Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 5 января 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 6 января 2025 года № 173-20
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Жанааркинскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Жанааркинского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жанааркинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Кожукаев
"СОГЛАСОВАНО"
Жанааркинская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1 к решению
акима Жанааркинского района
от 5 января 2025 года
№ 1
Избирательные участки по Жанааркинскому району
Избирательный участок № 77
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица Оспановой 43, здание Опорной школы (ресурсный центр) на базе средней общеобразовательной школы имени Бименды Амалбекова.
Границы: I-Иртышский квартал, от дома № 1 до дома № 208; улица Жамбыла, от дома № 1 до дома № 37; улица Садуакасова, от дома № 1 до дома № 55; улица Сары Тока, от дома № 1 до дома № 44; улица Оспановой, от домов № 1а, 1 до дома № 37; улица Сейдимбека, от дома № 1 до дома № 42а; квартал Дуйсенова, от дома № 1 до дома № 17; улица Абжанова, от дома № 1 до дома № 52.
Избирательный участок № 78
Месторасположение: поселок Жанаарка, проспект Сейфуллина 13, здание культурно-досугового центра.
Границы: улица Абжанова, от дома № 2 до дома № 9; улица Асанова, от дома № 1 до дома № 22; улица Сарысу, от дома № 1 до дома № 33 и домов № 104, № 105; улица Достык, от дома № 1 до дома № 30; улица Жамбыла, от дома № 39 до дома № 111; улица Садуакасова, от дома № 55 до дома № 119; улица Майлина, от дома № 3 до дома № 64; улица Кужикенова, от дома № 2 до дома № 38; проспект Сейфуллина, от дома № 1 до дома № 24.
Избирательный участок № 79
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица Сейдимбека 60, здание Опорной школы (ресурсный центр) на базе средней общеобразовательной школы имени Оразалы Жумабекова.
Границы: проспект Тәуелсіздік, от дома № 9 до дома № 49; улица Оспановой, от дома № 41 до дома № 87; улица. Сейдимбека, от дома № 44 до дома № 98; улица Ахметжанова, от дома № 1 до дома № 18; улица Абжанова, от дома № 53 до дома № 154; улица Бекбосынова, от дома № 2 до дома № 23/1; улица Байдалы би, от дома № 1 до дома № 46/1; улица Аралбай батыра, от дома № 1 до дома № 32.
Избирательный участок № 80
Месторасположение: поселок Жанаарка, проспект Сейфуллина 28, здание районной библиотеки имени Сакена Сейфуллина.

Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 173-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Жаңаарқа ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаарқа ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Кожукаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңаарқа аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2025 жылғы 5 қаңтардағы
№ 1
шешіміне 1-қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Оспанова көшесі 43, Бименді Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталық) ғимараты.
Шекарасы: І-Ертіс орамы, № 1 үйден № 208 үйге дейін; Жамбыл көшесі, № 1 үйден № 37 үйге дейін; Садуақасов көшесі, № 1 үйден № 55 үйге дейін; Сары Тоқа көшесі, № 1 үйден № 44 үйге дейін; Оспанова көшесі, № 1а, № 1 үйлерден № 37 үйге дейін; Сейдімбек көшесі, № 1 үйден № 42а үйге дейін; Дүйсенов орамы, № 1 үйден № 17 үйге дейін; Әбжанов көшесі, № 1 үйден № 52 үйге дейін.
№ 78 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Сейфуллин даңғылы 13, мәдени-сауық орталығының ғимараты.
Шекарасы: Әбжанов көшесі, № 2 үйден № 9 үйге дейін; Асанов көшесі, № 1 үйден № 22 үйге дейін; Сарысу көшесі, № 1 үйден № 33 үйге дейін және № 104, № 105 үйлерге дейін; Достық көшесі, № 1 үйден № 30 үйге дейін; Жамбыл көшесі, № 39 үйден № 111 үйге дейін; Садуақасов көшесі, № 55 үйден № 119 үйге дейін; Майлин көшесі, № 3 үйден № 64 үйге дейін; Күжікенов көшесі, № 2 үйден № 38 үйге дейін; Сейфуллин даңғылы, № 1 үйден № 24 үйге дейін.
№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Сейдімбек көшесі 60, Оразалы Жұмабеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебінің (ресурстық орталық) ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы, № 9 үйден № 49 үйге дейін; Оспанова көшесі, № 41 үйден № 87 үйге дейін; Сейдімбек көшесі, № 44 үйден № 98 үйге дейін; Ахметжанов көшесі, № 1 үйден № 18 үйге дейін; Әбжанов көшесі, № 53 үйден № 154 үйге дейін; Бекбосынов көшесі, № 2 үйден № 23/1 үйге дейін; Байдалы би көшесі, № 1 үйден № 46/1 үйге дейін; Аралбай батыр көшесі, № 1 үйден № 32 үйге дейін.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Сейфуллин даңғылы 28, Сәкен Сейфуллин атындағы аудандық кітапхана ғимараты.

