Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 апреля 2025 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 апреля 2025 года № 9166-16
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20209), Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на сайте акимата Восточно-Казахстанской области после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области по вопросам агропромышленного комплекса.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 2 апреля 2025 года № 77
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "_____" ____________ 2025 года №______

2025 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесін және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 2 сәуірдегі № 77 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 4 сәуірде № 9166-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің сайтында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің агроөнеркәсіп кешені мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Н. Сактаганов
ығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы 2 сәуірдегі
№ 77 Қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2025 жылғы "_____" __________
№ ______ қаулысына
қосымша

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2025 год
№
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Селитра калиевая техническая марки CX
N-13±1, K-38±1
297064,0
тонна
2
Haifa кальциевая селитра

2025 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары
№
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Субсидиялар нормасы, теңге / тонна, литр, килограмм
Өлшем бірлігі
Азотты тыңайтқыштар
1
Техникалық маркалы калий селитрасы СХ
N-13±1, K-38±1
297064,0
тонна
2
Haifa кальций селитрасы

279
Potato Start
Всего Азота (N): 5% Доступный фосфор (P₂O₅): 25% Растворимый Калий (K₂O): 5%
750,0
литр
280
Комплексное удобрение "Potencia"
N - 10%, C - 33%, L-аминокислота
11161,0
литр
281
Удобрение Prairie Pride A (1-3-3)
Всего Азота (N): 1% Доступный фосфор (P2O5): 3% Сера(S):0% Растворимый Калий (K2O): 3%
1100,0
литр
282
Удобрение Prairie Pride В (10-40-6)
N - 10, P2O5 - 40, K2O - 6, S - 4
1500,0
килограмм
283
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
4468,0
литр
284
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
4468,0
литр
285
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
2773,0
литр
286
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1296,0
килограмм
287
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
288
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
289
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (ED
290
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683,0
литр
291
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
292
Radix Tim Forte+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v

279
Potato Start
Жалпы азот (N): 5% Қол жетімді фосфор (P₂O₅): 25% еритін Калий (K₂O): 5%
750,0
литр
280
"Potencia" кешенді тыңайтқышы
N - 10%, C-33%, L-амин қышқылы
11161,0
литр
281
Prairie Pride A тыңайтқышы (1-3-3)
Жалпы азот (N): 1% қол жетімді фосфор (P2O5): 3% күкірт(S):0% еритін Калий (K2O): 3%
1100,0
литр
282
Prairie Pride B тыңайтқышы (10-40-6)
N - 10, P2O5 - 40, K2O - 6, S - 4
1500,0
килограмм
283
Premiant Delta Ca, sl
N-15, Ca-9, B-0,2
4468,0
литр
284
Premiant Omega, sl.
N-5, Ca-8, Zn-3
4468,0
литр
285
Protec Al
Cu - 2,24 % w/v; Fe - 2,56 % w/v; Mn - 0,96 % w/v; Zn - 0,64 % w/v
2773,0
литр
286
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы Азот (N) – 10%, оның ішінде Нитрат азоты (NO3) – 4%, Амид азоты (NH2) – 4%, Аммоний азоты (NH4) – 2%; суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 10%; суда еритін калий Оксиді (К2О) - 40%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
1296,0
килограмм
287
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы Азот (N) - 10%, оның ішінде аммоний азоты (NH4) - 10%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 10%; темір (Fe) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) жылы хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) – 0,01%
288
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы Азот (N) – 20%, оның ішінде нитрат азоты (NO3) – 2%, Амид азоты (NH2) – 14%, Аммоний азоты (NH4) – 4%; суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) - 20%; суда еритін Калий оксиді (К2О) - 20%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,01%; Мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; Мыс (cu) хелат түрінде (EDTA) – 0,002%; суда еритін Бор (В) - 0,01%
289
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы Азот (N) – 25%, оның ішінде амид азоты (NH2) – 12%, Аммоний азоты (NH4) – 13%; суда еритін Фосфор Пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін Калий оксиді (К2О) - 5%; Темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; Марганец (Mn) хелатталған түрінде (ED
290
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1683,0
литр
291
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
292
Radix Tim Forte+
N - 3,72% w / v, P2O5-11,08% w / v, K2O-4,08% w / v, Zn-0,50% w / v, Mn - 0,20% w / v, B-0,20% w / v, Mo-0,02% w / v, Fe-0,09 % w / v, бос аминқышқылдары - 5,76% w / v

362
Агрохимикат БОРО-Н
Легкодоступный бор (B) – 150 г/л (11%), аминный азот (N) – 51 г/л (3,7%)
1250,0
литр
363
Минеральное удобрение Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
364
Агрохимикат "ГидроСера"
N-0,19, P2O5-0,025, K2O-1,52, S-26, CaO-8,2, MgO-0,9, Fe2O3-0,013
2325,0
литр
365
Удобрение "Контур" марки "Контур"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л, комплекс микроэлементов железо 4%, цинк 1,5%, магний 5,4%, медь 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425,0
литр
366
Удобрение "Контур" марки "Контур Антистресс"
в.р. гуминовые кислоты - 70 г/л; фульвокислоты - 30 г/л; арахидоновая кислота -0,01 г/л; тритерпеновые кислоты - 2 г/л; комплекс аминокислот - 45 г/л, комплекс микроэлементов
367
Агрохимикат Максифол марки: "Максифол Рутфарм"
Экстракт Ascophyllum nodosum - 20%, L-а-аминокислоты - 13,9%, Витамины (В1, В6, PP)-0,06%, Калиевая соль - 0,29%, Азот(N) вcero: - 4,60%, в т.ч. органический - 2,2%, Оксид калия (K2O) -2,4%, Хелат цинка -0,23%
5500,0
литр
368
Агрохимикат ПАНЧ
(свободные аминокислоты, N, P2O5, K2O, S)
1518,0
литр
369
Агрохимикат "Ультрамаг Супер Сера-900"
SO3-70,0, N-5,0
3170,0
литр
370
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка А)
N-200 г/л (15,38%), MgO-26,5 г/л (2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu-12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-14,3 г/л (1,1%), Ti-0,2 г/л (0,02%)
1340,0
литр
371
Агрохимикат ФЕРТИКС (марка Б)
N-210 г/л (16,15%), MgO-25 г/л (1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г/л (0,01%), Zn-7,8 г/л (0,6%), Ti-0,2 г/л (0,02%), В-7,8 г/л (0,6%), Na2O-37,5 г/л (2,88%)
1340,0
литр
372
Смешанные минеральные удобрения ФЕРТИМ марки FertiM NPK 10:26:26
N - 10, P2O5 - 26, К2О - 26
90000,0
тонна
373
БИГУС
25 г/л по кислоте гуминовых кислот калиевые соли (фульвовые кислоты, флавоноиды, фитостерины,каротиноиды, аминокислоты, витамины, гумины, липиды, наноразмерный углерод)
1000,0
литр
374
Удобрение Brexil Mix
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
3975,0
килограмм
375
Удобрение Брексил Мульти (Brexil Multi)
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
376
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
125000,0
тонна
377
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
378
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

362
БОРО-Н агрохимикаты
Оңай қол жетімді бор (B) - 150 г / л (11%), амин азоты (N) – 51 г / л(3,7%)
1250,0
литр
363
Минералды тыңайтқыш Ультрамаг Бор
B-11, N-3,7
364
"ГидроСера" Агрохимикаты
N-0,19, P2O5-0,025, K2O-1,52, S-26, CaO-8,2, MgO-0,9, Fe2O3-0,013
2325,0
литр
365
"Контур" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г / л; фульвоқышқылдар - 30 г/л, микроэлементтер кешені Темір 4%, мырыш 1,5%, магний 5,4%, мыс 1,5%, марганец 4%, молибден 0,1%
2425,0
литр
366
"Антистресс контуры" маркалы "Контур" тыңайтқышы
в. р. гумин қышқылдары - 70 г / л; фульвоқышқылдар-30 г / л; арахидон қышқылы -0,01 г / л; тритерпен қышқылдары - 2 г / л; аминқышқылдарының кешені - 45 г/л, микроэлементтер кешені
367
Максифол маркалы Агрохимикат: "Максифол Рутфарм"
Ascophyllum nodosum сығындысы - 20%, L-а-аминқышқылдары-13,9%, витаминдер (В1, В6, PP) -0,06%, калий тұзы-0,29%, Азот(N) барлығы: - 4,60%, оның ішінде органикалық-2,2%, калий оксиді (K2O) -2,4%, Хелат мырыш -0,23%
5500,0
литр
368
ПАНЧ Агрохимикаты
(бос аминқышқылдары, N, P2O5, K2O, S)
1518,0
литр
369
"Ультрамаг Супер Күкірт-900" Агрохимикаты
SO3-70,0, N-5,0
3170,0
литр
370
Агрохимикат ФЕРТИКС (А маркасы)
N-200 г / л(15,38%), MgO-26,5 г / л(2,04%), SO3-60 г/л (4,62%), Cu - 12,45 г/л (0,95%), Fe-10 г/л (0,78%), Mn-14,7 г/л (1,13%), Mo-0,08 г / л(0,01%), Zn-14,3 г / л(1,1%), Ti-0,2 г / л (0,02%)
1340,0
литр
371
Агрохимикат ФЕРТИКС (Б маркасы)
N-210 г / л(16,15%), MgO-25 г / л(1,92%), SO3-26,2 г/л (0,02%), Cu-3,9 г/л (0,3%), Fe-4,5 г/л (0,35%), Mn-8,8 г/л (0,68%), Mo-0,08 г / л (0,01%), Zn-7,8 г / л(0,6%), Ti-0,2 г / л (0,02%), В-7,8 г / л (0,6%), Na2O-37,5 г / л(2,88%)
1340,0
литр
372
FertiM маркалы ФЕРТИМ аралас минералды тыңайтқыштары NPK 10:26: 26
N-10, P2O5-26, K2O - 26
90000,0
тонна
373
БИГУС
25 г / л гумин қышқылы бойынша калий тұздары (фульв қышқылдары, флавоноидтар,фитостеролдар, каротиноидтар, амин қышқылдары, витаминдер, гуминдер, липидтер, наноөлшемді көміртек)
1000,0
литр
374
Brexil Mix тыңайтқышы
MgO -6% (LSA), B-1,2%, Cu-0,8% (LSA), Fe-0,6% (LSA), Mn-0,7% (LSA), Mo - 1,0% (LSA), Zn-5,0% (LSA)
3975,0
килограмм
375
Брексил Мульти (Brexil Multi) тыңайтқышы
MgO -8,5%, B-0,5%, Fe-4%, Mn-4%, Zn-1,5%
376
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
125000,0
тонна
377
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
378
Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004

379
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
380
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
381
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
382
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
383
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
384
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
385
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
386
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
387
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
388
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
389
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
390
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
391
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
392
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
393
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
394
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
395
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
396
Водорастворимое NPK удобрение марка 18:18:18+3MgO+MЭ
N-18, P-18, K-18, S-2.5, MgO-3, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.0064
397
Водорастворимое NPK удобрение марка 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
398
Водорастворимое NPK удобрение марка 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
399
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
400
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
401
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО +МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
402
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16

379
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 10-52-10 + ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
380
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-42-8 + 3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
381
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-45-12 + ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
382
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 12-9-34 + 3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
383
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 16-8-24 + ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
384
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
385
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 18-18-18 + ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
386
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
387
Poly-Feed™ формуласы: Poly-Feed 20-10-20 + ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
388
Poly-feed 9.0.1 еритін NPK тыңайтқыштары. Аммоний нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
389
YaraTera Kristalon Brown 3+11+38+4
N-3%, P2O5-11%, K2O-38%, MgO-4%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
390
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (қоңыр кристалон)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
391
YaraTera Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
392
YaraTera Kristalon Red 12-12-36+1+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
393
YaraTera Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,004
394
YaraTera Kristalon Special 18-18-18+3+TE
N-18%, NH4-3,3%, NO3-4,9%, Nкарб-9,8%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-3%, SO3-5%, B-0,025%, Cu-0.01%. Fe-0.07%. Mn-0.04%. Zn-0.025%. Mo-0.004%
395
YaraTera Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
396
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-18, P-18, K-18, S-2.5, MgO-3, B-0.02, Cu-0.005, Mn-0.05, Zn-0.01, Fe-0.07, Mo-0.0064
397
Суда еритін NPK тыңайтқышы 20:20: 20 + МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
398
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы 6:14: 35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01. Fe-0,07, Mo-0,004
399
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31 + 2MgO + МЭ
400
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 18: 18: 18 + 3MgO + МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
401
Суда еритін NPK тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3МдО +МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
402
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"

N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
403
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
404
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
403
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
404
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
418
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20; P2O5-9; K2O-20
419
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
420
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
421
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
422
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
423
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
424
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
425
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
426
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
427
Удобрение комплексное водорастворимое марки старт 11:40:11+2MgO+МЭ
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
428
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
429
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:30:15+2MgO+МЭ
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
430
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 15:31:15+МЭ
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
431
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
432
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 19:19:19+МЭ
N-19±2, P-19±2, K-19±2
433
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
434
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
435
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ+стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
436
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 15:7:30+3Mgo+МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
437
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микромак"
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
438
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Микроэл"

N-3%, P-11%, K-35%, MgO-4,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
418
Суда еритін NPK аммоний нитраты бар Poly-Feed 10.0.1 тыңайтқыштары. Poly-Feed GG формуласы 20-9-20
N-20; P2O5-9; K2O-20
419
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыштары: 3: 11: 38+3MgO+ МЭ
N-3, P-11, K-38, MgO-3, В-0,025, Cu-0,01, Mn 0,05, Zn-0,025, Fe-0,07, Mo-0,004
420
Kristalon Red минералды тыңайтқышы 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
421
Kristalon Special минералды тыңайтқышы 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб- 9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
422
Kristalon Yellow минералды тыңайтқышы 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
423
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 13:40: 13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
424
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 18:18: 18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
425
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 20:20: 20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
426
NPK маркалы суда еритін тыңайтқыш (қоспа) қоспасы 5:15: 45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
427
Старт 11:40:11+2MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-11+-2, P-40+-2, K-11+-2, MgO-2+-0,5
428
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-13±2, P-40±2, K-13±2
429
Старт 15:30:15+2MgO+ МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-30+-2, K-15+-2, MgO-2+-0,5
430
Старт 15:31:15+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқыш
N-15+-2, P-31+-2, K-15+-2
431
Тыңайтқыш кешенді суда еритін маркалы Универсал 18: 18: 18+3MgO+ МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2, MgO-3±0,5
432
Универсал 19:19:19+ME маркалары күрделі суда еритін тыңайтқыш
N-19±2, P-19±2, K-19±2
433
Универсал 20: 20: 20 + МЭ маркалары күрделі суда еритін тыңайтқыш
N-20±2, P-20±2, K-20±2
434
Тыңайтқыш кешенді суда еритін Финал 12:6: 36+2,5 MgO+ МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, МgO-2,5±0,5
435
Тыңайтқыш кешенді суда еритін Финал 12:6: 36+2,5 MgO+ МЭ +стим
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5
436
Тыңайтқыш кешенді суда еритін Финал 15:7: 30+3Mgo + МЭ
N-15±2, P-7±2, K-30±2, MgO-3±0,5
437
"Микромак" маркалары "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
Cu-2,87, Zn-2,62, MgO-1,85, Ni-0,013, Li-0,043, Co-0,19, Fe-0,36, Mn-0,255, SО3-11,12, К2O-3,25, Cr-0,088, Mo-0,54, B-0,35, V-0,076, Se-0,01, Р2О5-0,407, N-4,22
2541,0
литр
438
"Микроэл" маркалары "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы

Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
439
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Волски Микрокомплекс" марки "Экомак"
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2486,0
литр
440
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Бор"
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
441
Жидкое минеральное удобрение "Волски Моноформы" марки "Волски Моно-Цинк"
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2555,0
литр
442
Гидрогель полиэликтролитный, модифицированный микроэлементами,- "ГИСИНАР-М"
прилипатель (полимер проп-2-еновой кислоты с проп-2- енамидом натриевая соль) - 30-50%, микроэлементы и макроэлементы в хелатной форме - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080,0
литр
443
грос Здоровье
L-a-аминокислоты -8%, фитогормоны-75 ppm
5250,0
литр
444
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-aминокислоты-7,5
445
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-aминокислоты-3, фитогормоны-22 ррm
3000,0
литр
446
ГРОС Фосфито -NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250,0
литр
447
Гумат Калия
K2O-12
800,0
килограмм
448
Удобрение Гумат калия
Гуминовые кислоты-61,2%; K2O-12,6%
449
Гумат калия "Суфлер" марки: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660,0
литр
450
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
451
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%

Cu-0,57, Zn-1,21, MgO-1,307, Ni-0,006, Li-0,037, Co-0,075, Fe-0,27, Mn-0,31, SО3-5,86, K2O-0,028, Mo-0,12, B-0,14, N-0,47
2925,0
литр
439
"Экомак" маркалары "Волски Микрокешені" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-2,0, Р2О5-4,0, К2О-2,0, МgO-0,8, SO3-4,1, Zn-0,99, Cu-0,96, Mo-0,10, Mn-0,62, Co-0,19, Fe-0,23, B-0,39
2486,0
литр
440
"Волски моно-Бор маркалары "Волски Моноформы" сұйық минералды тыңайтқышы
B-9,0, N-4,0
3010,0
литр
441
"Волски моно-мырыш" маркалары "Волски Моноформы" сұйық минералды тыңайтқышы
Zn - 5,8, N - 4,7, P2O5 - 1,9
2555,0
литр
442
Микроэлементтермен модификацияланған полиэлектролитті гидрогель – "ГИСИНАР-М"
жабысқақ (проп-2-анис қышқылының полимері проп-2 - анисамидпен натрий тұзы) - 30-50%, микроэлементтер мен макроэлементтер хелатталған түрінде - B - 1,3%, Zn - 1,3%, Cu - 1,3%, N - 3,77%, S - 2,475%
3080,0
литр
443
Грос денсаулығы
L-a-аминқышқылдары -8%, фитогормондар-75 ppm
5250,0
литр
444
ГРОС Квицелиум
Fe-2,4, Mn-0,6, B-0,24, Zn-0,6, Cu-0,6, Mo-0,02, L-a-аминқышқылдары-7,5
445
ГРОС Корнерост
N-3, P2O5 (фосфит) -5, K2O-3, L-a-аминқышқылдары-3, фитогормондар-22 ррм
3000,0
литр
446
ГРОС Фосфито-NP
N-30, P2O5 (фосфит) -60
3250,0
литр
447
Калий Гуматы
K2O-12
800,0
килограмм
448
Тыңайтқыш Калий гуматы
Гумин қышқылдары-61,2%; K2O-12,6%
449
Калий гуматы "Суфлер" маркасы: ВР 20%
гумат-40%, К2О-3,0
660,0
литр
450
BР10% маркалары "Калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі – кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,144% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –1,225% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,17% - дан аспайды, кальций оксиді-0,17% - дан аспайды 0,345%
451
BР20 % маркалы "Калий Сахалин гуматы" органикалық-минералды тыңайтқышы
органикалық заттың массалық үлесі - 11% - дан кем емес, Органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50% – дан кем емес, дисперсиясы (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (К2О) массалық үлесі-1,75% - дан кем емес, РН 1% су препарат ерітіндісі - 9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,288% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О-ға қайта есептегенде-2,45% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі-0,041% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2% - дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, Р2О5 қайта есептегенде - 0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,34% - дан аспайды, кальций оксиді-0,69% - дан аспайды%

452
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%
453
Органо-минеральное удобрение "Гумат калия Сахалинский" марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
454
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
455
Удобрение гуминовое жидкое (гумат натрия) из выветрелых углей Шубаркольского месторождения
N общ-2,27%, массовая доля гуминовых кислот-30-90%, массовая доля органического вещества-47,4%
268,0
литр
456
Удобрение Гумат натрия
Гуминовые кислоты-60,5%; гуматы натрия-35-40%
2000000,0
тонна
457
Жидкое комплексное микроудобрение "Silver Mix"
Серебро (Ag)-0,3±0,1; Азот (N)-0,46±0,1; Бор (B)-0,33±0,1; Медь (Cu)-0,45±0,1; Цинк (Zn)-0,8±0,3; Марганец (Mn)-0,8±0,2; Молибден (Mo)-0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000,0
литр
458
Жидкое минеральное удобрение "ЗероМаксФос"
Коллоидное серебро 500 мг/л + полигексаметиленбигуанид гидрохлорида 100 мг/л Фосфор (Р2О5)-3,7 %, Калий (К2О)-5,8 %, Молибден (Мо)-0,13 %. Селен (Se)-0,043 мг/дм3
4650,0
литр
459
Жидкое минеральное удобрение Лайф Бор
N-37,1, P-45,5, K-109,2,Mg-3,5, S-31,5, В-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1495,0
литр
460
Жидкое минеральное удобрение ЛАЙФ марки: Бор
Бор 150 г/л, Азот 50 г/л

