № 104 по 191.
Избирательный участок № 827.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 49 имени Ыбырая Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).

Орталығы: Талғар қаласы, Пушкин көшесі № 28, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Ф. Халипов атындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Амангелді № 89-дан 128-ге дейін, Абылай хан № 90-дан 99-ға дейін, Әйтеке би № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Баянауыл, Бекбаев-Крутенко № 81-ден 114-ке дейін, Бөгенбай батыр, Ю. Гагарин № 102-ден 128-ге дейін, Х. Досмұхамедұлы № 1-ден 37-ге, Қазанғап, Д. Қонаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Мұстафа Шоқай № 1-ден 20-ға дейін, Пушкин, Рысқұлов № 66-дан 72-ге дейін (жұп жағы), А. Тәжібаев, Тобыл № 26-дан 46-ға дейін, Төре Миразұлы № 1-ден 20-ға дейін, Чернышевский № 1- ден 16-ға дейін.
№ 825 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 68, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Талғар агробизнес және менеджмент колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 100-ден 144-ке дейін, Ақан сері, Амангелді № 129-дан 152-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Бекбаев-Крутенко № 115-тен 140-қа дейін, Ю. Гагарин № 129-дан 150-ге дейін, Қасым хан, Мұстафа Шоқай № 21-ден 68-ге дейін; Райымбек № 79-дан 108а-ға дейін, Рысқұлов № 82-ден 117-ге дейін, Т. Тұяқбаева № 2 - ден 84-ке дейін (жұп жағы), Төре Миразұлы № 21-ден 60-қа дейін, Талхиз № 83-тен 103-ке дейін, тұйық көшелер: Тюленин, Чернышевский № 17-ден 52-ге.
№ 826 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Севастопольская көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Әуезов атындағы № 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Астана, Абылай хан № 148-ден 219-ға дейін, Әбілқайыр хан, Біржан сал, Бекбаев-Крутенко № 141-ден 188-ге дейін, Ю. Гагарин № 151-ден 182-ге дейін, Жетісу, Т. Жароков, Қарасақал Ерімбет, Д. Нұрпейісова, Некрасов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жаңақұрылыс, Мұхамед Хайдар Дулати, Панфилов, Зайсан; тұйық көшелер: Балқаш, Цветочный; Урожайная бау-бақша қоғамдастығы, Семей, Е.Серкебаев, Солнечная, Төре Миразұлы № 61-ден 87-ге дейін, Төле би, Ж. Тәшенов, Т. Тұяқбаев № 1-ден 91а-ға дейін (тақ жағы), Талхиз № 104-тен 191-ге дейін.
№ 827 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 49 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).

В границах: город Талгар, улицы: Е. Брусиловского, К. Байсеитовой, Дунаевского, Коксу , Клочкова, Казыбек би, Некрасова с № 1 по 27 (нечетная сторона), Рыскулова № 187, № 189, Таттимбета, М. Тынышбаева, Чайковского.
Избирательный участок № 828.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 49 имени Ыбырая Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Алаш, Абылай хана с № 220 по 248, М. Ауэзова, Байкальская с № 1 по 7, Н. Бауман, С. Жубанова, К. Кайсенова, Қапшагай, Б. Шолака, Б. Майлина, Макаренко, Рыскулова с № 118 по 186, № 188, с № 190 по 199, Рыскулова с № 200 по 234 (четная сторона), К. Сатпаева, Хантау.
Избирательный участок № 829.
Центр: город Талгар, улица А. Шевцова № 8а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-лицей №4" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Н. Азизбекова, Ақсай, Т. Аубакирова, Н. Абдирова с № 1 по 18, Байкальская с № 7 по 46, Ж. Баласагуна, Бурабай с № 1 по 24а, К. Бугыбаева, Исык, М. Жалел, Ш. Жиенкуловой, А. Затаевич, Қожа Ахмет Яссауи, С. Муканова, Майқы би, Мұрын жырау, Т. Нариманова, Г. Потанин с № 2 по 18 (четная сторона), И. Полбина, Рыскулова с № 236 по 340 (четная сторона), М. Рудаки, М.Сералин, Сырым батыра, А. Суворова, Н.Төренқұлов, Т. Тоқтарова, И. Тургенева, Шалқар, Шолохова; переулки: Фабричный, Ж.Шанин.
Избирательный участок № 830.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра № 34/1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Алпамыс батыра; переулок: Шалкиіз жырау, Ы. Алтынсарина, Алтын Орда, В. Белинского, Доспанбет Жырау, М. Маметова, Менделеева, И. Ногайбаева, С. Нурмаганбетова, Орбулака, Д. Ракышева, Рыскулова с № 201 по 251а (нечетная сторона), Ш. Руставели, Сыганака, Тарбагатай, Талас, Торгай, О. Жандосова с № 1 по 78; садоводческие общества: Садовод, Энергетик, Астана, Достык, Жетысу.
Избирательный участок № 831.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра № 34/1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Е. Брусиловский, К. Байсейітова, Дунаевский, Көксу, Клочков, Қазыбек би, Некрасов № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), Рысқұлов № 187, № 189, Тәттімбет, М. Тынышбаев, Чайковский.
№ 828 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы № 49 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Алаш, Абылай хан № 220-дан 248-ге дейін, М. Әуезов, Байкальская № 1-ден 7-ге дейін, Н. Бауман, С. Жұбанов, Қ. Қайсенов, Қапшағай, Б. Шолақ, Б. Майлин, Макаренко, Рысқұлов № 118-ден 186-ға дейін, № 188, № 190-нан 199-ға дейін, Рысқұлов № 200-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Қ. Сәтпаев, Хантау.
№ 829 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, А. Шевцов көшесі № 8а, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Н. Азизбеков, Ақсай, Т. Әубәкіров, Н. Әбдіров № 1-ден 18-ге дейін, Байкальская № 7-ден 46-ға дейін, Ж. Баласағұн, Бурабай № 1-ден 24а-ға дейін, Қ. Бұғыбаев, Есік, М. Жәлел, Ш. Жиенқұлова, А. Затаевич, Қожа Ахмет Яссауи, С. Мұқанов, Майқы би, Мұрын жырау, Т. Нариманов, Г. Потанин № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), И. Полбин, Рысқұлов № 236-дан 340-қа дейін (жұп жағы), М. Рудаки, М. Сералин, Сырым батыр, А. Суворов, Н. Төренқұлов, Т. Тоқтаров, И. Тургенев, Шалқар, Шолохов; тұйық көшелер: Фабричный, Ж. Шанин.
№ 830 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі № 34/1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл Жабаев атындағы № 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Алпамыс батыр; тұйық көше: Шалкиіз жырау, Ы. Алтынсарин, Алтын Орда, В. Белинского, Доспанбет Жырау, М. Мәметова, Менделеев, И. Ноғайбаев, С. Нұрмағанбетов, Орбұлақ, Д. Рақышев, Рысқұлов № 201-ден 251а-ға дейін (тақ жағы), Ш. Руставели, Сығанақ, Тарбағатай, Талас, Торғай, О. Жандосов № 1-ден 78-ге дейін; Садовод, Энергетик, Астана, Достық, Жетісу бау-бақша қоғамдастықтары.
№ 831 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі № 34/1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл Жабаев атындағы № 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: город Талгар, улицы: Н. Абдирова с № 19 по 33, М. Ахметова, Бурабай с № 25 по 40, Д. Бабатайулы с № 1 по 24, Жаяу Мұса, А. Иманов, Карасай батыра, Мате-Залки с № 1 по 39 (нечетная сторона), Н. Сыргабекова, Б. Саттарханова, Тумар.
Избирательный участок № 832.
Центр: город Талгар, улица Динмухамед Кунаева дом 97/1, "Карьерный центр Талгарского района" коммунального государственного учреждения "Центр трудовой мобильности Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Арыс, Асан Кайгы, Абая с № 2а по 52 (четная сторона), Асфендиярова с № 1 по 44, Ж. Акпабаева, Алаколь, Бухар жырауа с № 1 по 31, Р. Баглановой, Бухтурманская, М. Дулатова, Даулеткерей, Дома Московской экспедиции с № 2 по 22 (четная сторона), Ертис, А. Избакиева с № 1 по 22, Д. Кунаева с № 91 по 137, Каркара с № 2 по 8 (четная сторона), А. Карсакбаева, Сарыарка с № 2 по 23, Талгарская с № 1 по 19 (нечетная сторона), Украинская, Иле с № 1 по 15, Окжетпес, Жанкожа батыра; переулки: Кажымукан, Г. Мустафина, Қ. Жалайыри.
Избирательный участок № 833.
Центр: город Талгар, улица Абая №1, административное здание коммунального государственного учреждения "Специализированная детско-юношеская спортивная школа №1 Талгарского района" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: С. Субханбердин, 6 домов без номера, Набережная, Садовая, Новая; микрорайоны: Акку, Мелиоратор; 5 домов бассейна суточного регулирования, 7 домов гидроэлектростанции; садоводческие общества Ардагер, Медик, Горный ветерок, Урожай, Талгар, Радуга, дом контрольно-пропускного пункта Лесного хозяйства, 33 дома без номера молочно-товарной фермы № 1, 4 дома без номера молочно-товарной фермы № 2.
Избирательный участок № 834.
Центр: город Талгар, улица Д. Кунаева № 201а, административное здание учреждения "Колледж города Талгар Университета имени Д.А. Кунаева".
В границах: город Талгар, улицы: Абая с № 1 по 69 (нечетная сторона), Бухар Жырау с № 33 по 77, Бейбарыс Султан, Т. Бегилдинов, А. Избакиева с № 23 по 44, А. Маргулан, С. Сейфуллина, Сарыарка с № 24 по 64, Б. Сыртанова, М. Суртибаева, Д. Кунаева с № 143 по 209 (нечетная сторона), М. Кашкари, Р. Кошкарбаева, Казахская, Репина, Талгарская с № 6 по 32 (четная сторона), Ташкентская, Тянь-Шаньская, А. Чехова, Иле с № 17 по 22.
Избирательный участок № 835.
Центр: город Талгар, улица Д. Кунаева № 209а, государственное коммунальное казенное предприятие "Талгарский политехнический колледж" государственного учреждения "Управления образования Алматинской области".

Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: М. Ахметов, Н. Әбдіров № 19-дан 33-ке дейін, Бурабай № 25-тен 40-қа дейін, Д. Бабатайұлы № 1-ден 24-ке дейін, Жаяу Мұса, А. Иманов, Қарасай батыр, Мате-Залки № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Н. Сырғабеков, Б. Саттарханов, Тұмар.
№ 832 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі 97/1 үй, "Алматы облысының еңбек мобильдігі орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалы "Талғар ауданы бойынша мансап орталығы".
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Арыс, Асан Қайғы, Абай № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Асфендияров № 1-ден 44-ке дейін, Ж. Ақпабаев, Алакөл, Бұқар жырау № 1-ден 31-ге дейін, Р. Бағланова, Бұқтырма, М. Дулатова, Дәулеткерей, Дома Московской экспедиции № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ертіс, А. Избакиев № 1-ден 22-ге дейін, Д. Қонаев № 91-ден 137-ге дейін, Қарқара № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), А. Қарсақбаев, Сарыарқа № 2-ден 23-ке дейін, Талғар № 1-ден 19 дейін (тақ жағы), Украинская, Іле № 1-ден 15-ке дейін, Оқжетпес, Жанқожа батыр; тұйық көшелер: Қажымұқан, Ғ.Мұстафина, Қ. Жалайыри.
№ 833 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі, №1, "Алматы облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Талғар ауданының №1 мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: С. Субханбердин нөмірсіз 6 үй, Набережная, Садовая, Новая; шағын аудандар: Аққу, Мелиоратор; тәуліктік реттеу бассейнінің 5 үйі, гидроэлектростанцияның 7 үйі; Ардагер, Медик, Горный Ветерок, Урожай, Талғар, Радуга бау-бақша қоғамдастықтары, орман шаруашылығының бақылау-өткізу пункті үйі, № 1 сүт-тауар фермасының нөмірі жоқ 33 үй, № 2 сүт-тауар фермасының нөмірі жоқ 4 үйі.
№ 834 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Д.Қонаев көшесі № 201а, "Д.А.Қонаев атындағы Университетінің Талғар қаласындағы колледжі" мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Бұқар Жырау № 33-тен 77-ге дейін, Бейбарыс Сұлтан, Т. Бегелдинов, А. Избакиев № 23-тен 44-ке дейін, А. Марғұлан, С. Сейфуллин, Сарыарқа № 24-тен 64-ке дейін, Б. Сыртанов, М. Суртибаев, Д.Қонаев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), М. Қашқари, Р. Қошқарбаев, Казахская, Репина, Талғар № 6-дан 32-ге дейін (жұп жағы), Ташкентская, Тянь-Шаньская, А. Чехов, Іле № 17-ден 22-ге дейін.
№ 835 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Д.Қонаев көшесі № 209а, "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Талғар политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

В границах: город Талгар, улицы: Билге каган, Е. Бекмұханов, Есим хана, Керей хана, Д. Кунаева с № 224 по 246, Лашын, Ж. Нажметдинова с № 12 по 45а, Суюнбая, Тулебаева, Н. Шаяхметова с № 79 по 85, Ш. Уалиханова, Шевченко, Шопена; переулок: К. Кожамиярова.
Избирательный участок № 836.
Центр: город Талгар, улица Пугачева № 1, административное здание Талгарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора.
В границах: город Талгар, улицы: Ш. Айманова, К. Аманжолова, А. Байтурсынова, И. Есенберлина, М. Жұмабаев, А. Жангельдина, И. Жансугурова, Ш. Калдаякова, С. Майканова, А. Молдагуловой, Б. Момышулы, Хан Танири, Сарайшық.
Избирательный участок № 837.
Центр: город Талгар, улица Абая № 89, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3 имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: А. Бокейханова, Бедренко, А. Жұбанов, Р.Зорге, Д. Кунаева с № 150 по 210 (четная сторона), Лермонтова с № 45 по 47; переулок: Зеленый, Д. Нажметдинова с № 1 по 11, Нуртазина с № 1 по 19а (нечетная сторона), М. Утемисулы, Терешковой, Н. Шаяхметова с № 43 по 78.
Избирательный участок № 838.
Центр: город Талгар, улица Г. Мусрепова № 57, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-лицей № 7 имени Ахмета Байтурсынулы" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области". (фойе правая сторана)
В границах: город Талгар, Белорусская, Донского, Ж. Жамбыла; пятна: с № 2 по 5, № 7, № 11, № 12, Исатай Тайманулы, Лермонтова с № 52, № 52а, № 54, № 55, Ломоносова с № 2 по 30, Г. Муратбаева, Г. Мусрепова с № 1 по 43, № 56, Нуртазина № 25, № 25а, Нуртазина № 21, № 23, Суханбердина, Павлова, Гайдара.
Избирательный участок № 1010
Центр: город Талгар, улица Г. Мусрепова № 57, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-лицей № 7 имени Ахмета Байтурсынулы" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области". (фойе левая сторана).
В границах: город Талгар: ул. Абая, дома с № 64 по 87, ул. Абая, дом № 78а, № 80, № 80а, 1-Новостройка, Новостройка.
Избирательный участок № 839.
Центр: город Талгар, улица Наурызбай батыр № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 2 имени Сакена Сейфуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".

Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Білге қаған, Е. Бекмұханов, Есім хан, Керей хан, Д. Қонаев № 224-тен 246-ға дейін, Лашын, Ж. Нәжіметдинов № 12-ден 45а-ға дейін, Сүйінбай, Төлебаев, Н. Шаяхметов № 79-дан 85-ке дейін, Ш. Уәлиханов, Шевченко, Шопен; тұйық көше: Қ. Қожамияров.
№ 836 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пугачев көшесі № 1, Талғар ауданының аумақтық инспекция Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелері: Ш. Айманов, Қ. Аманжолов, А. Байтұрсынов, И. Есенберлин, М. Жұмабаев, А. Жангелдин, И. Жансүгіров, Ш. Қалдаяқов, С. Майқанов, А. Молдағұлова, Б.Момышұлы, Хан Тәңірі, Сарайшық.
№ 837 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі № 89, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы № 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелері: А. Бөкейханов, Бедренко, А. Жұбанов, Р. Зорге, Д. Қонаев № 150 - ден 210-ға дейін (жұп жағы), Лермонтов № 45- тен 47-ге дейін; тұйық көше: Зеленый, Д. Нажметдинов № 1- ден 11-ге дейін, Нұртазин № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), М. Өтемісұлы, Терешков, Н. Шаяхметов № 43-тен 78-ге дейін.
№ 838 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Ғ.Мүсірепов көшесі № 57, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 7 жалпы білім беретін орта мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойенің оң жағы).
Шекаралары: Талғар қаласы, Белорусская, Донского, Ж. Жамбыл; дақтар: № 2-ден 5-ке дейін, № 7, № 11, № 12, Исатай Тайманұлы, Лермонтов № 52, № 52а, № 54, № 55, Ломоносов № 2-ден 30-ға дейін, Ғ. Мұратбаев, Ғ. Мүсірепов № 1-ден 43-ке дейін, № 56, Нұртазин № 25, № 25а, Нұртазин № 21, № 23, Суханбердин, Павлов, Гайдар.
№ 1010 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Ғ. Мүсірепов көшесі № 57, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 7 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі. (фойенің сол жағы).
Шекарасы: Талғар қаласы: Абай көшесі, № 64-тен 87-ге дейінгі үйлер, Абай көшесі, № 78а үй, № 80, № 80а, 1-Жаңақұрылыс, Жаңақұрылыс.
№ 839 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Наурызбай батыр көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәкен Сейфуллин атындағы № 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: город Талгар, улицы: Аягоз, Асфендиярова № 52, № 54, № 56, Брюллова, Бокина; переулки: Ер Таргын, Жаханша Досмухамедова, Д. Кунаева с № 138 по 144 (четная сторона), Космодемьянской, Кейки батыра, Лермонтова с № 1 по 37 (нечетная сторона), А. Малькеева с № 3 по 55, Нуртазина с № 8 до 24 (четная сторона), Б. Сокпакбаева, Н. Шаяхметова с № 5 по 42.
Избирательный участок № 840.
Центр: город Талгар, улица Наурызбай батыр № 24а, административное здание государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарский медицинский колледж" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".
В границах: город Талгар, улицы: Атибеева, Байконура; переулки: Алимхан Ермекова, Коктем, Кадыр Мырза Али; Жанибек хана, Т. Жургенова, Кадир Мырза Али с № 24 по 98, А. Кастеева, Кенесары хана, Каратау, Т. Моладагалиев, Ломоносова с № 32 по 197, Лермонтова с № 2 по 32 (четная сторона), Павлова с № 7 по 28а, Салкам Жангира, Хиуаз Доспановой.
Избирательный участок № 841.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 5а, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области".
В границах: город Талгар, Талгарская центральная районная больница.
Избирательный участок № 842.
Центр: город Талгар, улица Тулебаева № 23, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр фтизиопульмонологии Алматинской области" государственного учреждения "Управления здравоохранения Алматинской области", корпус № 2.
В границах: город Талгар, Алматинский региональный туберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 981.
Центр: город Талгар, улица Конаева № 97, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области", коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский областной центр медико - социальной реабилитации и психотерапии" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
В границах: город Талгар, областной наркологический диспансер.
Избирательный участок № 982.
Центр: город Талгар, улица Абылай хана № 120, государственное учреждение "Департамент полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
В границах: город Талгар, изолятор временного содержания.
Избирательный участок № 843.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М. Маметовой № 101, коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-гимназия № 19" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).

Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Аягөз, Асфендияров № 52, № 54, № 56, Брюллов, Бокин; тұйық көшелер: Ер Тарғын, Жаханша Досмұхамедов, Д. Қонаев № 138-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Космодемьянская, Кейкі батыр, Лермонтов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), А. Малкеев № 3-тен 55-ке дейін, Нұртазин № 8-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Б. Соқпақбаев, Н. Шаяхметов № 5-тен 42-ге дейін.
№ 840 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Наурызбай батыр көшесі № 24а, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар Медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Талғар қаласы, көшелер: Атибеев, Байқоңыр; тұйық көшелер: Әлімхан Ермеков, Көктем, Қадыр Мырза Әли; Жәнібек хан, Т. Жүргенов, Қадір Мырза Әли № 24-тен 98-ге дейін, Ә. Қастеев, Кенесары хан, Қаратау, Т. Молдағалиев, Ломоносов № 32-ден 197-ге дейін, Лермонтов № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Павлов № 7-ден 28а-ға дейін, Салқам Жәңгір, Хиуаз Доспанов.
№ 841 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 5а, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талғар аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Талғар қаласы, Талғар аудандық орталық ауруханасы.
№ 842 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Төлебаев көшесі № 23, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алматы облысының фтизиопульмонология орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, № 2-ші корпус.
Шекарасы: Талғар қаласы, Алматы аймақтық туберкулез диспансері.
№ 981 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 97, "Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Алматы облысының Денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облыстық медициналық - әлеуметтік оңалту және психотерапия орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Талғар қаласы, Облыстық наркологиялық диспансер.
№ 982 сайлау учаскесі
Орталығы: Талғар қаласы, Абылай хан көшесі № 120, "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрілігі Алматы облысының полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Талғар қаласы, уақытша ұстау изоляторы.
№ 843 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, М.Мәметов көшесі № 101, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 19 көпсалалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).

В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: Айтеке би, А. Байтурсынова У. Газиева, Жамбыла, И. Жансугурова, С. Кокымбаева, Н. Кельменбетовой, Каныша Сатбаева, Ж. Муналбаева, М. Маметовой, Б. Момышулы, М. Ниязова, Райымбек батыра, М. Тулебаева, А. Турдиева, Н. Тлендиева, А. Хамитова, Ж. Хасанова с № 1 по 85.
Избирательный участок № 844.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М.Маметовой № 101, коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-гимназия № 19" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: М. Ауэзова, Алихан Бокейханова № 1 по 62, А. Малькеева, К. Байсеитовой, М. Жаханова, Д. Кунаева, Н. Кожабековой, Ш. Калдаякова, М. Макатаева, А. Молдагуловой, К. Тазабекова, Т. Тохтарова, 60 лет Победы.
Избирательный участок № 845.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица А. Малькеева № 37/1, здание Дома культуры села Кызыл-Кайрат государственного коммунального предприятия "Дом культуры Талгарского района".
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: Абая, Аль-Фараби, Алихан Бокейханова № 63 по 89, Алматы, Астана, К. Аманжолова, Алатау, С. Адамбаева, О. Жандосова, Карасай батыра, Казыбек би, А. Розыбакиева, С. Сейфуллина, Т. Бигелдинова, Темирова, Ж. Хасанова № 86 по 150.
Избирательный участок № 846.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: села: Алмалык, Амангельды, Байбулак, садоводческое товарищество Агропром, Горький, Ивушка, Ивушка-2, Кайрат, Ключи, Юбилейный.
Избирательный участок № 847.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 18" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: села: Шымбулак, Алтын Дан; санатории: Ак Булак, Березка; Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер, садоводческое товарищество: Алмагуль.
Избирательный участок № 848.
Центр: село Рыскулова, улица Тоқаш Бокина № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Рыскулова.
Избирательный участок № 849.
Центр: село Рыскулова, улица Тоқаш Бокин № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: села: Орман, Береке; шестой кордон Государственного Национального парка; садоводческое товарищества: Элерон.
Избирательный участок № 850.

Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелері: Әйтеке би, А. Байтұрсынов, Ө. Ғазиев, Жамбыл, И. Жансүгіров, С. Көкімбаев, Н. Келменбетов, Қаныш Сәтбаев, Ж. Мұналбаев, М. Мәметова, Б.Момышұлы, М. Ниязов, Райымбек батыр, М. Төлебаев, А. Турдиев, Н. Тілендиев, А. Хамитов, Ж. Хасанов № 1-ден 85-ке дейін.
№ 844 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, М.Мәметов көшесі № 101, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 19 көпсалалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: М. Әуезов, Әлихан Бөкейханов № 1-ден 62-ге деиін, А. Мәлкеев, К. Байсейітова, М. Жаханов, Д. Қонаев, Н. Қожабекова, Ш. Қалдаяқов, М. Мақатаев, А. Молдағұлова, К.Тазабеков, Т. Тоқтаров, Жеңістің 60 жылдығы.
№ 845 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, А. Мәлкеев көшесі № 37/1, "Талғар ауданының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Қызыл-Қайрат ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралары: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: Абай, Алматы, Астана, Қ. Аманжолов, Алатау, С. Адамбаев, Әл-Фараби, Әлихан Бөкейханов № 63-тен 89-ға дейін, О. Жандосов, Қарасай батыр, Қазыбек би, А. Розыбакиев, С. Сейфуллин, Т. Бигелдинов, Теміров, Ж. Хасанов № 86-дан 150-ге дейін.
№ 846 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 18 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: ауылдар: Алмалық, Амангелді, Байбұлақ, бау-бақша серіктестігі: Агропром, Горький, Ивушка, Ивушка-2, Қайрат, Ключи, Юбилейный.
№ 847 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 18 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: ауылдар: Шымбұлақ, Алтын Дән; санаторийлер: Ақ бұлақ, Березка; Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері, бау-бақша серіктестігі: Алмагүл.
№ 848 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Тоқаш Бокин көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рыcқұлов атындағы № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Рысқұлов ауылы.
№ 849 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Тоқаш Бокин көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т. Рыcқұлов атындағы № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: ауылдар: Орман, Береке; Мемлекеттік Ұлттық паркінің алтыншы кордоны; бау-бақша серіктестігі: Элерон.
№ 850 сайлау учаскесі.

Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Белбулак, улицы: Аккент, Акжибек, Акжар, Абылай хана, К. Азербаева с № 1 по 12, с № 14 по 34 (четная сторона), Алатау, Ш. Айманова, Ы. Алтынсарина с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четные сторона), пятна: с № 1 по 12, Алматы с № 1 по 6, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, с № 152 по 154б, с № 172 по 174, № 192, № 193а, Астана, пятна: № 2, № 2а,с № 60 по 212, Байконур № 1, № 2, с № 115 по 117, пятна: с № 227 по 232, Бакдаулета, Бухар жырау, А. Бейсеуова, Грушовая, Есембаев, Достык, Даулеткерей, Мерей, А. Жубанова, Жибек Жолы с № 1 по 15, № 17, пятна: с № 44 по 58, Курмангазы, Г. Муратбаева, Манько с № 2 по 44, Орал № 40а, № 53, с № 57 по 60, № 94, № 96, с № 101 по 104, Райымбек батыра, К. Рыскулбекова, С. Сейфуллина, Н. Тлендиева, Тораманова с № 1 по 46, № 48, Ш. Уалиханова, Чайковского.
Избирательный участок № 851.
Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (кабинет № 4).
В границах: село Белбулак, улицы: Ы. Алтынсарина с № 32 по 66 (четная сторона), К. Абдыгулова, Арифова, С. Алиева, К. Азирбаев № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Астана № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 10, Алматы № 7, № 8, № 10, Байконур № 3, № 5, № 5а, № 8, Бригада, Жибек Жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, № 28, № 32, № 34, Жігер, Жеруйык, Жасдаурен, Иле Алатау № 1, № 3, № 5, Манько с № 45 по 57, Орал с № 1 по 8, Рябича, Рауан, Туркистан, Тораманова № 47, с № 49 по 69, № 71, № 71а, № 72, № 74, 2 дома подстанции.
Избирательный участок № 852.
Центр: село Белбулак, улица С.Алиева № 54, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Белбулак, улицы: Ақтерек, Ақсарай, Алтынкөл, Аякөз, Арман, Асқартау, Аманжол, Абая, Ақан сері, К. Азербаева с № 23 по 29 (нечетная сторона), Ы. Алтынсарина с № 47 по 55 (нечетная сторона), А. Байтурсынова, Биржан сала, Байконус, Балауса, , Байконур с № 9 по 13, с № 46 по 56 (четная сторона), Байконур № 12, № 18, № 56, № 56а, № 182а, № 315, М. Горького, Жаркент, Жибек Жолы с № 36 по 52 (четная сторона), Кемер, Коксай, Кокжар, Керей хана, Комарова, А. Молдабекова, Манько с № 61 по 70, Пушкина, Тораманова № 73, № 73а, с № 75 по 90, Шевченко, Шакарима с № 66 по 88 (четная сторона).
Избирательный участок № 853.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Талдыбулак, улицы: Акмешит, Бурабай, О. Байгазиева, Дастур, Ертис, Жетысу, Жас Кырана, Жидели, Жолашар, Жайык, Куншуак, Кайнар, Қулагер, Каркаралы, Коктем, Қағанат, О. Нуржумаулы, С. Муканова, Музарта, Г. Мусирепова, Мухит, Маралды, Мыңбұлақ, Оқжетпес, Сайрам, Сабыр, Сауран, Таргабатай, Тәуелсіздік, Т. Теберикова, Ұлытау, Шынғыстау, Хантау, Л. Хамиди, Д. Нурпейсова, Жанабай Абдибай, Өтеков Досжан Тұрғанұлы, Чинтемиров Баймуханбет; производственный кооператив имени К. Абдыгулова.
Избирательный участок № 854.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Талдыбулак, улицы: К. Аманжолова, М. Ауезова, Богенбай батыра, Жибек Жолы, Ж. Жабаева, Р. Кошкарбаева, Каракат, Наурызбай батыра, В. Ладушкина, Б. Момышулы, М. Макатаева, Т. Рыскулова, Самал, Самурык, Сункарлы, Сайгүлик, Сыргалы, Тансамалы, Тайказан, Улытау, Толе би; садоводческое товарищество Водник.
Избирательный участок № 855.

Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 16, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Белбұлақ ауылы, көшелер: Ақкент, Ақжібек, Ақжар, Абылай хан, Қ. Әзірбаев № 1-ден 12-ге дейін, № 14-тен 34-ке дейін (жұп жағы), Алатау, Ш. Айманов, Ы. Алтынсарин № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), дақтар: № 1-ден 12-ге дейін, Алматы № 1-ден 6-ға дейін, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, № 152-ден 154б-ге дейін, № 172-ден 174-ке дейін, № 192, № 193а, Астана, дақтар: № 2, № 2а, № 60-тан 212-ге дейін, Байқоңыр № 1, № 2, № 115-тен 117-ге дейін, дақтар: № 227-ден 232-ге дейін, Бақдәулет, Бұқар жырау, А. Бейсеуов, Грушовая, Есембаев, Достық, Дәулеткерей, Мерей, А.Жұбанов, Жібекжолы № 1-ден 15-ке дейін, № 17, дақтар: № 44-тен 58-ге дейін, Құрманғазы, Г.Мұратбаев, Манько № 2-ден 44-ке дейін, Орал № 40а, № 53, № 57-ден 60-қа дейін, № 94, № 96, № 101-ден 104-ке дейін, Райымбек батыр, Қ. Рысқұлбеков, С. Сейфуллин, Н. Тілендиев, Тораманов № 1-ден 46-ға дейін, № 48, Ш. Уәлиханов, Чайковский.
№ 851 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 16, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (№ 4 кабинет).
Шекаралары: Белбулақ ауылы, көшелер: Ы. Алтынсарин № 32-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Арифов, Қ. Әбдіғұлов, С. Әлиев, Қ. Әзірбаев № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Астана № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 10, Алматы № 7, № 8, № 10, Байқоңыр № 3, № 5, № 5а, № 8, бригада, Жібекжолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, №28, № 32, № 34, Жігер, Жерұйық, Жасдәурен, Іле Алатау № 1, № 3, № 5, Манько № 45-тен 57-ге дейін, Орал № 1-ден 8-ге дейін, Рябич, Рауан, Түркістан, Тораманов № 47, № 49-дан 69-ға дейін, № 71, № 71а, № 72, № 74, 2 қосалқы станция үйлері.
№ 852 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, С. Әлиев көшесі № 54, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Белбұлақ ауылы, көшелер: Ақтерек, Ақсарай, Алтынкөл, Аякөз, Арман, Асқартау, Аманжол, Абай, Ақан сері, Қ. Әзірбаев № 23-тен 29-ға дейін (тақ жағы), Ы. Алтынсарин № 47 - ден 55-ке дейін (тақ жағы), А. Байтұрсынов, Біржан сал, Байқоныс, Балауса, Байқоңыр № 9-дан 13-ке дейін, № 46-дан 56-ға дейін (жұп жағы), Байқоңыр № 12, № 18, № 56, № 56а, № 182а, № 315, М. Горький, Жаркент, Жібек Жолы № 36-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Кемер, Көксай, Көкжар, Керей хан, Комарова, А. Молдабеков, Манько № 61-ден 70-ке дейін, Пушкин, Тораманов № 73, № 73а, № 75-тен 90-ға дейін, Шевченко, Шәкәрім № 66-дан 88-ге дейін (жұп жағы).
№ 853 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметов көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Талдыбұлақ ауылы, көшелер: Ақмешіт, Бурабай, О.Байғазиев, Дәстүр, Ертіс, Жетісу, Жас Қыран, Жиделі, Жолашар, Жайық, Күншуақ, Қайнар, Құлагер, Карқаралы, Көктем, Кағанат, О. Нұржұмаұлы, С. Мұқанов, Мұзарт, Ғ. Мүсірепов, Мұхит, Маралды, Мыңбұлақ, Окжетпес, Сайрам, Сабыр, Сауран, Тарбағатай, Тәуелсіздік, Т. Теберіков, Ұлытау, Шынғыстау, Хантау, Л. Хамиди, Д. Нурпейісова, Жаңабай Әбдібай, Утеков Досжан Тұрғанұлы, Чинтемиров Баймұханбет; Қ. Әбдіғұлов атындағы өндірістік коператив.
№ 854 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М.Мәметов көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Талдыбұлақ ауылы, көшелер: Қ. Аманжолов, М. Ауезов, Бөгенбай батыр, Жібек Жолы, Ж. Жабаев, Р. Қошқарбаев, Қарақат, Наурызбай батыр, В. Ладушкин, Б. Момышұлы, М. Мақатаев, Т. Рысқұлов, Самал, Самұрық, Сұнқарлы, Сәйгүлік, Сырғалы, Таңсамалы, Тайқазан, Ұлытау, Төле би; Водник бау-бақша серіктестігі.
№ 855 сайлау учаскесі.

Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 35 имени Б. Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок № 856.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Алатау, Арлан, Аккоз батыр Қосанулы, Абилхайыр хан, Альмерек баба, Амангельди с № 1 по 50, Д. Базарбаева, Т. Бокина, К. Елибаева, Жибек Жолы, Жайлау, Жылкыбая с № 1 по 70, Б. Жумабекова, Котырбулак, Н. Канай, Б. Момышулы, Б. Майлина, М. Макатаева, Мария Абайдулдаева, Райымбек батыра, Розыбакиева с № 1 по 58, А. Саркеева, К. Сатпаева, Вишневая, квартал 065; микрорайоны: Жайлау, Чигирова, Гаухар, Ж.Оразалиев, Ж. Нажимеденов, Ә. Умирзакова, Х. Аргынбаева.
Избирательный участок № 857.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Алдабергенова, М. Ауезова, Алмалы, Анет баба Кишикулы, Адольф Янушкевич, М. Байкушик, Бердигулова, Жамбыла, Жанелия, Жылкыбая с № 70 по 220, Мектеп, Монке би, Розыбакиева с № 58 по 104, Б. Римова, К. Тастанбекова, Улан.
Избирательный участок № 858.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 имени Аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Абая, Амангельды с № 51 по 129, Алтыбакан, Ардак, Абдулмажит Искакова, Едиге, Жақып, Музарт, А. Кастеев, Казыбек би, Сарыарка, Толе би.
Избирательный участок № 859.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе правая сторана).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Акын Сара, Айтеке би, Адеми, Алкей Маргулана, Ш. Айманова, А. Аскарова, Асем, Асфендиярова, Абылайхана, К. Ахмадиева, Аль-Фараби, Р. Багланова, Белагаш, Байтерек, Биржан сала, С. Бейбарыс, Бекет ата, М. Габдуллина, Х. Доспановой, Ертаргына, Есимхана, И. Есенберлина, Жетысу, Жеруйык, Ш. Калдаякова, Д. Конаева, Когал, Наурызбай, О. Нургожаева, Наурыз, С. Нурмагамбетова, М. Маметова, Максутова, Махамбет Утемисулы, Отау, Орбулак, Отырар, Сарыозек, Суйюнбая, Сейдахмет, Тауке хана, Туркистан; микрорайоны: Шыгыс-2 с № 1 до № 250, М. Кашкари, Ж. Баласагун, Берке хан, Жошы хан, К. Жалайыри, Е. Серкебаева, А. Сулейменова.
Избирательный участок № 860.

Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметов көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы № 35 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№ 856 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Алатау, Арлан, Ақкөз батыр Қосанұлы, Әбілқайыр хан, Әлмерек баба, Амангелді № 1-ден 50-ге дейін, Д. Базарбаев, Т. Бокин, Қ. Елібаев, Жібек Жолы, Жайлау, Жылқыбай № 1-ден 70-ке дейін, Б. Жұмабеков, Қотырбұлақ, Н. Қанай, Б. Момышұлы, Б. Майлин, М. Мақатаев, Мария Абайдулдаева, Райымбек батыр, Розыбакиев № 1-ден 58-ге дейін, А. Саркеев, Қ. Сәтпаев, Вишневая, квартал 065; шағын аудандар: Жайлау, Чигиров, Гаухар, Ж. Оразалиев, Ж. Нәжімеденов,
Ә. Өмірзақов, Х. Арғынбаев.
№ 857 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Алдабергенов, М. Әуезов, Алмалы, Әнет баба Кішікұлы, Адольф Янушкевич, М. Байкүшік, Бердығұлов, Жамбыл, Жанелия, Жылқыбай № 70-тен 220-ға дейін, Мектеп, Мөңке би, Розыбакиев № 58 ден 104-ке дейін, Б. Римов, Қ. Тастанбеков, Ұлан.
№ 858 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әл-Фараби атындағы № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Абай, Амангелді № 51 ден 129-ға дейін, Алтыбақан, Ардақ, Абдулмажит Исқаков, Едіге, Жақып, Мұзарт, Ә. Қастеев, Қазыбек би, Сарыарқа, Төле би.
№ 859 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойенің оң жағы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Ақын Сара, Әйтеке би, Әдемі, Әлкей Марғұлан, Ш. Айманов, А. Асқаров, Әсем, Асфендияров, Абылайхан, Қ. Ахмадиев, Әл-Фараби, Р. Бағланова, Белағаш, Бәйтерек, Біржан сал, Бейбарыс, Бекет ата, М. Ғабдуллин, Х. Доспанова, Ертарғын, Есімхан, И. Есенберлин, Жетісу, Жерұйық, Ш. Қалдаяқов, Д. Қонаев, Қоғал, Наурызбай, О. Нұрғожаев, Наурыз, С. Нұрмағамбетов, М. Мәметова, Мақсұтов, Махамбет Өтемісұлы, Отау, Орбұлақ, Отырар, Сарыөзек, Сүйінбай, Сейдахмет, Тәуке хан, Түркістан; шағын аудандар: Шығыс-2 № 1-ден № 250-ге дейін, М. Қашқари, Ж. Баласағұн, Берке хан, Жошы хан, Қ.Жалайыри, Е. Серкебаев, А. Сүлейменов.
№ 860 сайлау учаскесі.

Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Абзал, Айжарык, Ж. Аймауытова, Атамура, Асанкайгы, Н. Абдирова, Береке, Т. Бигельдинова, А. Байгарашева, Байдибек баба, Е. Бекмаханова, Дастур, Достык, Домалак ана, Жастар, Ш. Жандарбекова, Жанибек хана, Жигер, Н. Имангалиева, Исатай батыр, Кокпар, Каркаралы, Капшагай, Кайнар, Қойкелди батыр, Коктем, Кыз Жибек, Кырмызы, Кулагер, К. Кайсенова, Казтуган, Р. Кошкарбаева, Кабанбай батыра, Каракул батыра, Мерей, Ш. Муртаза, А. Макатова, С. Муканова, И. Монтаева, А.Мермухамедова, Т. Молдагалиева, М. Нурбаева, К. Нарумова, А. Орымбаева, К. Рыскулбекова, Б. Сокпакбаева, Р. Сыргабековой, Сабыр Рахимов, Сарыайшык, Сыганак, Семей, Талхиз, Т.Токтарова, Тайбурыл, Тарбагатай, Тауелсиздик, Узбекали Жанибекова, Улы Дала, Шамшырак, Ыбырай Алтынсарин, Иле, Б.Чукибасова, микрорайоны: Шыгыс-2 № 250 до № 508, Арман, Томирис, А .Базилбаев, Кабылиса жырау, О. Сакебаев.
Избирательный участок № 861.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе левая сторана).
В границах: село Туздыбастау, улицы: Актамберды жырау, Алматы, Аманат, Астана, Аксай, Алаш, Акмола, Алтай, Алдияр, К. Азирбаева, Арай, Аныракай, Азаттык, Акжол, Айжарык-2, К. Аманжолова, Л. Асанова, С. Ашимбаева, О. Бокеева, Богенбай батыра, А. Байтурсынова, Балдырған, Балауса, Бултырык Шешен, Даулеткерей, М. Дулатова, Дарабоз, Долинка, Жаскыран, Женис, О. Жандосова, Жас даурен, Жигер, Желтоксан, Жайык, Кенесары хана, Курмангазы, Кожа Ахмет Яссауи, А. Куралбаева, Керей хана, Кобыланды батыр, З. Казиева, Карасай батыра, Канагат, Ш. Каримова, М. Копейулы, Култегин, Касым хана, Қунанбай, Д. Нурпейсовой, Нурлы Жол, Новостройка, Ш. Ниязбекова, Лашын, Г. Мусирепова, А. Молдагуловой, Мангилик Ел, А. Молдабекова, Малайсары Батыр, Г. Муратбаева, Г. Мустафина, М. Озтурика, Т. Рыскулова, С .Сейфуллина, Самал, Самурык, Тумар, Н.Тлендиева, Улыкбек, Шакарима, Шалқар, Шапағат, М. Шокай, микрорайон: Бесагаш; садоводческое товарищество: Янтарь.
Избирательный участок №1011.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбай № 146, здание Дома культуры села Туздыбастау государственного коммунального предприятия "Дом культуры Талгарского района".

Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Абзал, Айжарық, Ж. Аймауытов, Атамұра, Асанқайғы, Н. Әбдіров, Береке, Т. Бигелдинов, А. Байғарашев, Бәйдібек баба, Е. Бекмаханов, Дәстүр, Достық, Домалақ ана, Жастар, Ш. Жандарбеков, Жәнібек хан, Жігер, Н. Иманғалиев, Исатай батыр, Көкпар, Қарқаралы, Қапшағай, Қайнар, Қойкелді батыр, Көктем, Қыз Жібек, Қырмызы, Құлагер, Қ. Қайсенов, Қазтуған, Р. Қошқарбаев, Қабанбай батыр, Қарақұл батыр, Мерей, Ш. Мұртаза, А. Мақатов, С. Мұқанов, И. Монтаев, А. Мермұхамедов, Т. Молдағалиев, М. Нұрбаев, К. Нарумов, А. Орымбаев, К. Рысқұлбеков, Б. Соқпақбаев, Р. Сырғабекова, Сабыр Рахимов, Сарыайшық, Сығанақ, Семей, Талхиз, Т. Тоқтаров, Тайбұрыл, Тарбағатай, Тәуелсіздік, Өзбекәлі Жәнібеков, Ұлы Дала, Шамшырақ, Ыбырай Алтынсарин, Іле, Б. Чукибасова, шағын аудандар: Шығыс-2 № 250-ден № 508-ге дейін, Арман, Томирис, А. Базилбаев, Қабылиса жырау, О. Сакебаев.
№ 861 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойенің сол жағы).
Шекаралары: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Ақтамберді жырау, Алматы, Аманат, Астана, Ақсай, Алаш, Ақмола, Алтай, Алдияр, Қ. Әзірбаев, Арай, Аңырақай, Азаттық, Ақжол, Айжарық-2, Қ. Аманжолов, Л. Асанова, С. Әшімбаев, О. Бөкеев, Бөгенбай батыр, А. Байтұрсынов, Балдырған, Балауса, Бұлтырық шешен, Дәулеткерей, М. Дулатов, Дарабоз, Долинка, Жасқыран, Жеңіс, О. Жандосов, Жас Дәурен, Жігер, Желтоқсан, Жайық, Жаңақұрылыс, Кенесары хан, Құрманғазы, Қожа Ахмет Яссауи, А. Құралбаев, Керей хан, Қобыланды батыр, З. Қазиев, Қарасай батыр, Қанағат, Ш. Кәрімов, М. Көпейұлы, Күлтегін, Қасым хан, Құнанбай, Д. Нұрпейісова, Нұрлы Жол, Ш. Ниязбеков, Лашын, Ғ. Мүсірепов, Ә. Молдағұлова, Мәңгілік Ел, А. Молдабеков, Малайсары Батыр, Г. Мұратбаев, Ғ. Мұстафин, М.Өзтүрік, Т. Рысқұлов, С. Сейфуллин, Самал, Самұрық, Тұмар, Н. Тілендиев, Ұлықбек, Шәкәрім, Шалқар, Шапағат, М. Шоқай, шағын аудан: Бесағаш; бау-бақша серіктестігі: Янтарь.
№ 1011 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 146, "Талғар ауданының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Тұздыбастау ауылы мәдениет үйінің ғимараты.

В границах: Алпамыс батыра, Айсулу, Балуан Шолака, Балауса, потребительский кооператив: Жемис, садоводческое товарищество: Самал-1, Самал-2, Д. Баржыкбаева, А. Бектасова, С. Кушикбаева, Казахстан, Коркыт ата, А.Тегенбаева, Темирлан, Ш. Уалиханова.
Избирательный участок № 862.
Центр: село Бескайнар, улица Мичурина № 36, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 20" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Бескайнар, Котырбулак.
Избирательный участок № 863.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова № 7б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 29" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Бесагаш, улицы: Алатау, Алтай, А. Байтурсынова, Бурабай, Баянауыл, М. Дулатова, Ж. Жамбасбаева, М. Жумабаева, Карасай батыра, М. Макатаева, К. Сатпаева, Тараз, Терешковой, Улытау; село Акбулак; дома Алматинского комбината нерудных материалов; садоводческое общество "Монтажник"; садоводческие товарищества: Банхковец, Кокбиик, Природа, Фемида.
Избирательный участок № 864.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова № 7б, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 29" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Бесагаш, улицы: Абая, М. Ауэзова, Т. Аубакирова, дома Алматинского ремонтного завода, Бельбулак, Ю. Гагарина, Курмангазы, Ломоносова, Лермонтова, Д. Нурпейсовой, Мира, А. Молдагуловой, Пушкина, Спатай батыра, С. Сейфуллина, Толе би, Чехова.
Избирательный участок № 865.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 28" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Бесагаш, Амангельды, Богенбай батыра, К. Байсеитовой, Н. Даркембаева, Данеш Ракышева, Ж. Жабаева, Д. Кунаева, Кайрат Рыскулбекова, Райымбек батыр, Сайрам, Сарыарка, Ш. Уалиханова, Ш. Калдаякова.
Избирательный участок № 866.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 28" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Бесагаш, улицы: Алмалы, Астана, Алматы, Беймбет Майлина, Бесагаш-2, Жусипбек Аймаутова, Касым Кайсенова, Райымбек Батыр, Сагадат Нурмаганбетова, Сұлтанмахмут Торайгырова, Суюнбая, Сабыр Рахимова, Талгата Бигельдинова, коттеджные городки: Алма-Тау, Бригада, К. Рыскулбекова, Ш. Калдаякова, Новая.
Избирательный участок № 867.
Центр: село Бесагаш, улица А. Хамраева № 30, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 45" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Бесагаш, улицы: Агыбая, Алаш, Абильхан Кастеева, Аныракай, Акан Сери, Аль-Фараби, Жеруйык, Исатай Батыр, Ш. Кудайбердиева, Кожа Ахмет Яссауи, Куйши Даулеткерея, Медеу, Мангилик ел, Орбулак, Орынтай, Ракымжан Кошкарбаева, Тарбагатай, Укили Ыбырай, Улы дала, А. Хамраева.
Избирательный участок № 868.
Центр: село Бесагаш, улица А. Хамраева № 30, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа-гимназия № 45" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).

