О признании утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
Решение маслихата Костанайской области от 18 апреля 2025 года № 213. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 апреля 2025 года № 10433-10
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Костанайского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение к
решению маслихата
от 18 апреля 2025 года
№ 213
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Костанайского областного маслихата
1. Решение маслихата Костанайской области "О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду" от 2 марта 2018 года № 245 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7622).
2. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменений в решение маслихата от 2 марта 2018 года № 245 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"" от 13 декабря 2019 года № 452 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8828).
3. Решение маслихата Костанайской области "О внесении изменений в решение маслихата от 2 марта 2018 года № 245 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"" от 20 апреля 2022 года № 171 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27713).

Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 213 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 сәуірде № 10433-10 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Қостанай облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Мәслихаттың
2025 жылғы 18 сәуірдегі
№ 213 шешіміне
қосымша
Қостанай облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қостанай облысы мәслихатының "Қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерінің артуы туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7622 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 452 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8828 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы мәслихатының "Мәслихаттың 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 171 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27713 болып тіркелген).