452
BP2. 5% маркалы "Калий Сахалин гумат" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі - кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі - 0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі - 0,048% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О есебінде - 0,4083% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі - 0,033% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі -0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,057% - дан аспайды, кальций оксиді-0,057% - дан аспайды 0,115%
453
BР5% маркалы "Калий Сахалин гумат" органикалық-минералды тыңайтқышы
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (К2О) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, Темірдің массалық үлесі-0,072% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, К2О қайта есептегенде –0,6125% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103% - дан аспайды, Мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,05% - дан аспайды, Р2О5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,085% - дан аспайды, кальций оксиді-0,085% - дан аспайды 0,1725%
454
Калий гуматы органоминералды тыңайтқышы
Фульв қышқылдарының тұздары 20 г / л, гумин қышқылдарының тұздары 180 г / л оның ішінде калий 30 г / л, амин қышқылдары 25 г / л, микроэлементтер 10 г / л
455
Шұбаркөл кен орнының тозған көмірінен сұйық гумин (натрий гуматы) тыңайтқышы
N жалпы-2,27%, гумин қышқылдарының массалық үлесі-30-90%, Органикалық заттардың массалық үлесі-47,4%
268,0
литр
456
Натрий гуматы тыңайтқышы
Гумин қышқылдары-60,5%; натрий гуматтары-35-40%
2000000,0
тонна
457
"Silver Mix" сұйық кешенді микро тыңайтқышы
Күміс (Ag) -0,3±0,1; Азот (N) -0,46±0,1; Бор (B) -0,33±0,1; Мыс (Cu) -0,45±0,1; Мырыш (Zn) -0,8±0,3; Марганец (Mn) -0,8±0,2; Молибден (Mo) -0,1±0,04; Кобальт (Co)-0,03±0,01
5000,0
литр
458
"ЗероМаксФос" сұйық минералды тыңайтқышы
Коллоидты күміс 500 мг / л + полигексаметиленбигуанид гидрохлориді 100 мг/л Фосфор (Р2О5)-3,7 %, Калий (К2О)-5,8 %, Молибден (Мо) -0,13 %. Селен (Se)-0,043 мг/дм3
4650,0
литр
459
Лайф Бор сұйық минералды тыңайтқыш
N-37,1, P-45,5, K-109,2, Mg-3,5, S-31,5, B-0,02, Fe-0,42, Cu-0,84, Zn-0,56, Mn-0,56, Mo-0,105, Co-0,14, Se-0,021, B-0,14
1495,0
литр
460
ЛАЙФ маркалары сұйық минералды тыңайтқышы: Бор
Бор 150 г / л, Азот 50 г / л

N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
513
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
514
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

N - 20%, P2O5 -20%, K2O – 20%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
513
Growfert+Micro маркалары кешенді тыңайтқыш: 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
514
Growfert+Micro маркалары кешенді тыңайтқыш: 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%

515
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
516
Комплексное удобрение "Micrall"
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
2259,0
килограмм
517
Комплексное удобрение "Microlan"
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
1295,0
килограмм
518
Комплексное удобрение "Nematan"
N-2%, аминокислота - 25%
2746,0
литр
519
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625,0
килограмм
520
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
521
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
522
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
523
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
524
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
525
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
526
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
527
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
528
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
529
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
530
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700,0
килограмм
531
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
532
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
533
Комплексное удобрение "Polystim Global"
N - 8%, P2O5 - 11%, К2О - 5%
2054,0
литр
534
Комплексное удобрение "Sancrop"
N-1%, C-26%
5402,0
килограмм
535
Комплексное удобрение "Start-Up"
N - 6%, C - 24%

515
Growfert+Micro маркалары кешенді тыңайтқыш: 8-20-30
N - 8%, P2O5 -20%, K2O – 30%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
516
"Micrall" кешенді тыңайтқышы
MgO-9%, B-0,5%, Cu-1,5%,Fe-4%,Mn-4%, Mo-0,1%, Zn-1,5%
2259,0
килограмм
517
"Microlan" кешенді тыңайтқышы
B-4%, Mn-0,5%, Zn-0,5%
1295,0
килограмм
518
"Nematan" кешенді тыңайтқышы
N-2%, амин қышқылы-25%
2746,0
литр
519
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12%, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12%, K2O-36%, MgO-1%, SO3-2,5%, B-0,025%, Cu-0,01%, Fe-0,07%, Mn-0,04%, Zn-0,025%, Mo-0,004%
625,0
килограмм
520
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
521
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15%, P2O5-5%, K2O-30%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
522
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16%, P2O5-8%, K2O-24%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
523
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18%, P2O5-18%, K2O-18%, MgO-1%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
524
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-10%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
525
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
526
NPK GOLD 3-5-40 + TE кешенді тыңайтқышы
N-3%, P2O5-5%, K2O-40%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
527
NPK MIRACLE 10-40-10 + TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
528
NPK MIRACLE 10-50-10 + TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-50%, K2O-10%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
529
NPK MIRACLE 19-19-19 + TE кешенді тыңайтқышы
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
530
NPK PREMIUM 10-52-5 + TE кешенді тыңайтқышы
N-10%, P2O5-52%, K2O-5%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
700,0
килограмм
531
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17%, P2O5-7%, K2O-27%, MgO-2%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
532
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы
N-21%, P2O5-21%, K2O-21%, B-0,01%, Cu-0,01%, Fe-0,02%, Mn-0,01%, Mo-0,005%, Zn-0,01%
533
"Polystim Global" кешенді тыңайтқышы
N - 8%, P2O5 - 11%, К2О - 5%
2054,0
литр
534
"Sancrop" кешенді тыңайтқышы
N-1%, C-26%
5402,0
килограмм
535
Кешенді тыңайтқыш "Start-Up"/"Start-Up" кешенді тынайтқышы
N - 6%, C - 24%

