Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Кызылорда
Решение от 26.02.2025 №242-34/4, Маслихат г. Кызылорды
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Кызылорда согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Кутухуджаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 26 февраля 2025 года № 242-34/4
Проект (схемы) зонирования земель города Кызылорда

Қызылорда қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 ақпандағы №242-34/4 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Кутухуджаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2025 жылғы 26 ақпандағы
№ 242-34/4 шешіміне қосымша
Қызылорда қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)