О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 7 декабря 2015 года № 386 "О внесении изменений в решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы""
Решение внеочередной XXIX сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 28 апреля 2025 года № 209. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 2 мая 2025 года № 1807-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 7 декабря 2015 года № 386 "О внесении изменений в решение XXXI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 сентября 2014 года № 263 "Об утверждении Правил отлова и уничтожения бродячих собак и кошек в городе Алматы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1242).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХІ сессиясының "Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 263 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 386 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXIX сессиясының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 209 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2025 жылғы 2 мамырда № 1807-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХІ сессиясының "Алматы қаласында қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жою қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 263 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 386 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1242 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев