О внесении дополнений в Инструкцию по финансированию бюджетных организаций, состоящих на местных бюджетах, путем установления лимитов на расходование средств
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 1997 г. N 49. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 14.03.1997 г. N 39. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 30 декабря 2004 года N 469 (V043337)(вводится в действие с 1 января 2005 года)
Утвердить прилагаемые к настоящему Приказу Дополнения N 1 к действующей Инструкции по финансированию бюджетных организаций, состоящих на местных бюджетах, путем установления лимитов на расходование средств, утвержденной приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 2 декабря 1996 года N 264 V960231_ .
Первый заместитель министра
Утверждено
приказом Министерства
финансов Республики Казахстан
от 26 февраля 1997 года N 49
Дополнения N 1
в Инструкцию по финансированию
бюджетных организаций, состоящих на
местных бюджетах, путем установления
лимитов на расходование средств
Настоящими Дополнениями Министерство финансов Республики Казахстан устанавливает порядок оформления выделяемых местным бюджетам субвенций, использование которых имеет целевой характер.
В разделе III "Выдача финансовых разрешений"
- в пункте 5 после первого абзаца ввести абзацы следующего содержания:
"При получении из республиканского бюджета целевых субвенций областные (Алматинское городское) финансовые управления распределяют ее в карточке контроля за распределением лимита формы 3-МБ по организациям областного подчинения и по городским (районным) финансовым отделам. Распределив лимиты на расходование бюджетных средств, областные (Алматинское городское) финансовые управления выписывают для каждой организации областного подчинения финансовые разрешения по форме 1 МБР-СУБВ (приложение N 5) или по форме 1 МБЗ-СУБВ (приложение N 6), а на общую сумму субвенций, передаваемых нижестоящим бюджетам, выписывается финансовое разрешение по форме 1 МБЗ-СУБВ на областное финансовое управление, для последующего перечисления платежными поручениями соответствующим городским (районным) финансовым отделам.
При получении из областного бюджета целевых субвенций городские (районные) финансовые отделы распределяют их в карточке контроля за распределением лимита формы 3-МБ. Распределив лимиты на расходование бюджетных средств, городские (районные) финансовые отделы выписывают для каждой организации городского (районного) подчинения финансовые разрешения по формам 1 МБР-СУБВ или 1 МБЗ-СУБВ.
Финансовые разрешения на субвенции формы 1 МБВ-СУБВ выписываются отдельным документом и до тех пор пока установленные лимиты по субвенциям не будут распределены, следующие финансовые разрешения не выписываются";

Жергiлiктi бюджетте тұратын бюджет мекемелерiнiң қаржыны жұмсау лимитiн бекiту арқылы қаржыландыру туралы Нұсқаулығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылғы 26 ақпандағы N 49. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1997 жылғы 14 наурызда тіркелді. Тіркеу N 39. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 469 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы   N 469   бұйрығымен .
____________________________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1996 жылғы 2 қаңтардағы N 264  V960231_ бұйрығымен бекiтiлген жергiлiктi бюджетте тұратын бюджет мекемелерiнiң қаржыны жұмсау лимитiн бекiту арқылы қаржыландыру туралы Нұсқаулығына толықтырулар енгiзу туралы ұсынылып отырған осы бұйрыққа N 1 қосымша бекiтiлсiн.
Министрдiң бiрiншi
орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң 1997 жылғы
26.02. N 49 бұйрығымен
бекiтiлген
N 1 қосымша
Жергiлiктi бюджетте тұратын бюджет мекемелерiнiң
қаржыны жұмсау лимитiн бекiту арқылы қаржыландыру
туралы Нұсқаулығына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы толықтырулар арқылы мақсатты жұмсалымға арналған жергiлiктi бюджетке бөлiнген субвенцияларды бөлудiң тәртiбiн бекiтедi.
"Қаржы рұқсатын беру туралы" III бөлiмге
- Бiрiншi азат жолдар кейiнгi 5 тармаққа мына мазмұндағы абзац енгiзiлсiн.
"Облыстық (Алматы қалалық) қаржы басқармалары республикалық бюджеттен мақсатты субвенциялар алған жағдайда өзiнiң облыстың мекемелерiне және қалалық (аудандық) қаржы бөлiмдерiне лимиттi бөлудiң 3-МБ үлгiдегi есеп карточкалары бойынша бөледi. Облыстық (Алматы қалалық) қаржы басқармалары, бюджет қаржысын жұмсау туралы лимиттi бөлгеннен кейiн облыстық бағыныштылықтағы әрбiр мекемеге 1-МБР-СУБВ (N 5 қосымша) кестесi немесе 1-кестенiң МБЗ-СУБВ (N 6 қосымша) кестесi бойынша төменгi бюджетке берiлген субвенцияның жалпы сомасына, тиесiлi қалалық (аудандық) қаржы бөлiмдерiне төлем қағаздары арқылы аудару үшiн қаржы рұқсаты жазылып берiледi.
Қалалық (аудандық) қаржы бөлiмшелерi облыстық бюджеттен мақсатты субвенциялар алған жағдайда лимиттi бөлудiң бақылау карточкалары 3-МБ кестесi бойынша бөледi. Бюджет қаржыларын жұмсаудың лимитiн бөлгеннен кейiн қалалық (аудандық) қаржы бөлiмдерi қалалық (аудандық) әрбiр мекемеге 1 МБР-СУБВ немесе 1 МБЗ-СУБВ кестесi бойынша қаржы рұқсатын бередi.
Субвенцияға рұқсат беретiн 1-МБР-СУБВ кестесi келесi қаржы рұқсаты жазылып, тағайындалған субвенциялар бойынша лимиттер таратылып болғанша жеке құжат ретiнде жазылып берiледi";