О внесении дополнения в решение Мангистауского областного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8/90 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по городу Актау"
Решение Мангистауского областного маслихата от 28 февраля 2025 года № 19/220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 марта 2025 года № 4770-12
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8/90 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4662-12) следующее дополнение:
в приложении к указанному решению:
дополнить строкой, порядковый номер 11 следующего содержания:
"
11
№12
городской
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8/90 "Ақтау қаласы бойынша 2024 - 2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 19/220 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 наурызда № 4770-12 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтау қаласы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №8/90 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4662-12 болып тіркелген) келесідей толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
келесідей мазмұндағы реттік нөмірі 11 жолмен толықтырылсын:
"
11
№12
қалалық
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев