О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 9 августа 2019 года № 379 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды для города Алматы до 2025 года"
Решение внеочередной XXIX сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 28 апреля 2025 года № 208. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 6 мая 2025 года № 1808-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 9 августа 2019 года № 379 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды для города Алматы до 2025 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1577).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев

"2025 жылға дейін Алматы қаласы үшін қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 379 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXIX сессиясының 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 208 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 мамырда № 1808-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025 жылға дейін Алматы қаласы үшін қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 379 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1577 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев