Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год
Постановление акимата области Жетісу от 24 января 2025 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 29 января 2025 года № 269-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 140838), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических удобрений) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев

2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 21 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 29 қаңтарда № 269-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 140838 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

приложение к постановлению акимата области Жетісу от 24 января 2025 года № 21
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Селитра калиевая техническая марки СХ
N-13±1, K-38±1
297064,0
тонна
2
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5

Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 21 қаулысына қосымша
2025 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі және нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Субсидиялар нормасы, теңге / тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азотты тыңайтқыштар
1
Техникалық маркалы калий нитраты СХ
N-13±1, K-38±1
297064,0
тонна
2
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5

N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
134
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
135
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
136
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
137
Нитроаммофоска марки: 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Са-0,5, Mg-0,9
138
Нитроаммофоска марки: 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Са-0,5, Mg-0,4
139
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
140
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
141
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
142
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16%; P2O5-16%; K2O-16%; CaO-0,8%, MgO-0,8%, SO4-2%
143
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
144
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0.6
145
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
146
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, Р2О5-0,1 К2О-28, S-0.5, Са-0.5, Mg-0.5
147
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
148
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, Р2О2- 24, К2О-24, s-2, Ca-1, Mg-0.6
149
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
150
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
96800,0
тонна
151
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
152
удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее,марки 20:20
N-20.P-20.S-14
85500,0
тонна
153
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
154
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
155
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
156
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
101475,0
тонна
157
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
158
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки: 20:20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060

N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
134
NPK Нитроаммофоска, маркалары: 16: 16:16 + В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
135
NPK Нитроаммофоска, маркалары: 16:16: 16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
136
NPK Нитроаммофоска, маркалары: 16: 16: 16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
137
Нитроаммофоска маркасы: 14:14: 23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Са-0,5, Mg-0,9
138
Нитроаммофоска маркасы: 23: 13: 8
N-23, P-13, K-8, S-1, Са-0,5, Mg-0,4
139
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
140
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
141
15:24:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-15, Р2О5-24, К2О-16, S-2, Са-1, Mg-0,6
142
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16%; P2O5-16%; K2O-16%; CaO-0,8%, MgO-0,8%, SO4-2%
143
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
144
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-16, P2O2-16, K2O-16, S-2, Ca-1, Mg-0.6
145
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
146
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-17, Р2О5-0,1 К2О-28, S-0.5, Са-0.5, Mg-0.5
147
21:0,1:21 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6
148
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-8, Р2О2- 24, К2О-24, s-2, Ca-1, Mg-0.6
149
8:24:24 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамдағы Нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
150
Npks маркалы Нитроаммофоска 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
96800,0
тонна
151
Npks маркалы Нитроаммофоска 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
152
құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20: 20
N-20.P-20.S-14
85500,0
тонна
153
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
154
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
155
20:20 маркалы құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш
N-20±1, P2O5-20±1, S-14±1
156
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы 20: 20 + Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
101475,0
тонна
157
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы: 20:20 + В
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,03
158
Құрамында азот-фосфор күкірті бар күрделі тыңайтқыш, маркасы: 20: 20+ВCMZ
N-20, P2O5-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060

650,0
литр
373
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296,0
килограмм
374
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
375
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
376
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (ED
377
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683,0
литр
378
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
379
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4291,0
литр
380
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8727,0
литр
381
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2627,0
литр
382
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3252,0
литр
383
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2627,0
литр
384
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
2550,0
литр
385
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, Экстракт водорослей - 220 г/л, Органическое вещество- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л

650,0
литр
373
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 4%, амид азоты (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
1296,0
килограмм
374
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
375
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, амид азоты (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 20%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
376
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 5%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрінде (ED
377
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683,0
литр
378
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
379
RADIX TIM FORTE+
N - 3,72% w / v, P2O5-11,08% w / v, K2O-4,08% w / v, Zn-0,50% w / v, Mn - 0,20% w / v, B-0,20% w / v, Mo-0,02% w / v, Fe-0,09 % w / v, бос аминқышқылдары - 5,76% w / v
4291,0
литр
380
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Ci-0,55
8727,0
литр
381
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2627,0
литр
382
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3252,0
литр
383
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2627,0
литр
384
Root Promoter
Балдырлар сығындысы (Seaweed extract) 200 г/л, органикалық зат (Organic matter) 80 г/л, фосфор P2O5 25 г / л, калий К2О 60 г/л, Азот (N) жалпы 60 г / л Zn 2 г / л, B 1,8 г/ л, Fe 1,4 г / л
2550,0
литр
385
Root Promoter
Азот-65,4 г / л, Калий 67,5 г / л, Фосфор-28,6 г/л, балдырлар сығындысы - 220 г / л, органикалық заттар - 89,7 г / л, Zn-2.48 г / л, B-1.86 г / л, Fe - 1.52 г / л

Бор (B) -0,60%, Медь (Cu) -0,40% ), Железо (Fe) - 3,50%, Марганец (Mn) - 2,50%, Молибден (Mo)- 0,I5%, Цинк (Zn) -2,00%, Кобальт (Co) - 0,02%, Кальций (Ca) - 3,00%
3750,0
килограмм
454
Агрохимикат АгроМастер марки: "АгроМастер 20-20-20"
Общий азот (N) - 20,0%, Оксид фосфора (P2O5) - 20,0%, Оксид калия (K2O) - 20%, Железо (Fe) DTPA - 0,1.2%, Mapraнeц (Mn) EDTA - 0,08 %, Бop (B) - 0,04%, Цинк (Zn) EDTA - 0,05%, Медь (Cu) EDTA - 0,03%, Молибден (Mo)- 0,01%
1000,0
килограмм
455
Аминофол Zn
Азот всего (N)-5,4%, Аминокислоты-23,4%, Цинк (Zn)-7,4%
3750,0
литр
456
Агрохимикат Аминофол марки: "Аминофол Плюс"
Азот всего (N) - 10,5%, Аминокислоты- 59%
457
Агрохимикат БОРО-Н
Легкодоступный бор (B) – 150 г/л (11%), аминный азот (N) – 51 г/л (3,7%)
1250,0
литр
458
Минеральное удобрение Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
459
Агрохимикат "ГидроСера"
N-0,19, P2O5-0,025, K2O-1,52, S-26, CaO-8,2, MgO-0,9, Fe2O3-0,013
2325,0
литр
460
Удобрение "Контур" марки "Контур"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425,0
литр
461
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
462
Агрохимикат Максифол марки: "Максифол Рутфарм"
Экстракт Ascophyllum nodosum - 20%, L-а-аминокислоты - 13,9%, Витамины (В1, В6, PP)-0,06%, Калиевая соль - 0,29%, Азот(N) вceгo: - 4,60%, в т.ч. органический - 2,2%, Оксид калия (K2O) -2,4%, Хелат цинка -0,23%
5500,0
литр
463
Агрохимикат ПАНЧ
(свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S)
1518,0
литр
464
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3170,0
литр
465
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1340,0
литр
466
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1340,0
литр
467
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
90000,0
тонна
468
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)

Бор (B) -0,60%, Мыс (Cu) -0,40%), Темір (Fe) - 3,50%, Марганец (Mn) - 2,50%, Молибден (Mo) - 0, I5%, Мырыш (Zn) -2,00%, Кобальт (Co) - 0,02%, Кальций (Ca) - 3,00%
3750,0
килограмм
454
Агрохимикат маркалы АгроМастер:"АгроМастер 20-20-20"
Жалпы азот (N) - 20,0%, фосфор оксиді (P2O5) - 20,0%, калий оксиді (K2O) - 20%, темір (Fe) DTPA-0,1. 2%, марганец (Mn) EDTA-0,08 %, Бор (B) - 0,04%, мырыш (Zn) EDTA - 0,05%, мыс (Cu) EDTA-0,03%, Молибден (Mo)- 0,01%
1000,0
килограмм
455
Аминофол Zn
Азот барлығы (N) -5,4%, аминқышқылдары-23,4%, мырыш (Zn)-7,4%
3750,0
литр
456
Агрохимикат аминофол маркасы: "Аминофол Плюс"
Азот барлығы (N) - 10,5%, аминқышқылдары-59%
457
Боро-Н агрохимикаты
Оңай қол жетімді бор (B) - 150 г / л (11%), амин азоты (N) – 51 г / л(3,7%)
1250,0
литр
458
Минералды тыңайтқыш Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
459
"ГидроСера" Агрохимикаты
N-0,19, P2O5-0,025, K2O-1,52, S-26, CaO-8,2, MgO-0,9, Fe2O3-0,013
2325,0
литр
460
"Контур" маркалы "Контур"тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г / л; фульвоқышқылдар - 30 г/л, микроэлементтер кешені Темір 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425,0
литр
461
"Контур Антистресс" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г / л; фульвоқышқылдар-30 г / л; арахидон қышқылы -0,01 г / л; тритерпен қышқылдары - 2 г / л; аминқышқылдарының кешені - 45 г/л, микроэлементтер кешені
462
Максифол маркалы Агрохимикат: "Максифол Рутфарм"
Ascophyllum nodosum сығындысы - 20%, L-а-аминқышқылдары-13,9%, витаминдер (В1, В6, PP) -0,06%, калий тұзы-0,29%, Азот(N) барлығы: - 4,60%, оның ішінде органикалық-2,2%, калий оксиді (K2O) -2,4%, Хелат мырыш -0,23%
5500,0
литр
463
Агрохимиялық ПАНЧ
(бос аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S)
1518,0
литр
464
"Ультрамаг Супер Сера-900" Агрохимикаты
SO3-70,0, N-5,0
3170,0
литр
465
Агрохимикат ФЕРТИКС (А маркасы)
N-200 г / л(15,38%), MgO-26,5 г / л(2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu - 12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г / л(0,01%), Zn-14,3 г / л(1,1%), Ti-0,2 г / л (0,02%)
1340,0
литр
466
Агрохимикат ФЕРТИКС (маркасы Б)
N-210 г / л(16,15%), MgO-25 г / л(1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г / л (0,01%), Zn-7,8 г / л(0,6%), Ti-0,2 г / л (0,02%), В-7,8 г / л (0,6%), Na2O-37,5 г / л(2,88%)
1340,0
литр
467
FertiM маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары NPK 10:26: 26
N-10, P2O5-26, K2O - 26
90000,0
тонна
468
БИГУС
25 г / л гумин қышқылы бойынша калий тұздары (фульв қышқылдары, флавоноидтар,фитостеролдар, каротиноидтар, амин қышқылдары, витаминдер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек)

1000,0
литр
469
Удобрение Brexil Mix
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
3975,0
килограмм
470
Удобрение Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
471
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
125000,0
тонна
472
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
473
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
474
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
475
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
476
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
477
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
478
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
479
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
480
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
481
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
482
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
483
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
484
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
485
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
486
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
487
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
488
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
489
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
490
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
491
Водорастворимое NPK удобрение марка 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004

1000,0
литр
469
Brexil Mix Тыңайтқышы
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
3975,0
килограмм
470
Brexil Multi Тыңайтқышы (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
471
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
125000,0
тонна
472
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
473
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
474
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 10-52-10 + ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
475
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-42-8 + 3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
476
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-45-12 + ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
477
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-9-34 + 3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
478
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 16-8-24 + ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
479
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
480
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 18-18-18 + ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
481
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
482
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 20-10-20 + ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
483
Poly-feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары. Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
484
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
485
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
486
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
487
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
488
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
489
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
490
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
491
Суда еритін NPK тыңайтқышы 13:40: 13 +МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1.3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004

492
Водорастворимое NPK удобрение марка 18:18:18+3MgO+MЭ
N-18, P-18, K-18, S-2.5, MgO-3, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.0064
493
Водорастворимое NPK удобрение марка 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
494
Водорастворимое NPK удобрение марка 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
495
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
496
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
497
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
498
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004.
499
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО +МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
500
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
501
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
502
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
503
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
504
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
505
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
506
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
507
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
508
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

492
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, S-2.5, MgO-3, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.0064
493
Суда еритін NPK тыңайтқышы 20:20: 20 +МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
494
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 6:14: 35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
495
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
496
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 13:40:13 + МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
497
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18: 18: 18 + 3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
498
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004.
499
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
500
Суда еритін NPK тыңайтқышы, 6:14:35+2MgO+MЭ маркалары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
501
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
502
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
503
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
504
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
505
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
506
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
507
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
508
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"

511
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
512
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
513
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
514
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
515
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
516
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20; P2O5-9; K2O-20
517
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
518
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
519
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
520
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
521
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
522
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
523
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
524
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
525
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
526
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
527
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12; P2O5-5; K2O-40; 2MgO
528
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14; P2O5-7; K2O-21; 2MgO
529
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO

511
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
512
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
513
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
514
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
515
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Аквариум"
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
516
Суда еритін NPK аммоний нитраты бар Poly-Feed 10.0.1 тыңайтқыштары. Poly-Feed gg формуласы 20-9-20
N-20; P2O5-9; K2O-20
517
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
518
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
519
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
520
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
521
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
522
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
523
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
524
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
525
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed gg 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
526
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed gg 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
527
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12; P2O5-5; K2O-40; 2MgO
528
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO
N-14; P2O5-7; K2O-21; 2MgO
529
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO

N-14; P2O5-7; K2O-28; 2MgO
530
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12; P2O5-5; K2O-40
531
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16; P2O5-8; K2O-34
532
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
533
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
534
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
535
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
536
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
537
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
538
Водорастворимые NPK удобрения марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
539
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
540
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
541
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
542
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
543
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
544
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
545
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
546
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
547
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
548
Удобрение комплексное водорастворимое марки старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
549
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
550
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ

N-14; P2O5-7; K2O-28; 2MgO
530
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12; P2O5-5; K2O-40
531
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16; P2O5-8; K2O-34
532
Суда еритін NPK тыңайтқыштары Poly-Feed 6.0.1. Формула: Poly-Feed gg 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
533
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 12:8: 31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
534
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 13: 40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
535
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 15:15: 30 +1,5 MgO+МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
536
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 18: 18: 18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
537
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 18: 18: 18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
538
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 20: 20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
539
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 3: 11: 38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
540
Суда еритін NPK маркалы тыңайтқыштары: 6: 14: 35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
541
Kristalon Red минералды тыңайтқышы 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
542
Kristalon Special минералды тыңайтқышы 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
543
Kristalon Yellow минералды тыңайтқышы 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
544
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 13:40: 13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
545
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 18:18: 18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
546
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 20:20: 20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
547
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 5:15: 45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
548
Старт 11:40:11+2MgO+me маркалы суда еритін Кешенді тыңайтқыш
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
549
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін Кешенді тыңайтқыш
N-13±2, P-40±2, K-13±2
550
Старт 15:30:15+2MgO+me маркалы суда еритін Кешенді тыңайтқыш

N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
551
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
552
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
553
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
554
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
555
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
556
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
557
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
558
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
559
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
560
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2486,0
литр
561
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
562
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2555,0
литр
563
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080,0
литр
564
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5250,0
литр
565
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
566
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
3000,0
литр
567
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250,0
литр
568
Гумат Калия
K2O-12
800,0
килограмм
569
Удобрение Гумат калия
Гуминовые кислоты-61,2%; K2O-12,6%
570
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660,0
литр
571
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%

N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
551
Старт 15:31:15+МЭ маркалы суда еритін Кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
552
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Универсал 18: 18: 18+3MgO+me
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
553
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Универсал 19: 19:19 + МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
554
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Универсал 20: 20: 20 + МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
555
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Финал 12:6: 36+2,5 MgO+ МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
556
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Финал 12:6: 36+2,5 MgO+ МЭ +steam
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
557
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Финал 15:7: 30+3Mgo + МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
558
Микромак маркалы"Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
559
Микроэл маркалы"Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
560
Экомак маркалы "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2486,0
литр
561
Волски моно-Бор маркалы "Волски Моноформы" сұйық минералды тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
562
Волски моно-мырыш маркалы "Волски Моноформы" сұйық минералды тыңайтқышы
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2555,0
литр
563
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті Гидрогель - "ГИСИНАР-М"
жабысқақ (проп-2-анис қышқылының полимері проп-2 - анисамидпен натрий тұзы) - 30-50%, микроэлементтер мен макроэлементтер хелатталған түрінде - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080,0
литр
564
грос денсаулығы
L-a-аминқышқылдары -8%, фитогормондар-75 ppm
5250,0
литр
565
ГРОС Квицелийі
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-аминқышқылдары-7,5
566
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-аминқышқылдары-3, фитогормондар-22 ррм
3000,0
литр
567
ГРОС Фосфито-NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250,0
литр
568
Калий Гуматы
K2O-12
800,0
килограмм
569
Тыңайтқыш калий гуматы
Гумин қышқылдары-61,2%; K2O-12,6%
570
Калий гуматы" Суфлер " маркасы: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660,0
литр
571
Bp10 % маркалы "калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,144% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –1,225% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,17% - дан аспайды, кальций оксиді-0,17% - дан аспайды 0,345%

572
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
573
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
574
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
575
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
576
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения

572
Bp20 % маркалы "калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
органикалық заттың массалық үлесі-11% - дан кем емес, Органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50% – дан кем емес, дисперсиясы (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі-1,75% - дан кем емес, РН 1% су препарат ерітіндісі-9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,288% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде-2,45% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі-0,041% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2% - дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,34% - дан аспайды, кальций оксиді-0,69% - дан аспайды%
573
BP2.5 % маркалы "калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,048% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О есебінде –0,4083% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,033% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,057% - дан аспайды, кальций оксиді-0,057% - дан аспайды 0,115%
574
Bp5 % маркалы "калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,072% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –0,6125% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,05% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,085% - дан аспайды, кальций оксиді-0,085% - дан аспайды 0,1725%
575
Калий гуматы органоминералды тыңайтқыш
Фульв қышқылдарының тұздары 20 г / л, гумин қышқылдарының тұздары 180 г / л оның ішінде калий 30 г / л, амин қышқылдары 25 г / л, микроэлементтер 10 г / л
576
Шұбаркөл кен орнының тозған көмірінен сұйық гумин (натрий гуматы) тыңайтқышы

