12!   13   !      14    !       15     !     16    !          17
___________________________________________________________________________
Источник приобретения (финансирования)_________________________________
Краткая характеристика объекта_________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Оборотная сторона формы N ОС-1
Сведения о наличии драгоценных материалов (металлов, камней)
___________________________________________________________________________
Приспособление и  !     Содержание драгоценных материалов (металлов,камней)
принадлежности    !
------------------!--------------------------------------------------------
Наиме- !код!коли- !Наиме- !номенкла-!единица!  количество !  масса
нование!   !чество!нование!турный N !измере-!------------------------------
!   !      !       !         !  ния  !на еди-!всего!на еди-!всего
!   !      !       !         !       !  ницу !     !  ницу !
___________________________________________________________________________
1   ! 2 !   3  !   4   !     5   !    6  !   7   !   8 !   9   ! 10
___________________________________________________________________________
Объект техническим условиям соответствует
-------------------------------------------
не соответствует
_______________________________________________________________________
указать, что именно не соответствует
доделка не требуется
------------ __________________________________________________
требуется         указать что именно требуется
Результаты испытания объекта___________________________________________
_______________________________________________________________________
Заключение комиссии____________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Приложение_____________________________________________________________
перечень технической документации по объекту
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Члены комиссии:___________  ___________________  _________________
должность     фамилия, и.,о.        подпись
___________  ___________________  _________________
должность     фамилия, и.,о.        подпись
___________  ___________________  _________________
должность     фамилия, и.,о.        подпись
___________  ___________________  _________________
должность     фамилия, и.,о.        подпись
Объект активов
принял________________________________________________________
должность, фамилия, и.,о., подпись
сдал
________________________________________________________
должность, фамилия, и.,о., подпись
"_____" ________________ ______г.
Отметка бухгалтерской службы_______________________________________________
об открытии карточки или передаче (перемещении)
объекта
Главный бухгалтер   ____________  ____________________
подпись         фамилия, и., о.
Форма N ОС-3 бюдж. <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование               приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
СОГЛАСОВАНО
Руководитель органа государственного управления
_____________ __________________
подпись       и.о.фамилия
М.П.    "____"  _________________ ________г.
Код  ________
!      !
--------
Акт на списание                            Утверждаю:
активов в                Руководитель государственного учреждения
государственных учреждений              _____________  ______________
подпись      и.о. фамилия
"___" _________ _______г.
_________________________
!Номер   !Дата  !Код вида!
!докумен-!сос - !операции!
! та     !тавле-!        !
!        ! ния  !        !
!--------!------!--------!
!--------!------!--------!
___________________________________________________________________________
Отдел, под-!     Дебет      !    Кредит      !Сумма!  Номер      !Начислен
разделение !----------------!----------------!     !-------------!износ
!счет,  !код ана-!счет,  !код ана-!     !инвен-!заводс!
!субсчет!литичес-!субсчет!литичес-!     !тарный!кой   !
!       !кого    !       !кого    !     !      !      !
!       !учета   !       ! учета  !     !      !      !
---------------------------------------------------------------------------

|   12  |    13   |   14  |   15    |      16      |        17           |
|_______|_________|_______|_________|______________|_____________________|
|_______|_________|_______|_________|______________|_____________________|
Сатып алу (қаржыландыру) көзі __________________________________________
Объектінің қысқаша сипаттамасы _________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
N ОС - 1-нысанның арғы беті
Қолда бар қымбат бағалы материалдардың (металдар, тастар) туралы мәлімет
__________________________________________________________________________
| Құралдар мен жаб- | Қымбат бағалы материалдардың (металдар, тастар) маз.
|      дықтар       |                           мұны
|___________________|______________________________________________________
| атауы |код |саны  | атауы | номенкла-| өлшем |   саны         | салмағы
|       |    |      |       | туралық  |бірлігі|________________|__________
|       |    |      |       |          |       |бірлікке  |барлы|бірл.|бар.
|       |    |      |       |          |       |          |ғы   |ікке  лығы
|_______|____|______|_______|__________|_______|__________|_____|_____|____
|   1   | 2  |   3  |   4   |     5    |   6   |    7     |  8  |   9 | 10
|_______|____|______|_______|__________|_______|__________|_____|_____|____
|_______|____|______|_______|__________|_______|__________|_____|_____|__
Объект бойынша техникалық шарттарға  сәйкес
_____________
сәйкес емес
__________________________________________________________________________
не сәйкес келмейтіндігі атап көрсетілсін
қосымша қажет емес
_________________________________________________________
__________       не қажет екендігі атап көрсетілсін
қажет
Объектінің сынақ нәтижесі ________________________________________________
___________________________________________________________________________
Комиссияның қорытындысы__________________________________________________
__________________________________________________________________________
Қосымша___________________________________________________________________
объект бойынша техникалық құжаттардың тізімі
__________________________________________________________________________
Комиссия мүшелері: ____________   __________________   __________________
қызметі        тегі, аты-жөні           қолы
____________   __________________   __________________
қызметі        тегі, аты-жөні           қолы
____________   __________________   ____________________
қызметі        тегі, аты-жөні           қолы
____________   __________________   ____________________
қызметі        тегі, аты-жөні           қолы
Активтер объектісін қабылдадым ___________________________________________
қызметі, тегі, аты-жөні, қолы
тапсырдым ____________________________________________
қызметі, тегі, аты-жөні, қолы
_______ _______ ж.
Бухгалтерлік қызметтің белгісі ___________________________________________
карточканы ашу немесе объектіні беру
(орын ауыстыру) туралы
Бас бухгалтер   ______________   _________________
қолы            тегі, аты-жөні
N ОС-3 бюдж. нысан
Ескерту: Нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
___________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
КЕЛІСІЛДІ
Мемлекеттік басқару органының басшысы
______________     __________________
қолы              аты-жөні
М.О.  "____" ___________ ______ жыл.
Мемлекеттік мекемелердегі
активтерді есептен шығаруға арналған              Код
Акт                                   Бекітемін:
Ұйымның басшысы
___________________________
|Құжат | Жасалған |Операция |   _________ _____________
|нөмірі|  күні    |түрі.коды|    қолы     тегі,аты-жөні
|______|__________|_________|  "___"__________ ______ж.
|______|__________|_________|
__________________________________________________________________________
|Бөлім,|      Дебет       |   Кредит       |Сомасы|     Нөмірі     |  Тозу
|бөлім.|__________________|________________|      |________________|есеп.
| ше   |  шот   | талдау  |  шот  |талдау  |      |түген.|заводтық |телді
|      | қосал. |есебінің | қосал.|есебінің|      | деу  |         |
|      |  шот   |  коды   |  шот  |  коды  |      |      |         |
|______|________|_________|_______|________|______|______|_________|_______

1      !   2   !    3   !   4   !    5   !   6 !   7  !    8  !    9
___________________________________________________________________________
Комиссия, назначенная (приказом, распоряжением)____________________________
от "___"_________ _____г.N_____на основании________________________________
произвела осмотр___________________________________________________________
наименование объекта
и установила его подлежащим списанию на основании следующего:
1. Год изготовления     _____г.
----------------
постройки
2. Поступил в государственное учреждение___________________ _____г.
3. Введен в эксплуатацию____________________ _____г.
4. Количество ремонтов_____________на сумму_________________тенге
5. Количество драгоценных металлов_______________________________
6. Техническое состояние и причины списания______________________
_________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
7. Заключение комиссии___________!Оборудование!Год выпуска!Дата ввода в!
_________________________________!------------!(постройки)!эксплуатацию!
_________________________________!вид ! код   !           !(месяц, год)!
_________________________________!-------------------------------------!
! 10 !  11   !     12    !     13     !
!_____________________________________!
Приложение: перечень прилагаемых документов____________________________
_______________________________________________________________________
Председатель комиссии _____________  ____________ ___________________
должность       подпись      и.о. фамилия
Члены комиссии        _____________  ____________ ___________________
должность       подпись      и.о. фамилия
_____________  ____________ ___________________
должность       подпись      и.о. фамилия
_____________  ____________ ___________________
должность       подпись      и.о. фамилия
Оборотная сторона формы N ОС-3 бюдж.
Расчет результатов от списания объектов
___________________________________________________________________________
Затраты на списание !        Поступило от списания
-------------------------!-------------------------------------------------
наименова-!специфи-!сумма!наиме-!Вид цен!корреспондирующий!количество!сумма
ние доку- !ка рас- !     !нова -!ностей !      счет       !          !
мента, да-!ходов   !     !ние   !       !-----------------!          !
та, N     !        !     !доку- !       !дебет   !кредит  !          !
!        !     !мента,!       !        !        !          !
!        !     !дата, !       !        !        !          !
!        !     ! N    !       !        !        !          !
---------------------------------------------------------------------------

|  1   |    2   |    3    |   4   |    5   |   6  |   7  |    8    |    9
|______|________|_________|_______|________|______|______|_________|_______
Комиссия тағайындалды (бұйрықпен, өкіммен)_______________________________
"___"_______________ж.
N___________________________________________негізінде
_________________________________________________________байқау жүргізді
объект атауы
және мыналар негізінде есептен шығаруды белгіледі:
1. Жасалған _ж.
салынған
2. Ұйымға түсті __________________ _____ ж.
3. Пайдалануға енгізілді _____________ ______ ж.
4. Жасалған жөндеу саны _______________сомасы ____________ теңге.
5. Қымбат бағалы металдар саны ___________________________________
6. Есептен шығарудың техникалық жағдайы және себебі______________________
7. Комиссияның қорытындысы
_______________________________________________
| Жабдықтар     |Шығарыл.  |Пайдалануға берілген|
|_______________|(сал.)жылы| күні (айы, жылы)   |
| түрі | коды   |          |                    |
|______|________|__________|____________________|
|  10  |   11   |    12    |        13          |
|______|________|__________|____________________|
Ескерту: ұсынылған құжаттардың тізімі____________________________________
__________________________________________________________________________
Комиссия төрағасы:    _____________ __________________ ______________
қызметі      тегі, аты-жөні       қолы
Комиссия мүшелері:    _____________ __________________ ______________
қызметі      тегі, аты-жөні       қолы
_____________ __________________ ______________
қызметі      тегі, аты-жөні       қолы
_____________ __________________ ______________
қызметі      тегі, аты-жөні       қолы
N ОС-3 бюдж. нысанның келесі беті
Объектілерді есептен шығару нәтижелерінің есебі
__________________________________________________________________________
|Есептен шығаруға арн. шығындар|     Есептен шығарудан түскен түсімдер
|______________________________|___________________________________________
| құжат | шығыстар | сомасы    |құжат | Құнды-| корреспондеттік |саны|сома
| атауы |ерекшелігі|           |атауы |лықтар-|     шот         |    | сы
|күні, N|          |           |күні,N|дың тү-|_________________|    |
|       |          |           |      |рі     |дебет  | кредит  |    |
|_______|__________|___________|______|_______|_______|_________|____|_____

1    !    2   !  3  !   4  !    5   !    6   !    7   !    8     !  9
___________________________________________________________________________
Результаты от списания______________________________________________
В инвентарной карточке учета актива отмечено________________________
Главный бухгалтер  _______________       ___________________________
подпись                и.,о., фамилия
"___"___________ ______г.
Сноска. Форма N ОС-3 бюдж. с дополнениями - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма N ОС-4 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование              приказом от 1 декабря 1988 г. N 548
государственного учреждения
СОГЛАСОВАНО
Руководитель органа государственного управления
_____________ __________________
подпись       и.о.фамилия
М.П.    "____"  _________________ ________г.
Код  !------!
!------!
Акт на списание                          Утверждаю:
автотранспортных средств      Руководитель государственного учреждения
_____________  ______________
подпись       и.о. фамилия
"___" _________ _______г.
_________________________________________
!Номер докумен- !Дата составле- !Код вида!
! та            !    ния        !операции!
!---------------!---------------!--------!
!---------------!---------------!--------!
___________________________________________________________________________
Подразделе-!     Дебет      !    Кредит      !Сумма! Номер       !Шифр !На-
ние        !----------------!----------------!     !-------------!нор- !чис
!счет   !код ана-!счет   !код ана-!     !инвен-!завод !мы   !лен
!субсчет!литичес-!субсчет!литичес-!     !тарный!ской  !изно-!из-
!       !кого    !       !кого    !     !      !      !са   !нос
!       !учета   !       !учета   !     !      !      !     !
---------------------------------------------------------------------------
1      !   2   !    3   !   4   !    5   !   6 !   7  !    8  !  9 !10
___________________________________________________________________________
Комиссия, назначенная (приказом, распоряжением)____________________________
произвела осмотр (автомобиля, прицепа, полуприцепа), модель___________,
тип__________________                                        марка
Грузоподъемность________, двигатель N_________________, шасси N_________
государственный знак_______, вместимость________,
технический паспорт N__________________,
масса объекта по паспорту_________, количество драгоценных металлов____
принадлежащего_________________________________________________________
наименование государственного учреждения
Адрес государственного учреждения______________________________________
В результате осмотра____________________________, его агрегатов, узлов и
автомобиля, прицепа, полуприцепа     марка механизмов
и ознакомления с документами (паспорт, формуляр) комиссия установила:

|   1   |     2    |     3     |  4   |   5   |   6   |    7    |  8 |   9
|_______|__________|___________|______|_______|_______|_________|____|_____
Есептен шығару нәтижесі__________________________________________________
Активтердің есебі түгендеу карточкасында белгіленді _____________________
Бас бухгалтер    _________________       ________________________
қолы                  тегі, аты-жөні
"___"_____________ _____ ж.
N ОС-4 нысан
Ескерту: Нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
___________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
КЕЛІСІЛДІ
Мемлекеттік басқару органының басшысы
______________     __________________
қолы              аты-жөні
М.О.  "____" ___________ ______ жыл.
Автокөлік құралдарын
есептен шығаруға арналған                   Код
Акт                            Бекітемін:
Ұйымның басшысы
___________________________
|Құжат | Жасалған |Операция |   _________ _____________
|нөмірі|  күні    |түрі.коды|    қолы     тегі,аты-жөні
|______|__________|_________|  "___"__________ ______ж.
|______|__________|_________|
__________________________________________________________________________
|Бөлім,|      Дебет       |   Кредит       |Сомасы|   Нөмірі    |Тозу |Тозу
|бөлім.|__________________|________________|      |_____________|нор. |есеп
| ше   |  шот   | талдау  |  шот  |талдау  |      |түген.|завод.|масы |тел.
|      | қосал. |есебінің | қосал.|есебінің|      | деу  |      |     |ді
|      |  шот   |  коды   |  шот  |  коды  |      |нөмірі|      |     |
|______|________|_________|_______|________|______|______|______|_____|____
|  1   |    2   |    3    |   4   |    5   |   6  |   7  |    8 |  9  | 10
|______|________|_________|_______|________|______|______|______|_____|____
Комиссия тағайындалды (бұйрықпен, өкіммен)_________________________
байқау жүргізді (автомобильді, тіркемені, жартылай тіркемені) _____,
түрі маркасы
Жүк көтергіштігі _________,двигателі________, шассиі N ____________
мемлекеттік белгісі ______, сыйымдылығы_____, техникалық құжаты N_______,
құжат бойынша объект салмағы _______, қымбат бағалы металдың саны _____
____________________________________________________________________ тиесілі
мемлекеттік мекеменің атауы
Ұйымның мекен-жайы ________________________________________________
Байқау нәтижесінде оның агрегаттары, желілері және тетіктері_______
автомобиль, тіркеме, жарт. тіркеме маркасы
және құжаттармен (құжат, формуляр) танысып, комиссия белгіледі:

