О мерах по осуществлению аккредитации иностранных граждан и лиц без гражданства, занимающихся миссионерской деятельностью в г. Алматы
Решение акима города Алматы от 14 октября 1997 года N 602. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 30 декабря 1997 года № 3. Утратило силу решением Акима города Алматы от 15 июня 2001 года N 411
Сноска. Утратило силу решением Акима города Алматы от 15.06.2001 N 411.
Во исполнение пункта 2 Постановления Правительства Республики Казахстан за N 1362 от 21.09.97г. "Об утверждении Положения о порядке аккредитации иностранных граждан и лиц без гражданства, занимающихся миссионерской деятельностью", аким г. Алматы
Р Е Ш И Л:
1. Определить ответственными лицами по осуществлению аккредитации иностранных граждан и лиц без гражданства, занимающихся миссионерской деятельностью в г. Алматы акимов районов.
2. Утвердить Форму разрешения на занятия миссионерской деятельностью в г. Алматы (приложение N 1).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Ибраева А.Ж.
АКИМ ГОРОДА АЛМАТЫ            В. ХРАПУНОВ
УТВЕРЖДЕНО
решением акима города Алматы
от 14 октября 1997 года № 602
РАЗРЕШЕНИЕ
на занятие миссионерской деятельностью
N ____________                    от "_______" _____________
1. _________________________________________________________
(фамилия, имя миссионера)
2. _________________________________________________________
(вероисповедание, принадлежность к религиозному
объединению)
3. _________________________________________________________
(территория, на которой действительно разрешение)
4. Данное разрешение действительно до ______________________
(срок действия разрешения)
Подпись

Алматы қаласында миссионерлік қызметпен айналысатын шет елдік азаматтарды және азаматтығы жок адамдарды тіркеуді жүзеге асыру шаралары туралы
Алматы қаласы Әкiмiнің 1997 жылғы 14 қазандағы N 602 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1997 жылғы 30 желтоқсанда N 2 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімінің 2001 жылғы 15 маусымдағы N 411 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Әкімінің 15.06.2001 № 411 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қыркүйектегі "Миссионерлік кызметпен айналысатын шет ел азаматтары мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" № 1362 Қаулысының 2-тармағын орындау мақсатында Алматы қаласының әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласында миссионерлік қызметпен айналысушы шет елдік азаматтарды және азаматтығы жок адамдарды, тіркеуді жүзеге асыру жөніндегі жауапты адамдар болып аудандардың әкімдері белгіленсін.
2. Алматы қаласында миссионерлік кызметпен айналысуға рүқсат етудің үлгісі (№ 1 қосымша) бекітілсін.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ә.Ж.Ыбыраевка жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі              В.Храпунов
Алматы қаласы әкімінің
1997 жылғы 14 қазандағы
№ 602 шешіміне
1 қосымша
Алматы каласында миссионерлік
қызметпен айналысуға
РҮҚСАТ ЕТУ
№_____                                   199___ж. "__"_______
1. __________________________________________________________
(миссионердің тегі, есімі)
2. __________________________________________________________
(діни нанымы, қай діни бірлестіктің қүрамына енеді)
3. __________________________________________________________
(руқсат берілген аумақ)
4. Осы руқсат ету ________________________ дейін жарамды.
Қолы