О внесении изменения в постановление акимата города Шымкент от 13 мая 2021 года № 289 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 5 марта 2025 года № 796. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 12 марта 2025 года № 232-17
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 13 мая 2021 года № 289 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Шымкент" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 167) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление развития комфортной городской среды города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Арало-Сырдарьинская
бассейновая инспекция по регулированию
охране и использованию водных ресурсов
Комитета по регулированию, охране и
использованию водных ресурсов
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
"____"____2025 год
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля города Шымкент"
Комитета Санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства Здравоохранения
Республики Казахстан
"____"____2025 год
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамента экологии
по городу Шымкент" Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства экологии, геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан
"____"____2025 год
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от 5 марта 2025 года
№ 796
Утверждено постановлением
акимата города Шымкент
от 13 мая 2021 года № 289
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях города Шымкент
Наименование водного объекта
Места для массового отдыха населения, туризма и спорта
Ответственные лица
Населенные пункты
1.
Зона отдыха "Холодильник"
Водохранилище Тогыс
Индивидуальный предприниматель М.В. Брезинская
Район Еңбекші, жилой массив Тогыс
2.
Зона отдыха "Рахат Бадам"
Водохранилище Бадам
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рахат Бадам"
Район Еңбекші, жилой массив Бадам-1
3.
Исток реки (родник) Кошкар ата
Исток родника
Государственное коммунальное предприятие "Шымкентский государственный дендрологический парк"
Аль-Фарабийский район, улица Кабанбай батыра, б/н
4.
Озеро в Шымкентском государственном дендрологическом парке
Искусственное озеро
Государственное коммунальное предприятие "Шымкентский государственный дендрологический парк"
Район Тұран, проспект Байдибек би, № 101
5.
Зона отдыха "Жайлаукол"
Искусственное озеро
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нур-Гажайып"
Район Тұран, проспект Байдибек би, б/н

"Шымкент қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 289 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 5 наурыздағы № 796 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 12 наурызда № 232-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 289 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласының қалалық жайлы ортаны дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация министрлігі
Су ресурстарын реттеу, қорғау және пайдалану
комитетінің Су ресурстарын реттеу,
қорғау және пайдалану жөніндегі
Арал-Сырдария бассейндік инспекциясы
Республикалық мемлекеттік мекемесі
"____" ____ 2025 жыл
Келісілді
Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті "Шымкент қаласының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесі
"____" ____ 2025 жыл
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің "Шымкент қаласы бойынша
экология департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесі
"____" ____ 2025 жыл
Шымкент қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 5 наурыздағы
№ 796 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 289 қаулысымен бекітілген
Шымкент қаласының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Су нысандарының атауы
Халықтың жаппай демалуына, туризм мен спортқа арналған орындар
Жауапты тұлғалар
Елді мекендер
1.
"Холодильник" демалыс орны
Тоғыс су қоймасы
Жеке кәсіпкер М.В. Брезинская
Еңбекші ауданы, Тоғыс тұрғын алабы
2.
"Рахат Бадам" демалыс орны
Бадам су қоймасы
"Рахат Бадам" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Еңбекші ауданы, Бадам-1 тұрғын алабы
3.
Қошқар ата өзенінің бастауы (бұлақ)
Бұлақ бастауы
"Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Әл-Фараби ауданы, Қабанбай батыр көшесі, н/з
4.
Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағындағы көл
Жасанды көл
"Шымкент мемлекеттік дендрологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Тұран ауданы, Бәйдібек би даңғылы, № 101
5.
"Жайлаукөл" демалыс аймағы
Жасанды көл
"Нұр-Ғажайып" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Тұран ауданы, Бәйдібек би даңғылы, н/з