3-я страница формы N 326, 4-я страница чистая
______________________________________________________________________
Остаток         !      Оборот     !      Остаток         !Примечание!
на 1_____ ____г. !за_______________!на 1______ _____г.    !          !
-----------------!-----------------!----------------------!----------!
дебет !кредит    !дебет   !кредит  ! дебет   !кредит      !          !
------!----------!--------!--------!---------!------------!----------!
------!----------!--------!--------!---------!------------!----------!
------!----------!--------!--------!---------!------------!----------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец 1-страницы
Форма N 326
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование        приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Оборотная ведомость
за________г.
по счету N 01 "Активы"
______________________________________________________________________
наименование субсчета и фамилия материально-ответственного лица
Дата проверок
Подпись главного бухгалтера
2-я страница формы N 326
______________________________________________________________________
N  !Инвентарный!Наименование!     Остаток        !    Оборот        !
п/п !  номер    !объекта     !на 1_______ ______г.!за_____________   !
!           !(предмета,  !--------------------!------------------!
!           !комплекта)  ! дебет  ! кредит    ! дебет  !кредит   !
----!-----------!------------!--------!-----------!--------!---------!
----!-----------!------------!--------!-----------!--------!---------!
----!-----------!------------!--------!-----------!--------!---------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
По образцу 2-й и 3-й страниц печатать вкладной лист N 1 к форме
N 326 со своим оборотом в формате 2а4
Вкладной лист N 2 к форме N 326
_________________       ____________________
Оборот за________!      !Остаток на 1_____г.!
-----------------!      !-------------------!
дебет ! кредит  !      !дебет   ! кредит   !
-------!---------!      !--------!----------!
-------!---------!      !--------!----------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Оборотная сторона вкладного листа N 2 к форме N 326
_________________        _____________________
Оборот за________!      !Остаток на 1___ ___г.!
-----------------!      !---------------------!
дебет ! кредит  !      !дебет   ! кредит     !
-------!---------!      !--------!------------!
-------!---------!      !--------!------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Форма N 438
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование            приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N 9
за_____________ ______г.
Накопительная ведомость по выбытию
и перемещению активов
_____________________________________________________
N !    !Номер!Наиме- !Материаль!Код  !               !
п/!Дата!доку-!нование!но-ответ-!бюдж.!               !
п !    !мента!докумен!ственное !орга-!Дебет субсчетов!
!    !     !та     ! лицо    !низа-!--!---!----!---!
!    !     !       !         !ции  !  !   !    !   !
-----------------------------------------------------!
1 ! 2  !   3 !   4   !    5    !   6 ! 7! 8 ! 9  !10 !
_____________________________________________________!
продолжение таблицы
_________________________________________________
Кредит субсчетов            !Вторые записи    !
-------------------------------!-----------------!
!  !  !  !  !  !  !  !Итого  !Д- ! Д-  !  Д-   !
!  !  !  !  !  !  !  !       !---!-----!-------!
!  !  !  !  !  !  !  !       !К- !  К- !  К-   !
-------------------------------------------------!
11!12!13!14!15!16!17!18!  19   !20 ! 21  !  22   !
-------------------------------------------------!
Исполнитель ___________ _____________ ____________
(должность)   (подпись)   (расшифровка
подписи)
Главный бухгалтер______________ _____________    Приложение на____листах
Форма N 443 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование            приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
СОГЛАСОВАНО
Руководитель органа государственного управления
_____________ __________________
подпись       и.о.фамилия
М.П.    "____"  _________________ ________г.
Утверждаю:
__________________________
подпись руководителя
государственного учреждения
"____"______________ _______г.
____________________________________________
!Код орга!Инвентар-!Основ!Корреспон!Код отде!
!низации !ный номер!ной  !дирующий !ла,под- !
!        !         !счет ! счет    !разделе-!
!        !         !     !         !ния     !
!___________________________________________!
Акт N_______
на списание с баланса белья, постельных принадлежностей,
одежды и обуви, инструментов, производственного и хозяйственного
инвентаря
от_____________ ______г.
Комиссия в составе_____________________________________________________
должность, фамилия, и.,о., председателя и членов
комиссии
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
назначенная приказом (распоряжением) от "__"_________ _____г. N_______,
произвела проверку состояния пришедших в негодность активов, белья,
постельных принадлежностей, одежды и обуви_____________________________
_______________________________________________________________________
наименование отделения, кабинета и т.п.
и установила, что не поддается ремонту, не могут быть реализованы или
переданы другим государственным учреждениям перечисленные ниже ценности,
подлежащие списанию и исключению из учета:
______________________________________________________________________
N !Инвен-!Наименова!Дата !Срок!Коли!Цена!Сумма!Износ!Причина!Материаль!
п/!тарный!ние и опи!пос- !экс-!чест!    !     !акти !негод- !ответст- !
п !номер !сание    !тупле!плуа!во  !    !     !вов  !ности  !венное ли!
!      !(марка,  !ния в!та  !пред!    !     !     !       !цо       !
!      !сорт и   !орга-!ции !ме- !    !     !     !       !         !
!      !т.д.)    !низа-!    !тов !    !     !     !       !         !
!      !         !цию  !    !    !    !     !     !       !         !
----------------------------------------------------------------------!
!      !         !     !    !    !    !     !     !       !         !
----------------------------------------------------------------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Оборотная сторона формы N 443
Всего по настоящему акту_______________________________________________
(количество прописью)
на общую сумму_________________________тенге_________тиын
(прописью)
Особые замечания комиссии______________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Председатель комиссии
Члены комиссии:
Перечисленное в настоящем акте имущество принял на ответственное
хранение___________________________________"____"_________ _______г.,
"_____"____________ _____г. в присутствии той же комиссии, произведена
ликвидация (разборка) активов, поименованных в настоящем акте. В
результате ликвидации получены следующие материалы, которые подлежат
оприходованию в учете и сдаче на склад (кладовую) для дальнейшего
использования:
______________________________________________________________
N п/п!Наименование !Единица  !Количество!Цена!Сумма!Назначение!
! материалов  !измерения!          !    !     !          !
--------------------------------------------------------------!
!             !         !          !    !     !          !
--------------------------------------------------------------!
и т. д. до конца (линовка через 16 пунктов)
____________________________________________________________
сумма прописью
В инвентарной карточке выбытие активов отмечено.
Председатель комиссии
Члены комиссии:
Поименованные в настоящем акте материалы на сумму______тенге____тиын принял
на хранение.
Заведующий складом (кладовой)__________ _______________
"_____"___________ _____г.                        подпись     фамилия и.,о.
Сноска. Форма N 443 с дополнениями - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма N 444 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование           приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
СОГЛАСОВАНО
Руководитель органа государственного управления
_____________ __________________
подпись       и.о.фамилия
М.П.    "____"  _________________ ________г.
Утверждаю:
__________________________
подпись руководителя
государственного учреждения
"____"______________ _______г.
____________________________________________
!Код орга!Инвентар-!Основ!Корреспон!Код отде!
!низации !ный номер!ной  !дирующий !ла,под- !
!        !         !счет ! счет    !разделе-!
!        !         !     !         !ния     !
!___________________________________________!
Акт N_______
на списание из библиотеки литературы
в государственных учреждениях
"___"_________ _____г. комиссия, назначенная приказом по государственному
учреждению
от "_____"___________ ______г. N______в составе________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
произвела проверку состояния устаревшей (пришедшей в ветхость)
литературы в библиотеке и установила, что перечисленная в описи
литература подлежит списанию и исключению из учета.
Приложение: опись на исключение из библиотеки устаревшей (пришедшей в
ветхость) литературы.
В инвентарной книге библиотеки выбытие литературы отмечено.
Председатель комиссии:  _________ ____________________ __________
должность     фамилия,и.,о.,    подпись
Члены комиссии:         _________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
_________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
_________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
Оборотная сторона формы N 444
________________________________________
наименование государственного учреждения
к акту N_____от "____"__________ _____г.
Опись
на списание из библиотеки литературы
вследствие морального и физического износа
(ненужное зачеркнуть)
______________________________________________________________________
N п/п!Инвентар-!Автор книги!Коли- !Цена за!  Сумма    !На основании ка!
!ный номер!и название !чество!единицу!-----------!ких документов !
!выбывших !           !      !       !тенге!тиын !произведено ис-!
!изданий  !           !      !       !     !     !ключение       !
----------------------------------------------------------------------!
-----!---------!-----------!-------!------!-----!-----!---------------!
-----!---------!-----------!-------!------!-----!-----!---------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Всего на сумму__________________________________________
Председатель комиссии  _________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
Члены комиссии:        _________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
_________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
_________ ____________________ __________
должность      фамилия,и.,о.,    подпись
Сноска. Форма N 444 с дополнениями - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма N НОС-1
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование            приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Утверждаю:
Руководитель государственного учреждения
_________ _________________
подпись   фамилия, и.,о.
"____"______________ _______г.
Акт
приемки-передачи нематериальных активов
________________________________________________________________
Номер !Дата сос!Код вида!       Дебет       !       Кредит      !
доку- !тавления!операции!-------------------!-------------------!
мента !        !        !счет,  !код аналити!счет,  !код аналити!
!        !        !субсчет!ческого уче!субсчет!ческого уче!
!        !        !       !та         !       !та         !
________________________________________________________________!
________________________________________________________________!
Вид нематериальных активов_____________________________________________
______________________________________________________________________
Краткая характеристика_________________________________________________
_______________________________________________________________________
Передающая сторона_____________________________________________________
Получающая сторона_____________________________________________________
_______________________________________________________________________
Дата приоб!Способы оценки!Первоначальная!Срок полезного!Норма !Сумма  !
ретения   !нематериальных!стоимость нема!использования !износа!износа !
!активов (по   !териальных ак-!с_______г.    !      !       !
!соглашению,   !тивов         !по______г.    !      !       !
!безвозмездно  !              !              !      !       !
!переданные, за!              !              !      !       !
!плату)        !              !              !      !       !
----------------------------------------------------------------------!

N 326-нысанның 3-беті, 4-беті таза
__________________________________________________________________________
|      Қалдық         |       Айналым        |        Қалдық         |Ескер
| ______ ___ ж. 1-күні|______________ үшін   |________ _____ж. 1-күні|ту
|_____________________|______________________|_______________________|
|  дебет  | кредит    | дебет    | кредит    |  дебет   |   кредит   |
|_________|___________|__________|___________|__________|____________|_____
осылайша аяғына дейін (сызба 16 тармақтан кейін)
N 326-нысан
беттің үлгісі
___________________________________    Қазақстан Республикасы Қаржы
Мемлекеттік мекеменің атауы         Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Айналымдық ведомость
_____ ж. үшін
N 01 шот бойынша "Активтер"
_________________________________________________________________________
қосалқы шот атауы және материалдық-жауапты адамның тегі
Тексерілген күні
Бас бухгалтердің қолы
N 326-нысанның 2-беті
__________________________________________________________________________
|р/с|Түген.| Объектінің атауы     |     Қалдық        |    Айналым
| N | деу  |(заттың, комплектінің)|________ж. 1-күні  |_____________ үшін
|   |нөмірі|                      |___________________|____________________
|   |      |                      |дебет   | кредит   | дебет    |  кредит
|___|______|______________________|________|__________|__________|_________
осылайша аяғына дейін (сызба 16 тармақтан кейін)
2 және  3-беттердің үлгісі бойынша өзінің 2а4 нысандағы арғы бетімен
N 326-нысанның N 1-қосымша парағына басылады
________________________         _________________________________
| _____________ үшін айн.|       |_______ж. _______1 күн.  қалд.   |
|________________________|       |_________________________________|
| дебет      |  кредит   |       |  дебет       |   кредит         |
|____________|___________|       |______________|__________________|
осылайша аяғына дейін             (сызба 16 тармақтан кейін)
N 326-нысанның N 2 ішкі парағының арғы беті
________________________         _________________________________
| _____________ үшін айн.|       |_______ж. _______1 күн.  қалд.   |
|________________________|       |_________________________________|
| дебет      |  кредит   |       |  дебет       |   кредит         |
|____________|___________|       |______________|__________________|
осылайша аяғына дейін             (сызба 16 тармақтан кейін)
______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы                 438-нысан
(орталықтандырылған бухгалтерия)     Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
N 9-мемориалдық ордер
_______________ ________ ж. үшін
Активтердің шығуы және орын ауыстыруы
бойынша жинақтаушы ведомость
__________________________________________________________________________
|р|Күні|Құжат|Құжат|Материал.|Мем.| Қосалқы|  Қосалқы шоттар кредиті|Екін
|/|    |нөмі.|атауы| дық     |ле. |  шоттар|                        |ші
|с|    |  рі |     |жауапты  |кет.|  дебеті|                        |жаз.
|N|    |     |     | адам    |тік |        |                        |ба.
| |    |     |     |         |меке|        |                        |лар
| |    |     |     |         |ме. |________|_______________________ |_____
| |    |     |     |         |лер |        |                     |Жи.|Д-|Д-
| |    |     |     |         |коды|        |                     |ыны|__|__
| |    |     |     |         |    |        |                     |   |Д-|
| |    |     |     |         |    |        |                     |   |К-|К-
| |    |     |     |         |    |        |                     |   |К-|
|_|____|_____|_____|_________|____|________|___________________  |___|__|__
|1|  2 |  3  |  4  |    5    |  6 |7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|1|20|21
| |    |     |     |         |    | | | |  |  |  |  |  |  |  |  |  |9|  |22
|_|____|_____|_____|_________|____|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|_|__|__
Атқарушы ___________ ____________ ________________
(қызметі)    (қолы)     (қолының толық
жазылуы)
Бас бухгалтер ___________ __________        Қосымша ___________ парақ
N 443-нысан
Ескерту: Нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық
комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
___________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
КЕЛІСІЛДІ
Мемлекеттік басқару органының басшысы
______________     __________________
қолы              аты-жөні
М.О.  "____" ___________ ______ жыл.
Бекітемін:
________________________________________
басшының қолы
"___"___________ _______ жыл
________________________________________
|Ұйым| Түген.|Негізгі| Коррес.  | Бөлім,  |
|коды|  деу  | шот   |понденция | бөлімше |
|    |нөмірі |       |    шот   |  шоты   |
|____|_______|_______|__________|_________|
|____|_______|_______|__________|_________|
Баланстан төсек-орындары, төсек жабдықтарын, киімдер мен
аяқ-киімдерді, құралдарды, өндірістік және шаруашылық құрал
саймандарын шығаруға арналған
Акт N_______
_______________ _________ ж.
Комиссия мына құрамда ____________________________________________
комиссия төрағасының және мүшелерінің қызметі,
тегі, аты-жөні
________________________________________________________________________
________________ ________N_______ бұйрықпен (өкіммен) тағайындалған,
жарамсыз болған активтердің, төсек-орындарын, төсек жабдықтарының,
киімдердің және аяқ киімдердің жағдайына тексеру жүргізді ___________
бөлімшенің,
бөлменің және
т.б. атауы
шығаруға және есептен шығаруға жататын, төменде санамалап келтірілген
құндылықтар жөндеуге, сатуға немесе басқа мемлекеттік мекемелерге
беруге көнбейтіндігін белгіледі:
__________________________________________________________________________
| N |Түген.|Атауы және тізімі|Ұйымға|Пайда.|Зат- |Ба- |Сомма|Актив|Жара|Ма.
|п/п| деу  |(маркасы, сорты  |түскен|лану  |тар- |ғасы|     |тер- |мсыз|те.
|   |нөмірі|  және т.б.)     |күні  |мерзі.|дың  |    |     |дің  |дық |ри.
|   |      |                 |      | мі   |саны |    |     |тозуы|себе|ал.
|   |      |                 |      |      |     |    |     |     |пте |дық
|   |      |                 |      |      |     |    |     |     |рі  |жау
|   |      |                 |      |      |     |    |     |     |    |ап.
|   |      |                 |      |      |     |    |     |     |    |ты
|   |      |                 |      |      |     |    |     |     |    |ад.
|   |      |                 |      |      |     |    |     |     |    |ам
|___|______|_________________|______|______|_____|____|_____|_____|____|___
осылайша соңына дейін (сызба 16-тармақтан кейін)
N 443-нысанның арғы беті
Осы акт бойынша барлығы______________________________________________
(сану жазумен)
жалпы сомасы ___________________теңге ___________тиын
(жазумен)
Комиссияның ерекше ескертпесі_________________________________________
________________________________________________________________________
Комиссия төрағасы
Комиссия мүшелері
Осы актідегі санамалап көрсетілген мүліктерді жауапты сақтауға қабылдады
__________________________"__"__________________ ___________ж.,
"____"______________ ______ ж. осы комиссияның қатысуымен, осы актіде
аталған активтерді жою жүргізілді. Жою нәтижесінде одан әрі пайдалану
үшін қойманың есебіне қабылдауға және тапсыруға жататын мынадай материалдар алынды:
________________________________________________________________________
|р/с N| Материалдардың атауы | Өлшем | Саны | Бағасы | Сомасы | Мақсаты  |
|     |                      |бірлігі|      |        |        |          |
|_____|______________________|_______|______|________|________|__________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 тармақтан кейін)
__________________________________________________________________
сомасы жазумен
Активтерді шығарудың түгендеу карточкасында аталды.
Комиссия төрағасы
Комиссияның мүшелері:
Осы актідегі аталған материалдар _________ теңге ______ тиын сомада
сақтауға қабылданды.
Қойманың (сақтау орнының) меңгерушісі ___________ __________
"_____" ___________ _______ ж.                қолы       тегі, аты-жөні
N 444-нысан
Ескерту: Нысанға өзгерту енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
___________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
КЕЛІСІЛДІ
Мемлекеттік басқару органының басшысы
______________     __________________
қолы              аты-жөні
М.О.  "____" ___________ ______ жыл.
Бекітемін:
________________________________________
Мемлекеттік мекеме басшысының қолы
"___"___________ _______ жыл
________________________________________
|Ұйым| Түген.|Негізгі| Коррес.  | Бөлім,  |
|коды|  деу  | шот   |понденция | бөлімше |
|    |нөмірі |       |    шот   |  шоты   |
|____|_______|_______|__________|_________|
|____|_______|_______|__________|_________|
Мемлекеттік мекемелердегі
әдебиеттерді кітапхана есебінен шығаруға арналған
Акт N______
"____"___________ ______ ж. комиссия мемлекеттік мекеменің бұйрығы
бойынша тағайындалады "_____"__________ __________ ж. N____ мына
құрамда _______________________________________________________________
_______________________________________________________________________
кітапханадағы ескірген (пайдалануға жарамсыз) әдебиеттердің жағдайына
тексеру жүргізді, тізімдегі санамалап көрсетілген әдебиеттер шығаруға
және есептен шығаруға жататынын белгіледі.
Қосымша: ескірген (пайдалануға жарамсыз) әдебиеттерді кітапханадан
шығаруға арналған тізім.
Кітапхана түгендеу кітабында шығарылған кітаптар белгіленген.
Комиссия төрағасы:   _________________ ________________ _____________
қызметі           тегі, аты-жөні    қолы
Комиссия мүшелері:   _________________ ________________ _____________
қызметі           тегі, аты-жөні    қолы
_________________ ________________ _____________
қызметі           тегі, аты-жөні    қолы
_________________ ________________ _____________
қызметі           тегі, аты-жөні    қолы
N 444-нысанның арғы беті
_______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
N _______ актіге "___"________ ______ж.
Моральдық және заттық тозу салдарынан
әдебиеттерді есептен шығаруға арналған
Тізім
(керек емесі сызылып тасталсын)
__________________________________________________________________________
|р/с N|Шығарыл.|Кітап авторы және аты|Саны| Дана |   Сомасы   |Қандай құ.
|     |басылым.|                     |    |бағасы|____________|жат негізі.
|     |түгендеу|                     |    |      |теңге|тиын  |нде шығару
|     | нөмірі |                     |    |      |     |      |   жасалды
|_____|________|_____________________|____|______|_____|______|____________
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен кейін)
Барлығы ________________________________________________ сомаға
Комиссия төрағасы:   қызметі    тегі, аты-жөні.  қолы
Комисия мүшелері:    қызметі    тегі, аты-жөні.  қолы
қызметі    тегі, аты-жөні.  қолы
қызметі    тегі, аты-жөні.  қолы
N НОС-1-нысан
________________________       Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мемлекеттік мекеменің атауы        Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Бекітемін
Ұйымның басшысы
__________ ____________________
қолы        тегі, аты-жөні
"___"________________ _______ ж.
материалдық емес активтерді қабылдау-беру
Актісі
__________________________________________________________________________
|Құжат |Жасалған|Операция|        Дебет             |        Кредит
|нөмірі|   күні |түр.коды|__________________________|______________________
|      |        |        |шот,қос.| талдау есебінің |шот, қос. |талдау есе.
|      |        |        |алқы шот|      коды       |алқы шот  |бінің коды
|______|________|________|________|_________________|__________|___________
|______|________|________|________|_________________|__________|___________
Материалдық емес активтердің түрі ___________________________________
______________________________________________________________________
Қысқаша сипаттама____________________________________________________
______________________________________________________________________
Беруші тарап ________________________________________________________
Алушы тарап ___________________________________________________________
_________________________________________________________________________
|Сатып алу|Материалдық емес ак.| Материалдық емес|Таза пайдалану|Тозу |Тозу
|  күні   |тивтерді бағалау тә.|активтердің бас. | мерзімі      |нор. |сома
|         |сілі(келісім бойынша|тапқы құны       | ______ ж.-дан|масы |сы
|         |қайтарымсыз беріл., |                 | ____ ж. дейін|     |
|         |төлем үшін)         |                 |              |     |
|_________|____________________|_________________|______________|_____|____

1    !      2       !       3      !       4      !   5  !   6   !
----------------------------------------------------------------------!
Основание передачи:
На основании приказа от "___"___________ _____г. N______
-------
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Нематериальные активы принял____________ _________ _______________
должность    подпись    фамилия, и.,о.
М.П.             сдал  ____________ _________ _______________
должность    подпись    фамилия, и.,о.
"____"_________________ ______г. Главный бухгалтер_________ _____________
подпись фамилия, и.,о.
Форма N НОС-6
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование           приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Инвентарная карточка
учета нематериальных активов
_______________________________________________________________________
полное наименование вида нематериальных активов
Краткая характеристика_________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Дата при!Регистра!Счет,!Первона!Норма !Сумма !Срок по-!  Выбыло !Причина!
нятия на!ционный !суб- !чальная!износа!износа!лезного !---------!выбытия!
учет и  !номер   !счет !стои-  !      !      !исполь- !дата!N до!       !
номер до!        !     !мость  !      !      !зования !    !ку- !       !
кумента !        !     !       !      !      !с 199_г !    !мен-!       !
!        !     !       !      !      !по 199_г!    !та  !       !
------------------------------------------------------------------------!
1    !    2   !  3  !   4   !   5  !   6  !   7    !  8 !  9 !  10   !
------------------------------------------------------------------------!
Карточку заполнил____________ _____________ __________________
должность     подпись       фамилия, и.,о.
Раздел 2
Материальные запасы
Доверенность
Форма N М-2а
Применяется для оформления права отдельного должностного лица выступать в качестве доверенного государственного учреждения при получении определенных материальных ценностей. Доверенность в одном экземпляре выдается бухгалтерской службой (централизованной бухгалтерией) под расписку.
Форму N М-2а применяют государственные учреждения, у которых получение товарно-материальных ценностей по доверенностям носит разовый характер. Выдачу этих доверенностей регистрируют в заранее пронумерованном и прошнурованном журнале учета выданных доверенностей (ф. N М-3).
Срок действия доверенности устанавливается государственным учреждением в зависимости от срока получения и вывоза соответствующих ценностей.
Журнал учета выданных доверенностей
Форма N М-3
Применяется для регистрации выданных бухгалтерской службой (централизованной бухгалтерией) доверенностей на получение материальных ценностей и расписки в их получении. Журналы учета выданных доверенностей должны храниться у лица, ответственного за регистрацию доверенностей.
Лицо, которому выдана доверенность, обязано не позднее следующего дня после каждого получения ценностей, независимо от того, получены ли товарноматериальные ценности по доверенности полностью или частями, предоставить в бухгалтерскую службу государственного учреждения или централизованную бухгалтерию документы о выполнении поручений и о сдаче на склад (кладовую) или соответствующему материально-ответственному лицу полученных им ценностей. Об этом делается отметка в соответствующей графе журнала со ссылкой на номер и дату приходного документа.
Неиспользованные доверенности должны быть возвращены на следующий день после истечения срока действия доверенности, о чем делается отметка в графе "Отметка о выполнении поручений". Возвращенные неиспользованные доверенности погашаются надписью "не использована" и хранятся до конца отчетного года у лица, ответственного за их регистрацию. По окончании года неиспользованные доверенности уничтожаются с составлением об этом соответствующего акта.
Лицам, которые не отчитались в использовании доверенностей с истекшим сроком действия, новые доверенности не выдаются.
Книга складского учета материалов
Форма N М-17
Книга складского учета применяется для учета материалов и продуктов питания на складе (кладовой), записи в ней ведутся материально- ответственным лицом только по наименованиям, сорту и количеству материальных ценностей.
В такой же книге материально-ответственное лицо ведет учет находящихся на складе готовых изделий, готовой печатной продукции, продукции подсобных сельских и учебно-опытных хозяйств.
Малоценные и быстроизнашивающиеся предметы, поступающие на склад (кладовую), до выдачи их в эксплуатацию также учитываются в этой книге.
Количество страниц в книге должно быть заверено главным бухгалтером или лицом им уполномоченным. Не менее одного раза в квартал записи в книге должны быть проверены бухгалтерской службой, о чем должна быть сделана соответствующая запись на отведенной для этого странице в конце книги.
Оборотная ведомость по товарно-
материальным счетам
Форма N М-44
Применяется для проверки правильности записей, произведенных в регистрах аналитического учета материальных ценностей и сверки этих данных с синтетическим учетом.
Оборотные ведомости составляются по каждой группе аналитических счетов, объединяемых соответствующим синтетическим счетом, по видам ценностей в количественном и стоимостном выражениях. По каждому счету и субсчету выводятся общие суммовые итоги.
В оборотной ведомости (ф. N М-44) ведется аналитический учет продуктов питания по наименованиям, сортам, количеству, стоимости и материально-ответственным лицам.
Оборотные ведомости открываются на год и составляются ежемесячно.
Книга количественно-суммового учета
материальных ценностей
Форма N 296

