О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 143 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение от 19.02.2025 №151, Маслихат Кызылординской области
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 143 "Об определении перечня социально значимых сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6015) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 ақпандағы №151 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 143 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6015 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгiзiлсiн:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 19 февраля 2025 года № 151
Приложение к решению
Кызылординского областного маслихата
от 24 октября 2017 года № 143
Перечень социально значимых внутригородских сообщений
Наименование социально значимых внутригородских сообщений
1

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2025 жылғы 19 ақпандағы
№ 151 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы 24 қазандағы
№ 143 шешіміне қосымша
Әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың тізбесі
Әлеуметтік маңызы бар қалаішілік қатынастардың атауы
1

Железнодорожный вокзал – сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области) – Железнодорожный вокзал, № 1-маршрут
По городу Кызылорда
2
Микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби" – дачный массив "Наурыз" – микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", № 2-маршрут
3
Поселок Белкуль – улица А. Кашаубаева – поселок Белкуль, № 3-маршрут
4
Старый переезд – улица Жаппасбай батыра (новые дома) – Старый переезд, № 7-маршрут
5
Стекольный завод – поселок Тасбугет, заселение "Гидроузел" – стекольный завод, № 8-маршрут
6
Микрорайон "Саяхат" – улица Жаппасбай батыра (новые дома) - микрорайон "Саяхат", № 10-маршрут
7
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова) – Железнодорожный вокзал, № 11-маршрут
8
Село Ж. Махамбетов – улица И. Тайманова – село Ж. Махамбетов, № 12-маршрут
9
Микрорайон "Арай-3" – Стекольный завод – микрорайон "Арай-3", № 13-маршрут
10
Железнодорожный вокзал - сельский округ Кызылжарма (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №144 имени Сактапбергена Алжикова" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области") – Железнодорожный вокзал, № 14-маршрут
11
Улица А. Кашаубаева – улица М. Алшынбаева – улица А. Кашаубаева, № 15-маршрут
12
Старый переезд – поселок Белкуль – Старый переезд, № 16-маршрут
13
Железнодорожный вокзал – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 172 имени Налхожа Ергешбаева" отдела образования по городу Кызылорда управления образования Кызылординской области") – Железнодорожный вокзал, №17-маршрут
14
Поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – поселок Тасбугет (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области"), № 18-маршрут
15
Микрорайон "Саяхат" – улица А. Кашаубаева – микрорайон "Саяхат", № 19-маршрут
16
Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Кызылжарма – микрорайон "Арай-3", № 20-маршрут
17
Улица Т. Турлыгулова – микрорайон "Астана-2" – улица Т. Турлыгулова, № 21-маршрут
18
Поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова) – улица Акжол – поселок Тасбугет (улица А. Молдагулова), № 22-маршрут
19
Улица А. Сагымбаева сельский округ Кызылжарма – село Досан – улица А. Сагымбаева сельский округ Кызылжарма, № 23-маршрут
20
Улица Рисмаш – улица А. Сагымбаева – улица Рисмаш, № 24-маршрут
21
Микрорайон "Байтерек" – торговый дом "Аль Асад" – микрорайон "Байтерек", № 25-маршрут
22
Железнодорожный вокзал – село Абай – железнодорожный вокзал, № 26-маршрут
23
Микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", магазин "Аскар" – сельский округ Караултобе – микрорайон "Абу Насыр Ал-Фараби", магазин "Аскар", № 27-маршрут
24
Микрорайон "Акмечеть" – дачный массив "Сабалак" - микрорайон "Акмечеть", № 28-маршрут
25
Торговый дом "Аль-Асад" – село Караозек – торговый дом "Аль-Асад", №29-маршрут
26
Железнодорожный вокзал – аэропорт "Коркыт ата" –железнодорожный вокзал, № 30-маршрут
27

Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі ("Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы, № 1-бағыт
Қызылорда қаласы бойынша
2
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы – "Наурыз" саяжайы – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, № 2-бағыт
3
Белкөл кенті – Ә. Қашаубаев көшесі – Белкөл кенті, № 3-бағыт
4
Ескі темір жол өткелі – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) – Ескі темір жол өткелі, № 7-бағыт
5
Шыны зауыты – Тасбөгет кенті "Гидроузел" тұрғын алабы – шыны зауыты, № 8-бағыт
6
"Саяхат" шағын ауданы – Жаппасбай батыр көшесі (жаңа үйлер) - "Саяхат" шағын ауданы, № 10-бағыт
7
Темір жол вокзалы – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Темір жол вокзалы, № 11-бағыт
8
Ж. Махамбет ауылы – И. Тайманов көшесі – Ж. Махамбет ауылы, № 12-бағыт
9
"Арай-3" шағын ауданы – Шыны зауыты – "Арай-3" шағын ауданы, № 13-бағыт
10
Темір жол вокзалы – Қызылжарма ауылдық округі ("Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Сақтапберген Әлжіков атындағы № 144 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы, № 14-бағыт
11
Ә. Қашаубаев көшесі – М. Алшынбаев көшесі – Ә. Қашаубаев көшесі, № 15-бағыт
12
Ескі темір жол өткелі – Белкөл кенті – Ескі темір жол өткелі, № 16-бағыт
13
Темір жол вокзалы - Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының білім басқармасының Қызылорда қаласы бойынша білім бөлімінің "Нәлқожа Ергешбаев атындағы № 172 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі) – Темір жол вокзалы, № 17-бағыт
14
Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – Тасбөгет кенті ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны), № 18-бағыт
15
"Саяхат" шағын ауданы – Ә. Қашаубаев көшесі – "Саяхат" шағын ауданы, № 19-бағыт
16
"Арай-3" шағын ауданы – Қызылжарма ауылдық округі – "Арай-3" шағын ауданы, № 20-бағыт
17
Т. Тұрлығұлов көшесі – "Астана-2" шағын ауданы – Т. Тұрлығұлов көшесі, № 21-бағыт
18
Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі) – Ақжол көшесі – Тасбөгет кенті (Ә. Молдағұлова көшесі), № 22-бағыт
19
Қызылжарма ауылдық округі А. Сағымбаев көшесі – Досан ауылы – Қызылжарма ауылдық округі А. Сағымбаев көшесі, № 23-бағыт
20
Рисмаш көшесі – А. Сағымбаев көшесі – Рисмаш көшесі, № 24-бағыт
21
"Бәйтерек" шағын ауданы – "Аль-Асад" сауда үйі – "Бәйтерек" шағын ауданы, № 25-бағыт
22
Темір жол вокзалы – Абай ауылы – Темір жол вокзалы, № 26-бағыт
23
"Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені – Қарауылтөбе ауылдық округі – "Әбу Насыр Әл-Фараби" шағын ауданы, "Асқар" дүкені, № 27-бағыт
24
"Ақмешіт" шағын ауданы – "Сабалақ" саяжайы - "Ақмешіт" шағын ауданы, № 28-бағыт
25
"Аль-Асад" сауда үйі – Қараөзек ауылы – "Аль-Асад" сауда үйі, № 29-бағыт
26
Темір жол вокзалы – "Қорқыт ата" әуежайы – Темір жол вокзалы, № 30-бағыт
27

Микрорайон "Арай-3" – сельский округ Талсуат – микрорайон "Арай-3", 31-маршрут
28
Железнодорожный вокзал – сельский округ Акжарма – железнодорожный вокзал, № 32-маршрут
29
Железнодорожный вокзал – дачный массив "Прудхоз" - железнодорожный вокзал, № 33-маршрут
30
Автовокзал – дачный массив "ПМК-29" – Автовокзал, № 34-маршрут
31
Улица А. Кашаубаева – поселок Тасбугет (улица О. Сейтпенбетова) – улица А. Кашаубаева, № 35-маршрут
32
Улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области") – дачный массив "Ягодка" – улица Каратогай, 100 (Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения Кызылординской области"), без номера

"Арай-3" шағын ауданы – Талсуат ауылдық округі - "Арай-3" шағын ауданы, № 31-бағыт
28
Темір жол вокзалы – Ақжарма ауылдық округі – Темір жол вокзалы, № 32-бағыт
29
Темір жол вокзалы – "Прудхоз" саяжайы – Темір жол вокзалы, № 33-бағыт
30
Автовокзал – "ПМК-29" саяжайы – Автовокзал, № 34-бағыт
31
Ә. Қашаубаев көшесі – Тасбөгет кенті (О. Сейтпенбетов көшесі) – Ә. Қашаубаев көшесі, № 35-бағыт
32
Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны) – "Ягодка" саяжайы – Қаратоғай көшесі, 100 ("Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны), нөмірсіз