Шекаралары: Алпамыс батыр, Айсұлу, Балуан Шолақ, Балауса, тұтыну кооперативі: Жеміс, бау-бақша серіктестігі: Самал-1, Самал-2, Д. Баржықбаев, А.Бектасов, С. Күшікбаев, Қазақстан, Қорқыт ата, А. Тегенбаев, Темірлан, Ш. Уәлиханов.
№ 862 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Мичурин көшесі № 36, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 20 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Бесқайнар, Қотырбұлақ.
№ 863 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі № 7б, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің " № 29 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Алатау, Алтай, А. Байтұрсынов, Бурабай, Баянауыл, М. Дулатов, Ж. Жамбасбаев, М. Жұмабаев, Қарасай батыр, М. Мақатаев, Қ. Сәтпаев, Тараз, Терешкова, Ұлытау; Ақбұлақ ауылы; Алматы метал емес материалдар комбинатының үйлері; "Монтажник" бау-бақша қоғамдастығы; бау-бақша серіктестіктері: Банхковец, Көкбиік, Природа, Фемида.
№ 864 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі № 7б, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің " № 29 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Абай, М. Әуезов, Т. Әубәкіров, Алматы жөндеу зауытының үйлері, Белбұлақ, Ю. Гагарин, Құрманғазы, Ломоносов, Лермонтов, Д. Нұрпейісова, Мира, А. Молдағұлова, Пушкин, Спатай батыр, С. Сейфуллин, Төле би, Чехов.
№ 865 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің " № 28 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, Амангелді, Бөгенбай батыр, К. Байсейітова, Н. Даркембаев, Данеш Рақышев, Ж. Жабаев, Д. Қонаев, Қайрат Рысқұлбеков, Райымбек батыр, Сайрам, Сарыарқа, Ш. Уәлиханов, Ш. Қалдаяқов.
№ 866 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің " № 28 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Алмалы, Астана, Алматы, Бейімбет Майлин, Бесағаш-2, Жүсіпбек Аймауытов, Қасым Қайсенов, Райымбек батыр, Сағадат Нұрмағанбетов, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Сүйінбай, Сабыр Рахимов, Талғат Бигелдинов, коттедж қалашықтары: Алматау, Бригада, Қ.Рысқұлбеков, Ш. Қалдаяқов, Новая.
№ 867 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, А.Хамраев көшесі № 30, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 45 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Ағыбай, Алаш, Әбілхан Қастеев, Аңырақай, Ақан сері, Әл-Фараби, Жерұйық, Исатай Батыр, Ш. Құдайбердиев, Қожа Ахмет Яссауи, Күйші Дәулеткерей, Медеу, Мәңгілік ел, Орбұлақ, Орынтай, Рахымжан Қошқарбаев, Тарбағатай, Үкілі Ибырай, Ұлы дала, А. Хамраев.
№ 868 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, А.Хамраев көшесі № 30, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 45 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).

В границах: село Бесагаш, улицы: Айтеке би, Аэропортная, Алпамыс батыра, К. Аманжолова, С. Ашимбаева, Бейбитшилик, Бердыкулова, Бухар-Жырау, Желтоксан, Казахстан, Казбек би, Каркаралы, Л. Хамиди, Мустафа Шокай, Наурызбай батыра, Новостройка, Т. Рыскулова, Сырым батыра, Н. Тлендиева, Халифа Алтай, производственный кооператив Луч Востока; учетные кварталы: 057, 271, 321, Естай, Торгай, Туран, Култегын, Майкы Би.
Избирательный участок №1012.
Центр: село Бесагаш, улица Байтурсынова № 1в, здание Дома культуры села Бесагаш государственного коммунального предприятия "Дом культуры Талгарского района". (фойе правая сторана).
В границах: село Бесагаш, садоводческие товарищества: Алматау, Аман-Боктер, Асем, Восход-2030, Луч, Самал, Тюльпан, Тау-булак, Тау-Думан.
Избирательный участок № 1013.
Центр: село Бесагаш, улица Байтурсынова № 1в, здание Дома культуры села Бесагаш государственного коммунального предприятия "Дом культуры Талгарского района". (фойе левая сторана ).
В границах: Ш. Айманова, Апорт, Бесагаш, Жетысу, Б. Момышулы, А. Кашаубаева, Луч, Түркистан.
Избирательный участок № 869.
Центр: село Кендала, улица Кабанбай батыра № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кендала, улицы: Абая, К. Аманжолова, Береке, Дача новый, Ж. Жабаева, Карасай батыра, Кабанбай батыра, Курмангазы, Казына, Наурызбай батыра, Д. Нурпейсовой, Новостройка, М. Макатаева, Б. Майлина, Отырар, Саяжай-Талгар, С. Сейфуллина, Тауке хана, Талгарская, Тобыл, Ш. Уалиханова, Улан, Шымбулак, потребительский кооператив садоводческого товарищества Тегистик.
Избирательный участок № 870.
Центр: село Кендала, улица А.И. Смыкова № 11, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 38" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Кендала, улицы: Алга, Алтынсарин, Аубакир Мейрманова, Абылай хана, Алматинская, Акан Сери, Балдаурен, Байконыр, Биржан сала, Достык, Ертис, А. Жангельдина, Жибек Жолы, Коркыт ата, Кулан, Кемел, Райымбека, А. Смыкова, Сарыарка, Сайрам, Туран, Талхиз, Ыкылас.
Избирательный участок № 871.
Центр: село Акдала, улица Хантанири № 3, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Акдала.
Избирательный участок № 872.

Шекаралары: Бесағаш ауылы, көшелер: Әйтеке би, Аэропортная, Алпамыс батыр, Қ. Аманжолов, С. Әшімбаев, Бейбітшілік, Бердіқұлов, Бұқар Жырау, Желтоқсан, Жаңақұрылыс, Қазақстан, Қазбек би, Қарқаралы, Л. Хамиди, Мұстафа Шоқай, Наурызбай батыр, Т. Рысқұлов, Сырым батыр, Н. Тілендиев, Халифа Алтай, Луч Востока өндірістік кооперативі; есеп кварталдары: 057, 271, 321, Естай, Торғай, Тұран, Күлтегін, Майқы Би.
№ 1012 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Байтұрсынов көшесі № 1в, "Талғар ауданының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Бесағаш ауылы мәдениет үйінің ғимараты. (фойенің оң жағы).
Шекарасы: Бесағаш ауылы, бау-бақша серіктестіктері: Алматау, Аман Бөктер, Әсем, Восход-2030, Луч, Самал, Тюльпан, Таубұлақ, Тау-Думан.
№ 1013 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Байтұрсынов көшесі № 1в, "Талғар ауданының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Бесағаш ауылы мәдениет үйінің ғимараты. (фойенің сол жағы).
Шекарасы: Ш. Айманов, Апорт, Бесағаш, Жетісу, Б. Момышұлы, А. Қашаубаев, Луч, Түркістан.
№ 869 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кеңдала ауылы, көшелер: Абай, Қ. Аманжолова, Береке, Дача новый, Жаңақұрылыс, Ж. Жабаев, Қарасай батыр, Қабанбай батыр, Құрманғазы, Қазына, Наурызбай батыр, Д. Нұрпейісова, М. Мақатаев, Б. Майлин, Отырар, Саяжай-Талғар, С. Сейфуллин, Тәуке хан, Талғар, Тобыл, Ш. Уәлиханов, Ұлан, Шымбұлақ, Тегістік бау-бақша серіктестігінің тұтыну кооперативі.
№ 870 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, А. И. Смыков көшесі № 11, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 38 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кендала ауылы, көшелер: Алға, Алтынсарин, Әубәкір Мейірманов, Абылай хан, Алматы, Ақан сері, Балдәурен, Байқоңыр, Біржан сал, Достық, Ертіс, А. Жангелдин, Жібек Жолы, Қорқыт ата, Құлан, Кемел, Райымбек, А.Смыков, Сарыарқа, Сайрам, Тұран, Талхиз, Ықылас.
№ 871 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылы, Хантәңірі көшесі №3, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№44 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақдала ауылы.
№ 872 сайлау учаскесі.

Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 36" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Актас, государственное учреждение "Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением Министерства здравоохранения Республики Казахстан"; садоводческие объединения: Аро-2, Гр. Авиация, Вишневый сад, Вирг, Восход, Колос, Медик, Медик-2, Медик-4, Мехкомбинат.
Избирательный участок № 873.
Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 36" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: садоводческие товарищества: Авиатор, Аэрофлот, Больница, Геофизик, Геолог, Ю. Гагарин, Горняк, Даяна, Заповедник, Зефир, Куншыгыс, Картограф, Пенсионер-5, Природа, 40 лет Победы, Рассвет, Сэс, Солнечный, Средняя школа № 52, Тимирязовец, Талгар-Кок дала, Труженник, Химик-Талгар, Энтузиаст-Талгар.
Избирательный участок № 874.
Центр: село Актас, улица Новостройка № 70, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 36" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: садоводческие товарищества: Казахский педагогический институт имени Абая, Береке, Берекелы су, Детский сад 208, Дружба, Заря-Алатау, Кондитер, Лесоустроитель, Лоза-Талгар, Мичуринец-2030, Наука, Связист, Пищевик, Ромашка-Алатау, Талгар, Талгарские дачи, Транспортник, Транспортник-Кендала, Талгар-2012, Эл-Мо, Южная; потребительские кооперативы: Сахарник-Талгар, Буркит Огонек, Пенсионер-3, Ветеран-6, Гвоздика.
Избирательный участок № 875.
Центр: село Енбекши, улица Болашак № 62, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 39" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Енбекши.
Избирательный участок № 876.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Панфилово, улицы: Алтай, Д. Конаева, Курманова, С. Кобеева, Курмангазы, Новостройка, Г. Мусрепова, С. Муканова, Лермонтова, Панфилова, Подстанция, Пушкина, Рыскулова, А. Суюнбая, Талгарская, Томаровского, Таттимбета, Толе би, Шакарима, Ыкылас.
Избирательный участок № 877.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).

Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі №70, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Ақтас ауылы; "Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігінің жіті бақыланатын мамандандырылған үлгідегі Республикалық психиатриялық аурухана" мемлекеттік мекемесі; бау-бақша бірлестіктері: Аро-2, Гр. Авиация, Вишневый сад, Вирг, Восход, Колос, Медик, Медик-2, Медик-4, Мехкомбинат.
№ 873 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі №70, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: бау-бақша серіктестіктері: Авиатор, Аэрофлот, Больница, Геофизик, Геолог, Ю. Гагарин, Горняк, Даяна, Заповедник, Зефир, Картограф, Күншығыс, Пенсионер-5, Природа, 40 лет Победы, Рассвет, Сэс, Солнечный, Средняя школа № 52, Тимирязовец, Талғар-Көк дала, Труженник, Химик-Талгар, Энтузиаст-Талгар.
№ 874 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, Жаңақұрылыс көшесі №70, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 36 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: бау-бақша серіктестіктері: Абай атындағы Қазақ педагогикалық институты, Береке, Берекелі су, Детский сад 208, Дружба, Заря-Алатау, Кондитер, Лесоустроитель, Лоза-Талғар, Мичуринец-2030, Наука, Связист, Пищевик, Ромашка-Алатау, Талғар, Талгарские дачи, Транспортник, Транспортник-Кеңдала, Талгар-2012, Эл-Мо, Южная; тұтыну кооперативтері: Сахарник-Талгар, Буркит Огонек, Пенсионер-3, Ветеран-6, Гвоздика.
№ 875 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Болашақ көшесі №62, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№39 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Еңбекші ауылы.
№ 876 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Алтай, Д. Қонаев, Құрманов, С. Көбеев, Құрманғазы, Жаңақұрылыс, Ғ. Мүсірепов, С. Мұқанов, Лермонтов, Панфилов, Подстанция, Пушкин, Рысқұлов, А. Сүйінбай, Талғар, Томаровский, Тәттімбет, Төле би, Шәкәрім, Ықылас.
№ 877 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9 "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).

В границах: село Панфилово, улицы: Ы. Алтынсарина, Ш. Айманова, Ж. Аймауытова, Амангельды, К .Аманжолов, М. Ауэзова, И. Байзакова, Беспаева, Брусиловский, А. Байтурсынова, Т. Бокина, Ю. Гагарина, Даулеткерея, Дружбы, Докучаева, С. Донентаева, Жамбыла, И. Жансугурова, М. Жумабаева, Жетысу, Ш. Калдаякова, Кульджинская с № 81 по 132, Б. Майлина.
Избирательный участок № 878.
Центр: село Панфилово, улица Ш. Уалиханова № 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 33" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Панфилово, улицы: Алатау, Аль-Фараби, М. Горького, А. Кашаубаева, Коктальская, Б. Момышұлы, Мичурина, 8-Марта, С. Сейфуллина, К. Сатпаева; село Аркабай; садоводческое товарищество "Янтарь".
Избирательный участок № 879.
Центр: село Панфилово, улица Ш. Уалиханова № 8, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 33" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Панфилово, улицы: Абая, Абылай хана, Айтеке би, Бейбитшилик, Жастар, Кенесары хана, Кульджинская с № 1 по 80, Казыбек би, М. Макатаева, Д. Нурпейсовой, Новостройка, Садовая, М. Сералина, Тауке хана, Н. Тлендиева, Ш. Уалиханова, Л. Хамиди; село Тузусай.
Избирательный участок № 880.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Карабулак, улицы: Абу Али ибн Сина, Балуан Шолак, Ж. Жабаева, М. Кашкари, Р. Кошкарбаева, 8–Марта, Новостройка, Н. Тлендиева.
Избирательный участок № 881.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (актовый зал).
В границах: село Карабулак, улицы: Аз–Жанибек хана, Балпык би, Бейбарыс Султана, Кажымукана, Чехова; дома передвижной механизированной колон 710.
Избирательный участок № 882.
Центр: село Тонкерис, улица М. Макатаева № 30, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Каменское плато, Тонкерис.
Избирательный участок № 883.

Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Ы.Алтынсарин, Ж. Аймауытов, Ш. Айманов, Қ.Аманжолов, Амангелді, М.Әуезов, А.Байтұрсынов, Т.Бокин, И.Байзақов, Беспаев, Брусиловский, Ю.Гагарин, Дәулеткерей, Дружба, Докучаев, С.Дөнентаев, Жамбыл, І. Жансүгіров, М. Жұмабаев, Жетісу, Ш.Қалдаяқов, Кульджинская № 81-ден 132-ге дейін, Б. Майлин.
№ 878 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі № 8 "Алматы облысы білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Алатау, Әл-Фараби, М.Горький, А. Қашаубаев, Көктал, Б. Момышұлы, Мичурин, 8-марта, С. Сейфуллин, Қ. Сәтбаев; Арқабай ауылы, "Янтарь" бау-бақша серіктестігі.
№ 879 сайлауучаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 8, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт залы).
Шекаралары: Панфилов ауылы, көшелер: Абай, Абылай хан, Әйтеке би, Бейбітшілік, Жастар, Кенесары хан, Кульджинская № 1-ден 80-ге дейін, Қазыбек би, М. Мақатаев, Д. Нұрпейісова, Жаңақұрылыс, Садовая, М. Сералин, Тәуке хан, Н. Тілендиев, Ш. Уәлиханов, Л. Хамиди; Түзусай ауылы.
№ 880 сайлауучаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н.Тілендиев көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Әбу Әли ибн Сина, Балуан Шолақ, Ж. Жабаев, Жаңақұрылыс, М. Қашқари, Р. Қошқарбаев, 8-Марта, Н. Тілендиев.
№ 881 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н.Тілендиев көшесі № 1, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (акт залы).
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, көшелер: Әз–Жәнібек хан, Балпық би, Бейбарыс Сұлтан, Қажымұқан, Чехов, 710 жылжымалы механикаландырылған колонналардың үйлері.
№ 882 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төңкеріс ауылы, М.Мақатаев көшесі № 30, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Каменское плато, Төңкеріс.
№ 883 сайлау учаскесі.

Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Кызылту, улицы: Р. Басибекова, Бирлик, Береке, М. Жангазакова, Жастар, Жибек Жолы, Куата, Д. Нурпейсовой, Новая-2, Наурызбай батыра, Новостройка, Райымбека, М.Сапарова, К.Тарпанова; военная часть № 97617.
Избирательный участок № 884.
Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Кызылту, улицы: М. Ауэзова, Бостандык, Жамбыла, А. Кырбасова, Кенесары хана, Суюнбая, С. Сейфуллина, Северная, Таттимбета, Ынтымак, У. Хамитова.
Избирательный участок № 885.
Центр: село Киши-Байсерке, улица Абая № 170а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 40" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Киши-Байсерке.
Избирательный участок № 886.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 88, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Гулдала, улицы: Ы. Алтынсарина, Аль-Фараби с № 63 по 129 (нечетная сторона), М. Ауезова, с № 54 по 130 (четная сторона), Бейбитшилик, Жибек Жолы с № 20, по 36, И. Жансугурова, Кожа Ахмет Яссауи, Конаева, Курмангазы, Казыбек би, Кичикова с № 51 по 129 (нечетная сторона ), с № 70 по 130 (четная сторона), М. Макатаева, Б. Майлина, С. Сейфуллина.
Избирательный участок № 887.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 88, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Гулдала, улицы: Акбулак, Аксай, Акбидай, Арна, Акын Сара, Астана, Аксу, Балдырган, Бирлик, Боген, Береке, Байзакова, Байтак, Байтурсынова, Жарокова, Жамбыла, Жусан, Каратау, Кызгалдак, Канагат, Коктем, Кемер, Каракат, Касым хана, Наурызбай батыра, Самал, Султан Бейбарыс, Уалиханова, Шапагат, Шынгыстау, Ыкылас, Толе би, Н. Тилендиева, Улытау.
Избирательный участок № 888.
Центр: село Гулдала, улицы Жибек Жолы № 1, административное здание филиала "Краснопольская межобластная специализированная передвижная механизированная колонна" акционерного общества "Элеватормельстрой".