|   1     |         2          |        3        |      4       |  5  |  6
|_________|____________________|_________________|______________|_____|____
Беру негізі:
"____"_________________ ______ ж. N_________ бұйрық негізінде
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Мат. емес активтерді қабылдады ________________ ____________________
қызметі    қолы    тегі, аты-жөні
М.О.             тапсырды  _____________ _______________________
қызметі      қолы   тегі, аты-жөні
"____"____________ ____ ж.     Бас бухгалтер ____________ __________
қолы  тегі, аты-жөні
N НОС-6-нысан
_____________________________  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Мемлекеттік мекеменің атауы        Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
материалдық емес активтер есебінің
Түгендеу карточкасы
__________________________________________________________________________
материалдық емес активтер түрінің толық атауы
Қысқаша сипаты:______________________________________________________
__________________________________________________________________________
|Есепке қа.|Тіркеу.|  Шот,  |     Бас.    |Тозу  |Пайдала.|   Шықты   |Шығу
|былдаған  |нөмірі |қосалқы |тапқы|нормасы|сомасы|ну мерзі| (берілді) |себе
|күні және |       | шот    |құны |       |      |мі 199__|___________| бі
|  құжат   |       |        |     |       |      |дан     |күні|құжат |
|  нөмірі  |       |        |     |       |      |199___- |    | N    |
|          |       |        |     |       |      |дейін   |    |      |
|__________|_______|________|_____|_______|______|________|____|______|___
1         2       3       4      5      6       7      8     9      10
|__________|_______|________|_____|_______|______|________|____|______|___
Карточканы толтырды __________________ ______________ ____________________
қызметі            қолы          тегі, аты-жөні
2-бөлiм
Материалдық қорлар Сенімхат
N  М-2а нысан
Жекелеген лауазымды адамның белгiлi бiр материалдық құндылықтарды алу кезiнде сенiмгер ретiнде әрекет ету құқығын ресiмдеу үшiн қолданылады. Бiр данадағы сенiмхатты бухгалтерлiк қызмет (орталықтандырылған бухгалтерия) қолхатпен бередi.
N М-2а нысанды сенiмхатпен тауар-материалдық құндылықтарды алуы бiр жолғы сипатқа ие мемлекеттік мекемелер қолданады. Берiлген бұл сенiмхаттар берiлген сенiмхаттардың алдын ала нөмiрленген және тiгiлген есеп журналында (N M-3 н.) тiркеледi.
Сенiмхаттың әрекет ету мерзiмiн мемлекеттік мекемелер тиiстi құндылықтардың алыну және шығарылу мерзiмiне байланысты белгiлейдi.
Берiлген құндылықтардың есеп журналы
N M-3 нысан
Бухгалтерлiк қызметтің (орталықтандырылған бухгалтерияның) берген материалдық құндылықтарды алуға деген сенiмхаттарды мен оларды алуға деген қолхаттарды тiркеу үшiн қолданылады. Берiлген сенiмханттардың есеп журналдары сенiмхаттарды тiркеуге жауапты адамдарда сақталуы тиiс.
Сенiмхат берiлген адам әр бiр құндылық алынғаннан кейiнгi күннен кешіктiрмей сенiмхат бойынша тауар-материалдық құндылықтардың толық немесе бөлiгi алынғанына тәуелсiз, мемлекеттік мекеменің бухгалтерлiк қызметiне немесе орталықтанған бухгалтерияға тапсырыстың орындалғандығы туралы және қоймаға (сақтау орнына) немесе олардың құндылықтарды алған тиiстi материалдық-жауапты адамға тапсырғандығы туралы құжаттарды тапсыруы тиiс. Бұл туралы журналдың тиiстi бағанына кiрiс құжатының нөмiрi мен күнiне сiлтеме жасай отырып белгi жасалады.
Пайдаланылмаған сенiмхаттар сенiмхаттың мерзiмi бiткеннен кейiнгi келесi күнi қайтарылуы тиiс, ол туралы "Тапсырыстардың орындалуы туралы белгi" бағанына белгi жасалады. Қайтарылған пайдаланылмаған сенiмхаттарға "пайдаланылмаған" деген жазба жасалады және есептi жылдың аяғына дейiн, олардың тiркелуi үшiн жауапты адамда сақталады. Жыл аяқталғаннан кейiн пайдаланылмаған сенiмхаттар бұл туралы тиiстi акт жасай отырып жойылады.
Әрекет ету мерзiмi бiткен сенiмхаттарды пайдаланылғандығы туралы есеп бермеген адамдарға жаңа сенiмхаттар берiлмейдi.
Материалдарды қоймалық есепке алу кiтабы
N М-17-нысан
Қоймалық есепке алу кiтабы қоймадағы (сақтау орнындағы) материалдық және тамақ өнiмдерiнiң есебi үшiн қолданылады, ондағы жазбаларды материалдық жауапты адам материалдық құндылықтардың атаулары, сорты және саны бойынша жүргiзедi.
Осындай кiтаптарда материалдық жауапты адам қоймалардағы дайын бұйымдардың, дайын баспа өнiмдерiнiң, қосалқы ауыл шаруашылық және оқу-тәжiрибе шаруашылықтары өнiмдерiнiң есебiн жүргiзедi.
Қоймаға (сақтау орнына) түсетiн арзан құнды және тез тозатын заттар оларды пайдалануға бергенге дейiн осы кiтапта осылайша есептеледi.
Кiтаптағы беттердiң санын бас бухгалтер немесе оларға өкiлеттiк берiлген адам бекiтуi тиiс. Тоқсанына кемi бiр рет кiтаптағы жазбаларды бухгалтерлiк қызмет тексеруi тиiс, ол үшiн кiтаптың соңындағы бөлiнген бетке тиiстi жазба жасалуы тиiс.
Тауар-материалдық шоттар бойынша
айналымдық ведомость
N М-44-нысан
Материалдық құндылықтардың талдау есебiнiң тiркелiмдерiнде жасалған жазбалардың дұрыстығын және бұл деректердi синтетикалық есеппен салыстыру үшiн қолданылады.
Айналымдық ведомость бiрiктiрiлген тиiстi синтетикалық шоттардың, талдау шоттардың әр тобы бойынша, құндылықтардың сандық және құндылық көрiнiсiндегi түрлерi бойынша жасалады. Әр шот және қосалқы шот бойынша жалпы сомалық қорытындысы шығарылады.
Айналымдық ведомосында (N M-44 н.) атауы, сорты, саны, құны және материалдық-жауапты адам бойынша тамақ өнiмдерiнiң талдау есебi жүргiзiледi.
Айналымдық ведомость бiр жылға арналып ашылады және ай сайын жасалады.
Материалдық құндылықтардың
сандық-сомалық есебiнiң кiтабы
N 296-нысан

Применяется для аналитического учета материальных ценностей. В этой книге для каждого наименования (сорта) материалов открываются отдельные счета. Ведение книги начинается переносом остатков материальных ценностей, числящихся на начало года, при этом на первой строке в графе 3 по соответствующим наименованиям материалов записывается: "Остаток на 1 января 199__г.", а в графах 9 и 10 проставляются количество и сумма переходящего остатка прошлого года.
В конце месяца по графам 5 - 8 выводятся итоги за данный месяц и с учетом входящего остатка записывается остаток (в графах 9 и 10) на начало следующего за отчетным месяца.
Карточка количественно-суммового учета
материальных ценностей
Форма N 296а
Назначение формы и порядок ведения учета аналогичен форме N 296. Применяется в тех государственных учреждениях, где аналитический учет бухгалтерской службой осуществляется не в книгах, а на карточках.
В карточке формы N 296а также ведется аналитический учет по забалансовым счетам: 01 "Арендованные активы", 02 "Товарно-материальные ценности, принятые на ответственное хранение", 08 "Переходящие спортивные призы и кубки", 09 "Путевки", 11 "Учебные предметы военной техники".
Книга количественно-суммового учета
материальных ценностей
Форма N 296б
Применяется для аналитического учета материальных ценностей в централизованных бухгалтериях. В книге открываются отдельные аналитические счета на каждое наименование (сорт) материалов в целом по всем обслуживаемым государственным учреждениям с выделением в графах 11 и 12 остатков (по количеству и сумме) по каждому государственному учреждению (материально-ответственному лицу).
Книга открывается записями сумм остатков материалов на начало года, при этом на первой строке в графе 3 записывается: "Остаток на 1 января 199__ г.", в графах 9 и 10 проставляется остаток в целом по централизованной бухгалтерии, а в графах 11 и 12 - в том числе по каждой обслуживаемому государственному учреждению.
Меню-требование на выдачу
продуктов питания
Форма N 299
Применяется для оформления отпуска продуктов питания со склада (кладовой).
Меню-требование составляется ежедневно на основании норм раскладки продуктов питания и данных о количестве довольствующихся лиц.
Меню-требование с расписками лиц о выдаче и получении продуктов питания передается в бухгалтерскую службу в сроки, установленные графиком, не реже трех раз в месяц.
После проверки меню-требования бухгалтерской службой производится запись в ежемесячную накопительную ведомость расхода продуктов питания (ф. N 399).
Накопительная ведомость по приходу
продуктов питания
Форма N 300
Ведомость составляется по каждому материально-ответственному лицу отдельно, в ней ведется учет поступления продуктов питания. Записи в накопительной ведомости производятся на основании первичных документов в количественно-суммовом выражении. По окончании месяца в ведомости подсчитываются итоги.
Типовой договор
о полной материальной ответственности
Форма N 321
Сноска. Заголовок подраздела - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405 V001258_ .
В целях обеспечения сохранности материальных ценностей и денег, принадлежащих государственному учреждению, руководителем государственного учреждения или его заместителем с материально-ответственным лицом после назначения его на работу, заключается договор о полной материальной ответственности.
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405 V001258_ .
Договор составляется в двух экземплярах и заверяется подписями руководителя государственного учреждения и материально-ответственного лица, первый экземпляр договора находится у руководителя государственного учреждения, а второй - у материально-ответственного лица.
Книга учета животных
Форма N 395
Применяется для аналитического учета молодняка животных и животных на откорме. В книге открываются отдельные аналитические счета по видам и возрастным группам молодняка животных и по видам животных на откорме.
В централизованных бухгалтериях книги учета животных открываются по каждому обслуживаемому государственному учреждению.
Мемориальный ордер N 13
Накопительная ведомость по расходу
материалов
Форма N 396
Накопительная ведомость применяется для учета операций по расходу материалов, кроме продуктов питания.

Материалдық құндылықтардың талдау есебi үшiн жасалады. Бұл кiтапта әр атау (сорт) үшiн жеке шоттар ашылады. Кiтапты жүргiзу жыл басынан берi есептелген материалдық құндылықтардың қалдықтарын көшiруден басталады, бұл орайда материалдардың тиiстi атаулары бойынша 3-бағанның бiрiншi жолына: "199__ жылдың 1 қаңтарындағы қалдық" деп жазылады, ал 9 және 10 бағандарға өткен жылдан көшкен қалдықтың саны мен сомасы қойылады.
Ай аяғында 5-8 бағандар бойынша осы ай үшiн қорытындысы шығарылады және шығарылған қалдықты ескеріле отырылып есептi айдан кейiнгi айдың басына қалдық жазылады (9 және 10 бағандарға).
Материалдық құндылықтардың
сандық-сомалық есебiнiң картотекасы
N 296а нысан
Нысанның мақсаты мен есеп жүргiзу тәртiбi N 296-нысанға ұқсас. Бухгалтерлiк қызметтiң талдау есебi кiтаптарда емес карточкаларда жүргiзiлетiн мемлекеттік мекемелерде қолданылады.
N 296a нысан карточкасында да осылайша баланстан тыс шоттар: 01 "Жалданған активтер", 02 "Жауапты сақтауға қабылданған тауар-материалдық құндылықтар", 08 "Ауыспалы спорттық жүлделер мен кубоктар", 09 "Жолдамалар", 11 "Әскери техникалардың оқу заттар" бойынша талдау есептерi жүргiзіледi.
Материалдық құндылықтардың
сандық-сомалық есебiнiң кiтабы
N 296б нысан
Орталықтандырылған бухгалтерияларда материалдық құндылықтардың талдау есебi үшiн қолданылады. Кiтапта материалдардың әр атауына (сортына) арналып барлық қызмет көрсетiлетiн мемлекеттік мекемелер бойынша әр мемлекеттік мекемелер бойынша 11-бағанда және 12 қалдықтарды (саны және сомасы бойынша) бөлiп көрсете отырып, жеке талдау есебi ашылады.
Кiтап материалдардың жыл басындағы қалдықтарының сомаларының жазбасымен ашылады, бұл орайда 3-бағанның бiрiншi жолына: "199__ жылдың 1 қаңтарындағы қалдық" деген жазу жазылады, 9 және 10- бағандарда орталықтандырылған бухгалтериялар бойынша жалпы қалдық, ал 11 және 12-бағандарда сонымен бiрге әр бiр қызмет көрсетушi мемлекеттік мекемелер бойынша жазылады.
Тамақ өнімдерiн беруге арналған
мәзiр-талап ету
N 299-нысан
Тамақ өнiмдерiн қоймадан (сақтау орындарынан) жiберу үшiн қолданылады.
Мәзiр-талап ету күн сайын тамақ өнiмдерiнiң бөлiну нормаларын және есепте тұрған адамдардың саны туралы мәлiметтер туралы деректер негiзiнде жасалады.
Тамақ өнiмдерiн босату және алу туралы қолхаттары бар адамдардың мәзiр-талап етуi бухгалтерлiк қызметке кестеде белгiленген мерзiмде, кемi айына үш рет берiледi.
Мәзiр-талап етудi бухгалтерлiк қызмет тексергеннен кейiн бухгалтерлiк қызмет тамақ өнiмдерi шығыстарының жинақтаушы ведомостына (N 399 н.) ай сайын жазба жазады.
Тамақ өнiмдерiнiң кiрiсi бойынша
жинақтаушы ведомость
N 300-нысан
Ведомость әр материалдық-жауапты адам бойынша жасалады, онда тамақ өнiмдерi түсiмнің есебi жүргiзіледi. Жинақтаушы ведомостындағы жазбалар бастапқы құжат негiзiнде сандық-сомалық көрiнiс негiзiнде жүргізiледi. Ай аяқталған бойда ведомостында қорытындысы шығарылады.
Толық материалдық жауапкершiлiк
туралы үлгiлiк келiсiм
N 321-нысан
Ескерту: Бөлімнің атауы және мәтіні өзгертілді - ҚР Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен
Мемлекеттік мекемелерге тиесілi материалдық құндылықтар мен ақшаларды сақтауды қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттік мекеменің басшысы немесе оның орынбасары материалдық жауапты адаммен ол жұмысқа тағайындағаннан кейiн толық материалдық жауапкершiлiк туралы шарт жасасады.
Шарт екi данада жасалады және мемлекеттік мекеме басшысының және материалдық жауапты адамның қолымен бекiтiледi, шарттың бiрiншi данасы мемлекеттік мекеменің басшысында, екiншiсi материалдық жауапты адамда қалады.
Малдарды есепке алу кiтабы
N 395-нысан
Жас малдың және бордақылаудағы малдың талдау есебi үшiн қолданылады. Кiтапта жас малдың түрi және жастық тобы бойынша және бордақылаудағы малдардың түрлерi бойынша жекелеген талдау есебi ашылады.
Орталықтандырылған бухгалтерияларда малдарды есепке алу кiтабы қызмет көрсетiлетiн әрбiр мемлекеттік мекемелер бойынша ашылады.
N 13 мемориалдық ордер
Материалдардың шығыстары бойынша
жинақтаушы ведомость
N 396-нысан
Жинақтаушы ведомость азық-түлiк өнiмдерiнен басқа материалдардың шығыстары бойынша операциялардың есебi үшiн қолданылады.

В ведомость заносятся данные из первичных документов на расход материалов: ведомостей формы N 410, заборных карт формы N 431 и других расходных документов, поступивших из обслуживаемых государственных учреждений.
В конце месяца подсчитываются итоги по дебетуемым и кредитуемым счетам по каждому государственному учреждению и в целом по централизованной бухгалтерии. Ордер подписывается составителем и главным бухгалтером или лицом им уполномоченным, после чего данные заносятся в книгу "Журнал-главная".
Ведомость на выдачу кормов и фуража
Форма N 397
Применяется для выдачи со склада кормов и фуража для кормления рабочего скота и других животных. Выдача кормов и фуража производится в пределах установленных норм.
Каждая выдача кормов (фуража) подтверждается подписью получателя. В конце месяца ведомость утверждается руководителем государственного учреждения и служит основанием для списания выданных кормов (фуража) в расход.
Мемориальный ордер N 11
Свод накопительных ведомостей по
приходу продуктов питания
Форма N 398
Форма N 398 применяется в тех случаях, когда по учету продуктов питания составляется несколько накопительных ведомостей.
По окончании месяца в нее заносятся данные накопительных ведомостей (ф.300) по отдельным государственным учреждениям, по всем графам ордера подсчитываются итоги. Ордер подписывается составителем и главным бухгалтером или лицом им уполномоченным, после чего данные заносятся в книгу "Журнал-главная".
Накопительная ведомость
по расходу продуктов питания
Форма N 399
Накопительная ведомость применяется для учета расходов продуктов питания в течение месяца. Записи в ней производятся на основании меню- требования и других документов.
Накопительная ведомость расхода продуктов питания составляется по каждому материально-ответственному лицу.
По окончании месяца в ведомости подсчитываются итоги и определяется стоимость израсходованных продуктов. Одновременно сверяется число довольствующихся по детским учреждениям с данными посещаемости детей, по лечебным учреждениям - по сведениям о наличии больных и др.
Ведомость выдачи материалов
на нужды государственного учреждения
Форма N 410
Ведомость формы N 410 применяется для оформления выдачи со склада (кладовой) хозяйственных материалов, материалов для учебных и других целей в течение месяца. При этом записи в ведомости производятся не в хронологическом порядке, а для каждого вида материалов необходимо оставлять определенное количество строк, чтобы в конце месяца по каждому виду материалов можно было получить общий итог.
Ведомость утверждается руководителем государственного учреждения и служит основанием для списания материалов в расход.
Если государственное учреждение обслуживается централизованной бухгалтерией, то итоги ведомости заносятся в сводную ведомость (ф. N 396).
Мемориальный ордер N 12
Свод накопительных ведомостей
по расходу продуктов питания
Форма N 411
Применяется в тех случаях, когда по учету продуктов питания составляется несколько накопительных ведомостей.
В форме в соответствующей корреспонденции записываются итоги из ежемесячных ведомостей расхода продуктов питания (ф. N 399), составленных по каждому обслуживаемому государственному учреждению. Кроме того, в ней записываются и другие расходные документы на продукты питания (акты на недостачу продуктов, возврат на базу и т.п.). В конце месяца подсчитываются итоги по кредиту субсчета N 061 и дебету соответствующих счетов, ордер подписывается составителем и главным бухгалтером или лицом им уполномоченным, после чего данные заносятся в книгу "Журнал-главная".
Акт приемки
Форма N 429
Предназначается для оформления приемки материальных ценностей, по которым имеются количественные и качественные расхождения с данными сопроводительных документов поставщиков.
Акт составляется приемочной комиссией в двух экземплярах с обязательным участием заведующего складом и представителя отправителя (поставщика), а при неявке последнего или в случае, когда вызов иногороднего отправителя (поставщика) не является обязательным, - представителя незаинтересованной стороны.
Факт приемки и оприходования материальных ценностей подтверждается подписью материально-ответственного лица, принявшего их на ответственное хранение.
После приемки ценностей акты с приложением документов (счетов-фактур, накладных и др.) передаются в бухгалтерскую службу. Один экземпляр акта используется для учета принятых материальных ценностей, другой - для оформления претензионного письма поставщику.
Заборная карта
Форма N 431
Заборная карта служит для оформления отпуска материальных ценностей как при ежедневном отпуске, так и при периодическом отпуске в течение месяца, выписывается в двух экземплярах на несколько наименований материалов для расходования по прямому назначению, один экземпляр с распиской получателя хранится на складе, а второй у получателя. При ежедневном отпуске материалов заборная карта выписывается сроком на 15 дней, а при периодическом отпуске - сроком на месяц.
Отпуск материальных ценностей производится при предъявлении получателем своего экземпляра заборной карты, а если материальные ценности лимитированы, то строго в пределах установленного лимита. Сверх лимитный отпуск материалов оформляется выпиской отдельного требования (ф. N 434). Аналогично оформляется и замена одного материала другим, для чего в заборной карте делается пометка: "См. Требование N " и соответственно уменьшается остаток лимита. В тех случаях, когда выдача топлива со склада по накладной (требованию) или заборной карте является невозможной, списание расхода топлива производится по актам обмера остатков. В случае недостачи топлива по акту обмера в сравнении с установленными нормами расходования, руководитель государственного учреждения принимает меры к выявлению причин перерасхода и в надлежащих случаях - меры взыскания.
При увеличении или уменьшении лимита изменения вносятся в ранее выданную заборную карту. При этом ранее установленный лимит зачеркивается и сверху надписывается новый лимит. Исправления подтверждаются подписью лица, установившего лимит и внесшего изменения.
При отпуске материальных ценностей материально-ответственное лицо в двух экземплярах заборной карты проставляет дату и количество отпускаемых ценностей. В заборной карте на отпуск продуктов молочной кухни проставляется, кроме того, количество тары, возвращаемой получателем.
Материально-ответственное лицо ставит свою подпись в заборной карте получателя, а в заборной карте склада ставит свою подпись получатель.
По окончании месяца либо по использовании лимита (при лимитированном отпуске) заборные карты вместе с другими приходно-расходными документами сдаются в бухгалтерскую службу государственного учреждения или централизованную бухгалтерию для отражения в учете.
Накладная (требование)
Форма N 434
Форма N 434 применяется для оформления приема активов, МБП и материальных запасов на склад (кладовую) или выдачи со склада (кладовой). Кроме того, может применяться и для внутреннего перемещения материальных ценностей. Накладная (требование) выписывается в одном экземпляре и утверждается руководителем государственного учреждения. Оформленные распиской получателя накладные (требования) передаются в бухгалтерскую службу при реестре. В тех случаях, когда полученные со склада (кладовой) материальные ценности транспортируются на место строительства, разрешается выписывать накладную (требование) в двух экземплярах, из которых один служит основанием для получения со склада, а другой - для учета этих ценностей по месту их использования.
Ведомость на списание горючего и смазочных материалов
с подотчета водителей
Форма N 457
Ведомость формы N 457 предназначена для списания горючего и смазочных материалов с подотчета водителей.
Ведомость ведется ежемесячно и открывается на каждого водителя, где отражается движение бензина, находящегося в подотчете у водителя, а именно следующие данные: номер путевого листа, дата, марка и государственный номер автомашины, норма расхода бензина на 100 км. пробега, пробег, остаток бензина на начало, получено бензина со склада в подотчет, фактически израсходовано, следует расходовать согласно установленной нормы, выводится остаток на конец.
По данным ведомости в конце месяца заполняется мемориальный ордер N 8.
Форма N М-2а
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Доверенность действительна по "___"____________ ______г.
____________________________________________________________________
наименование потребителя и его адрес
____________________________________________________________________
наименование государственного учреждения и его адрес
Счет N_______ в_____________________________________________________
наименование органа Казначейства
Доверенность N______
Дата выдачи "___"_________ ______г.
Выдана____________________________________________________________
должность, фамилия, имя, отчество
Паспорт, удостоверение личности N_______от "___"_________ _______г.
выдан____________________________________________________________
На получение от _________________________________________________
наименование государственного учреждения-поставщика
товарно-материальных ценностей по________________________________
номер и дата наряда, счет-фактуры и т.д.
___________________________________________________________________________
Оборотная сторона формы N М-2а
Перечень товарно-материальных ценностей, подлежащих получению
________________________________________________________________
N п/п!Наименование товарно-материальных!Единица  ! Количество   !
!           ценностей             !измерения!(прописью)    !
----------------------------------------------------------------!
-----!---------------------------------!---------!--------------!
________________________________________________________________!
Подпись_____________________________________настоящим удостоверяем.
образец подписи лица, получившего доверенность
М.п.    Руководитель                     Главный
государственного учреждения             бухгалтер
По данному образцу печатать все страницы формы N М-3
______________________________________________________________________
N дове!Дата!Срок !Должность и !Поставщик!N и дата!Расписка!Номер, дата!
реннос!выда!дейст!фамилия ли- !         !выдачи  !лица, по!документа, !
ти    !чи  !вия  !ца, которо- !         !наряда  !лучивше-!подтвержда-!
!    !дове-!му выдана   !         !(заменя-!го дове-!ющего выпол!
!    !рен- !доверенность!         !ющего на!ренность!нение пору-!
!    !ности!            !         !ряд доку!        !чения      !
!    !     !            !         !мента   !        !           !
!    !     !            !         !или изве!        !           !
!    !     !            !         !щения)  !        !           !
----------------------------------------------------------------------!
------!----!-----!------------!---------!--------!--------!-----------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец ярлыка
Форма N М-3
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
______________________________________
наименование государственного учреждения
Журнал
учета выданных доверенностей
за________г.

Жұмыспен қамту ведомостына материалдардың шығыстарына арналған бастапқы құжаттардан алынған деректер енгiзiледi: N 410-нысанының ведомостылары, N 431-нысанының сыртқы карталары және қызмет көрсетiлетiн мекемелерден түскен басқа шығыс құжаттары.
Ай соңында әрбiр мемлекеттік мекеме бойынша дебеттелетiн және кредиттелетiн шоттар бойынша және тұтастай алғанда орталықтандырылған бухгалтериялар бойынша қорытындысы есептеледi. Ордерге құрастырушы және бас бухгалтер немесе өкiлеттiлiк берiлген адам қол қояды, одан кейiн деректер "Бас журнал" кiтабына енгiзiледi.
Жемдi және мал азығын
беруге арналған ведомость
N 397-нысан
Жұмыс малдары мен басқа жануарларды азықтандыру үшiн қоймадан жемдi және мал азығын беруге қолданылады.
Әрбiр берiлген жемдi (мал азығын) алушы қол қойып растайды. Ай соңында ведомостыны мемлекеттік мекеменің басшысы бекiтедi және жұмсауға берiлген жемдi (мал азығын) есептен шығару үшiн негiз болып табылады.
N 11 мемориалдық ордер
Тамақ өнiмдерiнiң кiрiсi бойынша
жинақтаушы ведомостардың жиыны
N 398-нысан
N 398-нысан тамақ өнiмдерiнің есебi бойынша бiрнеше жинақтаушы ведомостар жасалатын жағдайда қолданылады.
Ай аяқталғаннан кейiн оған жинақтаушы ведомостағы (300 н.) жеке мемлекеттік мекемелер бойынша деректер енгiзiледi, ордердiң барлық бағандары бойынша есептеледi. Ордерге әзiрлеген адам мен бас бухгалтер немесе өкiлеттiлiк берiлген адам қол қояды, одан кейiн деректер "Бас журнал" кiтабына енгiзiледi.
Тамақ өнiмдерiнiң шығысы бойынша
жинақтаушы ведомость
N 399-нысан
Жинақтаушы ведомость тамақ өнiмдерiнің ай бойғы шығыстарының есебi үшiн қолданылады.
Тамақ өнiмдерi шығыстарының жинақтаушы ведомосты әр материалдық-жауапты адам бойынша жасалады. Ай аяқталғаннан кейiн ведомостыда қорытындысы есептеледi және жұмсалған өнiмдердің құны анықталады. Сонымен бiрге балалар мекемелерi бойынша есепте тұрғандардың  саны балалардың болу деректерiмен, емдеу мекемелерi бойынша - ауру адамдар туралы мәлiметтермен және т.б. салыстырылады.
Мемлекеттік мекемелердің мұқтажы үшiн
материалдарды беру ведомосты
N 410-нысан
N 410-нысан ведомосты шаруашылық материалдарын, оқу және басқа мақсаттарға арналған материалдарды қоймадан (сақтау орнынан) берудi ресiмдеу үшiн қолданылады. Бұл орайда, ведомостағы жазбалар хронологиялық тәртіпте жүргiзiледi, ал материалдардың әр түрi үшiн ай аяғында материалдардың әр түрi бойынша жалпы қорытындысын шығару үшiн белгiлi бiр мөлшердегi жолдарды қалдыру қажет.
Ведомостыны мемлекеттік мекеменің басшысы бекiтедi және материалдарды шығысқа есептен шығару үшiн негiз болады.
Егер мемлекеттік мекемеге орталықтандырылған бухгалтерия қызмет көрсетсе, онда жұмыспен қамту ведомостының қорытындысы жиынтық ведомостыға (N 396 н.) енгiзiледi.
N 12 мемориалдық ордер
Тамақ өнімдерiнiң шығысы бойынша
жинақтаушы ведомостардың жиыны
N 411-нысан
Тамақ өнiмдерiнiң есебi бойынша бiрқатар жинақтаушы ведомость жасалғанда қолданылады.
Нысанның тиiстi хат-хабарында әрбiр қызмет көрсетiлетiн мемлекеттік мекеме бойынша жасалатын тамақ өнiмдерi шығыстарының айлық ведомостыларының (N 399 н.) қорытындысы жазылады.
Одан басқа онда тамақ өнiмдерi үшiн басқа шығыс құжаттары жазылады (тамақ өнiмдерiнің кем шығуына, базаға қайтаруға және т.б. арналған актiлер). Ай аяғында N 061 қосалқы шот кредитi тиiстi шоттардың дебетi бойынша қорытындылары есептеледi, ордерге әзiрлеген адам және бас бухгалтер немесе өкiлеттiлiк берiлген адам қол қояды, одан кейiн деректер "Бас журнал" кiтабына енгiзiледi.
Қабылдау актiсi
N 429-нысан
Жеткiзушінің iлеспе құжаттарындағы деректермен сандық және сапалық алшақтықтары бар материалдық құндылықтарды қабылдауды ресiмдеуге арналған. Актiнi қабылдау комиссиясы екi данада қойма меңгерушiсi мен жiберушінің (жеткiзушiнің) мiндеттi қатысуымен, ал егер соңғысының келмеген немесе басқа қаладан жiберушiнiң (жеткiзушiнің) - мүдделi емес тараптың шақырылуы мiндеттi болып табылмайтын жағдайда екi данада жасалады.
Материалдық құндылықтарды қабылдау және кiрiске есептеу фактiсi оларды жауапты сақтауға қабылдаған материалдық-жауапты адамның қолымен бекiтiледi.
Құндылықтар қабылданғаннан кейiн актiлер құжаттардың қосымшаларымен (шот-фактурлар, iлеспе құжаттар және т.б.) бухгалтерлiк қызметке берiледi. Актiнің бiр данасы қабылданған материалдық құндылықтардың есебi үшiн, екiншiсi - жеткiзушiнiң талап ету хатын ресiмдеу үшiн қолданылады.
Жинақтаушы карта
N 431-нысан
Жинақтаушы карта материалдық құндылықтарды күнделiктi жiберу кезiнде және ай iшiнде дүркiн-дүркiн жiберу кезiнде ресiмдеу үшiн қызмет етедi, тiкелей мақсаты бойынша жұмсауға арналған материалдардың бiрнеше атауы үшiн екi данада жазылады, алушының қолы қойылған бiр данасы қоймада, екiншi данасы алушыда сақталады. Материалдар күнделiктi жiберiлген жағдайда жинақтаушы карта 15 күнге арналған мерзiмге, ал дүркiн-дүркiн жiберiлген жағдайда - бiр айға арналған мерзiмге жазылады.
Материалдық құндылықтарды жiберу алушы өзiнiң жинақтаушы картасын ұсынған жағдайда, ал егер материалдық құндылықтар лимиттенген жағдайда белгiленген лимит шегiнде жүргiзiледi. Материалдарды лимиттен тыс жiберу жекелеген талаптарды жазумен ресiмделедi (N 434 н.). Бiр материалды екiншiсiмен ауыстыру да осыған ұқсас ресiмделедi, ол үшiн жинақтаушы картада: "Қараңыз N талап" деген белгi жасалады және тиiсiнше лимит қалдығы кемiтiледi. Отынды қоймадан жiберу (талап ету) қағазы немесе жинақтаушы карта бойынша босату мүмкiн болмаған жағдайда отынды шығысқа есептен шығару қалдықты өлшеу актiсi бойынша жүргiзiледi. Отын өлшеу актiсi бойынша белгiленген жұмсау нормаларымен салыстырғанда кем шыққан жағдайда мемлекеттік мекеменің басшысы артық жұмсау себебiн ашу шараларын және қажет болған жағдайларда - шара қолдану шараларын қолданады.
Лимиттер арттырылған немесе кемiтiлген жағдайда алдын ала берiлген жинақтаушы картаға енгiзiледi. Бұл орайда алдын ала белгiленген лимит сызылып тасталады және үстiне жаңа лимит жазылады. Өзгерту лимиттi белгiлеген және өзгерту енгiзген адамның қолымен бекiтiледi.
Материалдық құндылықтарды жiберу кезiнде материалдық-жауапты адам екi данадағы жинақтаушы картаға жiберiлетiн құндылықтың күнi мен саны жазылады. Жинақтаушы картаға сүт кухнясының өнiмдерiн жiберу үшiн, одан басқа, алушы қайтарған ыдыстардың саны жазылады.
Материалдық-жауапты адам алушының жинақтаушы картасына өзiнiң қолын қояды, ал қойманың жинақтаушы картасына алушы өзiнiң қолын қояды.
Ай аяқталғаннан кейiн не лимит бiткеннен кейiн (жiберiлу лимиттелген жағдайда) жинақтаушы карта басқа кiрiс-шығыс құжаттарымен бiрге Мемлекеттік мекеменің бухгалтерлiк қызметiне немесе орталықтандырылған бухгалтерияға есепте көрсету үшiн тапсырылады.
Iлеспе (талап ету) құжаты
N 434-нысан
N 434-нысан активтердi, БПМ және материалдық қорларды қоймаларға (сақтау орындарына) қабылдауды және қоймалардан (сақтау орындарынан) берудi ресiмдеу үшiн қолданылады. Одан басқа материалдық құндылықтарды iшкi орын алмастыру үшiн қолданылуы мүмкiн. Iлеспе (талап ету) құжаты бiр данада жазылады және Мемлекеттік мекеменің басшысы бекiтедi. Алушының қолхатымен ресiмделген iлеспе (талап ету) құжат тiзiлiммен бухгалтерлiк қызметке берiледi. Қоймадан (сақтау орнынан) материалдық құндылықтарды алу құрылыс орнына тасымалданған жағдайда iлеспе (талап ету) құжатын екi данада жазуға рұқсат етiледi, олардың бiрi - қоймадан алуға, екiншiсi бұл құндылықтарды олардың пайдалану орнының есебiне қолданылады.
Жанар және жағар майларды жүргiзушiнiң
есеп берумен есептен шығару ведомосты
N 457-нысан
N 457-нысан ведомосты жанар және жағар майларды жүргiзушiнiң есеп беруiмен есептен шығаруға арналған. Ведомость ай сайын жүргiзiледi және әр бiр жүргiзушi үшiн ашылады, онда жүргiзушiнің есебiнде тұрған жанар майдың қозғалысы көрiнiс табады, атап айтқанда мынадай деректер: жол парағының нөмiрi, күнi, маркасы және автокөлiктің мемлекеттiк нөмiрi, 100 шақырымдық жүруге арналған жанар майды шығындалу жоспары, жүруi, бастағанға дейiнгi жанар майдың қалдығы, жанар майды қоймадан есептi алу, iс жүзiндегi жұмсалғаны, белгiленген нормаға сәйкес жұмсаудың сақталуы, соңында қалдық шығарылады.
Ведомостының деректерi бойынша айдың соңында N 8 мемориалдық ордер толтырылады.
N М-2а нысаны
____________________
Қазақстан Республикасы қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Сенімхат _________ ж. "___"____________  әрекет етеді.
_________________________________________________________________________
тұтынушының атауы және оның мекен-жайы
_______________________________________________________________________
мемлекеттік мекеменің атауы және оның мекен-жайы
_________________________________ N ______________ шот
Қазынашылық органының атауы
N _______ Сенімхат
Берілген күні _______ ж. "___"_________________
___________________________________________________берілді
лауазымы, тегі, аты-жөні
Төлқұжаты, жеке куәлігі N _________ _____ ж. "____" ___________
_________________________________________________________ бойынша
жүктеу-құжаттың, шот-фактураның нөмірі мен күні және с.с.
Тауарлық-материалдық құндылықтарды ____________________________________
жеткізуші мемлекеттік мекеменің атауы
алу үшін___________________________________________________ берілген.
________________________________________________________________________
N М-2а нысанының арғы беті
Алынуға тиіс тауарлық-материалдық құндылықтардың тізімі
______________________________________________________________
|р/н|Тауарлық-материалдық құндылықтар | Өлшем |      Саны      |
| N |                атауы            |бірлігі|    (жазумен)   |
|___|_________________________________|_______|________________|
____________________________________қолды осымен куәландырамыз.
сенімхатты алған тұлға қолының үлгісі
М.О.  Мемлекеттік мекеменің             Бас
басшысы                     бухгалтер
Осы үлгі бойынша N М-3 нысанының барлық беттері басылсын
__________________________________________________________________________
|Сенімхат|Берілген|Сенімхат.|  Сенімхат  |Жеткізуші|(құжат.|Сенімхат|Тапсы.
|   N-і  | күні   |тың әре. |  берілген  |         |немесе |  алған |рыстың
|        |        |кет ету  |  тұлғаның  |         |хабар. |тұлғаның|орын.
|        |        | мерзімі |лауазымы мен|         | лама  |қолхаты |далға.
|        |        |         |  аты-жөні  |         |жүктеу |        |құжат.
|        |        |         |            |         |құж.   |        |тың
|        |        |         |            |         |ауыст.)|        |нөмі
|        |        |         |            |         |жүкт.  |        |рі,
|        |        |         |            |         |құж.N-і|        |күні
|        |        |         |            |         |күні   |        |
|________|________|_________|____________|_________|_______|________|______
|________|________|_________|____________|_________|_______|________|______
|________|________|_________|____________|_________|_______|________|______
|________|________|_________|____________|_________|_______|________|______
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Атаулықтың үлгісі
N М-3 нысаны
_____________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
__________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
Берілген сенімхаттарды есепке алу
Журналы
________ ж. үшін

По данному образцу печатать страницы 1-94 формы N М-17
_______________________________________________________________________
Склад! Место   !Едини!Цена!Марка!Сорт!Про-!Раз!Код учета !Норма !Срок !
!хранения !ца из!    !     !    !филь!мер!материалов!запаса!годно!
!---------!мере-!    !     !    !    !   !----------!      !сти  !
!Стел!Ячей!ния  !    !     !    !    !   !счет!номен!      !     !
!лаж !ка  !     !    !     !    !    !   !суб-!клату!      !     !
!    !    !     !    !     !    !    !   !счет!рный !      !     !
!    !    !     !    !     !    !    !   !    !  N  !      !     !
----------------------------------------------------------------------!
______________________________________________________________________!
Наименование     !         Драгоценный материал (металл, камень)      !
материала       !----------------------------------------------------!
____________     !наименование  !вид !номенкла!еди- !мас-!   номер    !
____________     !              !    !турный N!ница !са  ! паспорта   !
____________     !              !    !        !изме-!    !            !
____________     !              !    !        !рения!    !            !
____________     !--------------!----!--------!-----!----!------------!
!--------------!----!--------!-----!----!            !
!--------------!----!--------!-----!----!            !
!--------------!----!--------!-----!----!------------!
______________________________________________________________________
Дата!N до!Поряд!От кого получено или !При!Рас !Оста !    Контроль     !
запи!ку- !ковый!кому отпущено        !ход!ход !ток  !(подпись и дата) !
си  !мен-!N за-!                     !   !    !     !                 !
!та  !писи !                     !   !    !     !                 !
----------------------------------------------------------------------!
----!----!-----!---------------------!---!----!-----!-----------------!
и т. д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец обложки
Форма N М-17
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________ Министерства финансов Республики Казахстан
наименование      приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Книга складского учета материалов
Материально-ответственное лицо__________________
Образец 95-й страницы формы N М-17
Замечание по проверке книги
__________________________________________________________________________
Дата проверки !  Замечания и предложения !Должность и подпись проверившего!
__________________________________________________________________________!
!                          !                                !
__________________________________________________________________________!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец 96-й страницы формы N М-17
__________________________________________________________________________
Дата проверки !  Замечания и предложения !Должность и подпись проверившего!
__________________________________________________________________________!
!                          !                                !
__________________________________________________________________________!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
В книге пронумеровано_______________страниц
прописью
Главный бухгалтер________________________
"_____"________________ _________г.