1313,0
литр
637
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098,0
литр
638
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Актив"
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л+аминокислоты 3,9 г/л
1045,0
литр
639
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбер"
N-10 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, янтарная кислота-800 г/л
4688,0
литр
640
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
2143,0
литр
641
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л
3911,0
литр
642
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Медь-Марганец"
Cu 50 Mn 50 L-аминокислот и олигопептидов 150
3750,0
литр
643
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Сидс"
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn*11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминокислот и олигопептидов 200
2973,0
литр
644
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино"
L-аминокислот и олигопептидов *366
4688,0
литр
645
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бобовые"
SO3 40 Mo 64 B 87 Co* 26 L-аминокислоты 100
7018,0
литр
646
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор"
N-70г/л, В-150г/л
1848,0
литр
647
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Бор-Молибден"
N-55 г/л, Mo-6,4 г/л, B-120 г/л+фульватно-гуматный комплекс 10 г/л
2036,0
литр
648
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Кальций-Бор"
Ca 150 B 15
1875,0
литр
649
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ "Квант"
Тритерпеновые к-ты-10 г/л, L-Аминокислоты и олигопептиды-48 г/л, фульвовые к-ты - 30 г/л, янтарная к-та-20 г/л, арахидовая к-та-30 г/л, гуминовые к-ты - 150 г/л, Витамины(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn- 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г/л, CaO-26,0 г/л
4071,0
литр
650
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Старт"
SO3 120 MgO* 27 Zn*22 Mo 10 Cu* 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 L-аминокислоты 20 Фульватно-гуматный комплекс
2196,0
литр
651
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Стимул"

1313,0
литр
637
Бином NPK 19:19:19 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
S-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3 - 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Витамин (R,c,b1,B6)-4 Г/Л
1098,0
литр
638
"Актив" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 г / л, P2O5 және 30 г / л, K2O-45 г / л, MgO-5 г/л, s-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г / л+аминқышқылдары 3,9 г / л
1045,0
литр
639
"Амбер" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10 г/л, Zn-0,1 г/л, Cu-0,1 г/л, Mn-0,1 г/л, B-0,1 г/л, сукцин қышқылы-800 г/л
4688,0
литр
640
"Амбре-бор" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70г / л, В-150г / л, сукцин қышқылы-100г / л
2143,0
литр
641
"Амино кешені" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55г / л, P2O5-25г / л, K2O-25г / л, MgO-15г / л, S-60г/л, B-6г / л, Zn-15г / л, Mo-5г / л, Co-0,5 г / л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + L-аминқышқылдары мен олигопептидтер кешені -250 г / л
3911,0
литр
642
"Амино Мыс Марганец" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Cu 50 Mn 50 l-аминқышқылдары және олигопептидтер 150
3750,0
литр
643
"Амино Сидс" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N 125 P2O5 55 K2O 35 SO3 60 MgO*13,5 Zn * 11 Mo 5 Cu*5 Mn* 8,5 B 2,5 Fe* 10 Co* 0,5 L-аминқышқылдары мен олигопептидтер 200
2973,0
литр
644
"Амино" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
L-аминқышқылдары және олигопептидтер *366
4688,0
литр
645
"Бобовые" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 40 Mo 64 b 87 Co * 26 l-аминқышқылдары 100
7018,0
литр
646
"Бор" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-70г / л, В-150г / л
1848,0
литр
647
"Бор-Молибден" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-55 г / л, Mo-6,4 г / л, B-120 г/л + 10 г/л фульват-гумат кешені
2036,0
литр
648
"Кальций-Бор" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Ca 150 B 15
1875,0
литр
649
"Квант" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
Тритерпен к-Сен-10 г / л, L-аминқышқылдары және олигопептидтер-48 г / л, фульвалық к - Сен-30 г / л, кәріптас к-та-20 г/л, арахид к-та-30 г / л, гуминді к-Сен - 150 г / л, Витаминдер(PP, C, B1, B6)-4,0 г/л, N-15 г/л, MgO-36,8 г/л, SO3-1,25 г/л, Zn - 1,0 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-2,2 г/л, Cu-1,0 г / л, CaO-26,0 г / л
4071,0
литр
650
"Старт" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
SO3 120 MgO * 27 Zn * 22 Mo 10 Cu * 10 Mn* 17 B 5 Fe* 20 Co* 0.05 l-аминқышқылдары 20 фульват-гумат кешені
2196,0
литр
651
"Стимул" Биномы Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш

N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO*16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn*6,5 B 1,9 Fe*2,6 L-аминокислоты 100
2196,0
литр
652
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Фосфит-К"
P2O5* 422 K2O 281
3214,0
литр
653
Комплексное удобрение Growfert марок: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
150000,0
тонна
654
MKP
P2O5-51+-1, K2O-34+-1
303571,0
тонна
655
Комплексное удобрение Growfert марок: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K2O – 34%
656
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
657
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
658
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
659
Удобрение Нановит Амино Макс
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250,0
литр
660
Удобрение Нановит: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200,0
литр
661
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050,0
литр
662
Удобрение Нановит Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
663
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200,0
литр
664
Удобрение Нановит: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
665
Удобрение Нановит: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
666
Удобрение Нановит: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
667
Удобрение Нановит: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
668
Удобрение Нановит: Супер
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминокислоты-2,86; органические кислоты-2,3; полисахариды-0,00403; фитогормоны-0,00046
1050,0
литр
669
Нановит Терра марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %

N 15 P2O5 15 K2O 15 SO3 120 MgO * 16 Zn*25,1 Mo 2,6 Cu*20,1 Mn * 6,5 B 1,9 Fe * 2,6 l-аминқышқылдары 100
2196,0
литр
652
"Фосфит-К" Биномы микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
P2O5* 422 K2O 281
3214,0
литр
653
Growfert маркалы Кешенді тыңайтқыш: 12-61-0 (MAP)
N-12%, P2O5-61%
150000,0
тонна
654
MKP
P2O5-51+-1, K2O-34+-1
303571,0
тонна
655
Growfert маркалы Кешенді тыңайтқыш: 0-52-34 (MKP)
P2O5 -52%, K2O – 34%
656
Монокалийфосфат
P2O5-52, K2O-34
657
Монокалийфосфат (МКР)
P2O-52, K20-34,4
658
Монокалийфосфат (МКР 0-52-34)
P2O5-52%, K2O-34.2%
659
Нановит тыңайтқышы: Амино макс
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминқышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1250,0
литр
660
Нановит тыңайтқышы: Кальций
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1200,0
литр
661
Нановит тыңайтқышы: Макро
N -11,1%; P2O5-4,03%; K2O-6,47%; SO3-0,02 %; Cu – 0,01 %; B – 0,02%; Fe-0,02 %; Mn-0,01 %; Zn – 0,01%; аминқышқылдары-3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар-0,00044 %
1050,0
литр
662
Микро Нановит тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
663
Молибден Нановит тыңайтқышы
N-3,34%, SO3-0,25 %; В-0,5 %; Мо-3,0 %; Zn-0,5 %; аминқышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар-16,5 %; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %
1200,0
литр
664
Моно Бор Нановит тыңайтқышы
В-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
665
Моно Марганец Нановит тыңайтқышы
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
666
Моно мыс Нановит тыңайтқышы
N-5,4; SO3-2,66; cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
667
Моно Мырыш Нановит тыңайтқышы
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
668
Супер Нановит тыңайтқышы
N-10,0; K2O-5,0; MgO-2,46; SO3-0,35; Cu-0,37; B-0,37; Fe-0,07; Mn-0,04; Zn-0,21; Mo-0,002; аминқышқылдары-2,86; органикалық қышқылдар-2,3; полисахаридтер-0,00403; фитогормондар-0,00046
1050,0
литр
669
Нановит Терра маркалары 9: 18: 9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О -9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,035%;; Fe-0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо-0,012 %; Zn-0,012%;, Si–0,012 % ; Co-0,0012 %

2650,0
литр
697
Ferti Seeds
N-10,4, P2O5-13, SO3-6,5, Cu-2,3, Mn-1,3, Mo-0,4, Zn-2,3
2411,0
литр
698
Ferti Super 36N
N – 36,2, MgO-4, B-0,015, Cu-0,261, Fe-0,028, Mn-0,001, Zn-0,008
1786,0
литр
699
Органо-минеральное удобрение FULVITAL PLUS W.P.
Fe - 1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульвовые кислоты - 750 г/кг
13153,0
килограмм
700
Органо-минеральное удобрение HUMIFIELD w.g.
аммонийные соли-80г/кг, аммонийные соли гуминовых кислот-750г/кг, N-60г/кг, аминокислоты-100-120г/кг, K2O-40-60г/кг, микроэлементы-21г/кг
10015,0
килограмм
701
Органо-минеральное удобрение Millerstart
Экстракт морских водорослей-99,5%, Цинк(Zn)-0,5 %
13556,0
литр
702
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Зерновой"
аминокислоты-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375,0
литр
703
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
704
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
705
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
706
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Свекла"
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
707
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Старт"
аминокислоты-5,5 %, полисахариды-7,0 %, N-4,5 %, Р2О5-5,0 %, K2O-2,5 %, MgO-1,0 %, Fe-0,2 %, Mn-0,2 %, Zn-0,2 %, Cu-0,1 %, B-0,1 %, Mo-0,01 %
3450,0
литр
708
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Универсал"
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375,0
литр
709
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893,0
килограмм
710
Удобрение минеральное Пекацид
Массовая доля фосфатов (P₂O₅) в %не менее 59-60, Массовая доля калия (К₂О) в % не менее 19-20
711
СТИМАКС ДЛЯ СЕМЯН (STIMAX SEEDS)
N-7,2%, P2O5-5%, K2O-5%, B-0,1%, Fe-0,25%, Zn-0,5%
4760,0
литр
712
СТИМАКС СТАРТ (STIMAX START)
N: 1,2 % Fe: 1% Mn: 0.5% Zn:0,5%
5800,0
литр
713
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда N"
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500,0
литр
714
Жидкое комплексное минеральное удобрение "Страда" марки "Страда К"
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001

2650,0
литр
697
Ferti Seeds
N-10,4, P2O5-13, SO3-6,5, Cu-2,3, Mn-1,3, Mo-0,4, Zn-2,3
2411,0
литр
698
Ferti Super 36N
N – 36,2, MgO-4, B-0,015, Cu-0,261, Fe-0,028, Mn-0,001, Zn-0,008
1786,0
литр
699
Органо-минералды тыңайтқыш FULVITAL PLUS W. P.
Fe-1,35%, Mn - 25 г/кг, Mg - 70 г/кг, S - 60 г/кг, Zn - 25 г/кг, Cu - 10 г/кг, фульв қышқылдары-750 г / кг
13153,0
килограмм
700
HUMIFIELD w.g. органоминералды тыңайтқышы
аммоний тұздары-80г/кг, гумин қышқылдарының аммоний тұздары-750г/кг, N-60г/кг, аминқышқылдары-100-120г/кг, K2O-40-60г / кг, микроэлементтер-21Г / кг
10015,0
килограмм
701
Millerstart органоминералды тыңайтқышы
Теңіз балдыры сығындысы-99,5%, мырыш(Zn)-0,5 %
13556,0
литр
702
Биостим органоминералды тыңайтқышы, "Астық" маркалары
аминқышқылдары-7%, N-5,5%, P2O5-4,5%, K2O-4%, MgO-2%, SO3-2%, Fe-0,3%, Mn-0,7%, Zn-0,6%, Cu-0,4%, B-0,2%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375,0
литр
703
Биостим органоминералды тыңайтқышы, "Жүгері" маркалары
аминқышқылдары-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
704
Биостим органикоминералды тыңайтқышы, "Майлы" маркалары
аминқышқылдары-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
705
Биостим органикоминералды тыңайтқышы, "Рост" маркалары
аминқышқылдары – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe-0,4, Mn-0,2, Zn-0,2, Cu-0,1
706
Биостим органикоминералды тыңайтқышы, "Қызылша" маркалары
аминқышқылдары-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
707
Биостим органоминералды тыңайтқышы, "Старт" маркалары
аминқышқылдары-5,5 %, полисахаридтер-7,0 %, N-4,5 %, Р2О5-5,0 %, K2O-2,5 %, MgO - 1,0 %, Fe-0,2 %, Mn-0,2 %, Zn-0,2 %, Cu-0,1 %, B-0,1%, Mo-0,01 %
3450,0
литр
708
Биостим органоминералды тыңайтқышы, "Универсал" маркалары
аминқышқылдары-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375,0
литр
709
Пекацид
Р2О5-60; К2О-20
893,0
килограмм
710
Пекацид минералды тыңайтқышы
Фосфаттардың массалық үлесі (P₂O₅) % - да 59-60-тан кем емес, калийдің массалық үлесі (k₂o) % - да 19-20-дан кем емес
711
ТҰҚЫМҒА АРНАЛҒАН СТИМАКС (STIMAX SEEDS)
N-7,2%, P2O5-5%, K2O-5%, B-0,1%, Fe-0,25%, Zn-0,5%
4760,0
литр
712
СТИМАКС СТАРТ (STIMAX START)
N: 1,2 % Fe: 1% Mn: 0.5% Zn:0,5%
5800,0
литр
713
Страда N маркалары "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-24,0, P2O5-1,7, K2O-2,3, SO3-1,4, MgO-0,12, Mn-0,06, Zn-0,11, В-0,016, Mo-0,04, Fe-0,028, Cu-0,05, Co-0,008, Se-0,0015
1500,0
литр
714
Страда К маркалары "Страда" сұйық кешенді минералды тыңайтқышы
N-3,9, P2O5-4,7, K2O-11,0, SO3-3,4, Mn-0,21, Zn-0,0048, В-0,01, Mo-0,001, Fe-0,016, Cu-0,0048, Co-0,001, Se-0,001

794
QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3818,0
литр
795
Удобрение QadamFerti Unileaf
Свободные Аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 6%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 2%; Полисахариды – 12%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
2278,0
литр
796
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
Калий(K2O) с агентом - 16%, Фосфор(P2O5) с агентом - 6%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты - 4%
3062,0
литр
797
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
Азот(N) общий - 20%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 18%, Гуминовые кислоты(гуматы) - 6%, Гидроксикарбонывые кислоты - 2%, Аминокислоты - 6%
1426,0
литр
798
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24%, Азот (N) общий-8%, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4%, Марганец (Mn)-3,5%, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5%
2500,0
литр
799
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
2600,0
литр
800
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4322,0
литр
801
Удобрение Terra-Sorb complex
свободные аминокислоты 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, Mo-0,001
8727,0
литр
802
Удобрение Terra-Sorb foliar
свободные аминокислоты 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
803
Удобрение Thio-Sul
55-65% водный раствор тиосульфата аммония жидкий N-12, S-26
750,0
литр
804
YaraMila Complex
N-12%, N-NO3-5%, N-NH4-7%, P2O5-11%, K2O-18%, MgO-2,7%, SO3-20%, B-0,015%, Fe-0,2%, Mn-0,02%, Zn-0,02%
500000,0
тонна
805
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
806
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23

794
QadamFerti Start
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) - 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 8%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 3%; полисахаридтер – 15%; темір (Fe) хелат түрінде (EDDHA) – 0,1%; мырыш (Zn) хелат түрінде (EDTA) - 0,02%; суда еритін Бор (В) – 0,03%, Цитокининдер-0,05%
3818,0
литр
795
QadamFerti Unileaf тыңайтқышы
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы Азот (N) – 4%; суда еритін фосфор Пентоксиді (P2O5) – 6%; суда еритін калий оксиді (К2О) - 2%; полисахаридтер – 12%; темір (Fe) хелат түрінде (EDTA) – 0,4%; марганец (Mn) хелат түрінде (EDTA) – 0,2%; мырыш (Zn) хелатталған түрінде (EDTA) – 0,2%
2278,0
литр
796
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
Агенті бар Калий (K2O) - 16%, агенті бар Фосфор (P2O5) - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары-20%, амин қышқылдары - 4%
3062,0
литр
797
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
Азот(N) жалпы - 20%, оның ішінде(N) органикалық - 2%, оның ішінде(N) мочевина - 18%, гумин қышқылдары(гуматтар) - 6%, Гидроксикарбон қышқылдары-2%, амин қышқылдары - 6%
1426,0
литр
798
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24%, Азот (N) жалпы-8%, мырыш (Zn) агенті бар кешен-4%, Марганец (Mn) -3,5%, мыс (Cu) агенті бар кешен-3,5%
2500,0
литр
799
Reasil Forte Тұқым Бастау тыңайтқышы
Азот(N) Жалпы-6%, оның ішінде(N) органикалық-2%, оның ішінде (N) мочевина-4%, фосфор (P2O5) - агентпен-2,5%, калий (K2O) агентпен-2,5%, Магний (MgO) агентпен - 2,5% , Бор(B) бороэтаноломин - 2%, кобальт (Co) агентімен - 0,1%. Агенті бар мыс(Cu) - 1%, агенті бар темір(Fe) - 1,2%, агенті бар Марганец(Mn) - 1,2%, агенті бар Молибден(Mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(Zn) - 1,2%, гумин қышқылдары (Гуматтар) - 0,25%, Гидроксикарбон қышқылдар-20%, аминқышқылдары -8%
2600,0
литр
800
"SAMPPI тыңайтқышы"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
4322,0
литр
801
Terra-Sorb complex тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 20, N-5,5, B-1,5, Zn-0,1, Mn-0,1, Fe-1,0, Mg-0,8, mo-0,001
8727,0
литр
802
Terra-Sorb foliar тыңайтқышы
бос аминқышқылдары 9,3, N-2,1, B-0,02, Zn-0,07, Mn-0,04
803
Thio-Sul тыңайтқышы
55-65% аммоний тиосульфатының сулы ерітіндісі сұйық N-12, S-26
750,0
литр
804
YaraMila Complex
N-12%, N-NO3-5%, N-NH4-7%, P2O5-11%, K2O-18%, MgO-2,7%, SO3-20%, B-0,015%, Fe-0,2%, Mn-0,02%, Zn-0,02%
500000,0
тонна
805
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11%, NO3-4,4%, NH4-6,6%, P2O5-10,5%, K2O-21,2%, MgO-2,6%, SO3-25%, B-0,05%, Cu-0,03%, Fe-0,08%, Mn-0,25%, Mo-0,002%, Zn-0,04%
806
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23

К20 - 20,0%, N - 1,0%, C - 20,0%, Фитогормоны, Бетаин, Маннитол, Белки, Аминокислоты
9936,0
килограмм
876
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565,0
килограмм
877
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
878
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
879
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
880
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N - 3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), Витамины, Сапонин, Бетаин, Белки, Аминокислоты
7984,0
литр
881
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1250,0
килограмм
882
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
883
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
884
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
885
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
886
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
887
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
888
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
889
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
890
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
891
Удобрение Свит (Sweet)
CaO - 10,0%, MgO - 1,0%, B - 0,1%, Zn - 0,01% (EDTA), Моно-, Ди-, Три- , Полисахариды
7986,0
литр
892
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10
1696,0
литр
893
Удобрение Ультрамаг марки "Калий"

К20 - 20,0%, N - 1,0%, C-20,0%, Фитогормондар, Бетаин, Маннитол, Белоктар, Амин Қышқылдары
9936,0
килограмм
876
Плантафол: 10:54:10 (Plantafol 10:54: 10) тыңайтқышы
N-10%; P205-54%; K2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1565,0
килограмм
877
Плантафол: 20:20:20 (Plantafol 20: 20: 20) тыңайтқышы
N-20%; P205-20%; K2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
878
Плантафол: 30:10:10 (Plantafol 30:10: 10) тыңайтқышы
N-30%; P205-10%; K2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
879
Плантафол: 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N - 5,0%, P2O5 - 15,0%, K2O - 45,0%, B - 0,02%, Cu - 0,05% (EDTA), Fe - 0,1% (EDTA), Mn - 0,05% (EDTA), Zn - 0,05% (EDTA)
880
Радифарм тыңайтқышы (Radifarm)
N-3,0%, K2O - 8,0%, C - 10,0%, Zn (EDTA), дәрумендер, Сапонин, Бетаин, ақуыздар, аминқышқылдары
7984,0
литр
881
Ростолон маркалары: 0-20-35 тыңайтқышы
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
1250,0
килограмм
882
Ростолон маркалары: 14-14-14 тыңайтқышы
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
883
Ростолон маркалары: 14-5-15 тыңайтқышы
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
884
Ростолон маркалары: 15-5-23 тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
885
Ростолон маркалары: 17-6-18 тыңайтқышы
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
886
Ростолон маркалары: 18-18-18 тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
887
Ростолон маркалары: 18-18-18 Ме тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
888
Ростолон маркалары: 20-20-20 тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
889
Ростолон маркалары: 3-11-26 тыңайтқышы
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
890
Ростолон маркалары: 35 -0-0 тыңайтқышы
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
891
Свит (Sweet) тыңайтқышы
CaO-10,0%, MgO - 1,0%, B - 0,1%, Zn - 0,01% (EDTA), Моно-, Ди-, үш- , полисахаридтер
7986,0
литр
892
Тыңайтқыш күрделі – "Биобарс-М" микроэлементтерімен араласады
жалпы азот (N) - 2-5%; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) - 2-5%: жалпы күкірт (S) - 0,65-1,65%; микроэлементтер,%: бор (В) - 0,10; темір (Fe2O3) - 0,15; кобальт (Co) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; мыс (Cu) - 0,10; молибден (Mo) - 0,01; мырыш (Zn) - 0,10
1696,0
литр
893
"Калий" маркалары Ультрамаг тыңайтқышы