Орталығы: Қызылту ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Қызылту ауылы, көшелер: Р. Басібеков, Бірлік, Береке, М. Жанғазақов, Жастар, Жаңақұрылыс, Жібек жолы, Қуат, Д. Нұрпейісова, Новая-2, Наурызбай батыр, Райымбек, М. Сапаров, К. Тарпанов, № 97617 әскери бөлім.
№ 884 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл ту ауылы, К.Тарпанов көшесі № 21, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Қызыл ту ауылы, көшелер: М. Әуезов, Бостандық, Жамбыл, А. Қырбасов, Кенесары хан, Сүйінбай, С.Сейфуллин, Северная, Тәттімбет, Ынтымақ, Ұ. Хамитов.
№ 885 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші-Байсерке ауылы, Абай көшесі № 170а, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 40 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кіші-Байсерке ауылы.
№ 886 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 88, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Гүлдала ауылы, көшелер: Ы. Алтынсарин, Әл-Фараби № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), М. Әуезов, № 54-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Бейбітшілік, Жібек Жолы № 20-дан 36-ға дейін, І. Жансүгіров, Қожа Ахмет Яссауи, Қонаев, Құрманғазы, Қазыбек би, Кичиков № 51-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), М. Мақатаев, Б. Майлин, С. Сейфуллин.
№ 887 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 88, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Гүлдала ауылы, көшелер: Ақбұлақ, Ақсай, Ақбидай, Арна, Ақын Сара, Астана, Ақсу, Балдырған, Бірлік, Бөген, Береке, Байзақов, Байтақ, Байтұрсынов, Жароков, Жамбыл, Жусан, Қаратау, Қызғалдақ, Қанағат, Көктем, Кемер, Қарақат, Қасым хан, Наурызбай батыр, Самал, Сұлтан Бейбарыс, Уәлиханов, Шапағат, Шыңғыстау, Ықылас, Төле би, Н. Тлендиев, Ұлытау.
№ 888 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Жібек Жолы көшесі № 1, "Элеватормельстрой" акционерлік қоғамының "Краснополь облысаралық мамандандырылған жылжымалы механикаландырылған колонна" филиалының әкімшілік ғимараты.

В границах: село Гулдала, улицы: Аль-Фараби с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Абылай хана, Алатауская, Абая, Айтеке би, Дитковского, Жигер, Жибек Жолы с № 2 по 19, Карасай батыра, Кобыланды батыра, Кичикова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона), М. Маметовой, Мартобе, А. Молдагуловой, Менделеева, Б. Момышұлы, Панфилова, Райымбек батыра, Суюнбая.
Избирательный участок № 983.
Центр: село Жана Куат 291/292, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Частная образовательная школа "ДАНА".
В границах: село Жана Куат.
Избирательный участок № 889.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 26" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Еркин, Достык, садоводческое товарищество Бетбурыс, село Кайнар, улицы: Яблочная, Речная, Мира.
Избирательный участок № 890.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 26" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: села: Кайнар, Коктал.
Избирательный участок № 891.
Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Жаналык, улицы: Жандосова, Х. Омарова, Розыбакиева, Рахимова, Сейфуллина; микрорайон: Айсулу; село Жана-Арна; садоводческие товарищества: Али-1, Али-2, Наурыз, Нур.
Избирательный участок № 984.
Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Жаналык, микрорайоны: Батыс, Нурай, Онтустик, Шыгыс.
Избирательный участок № 893.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 15" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Жалгамыс, улицы: Аксенова, Балкаш, Каракул батыра, Лабасы, К. Рыскулбеков; село Сактан; садоводческое товарищество: Кок Дала.
Избирательный участок № 894.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 15" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Жалгамыс, улицы: Азат, Акбулак, А. Аскарова, Аксай, Алмалык, А. Алпысбаева, Алпамыс батыра, А. Алимжанова, Байгозы батыр, Биржан сала, И. Байзакова, Буланты, Балуан Шолака, С. Донентаева, Ер косай, Ескельди би, И. Есенберлина, Х. Ергалиев, Есет батыра, К. Жандарбекова, Желтоксан, А. Жубанова, Коккайнар, Казыгурт, К. Кенжетаева, Колсай, Т. Кунафина, Г. Мусирепова, С. Мухамеджанова, К. Мунайтпасова, А. Молдагуловой, Е. Наурызбекова, Наурызбай батыра, Н. Нурмакова, Орбулак, Салкам Жангира, Сырым Датулы, Сыпатай батыра, С. Сейфуллина, Султан Бейбарыс, Самен батыра, Р. Сулейменова, Саурык батыра, Е.Сыпатаева, Шалкииз жырау, Тауелсиздик, Туркистан, Толеген Тохтарова, Умбетей жырау.
Избирательный участок № 1050.

Шекаралары: Гүлдала ауылы, көшелер: Әл-Фараби № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан, Алатау, Абай, Әйтеке би, Дитковский, Жігер, Жібек Жолы № 2-ден 19-ға дейін, Қарасай батыр, Қобыланды батыр, Кичиков № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), М. Мәметова, Мәртөбе, А. Молдағұлова, Менделеев,Б. Момышұлы, Панфилов, Райымбек батыр, Сүйінбай.
№ 983 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа Куат 291/292, "Жеке-меншік білім беру мектебі "ДАНА" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Жаңа Куат ауылы.
№ 889 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Еркін ауылы, Достық, Бетбұрыс бау-бақша серіктестігі, Қайнар ауылының Яблочная, Речная, Мира көшелері.
№ 890 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: ауылдар: Қайнар, Көктал.
№ 891 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Х. Омаров көшесі № 13, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы № 37 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Жаңалық ауылы, көшелер: Жандосов, Х. Омаров, Розыбакиев, Рахимов, Сейфуллин; Айсұлу ықшам ауданы; Жаңа-Арна ауылы; бау-бақша серіктестіктері: Али-1, Али-2, Наурыз, Нұр.
№ 984 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Х.Омаров көшесі № 13, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы № 37 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал)
Шекаралары: Жаңалық ауылы, ықшам аудандары: Батыс, Нұрай, Оңтүстік, Шығыс.
№ 893 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Жалғамыс ауылы, көшелер: Аксенов, Балқаш, Қарақұл батыр, Лабасы, Қ. Рысқұлбеков, Сақтан ауылы, Көк Дала бау-бақша серіктестігі.
№ 894 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 15 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Жалғамыс ауылы, көшелер: Азат, Ақбұлақ, А. Асқаров, Ақсай, Алмалық, А. Алпысбаев, Алпамыс батыр, А. Әлімжанов, Байқозы батыр, Біржан сал, И. Байзақов, Бұланты, Балуан Шолақ, С. Дөнентаев, Ер Қосай, Ескелді би, І. Есенберлин, Х. Ерғалиев, Есет батыр, Қ. Жандарбеков, Желтоқсан, А. Жұбанов, Көкқайнар, Қазығұрт, Қ. Кенжетаев, Көлсай, Т. Кунафин, Ғ. Мүсірепов, С. Мұхамеджанов, Қ. Мұңайтпасов, А. Молдағұлова, Е. Наурызбеков, Наурызбай батыр, Н. Нұрмақов, Орбұлақ, Салқам Жәңгір, Сырым Датұлы, Сыпатай батыр, С. Сейфуллин, Сұлтан Бейбарыс, Сәмен батыр, Р. Сүлейменов, Саурық батыр, Е. Сыпатаев, Шалкиіз жырау, Тәуелсіздік, Түркістан, Төлеген Тоқтаров, Үмбетей жырау.
№ 1050 сайлау учаскесі.

Центр: село Еламан, улица Зеленая № 12, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 41" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Еламан, Теренкара.
Избирательный участок № 1051.
Центр: село Нура, улица Буралкиева Курмангали № 5а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (фойе).
В границах: село Нура, улицы: Абдрахима Анарова, А. Бекбосынова, Буралкиева, Гольчевского, Инкарбека, К. Ибраева, Саудабайулы Беккула; микрорайоны: Байдыбек, Толе би, Нура-1, Нура-2.
Избирательный участок № 1052.
Центр: село Нура, улица Буралкиева Курмангали № 5а, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области" (спортзал).
В границах: село Нура, улицы: Байдыбек, Бейсентай, Даулеткул Кантарбаева, Жамбыла, Молдахметова, Ыбырайыма; микрорайон: Дулат; села: Кара-Тоган, Топай.
Избирательный участок № 1053.
Центр: село Туганбай, улица Ш. Шаймерденова № 45, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 30" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: села: Кара-Озек, Туганбай; отгонные участки: Кербулак, Шолак.
Избирательный участок № 1054.
Центр: село Остемир, улица Ракымжана Кошкарбаева № 30 а коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 14" государственного учреждения "Отдел образования по Талгарскому району Управления образования Алматинской области".
В границах: село Остемир; дома государственного коммунального предприятия водного хозяйства на праве хозяйственного ведения "Талгарирригация" государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области".

Орталығы: Еламан ауылы, Зеленая көшесі № 12, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 41 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Еламан,Тереңқара.
№ 1051 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев Құрманғали көшесі № 5а, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (фойе).
Шекаралары: Нұра ауылы, көшелер: Әбдірахым Анаров, А. Бекбосынов, Бұралкиев, Гольчевский, Іңкәрбек, К. Ибраев, Саудабайұлы Бекқұл; ықшам аудандар: Бәйдібек, Төле би, Нұра-1, Нұра-2.
№ 1052 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев Құрманғали көшесі № 5а, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (спорт зал).
Шекаралары: Нұра ауылы, көшелер: Бәйдібек, Бейсентай, Дәулетқұл Қаңтарбаев, Жамбыл, Молдахметов, Ыбырайым; Дулат ықшам ауданы; Қара-Тоған, Топай ауылдары.
№ 1053 сайлау учаскесі.
Орталығы: Туғанбай ауылы, Ш. Шәймерденов көшесі № 45, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 30 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: ауылдар: Қара-Өзек, Туғанбай, жайылым учаскелері: Кербұлақ, Шолақ.
№ 1054 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өстемір ауылы, Рақымжан Қошкарбаев көшесі № 30а, "Алматы облысының білім басқармасының Талғар ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 14 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Өстемір ауылы; "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі "Талгарирригация" шаруашылық жүргізу құқығындағы су шаруашылығы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының үйлері.