Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 18 апреля 2025 года № 1-16/125. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 21 апреля 2025 года № 7654-14
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы согласно приложению к настоящему постановлению.

Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 1-16/125 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 21 сәуірде № 7654-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Машрапова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Аққулы Р. Муканов
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы от 18 апреля
2025 года № 1-16/125
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аққулы
№ п/п
Точное
месторасположе-ние
Занимаемая площадь
(квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
Сфера
деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты,
в которых реализуется схожий ассортимент товаров,
а также объекты общественного питания)
1
2
3
4
5
6
1

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Машраповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданының әкімі Р. Муканов
Аққулы ауданы
әкімдігінің 2025
жылғы 18 сәуірдегі
№ 1-16/125 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданының аумағында стационарлық емес
сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/н
Нақты
орналасқан жері
Алып отырған ауданы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет
саласы
Жақын инфрақұрылым
(тауарлардың ұқсас ассортименті өткізілетін сауда объектілері, сондай - ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
2
3
4
5
6
1

Сельский округ Аққулы, село Аққулы, улица Амангельды, 69, напротив здания районного узла почтовой связи района Аққулы Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта", на расстоянии 20 (двадцати) метров
60
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
рынок
"Centre"
2
Сельский округ Аққулы, село Аққулы, улица Всеволода Иванова, здание 92А, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима района Аққулы", на расстоянии 15 (пятнадцати) метров
100
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
3
Баймульдинский сельский округ, село имени Абылхаира Баймульдина, улица Маяковского, 5, слево от здания Дом культуры, на расстоянии 4 (четырҰх) метров
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
4
Жамбылский сельский округ, село Жамбыл, улица Тәуелсіздік, 30, слево от магазина "Мирас", на расстоянии 10 (десяти) метров
100
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин
"Мирас"
5
Кызылагашский сельский округ, село Бескарагай, улица Аипа Кусаинова, 6, слево от магазина "Нұр", на расстоянии 20 (двадцати) метров
100
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин "Нұр"
6
Сельский округ Қарақала, село Қарақала, улица Шайхислям Оспанова, 24А, от магазина "Рахат - Али", на расстоянии 6 (шести) метров
80
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин
"Рахат - Али"
7
Майкарагайский сельский округ, село Майкарагай, улица Жабаева, 5, справа от здания коммунального государственного учреждения "Майкарагайская средняя общеобразовательная школа" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области, на расстоянии 150 (ста пятидесяти) метров
20
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
8
Малыбайский сельский округ, село Малыбай, улица Мухтара Ауэзова, 15, напротив магазина "Малыбай", на расстоянии 20 (двадцати) метров
60
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин "Малыбай"
9
Шакинский сельский округ, село Шака, улица Абая, 8, напротив магазина "Сұлтан", на расстоянии 20 (двадцати) метров
50
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
магазин
"Сұлтан"
10
Шарбактинский сельский округ,
село Шарбакты, улица Абугали Сальменова, 1, напротив индивидуального предпринимателя "Камбаров", на расстоянии 100 (ста) метров
30
5
реализация сельскохозяйственной, продовольственной и непродовольственной продукции
отсутствует
11

Аққулы ауылдық округі, Аққулы ауылы, Амангелді көшесі, 69, "Қазпошта" акционерлік қоғамының Павлодар облыстық филиалының Аққулы ауданы пошта байланысының аудандық торабының ғимаратына қарама – қарсы, 20 (жиырма) метр қашықтықта
60
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
"Centre"
базары
2
Аққулы ауылдық округі, Аққулы ауылы, Всеволод Иванова көшесі, ғимарат 92А, "Аққулы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама – қарсы, 15 (он бес) метр қашықтықта
100
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
3
Баймолдин ауылдық округі, Әбілқайыр Баймолдин атындағы ауылы, Маяковского
көшесі, 5, Мәдениет үйі ғимаратының сол жағында, 4 (төрт) метр қашықтықта
50
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
4
Жамбыл ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 30 , "Мирас" дүкенінің сол жағында, 10 (он) метр қашықтықта
100
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
"Мирас"
дүкені
5
Қызылағаш ауылдық округі, Бесқарағай ауылы, Айып Құсайынов
көшесі, 6, "Нұр" дүкенінің сол жағында, 20 (жиырма) метр қашықтықта
100
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
"Нұр" дүкені
6
Қарақала ауылдық округі, Қарақала ауылы, Шайхислям Оспанов көшесі, 24А, "Рахат - Али" дүкенінен 6 (алты) метр қашықтықта
80
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
"Рахат – Али"
дүкені
7
Майқарағай ауылдық округі, Майқарағай ауылы, Жабаев көшесі, 5, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Майқарағай жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, 150 (жүз елу) метр қашықтықта
20
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
8
Малыбай ауылдық округі, Малыбай ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 15, "Малыбай"
дүкеніне қарама – қарсы, 20 (жиырма) метр қашықтықта
60
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
"Малыбай"
дүкені
9
Шақа ауылдық округі, Шақа ауылы, Абай көшесі, 8, "Сұлтан"
дүкеніне қарама – қарсы, 20 (жиырма) метр қашықтықта
50
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
"Сұлтан"
дүкені
10
Шарбақты ауылдық округі, Шарбақты ауылы,
Абуғали Сәлменов
көшесі, 1, "Камбаров" дара кәсіпкерге қарама – қарсы,
100 (жүз) метр қашықтықта
30
5
ауыл шаруашылығы, азық - түлік және азық - түлік емес өнімдерді өткізу
жоқ
11