313,0
килограмм
629
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8 CaO/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 13-6-26+8CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO - 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
630
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
631
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
632
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 16-8-24+2MgO
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
633
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
634
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
635
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
636
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-5-55/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
637
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
638
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30/Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркалар: 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
639
Комплексное удобрение "Micrall"
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
2259,0
килограмм
640
Комплексное удобрение "Microlan"
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
1295,0
килограмм
641
Комплексное удобрение "Nematan"
N-2%, аминокислота - 25%
2746,0
литр
642
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%

313,0
килограмм
629
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 13-6-26+8 CaO / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 13-6-26+8CaO
N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO - 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
630
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш:15-30-15 / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
631
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркалы: 15-5-30+2MgO / Growfert+Micro кешенді тынайтқыш маркалар: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
632
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 16-8-24+2MgO / Growfert+Micro кешенді тынайтқыш маркалар: 16-8-24+2MgO
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
633
Кешенді тыңайтқыш Growfert+Micro маркалы: 18-18-18+1mgo / Growfert+Micro кешенді тынайтқыш маркалар: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
634
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 20-10-20 / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 20-10-20
N - 20%, P2O5 -10%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
635
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 20-20-20 / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 20-20-20
N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
636
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 3-5-55 / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
637
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 3-8-42 / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
638
Growfert+Micro маркалы Кешенді тыңайтқыш: 8-20-30 / Growfert+Micro кешенді тынайтқышы маркалар: 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
639
Micrallкешенді тыңайтқышы
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
2259,0
килограмм
640
Microlanкешенді тыңайтқышы
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
1295,0
килограмм
641
Nematanкешенді тыңайтқышы
N-2%, амин қышқылы-25%
2746,0
литр
642
NPK Gold 12-12-36+te кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%

625,0
килограмм
643
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
644
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
645
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
646
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
647
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
648
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
649
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
650
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
651
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
652
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
653
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700,0
килограмм
654
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
655
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
656
Комплексное удобрение "Polystim Global"
N - 8%, P2O5 - 11%, К2О - 5%
2054,0
литр
657
Комплексное удобрение "Sancrop"
N-1%, C-26%
5402,0
килограмм
658
Комплексное удобрение "Start-Up"/"Start-Up" кешенді тыңайтқышы
N - 6%, C - 24%
1451,0
литр
659
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%
1875,0
килограмм
660
Комплексное удобрение "Биограно форте"
Органические вещества – 2,14; Калий – 0,65; Оксид магния – 0,03; Натрий – 0,01; Фосфор – 0,002. Bacillus spp., и другие ростостимулирующие бактерии, КОЕ/мл не менее 2*10^9.
1250,0
литр
661
Комплексное удобрение "БиоЛип"
Органические вещества (углеводы,аминокислоты) - не менее 5, Калий-0,028, оксид магния-0,002, фосфор- 0,015
1272,0
литр
662
Комплексное удобрение "БиоЛип"

625,0
килограмм
643
NPK Gold 13-40-13+te кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
644
NPK Gold 15-5-30+te кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
645
NPK Gold 16-8-24+te кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
646
NPK Gold 18-18-18+te+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
647
NPK Gold 20-10-20+te кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
648
NPK Gold 20-20-20+te кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
649
NPK Gold 3-5-40 + te кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
650
NPK MIRACLE 10-40-10 + te кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
651
NPK MIRACLE 10-50-10 + te кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
652
NPK MIRACLE 19-19-19 + te кешенді тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
653
NPK Premium 10-52-5 + te кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700,0
килограмм
654
NPK Premium 17-7-27+te+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
655
NPK Premium 21-21-21+te кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
656
Polystim Globalкешенді тыңайтқышы
N - 8%, P2O5 - 11%, К2О - 5%
2054,0
литр
657
Sancropкешенді тыңайтқышы
N-1%, C-26%
5402,0
килограмм
658
Кешенді тыңайтқыш "Start-Up"/"Start-Up" кешенді тынайтқышы
N - 6%, C - 24%
1451,0
литр
659
Vittasprayкешенді тыңайтқышы
N-5%, P2O5-10%, K20-20%, CaO-1,5%, MgO-1,5%, B-1,5%, Cu-0,5%, Fe-0,1%, Mn-0,5%, Mo-0,2%, Zn-4%
1875,0
килограмм
660
Биограно форте кешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар-2,14; Калий-0,65; магний оксиді-0,03; Натрий – 0,01; Фосфор-0,002. Bacillus spp., және өсуді ынталандыратын басқа бактериялар, кем дегенде 2*10^9 ко/мл.
1250,0
литр
661
БиоЛипкешенді тыңайтқышы
Органикалық заттар (көмірсулар,амин қышқылдары) - кемінде 5, Калий-0,028, магний оксиді-0,002, фосфор-0,015
1272,0
литр
662
БиоЛипкешенді тыңайтқышы

780
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
781
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
782
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250,0
литр
783
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200,0
литр
784
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050,0
литр
785
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
786
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200,0
литр
787
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
788
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
789
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
790
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
791
Удобрение НАНОВИТ: Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминокислоты-2,86; органические кислоты-2,3; полисахариды-0,00403; фитогормоны-0,00046
1050,0
литр
792
НАНОВИТ ТЕРРА марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %
793
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
794
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001

780
Монокалий фосфаты (МКР)
P2O-52, K20-34,4
781
Монокалий фосфаты (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
782
Тыңайтқыш НАНОВИТ амино МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1250,0
литр
783
Нановит тыңайтқышы: кальций
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1200,0
литр
784
Тыңайтқыш Макро Нановит
N -11,1%; P2O5-4,03%; K2O-6,47%; SO3-0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02%; Fe-0,02 %; Mn-0,01 %; Zn – 0,01%; аминқышқылдары-3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар-0,00044 %
1050,0
литр
785
Тыңайтқыш Микро НАНОВИТ
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
786
Тыңайтқыш Молибден Нановиті
N-3,34%, SO3-0,25 %; В-0,5 %; Мо-3,0 %; Zn-0,5 %; аминқышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар-16,5 %; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %
1200,0
литр
787
Нановит тыңайтқышы: Моно Бор
В-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
788
Нановит тыңайтқышы: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
789
Тыңайтқыш НАНОВИТ: Моно мыс
N-5,4; SO3-2,66; cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
790
Нановит тыңайтқышы: Моно мырыш
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
791
Нановит тыңайтқышы: Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминқышқылдары-2,86; органикалық қышқылдар-2,3; полисахаридтер-0,00403; фитогормондар-0,00046
1050,0
литр
792
НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 9: 18: 9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О -9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035%;; Fe-0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо-0,012 %; Zn-0,012%;, Si–0,012 % ; Co-0,0012 %
793
Тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 3:18: 18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
794
Тыңайтқыш НАНОВИТ ТЕРРА маркасы 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001

Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
13153,0
килограмм
825
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
10015,0
килограмм
826
Органо-минеральное удобрение Millerstart
Экстракт морских водорослей-99,5%, Цинк(Zn)-0,5 %
13556,0
литр
827
Органо-минеральное удобрение Millerstart®
Экстракт морских водорослей - 99,5%, Цинк(Zn)-0,5%
828
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375,0
литр
829
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
830
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
831
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
832
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
833
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
834
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
Аминокислоты-5,5 %, полисахариды-7,0 %, N-4,5 %, Р2О5-5,0 %, K2O-2,5 %, MgO-1,0 %, Fe-0,2 %, Mn-0,2 %, Zn-0,2 %, Cu-0,1 %, B-0,1 %, Mo-0,01 %
3450,0
литр
835
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
836
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375,0
литр
837
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893,0
килограмм
838
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
839
СТИМАКС ДЛЯ СЕМЯН (STIMAX SEEDS)
N-7,2%, P2O5-5%, K2O-5%, B-0,1%, Fe-0,25%, Zn-0,5%
4760,0
литр
840
СТИМАКС СТАРТ (STIMAX START)
N: 1,2 % Fe: 1% Mn: 0.5% Zn:0,5%
5800,0
литр
841
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015

Fe-1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульв қышқылдары-750 г / кг
13153,0
килограмм
825
Humifield W.g органикалық-минералды тыңайтқышы.
аммоний тұздары-80г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750г/кг, N-60г/кг, аминқышқылдары-100-120г/кг, K2O-40-60г / кг, микроэлементтер-21Г / кг
10015,0
килограмм
826
Millerstart Органо-минералды тыңайтқышы
Теңіз балдыры сығындысы-99,5%, мырыш(Zn)-0,5 %
13556,0
литр
827
Millerstart®Органо-минералды тыңайтқышы
Теңіз балдыры сығындысы-99,5%, мырыш(Zn)-0,5%
828
Биостим Органо-минералды тыңайтқышы, "астық"маркасы
аминқышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375,0
литр
829
Биостим Органо-минералды тыңайтқышы,"жүгері" маркасы
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
830
Органикалық-минералды тыңайтқыш Биостим, "майлы"маркалы
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
831
Рост маркалы органикалық-минералды Биостим тыңайтқышы
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1
832
Қызылшамаркалы органикалық-минералды Биостим тыңайтқышы
аминқышқылдары-6,0,N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
833
Биостим Органо-минералды тыңайтқышы,"қызылша" маркасы
аминқышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
834
Биостим Органо-минералды тыңайтқышы, "Старт"маркасы
Аминқышқылдары-5,5 %, полисахаридтер-7,0 %, N-4,5 %, Р2О5-5,0 %, K2O-2,5 %, MgO - 1,0 %, Fe-0,2 %, Mn-0,2 %, Zn-0,2 %, Cu-0,1 %, B-0,1%, Mo-0,01 %
3450,0
литр
835
Биостим Органо-минералды тыңайтқышы, "Старт"маркасы
аминқышқылдары-5,5%, полисахаридтер-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
836
Органо-минералды тыңайтқыш Биостим, "Универсал"маркалы
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375,0
литр
837
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893,0
килограмм
838
Минералды тыңайтқыш Пекацид
Фосфаттардың массалық үлесі (P₂O₅) % - да 59-60-тан кем емес, калийдің массалық үлесі (k₂o) % - да 19-20-дан кем емес
839
ТҰҚЫМҒА АРНАЛҒАН СТИМАКС (STIMAX ТҰҚЫМДАРЫ)
N-7,2%, P2O5-5%, K2O-5%, B-0,1%, Fe-0,25%, Zn-0,5%
4760,0
литр
840
STEMAX START (STIMAX START)
N: 1,2 % Fe: 1% Mn: 0.5% Zn:0,5%
5800,0
литр
841
Страда N маркалы "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015

Свободные Аминокислоты – 30%; Общий Азот (N) – 6%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 1%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 1%
4363,0
литр
923
Удобрение QadamFerti Boromax
Свободные Аминокислоты – 2%; Общий Азот (N) – 3,2%; Водорастворимый Бор (В) – 6%
1920,0
литр
924
Удобрение QadamFerti pH Control
Общий Азот (N) – 3%, в т.ч. Амидный азот (NH2) – 3%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 15%; Не-ионный ПАВ – 25%
2611,0
литр
925
Удобрение QadamFerti Silimax
Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 15%; Водорастворимый Диоксид Калия (SiO2) – 10%
2854,0
литр
926
QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3818,0
литр
927
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2278,0
литр
928
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
3062,0
литр
929
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
1426,0
литр
930
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
2500,0
литр
931
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24%, Азот (N) общий-8%, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4%, Марганец (Mn)-3,5%, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5%
2500,0
литр
932
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%

