О внесении изменений и дополнений во Временное положение о порядке продажи государственных пакетов акций на открытых аукционах
Постановление Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 10 ноября 1995 года № 148. Утратило силу - постановлением ГК РК по приватизации от 7 февраля 1996г. N 37 ~V960153
В целях реализации Национальной программы разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (2 этап) и эффективного осуществления продаж государственных пакетов акций на открытых аукционах за денежные средства Государственный комитет Республики Казахстан по приватизации постановляет:
1. Внести во Временное положение о порядке продажи государственных пакетов акций на открытых аукционах, утвержденное  постановлением Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации от 9 августа 1995 года N 60 и согласованное с Государственным комитетом Республики Казахстан по управлению государственным имуществом 25 июля 1995 года следующие изменения и дополнения:
в разделе I "Общие положения":
в статье 1.4.2:
в подпункте "б" слова "их дочерние, основные, зависимые и преобладающие лица" исключить;
в подпункте "д" слова "и его дочерние, основные, зависимые и преобладающие лица" исключить;
в разделе III "Подготовка к проведению аукциона":
в статье 3.2.1 слова "45 дней" заменить словами "30 дней";
в статье 3.2.4, в подпункте "а" слова "выписки из реестра акционеров об акционерах, имеющих не менее 5 % голосующих акций (на день принятия решения Продавцом о выставлении данного АО на аукцион), включая информацию об инвестиционных приватизационных фондах, приобретших акции данного АО, но не включенных в реестр акционеров" исключить.
В разделе VI "Средства, полученные от реализации государственного пакета акций":
статью 6.1 изложить в следующей редакции:
"Средства, полученные от продажи государственных пакетов акций, зачисляются на специальные счета и после покрытия расходов на организацию и проведение торгов направляются в полном объеме в доход Республиканского бюджета".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ведущее управление массовой приватизации.
Председатель

Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн ашық аукциондарда сату тәртiбi туралы Уақытша ережеге өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
ҚАУЛЫ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1995 жылғы 10 қарашадағы N 148 Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1995 жылғы 22 қараша N 5 тіркелді. Күші жойылды - ҚР жекешелендіру жөніндегі мемлекеттік комитетінің 1996.02.07 N 37 қаулысымен. ~V960153
1993-1995 жылдарға (2 кезең) Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң Ұлттық бағдарламасын iске асыру және акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн ашық аукциондарда ақша қаражатына сатуды нәтижелi жүзеге асыру мақсаттарында, Қазақстан Республикасының жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi
Қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының жекешелендiру жөнiндегi Мемлекеттiк комитетiнiң 1995 жылғы 9-тамыздағы N 60 Қаулысымен V950106_ бекiтiлген және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi Мемлекеттiк комитетiмен 1995 жылғы 25-шiлдеде келiсiлген, акциялардың мемлекеттiк пакеттерiн сату тәртiбi туралы Уақытша ережеге мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
I тараудағы "Жалпы Ережелерге":
1. 42-баптағы:
"б" - тармақшасындағы "олардың алғашқы, негiзгi, тәуелдi және артықшылықтары бар адамдары" деген сөздер алынып тасталсын;
"д" - тармақшасындағы "және оның алғашқы, негiзгi тәуелдi және артықшылықтары бар адамдары" деген сөздер алынып тасталсын;
III тараудағы "Аукционды өткiзуге дайындық":
3.2. 1-баптағы "45 күн" деген сөздер "30 күн" деген сөздерге ауыстырылсын;
3.2. 4-баптағы, "а" - тармақшасындағы "осы АҚ-ның акцияларын сатып алған, бiрақ акционерлер тiзiмiне қосылмаған инвестициялық жекешелендiру қорлары туралы ақпаратты қоса отырып, (сатушының осы АҚ-ды аукционға шығару туралы шешiм қабылдау күшiне) дауыс берушi акциялардың кем дегенде 5%-не ие акционерлер туралы акционерлер тiзiмiнен көшiрмедегi" деген сөздер алынып тасталсын. VI тараудағы "Акциялардың мемлекеттiк пакетiн сатудан түскен қаражаттар". 6. 1-бап мына редакцияда жазылсын: "Акциялардың мемлекеттiк пакетiн сатудан түскен қаражаттар арнайы шоттарға салынады және сауданы ұйымдастыру мен өткiзуге шыққан шығындарды өтегеннен кейiн толық мөлшерде Республикалық бюджеттiң табысына жiберiледi". 2. Осы қаулының орындалуына бақылау Жаппай жекешелендiрудiң жетекшi басқармасына жүктелсiн. Төраға