Границы: улица Балабаксы, от дома № 1 до дома № 115; улица Абая, от дома № 1а до дома № 8а; улица Бірлік, от дома № 1 до дома № 30; переулок Бейбітшілік, от дома № 1 до дома № 13; улица Даулетбекова, от дома № 2 до дома № 146; проспект Сейфуллина, от дома № 25 до дома № 38; улица Ералиева, от дома № 1 до домов № 12, 22, 24; улица Шон Телгозы, от дома № 1 до дома № 73; микрорайон Жана-Нур, от дома № 1 до дома № 13.
Избирательный участок № 81
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица Абая 15, здание средней общеобразовательной школы имени Сакена Сейфуллина.
Границы: улица Ералиева, от домов № 23, 25 до дома № 36; улица Пушкина, от дома № 1 до дома № 37; улица Нияз батыра, от дома № 1 до дома № 84; улица Парковая, от дома № 1 до дома № 43; улица Байбосынова, от дома № 1 до дома № 42; улица Абая, от дома № 10 до дома № 77; квартал Сарыарка, от дома № 1 до дома № 14.
Избирательный участок № 82
Месторасположение: поселок Жанаарка, улица Смайлова 39, здание локомотивного депо.
Границы: улица Садыкбекова, от дома № 1 до дома № 54; улица Атасу, от дома № 1 до дома № 49; проспект Сейфуллина, от дома № 39 до дома № 83; улица Смайлова, от дома № 1 до дома № 38; улица Байгозы батыра, от дома № 2 до дома № 133; улица Игиликова, от дома № 1 до дома № 41; улица Абдирова, от дома № 1 до дома № 70; улица Орманбаева, от дома № 1 до дома № 105.
Избирательный участок № 83
Местонахождение: поселок Жанаарка, улица Байдалы би 11/2, здание школы-лицея № 1.
Граница: улица Сарысу, от дома № 34 до дома № 87; улица Достық, от дома № 33 до дома № 92; улица Жамбыла, от дома № 112 до дома № 132; улица Сейдимбека, от дома № 99 до дома № 123; улица Трутько, от дома № 1 до дома № 26; улица Караагаш, от дома № 1 до дома № 32; улица Ахметжанова, от дома № 19 до дома № 55; улица Уалиханова, от дома № 3 до дома № 63; улица Балабаксы, от дома № 115 до дома № 152; улица Мухаметжана, от дома № 1 до дома № 47; микрорайон Каната Байшолакова, от дома № 1 до дома № 32; микрорайон Кушикбай батыра, от дома № 1 до дома № 94; микрорайон Нурбай батыра, от дома № 1 до дома № 72; микрорайон Ыдырыс Жумабекова, от дома № 1 до дома № 72.
Избирательный участок № 84
Месторасположение: поселок Кызылжар, улица Тәуелсіздік 27, здание дома культуры.
Граница: поселок Кызылжар.
Избирательный участок № 85
Месторасположение: село Мукажана Жумажанова, улица Сейфуллина 21, здание средней общеобразовательной школы Жанаарка.
Граница: село Мукажана Жумажанова.
Избирательный участок № 86
Месторасположение: село Байгул, улица Байгул 5, бывшее здание начальной школы.
Граница: село Байгул.
Избирательный участок № 87
Месторасположение: село Актубек, улица Байтерек 1, здание дома культуры.
Границы: села Актубек, Оркендеу.
Избирательный участок № 88