Бос аминқышқылдары-30%; жалпы Азот (N) – 6%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 1%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 1%
4363,0
литр
923
QadamFerti Boromax Тыңайтқышы
Бос Аминқышқылдары-2%; Жалпы Азот (N) - 3,2%; Суда Еритін Бор (В) – 6%
1920,0
литр
924
QadamFerti pH control тыңайтқышы
Жалпы Азот (N) - 3%, оның ішінде амидті азот (NH2) - 3%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) - 15%; иондық емес баз-25%
2611,0
литр
925
QadamFerti Silimax Тыңайтқышы
Суда еритін калий оксиді (К2О) - 15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2) - 10%
2854,0
литр
926
QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) - 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 8%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 3%; полисахаридтер – 15%; темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) – 0,1%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокининдер-0,05%
3818,0
литр
927
QadamFerti Unileaf Тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 6%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 2%; полисахаридтер – 12%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,4%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%; мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,2%
2278,0
литр
928
Reasil Forte Carb-K-Amino Тыңайтқышы
Агенті бар Калий (K2O) - 16%, агенті бар Фосфор (P2O5) - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары-20%, амин қышқылдары - 4%
3062,0
литр
929
Reasil Forte Carb-N-Humic Тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 20%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 18%, гумин қышқылдары(гуматтар) - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары-2%, амин қышқылдары - 6%
1426,0
литр
930
Тыңайтқыш Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) жалпы -8%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) мочевина-6%, агенті бар мыс(Cu) - 3,5%, агенті бар Марганец(Mn) - 3,5%, агенті бар мырыш(Zn) - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары-16%, амин қышқылдары -8%
2500,0
литр
931
Reasil Forte Тыңайтқышы Комбо Актив
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24%, Азот (N) жалпы-8%, мырыш (Zn) агенті бар кешен-4%, Марганец (Mn) -3,5%, мыс (Cu) агенті бар кешен-3,5%
2500,0
литр
932
Тыңайтқыш Reasil Forte Тұқым Бастау
Азот(N) Жалпы-6%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) мочевина-4%, фосфор (P2O5) - агентпен-2,5%, калий (K2O) агентпен-2,5%, Магний (MgO) агентпен - 2,5% , Бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт (Co) агентімен - 0,1%. Агенті бар мыс(Cu) - 1%, агенті бар темір(Fe) - 1,2%, агенті бар Марганец(Mn) - 1,2%, агенті бар Молибден(Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 1,2%, гумин қышқылдары (Гуматтар) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдар-20%, аминқышқылдары -8%

2600,0
литр
933
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в т.ч.(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
4594,0
литр
934
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3010,0
литр
935
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
4118,0
литр
936
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
686,0
литр
937
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в-80-85%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7
686,0
килограмм
938
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4322,0
литр
939
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
8727,0
литр
940
Удобрение Terra-Sorb® Complex
Свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
941
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
942
Удобрение Terra-Sorb® Foliar
Свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,4
943
Удобрение Thio-Sul
55-65% водный раствор тиосульфата аммония жидкий N-12, S-26
750,0
литр
944
YaraMila Complex
N-12%, N-NO3-5%, N-NH4-7%, P2O5-11%, K2O-18%, MgO-2,7%, SO3-20%, B-0,015%, Fe-0,2%, Mn-0,02%, Zn-0,02%
500000,0
тонна
945
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%

2600,0
литр
933
Reasil micro Amino B / MO тыңайтқышы
Азот(N) жалпы – 10%, оның ішінде(N) органикалық – 1,5%, бор(В) бороэтаноломин – 12%, агенті бар Молибден(Мо) -1%, гумин қышқылдары(Гуматтар) - 4%, Гидроксикарбон қышқылдары-4%, амин қышқылдары-4%
4594,0
литр
934
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 15%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 1%, оның ішінде(N) нитрат - 12%, мырыш(Zn) агентпен-12%, Гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары - 8%
3010,0
литр
935
Reasil micro hydro Mix тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 12%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 10%, магний(MgO) агентпен - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт(Co) агентпен - 0,1%. Агенті бар мыс(Cu) - 0,8%, агенті бар темір(Fe) -5%, агенті бар Марганец(Mn) - 2,5%, агенті бар Молибден (Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары-8%
4118,0
литр
936
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіруге арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
Жалпы органикалық зат с. в.* - 75-80%, жалпы гумин сығындысы(ОГЕ) С. О. в.** - 90-95%, табиғи гумин қышқылдары ОГЕ - 54-56%, гумин қышқылдары(калий тұздары) ОГЕ - 40%, табиғи Фульвоқышқылдары ОГЕ-4-6%, Органикалық азот (N) с.в. - 1,5%. Фосфор (P2O5) с. в. - 1,5%, Калий (K2O) с. в. - 1,5%
686,0
литр
937
Органикалық егіншілікке арналған Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
Жалпы органикалық зат с. в-80-85%, жалпы гумин сығындысы (ОГЕ) С. О. в**-90-95%, ОГЕ-95-96% Табиғи гумин қышқылдары, ОГЕ-4-5% табиғи Фульвоқышқылдары, С. в-1,2-1,7 органикалық Азот
686,0
килограмм
938
SAMPPI тыңайтқышы
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4322,0
литр
939
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, mo-0,001
8727,0
литр
940
Terra-Sorb® Complex Тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, mo-0,001
941
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
942
Terra-Sorb® Foliar Тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,4
943
Thio-Sul Тыңайтқышы
55-65% аммоний тиосульфатының сулы ерітіндісі сұйық N-12, S-26
750,0
литр
944
YaraMila Complex
N-12%, N-NO3-5%, N-NH4-7%, P2O5-11%, K2O-18%, MgO-2,7%, SO3-20%, B-0,015%, Fe-0,2%, Mn-0,02%, Zn-0,02%
500000,0
тонна
945
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%