Осы үлгі бойынша N М-17 нысанының 1-94 беттері басылсын
__________________________________________________________________________
|Қой.|Сақтау|Өлшем|Бағасы|Марка.|Сорты|Профилі|Көлемі|Материалды|Запас|Жара
| ма | орны | бір.|      |  сы  |     |       |      | есептеу  | мөл.|амды
|    |______|лігі |      |      |     |       |      |  коды    |шері |лық
|    |Ст.|Ұя|     |      |      |     |       |      |__________|     |мер.
|    |ел.|  |     |      |      |     |       |      |шот|номен.|     |зімі
|    |лаж|  |     |      |      |     |       |      |   |клату.|     |
|    |   |  |     |      |      |     |       |      |   |ралықN|     |
|____|___|__|_____|______|______|_____|_______|______|___|______|_____|____
|    |   |  |     |      |      |     |       |      |қо.|      |     |
|    |   |  |     |      |      |     |       |      |сым|      |     |
|    |   |  |     |      |      |     |       |      |ша |      |     |
|    |   |  |     |      |      |     |       |      |шот|      |     |
|____|___|__|_____|______|______|_____|_______|______|___|______|_____|____
Материалдың атауы
_______________________________________________________
|   Қымбат бағалы материал (металл. тас)                 |
|________________________________________________________|
| атауы |түрі| номенклатуралық.| өлшем | масса |төлқұжат |
|       |    |        N        |бірлігі|       | нөмірі  |
|_______|____|_________________|_______|_______|_________|
|_______|____|_________________|_______|_______|         |
|_______|____|_________________|_______|_______|         |
|_______|____|_________________|_______|_______|_________|
__________________________________________________________________________
|Жазба.|құжат.|Жазба| Кімнен алынды   |Кіріс|Шығыс|Қалдық|  Бақылау
| ның  | тың  | ның | немесе жіберілді|     |     |      | (қолы және күні)
| күні | N-і  | рет |                 |     |     |      |
|      |      | N-і |                 |     |     |      |
|______|______|_____|_________________|_____|_____|______|_________________
|______|______|_____|_________________|_____|_____|______|_________________
|______|______|_____|_________________|_____|_____|______|_________________
|______|______|_____|_________________|_____|_____|______|_________________
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Мұқабаның үлгісі
N М-17 нысаны
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
_______________________           Қазынашылық департаменті бекіткен
Мемлекеттік мекеменің атауы          1998 ж. 1.12. N 548
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Материалдардың қоймалық есеп кітабы
Материалдық жауапты тұлға __________________
М-17 нысанның 95-бетінің үлгісі
Кітапты тексеру жөніндегі ескертулер
__________________________________________________________________________
|Тексерген|          Ескертулер мен ұсыныстар        |   Тексерушінің
|  күні   |                                          |  лауазымы мен қолы
|_________|__________________________________________|_____________________
|_________|__________________________________________|_____________________
|_________|__________________________________________|_____________________
|_________|__________________________________________|_____________________
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
N  М-17 нысанының 95-бетінің үлгісі
__________________________________________________________________________
|Тексеріл.|          Ескертулер мен ұсыныстар        |   Тексерушінің
|ген күні |                                          |  лауазымы мен қолы
|_________|__________________________________________|_____________________
|_________|__________________________________________|_____________________
|_________|__________________________________________|_____________________
|_________|__________________________________________|_____________________
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Кітапта ___________________бет нөмірленген жазумен
жазумен
Бас бухгалтер ___________________________________
__________  ж. "____"_____________

3-я страница формы N М-44
________________________________________________________________
Остаток  !    Оборот за ___________!Остаток  !Отметки !N строки!
на 1_____!-------------------------!на 1___  !        !        !
---------!  дебет     !   кредит   !---------!        !        !
коли!сум !------------!------------!коли!сум !        !        !
чест!ма  !количест!сум!количест!сум!чест!ма  !        !        !
во  !    !во      !ма !во      !ма !во  !    !        !        !
---------------------------------------------------------------!
----!--!-!--------!-!-!--------!-!-!----!--!-!--------!--------!
----!--!-!--------!-!-!--------!-!-!----!--!-!--------!--------!
и т.д. до конца
Образец 1-й страницы формы N М-44 (4-я страница чистая)
Форма N М-44
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________ Министерства финансов Республики Казахстан
наименование      приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Оборотная ведомость
по товарно-материальным счетам
по_____________________
По образцу 2-й и 3-й страницы печатать вкладной лист N 1 к форме N м-44 с оборотом в формате 2а4
2-я страница формы N М-44
По______________________________________________________________
______________________________________________________________________
N  !Номен !Наимено!Едини!  Остаток  ! Оборот за_____________       !
стро !клатур!вание  !ца из!на 1_______!------------------------------!
ки   !ный N !       !мере !-----------!    дебет      !  кредит      !
!      !       !ния  !коли !сумма!---------------!--------------!
!      !       !     !чест !     !коли ! сумма   !коли ! сумма  !
!      !       !     !во   !     !чест !         !чест !        !
!      !       !     !     !     !во   !         !во   !        !
---------------------------------------------------------------------!
-----!------!-------!-----!-----!---!-!-----!-----!---!-----!-----!--!
-----!------!-------!-----!-----!---!-!-----!-----!---!-----!-----!--!
и т. д. до конца
!      !       !     !     !   ! !     !     !   !     !     !  !
!      !       !     !     !   ! !     !     !   !     !     !  !
_____________________________________________________________________!
Перенос!-----!-----!---!-!-----!-----!---!-----!-----!--!
Вкладной лист N 2 к форме N М-44
___________________________________________
Остаток      !Оборот за_______________    !
на 1______    !----------------------------!
--------------! дебет        !  кредит     !
колич.!сумма  !--------------!-------------!
!колич.!сумма  !колич.!сумма !
------!-------!------!-------!------!------!
------!-----!-!------!----!--!------!----!-!
------!-----!-!------!----!--!------!----!-!
и т. д. до конца
___________________________________________
Остаток      !Оборот за_______________    !
на 1______    !----------------------------!
--------------! дебет        !  кредит     !
колич.!сумма  !--------------!-------------!
!колич.!сумма  !колич.!сумма !
------!-------!------!-------!------!------!
------!-----!-!------!----!--!------!----!-!
------!-----!-!------!----!--!------!----!-!
и т. д. до конца
Печатать со своим оборотом
По данному образцу печатать все страницы формы N 296
Счет__________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Дата!  N !Содержание!Цена!  Дебет      !   Кредит    !   Остаток    !
!м/о !операции  !    !-------------!-------------!--------------!
!    !          !    ! коли !сумма !коли  !сумма ! коли ! сумма !
!    !          !    !чество!      !чество!      !чество!       !
--------------------------------------------------------------------!
1  ! 2  !    3     !  4 !   5  !  6   !   7  !  8   !  9   !  10   !
____________________________________________________________________!
!    !          !  ! !      !   !  !      !    ! !      !    !  !
----!----!----------!--!-!------!---!--!------!----!-!------!----!--!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец обложки
Форма N 296
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________ Министерства финансов Республики Казахстан
наименование       приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Книга
количественно-суммового учета
материальных ценностей
Форма N 296а
Утверждена Департаментом Казначейства
______________________         Министерства финансов Республики Казахстан
наименование            приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Карточка количественно-суммового учета
материальных ценностей
Счет________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Дата!  N !Содержание!Цена!  Дебет      !   Кредит    !   Остаток    !
!м/о !операции  !    !-------------!-------------!--------------!
!    !          !    ! коли !сумма !коли  !сумма ! коли ! сумма !
!    !          !    !чество!      !чество!      !чество!       !
--------------------------------------------------------------------!
1  ! 2  !    3     !  4 !   5  !  6   !   7  !  8   !  9   !  10   !
____________________________________________________________________!
!    !          !  ! !      !   !  !      !    ! !      !    !  !
----!----!----------!--!-!------!---!--!------!----!-!------!----!--!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Печатать с оборотом без верхней титульной части
Образец четных страниц формы N 296б
______________________________________________________________________
Дата!  N !Содержание!Цена!  Дебет      !   Кредит    !   Остаток    !
!м/о !операции  !    !-------------!-------------!--------------!
!    !          !    ! коли !сумма !коли  !сумма ! коли ! сумма !
!    !          !    !чество!      !чество!      !чество!       !
--------------------------------------------------------------------!
1  ! 2  !    3     !  4 !   5  !  6   !   7  !  8   !  9   !  10   !
____________________________________________________________________!
!    !          !  ! !      !   !  !      !    ! !      !    !  !
----!----!----------!--!-!------!---!--!------!----!-!------!----!--!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец четных страниц формы N 296б
______________________________________________________________________
в том числе                                  !
----------------------------------------------------------------------!
----------!----------!----------!----------!--------!--------!--------!
коли!сумма!коли!сумма!коли!сумма!коли!сумма!коли!сум!коли!сум!коли!сум!
чест!     !чест!     !чест!     !чест!     !чест!ма !чест!ма !чест!ма !
во  !     !во  !     ! во !     ! во !     ! во !   ! во !   ! во !   !
----------------------------------------------------------------------!
11 !  12 ! 11 ! 12  ! 11 ! 12  ! 11 ! 12  ! 11 ! 12! 11 ! 12! 11 ! 12!
----------------------------------------------------------------------!
!   ! !    !  !  !    !   ! !    !   ! !    ! ! !    !  ! !   ! ! !
______________________________________________________________________!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец ярлыка и титула
Форма N 296б
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________  Министерства финансов Республики Казахстан
наименование       приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Книга
количественно-суммового учета
материальных ценностей
Начата "___"_____________ _____г.
Окончена  "___"_____________ _____г.
Образец нечетных страниц формы N 296б
______________________________________________________________
(материально-ответственным лицам)
--------------------------------------------------------------
----------!----------!----------!----------!--------!--------!
коли!сумма!коли!сумма!коли!сумма!коли!сумма!коли!сум!коли!сум!
чест!     !чест!     !чест!     !чест!     !чест!ма !чест!ма !
во  !     !во  !     ! во !     ! во !     ! во !   ! во !   !
--------------------------------------------------------------
11 !  12 ! 11 ! 12  ! 11 ! 12  ! 11 ! 12  ! 11 ! 12! 11 ! 12!
--------------------------------------------------------------
!   ! !    !  !  !    !   ! !    !   ! !    ! ! !    !  !
______________________________________________________________
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец нечетных страниц формы N 296б
----------------------------------------------------------------------!
----------!----------!----------!----------!--------!--------!--------!
коли!сумма!коли!сумма!коли!сумма!коли!сумма!коли!сум!коли!сум!коли!сум!
чест!     !чест!     !чест!     !чест!     !чест!ма !чест!ма !чест!ма !
во  !     !во  !     ! во !     ! во !     ! во !   ! во !   ! во !   !
----------------------------------------------------------------------!
11 !  12 ! 11 ! 12  ! 11 ! 12  ! 11 ! 12  ! 11 ! 12! 11 ! 12! 11 ! 12!
----------------------------------------------------------------------!
!   ! !    !  !  !    !   ! !    !   ! !    ! ! !    !  ! !   ! ! !
______________________________________________________________________!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Печатать на последней странице
в правом нижнем углу
В книге пронумеровано_________листов
Главный бухгалтер__________________
"_____"_______________ _____г.
Форма N 299
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________         Министерства финансов Республики Казахстан
наименование             приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Утверждаю:
____________________________
подпись руководителя
государственного учреждения
"____"___________ _______г.
Меню-требование
на выдачу продуктов питания
на "____"_________ _____г.
Количество довольствующихся___________человек
Оборотная сторона формы N 299
________________________________________________________________________
Меню        !Наименование и количество продуктов питания,          !
! подлежащего закладке на 1 человека                   !
!------------------------------------------------------!
-----------------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
1.Завт!----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
рак  !----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
------------------------------------------------------------------------!
2.Обед!----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
------!----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
3. Пол!----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
дник  !----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
------!----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
4.Ужин!----------!--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
------------------------------------------------------------------------!
Итого на 1 челове!  !  ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !
ка               !--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
Итого к выдаче   !--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
Цена             !--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
На сумму         !--!--!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
________________________________________________________________________!
Врач (деетсестра)
Принял повар                    Выдал кладовщик
Форма N 300
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________         Министерства финансов Республики Казахстан
наименование             приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения   ________________________________________
!               Код                    !
!--------------------------------------!
!Государствен!Материально-!Операции    !
!    ное     !ответственно!            !
! учреждение !го лица     !            !
!------------!------------!------------!
!------------!------------!------------!
Накопительная ведомость N________
по приходу продуктов питания
за ______________ _____г.
"____"______________ _____г.
Материально-ответственное лицо
Составил
Проверил

N М-44 нысанының 3-беті
__________________________________________________________________________
| 1______ға  |  ____________үшін айналым     |   1_______ға   |Белгілер|Жол
|  қалдық    |_______________________________|   қалдық       |         N-і
|            |   дебет       |   кредит      |                |        |
|____________|_______________|_______________|________________|        |
|саны |сомасы| саны| сомасы  | саны| сомасы  |саны |  сомасы  |        |
|_____|______|_____|_________|_____|_________|_____|__________|________|___
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|__
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|___
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|___
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|___
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|___
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|___
|_____|____|_|_____|_____|___|_____|_____|___|_____|_______|__|________|__
Осылайша соңына дейін
N М-44 нысанының 1-бетінің үлгісі (4-бет таза)
_________________________________________         N М-44 нысаны
Мемлекеттік мекеменің атауы             Қазақстан Республикасы
(орталықтандырылған бухгалтерия)          Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті
1998 ж. 1. 12. N 548
______________ жөніндегі
Тауарлық-материалдық шот бойынша
айналым ведомосы
2 және 3-бб үлгісі бойынша 2а4 нысанындағы айналыспен N м-44 нысанына
N 1 ішкі парақ басылсын
N М-44 нысанының 2-беті
________________________________________________________________бойынша
__________________________________________________________________________
|Жол|Номенкла.| Атауы |Өлшем|    1____           |  _________ үшін айналым
|N-і|туралық  |       |бір. |   қалдық           |_________________________
|   |   N     |       |лігі |                    |   дебет   |несие| кредит
|___|_________|_______|_____|____________________|___________|_____|_______
|   |         |       |     | саны| сомасы       |саны|сомасы|саны |сомасы
|___|_________|_______|_____|_____|______________|____|______|_____|_______
|___|_________|_______|_____|_____|__________|___|____|___|__|_____|_______
|___|_________|_______|_____|_____|__________|___|____|___|__|_____|______
осылайша соңына дейін
Тасымал
N М-44 нысанына N 2 ішкі парақ
________________________________________________________
|    қалдық    |      _______________ үшін айналым       |
|1_________ ға |_________________________________________|
|              |        дебет     |         кредит       |
|______________|__________________|______________________|
| саны | сомасы| саны |  сомасы   | саны |   сомасы      |
|______|_______|______|___________|______|_______________|
|______|_____|_|______|_______|___|______|________|______|
|______|_____|_|______|_______|___|______|________|______|
|______|_____|_|______|_______|___|______|________|______|
осылайша соңына дейін
таблицаның жалғасы
________________________________________________________
|    қалдық    |      _______________ үшін айналым       |
|1_________ ға |_________________________________________|
|              |        дебет     |         кредит       |
|______________|__________________|______________________|
| саны | сомасы| саны |  сомасы   | саны |   сомасы      |
|______|_______|______|___________|______|_______________|
|______|_____|_|______|_______|___|______|________|______|
|______|_____|_|______|_______|___|______|________|______|
осылайша соңына дейін
Өз айналысымен басылсын
Осы үлгі бойынша N 296-нысанның барлық беттері басылсын
_________________________________________________________________шот
__________________________________________________________________________
|Күні|м/о| Операцияның мазмұны|Бағасы|   Дебет     | Кредит      |  Қалдық
|    |N-і|                    |      |_____________|_____________|_________
|    |   |                    |      |саны|сомасы  |саны| сомасы |саны|сома
|____|___|____________________|______|____|________|____|________|____|_сы_
|  1 | 2 |          3         |   4  | 5  |    6   | 7  |    8   |  9 |  10
|____|___|____________________|______|____|________|____|________|____|____
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|___|
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|___|
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|___|
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Мұқабаның үлгісі
N 296-нысан
________________________________             Қазақстан Республикасы Қаржы
Мемлекеттік мекеменің атауы                 министрлігінің Қазынашылық
(орталықтандырылған бухгалтерия)            департаменті бекітілген
1998 ж. 1.12. N 548
Материалдық құндылықтардың
сандық-сомалық есебінің
кітабы
N 296а нысаны
_______________________________               Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік мекеменің атауы                   Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Материалдық құндылықтардың
сандық-сомалық есебінің карточкасы
Шоты ___________________________________________________________
__________________________________________________________________________
|Күні|м/о| Операцияның мазмұны|Бағасы|   Дебет     | Кредит      |  Қалдық
|    |N-і|                    |      |_____________|_____________|________
|    |   |                    |      |саны|сомасы  |саны| сомасы |саны|сома
|____|___|____________________|______|____|________|____|________|____|_сы_
|  1 | 2 |          3         |   4  | 5  |    6   | 7  |    8   |  9 |  10
|____|___|____________________|______|____|________|____|________|____|____
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|___|
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|___|
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|___|
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Жоғарғы титулдық бөліксіз арғы бетімен басылсын
N 296 б нысанының жұп беттерінің үлгісі
__________________________________________________________________________
|Күні|м/о| Операцияның мазмұны|Бағасы|   Дебет     | Кредит      |  Қалдық
|    |N-і|                    |      |_____________|_____________|_________
|    |   |                    |      |саны|сомасы  |саны| сомасы |саны|сома
|____|___|____________________|______|____|________|____|________|____|_сы_
|  1 | 2 |          3         |   4  | 5  |    6   | 7  |    8   |  9 |  10
|____|___|____________________|______|____|________|____|________|____|____
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|____
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|____
|____|___|____________________|____|_|____|_____|__|____|_____|__|____|____
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
N 296 б нысанының жұп беттерінің үлгісі
__________________________________________________________________________
|                         оның ішінде
|__________________________________________________________________________
|саны|сома.|саны|сома.|саны|сомасы|саны|сома.|саны|сома.|саны|сома.|саны|со
|    | сы  |    | сы  |    |      |    | сы  |    | сы  |    | сы  |    |ма
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|сы
| 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |  12  | 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |12
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Атаулық пен титулдың үлгісі
N 296б нысан
______________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
бекіткен
_________________________                     1998 ж. 1.12. N 548
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Материалдық құндылықтардың
сандық-сомалық есебінің
кітабы
______ ж."_____"______________ басталды.
______ ж."_____"______________ аяқталды.
N 296б нысанының тақ беттерінің үлгісі
_________________________________________________________________________
|                 (материалдық жауапты тұлғаларға)
|__________________________________________________________________________
|саны|сома.|саны|сома.|саны|сомасы|саны|сома.|саны|сома.|саны|сома.|саны|со
|    | сы  |    | сы  |    |      |    | сы  |    | сы  |    | сы  |    |ма
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|сы
| 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |  12  | 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |12
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
N 296б нысанының тақ беттерінің үлгісі
__________________________________________________________________________
|
|__________________________________________________________________________
|саны|сома.|саны|сома.|саны|сомасы|саны|сома.|саны|сома.|саны|сома.|саны|со
|    | сы  |    | сы  |    |      |    | сы  |    | сы  |    | сы  |    |ма
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|сы
| 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |  12  | 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |  12 | 11 |12
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Соңғы беттің
төменгі оң бұрышындағы мөр
Кітапта _____________ парақ нөмірленген
Бас бухгалтер ______________________
______ ж. "____"_________________
N 299-нысан
_________________________   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мекеменің атауы      Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Бекітемін:
_____________________________
мемлекеттік мекеме басшысының қолы
_____ ж. "____"______________
Азық-түлік өнімдерін берудің
мәзірлік-талабы
_______ ж. "____"_________
Ырыздық алушылардың саны _____________ адам
N 299 нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
|  Мәзір            | 1 адамға кепілген салуға жататын азы-түлік
|                   |          тағамдарының атауы мен саны
|___________________|______________________________________________________
|1. Т-ңы ас         |
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|2. Түстік ас       |
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|3. Жарты күндік    |
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|4. Кешкілік тамақ  |
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|___________________|
|1 адам үшін жиыны  |
|Берілу жиыны       |
|Бағасы             |
|Сомасы             |
|___________________|
Дәрігер (деетбике)
Қабылдаған аспаз                  Берген қоймашы
N 300-нысан
________________________________      _____________
Мемлекеттік мекеменің атауы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_________________________________
Код                    |
_________________________________|
Ұйымның| Материалдық | Операция. |
|   жауапты   |    ның    |
|   тұлғаның  |           |
_____|_____________|___________|
_______|_____________|___________|
Азық-түлік өнімдерінің кірісі жөніндегі
N ______ жинақтау ведомосы
________ жылғы ________________
______ ж."____"_______________
Материалдық жауапты тұлға
Құрастырған
Тексерген

