О внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 30 июля 1997г. N 113
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 5 июня 1998г. N 6. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.12.2004г. N 392
Извлечение из постановления Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27.12.2004г. N 392
"В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия...
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 27.12.2004г. N 392
Перечень нормативных правовых актов,
признаваемых утратившими силу
...
7. постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 5 июня 1998г. N 6 "О внесении изменений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 30 июля 1997г. N 113"...".
--------------------------------------------------------------------
В целях реализации пенсионной реформы Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемая - "Национальная комиссия")
постановляет:
1. Внести следующие изменения в постановление Национальной комиссии от 30 июля 1997 года N 113 V970361_ "О требованиях, предъявляемых к профессиональным участникам рынка ценных бумаг" (с учетом изменений, внесенных постановлением Национальной комиссии от 11 ноября 1997 года N 191):
пункт 3 после слов "до 1 мая 1998 года" дополнить словами: ", за исключением случаев, разрешенных Директоратом Национальной комиссии,".
2. Настоящее Постановление вступает в силу с момента его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на Управление лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии.
Председатель

Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының 1997 жылғы 30 шілдедегі N 113 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 5 маусым N 6 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 26 маусымда тіркелді. Тіркеу N 86. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 392 қаулысымен.
--------------Қаулыдан үзінді-------------
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес келтiру мақсатында, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтiк құқықтық актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі басқармасының
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 392 қаулысына Қосымша
Күшi жойылды деп танылатын нормативтiк
құқықтық актiлердiң тiзбесi
7. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының 1997 жылғы 30 шiлдедегi N 113 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" 1998 жылғы 5 маусымдағы N 6 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 86 тiркелген, Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы жөнiндегi нормативтiк актiлер жинағында жарияланған, 1998 жыл, 2-том)...
------------------------------------
Зейнетақы реформасын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясы (бұдан әрі "Ұлттық комиссия" деп аталатын) Қаулы етеді:
1. Ұлттық комиссияның 1997 жылғы 30 шілдедегі "Бағалы қағаздар рыногының кәсіпқой қатысушыларына қойылатын талаптар туралы" (Ұлттық комиссияның 1997 жылғы 11 қарашадағы N 191 қаулысымен енгізілген өзгерістерді ескере отырып) N 113  V970361_  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ "1998 жылғы 1 мамырға дейін" сөздерден кейін "Ұлттық комиссияның Директораты рұқсат еткен жағдайларды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген сәттен бастап күшіне енеді.
3. Осы Қаулының орындалысына бақылау жасау Ұлттық комиссия орталық аппаратының Лицензиялау және қадағалау басқармасына жүктелсін.
Ұлттық комиссияның Төрағасы
Ұлттық комиссияның мүшелері