Шекарасы: Балабақсы көшесі, № 1 үйден № 115 үйге дейін; Абай көшесі, № 1а үйден № 8а үйге дейін; Бірлік көшесі, № 1 үйден № 30 үйге дейін; Бейбітшілік тұйық көшесі, № 1 үйден № 13 үйге дейін; Дәулетбеков көшесі, № 2 үйден № 146 үйге дейін; Сейфуллин даңғылы, № 25 үйден № 38 үйге дейін; Ералиев көшесі, № 1 үйден № 12, 22, 24 үйлерге дейін; Шон Телғозы көшесі, № 1 үйден № 73 үйге дейін; Жаңа-Нұр ықшам ауданы, № 1 үйден № 13 үйге дейін.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Абай көшесі 15, Сәкен Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ералиев көшесі, № 23, 25 үйлерден № 36 үйге дейін; Пушкин көшесі, № 1 үйден № 37 үйге дейін; Нияз батыр көшесі, № 1 үйден № 84 үйге дейін; Саябақ көшесі, № 1 үйден № 43 үйге дейін; Байбосынов көшесі, № 1 үйден № 42 үйге дейін; Абай көшесі, № 10 үйден № 77 үйге дейін; Сарыарқа орамы, № 1 үйден № 14 үйге дейін.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Смайлов көшесі 39, локомотивті депо ғимараты.
Шекарасы: Садықбеков көшесі, № 1 үйден № 54 үйге дейін; Атасу көшесі, № 1 үйден № 49 үйге дейін; Сейфуллин даңғылы, № 39 үйден № 83 үйге дейін; Смайлов көшесі, № 1 үйден № 38 үйге дейін; Байғозы батыр көшесі, № 2 үйден № 133 үйге дейін; Игіліков көшесі, № 1 үйден № 41 үйге дейін; Абдиров көшесі, № 1 үйден № 70 үйге дейін; Орманбаев көшесі, № 1 үйден № 105 үйге дейін.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаарқа кенті, Байдалы би көшесі 11/2, № 1 мектеп-лицейінің ғимараты.
Шекарасы: Сарысу көшесі, № 34 үйден № 87 үйге дейін; Достық көшесі, № 33 үйден № 92 үйге дейін; Жамбыл көшесі, № 112 үйден № 132 үйге дейін; Сейдімбек көшесі, № 99 үйден № 123 үйге дейін; Трутько көшесі, № 1 үйден № 26 үйге дейін; Қараағаш көшесі, № 1 үйден № 32 үйге дейін; Ахметжанов көшесі, № 19 үйден № 55 үйге дейін; Уалиханов көшесі, № 3 үйден № 63 үйге дейін; Балабақсы көшесі, № 115 үйден № 152 үйге дейін; Мұхаметжан көшесі, № 1 үйден № 47 үйге дейін; Қанат Байшолақов ықшам ауданы, № 1 үйден № 32 үйге дейін; Күшікбай батыр ықшам ауданы, № 1 үйден № 94 үйге дейін; Нұрбай батыр ықшам ауданы, № 1 үйден № 72 үйге дейін; Ыдырыс Жұмабеков ықшам ауданы, № 1 үйден № 72 үйге дейін.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылжар кенті, Тәуелсіздік көшесі 27, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Қызылжар кенті.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұқажан Жұмажанов ауылы, Сейфуллин көшесі 21, Жаңаарқа жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Мұқажан Жұмажанов ауылы.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Байғұл ауылы, Байғұл көшесі 5, бұрынғы бастауыш мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Байғұл ауылы.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтүбек ауылы, Бәйтерек көшесі 1, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтүбек, Өркендеу ауылдары.
№ 88 сайлау учаскесі

Месторасположение: станция Мынадыр, улица Тың 58, здание основной средней школы № 144.
Граница: станция Мынадыр.
Избирательный участок № 89
Месторасположение: станция Атасу, улица Бейбітшілік 50, здание основной средней школы № 135.
Граница: станция Атасу.
Избирательный участок № 90
Месторасположение: село Айнабулак, улица Достык 11, здание дома культуры.
Граница: село Айнабулак.
Избирательный участок № 91
Месторасположение: село Актау, улица Жеңіс 5, здание средней общеобразовательной школы.
Границы: села Актау, Кылыш, Айшырак.
Избирательный участок № 92
Месторасположение: село Бидайык, улица Жеңіс 15, здание дома культуры.
Границы: села Бидайык, Карамола, разъезд № 69.
Избирательный участок № 93
Месторасположение: село Актайлак, улица Ұландар 4, здание основной средней школы.
Граница: село Актайлак.
Избирательный участок № 94
Месторасположение: село Атасу, улица Достык 1, здание дома культуры.
Границы: село Атасу, разъезд № 117.
Избирательный участок № 95
Месторасположение: село Талдыбулак, улица Бейбітшілік 46, здание дома культуры.
Границы: села Талдыбулак, Актасты, Алгабас.
Избирательный участок № 96
Месторасположение: село Ералиево, улица Орталык 13, здание дома культуры.
Границы: села Ералиево, Кезен.
Избирательный участок № 97
Месторасположение: разъезд № 189, здание основной средней школы № 140.
Границы: станция Жомарт, разъезд № 189, село Акбастау.
Избирательный участок № 98
Месторасположение: село Ынталы, улица Толебай сал 1, здание дома культуры.
Границы: села Ынталы, Караагаш.
Избирательный участок № 99
Месторасположение: село Ынтымак, улица Саябақ 15, здание дома культуры.
Границы: села Ынтымак, Жанаталап.
Избирательный участок № 100
Месторасположение: село Тугускен, улица Жумабекова 49, здание дома культуры.
Граница: село Тугускен.
Избирательный участок № 101
Месторасположение: село Кенжебай-Самай, здание основной средней школы.
Граница: село Кенжебай-Самай.
Избирательный участок № 102
Месторасположение: село Орынбай, улица Мектеп 7, здание дома культуры.
Границы: села Орынбай, Бидайык-2.
Приложение 2 к решению
акима Жанааркинского района
от 5 января 2025 года
№ 1
Перечень утративших силу некоторых решений акима Жанааркинского района
1. Решение акима Жанааркинского района "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" от 18 января 2019 года № 6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5162).
2. Решение акима Жанааркинского района "О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 18 января 2019 года № 6 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" от 5 ноября 2020 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6080).

Орналасқан жері: Мыңадыр станциясы, Тың көшесі 58, № 144 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Мыңадыр станциясы.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атасу станциясы, Бейбітшілік көшесі 50, № 135 негізгі орта мектеп ғимараты.
Шекарасы: Атасу станциясы.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айнабұлақ ауылы, Достық көшесі 11, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы.
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақтау ауылы, Жеңіс көшесі 5, жалпы орта білім беретін мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтау, Қылыш, Айшырақ ауылдары.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бидайық ауылы, Жеңіс көшесі 15, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Бидайық, Қарамола ауылдары, № 69 тарауы.
№ 93 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Актайлақ ауылы, Ұландар көшесі 4, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Актайлақ ауылы.
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атасу ауылы, Достық көшесі 1, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Атасу ауылы, № 117 тарауы.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талдыбұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі 46, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Талдыбұлақ, Ақтасты, Алғабас ауылдары.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ералиев ауылы, Орталық көшесі 13, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ералиев, Кезен ауылдары.
№ 97 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: № 189 тарауы, № 140 негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жомарт станциясы, № 189 тарауы, Ақбастау ауылы.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынталы ауылы, Төлебай сал көшесі 1, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ынталы, Қараағаш ауылдары.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ынтымақ ауылы, Саябақ көшесі 15, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ынтымақ, Жанаталап ауылдары.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Түгіскен ауылы, Жұмабеков көшесі 49, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Түгіскен ауылы.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кенжебай-Самай ауылы, негізгі орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Кенжебай-Самай ауылы.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Орынбай ауылы, Мектеп көшесі 7, мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Орынбай, Бидайық-2 ауылдары
Жаңаарқа ауданы әкімінің
2025 жылғы 5 қаңтардағы
№ 1
шешіміне 2-қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Жаңаарқа ауданы әкімінің "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5162 болып тіркелген).
2. Жаңаарқа ауданы әкімінің "Жаңаарқа ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 5 қарашадағы № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6080 болып тіркелген).

3. Решение акима Жанааркинского района "О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 18 января 2019 года № 6 "Об образовании избирательных участков по Жанааркинскому району" от 20 октября 2023 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 64-20).

3. Жаңаарқа ауданы әкімінің "Жаңаарқа ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 6 "Жаңаарқа ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 20 қазандағы № 2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 64-20 болып тіркелген).