N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
919
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
920
Ультрамаг Супер Цинк-700
Zn-40,0, N-1,5
4107,0
литр
921
Ультрамаг Фосфор марки "Актив"
N-5,2%, P2O5-35%
2366,0
литр
922
Ультрамаг Фосфор марки "Супер"
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411,0
литр
923
Nutrivant Универсал
Дигидрогенортофосфат калия (KH2PO4)-25% Нитрат Калия (KNO3)-10% Карбамид (CH4N2O)-25% Сульфат Магния (MgSO4)-2.5% Борная кислота -0,5%
1220,0
килограмм
924
Фертигрейн Свекловичный
Аминокислоты, всего - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B - 0,3%; S - 2%
2744,0
литр
925
Фертигрейн Старт
N - 3%; Zn - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
4002,0
литр
926
Фертигрейн Старт СоМо
N - 3%; Zn - 1%; Co - 0,5%; Mo - 1%; Аминокислоты, всего -9%; L-аминокислоты-6,5%; Экстракт морских водорослей - 4%; Органические вещество, всего - 30%
4912,0
литр
927
Фертигрейн Фолиар
Аминокислоты, всего - 10%; Органические вещество, всего -40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo - 0,02%; Co - 0,01%
2609,0
литр
928
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150000,0
тонна
929
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-20, P-20 + S-14)
N-20, P2О5-20, S-14
100000,0
тонна
930
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки NPS (N-9, P-14 + S-10)
N-9, P2О5-14, S-10
931
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424000,0
тонна
932
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Антистресс
соли гуминовых кислот - 10%, соли фульвовых кислот - 2%, аминокислоты - 6%
3438,0
литр
933
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Бор
В - 8%, соли фульвовых кислот - 10%
934
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Классик
соли гуминовых кислот - 16%, соли фульвовых кислот - 4%
935
Органо-минеральное удобрение на основе гуминовых и фульвовых кислот "Фульвигрейн", марки Фульвигрейн Стимул
S - 1,5%, Cu - 0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn - 0,3%, фульвовые кислоты - 20%
936
Цитогумат марки Б
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 мг/кг, B-71 мг/кг, Со-0,7 мг/кг, Mn-25 мг/кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг/кг, Cu-96 мг/га, Al-76 мг/га, Ва-5,5 мг/кг, Ni-1,3 мг/кг

N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
919
"Қызылшаға арналған" маркалары Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
920
Ультрамаг Супер Мырыш-700
Zn-40,0, N-1,5
4107,0
литр
921
"Актив" маркалары Ультрамаг Фосфор
N-5,2%, P2O5-35%
2366,0
литр
922
"Супер" маркалары Ультрамаг Фосфор
N-6,4%, P2O5-35%, MgO-4%, Zn-2,5%
3411,0
литр
923
Әмбебап Nutrivant
Калий дигидрогенортофосфаты (KH2PO4) -25% калий нитраты (KNO3) -10% Карбамид (CH4N2O) -25% магний сульфаты (MgSO4) -2.5% бор қышқылы -0,5%
1220,0
килограмм
924
Қызылша Фертигрейні
Аминқышқылдары, барлығы - 7%; N - 3,5%; Р - 2%; Mn - 1%; B-0,3%; S-2%
2744,0
литр
925
Фертигрейн старт
N-3%; Zn - 1%; аминқышқылдары, барлығы -9%; l-аминқышқылдары-6,5%; теңіз балдыры сығындысы-4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
4002,0
литр
926
Фертигрейн Старт СоМо
N-3%; Zn-1%; Co-0,5%; Mo-1%; аминқышқылдары, барлығы -9%; l-аминқышқылдары-6,5%; теңіз балдыры сығындысы-4%; органикалық заттар, барлығы - 30%
4912,0
литр
927
Фертигрейн Фолиар
Аминқышқылдары, барлығы - 10%; органикалық заттар, барлығы -40%; N - 5%; Zn - 0,75%; Mn - 0,5%; B - 0,1%; S - 4%; Fe - 0,1%; Cu - 0,1%; Mo-0,02%; Co-0,01%
2609,0
литр
928
Кешенді минералды тыңайтқыштар ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) маркалары KMg (Fertim KMg 55:5)
K2O-55, MgO-5
150000,0
тонна
929
NPS (N-20, P-20 + S-14) маркалары (КМУ ФЕРТИМ) күрделі минералдар тыңайтқыштар
N-20, Р2О5-20, S-14
100000,0
тонна
930
ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) NPS маркалы кешенді минералды тыңайтқыштар (N-9, P-14 + S-10)
N-9, Р2О5-14, S-10
931
Growfert маркалары Кешенді тыңайтқыш: 18-44-0 (UP)
N-18%, P2O5-44%
424000,0
тонна
932
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, Фульвигрейн Антистресс маркалары
гумин қышқылдарының тұздары-10%, фульв қышқылдарының тұздары-2%, амин қышқылдары - 6%
3438,0
литр
933
"Фульвигрейн" гумин және фульв қышқылдары негізіндегі Органо-минералды тыңайтқыш, фульвигрейн бор маркалары
В-8%, фульв қышқылдарының тұздары-10%
934
"Фулвигрейн" гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, фулвигрейн Классик маркалары
гумин қышқылдарының тұздары - 16%, фульв қышқылдарының тұздары-4%
935
Фулвигрейн гумин және фульв қышқылдарына негізделген Органо-минералды тыңайтқыш, Фулвигрейн Стимул маркасы
S-1,5%, Cu-0,5%, Mg - 2,1%, Mn - 0,65%, Fe - 1,35%, Zn-0,3%, фульв қышқылдары-20%
936
Б маркалары Цитогумат
N-1,43%, K2O-6,2%, Na-5,2%, P2O5-238 мг/кг, SO3-681 мг/кг, CaO-939 мг/кг, Fe-253 мг/кг, Mg-78 МГ/кг, B-71 мг / кг, Со-0,7 мг / кг, Mn-25 мг / кг, Zn-71 мг/кг, Мо-28 мг / кг, Cu-96 мг / га, Al-76 мг / га, Ва-5,5 мг / кг, Ni-1,3 мг/кг