Образец 2-й страницы формы N 300
______________________________________________________________________
!Числа месяца     !Всего по!         !         !        !        !
!-----------------!приходу !---------!---------!------- ! -------!
!N документа      !        !         !         !        !        !
-----!-----------------!--------!---------!---------!--------!--------!
Наиме!-----------!Сумма!--------!---------!---------!--------!--------!
нова !-----------!-----!--------!---------!---------!--------!--------!
ние  !-----------!-----!--------!---------!---------!--------!--------!
пос  !-----------!-----!--------!---------!---------!--------!--------!
тавщи!-----------!-----!--------!---------!---------!--------!--------!
ка   !-----------!-----!--------!---------!---------!--------!--------!
----------------------------------------------------------------------!
Номен!Наименова -!Едини!Коли!Сум!Коли!Сум !Коли!Сум !Коли!Сум!Коли!Сум!
кла  !ние продук-!ца из!чест!ма !чест!ма  !чест!ма  !чест!ма !чест!ма !
тур  !та         !мере !во  !   !во  !    !во  !    !во  !   !во  !   !
ный N!           !ния  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
-----!-----------!-----!----!---!----!----!----!----!----!---!----!---!
!Мясо (говя !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!дина, бара-!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!нина)      ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Свинина    ! *   !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
______________________________________________________________________!
!Птица      ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Субпродукты!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!(печень,   !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!почки,язык,!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!мозги)     !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
______________________________________________________________________!
!Колбаса ва-!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!реная      ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Колбаса коп!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!ченая      ! "   !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
______________________________________________________________________!
!Сардельки, !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!сосиски    ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Мясные кон !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!сервы      !Нетто!    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!           ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
______________________________________________________________________!
!Белуга, сев!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!рюга, осет !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!рина       ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Свежая рыба!  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Сельди     !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Горбуша    !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Кета соле- !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!ная        !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Рыбные кон !Нетто!    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!сервы      ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
______________________________________________________________________!
!Масло сли- !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!вочное     ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Масло топ- !     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!леное      !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Сало       !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Маргарин   !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Масло расти!  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!тельное    !  "  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Молоко све-!     !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!жее        !  л  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Молоко сгу-!Нетто!    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!щеное      ! кг  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
!Кефир      !  л  !    !   !    !    !    !    !    !   !    !   !
______________________________________________________________________!
Образец 3,4,5,6-й страниц формы N 300
_____________________________________________________________________
!                !                !                !
-----------------!----------------!----------------!----------------!
-----------------!----------------!----------------!----------------!
-----------------!----------------!----------------!----------------!
-----------------!----------------!----------------!----------------!
-----------------!----------------!----------------!----------------!
-----------------!----------------!----------------!----------------!
Количество!Сумма !Количество!Сумма!Количество!Сумма!Количество!Сумма!
----------!------!----------!-----!----------!-----!----------!-----!
----------!------!----------!-----!----------!-----!----------!-----!

N 300-нысанның 2-бетінің үлгісі
__________________________________________________________________________
|    |    Айы-күні     |кіріс б-ша|_________|__________|___________|_______
|    |_________________|барлығы   |_________|__________|___________|_______
|    | құжаттың N-і    |          |         |          |           |
|____|_________________|__________|_________|__________|___________|_______
|Жет.|_________________|Сомасы    |
|кізу|_________________|          |
|ші. |                 |          |
|нің |                 |          |
|ата.|                 |          |
|уы  |                 |          |
|____|_________________|__________|________________________________________
|Но. |Азық-түліктің    |Өлшем     |Саны|Сома.|Саны|Сома.|Саны|Сома.|Саны|Со
|мен.|  атауы          |бірлігі   |    | сы  |    | сы  |    |  сы |    |ма
|кла.|                 |          |    |     |    |     |    |     |    |сы
|тура|                 |          |    |     |    |     |    |     |    |
|лық |                 |          |    |     |    |     |    |     |    |
| N  |                 |          |    |     |    |     |    |     |    |
|____|_________________|__________|____|_____|____|_____|____|_____|____|__
|    |Ет(сиыр еті, қой |   кг     |
|    |еті) Шошқа ..... |   *      |
|____|_________________|__________|________________________________________
|    |Құс ............ |   кг     |
|    |Қосымша азық-тү. |          |
|    |лікт. (бауыр,    |          |
|    |бүйрек, тіл, ми) |   "      |
|____|_________________|__________|________________________________________
|    |Піскен колбаса   |   кг     |
|    |Ысталған колбаса |    "     |
|____|_________________|__________|________________________________________
|    |Сарделька, сосис.|   кг     |
|    |ка...............|Салмағы   |
|    |Ет консервілері  |   кг     |
|____|_________________|__________|________________________________________
|    |Құртпа, шоқыр,   |   кг     |
|    |бекіре. Жаңа ау. |    "     |
|    |ланған балық.... |          |
|    |Май шабақ        |    "     |
|    |Горбушка         |    "     |
|    |Тұздалған кета   |    "     |
|    |Балық консерві.  |Салмағы   |
|    |лері             |   кг     |
|____|_________________|__________|
|    |Сары май         |   кг     |
|    |Шыжғырылған май  |    "     |
|    |Сало             |    "     |
|    |Маргарин         |    "     |
|    |Өсімдік майы     |    "     |
|    |Жаңа сауылған сүт|    л     |
|    |Қоюлатылған сүт  |Салмағы кг|
|    |Айран            |    л     |
|____|_________________|__________|________________________________________
N 300-нысанның 3, 4, 5, 6-беттерінің үлгісі
______________________________________________________________
|______________|_______________|_______________|_______________|
|______________|_______________|_______________|_______________|
|______________|_______________|_______________|_______________|
|Саны| Сомасы  |Саны | Сомасы  | Саны| Сомасы  | Саны | Сомасы |
|____|_________|_____|_________|_____|_________|______|________|
|______________|_______________|_______________|_______________|
|______________|_______________|_______________|_______________|
|______________|_______________|_______________|_______________|

Образец 15,16,17,18-й страницы формы N 300
____________________________________________
!    !    !   !   !   !    !   !    !   !
Ко !Сум !Коли!Сум!Ко !Сум!Коли!Сум!Коли!Сум!
ли !ма  !чест!ма !ли !ма !чест!ма !чест!ма !
чес!    !во  !   !чес!   !во  !   ! во !   !
тво!    !    !   !тво!   !    !   !    !   !
-------------------------------------------!
Образец 19-й страницы формы N 300, 20-я страница чистая
____________________________________________________________________
Ко !Сум !Коли!Сум!Ко !Сум!Коли!Сум!Коли!Сум!Ко !Сум!Коли!Сум!Ко !Сум!
ли !ма  !чест!ма !ли !ма !чест!ма !чест!ма !ли !ма !чест!ма !ли !ма !
чес!    !во  !   !чес!   !во  !   ! во !   !чес!   !во  !   !чес!   !
тво!    !    !   !тво!   !    !   !    !   !тво!   !    !   !тво!   !
--------------------------------------------------------------------!
Форма N 321
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Договор
о полной материальной ответственности <*>
Сноска. Заголовок - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405   V001258_ .
г._________________                      "_____"________________ ____г.
В целях обеспечения сохранности материальных ценностей и денег,
принадлежащих_________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
руководитель или заместитель руководителя государственного учреждения___
________________________________________________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество)
именуемый в дальнейшем "Администрация", выступая от имени государственного
учреждения, с одной стороны, и работник_______________________________
_______________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
именуемый в дальнейшем "Работник", с другой стороны, заключили
настоящий договор о нижеследующем:
1. Работник, занимающий должность_________________________________
(наименование должности)
выполняющий работу_____________________________________________________
(наименование работы)
непосредственно связанную с____________________________________________
(хранение, обработкой, продажей (отпуском),
_______________________________________________________________________
перевозкой или применением в процессе производства переданных ему
_______________________________________________________________________
материальных ценностей и денег)
принимает на себя полную материальную ответственность за сохранность вверенных ему материальных ценностей и денег, и в связи с изложенным обязуется:<*>
<*> Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405 V001258_ .
а) бережно относиться к переданным ему для хранения или других целей ценностям и деньгам, обеспечить их сохранность и принимать меры к предотвращению ущерба;
б) вести в установленном порядке учет находящихся у него ценностей и представлять администрации оправдательные документы и отчетность о движении и остатках вверенных ему ценностей и денег;
в) своевременно сообщать администрации о всех обстоятельствах, угрожающих обеспечению сохранности вверенных ему ценностей;
г) участвовать в инвентаризации вверенных ему ценностей;
д) знать установленные правила ведения учета и хранения денег и ценностей и не ссылаться на незнание этих правил при допущении нарушений;
ж) возместить причиненный им ущерб, выявленный в период работы в данном государственном учреждении.

N 300-нысанның 15, 16, 17, 18-беттерінің үлгісі
______________________________________________________________
|Саны| Сомасы  |Саны | Сомасы  | Саны| Сомасы  | Саны | Сомасы |
|____|_________|_____|_________|_____|_________|______|________|
|____|_________|_____|_________|_____|_________|______|________|
|____|_________|_____|_________|_____|_________|______|________|
|____|_________|_____|_________|_____|_________|______|________|
N 300 нысанның 19-бетінің үлгісі, 20-бет - таза
__________________________________________________________________________
|саны|сома.|саны|сома.|саны|сомасы|саны|сома.|саны|сома.|саны|сома.|саны|со
|    | сы  |    | сы  |    |      |    | сы  |    | сы  |    | сы  |    |ма
|____|_____|____|_____|____|______|____|_____|____|_____|____|_____|____|сы
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
|____|___|_|____|___|_|____|____|_|____|___|_|____|___|_|____|__|__|____|__
N 321-нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Толық материалдық
жауапкершілік туралы
Шарт
________________ қ.            ______ ж."_____"____________
_________________________________________________________-ның
(мемлекеттік мекеменің атауы)
материалдық құндылықтары мен ақшаларын сақтау мақсатында бюджеттің
мемлекеттік мекеменің атынан бұдан әрі "Әкімшілік" деп аталатын бюджеттік
мемлекеттік мекеменің басшысы мен басшының орынбасары ______________
__________________________________________________________________
(лауазымы, аты-жөні, тегі)
бір жағынан, және бұдан әрі "Қызметкер" деп аталатын қызметкер____________
___________________________________________________________________________
(аты-жөні, тегі)
екінші жағынан, мына төмендегілер туралы осы шартты жасасты:
1. __________________________________________ лауазымындағы
(лауазымның атауы)
_________________________________________________________________________
(сақтаумен, өңдеумен, сатумен (жіберумен), тасымалмен немесе өндіріс
_________________________________________________________________________
процесі кезінде оған берілген материалдық құндылықтармен және ақшалармен)
тығыз байланысты_________________________________________________________
(жұмыс атауы)
жұмыс атқаратын қызметкер оған сеніп тапсырылған материалдық құндылықтар мен ақшалардың сақталуы үшін өзіне толық материалдық жауапкершілік алады және айтылғандарға байланысты:
а) сақтауға және басқа да мақсаттар үшін оған берілген құндылықтар мен ақшаларға ұқыпты қарауға, олардың сақталуын қамтамасыз етуге және зақымдануын болдырмауға;
б) белгіленген тәртіппен оның жауапкершілігінде тұрған құндылықтардың есебін жүргізуге және оған сеніп тапсырылған құндылықтар мен ақшалардың қозғалысы мен қалдықтары туралы растау құжаттары мен есептемелерді әкімшілікке тапсыруға;
в) оған сеніп тапсырылған құндылықтардың сақталуын қамтамасыз етуге қауіп тудыратын барлық жағдайлар туралы әкімшілікке уақытында хабарлауға;
г) оған сеніп тапсырылған құндылықтарды түгендеуге қатысуға;
д) есеп жүргізудің және ақша мен құндылықтарды сақтаудың белгіленген ережелерін білуге және бұзушылық кезінде осы ережелерді білмейтіндігін меңземеуге;
ж) осы мемлекеттік мекемедегі жұмысы барысында анықт. оларға келтірген зақымды өтеуге міндеттенеді.

2. Администрация обязуется:
а) создать работнику условия, необходимые для нормальной работы и обеспечения полной сохранности вверенных ему ценностей;
б) инструктировать работника о правах и обязанностях, знакомить с действующим законодательством о материальной ответственности рабочих и служащих за ущерб, причиненный государственному учреждению, а также с действующими инструкциями, нормативами и правилами хранения, приемки, обработки, продажи, отпуска, перевозки, или применения в процессе производства переданных ему материальных ценностей и денег;
в) проводить в установленном порядке инвентаризацию ценностей и денег.
3. В случае необеспечения по вине работника сохранности вверенных ему
ценностей определение размера ущерба, причиненного_________________
_________________________,                               (наименование
государственного учреждения)
и его возмещение производится  в соответствии с действующим законодательством и настоящим договором.
4. Работник не несет материальной ответственности, если ущерб причинен не по его вине.
5. Действие настоящего договора распространяется на все время работы с вверенными работнику материальными ценностями и деньгами государственного учреждения.
6. Настоящий договор составлен в двух экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу, один из которых находится у "Администрации"_________________________________, а второй у "Работника".
(наименование государственного учреждения)
Реквизиты сторон договора:
Администрации                                   Работника
__________________________                     ____________________
__________________________                     ____________________
__________________________                     ____________________
Подписи сторон договора:
Администрации                                   Работника
__________________________                     ____________________
__________________________                     ____________________
__________________________                     ____________________
М.П.        Дата заключения договора_______________________________
По данному образцу печатать все страницы формы N 395
Вид животных_______________________
Возрастная группа__________________
______________________________________________________________________
Да! N   !Дата !Содержание !Инвентар!    Дебет       !   Кредит        !
та!мемо !посту!записи (от-!ный но- !----------------!-----------------!
!риаль!пле  !куда живот !мер жи- !коли !вес!сумма !коли !вес !сумма !
!ного !ния  !ное поступи!вотного !чест !кг !      !чест ! кг !      !
!орде !живот!ло или куда!        !во   !   !      !во го!    !      !
!ра   !ного !выбыло, при!        !голов!   !      !лов  !    !      !
!     !     !вес и др.) !        !     !   !      !     !    !      !
----------------------------------------------------------------------!
--!-----!-----!-----------!--------!-----!---!------!-----!----!------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец обложки
Форма N 395
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________  Министерства финансов Республики Казахстан
наименование        приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Книга учета животных
Форма N 396
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________      Министерства финансов Республики Казахстан
наименование           приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер 13
за_________________ _____г.
Накопительная ведомость по расходу материалов
_______________________________________________________________________
N N !Дата!Номер до!Наименование!Кредит субсчетов!   Дебет субсчетов  !
п/п !    !кумента ! документа  !--!---!--!--!---!--------------------!
!    !        !            !  !   !  !  !   !     200!           !
!    !        !            !  !   !  !  !   !--------------------!
!    !        !            !  !   !  !  !   !спе !сум!спе !сум!  !
!    !        !            !  !   !  !  !   !циф.!ма !циф.!ма !  !
---------------------------------------------------------------------!

