Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год
Постановление акимата области Жетісу от 24 января 2025 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 29 января 2025 года № 269-19.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 140838), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических удобрений) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев

2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 21 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 29 қаңтарда № 269-19 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 140838 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

приложение к постановлению акимата области Жетісу от 24 января 2025 года № 21
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата области Жетісу от 12.05.2025 № 143 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Haifa Кальциевая селитра

Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 21 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жетісу облысы әкімдігінің 12.05.2025 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2025 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі және нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Субсидиялар нормасы, теңге / тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азот тыңайтқыштары
1
Haifa кальций селитрасы

159
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
160
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
161
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
162
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N-16, P-16, K 16
163
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
164
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
165
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
166
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10:26:26
N-10, P2O5-26, K2O-26
167
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 10-26-26
N-10, P-26, K-26
168
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
169
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
170
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
171
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
172
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
272 321
тонна
173
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-l2±1, Р205-61±1
174
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
175
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
176
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марка А
N-12, P-61
177
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
303 571
тонна
178
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
85 500
тонна
Микроудобрения
179
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2 496
литр
180
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
660
литр
181
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
182
"Гумат Сахалинский" ВР 20%

159
12:32:12 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-12 P-32 K-12
160
13:19:19 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-19, K-19
161
15:15:15 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P-15, K-15
162
16:16:16 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-16, P-16, K 16
163
7:7:7 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N- 7, P-7, K-7
164
8:19:29 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-8, P-19, K-29
165
NPK-1 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
166
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P2O5-26, K2O-26
167
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26
168
NPK 10:26:26+B диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
169
NPK 10:26:26+BCMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
170
NPK 10:26:26+BMZ диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
171
NPK 10:26:26+Zn диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
172
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
272 321
тонна
173
Суда еритін моноаммонийфосфат
N-l2±1, Р205-61±1
174
Тазартылған моноаммонийфосфат ы
N-12, P2O5-61
175
Арнайы суда еритін моноаммонийфосфаты
аммоний дигидрофосфаты-98,0-99,5
176
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты, А маркасы
N-12, P-61
177
Haifa Монофосфат калий
P2O5-52, K20-34
303 571
тонна
178
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш (NP (S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
85 500
тонна
Микротыңайтқыштар
179
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2 496
литр
180
"Сахалин гуматы" ВР 10%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,144% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –1,225% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,17% - дан аспайды, кальций оксиді-0,17% - дан аспайды 0,345%
660
литр
181
"Сахалин гуматы" ВР 2,5%

массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
183
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
184
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4 322
литр
185
AgroArgentum® Forte
N- 9, P-6
140 000
литр
186
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE
N-20, P2O5-5, K2O-19, CaO-9, MgO-2,5
755 357
тонна
187
Agroleaf Power High K 15-10-31+TE
N-15, P2O5-10, K2O-31
188
Agroleaf Power High P 12-52-5+TE
N-12, P2O5-52, K2O-5
189
Agroleaf Power Total 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
190
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10
656 696
тонна
191
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
192
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
193
ALERG
N-5,206, K2O-4,731, P2O5-6,758, B-0,101, Fe-0,147, Zn-0,101, Mn-0,109, C-3,199
3 250
литр
194
Alga Phosphite K
P2O5-20, K2O-60, Полисахариды морских водорослей (Seaweed polysaccharides) -1, Лимонная кислота (хелатор), вода +-50, Плотность г/см3, РН (1%) 4-6 органическая составляющая 80г/л
3 200
литр

органикалық заттың массалық үлесі-11% - дан кем емес, Органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50% – дан кем емес, дисперсиясы (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі-1,75% - дан кем емес, РН 1% су препарат ерітіндісі-9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,288% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде-2,45% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі-0,041% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2% - дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,34% - дан аспайды, кальций оксиді-0,69% - дан аспайды
182
"Сахалин гуматы" ВР 20%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,048% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О есебінде –0,4083% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,033% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,057% - дан аспайды, кальций оксиді-0,057% - дан аспайды 0,115%
183
"Сахалин гуматы" ВР 5%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,072% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –0,6125% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,05% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,085% - дан аспайды, кальций оксиді-0,085% - дан аспайды 0,1725%
184
"Тыңайтқыш SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4 322
литр
185
AgroArgentum® Forte
N- 9, P-6
140 000
литр
186
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE
N-20, P2O5-5, K2O-19, CaO-9, MgO-2,5
755 357
тонна
187
Agroleaf Power High K 15-10-31+TE
N-15, P2O5-10, K2O-31
188
Agroleaf Power High P 12-52-5+TE
N-12, P2O5-52, K2O-5
189
Agroleaf Power Total 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
190
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10
656 696
тонна
191
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
192
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
193
ALERG
N-5,206, K2O-4,731, P2O5-6,758, B-0,101, Fe-0,147, Zn-0,101, Mn-0,109, C-3,199
3 250
литр
194
Alga Phosphite K
P2O5-20, K2O-60, Теңіз балдыры полисахаридтері (Seaweed polysaccharides) -1, Лимон қышқылы (хелатор), су +-50, тығыздығы г/см3, РН (1%) 4-6 органикалық компонент 80г/л
3 200
литр

N-3,7%, NH4-1,0%, NH2-2,0%, органический азот-0,6%, P2O5-5,1%, K2O-3,2%, SO3-1,6%, Zn-0,1013%, органические вещества (смесь аминокислот и витаминов в водном растворе)-20%
6 000
литр
299
Poly Milat
Свободные аминокислоты - 120,2 г/л Азот (N) - 165,4 г/л Ca - 33,2 г/л
9 240
литр
300
Poly React
Протеин - 280 г/кг EDTA кальций динатрий - 220 г/кг Аминокислоты - 200 г/кг Ca - 100 г/кг N - 100 г/кг Mg - 30 г/кг Na - 30 г/кг
20 240
килограмм
301
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
343 750
тонна
302
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
303
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
304
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
305
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
306
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
307
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
308
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
309
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20; P2O5-10; K2O-20
310
POTASHCA
общий азот (N) - 8%, нитратный азот (N-NO2) - 8%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 7%, водорастворимый оксид кальция (CaO) - 15%, количество хлорида - 0,38%, pH – 0,5
1 750
литр
311
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
312
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
4 468
литр
313
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
4 468
литр
314
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
2 773
литр
315
PUENTE
органическое вещество - 42%, общий азот (N) - 2%, органический углерод - 18%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 2%, pH – 1-3
650
литр
316
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1 296
килограмм
317
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
318
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%

N-3,7%, NH4-1,0%, NH2-2,0%, органикалық азот-0,6%, P2O5-5,1%, K2O-3,2%, SO3-1,6%, Zn-0,1013%, органикалық заттар (сулы ерітіндідегі аминқышқылдары мен дәрумендердің қоспасы)-20%
6 000
литр
299
Poly Milat
Бос аминқышқылдары-120,2 г/л Азот (N) - 165,4 г/л Ca - 33,2 г/л
9 240
литр
300
Poly React
Ақуыз-280 г/кг EDTA кальций натрий-220 г/кг амин қышқылы - 200 г/кг Ca - 100 г/кг N - 100 г/кг Mg-30 г / кг Na-30 г/кг
20 240
килограмм
301
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10; P2O5-52; K2O-10
343 750
тонна
302
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12; P2O5-42; K2O-8
303
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12; P2O5-45; K2O-12
304
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12; P2O5-9; K2O-34
305
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
306
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
307
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
308
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
309
Poly-Feed™ Формулы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20; P2O5-10; K2O-20
310
POTASHCA
жалпы азот (N) - 8%, нитрат азот (N-NO2) - 8%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 7%, суда еритін кальций оксиді (CaO) - 15%, хлорид мөлшері - 0,38%, РН-0,5
1 750
литр
311
POTATO START
N - 5, P2O5 - 25, K2O - 5
750
литр
312
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
4 468
литр
313
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
314
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
2 773
литр
315
PUENTE
органикалық заттар-42%, жалпы азот (N) - 2%, органикалық көміртегі - 18%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 2%, pH – 1-3
650
литр
316
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
1 296
килограмм
317
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
318
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%

319
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
320
QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3 818
литр
321
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 683
литр
322
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 683
литр
323
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4 291
литр
324
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8 727
литр
325
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2 627
литр
326
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3 252
литр
327
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2 627
литр
328
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
2 550
литр
329
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, Экстракт водорослей - 220 г/л, Органическое вещество- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
2 550
литр
330
RUTER AA V
N общий -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo-0,10, свободные аминокислоты - 7
1 679
литр
331
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4 750
килограмм
332
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
3 150
литр
333
Searent
Альгиновая кислота - 37,38 г/кг Аминокислоты - 5,6 г/кг Органическое вещество - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
8 800
литр
334
Searole
Альгиновая кислота -196,55 г/л Органическое вещество - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Са - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л

319
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
320
QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) - 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 8%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 3%; полисахаридтер – 15%; темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) – 0,1%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокининдер-0,05%
3 818
литр
321
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 683
литр
322
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
323
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
4 291
литр
324
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8 727
литр
325
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2 627
литр
326
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3 252
литр
327
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2 627
литр
328
Root Promoter
Балдырлар сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, органикалық зат (Organic matter) 80 г/л, фосфор P2O5 25 г / л, калий К2О 60 г/л, Азот (N) жалпы 60 г / л Zn 2 г / л, B 1,8 г/ л, Fe 1,4 г / л
2 550
литр
329
Root Promoter
Азот-65,4 г / л, Калий 67,5 г / л, Фосфор-28,6 г/л, балдырлар сығындысы - 220 г / л, органикалық заттар - 89,7 г / л, Zn-2.48 г / л, B-1.86 г / л, Fe - 1.52 г / л
2 550
литр
330
RUTER AA V
N жалпы -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo-0,10, бос аминқышқылдары-7
1 679
литр
331
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4 750
килограмм
332
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, калий (К2О)≥ 60 г / л, Азот (N)≥ 90 г/л, теңіз балдырларынан алынған сығынды (Organic Matter)≥ 150 г / л, альгин қышқылы (Аlginic Acid))≥ 14 г / л, EDTA-Fe 16 г / л, EDTA-Cu 8 г / л, EDTA-Zn 12 г / л, EDTA-Mn 4 г / л
3 150
литр
333
Searent
Альгин қышқылы-37,38 г/кг аминқышқылдары - 5,6 г / кг органикалық заттар-43,8 г/кг N-1,49 г / кг К2О-20,64 г/кг CA-0,26 г / кг Mg - 0,58 г/кг B-0,56 Г/кг Zn-0,53 г / кг Fe-0,64 г/ кг
8 800
литр
334
Searole
Альгин қышқылы -196,55 г/л органикалық заттар - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г / л Са - 0,05 г / л Mg-0,1 г / л

5 605
литр
358
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
4 422
литр
359
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5 130
литр
360
Stoller Excellence
свободные аминокислоты-28%, общий азот-7%, аммиачный азот-1,3%, органический азот-4,3%, мочевинный азот-1,4%, C-22%, Zn-0,5%, Mn-1,5%
3 300
литр
361
TALETE/ ТАЛЕТЕ
N - 5,0%; K2O – 6,0%; C – 7,5%; Mn – 0,2%; Zn – 0,2%
3 489
литр
362
TECAMIN 31/ ТЕКАМИН 31
Аминокислоты-33% азот-9%
2 949
литр
363
TECNOPHYT PH+/ Текнофит РН+
Поли-гидрокси-карбокси-кислоты - 20%, (этилендиокси)диметанол-0-1%
3 130
литр
364
TricoBest
K2O: 7% Trichoderma harzianum, штам IABTH01: 2x107 UFC*/г
19 315
килограмм
365
TRIPLE POWER 7-7-7
органическое вещество - 20%, общий азот (N) - 7%, органический азот - 0,5%, азот мочевины (N-NH2) - 7%, общий пентаоксид фосфора (P2O5) - 7%, водорастворимый пентаоксид фосфора (P2O5) - 7%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 7%, pH – 5-7
1 000
литр
366
VIGOR SEED
Водорастворимый цинк-2,5 % м/м, Водорастворимый марганец-2,5 % м/м
10 500
литр
367
Vigortem S
N-6,1%, P2O5-15%, K2O-12,4%, Fe-0,5%
7 450
килограмм
368
WUXAL Bio Aminoplant
аминокислота-141.3 г/л, азот 22,6, фосфор 22,6, калий 22,6
3 000
литр
369
YaraMila Complex
N-12%, N-NO3-5%, N-NH4-7%, P2O5-11%, K2O-18%, MgO-2,7%, SO3-20%, B-0,015%, Fe-0,2%, Mn-0,02%, Zn-0,02%
500 000
тонна
370
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
371
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%
372
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
373
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
343 750
тонна
374
YaraTera KRISTALON Brown 3-11-38 (кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
375
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

5 605
литр
358
Stimax universal
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 15% жалпы азот (N): 5,6% мочевина азоты(N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO), EDTA хелаты: 0,2% Темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% мырыш (Zn), хелат: 0,5%
4 422
литр
359
Stimax Yield
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 12%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы азот (N): 6%, мочевина азоты (N): 3,8%, органикалық азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, темір (Fe), DTPA хелаты: 0,5%, марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,5%, мырыш (Zn), EDTA хелаты: 0,5%
5 130
литр
360
Stoller Excellence
Бос аминқышқылдары-28% м, жалпы азот-7% м / м, аммиак азоты-1,3% м / м, Органикалық азот-4,3% м/ м, мочевина азоты-1,4% м / м, Органикалық көміртегі-22% м / м, мырыш-0,5% м / м, Марганец-1,5% м / м
3 300
литр
361
TALETE/ ТАЛЕТЕ
N - 5,0%; K2O – 6,0%; C – 7,5%; Mn – 0,2%; Zn – 0,2%
3 489
литр
362
TECAMIN 31/ ТЕКАМИН 31
TECAMIN 31/ ТЕКАМИН 31
2 949
литр
363
TECNOPHYT PH+/ Текнофит РН+
Поли-гидрокси-карбокси қышқылдары-20%, (этилендиокси)диметанол-0-1%
3 130
литр
364
TricoBest
K2O: 7% Trichoderma harzianum, штам IABTH01: 2x107 UFC*/г
19 315
килограмм
365
TRIPLE POWER 7-7-7
органикалық заттар-20%, жалпы азот (N) - 7%, органикалық азот-0,5%, мочевина азоты (N-NH2) - 7%, жалпы фосфор пентаоксиді (P2O5) - 7%, суда еритін фосфор пентаоксиді (P2O5) - 7%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 7% , pH -5-7
1 000
литр
366
VIGOR SEED
Суда еритін мырыш - 2,5% м / м, суда еритін марганец-2,5% м / м
10 500
литр
367
Vigortem S
N-6,1%, P2O5-15%, K2O-12,4%, Fe-0,5%
7 450
килограмм
368
WUXAL Bio Aminoplant
аминқышқылы -141.3 г/л, азот 22,6, фосфор 22,6, калий 22,6
3 000
литр
369
YaraMila Complex
N-12%, N-NO3-5%, N-NH4-7%, P2O5-11%, K2O-18%, MgO-2,7%, SO3-20%, B-0,015%, Fe-0,2%, Mn-0,02%, Zn-0,02%
500 000
тонна
370
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
371
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8%, NO3-2,6%, NH4-5,4%, P2O5-11,4%, K2O-22,9%, MgO-4,2%, SO3-29,3%, B-0,05%, Cu-0,05%, Mn-0,25%
372
YaraTera Krista K Plus
N-13,5%, NO3-13,5%, K2O-45,5%
357 000
тонна
373
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
343 750
тонна
374
YaraTera KRISTALON Brown 3-11-38 (кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
375
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

3 750
литр
401
Агрохимикат БОРО-Н
Легкодоступный бор (B) – 150 г/л (11%), аминный азот (N) – 51 г/л (3,7%)
1 250
литр
402
Агрохимикат Максифол марки: "Максифол Рутфарм"
Экстракт Ascophyllum nodosum - 20,3%, L-а-аминокислоты - 13,9%, Витамины (В1, В6, PP)-0,06%, Калиевая соль - 0,29%, Азот(N) вcero: - 4,6%, в т.ч. органический - 2,2%, Оксид калия (K2O) -2,4%, Хелат цинка -0,23%
5 500
литр
403
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Железо
общий азот (N)-13,3%, марганец (Mn)-1,0%, железо (Fe)-15,0%; глицин-10,0%
2 650
литр
404
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Кальций
Общий азот (N) –13,0%; Кальций (Ca) 14,0%; глицин 10,0%
405
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Магний
Общий азот (N) –19,1%; Магний (Mg) 14,0%; глицин 10,0%
406
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Марганец
Общий азот(N) - 13,0, Марганец-14,0, глицин-10,0
407
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Медь
Общий азот (N) –15,0 %; Фосфор (P2O5) 3,3 % Медь (Cu) 14,0 %; Марганец (Mn) 1,0 %; глицин 10,0%
408
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Молибден
Общий азот (N) –10,3 %; Фосфор (P2O5) 3,3 %; Бор (B) 1,5 %, Молибден (Mo) 8,5 %, глицин 10,0 %
409
Агрохимикат Микрополидок Моно, марка Микрополидок Моно Сера
Общий азот (N) –7,4 % Сера (SO3) –14,0 %; глицин - 10,0 %;
410
Агрохимикат ПАНЧ
(свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S)
1 518
литр
411
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1 340
литр
412
Азотное удобрение coten
N-42, N-NH2-42
1 325 000
тонна
413
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5КОЕ/г
85 500
тонна
414
Аминофол Zn
Азот всего (N)-5,4%, Аминокислоты-23,4%, Цинк (Zn)-7,4%
3 750
литр
415
Аммоний кальций нитрат
N-15,5, CaO-26,6
187 500
тонна
416
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500 000
тонна
417
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)
1 000
литр
418
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
419
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ

3 750
литр
401
Агрохимикат БОРО-Н
Оңай қол жетімді бор (B) - 150 г / л (11%), амин азоты (N) – 51 г / л(3,7%)
1 250
литр
402
Агрохимикат Максифол марки: "Максифол Рутфарм"
Ascophyllum nodosum сығындысы - 20%, L-а-аминқышқылдары-13,9%, витаминдер (В1, В6, PP) -0,06%, калий тұзы-0,29%, Азот(N) барлығы: - 4,60%, оның ішінде органикалық-2,2%, калий оксиді (K2O) -2,4%, Хелат мырыш -0,23%
5 500
литр
403
Моно микрополидок агрохимикаты, моно Темір Микрополидок маркасы
Жалпы азот (N) -13,3 %; Марганец (Mn) 1,0 %; Темір (Fe) 15,0 %; глицин 10,0 %.
2 650
литр
404
Микрополидтердің агрохимикаты моно, Микрополидтердің маркасы моно Кальций
Жалпы азот (N) -13,0 %; Кальций (Ca) 14,0 %; глицин 10,0 %.
405
Микрополидтердің агрохимикаты моно, Микрополидтердің маркасы моно Магний
Жалпы азот (N) -19,1 %; Магний (Mg) 14,0 %; глицин 10,0 %.
406
Микрополидтердің агрохимикаты моно, Микрополидтердің маркасы моно Марганец
Жалпы азот(N) - 13,0, Марганец-14,0, глицин-10,0
407
Моно микрополидок агрохимикаты, моно мыс Микрополидок маркасы
Жалпы азот (N) -15,0%; Фосфор (P2O5) 3,3% мыс (Cu) 14,0 %; Марганец (Mn) 1,0%; глицин 10,0%
408
Моно микрополидок агрохимикаты, моно молибден Микрополидок маркасы
Жалпы азот(N) - 10,3, Фосфор-3,3, Бор-1,5, молибден-8,5, глицин-10,0
409
Моно микрополидок агрохимикаты, моно күкірт Микрополидок маркасы
Жалпы азот (N) - 7,4, күкірт(SO3) -14,0, глицин-10,0
410
Агрохимикат ПАНЧ
(бос аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S)
1 518
литр
411
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1 340
литр
412
Азотты тыңайтқыш coten
N-42, N-NH2-42
1 325 000
тонна
413
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш, SiB маркасы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14, Bacillus subtilis Ч-13-1,7*10^5КОЕ/г
85 500
тонна
414
Аминофол Zn
Азот барлығы (N) -5,4%, аминқышқылдары-23,4%, мырыш (Zn)-7,4%
3 750
литр
415
Аммоний кальций нитраты
N-15,5, CaO-26,6
187 500
тонна
416
Хлорсыз кешенді минералды тыңайтқыш Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
500 000
тонна
417
БИГУС
25 г/л гумин қышқылы бойынша калий тұздары (фульв қышқылдары, флавоноидтар,фитостеролдар, каротиноидтар, амин қышқылдары, витаминдер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек)
1 000
литр
418
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 + me
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
419
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+me
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ

420
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
421
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
422
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
423
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
424
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
425
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
426
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
427
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
428
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
429
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
430
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
431
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
432
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
433
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
434
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

420
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40: 13 + me
N-13, P-40, K-13 + МЭ
421
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 15:15: 30 +1,5 MgO +me
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
422
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18: 18: 18 +3MgO+me
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
423
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+me
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
424
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3МдО+me
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
425
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 6:14: 35+2MgO+me
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
426
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
427
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
428
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
429
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
430
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
431
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
432
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
433
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
434
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

435
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
436
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
437
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
438
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
439
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
440
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
441
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1 250
килограмм
442
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
443
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
444
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
445
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
446
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
447
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
448
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
449
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%

435
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
436
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
437
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
438
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
439
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
440
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
441
Суда еритін тыңайтқыш NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1 250
килограмм
442
Суда еритін тыңайтқыш NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
443
Суда еритін тыңайтқыш NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
444
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 12:8: 31+2MgO+me
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
445
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 13: 40:13 + me
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
446
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 18: 18: 18+3MgO+me
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
447
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 3: 11: 38+3MgO+me
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
448
Суда еритін NPK тыңайтқыштары: 6: 14: 35+2MgO+me
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
449
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті Гидрогель - "ГИСИНАР-М"
жабысқақ (проп-2-анис қышқылының полимері проп-2 - анисамидпен натрий тұзы) - 30-50%, микроэлементтер мен макроэлементтер хелатталған түрінде - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%

313
килограмм
529
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
530
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
531
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
532
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
533
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
534
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
535
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
536
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
537
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
538
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
539
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625
килограмм
540
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
541
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
542
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
543
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
544
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
545
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
546
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

313
килограмм
529
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 10-52-10
N-10%, P2O5-52%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
530
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 13-6-26+8 CaO
N-13%, P2O5-6%, K2O-26%, CaO-8%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
531
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 15-30-15
N-15%, P2O5-30%, K2O-15%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
532
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 15-5-30+2MgO
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
533
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 16-8-24+2MgO
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
534
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 18-18-18+1MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
535
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 20-10-20
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
536
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 20-20-20
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
537
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 3-8-42
N-3%, P2O5-8 %, K2O-42%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
538
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркасы: 8-20-30
N-8%, P2O5-20%, K2O-30%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
539
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625
килограмм
540
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
541
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
542
Кешенді тыңайтқышNPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
543
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
544
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
545
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
546
Кешенді тыңайтқыш NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%

1 719
литр
653
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 313
литр
654
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 098
литр
655
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
2 143
литр
656
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3 911
литр
657
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
3 750
литр
658
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
2 973
литр
659
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
4 688
литр
660
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминокислоты 100
7 018
литр
661
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1 848
литр
662
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
2 036
литр
663
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1 875
литр
664
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс
2 196
литр
665
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Стимул"
N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L-аминокислоты 100
2 196
литр
666
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Фосфит-К"
P2O5* 422 K2O 281
3 214
литр
667
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л
1 045
литр
668
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л

1 719
литр
653
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы- 1 г/л, Витамин (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 313
литр
654
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқышБином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы -1 г/л, Витамин (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 098
литр
655
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарь қышқылы-100 г/л
2 143
литр
656
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + L-аминқышқылдары мен олигопептидтер кешені-250 г/л
3 911
литр
657
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "Амино Мыс-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L- аминқышқылдары мен олигопептидтер 150
3 750
литр
658
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L- аминқышқылдары мен олигопептидтер 200
2 973
литр
659
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Амино"
L- аминқышқылдары мен олигопептидтер *366
4 688
литр
660
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Бұршақ дақылдары"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L- аминқышқылдары 100
7 018
литр
661
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1 848
литр
662
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+ фульват-гумат кешені 10 г/л
2 036
литр
663
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1 875
литр
664
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L- аминқышқылдары 20 фульват-гумат кешені
2 196
литр
665
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Стимул"
N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L- аминқышқылдары 100
2 196
литр
666
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш Бином "Фосфит-К"
P2O5* 422 K2O 281
3 214
литр
667
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш БИНОМ "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, + аминқышқылдары-3,9 г/л
1 045
литр
668
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш БИНОМ "Амбер"
N-10,0 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л

Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
13 153
килограмм
691
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
10 015
килограмм
692
Органо-минеральное удобрение Millerplex (Миллерплекс)
N-3, P205-3, K20-3, экстракт морских водорослей
10 681
литр
693
Органо-минеральное удобрение Millerplex® (Миллерплекс®)
N-3, P2O5-3, K2O-3, экстракт морских водорослей
10 681
литр
694
Органо-минеральное удобрение Millerstart
Zn-0,5%, экстракт морских водорослей-99,5%
13 556
литр
695
Органо-минеральное удобрение Millerstart®
Экстракт морских водорослей - 99,5%, Цинк(Zn)-0,5%
13 556
литр
696
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
697
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
698
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Рост"
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
699
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
700
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3 450
литр
701
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3 375
литр
702
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
3 438
литр
703
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
704
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
705
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульвовые кислоты - 20%
706
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893
килограмм
707
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13

Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
13 153
килограмм
691
Органо-минералды тыңайтқыш HUMIFIELD w.g.
аммоний тұздары-80г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750г/кг, N-60г/кг, аминқышқылдары-100-120г/кг, K2O-40-60г / кг, микроэлементтер-21Г / кг
10 015
килограмм
692
Millerplex Органо-минералды тыңайтқышы (Миллерплекс)
N жалпы - 3%, оның ішінде нитрат-2,8%, мочевина-0,2%, Zn-7%
10 681
литр
693
Millerplex Органо-минералды тыңайтқышы (Миллерплекс)
N жалпы - 3%, оның ішінде нитрат-2,8%, мочевина-0,2%, Zn-7%
694
Органо-минералды тыңайтқыш Millerstart
Теңіз балдыры сығындысы-99,5%, мырыш(Zn)-0,5 %
13 556
литр
695
Органо-минералды тыңайтқышMillerstart®
Теңіз балдыры сығындысы-99,5%, мырыш(Zn)-0,5%
696
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, маркасы "Жүгері"
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3 375
литр
697
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, маркасы "Майлы"
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
698
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, маркасы "Рост"
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1
699
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, маркасы "Қызылша"
аминқышқылдары-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
700
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, маркасы "Старт"
Аминқышқылдары-5,5 %, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3 450
литр
701
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, маркасы "Универсал"
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3 375
литр
702
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш, Фульвигрейн Антистресс маркасы
гумин қышқылдарының тұздары-10%, фульвоқышқылдарының тұздары-2%, амин қышқылдары - 6%
3 438
литр
703
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдары негізіндегі органо-минералды тыңайтқыш, фульвигрейн бор маркасы
В-8%, фульвоқышқылдарының тұздары-10%
литр
704
"Фулвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш, фулвигрейн Классик маркасы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульвоқышқылдарының тұздары-4%
литр
705
"Фулвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген органо-минералды тыңайтқыш, Фулвигрейн Стимул маркасы
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульвовые кислоты - 20%
литр
706
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893
килограмм
707
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 13:40: 13

