О внесении дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2025 года № 22-5. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 20 марта 2025 года № 5266-08
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решения Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2808) внести следующие дополнения:
перечень социально значимых сообщений Жамбылской области определенный приложением указанного решения дополнить следующими пунктами:
"
Меркенский район
11.
"Жамбыл – Сахарный завод"
Внутрирайонный
12.
"Жамбыл – 1 отделение № 9"
Внутрирайонный
13.
"Мерке – Аспара"
Внутрирайонный
14.
"Мерке – Сыпатай батыр"
Внутрирайонный
15.
"Мерке – улица Ращупкина"
Внутрирайонный
16.
"Райгаз – Жемис-жидек"
Внутрирайонный
Шуский район
5.
"Балуан Шолак – Болтирик – Шу"
Внутрирайонный
6.
"Байдибек – Шу"
Внутрирайонный
".
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя
Жамбылского областного маслихата М. ШАЛКАРБЕКОВ

"Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 22-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 20 наурызда № 5266-08 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2808 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасымен айқындалған Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі келесі тармақтармен толықтырылсын:
"
Меркі ауданы
11.
"Жамбыл – Қант зауыты"
Ауданішілік
12.
"Жамбыл – 1 отделение №9"
Ауданішілік
13.
"Меркі – Аспара"
Ауданішілік
14.
"Меркі – Сыпатай батыр"
Ауданішілік
15.
"Меркі – Ращупкина көшесі"
Ауданішілік
16.
"Райгаз – Жеміс-жидек"
Ауданішілік
Шу ауданы
5.
"Балуан Шолақ – Бөлтірік – Шу"
Ауданішілік
6.
"Бәйдібек – Шу"
Ауданішілік
".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихаты төрағасының
міндетін атқарушы М. ШАЛКАРБЕКОВ