О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 25 мая 2023 года № 30 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану по городу Караганда"
Решение Карагандинского городского маслихата от 26 февраля 2025 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2025 года № 6727-09
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Карагандинского городского маслихата от 25 мая 2023 года № 30 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану по городу Караганда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6416-09) внести следующие изменения:
заголовок решения на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
пункт 7 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение равен десяти месячным расчетным показателям в квартал на каждого ребенка с инвалидностью.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель А. Букенов

Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 30 "Қарағанды қаласы бойынша мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 ақпандағы № 231 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 наурызда № 6727-09 болып тіркелді
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарағанды қаласы бойынша мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 30 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6416-09 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Қарағанды қаласы бойынша мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы";
көрсетілген шешімнің қосымшасының 7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Оқу шығындарын өтеу мөлшері өтініш берген айдан бастап мүгедектігі бар әрбір балаға тоқсанына он айлық есептік көрсеткішке тең төленеді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Төраға А. Букенов