О внесении изменений и дополнений в Инструкцию "О порядке и условиях исчисления и уплаты в Дорожный фонд сбора с производимого и ввозимого бензина и дизельного топлива"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 июля 1998 года № 348. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20.08.1998 г. № 581. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 29 ноября 2004 года N 421
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 29 ноября 2004 года N 421
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
Приложение к
приказу Министра финансов РК
от 29 ноября 2004 года N 421
Перечень некоторых приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
5. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 июля 1998 года № 348 "О внесении изменений и дополнений в Инструкцию "О порядке и условиях исчисления и уплаты в Дорожный фонд сбора с производимого и ввозимого бензина и дизельного топлива" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 581.".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 года № 697 "О неотложных мерах по стабилизации финансово- экономического положения в нефтяной промышленности Республики Казахстан"  P980697_
Приказываю:
1. Внести в Инструкцию "О порядке и условиях исчисления и уплаты в Дорожный фонд сбора с производимого и ввозимого бензина и дизельного топлива", утвержденную приказом Министерства финансов Республики Казахстан от 15 июля 1998 года № 324  V980542_  , следующие изменения и дополнения:
в абзаце десятом исключить слова "произведенного на территории Республики Казахстан и (или)";
дополнить абзацами тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым следующего содержания:
"С 1 июля 1998 года ставка сбора с бензина и дизельного топлива, произведенного на территории Республики Казахстан, устанавливается в следующих размерах:
по бензину (за исключением авиационного) - 2000 тенге за метрическую тонну;
по дизельному топливу - 0 тенге за метрическую тонну."
в абзаце двадцать втором слова "плательщиками сбора являются производящие их лица" заменить словами "сбор удерживается производящими их лицами".
Первый вице-Министр

"Қазақстанда өндірілген және әкелінген бензин мен дизель отынынан Жол қорына алымды есептеудің және төлеудің тәртібі мен ережелері туралы" Нұсқаулыққа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 1998 жылғы 30 шілде N 348 Бұйрық. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 20 тамыз N 581 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 29 қарашадағы N 421 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді---------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойыды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
5. "Қазақстанда өндiрiлген және әкелiнген бензин мен дизель отынынан Жол қорына алымды есептеудiң және төлеудiң тәртiбi туралы" Нұсқаулыққа өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1998 жылғы 30 шiлдедегi N 348 бұйрығы (N 581 Мемлекеттiк нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген)...
Төраға
_______________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 шілдедегі N 697  P980697_  "Қазақстан Республикасының мұнай өнеркәсібіндегі қаржылық- экономикалық жағдайды тұрақтандыру жөніндегі кезек күттірмейтін шаралар туралы" қаулысына сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1998 жылғы 15 шілдедегі N 324  V980542_  бұйрығымен бекітілген, "Қазақстан Республикасында өндірілген және әкелінген бензиннен және дизель отынынан Жол қорына алым есептеудің және төлеудің тәртібі мен ережелері туралы" Нұсқаулыққа мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
оныншы абзацтағы "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген және (немесе)" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он үшінші, он төртінші, он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"1998 жылдың 1 шілдесінен бастап Қазақстан Республикасында өндірілген және әкелінген бензиннен және дизель отынынан алынатын алымның ставкасы мынадай мөлшерлерде белгіленеді:
бензин бойынша (авиациялығын қоспағанда) - метрлік тоннасы үшін - 2000 теңге;
дизель отыны бойынша - метрлік тоннасы үшін - 0 теңге;
жиырма екінші абзацтағы "алымды төлеушілер болып оларды өндіруші тұлғалар саналады" деген сөздер "алымды оларды өндіретін тұлғалар ұстап қалады" деген сөздермен ауыстырылсын.
Бірінші вице-Министр