1014
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1015
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1016
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1017
Удобрение Мегафол (Megafol)
N-3%; К2O-8%, C-9%, фитогормоны, бетаин, витамины, белки, аминокислоты
3575,0
литр
1018
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250,0
килограмм
1019
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1020
Удобрение МС Крем (MC Cream)
Mn - 1,5%, Zn - 0,5%, Фитогормоны, Аминокислоты, Бетаин
5512,0
литр
1021
Удобрение МС Сет (МС Set)
B-0,5, Zn-1,5 (EDTA), фитогормоны, аминокислоты, бетаин
3777,0
литр
1022
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
9936,0
килограмм
1023
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565,0
килограмм
1024
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1025
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1026
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1027
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
7984,0
литр
1028
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1250,0
килограмм
1029
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1030
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
1031
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1032
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18

1014
Тыңайтқыш Шебері 20:20:20 (Master 20: 20: 20)
N-20%; P205-20%; K2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1015
Тыңайтқыш Шебері 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; P205-11%;K2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
1016
Тыңайтқыш Шебері 3:37: 37 (Master 3: 37: 37)
N - 3,0%, P2O5 - 37,0%, K2O - 37,0%, B - 0,02%, Cu - 0,005% (EDTA), Fe - 0,07% (EDTA), Mn - 0,03% (EDTA), Zn - 0,01% (EDTA)
1017
Тыңайтқыш Мегафол (Megafol)
N-3%; K2O-8%, C-9%, фитогормондар, бетаин, витаминдер, ақуыздар, амин қышқылдары
3575,0
литр
1018
Тыңайтқыш минералды ФЕРТИКА маркасы: жапырақты ФЕРТИКА 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250,0
килограмм
1019
Минералды тыңайтқыш ФЕРТИКА маркасы: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1020
Тыңайтқыш МС Кремі (MC Кремі)
Mn - 1,5%, Zn-0,5%, Фитогормондар, Амин Қышқылдары, Бетаин
5512,0
литр
1021
Тыңайтқыш MS set (MS Set)
B-0,5, Zn-1,5 (EDTA), фитогормондар, амин қышқылдары, бетаин
3777,0
литр
1022
Тыңайтқыш МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К20 - 20,0%, N - 1,0%, C-20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Белоктар, Амин Қышқылдары
9936,0
килограмм
1023
Плантафол Тыңайтқышы 10:54:10 (Plantafol 10:54: 10)
N-10%; P205-54%; K2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565,0
килограмм
1024
Плантафол Тыңайтқышы 20:20:20 (Plantafol 20: 20: 20)
N-20%; P205-20%; K2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1025
Плантафол Тыңайтқышы 30:10:10 (Plantafol 30:10: 10)
N-30%; P205-10%; K2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1026
Плантафол Тыңайтқышы 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
1027
Радифарм Тыңайтқышы (Radifarm)
N-3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), дәрумендер, Сапонин, Бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
7984,0
литр
1028
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1250,0
килограмм
1029
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1030
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
1031
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1032
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18

Азот (N) -17, Фосфор (P2O5)-6, Калий (К2О)-18, Сера (S)-4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1033
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
1034
Удобрение Ростолон марки 18-18- 18
Азот (N)-18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (K2O)-18, Сера (S)-4,7, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1035
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
1036
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1037
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
Азот (N) -20, Фосфор (P2O5)-20, Калий (К2О)-20, Сера (S)-2,2, Fe-0,1, Бор (B)-0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1038
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
1039
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
Азот (N) -3, Фосфор (P2O5)-11, Калий (К2О)-26, Сера (S)-12,5, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1040
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1041
Удобрение Ростолон марки: 35 -0-0
Азот (N) -35, Фосфор (P2O5)-0, Калий (К2О)-0, Сера (S)-0, Fe-0, Бор (B)-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1042
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
1043
Удобрение Руткат(Rutkat)
Свободные аминокислоты - 10%; - Полисахариды – 6,1%; - Ауксины – 0,6%; - Фосфор (P2O5) – 4%; - Калий (K2O) – 3%; - Железо (Fe) – 0,4%
6060,0
литр
1044
Удобрение Свит (Sweet)
CaO - 10,0%, MgO - 1,0%, B - 0,1%, Zn - 0,01% (EDTA), Моно-, Ди-, Три- , Полисахариды
7986,0
литр
1045
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10
1696,0
литр
1046
Удобрение Ультрамаг марки "Калий"
K2O-22,0, N-2,6
2400,0
литр
1047
Удобрение Ультрамаг марки Калий
K2O-22,0, N-2,6
1048
Удобрение Ультрамаг марки "Кальций"
CaO-17,0, N-10,0
1049
Удобрение Ультрамаг марки Кальций
CaO-17,0, N-10,0
1050
Удобрение Ультрамаг марки Молибден
Мо -3,0, N - 4,5
1051
Удобрение универсальное "Гумимакс-П" комплексное гумино-минеральное с микролементами.
Гуминовые и фульвовые кислоты-2%, органические кислоты-14%, аминокислоты-0,15%, N-3,5%, P2O2-3,5%, K2O-5%, микроэлементы-0,5%.

