Об ускоренных услугах
Приказ Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан от 22 июля 1998 года N 115 Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 16 сентября 1998 г. N 606. Утратил силу - приказом Председателя Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан от 22 октября 1999г. N 230
В целях упорядочивания работы Центров по недвижимости по взиманию платы за оказание услуг населению и пресечения правонарушений, связанных с коррупцией в соответствии с Законом Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией" Z980267_ от 9 июля 1998 года приказываю:
Установить за ускоренные услуги по желанию клиента к тарифам, утвержденным "Положением о порядке взимания платы за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним и оказание информационных услуг" в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 года N 1316 P961316_ , следующие коэффициенты:
1) Выполнение услуг в течение одних суток К=3
2) Выполнение услуг в течение трех суток К=2
Директор

Жедел қызмет көрсету жөнінде
Бұйрық Жылжымайтын мүлікті және заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі агенттігі 1998 жылғы 22 шілде N 115 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1998 жылғы 16 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 606. Күші жойылды - ҚР Әділет министрлігінің қызметтерді тіркеу Комитетінің төрағасы бұйрығымен 26.10.1999 ж. N 230
Жылжымайтын мүлік жөнінде Орталықтардың жұмысын қалыпқа келтіру мақсатында қылмыспен байланысты 1998 жылғы 9 шілдедегі Z980267_ "Қылмыспен күрес туралы" Қазақстан Республикасының заңына сай халыққа ақылы қызмет көрсеткендігі және құқық бұзушылыққа бой алдырғандығы үшін төлем алу бойынша БҰЙЫРАМЫН: Жедел қызмет көрсеткені үшін клиенттің қалауы бойынша 1996 ж. 30 қазан айында N 1316 P961316_ Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысымен бекітілген тарифке "жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау және хабарламалық қызмет көрсету құқына мемлекеттік тіркеу үшін төлем алу тәртібі туралы Ережеге" сай келесі коэффициенттер белгіленген: 1) Бір тәулік ішінде қызмет көрсету орындалса К=3; 2) Үш тәулік ішінде қызмет көрсету орындалса К=2. Агенттігі Директоры Басқан: оператор Багарова Ж.А. Оқығандар: Умбетова А.М. Қасымбеков Б.А.