Об утверждении Порядка использования средств резервного фонда акима области
Решение акима Кызылординской области от 10 июня 1997 года № 506. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 13 июня 1997 года № 15. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 20 декабря 2004 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 20.12.2004 № 247.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 года № 620 и в целях обеспечения эффективного и целевого использования средств резервного фонда акима области, а также для оперативного финансирования возникающих непредвиденных обстоятельств РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый Порядок использования средств резервного фонда акима области.
2. Рекомендовать акимам районов и города Кызылорда разработать и утвердить порядок использования средств резервного фонда соответствующих местных бюджетов.
Аким Б. Сапарбаев

Облыс әкiмiнiң резервтiк қорының қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы
Қызылорда облысы әкімінің 1997 жылғы 10 маусымдағы № 506 шешімі. Қызылорда облысының Әділет басқармасында 1997 жылғы 13 маусымда № 15 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2004 жылғы 20 желтоқсандағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 20.12.2004 № 247 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 22 сәуірдегі № 620 қаулысына сәйкес және резервтік қорының қаражатын тиімді және нысаналы пайдалану мақсатында, сондай-ақ пайда болған тосын жағдаяттарды жедел қаржыландыру үшін ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған облыс әкімінің резервтік қорының қаражатын пайдаланудың тәртібі бекітілсін.
2. Аудандар мен Қызылорда қаласы әкімдеріне тиісті жергілікті бюджеттердің резервтік қорының қаражатын пайдаланудың тәртібін әзірлеу және оны бекіту ұсынылсын.
Әкім Б. Сапарбаев