2. Әкімшілік:
а) қалыпты жұмыс істеуге және өзіне сеніп тапсырылған құндылықтардың толық сақталуына қажетті жағдайлар жасауға;
б) қызметкерге құқықтары мен міндеттері туралы түсіндіруге, мемлекеттік мекемеге келтірілген зиян үшін жұмысшылар мен қызметкерлердің материалдық жауапкершілігі туралы қолданылып жүрген заңдарды таныстыруға, сондай-ақ қолданылып жүрген нұсқаулықтарымен, нормативтермен және сақтаудың, қабылдаудың, өңдеудің, сатудың, босатудың, тасымалдаудың немесе өндіріс процесі кезінде оған берілген материалдық құндылықтар мен ақшаларын қолданылу ережелерімен таныстыруға;
в) белгіленген тәртіппен құндылықтар мен ақшалардың түгендеуін жүргізуге міндеттенеді.
3. Қызметкердің кінәсінен оған сеніп тапсырылған құндылықтарды сақтау қамтамасыз етілмеген жағдайында ______________ келтірілген зиянның мөлшерін анықтау және оны өтеу
(мемлекеттік мекеменің атауы)
қолданылып жүрген заңдарға және осы шартқа сәйкес жүргізіледі.
4. Егер зиян қызметкердің кінәсінен болмаса, онда материалдық жауапкершілікке тартылмайды.
5. Осы шарттың әрекеті қызметкерге сеніп тапсырылған мемлекеттік мекеменің материалдық құндылықтары және ақшаларымен жұмыстың бүкіл уақытына қолданылады.
6. Осы шарт бірдей заң күші бар екі данада жасалды, оның біреуі ______________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
"Әкімшілікте", ал екіншісі "Қызметкерде".
Шарт тараптарының реквизиттері:
Әкімшілік                                    Қызметкер
____________________                      ___________________
____________________                      ___________________
____________________                      ___________________
Шарт тараптарының қолы:
Әкімшілік                                    Қызметкер
____________________                      ___________________
____________________                      ___________________
____________________                      ___________________
М.О.          Шарт жасалған күн ___________________________
Осы үлгі бойынша N 395-нысанның барлық беттері басылатын болсын
Жануардың түрі ____________________
Жасы бойынша тобы _________________
__________________________________________________________________________
|Күні|мемо.|Жануар.| Жазбаның мазмұны | Жануар.|    Дебет      |    Кредит
|    |риал.|  дың  |(жануар қайдан ке.|  дың   |_______________|__________
|    | дық |түскен |ліп түсті немесе  |түгендеу|саны|сал.|сома.|саны|сал.|с
|    |_____| күні  | қайда әкетілді,  | нөмірі |    |мағы| сы  |    |мағы|о
|    |ордер|       |салмағы және бас. |        |    | кг |     |    | кг |м
|    |дің N|       |     қалар.)      |        |    |    |     |    |    |а
|____|_____|_______|__________________|________|____|____|_____|____|____|с
|    |     |       |                  |        |    |    |     |    |    |ы
|____|_____|_______|__________________|________|____|____|___|_|____|____|_
|____|_____|_______|__________________|________|____|____|___|_|____|____|_
|____|_____|_______|__________________|________|____|____|___|_|____|____|_
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
N Мұқабаның үлгісі
N 395-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
_______________________________              1998 ж. 1.12. N 548
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Жануарларды есепке алу кітабы
396-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
____________________________         Қазынашылық департаменті бекіткен
Мемлекеттік мекеменің атауы                1998 ж. 1.12. N 548
(орталықтандырылған бухгалтерия)
13-Мемориалдық ордер
______ ж. _______________
Материалдардың шығысы жөніндегі жинақтау ведомосы
__________________________________________________________________________
|р/н|Күні|Құжат |Құжаттың|  Қосымша шот кредиті  |  Қосымша шот дебеті
|NN |    |нөмірі| атауы  |_______________________|________________________
|   |    |      |        |                       |    200      |     |  |
|   |    |      |        |                       |_______|_____|_____|__|__
|   |    |      |        |                       |ерекше.|сома.|ерек.|со|
|   |    |      |        |                       |  лік  | сы  |шелік|ма|
|   |    |      |        |                       |       |     |     |сы|
|___|____|______|________|_______________________|_______|_____|_____|__|__

1 !  2  !    3   !      4     ! 5! 6 !7 !8 ! 9 !10  ! 11! 12 ! 13!14!
_____________________________________________________________________!
продолжение таблицы
______________________________________
В том числе по государствен. учрежден.!
(материально-ответственным лицам)     !
--------------------------------------!
!    !   !    !   !   !   !   !   !
--------------------------------------!
15 ! 16 ! 17! 18 ! 19! 20!21 ! 22! 23!
--------------------------------------!
Сумма оборотов по кредиту субсчетов___________________________
Исполнитель__________ __________ _____________________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер________ ______________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Приложение на______листах
Форма N 397
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование            приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Утверждаю:
Руководитель государственного учреждения
_________ _________________
подпись   фамилия, и., о.
"____"______________ 199_г.
Ведомость на выдачу кормов и фуража за______________ _____г.
_______________________________________________________________________
Чис !Вид   !Коли!         Наименование кормов             !Расписка в !
ла  !живот !чест!-----------------------------------------!получении  !
меся!ных   !во  !         !          !          !         !           !
ца  !      !кор !---------!----------!----------!---------!           !
!      !мов !нор!выда !нор !выда !нор !выда !нор !выда!           !
!      !    !ма !но   !ма  ! но  ! ма ! но  ! ма ! но !           !
----------------------------------------------------------------------!
!      !    !   !     !    !     !    !     !    !    !           !
----------------------------------------------------------------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Оборотная сторона формы N 397
_______________________________________________________________________
Чис ! Вид  !Коли!         Наименование кормов             !Расписка в !
ла !живот !чест!-----------------------------------------!получении  !
меся!ных   !во  !         !          !          !         !           !
ца  !      !кор !---------!----------!----------!---------!           !
!      !мов !нор!выда !нор !выда !нор !выда !нор !выда!           !
!      !    !ма !но   ! ма ! но  ! ма ! но  ! ма ! но !           !
----------------------------------------------------------------------!
!      !    !   !     !    !     !    !     !    !    !           !
----------------------------------------------------------------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
!      !    !   !     !    !     !    !     !    !    !           !
!      !    !   !     !    !     1    !     !    !    !           !
----------------------------------------------------------------------!
Всего           !   !     !    !     !    !     !    !    !    х      !
----------------------------------------------------------------------!
Цена за единицу !   !     !    !     !    !     !    !    !    х      !
----------------------------------------------------------------------!
Сумма           !   !     !    !     !    !     !    !    !    х      !
----------------------------------------------------------------------!
Выдал _______________ _______________ ______________________
должность         подпись       фамилия, и.,о.
Проверил и расценил бухгалтер_____________ __________________
подпись       фамилия, и.,о.
Форма N 398
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________       Министерства финансов Республики Казахстан
наименование             приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер 11
за_________________ _____г.
Свод накопительных ведомостей по приходу продуктов питания
______________________________________________________________________
N N!Материально-ответственное!Код бюд!   Наименование поставщиков     !
п/п!           лицо          !жетной !--------------------------------!
!                         !орган. ! ! ! !  !  !  !  !  !  ! Итого  !
----------------------------------------------------------------------!

| 1 |  2 |   3  |    4   |  5 | 6 | 7 | 8 | 9    |  10   | 11  |  12 |13|14
|___|____|______|________|_______________________|_______|_____|_____|__|_
|   |    |      |        |                       |       |     |     |  |
_____________________________________________________
|Оның ішінде мемлекеттік мекемелер бойынша           |
|    (материалдық жауапты тұлғалар)                  |
|___|____|______|________|____________________________
| 15| 16 |  17  |   18   |  19  |  20  |  21  |  22  |
____________________________________________________|
Қосымша шоттар кредиті бойынша айналым сомасы __________________
Атқарушы ______________ ______________ ________________________
(лауазымы)      (қолы)       (қолының толық жазылуы)
Бас бухгалтер ___________ _______________________
(қолы)      (қолының толық жазылуы)   Қосымшасы___парақ
___________________________                N 397-нысан
Мемлекеттік мекеменің атауы           Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Бекітемін:
Ұйым меңгерушісі
______________ __________________________
қолы             аты-жөні, тегі
199__ж. "___"___________
Жем-шөп пен мал азығын берудің _______ жылғы _________________
Ведомосы __________________________________________________________________________
|Айы |Жануарлар|Жем. |           Жемшөп атауы                        |Алу
|күні|   түрі  |шөп  |_______________________________________________|кезін
|    |         |көле.|           |            |           |          |дегі
|    |         | мі  |___________|____________|___________|__________|қол
|    |         |     |мөлше|беріл|мөлше|беріл.|мөлше.|бер.|мөлше.|бе.|хат
|    |         |     |  рі | гені| рі  | гені | рі   |ілге| рі   |ріл|
|    |         |     |     |     |     |      |      |ні  |      |ге.|
|    |         |     |     |     |     |      |      |    |      |ні |
|____|_________|_____|_____|_____|_____|______|______|____|______|___|_____
|____|_________|_____|_______________________________________________|_____
|____|_________|_____|_____|_____|_____|______|______|____|______|___|_____
|____|_________|_____|_____|_____|_____|______|______|____|______|___|_____
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
N 397-нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
|Айы |Жануарлар|Жем. |           Жемшөп атауы                        |Алу
|күні|   түрі  |шөп  |_______________________________________________|кезін
|    |         |көле.|           |            |           |          |дегі
|    |         | мі  |___________|____________|___________|__________|қол
|    |         |     |мөлше|беріл|мөлше|беріл.|мөлше.|бер.|мөлше.|бе.|хат
|    |         |     |  рі | гені| рі  | гені | рі   |гені| рі   |ріл|
|    |         |     |     |     |     |      |      |    |      |ге.|
|    |         |     |     |     |     |      |      |    |      |ні |
|____|_________|_____|_____|_____|_____|______|______|____|______|___|_____
|____|_________|_____|_______________________________________________|_____
|____|_________|_____|_____|_____|_____|______|______|____|______|___|_____
|____|_________|_____|_____|_____|_____|______|______|____|______|___|_____
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Барлығы ......                                                         х
Бірліктің бағасы .........                                             х
Сомасы ..........                                                      х
Берген _______________ ____________ ___________________
лауазымы      қолы         тегі, аты-жөні
Тексерген және баға берген бухгалтер ______________ ________________
қолы         тегі, аты-жөні
N 398-нысан
_______________________    Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мекеменің атауы        Қазынашылық департаменті бекіткен
(орталықтандырылған бухгалтерияның)       1998 ж. 1.12. N 548
N 11-мемориалдық ордер
________ жылғы _____________
Тамақ өнімдерінің кірісі жөніндегі жинақтау ведомосының жиынтығы
__________________________________________________________________________
|р/н|Материалдық жауапты|Мемле. |            Жеткізушінің атауы
|NN |     тұлға         |кеттік |__________________________________________
|   |                   |мекеме.|                                      |Жи.
|   |                   |нің коды                                      |ыны
|___|___________________|_______|______________________________________|___

1 !            2            !  3    !4!5!6!7 ! 8! 9!10!11!12! 13     !
----------------------------------------------------------------------!
продолжение таблицы
___________________________
Кредит субсчета 179       !
---------------------------!
Дебет счетов              !
---------------------------!
"061" !"066" !   !    !    !
---------------------------!
14   ! 15   ! 16! 17 ! 18 !
---------------------------!
Исполнитель__________ __________ _______________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер________ ______________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Приложение на______листах
Образец 1-й страницы формы N 399
________________________________________
наименование государственного учреждения
Накопительная ведомость по расходу продуктов питания
________________________________________________________________________
Номен!Наименование!Еди!Числа месяца  !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
кла  !продуктов пи!ни !--------------!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
тур  !тания       !ца !Число довольст!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
ный N!            !из !вующихся      !---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!            !ме !--------------!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!            !ре !Израс!Цена!Сум!                                  !
!            !ния!ходо !за  !ма !                  Количество      !
!            !   !вано !еди !   !                                  !
!            !   !     !ницу!   !                                  !
------------------------------------------------------------------------!
!Мясо (говяди!   !                                                 !
!на, барани- !кг !                                                 !
!на)         !   !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Свинина     ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Птица       ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Субпродукты !   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!мясные (пе- !   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!чень, почки,!   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!язык, мозги)! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Колбаса варе!   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!ная         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Сардельки,  !   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!сосиски     ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Рыба        ! кг!-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Сельди      ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!            !   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!Масло сливоч!   !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!ное         !кг !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Масло топле !   !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!ное         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Маргарин    ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Масло расти !   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!тельное     ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
________________________________________________________________________!
!Молоко све- !   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!жее         ! л !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Молоко сгу- !   !                                                 !
!щенное      !кг !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Кефир       !л  !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Сметана     !кг !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Творог      ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Сыр         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Яйцо        !шт !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Молочные сме!   !                                                 !
!си          !кг !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Мука пшенич !   !                                                 !
!ная         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Крахмал     ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Крупа гречне!   !                                                 !
!вая         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Крупа манная! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Рис         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Пшено       ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
________________________________________________________________________!
оборотная сторона страницы 1-й формы N 399
________________________________________________________________________
Номен!Наименование!Еди!Числа месяца  !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
кла  !продуктов пи!ни !--------------!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
тур  !тания       !ца !Число довольст!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
ный N!            !из !вующихся      !---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!            !ме !--------------!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!            !ре !Израс!Цена!Сум!                                  !
!            !ния!ходо !за  !ма !                  Количество      !
!            !   !вано !еди !   !                                  !
!            !   !     !ницу!   !                                  !
------------------------------------------------------------------------!
!Лапша, верми!   !     !    !   !   !   !   !   !   !   !   !   !  !
!шель, рожки ! кг!-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Макароны    ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Геркулес    ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Горох       ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Сахар рафи- !   !                                                 !
!над         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Сахарный пе-!   !                                                 !
!сок         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Варенье,    !   !                                                 !
!джем        ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Повидло раз-!   !                                                 !
!ное         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Конфеты фрук!   !                                                 !
!тово-ягодные! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Печенье раз-!   !                                                 !
!ное         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Компот (сухо!   !                                                 !
!фрукты)     ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Кисель сухой! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Яблоки      ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Картофель   ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Капуста све-!   !                                                 !
!жая и кваше-!   !                                                 !
!ная         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Лук         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Морковь     ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
________________________________________________________________________!
!Свекла      ! кг!-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
________________________________________________________________________!
!Хлеб пшенич-!   !                                                 !
!ный         !кг !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Хлеб ржанной! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Кофе        ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
!Чай         ! " !-----!----!---!---!---!---!---!---!---!---!---!--!
________________________________________________________________________!
Прилагается______________________штук меню-требований
Образец 2-й страницы формы N 399
Форма N 399
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
_________________________________________
!                  Код                   !
!----------------------------------------!
!Государст- !материально-ответст!операции!
за_______________ ____г.     !венные уч- !венного лицо       !        !
!реждения   !                   !        !
!----------------------------------------!
!-----------!-------------------!--------!
Материально-ответственное лицо_______________
_______________________________________________________________________
!   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !
---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!
_______________________________________________________________________!
израсходованных продуктов питания
_______________________________________________________________________
!   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !
---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!
_______________________________________________________________________!
Оборотная сторона 2-й страницы формы N 399
______________________________________________________________________
!   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !
---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!
_______________________________________________________________________!
израсходованных продуктов питания
_______________________________________________________________________
!   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !   !
---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!---!
_______________________________________________________________________!
Проверил                           Составил
Форма N 410
Утверждена Департаментом Казначейства
_________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование             приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Утверждаю:
Руководитель государственного учреждения
_________ _________________
подпись   фамилия, и., о.
"____"______________ ____г.
Ведомость выдачи материалов на нужды государственного учреждения
за ______________________ _____г.
_______________________________________________________________________
Дата!Код!Наименование!Цена!Коли!Сумма!На какую цель!Кому выданы!Подпись!
выда!   !материалов  !    !чест!     !выданы мате- !материалы  !получа !
чи  !   !            !    !во  !     !риалы        !           !чателя !
-----------------------------------------------------------------------!
----!---!------------!----!----!-----!-------------!-----------!-------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
____________________
Графы "Сумма" и "Код" заполняются бухгалтерской службой
Материалы выданы _____________ __________ ____________
должность      подпись   фамилия, и.,о.
Печатать с оборотом без верхней титульной части. Подпись печатать на обороте.
Форма N 411
Утверждена Департаментом Казначейства
_______________________      Министерства финансов Республики Казахстан
наименование            приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер 12
за_________________ _____г.
Свод накопительных ведомостей по расходу продуктов питания
______________________________________________________________________
N N!Материально-ответственное!Код бюд!Кредит  ! Дебет субсчетов      !
п/п!           лицо          !жетной !субсчета!----------------------!
!                         !органи ! О61    !200!  !  !   !  230   !
!                         !зации  !        !   !  !  !   !  140   !
---------------------------------------------------------------------!

| 1 |         2         |   3   | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
|___|___________________|_______|___|___|___|___|___|___|____|____|____|___
|   |                   |       |   |   |   |   |   |   |    |    |    |
____________________________
|179 қосымша шотының кредиті |
|____________________________|
|Қосымша шоттардың дебеті    |
|____________________________|
|061   |066   |      |       |
|______|______|______|_______|
| 15   | 16   |  17  |   18  |
____________________________|
Атқарушы _______________ ____________ __________________
(лауазымы)     (қолы)       (қолының толық жазылуы)
Бас бухгалтер _____________ __________________        Қосымшасы _____ бет
(қолы)       (қолының толық жазылуы)
N 399-нысанның 1-бетінің үлгісі
______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
Тамақ өнімдерінің кірісі жөніндегі жинақтау ведомосы
__________________________________________________________________________
|Но. |Тамақ өнімдерінің|Өлшем     |   Айы-күні       |    |     |    |
|мен.|  атауы          |бірлігі   |_________________ |    |     |    |
|кла.|                 |          |Қанағат.лар       |    |     |    |
|тура|                 |          |  саны            |    |     |    |
|лық |                 |          |__________________|____|_____|____|____
| N  |                 |          |Жұм.|Бірлік|Сомасы|    Саны  |    |
|    |                 |          |сал.| тің  |      |    |     |    |
|    |                 |          | ғы |бағасы|      |    |     |    |
|____|_________________|__________|____|______|______|____|_____|____|_____
|    |Ет(сиыр еті, қой |   кг     |
|    |еті) Шошқа еті   |   "      |
|    |Құс еті ....     |          |
|    |Қосымша ет өнім. |          |
|    |дері (бауыр, бүй.|          |
|    |рек, тіл, ми)    |          |
|    |Пісірілген       |          |
|    |колбаса ........ |          |
|    |Сарделька,       |          |
|    |сосиска .......  |          |
|____|_________________|__________|_______________________________________
|    |Балық .......... |   кг     |
|    |Сельдь (май      |          |
|    |шабақ) ........  |          |
|    |                 |          |
|    |Сары май         |   кг     |
|    |Шыжғырылған май  |    "     |
|    |Сало             |    "     |
|    |Маргарин         |    "     |
|    |Өсімдік майы     |    "     |
|    |                 |          |
|    |Жаңа сауылған сүт|    л     |
|    |Қоюлатылған сүт  |Салмағы кг|
|    |Айран ........   |    л     |
|    |Қаймақ ........  |   кг     |
|    |Сүзбе .........  |          |
|    |Ірімшік ......   |          |
|    |Жұмыртқа ....... |   шт     |
|    |Сүт қоспалары    |   кг     |
|    |Бидай ұны        |          |
|    |Крахмал          |          |
|    |Қара құмық       |          |
|    |жармасы          |          |
|    |Ұнтақ жарма      |          |
|    |Күріш            |          |
|    |Бидай            |          |
|____|_________________|__________|________________________________________
N 399-нысанның 1-бетінің арғы беті
__________________________________________________________________________
|Но. |Тамақ өнімдерінің|Өлшем     |   Айы-күні       |    |     |    |
|мен.|  атауы          |бірлігі   |_________________ |    |     |    |
|кла.|                 |          |Қанағат.лар       |    |     |    |
|тура|                 |          |  саны            |    |     |    |
|лық |                 |          |__________________|____|_____|____|____
| N  |                 |          |Жұм.|Бірлік|Сомасы|    Саны  |    |
|    |                 |          |сал.| тің  |      |    |     |    |
|    |                 |          | ғы |бағасы|      |    |     |    |
|____|_________________|__________|____|______|______|____|_____|____|_____
|    |Кеспе, верм.,    |   кг     |
|    |түтік кеспе      |   "      |
|    |Макарондар ..... |          |
|    |Геркулес ....... |          |
|    |Бұршақ ..........|          |
|    |Рафинад қанты ...|          |
|    |Құмшекер ......  |          |
|    |Қайнатпа, джем . |          |
|    |Әр түрлі тосап . |          |
|    |Жеміс-жидек      |          |
|    |кәмпиті          |          |
|    |Әр түрлі печенье |          |
|    |Компот (жеміс.   |          |
|    |қақтары) ......  |          |
|    |Құрғақ кисель    |          |
|    |Алма .........   |          |
|    |Картоп ......    |          |
|    |Жаңа үзілген     |          |
|    |және ашытқан     |          |
|    |капуста ......   |          |
|    |Пияз .........   |          |
|    |Сәбіз ........   |          |
|____|_________________|__________|________________________________________
|    |Қызылша ........ |   кг     |
|    |                 |          |
|    |Бидай наны       |          |
|    |Қара бидай нан   |          |
|    |Кофе             |          |
|    |Шай              |          |
|____|_________________|__________|________________________________________
Мәзірлік-талаптың _________________________ данасы ұсынылып отыр.
N 399-нысанның 2-бетінің үлгісі
N 399-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
________________________________________
|            Код                         |
|________________________________________|
| Ұйымның | материалдық  | операцияның   |
|         | жауапты тұлғ.|               |
|_________|______________|_______________|
|_________|______________|_______________|
_______ жылғы _________________
Материалдық жауапты тұлға ________________
__________________________________________________________________________
|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|__ |___|___|___|___|___|___|__
|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|__ |___|___|___|___|___|___|__
жұмсалған тамақ өнімдерінің
__________________________________________________________________________
|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|__ |___|___|___|___|___|___|__
|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|__ |___|___|___|___|___|___|__
N 410-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
____________________________           Қазынашылық департаменті бекіткен
Мемлекеттік мекеменің атауы               1998 ж. 1.12. N 548
Бекітемін:
Ұйымның басшысы
__________ ________________
қолы     тегі, аты-жөні
_____ ж. "___"______
Ұйым мұқтаждықтары үшін материалдар берудің ведомосы
_______жылғы__________
__________________________________________________________________________
|Берілген|Коды|Материалдардың|Бағасы|Саны|Сомасы|Материалдар|Материалдар|А.
| күні   |    |  атауы       |      |    |      |қандай мақ.|   кімге   |лу
|        |    |              |      |    |      |   сатқа   |  берілді  |шы
|        |    |              |      |    |      |  берілді  |           |ны
|        |    |              |      |    |      |           |           |ң
|        |    |              |      |    |      |           |           |қо
|        |    |              |      |    |      |           |           |лы
|________|____|______________|______|____|______|___________|___________|__
|________|____|______________|______|____|______|___________|__________ |
|________|____|______________|______|____|______|___________|__________ |__
|________|____|______________|______|____|______|___________|__________ |__
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
__________________________
"Сома" және "Код" бағандарын бухгалтерлік қызмет толтырады.
Материалдарды берген _______________ _______________ _______________
лауазымы        қолы          тегі, аты-жөні
Жоғары титулдық бөліксіз арғы бетімен басылсын. Қол арғы бетте басылсын.
_____________________________                  411-нысан
Мемлекеттік мекеменің атауы             Қазақстан Республикасы Қаржы
(орталықтандырылған бухгалтерия)         министрлігінің Қазынашылық
департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
12-Мемориалдық ордер
______жылғы _________
Тамақ өнімдерінің шығысы жөніндегі
жинақтау ведомосының жиыны
__________________________________________________________________________
|р/с|Материалдық жауапты|Мемлекет.|Қосалқы шоттың|    Қосалқы шоттың
|NN |       тұлға       |тік меке.|  кредиті     |       дебеті
|   |                   |менің    |    061       |________________________
|   |                   | коды    |              | 200 |   |   |    |  230
|   |                   |         |              |     |   |   |    |  140
|___|___________________|_________|______________|_____|___|___|____|______

