Об утверждении списка сел, поселков, сельских округов Павлодарской области на территории которых работодателями планируется строительство арендного жилища
Решение Павлодарского областного маслихата от 19 марта 2025 года № 191/20. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 26 марта 2025 года № 7647-14
В соответствии с пунктом 2-12 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования затрат работодателей, построивших арендное жилище в селе, поселке, сельском округе" от 4 января 2024 года № 4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33885) Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

Аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжай салуды жоспарлап отырған Павлодар облысының ауылдарының, кенттерінің, ауылдық округтерінің тізімін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 191/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 наурызда № 7647-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-12 тармағына және Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 4 "Ауылда, кентте, ауылдық округте жалға берiлетiн тұрғынжай салған жұмыс берушiлердiң шығындарын субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33885 болып тіркелген) сәйкес Павлодар облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: