О признании утратившим силу решения акима Атырауской области от 28 сентября 2010 года № 33 "Об утверждении норм потребления природного газа по Атырауской области"
Решение акима Атырауской области от 25 февраля 2025 года № 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 4 марта 2025 года № 5264-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Атырауской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Атырауской области от 28 сентября 2010 года № 33 "Об утверждении норм потребления природного газа по Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2573).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов

"Атырау облысы бойынша табиғи газды тұтыну нормаларын бекіту туралы" Атырау облысы әкімінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 33 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімінің 2025 жылғы 25 ақпандағы № 2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 наурызда № 5264-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атырау облысы бойынша табиғи газды тұтыну нормаларын бекіту туралы" Атырау облысы әкімінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 33 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2573 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов