области от 28 марта 1997 г.
О передаче аулов (сел), входящих в состав аульных (сельских) округов, передаваемых из одного района в другой по Жамбылской области
1. Аул Акбулым и поселок Талас Акбулымского аульного (сельского) округа и село Красная Звезда из Жамбылского в Байзакский район.
2. Села Карабастау, Дарбаза, Жанаоткель, Жылыбулак, Кумсуат, Тогызтарау, Ленинский путь Биликольского аульного (сельского) округа из Жуалынского в Таласский район.

1997 жылғы 28 наурызындағы
шешіміне № 2 қосымша
Жамбыл облысы бойынша бір ауданнан екінші ауданға берілетін ауылдық (селолық) округтер құрамына кіретін ауылдарды (селоларды) беру туралы
1. Ақбұлым ауылдық (селолық) округінің Ақбұлым ауылы мен Талас поселкесін және Қызыл жұлдыз ауылын Жамбыл ауданынан Байзақ ауданына.
2. Билікөл ауылдық (селолық) округінің Қарабастау, Дарбаза, Жаңаөткен, Жылыбұлақ, Құмсуат, Тоғызтарау, Ленин жолы ауылдарын Жуалы ауданынан Талас ауданына.