Азот (N) -17, Фосфор (P2O5) -6, Калий (К2О) -18, күкірт (S) -4,8, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1033
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
1034
18-18 - 18 маркалы Ростолон тыңайтқышы
Азот (N)-18, Фосфор (P2O5)-18, Калий (K2O)-18, күкірт (S)-4,7, Fe-0, Бор (B)-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1035
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mg-0,025
1036
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 18-18-18 ХБ
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1037
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
Азот (N) -20, Фосфор (P2O5) -20, Калий (К2О) -20, күкірт (S) -2,2, Fe-0,1, Бор (B) -0,04, Mo-0, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1038
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20
1039
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
Азот (N) -3, Фосфор (P2O5) -11, Калий (К2О) -26, күкірт (S) -12,5, Fe-0,25, Бор (B)-0,1, Mo-0, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1040
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1041
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 35 -0-0
Азот (N) -35, Фосфор (P2O5)-0, Калий (К2О)-0, күкірт (S)-0, Fe-0, Бор (B) -4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1042
Тыңайтқыш Ростолон маркасы: 35-0-0
N-35, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
1043
Руткат Тыңайтқышы(Rutkat)
Бос аминқышқылдары-10%; - полисахаридтер-6,1%; - ауксиндер-0,6%; - Фосфор (P2O5) - 4%; - Калий (K2O) - 3%; - темір (Fe) - 0,4%
6060,0
литр
1044
Sweet Тыңайтқышы (Тәтті)
CaO-10,0%, MgO - 1,0%, B - 0,1%, Zn - 0,01% (EDTA), Моно-, Ди-, үш- , полисахаридтер
7986,0
литр
1045
Тыңайтқыш күрделі - "Биобарс-М" микроэлементтерімен араласады
жалпы азот (N) - 2-5%; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) - 2-5%: жалпы күкірт (S) - 0,65-1,65%; микроэлементтер,%: бор (В) - 0,10; темір (Fe2O3) - 0,15; кобальт (Co) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; мыс (Cu) - 0,10; молибден (Mo) - 0,01; мырыш (Zn) - 0,10
1696,0
литр
1046
Калиймаркалы Ультрамаг тыңайтқышы
K2O-22,0, N-2,6
2400,0
литр
1047
Калий маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
K2O-22,0, N-2,6
1048
Кальциймаркалы Ультрамаг тыңайтқышы
CaO-17,0, N-10,0
1049
Кальций маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
CaO-17,0, N-10,0
1050
Молибден маркалы Ультрамаг тыңайтқышы
Мо -3,0, N - 4,5
1051
Әмбебап "Гумимакс-П" микроэлементтері бар күрделі гумин-минералды тыңайтқыш.
Гумин және фульв қышқылдары-2%, органикалық қышқылдар-14%, амин қышқылдары-0,15%, N-3,5%, P2O2-3,5%, K2O-5%, микроэлементтер-0,5%.

1075
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
1076
Ультрамаг Супер Цинк-700
Zn-40,0, N-1,5
4107,0
литр
1077
Ультрамаг Фосфор марки "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2366,0
литр
1078
Ультрамаг Фосфор марки "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411,0
литр
1079
Нутривант Универсал
Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-25% Нитрат Калия (KNO3)-10% Карбамид (CH4N2O)-25% Сульфат Магния (MgSO4)-2.5% Борная кислота -0,5%
1220,0
килограмм
1080
Фертигрейн Свекловичный
Аминокислоты, всего - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B - 0,3%; S - 2%
2744,0
литр
1081
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
4002,0
литр
1082
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
4912,0
литр
1083
Фертигрейн Фолиар
Аминокислоты, всего - 10%; Органические вещество, всего -40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo - 0,02%; Co - 0,01%
2609,0
литр
1084
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150000,0
тонна
1085
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
100000,0
тонна
1086
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14, S-10
1087
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424000,0
тонна
1088
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
3438,0
литр
1089
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
1090
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
1091
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульвовые кислоты - 20%
1092
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг

1075
Қызылшаға арналғанмаркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
1076
Ультрамаг Супер Мырыш-700
Zn-40,0, N-1,5
4107,0
литр
1077
Актив маркалы Ультрамаг Фосфор
N-5,2%, P2O5-35%
2366,0
литр
1078
Супермаркалы Ультрамаг Фосфор
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411,0
литр
1079
Нутривант Әмбебап
Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4) -25% калий нитраты (KNO3) -10% Карбамид (CH4N2O) -25% магний сульфаты (MgSO4) -2.5% бор қышқылы -0,5%
1220,0
килограмм
1080
Қызылша Фертигрейні
Аминқышқылдары, барлығы - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B-0,3%; S-2%
2744,0
литр
1081
Фертигрейн Старт
N-3%; Zn - 1%; аминқышқылдары, барлығы -9%; l-аминқышқылдары-6,5%; теңіз балдыры сығындысы-4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
4002,0
литр
1082
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%; Zn-1%; Co-0,5%; Mo-1%; аминқышқылдары, барлығы -9%; L-аминқышқылдары-6,5%; теңіз балдыры сығындысы-4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
4912,0
литр
1083
Фертигрейн Фолиар
Аминқышқылдары, барлығы - 10%; органикалық заттар, барлығы -40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo-0,02%; Co-0,01%
2609,0
литр
1084
KMg (Fertim KMG 55:5) маркалы кешенді минералды тыңайтқыштар
K2O-55, MgO-5
150000,0
тонна
1085
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалы күрделі минералды тыңайтқыштар
N-20, Р2О5-20, S-14
100000,0
тонна
1086
NPS (N-9, P-14 + S-10) маркалы күрделі минералды тыңайтқыштар
N-9, Р2О5-14, S-10
1087
Growfert маркалы Кешенді тыңайтқыш: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424000,0
тонна
1088
Фульвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, Фульвигрейн Антистресс маркасы
гумин қышқылдарының тұздары-10%, фульв қышқылдарының тұздары-2%, амин қышқылдары - 6%
3438,0
литр
1089
Фульвигрейн гумин және фульв қышқылдары негізіндегі Органо-минералды тыңайтқыш, фульвигрейн бор маркасы
В-8%, фульв қышқылдарының тұздары-10%
1090
Фулвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, фулвигрейн Классик маркасы
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульв қышқылдарының тұздары-4%
1091
Фулвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, Фулвигрейн Стимул маркасы
S-1,5%, Cu-0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn-0,3%, фульв қышқылдары-20%
1092
Б маркалы Цитогумат
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 МГ/кг, B-71 мг / кг, Со-0,7 мг / кг, Mn-25 мг / кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг / кг, Cu-96 мг / га, Al-76 мг / га, Ва-5,5 мг / кг, Ni-1,3 мг/кг