N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
7 984
литр
807
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
3 062
литр
808
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
1 426
литр
809
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
2 500
литр
810
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24%, Азот (N) общий-8%, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4%, Марганец (Mn)-3,5%, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5%
811
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
2 600
литр
812
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в т.ч.(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
4 594
литр
813
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3 010
литр
814
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
4 118
литр
815
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%

N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Дәрумендер, Сапонин, Бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
7 984
литр
807
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-K-Amino
Агенті бар Калий (K2O) - 16%, агенті бар Фосфор (P2O5) - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары-20%, амин қышқылдары - 4%
3 062
литр
808
Тыңайтқыш Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) жалпы - 20%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 18%, гумин қышқылдары(гуматтар) - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары-2%, амин қышқылдары - 6%
1 426
литр
809
Тыңайтқыш Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) жалпы -8%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) мочевина-6%, агенті бар мыс(Cu) - 3,5%, агенті бар Марганец(Mn) - 3,5%, агенті бар мырыш(Zn) - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары-16%, амин қышқылдары -8%
2 500
литр
810
Тыңайтқыш Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24%, Азот (N) жалпы-8%, мырыш (Zn) агенті бар кешен-4%, Марганец (Mn) -3,5%, мыс (Cu) агенті бар кешен-3,5%
811
Тыңайтқыш Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) Жалпы-6%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) мочевина-4%, фосфор (P2O5) - агентпен-2,5%, калий (K2O) агентпен-2,5%, Магний (MgO) агентпен - 2,5% , Бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт (Co) агентімен - 0,1%. Агенті бар мыс(Cu) - 1%, агенті бар темір(Fe) - 1,2%, агенті бар Марганец(Mn) - 1,2%, агенті бар Молибден(Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 1,2%, гумин қышқылдары (Гуматтар) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдар-20%, аминқышқылдары -8%
2 600
литр
812
Тыңайтқыш Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) жалпы – 10%, оның ішінде(N) органикалық – 1,5%, бор(В) бороэтаноломин – 12%, агенті бар Молибден(Мо) -1%, гумин қышқылдары(Гуматтар) - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары-4%, амин қышқылдары-4%
4 594
литр
813
Тыңайтқыш Reasil micro Amino Zn
Азот(N) жалпы - 15%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 1%, оның ішінде(N) нитрат - 12%, мырыш(Zn) агентпен-12%, Гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары - 8%
3 010
литр
814
Тыңайтқыш Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) жалпы - 12%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 10%, магний(MgO) агентпен - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт(Co) агентпен - 0,1%. Агенті бар мыс(Cu) - 0,8%, агенті бар темір(Fe) -5%, агенті бар Марганец(Mn) - 2,5%, агенті бар Молибден (Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары-8%
4 118
литр
815
Тыңайтқыш Reasil® Soil Conditioner топырақтың құнарлылығын қалпына келтіру үшін
Жалпы органикалық зат с. в.* - 75-80%, жалпы гумин сығындысы(ОГЕ) С. О. в.** - 90-95%, табиғи гумин қышқылдары ОГЕ - 54-56%, гумин қышқылдары(калий тұздары) ОГЕ - 40%, табиғи Фульвоқышқылдары ОГЕ-4-6%, Органикалық азот (N) с.в. - 1,5%. Фосфор (P2O5) с. в. - 1,5%, Калий (K2O) с. в. - 1,5%

Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11 675
литр
896
Удобрение Лебозол марки: Лебозол-Цинк 700
Zn-40%
10 475
литр
897
Удобрение Лебозол, марки: Лебозол-Нутриплант 36
N-27%, карбамидный азот-18%, нитратный азот-5%, аммиачный азот-4%, Mg-3%, микроэлементы
3 600
литр
898
Удобрение Лебозол-Заатгут Микс
Mn-7.8%: N-6.8%: Zn-4.2%: Cu-2.2%
5 640
литр
899
Удобрение Лебозол-Нутриплант 5-20-5
N-5%, аммиачный азот-4.2%, карбамидный азот-0.9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементы
3 640
литр
900
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 353
килограмм
901
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
902
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
903
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
904
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
905
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
906
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
893
килограмм
907
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 250
килограмм
908
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
909
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
910
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1 250
литр
911
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1 050
литр
912
Удобрение НАНОВИТ Микро

