О внесении изменений и дополнений в Инструкцию N 39 ~V950072 "О порядке исчисления и уплаты налога на транспортные средства"
Утверждено Приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 декабря 1997 г. N 1. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 13.01.1998 г. N 60. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года
Z010210_
"О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики
Казахстан от 29 декабря 1997 года N 1 "Об утверждении изменений и
дополнений в Инструкции N 39 "О порядке исчисления и уплаты налога на
транспортные средства"...
Министр
---------------------------------------------------------------------------
Пункт 3 раздела I дополнить абзацем следующего содержания:
"В зависимости от срока эксплуатации транспортных средств к
ставкам налога на легковые транспортные средства применяются
поправочные коэффициенты:
от 1 до 3 лет эксплуатации - 2,0
от 3 до 5 лет эксплуатации - 1,5
свыше 5 лет эксплуатации   - 1,0 (кроме легковых транспортных
средств производства стран
СНГ)
на легковые транспортные средства
производства стран СНГ:
от 5 до 6 лет эксплуатации - 1,0
свыше 6 лет эксплуатации   - 0,3
Приведенные поправочные коэффициенты к ставкам налога на легковые транспортные средства со сроком эксплуатации от 1 до 3 лет и от 3 до 5 лет применяются к ставкам налога на легковые транспортные средства производства стран СНГ и других государств.".
Пункт 8 раздела II после слова "ставок" дополнить словами "и поправочных коэффициентов".
Председатель

"Көлiк құралдарына салынатын салықты есептеу және төлеу тәртiбi туралы" N 39 ~V950072 Нұсқаулығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаpжы министpлiгi 1997 жылғы 29 желтоқсaн N 1 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 13 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 60. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді----------------
Мемлекеттік кіріс министрінің
2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының
K010209_
Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа
енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына
сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
29. "Көлiк құралдарына салынатын салықты есептеу және төлеу тәртiбi
туралы" N 39 Нұсқаулыққа өзгерiстер мен толықтыруларды бекiту туралы"
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнiң 1997 жылғы
29 желтоқсандағы N 1
V970060_
бұйрығы.
-----------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгi
Салық комитетi Төрағасының
1997 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1 Бұйрығымен бекiтiлген
1 бөлiмнiң 3-тармағы мынадай мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
"Көлiк құралдарын пайдалану мерзiмiне қарай жеңiл көлiк құралдарына
салынатын салық ставкаларына мынадай түзету коэффициенттерi қолданылады:
1 жылдан 3 жылға дейiн пайдалану - 2,0
3 жылдан 5 жылға дейiн пайдалану - 1,5
5 жылдан артық пайдалану - 1,0 (ТМД елдерi шығарған жеңiл көлiк
құралдарын қоспағанда)
ТМД елдерi шығарған жеңiл көлiк құралдарына:
5 жылдан 6 жылға дейiн пайдалану - 1,0
6 жылдан артық пайдалану         - 0,3
1 жылдан 3 жылға дейiн және 3 жылдан 5 жылға дейiн пайдалану
мерзiмiмен берiлетiн жеңiл көлiк құралдарына салынатын салық ставкаларына
келтiрiлген түзету коэффициенттерi ТМД елдерi және басқа мемлекеттер
шығарған көлiк құралдарына салынатын салық ставкаларына қолданылады.".
II бөлiмнiң 8-тармағындағы "ставкаларды" деген сөзден кейiн "және
түзету коэффициенттерiн" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң Әдiстеме
Кеңесiмен келiсiлген
1997 жылғы 26 желтоқсандағы N 19 хаттама