Об утверждении Изменений и дополнений в "Основные требования к Пенсионным правилам накопительного пенсионного фонда", утвержденные приказом Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан N 3-П от 27 августа 1997 года
Приказ Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года N 174-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22.01.1999 г. N 673. Утратил силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21.04.2003г. N 138 (V032345)
В целях упорядочения информирования вкладчиков и получателей о состоянии их пенсионных накоплений приказываю:
1. Утвердить изменения и дополнения в " Основные требования  к Пенсионным правилам накопительного пенсионного фонда", утвержденные приказом Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 августа 1997 года N 3-П (государственная регистрация от 12 сентября 1997 года N 367) с изменениями и дополнениями от 9 марта 1998 года N 29-П (государственная регистрация от 18 марта 1998 года N 73).
2. Юридическому отделу (Ремкевич И.А.) в установленном порядке направить изменения и дополнения в "Основные требования к Пенсионным правилам накопительного пенсионного фонда" на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
Директор
Изменения и дополнения
в "Основные требования к Пенсионным
правилам накопительного пенсионного фонда"
1. Заглавие пункта 2.6 раздела 2 изложить в следующей редакции:
"2.6. Информирование Вкладчиков и Получателей накопительными пенсионными фондами".
2. Подпункт а) пункта 2.6 раздела 2 изложить в следующей редакции:
"а) фонд обязан один раз в год информировать Вкладчиков и Получателей о состоянии их пенсионных накоплений в порядке и на условиях, установленных уполномоченным органом".
3. В подпункте б) пункта 2.6 раздела 2 слова "размер которой не должен превышать фактических затрат на выдачу информации" исключить.

Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы агенттігінің 1997 жылғы 27 тамыздағы№N 3-Ө бұйрығымен бекітілген (1997 жылғы 12 қыркүйектегі мемлекеттік тіркелім N 367), 1998 жылғы 9 наурыздағы N 29-Ө өзгерістермен және толықтырулармен (1998 жылғы 18 наурыздағы мемлекеттік тіркелім N 73) "Жинақтаушы зейнетақы қорының ережелеріне қойылатын негізгі талаптарға" өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Ұлттық Зейнетақы агенттігі 1998 жылғы 18 желтоқсан N 174-П. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 22 қаңтарда N 673 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 138 қаулысымен.
Салымшылар мен алушыларды олардың жинақталған зейнетақы қаражаттарының жай-күйі туралы ақпараттандыруды реттеу мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы агенттігінің 1997 жылғы 27 тамыздағы N 3-Ө бұйрығымен  бекітілген (1997 жылғы 12 қыркүйектегі мемлекеттік тіркелім N 367), 1998 жылғы 9 наурыздағы N 29-Ө өзгерістермен және толықтырулармен (1998 жылғы 18 наурыздағы мемлекеттік тіркелім N 73) "Жинақтаушы зейнетақы қорының ережелеріне қойылатын негізгі талаптарға" өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Заң бөлімі (Ремкевич И.А) "Жинақтаушы зейнетақы қорының ережелеріне қойылатын негізгі талаптарға" енгізілетін өзгерістер мен толықтыруларды белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
Директор
Бекітілді
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Ұлттық зейнетақы агенттігінің
1998 жылғы 18 желтоқсандағы
N 177-Ө бұйрығымен
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы
агенттігінің 1997 жылғы 27 тамыздағы№N 3-Ө бұйрығымен
бекітілген, 1998 жылғы 9 наурызда енгізілген өзгерістермен және
толықтырулармен (1998 жылғы 18 наурыздағы мемлекеттік тіркелім
N 73) "Жинақтаушы зейнетақы қорының Зейнетақы ережелеріне қойылатын
негізгі талаптарға" Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігінде 1997 жылғы 12 қыркүйектегі мемлекеттік тіркелім
N 367) өзгерістер мен толықтырулар
1. 2-тараудың 2.6-тармағының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2.6. Жинақтаушы зейнетақы қорларының Салымшыларды және Алушыларды ақпараттандыруы ".
2. 2-тараудың 2.6-тармағының а) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"а) Қор салымшыларды және алушыларды олардың жинақталған зейнетақы қаражаттарының жай-күйі туралы уәкілетті орган белгілеген тәртіппен және шарттармен жылына бір рет ақпараттандыруға міндетті."
3. 2-тараудың 2.6-тармағының б) тармақшасындағы "мөлшері ақпаратты беруге арналған іс жүзіндегі шығындардан аспайтын" деген сөздер алынып тасталсын.