Mn-12%: Zn-8.5%: Cu-8.4%
11 675
литр
896
Тыңайтқыш Лебозол маркасы: Лебозол-Мырыш 700
Zn-40%
10 475
литр
897
Тыңайтқыш лебозол, маркалары: Лебозол-Нутриплант 36
N-27%, карбамидті азот-18%, нитратты азот-5%, аммиакты азот-4%, Mg-3%, микроэлементтер
3 600
литр
898
Тыңайтқыш Лебозол-Заатгут Микс
Mn-7.8%: N-6.8%: Zn-4.2%: Cu-2.2%
5 640
литр
899
Тыңайтқыш Лебозол маркасы: Лебозол-Нутриплант 5-20-2
N-5%, аммиак азоты-4.2%, карбамид азоты-0.9%, P2O5-20%, К2О-5%, микроэлементтер
3 640
литр
900
Тыңайтқыш Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1 353
килограмм
901
Тыңайтқыш Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
902
Тыңайтқыш Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
903
Тыңайтқыш Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
904
Тыңайтқыш Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
905
Тыңайтқыш Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
906
Минерады тыңайтқыш Пекацид
Фосфаттардың массалық үлесі (P₂O₅) % - да 59-60-тан кем емес, калийдің массалық үлесі (k₂o) % - да 19-20-дан кем емес
893
килограмм
907
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Жапырақ 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1 250
килограмм
908
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Жапырақ СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
909
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
910
Тыңайтқыш НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1 250
литр
911
Тыңайтқыш Нановит Макро
N -11,1%; P2O5-4,03%; K2O-6,47%; SO3-0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02%; Fe-0,02 %; Mn-0,01 %; Zn – 0,01%; аминқышқылдары-3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар-0,00044 %
1 050
литр
912
Тыңайтқыш НАНОВИТ Микро

N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
913
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %

N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
913
Тыңайтқыш Нановит Молибденді
N-3,34%, SO3-0,25 %; В-0,5 %; Мо-3,0 %; Zn-0,5 %; аминқышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар-16,5 %; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %

1 200
литр
914
Удобрение Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1 050
литр
915
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
916
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
917
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%
1 500
литр
918
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1 200
литр
919
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
920
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
921
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
922
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
923
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
660
литр
924
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
925
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
926
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
927
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
928
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%

1 200
литр
914
Тыңайтқыш Нановит Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминқышқылдары-2,86; органикалық қышқылдар-2,3; полисахаридтер-0,00403; фитогормондар-0,00046
1 050
литр
915
Тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
916
Тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
917
Тыңайтқыш Нановит Фосфорлы
N-4,53 %, Р2О5-30,00 %; В-0,51 %; Zn-0,51 %; аминқышқылдары-0,08 %; органикалық қышқылдар-4,5 %; полисахаридтер-0,00365 %; фитогормондар-0,00042 %
1 500
литр
918
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Кальцийлі
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1 200
литр
919
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Бор
В-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
920
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
921
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно мыс
N-5,4; SO3-2,66; cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
922
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно мырыш
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
923
Калий гуматы органоминералды тыңайтқыш
Фульвоқышқылдарының тұздары 20 г / л, гумин қышқылдарының тұздары 180 г / л оның ішінде калий 30 г / л, амин қышқылдары 25 г / л, микроэлементтер 10 г / л
660
литр
924
Тыңайтқыш Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
925
Тыңайтқыш Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
926
Тыңайтқыш Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
927
Тыңайтқыш Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
928
Тыңайтқыш полиферт (POLYFERT) маркасы: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%

1 500
килограмм
929
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250
килограмм
930
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
931
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
932
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
933
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
934
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
935
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
936
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
937
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
938
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
939
Удобрение Руткат (Rutkat)
P2O5-4, K2O-3, Fe-0,4, свободные аминокислоты-10, полисахариды-6,1, ауксины-0,6
6 060
литр
940
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10
1 696
литр
941
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150
литр
942
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
943
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
944
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
945
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
946
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"

1 500
килограмм
929
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250
килограмм
930
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
931
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Күкірт (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn -0,1, Mn-0,1, Mg - 0
932
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
933
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
934
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
935
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
936
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: : 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
937
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
938
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
939
Тыңайтқыш Руткат (Rutkat)
P2O5-4, K2O-3, Fe-0,4, бос аминқышқылдары-10, полисахаридтер-6,1, ауксиндер-0,6
6 060
литр
940
Тыңайтқыш күрделі - "Биобарс-М" микроэлементтерімен араласады
жалпы азот (N) - 2-5%; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) - 2-5%: жалпы күкірт (S) - 0,65-1,65%; микроэлементтер,%: бор (В) - 0,10; темір (Fe2O3) - 0,15; кобальт (Co) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; мыс (Cu) - 0,10; молибден (Mo) - 0,01; мырыш (Zn) - 0,10
1 696
литр
941
"Бұршақ дақылдары үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
3 150
литр
942
"Дәнді дақылдар үшін"маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
943
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
944
"Жүгеріге арналған" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
945
"Майлы дақылдар үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
946
"Қызылшаға арналған"маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, aминокислоты L-a-7

P2O5 (фосфит) -25, K2O-17, N-4, аминқышқылдары L-a-7