1 !            2            !    3  !    4   ! 5 ! 6!7 ! 8 !   9    !
---------------------------------------------------------------------!
Исполнитель__________ __________ _______________________
(должность) (подпись) (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер________ ______________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Приложение на______листах
Форма N 429
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________ Министерства финансов Республики Казахстан
наименование приказом от 1 декабря 1998 г. N 548 государственного учреждения
Утверждаю
Руководитель государственного учреждения
__________  _____________
подпись   и.,о. фамилия
"____"______________ ____г.
Акт о приемке материалов
________________________
!  Номер   !Дата состав-!
!документа ! ления      !
!----------!------------!
!----------!------------!
Место составления акта___________________________________________
Начало приемки____ч.___мин. Окончание приемки___ч._____мин.
Принят и осмотрен груз, прибывший по счету N_____ "__"_________ ___г.
Удостоверение о качестве (сертификат) N______ со станции______________
по сопроводительному транспортному документу N__"__"___ __г. в вагонах N__
Отправитель_______________________________________________________________
наименование и адрес
Поставщик_________________________________________________________________
наименование и адрес
Получатель________________________________________________________________
наименование и адрес
Дата отправки продукции со станции (пристани, порта) или со склада
отправителя_____________
Договор N_____ от "___"_______ ___г. на поставку продукции.
Дата и номер телефонограммы или телеграммы о вызове отправителя
(заготовителя)_________
По сопроводительным транспортным документам значилось
_______________________________________________________________________
Знак, !Количест!Вид упа!Наименование  !   Масса груза    !Особые отметки!
марка,!во мест !ковки  !продукции, то-!------------------!отправителя по!
пломба!        !       !вара (груза)  !отправи-!дороги,  !накладной     !
!        !       !или номера кон!тель    !пристани !              !
!        !       !тейнеров      !        !         !              !
------------------------------------------------------------------------!
1   !    2   !    3  !       4      !   5    !     6   !    7         !
------------------------------------------------------------------------!
Дата и время
час.
________________________________________________________________________
Прибытия на станцию!Выдачи груза орга!Вскрытие вагона и !Доставки на    !
(пристань, порт) на!ном транспорта   !других транспорт- !склад получате-!
значения          !                 !ных средств       !ля             !
------------------------------------------------------------------------!

| 1 |         2         |    3    |      4       |  5  | 6 | 7 |  8 |    9
|___|___________________|_________|______________|_____|___|___|____|______
Атқарушы _____________ _________ _________________________
(лауазымы)    (қолы)    (қолының толық жазылуы)
Бас бухгалтер ____________ _________________________
(қолы)     (қолының толық жазылуы)
Қосымша_________бет
N 429-нысан
___________________________          Қазақстан Республикасы Қаржы
Мемлекеттік мекеменің атауы     министрлігінің Қазынашылық департаменті
бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Бекітемін:
Ұйымның басшысы
________ ______________
қолы     аты-жөні, тегі
_____ ж. "____"_________
Материалдарды қабылдау туралы акт
_________________________
|  Құжат    | Құрастырған |
| нөмірі    |    күні     |
|___________|_____________|
|___________|_____________|
Акт құрастырылған орын_______________________________________________
Қабылдаудың басталуы _____ с. __ мин. Қабылдаудың аяқталуы ___с.  мин.
N____ шот б-ша келіп жеткен жүк _____ ж. "___"_______ қабылданды және
қаралды.
N_____ көліктік ілеспе құжат б-ша __________станциясынан N_____
вагондарда сапасы туралы N____ куәлік (сертификат) ______ ж. "____"_______
Жөнелтуші____________________________________________________________
атауы және мекен-жайы
Жеткізуші____________________________________________________________
атауы және мекен-жайы
Алушы  ______________________________________________________________
атауы және мекен-жайы
Станциядан (бекеттен, порттан) не.се______ жөнелтушінің қойма-н
өнімді жөнелткен күн
Өнімді жеткізуге арналған ____ ж. "____"_______ N ____ шарт.
Жөнелтушіні (дайындаушыны) шақыру туралы телефонограмманың немесе
телеграмманың күні мен нөмірі
Көліктік ілеспе құжаттар бойынша болғаны
__________________________________________________________________________
|Белгісі,|Орын|Буманың |Өнімнің, тауардың(жүктің)| Жүктің салмағы |Жүк құ.
|маркасы,|саны| түрі   |атауы немесе контейнерлер|________|_______|жат б-ша
|пломбасы|    |        |           нөмірі        |жөнелту.|жолдың,|жөнелту
|        |    |        |                         |  ші    |бекет. |шінің
|        |    |        |                         |        | тің   |ерекше
|        |    |        |                         |        |       |белгіл.
|________|____|________|_________________________|________|_______|________
|   1    | 2  |    3   |           4             |   5    |   6   |    7
|________|____|________|_________________________|________|_______|________
|________|____|________|_________________________|________|_______|________
|________|____|________|_________________________|________|_______|________
|________|____|________|_________________________|________|_______|________
Күні мен уақыты                          сағ.
__________________________________________________________________________
| Белгіленген станцияға    |  Көліктік ұйым |Вагон мен басқа да  |Алушының
| (бекет, порт) жету       | арқылы жүкті   |көлік құралдарын ашу|қоймасына
|                          |     беру       |                    | жеткізу
|__________________________|________________|____________________|_________

1          !         2       !         3        !       4       !
------------------------------------------------------------------------!
2-ая страница формы N 429
Условия хранения продукции на складе получателя________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Состояние тары и упаковки в момент осмотра продукции___________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Количество недостающей продукции определено____________________________
_______________________________________________________________________
взвешиванием, счетом мест, обмером и т.п.
Другие данные__________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
3-я страница формы N 429
_______________________________________________________________
Материальные ценности !Единица  !     По документам          !
------------------------!измерения!----------------------------!
наименование !номенкла- !         !сорт!количество!цена!сумма  !
сорт, размер,!турный N  !         !    !          !    !       !
марка        !          !         !    !          !    !       !
---------------------------------------------------------------!
1     !    2     !    3    !  4 !    5     ! 6  !   7   !
---------------------------------------------------------------!
продолжение таблицы
______________________________________________________
!Код  !Склад!Код   !корреспондирующий  !Номер   !     !
!орга !     !постав!     счет          !сопрово-!     !
!низа !     !щика  !-------------------!дительно!     !
!ции  !     !      !счет,   !код ана-  !го доку-!     !
!     !     !      !субсчет !литичес-  !мента   !     !
!     !     !      !        !кого уче- !        !     !
!     !     !      !        !та        !        !     !
!-----------------------------------------------!     !
Фактически оказалось !Поряд! Брак и бой    !Недостачи ! Излишки!Но-  !
---------------------!ковый!---------------!----------!--------!мер  !
сорт!коли!цена!сумма !N за !количест!сумма !коли !сум !коли!сум!пас- !
!чест!    !      !писи !во      !      !чест !ма  !чест!ма !порта!
!во  !    !      !по   !        !      !во   !    !во  !   !     !
!    !    !      !склад!        !      !     !    !    !   !     !
!    !    !      !ской !        !      !     !    !    !   !     !
!    !    !      !кар  !        !      !     !    !    !   !     !
!    !    !      !точке!        !      !     !    !    !   !     !
---------------------------------------------------------------------!
8  ! 9  ! 10 ! 11   !  12 !   13   !  14  !  15 ! 16 ! 17 ! 18! 19  !
---------------------------------------------------------------------!

|            1             |       2        |         3          |     4
|__________________________|________________|____________________|_________
N 429-нысанның 2-беті
Алушының қоймасында өнімдерді сақтаудың шарттары ____________________
______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Өнімдерді қарау сәтіндегі ыдыс пен буманың жағдайы____________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Жетіспейтін өнімдердің саны _________________________ анықталды
_______________________________________________________________________
өлшеумен, орнын есептеумен, кем өлшеумен және с.с.
Басқа да деректер_____________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
N 429-нысанның 3-беті
__________________________________________________________________________
|  Материалдық       | Өлшем |   Құжаттар бойынша    |    Нақты шыққаны
|  құндылықтар       |бірлігі|                       |
|____________________|       |_______________________|_____________________
|  Атауы,     |номен.|       |сорты|саны|бағасы|сома.|сорты|саны|бағасы|со
|сорты,мөлшері|клату.|       |     |    |      |     |     |    |      |ма
|  маркасы    |ралық |       |     |    |      |     |     |    |      |сы
|             |  N   |       |     |    |      |     |     |    |      |
|_____________|______|_______|_____|____|______|_____|_____|____|______|___
|      1      |   2  |   3   |  4  | 5  |   6  |  7  |  8  |  9 |  10  |11
|_____________|______|_______|_____|____|______|_____|_____|____|______|___
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
|Ұйымның| Қойма |Жеткізуші.|  Корреспонденцияланатын  |Ілеспе құжаттың|
| атауы |       |нің коды  |         шот              |    нөмірі     |Төл.
|       |       |          |__________________________|               |құ.
|       |       |          | шот,  |  талдамалы есеп  |               |жат
|       |       |          |қосал. |       коды       |               |нөмі
|       |       |          | шот   |                  |               |рі
|_______|_______|__________|_______|__________________|_______________|
|       |Қойма  |  Ахау және сойыс |   Кем шығу       |   Артығы      |
|       |карточ.|__________________|__________________|_______________|
|       | касы  | саны |  сомасы   | саны   | сомасы  | саны | сомасы |
|       | б-ша  |      |           |        |         |      |        |
|       |жазба. |      |           |        |         |      |        |
|       | ның   |      |           |        |         |      |        |
|       |рет N  |      |           |        |         |      |        |
|_______|_______|______|___________|________|_________|______|________|____
|       |  12   |  13  |    14     |   15   |   16    |  17  |   18   |  19
|_______|_______|______|___________|________|_________|______|________|____

4-я страница формы N 429
Заключение комиссии____________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Приложение. Перечень прилагаемых документов____________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
С правилами приемки материальных ценностей по количеству, качеству и
комплектности все члены комиссии ознакомлены и предупреждены о том,
что они несут ответственность за подписание акта, содержащего данные,
не соответствующие действительности.
__________ __________ ________________ _____________________________
должность   подпись    и.,о., фамилия  номер и дата выдачи документа
о полномочиях и наименование
государственного учреждения,
выдавшего документы
__________ __________ ________________ _____________________________
должность   подпись    и.,о., фамилия  номер и дата выдачи документа
о полномочиях и наименование
государственного учреждения,
выдавшего документы
__________ __________ ________________ _____________________________
должность   подпись    и.,о., фамилия  номер и дата выдачи документа
о полномочиях и наименование
государственного учреждения,
выдавшего документы
Материальные ценности приняты и оприходованы "___"_________ ____г.
Заведующий складом ______________  _________________________
(подпись)       (расшифровка подписи)
______________________
наименование                        Форма N 431
государственного учреждения          Утверждена Департаментом Казначейства
______________________               Министерства финансов Республики
Казначейства                         приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Ф.И.О. получателя
Утверждаю:
Руководитель государственного учреждения
___________ ___________________
подпись      фамилия, и.,о.
Заборная карта N_____                       "___"_____________ ____г.
!-----------------------------------------!
!Месяц! Код !Матери! Код !Корреспон!Специ-!
! год !орга !ально-!опера!дирующий !фика  !
!     !низа !от-   !ции  ! счет    !расхо-!
!     !ции  !ветств!     !---------!дов   !
!     !     !лицо  !     !счет,!код!      !
!     !     !      !     !суб  !ана!      !
!     !     !      !     !счет !ли !      !
!     !     !      !     !     !тич!      !
!     !     !      !     !     !уче!      !
!     !     !      !     !     !та !      !
!-----------------------------------------!
!-----!-----!------!-----!-----!---!------!
______________________________________________________________________
Наименование !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
сорт, размер,!    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
марка        !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
---------------------------------------------------------------------!
Единица изме !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
рения        !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
---------------------------------------------------------------------!
Цена         !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
---------------------------------------------------------------------!
Номенклатурн.!    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
номер        !    !    !   !     !     !      !     !     !   !Сумма !
!    !    !   !     !     !      !     !     !   !к выда!
!    !    !   !     !     !      !     !     !   !че    !
---------------------------------------------------------------------!
Количество   !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
--------------------------------------------------------------!      !
Сумма        !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
---------------------------------------------------------------------!
Лимит        !    !    !   !     !     !      !     !     !   !      !
---------------------------------------------------------------------!
N п/п ! дата !Отпу!Отпу!От !Отпу !Отпу !Отпуще!Отпу !Оплачива !Под-  !
!      !щено!щено!пу !щено !щено !но    !щено !емая тара!пись  !
!      !    !    !ще !     !     !      !     !         !      !
!      !    !    !но !     !     !      !     !         !      !
---------------------------------------------------------------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
продолжение таблицы
_______________________
Тара         !
-----------------------!
!            !
!            !
!            !
----------!------------!
----------!------------!
Возврат         !
----------!------------!
----------!------------!
----------!------------!
______________________
наименование                        Форма N 434
государственного учреждения      Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
Подразделение_____________        приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Утверждаю:
Руководитель государственного учреждения
___________ ___________________
подпись      фамилия, и.,о.
"___"_____________ ____г.
Накладная (требование)
_______________________________________________________________________
Номер!Дата!Код орга!Код опе!Склад (от-!Получа!Специфи!Корреспондирующий!
доку !сос-!низации !рации  !правитель)!тель  !ка рас-!       счет      !
мента!тав !        !       !----------!------!ходов  !-----------------!
!ле -!        !       !Получатель!Отпра !       !счет,суб-!код ана!
!ния !        !       !          !витель!       !счет     !литичес!
!    !        !       !          !      !       !         !учета  !
-----------------------------------------------------------------------!
!    !        !       !----------!------!       !         !       !
-----!----!--------!-------!----------!------!-------!---------!-------!
Основная (цель)__________________________________________________
Кому__________________________Через кого_________________________
Затребовал____________________Разрешил____________________________
_______________________________________________________________________
Название, сорт,    !Единица!Номенкла- !  Количество  !Цена     !Сумма  !
размер, марка      !измере !турный N  !--------------!         !       !
!ния    !          !затре-!отпуще-!         !       !
!       !          !бовано!но     !         !       !
-----------------------------------------------------------------------!
-------------------!-------!----------!------!-------!---------!-------!
-------------------!-------!----------!------!-------!---------!-------!
_______________________________________________________________________
Оборотная сторона формы N 4
_______________________________________________________________________
Название, сорт,    !Единица!Номенкла- !  Количество  !Цена     !Сумма  !
размер, марка      !измере !турный N  !--------------!         !       !
!ния    !          !затре-!отпуще-!         !       !
!       !          !бовано!но     !         !       !
-----------------------------------------------------------------------!
-------------------!-------!----------!------!-------!---------!-------!
-------------------!-------!----------!------!-------!---------!-------!
Всего отпущено_______________наименований на сумму________тенге____тиын
Отпуск разрешил                          Главный бухгалтер
Принял (получил)                         Сдал (выдал)
"___"__________ ____г.
______________________
наименование                             Форма N 457
государственного учреждения       Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Утверждаю:
Руководитель государственного учреждения
___________ ___________________
подпись      фамилия, и.,о.
"___"_____________ ____г.
Ведомость на списание горючего и смазочных материалов
с подотчета водителей
за_______________ ____г.
________________________________
(фамилия, имя, отчество водителя)
_______________________________________________________________________
N путе-!Да-!Мар!Гос. !Норма  !Пробег,!Остаток на!Получено!Фактически из-!
вого   !та !ка !номер!расхо- ! км.   ! начало   !        !расходовано   !
листа  !   !   !     !да бен-!       !----------!--------!--------------!
!   !   !     !зина   !       !коли!сумма!коли!сум!количест!сумма!
!   !   !     !на 100 !       !чест!     !чест!ма ! во     !     !
!   !   !     !км. про!       !во  !     !во  !   !        !     !
!   !   !     !бега, л!       !    !     !    !   !        !     !
------------------------------------------------------------------------!
1    ! 2 ! 3 !  4  !   5   !   6   !  7 !   8 !  9 !10 !   11   !  12 !
------------------------------------------------------------------------!
!   !   !Итого:       !       !    !     !    !   !        !     !
продолжение таблицы
______________________________________
Расход по норме  !Остаток на конец  !
-----------------!------------------!
количество!сумма !количество!сумма  !
-----------------!------------------!
13     !  14  !   15     !   16  !
------------------------------------
Составил _________________ ______________ ________________________
должность       подпись        фамилия, имя, отчество
Проверил _________________ ______________ ________________________
должность       подпись        фамилия, имя, отчество
Раздел 3
Малоценные и быстроизнашивающиеся
предметы
Журнал регистрации боя посуды
Форма N 325
Журнал ведется для списания разбитой посуды в государственных учреждениях, имеющих в своем составе столовые и пищеблок. Записи в журнале производятся соответствующими должностными лицами. Постоянно действующая комиссия следит за правильным ведением журнала и ежеквартально (ежемесячно) составляет акт на списание разбитой посуды, который утверждается руководителем государственного учреждения.

N 429-нысанның 4-беті
Комиссия шешімі ____________________________________________________
____________________________________________________________________
Қосымша. Қоса беріліп отырған құжаттардың тізімі____________________
_____________________________________________________________________
Комиссияның барлық мүшелері материалдық құндылықтарды қабылдаудың
саны, сапасы және жиынтықтылығы жөніндегі ережелермен танысты және
шындыққа сай келмейтін деректерді қамтитын актіге қол қойғандары үшін
жауапкершілікке тартылатындығы туралы ескертілді.
______________ __________ _______________ ___________________________
лауазымы        қолы     тегі, аты-жөні  өкілеттік туралы құжаттың нөмірі
мен берілген күні және құжаттарды
берген мемлекеттік мекеменің атауы
______________ ____________ _______________ ___________________________
лауазымы       қолы      тегі, аты-жөні  өкілеттік туралы құжаттың нөмірі
мен берілген күні және құжаттарды
берген мемлекеттік мекеменің атауы
_______________ ___________ ______________ ___________________________
лауазымы      қолы      тегі, аты-жөні  өкілеттік туралы құжаттың нөмірі
мен берілген күні және құжаттарды
берген мемлекеттік мекеменің атауы
Материалдық құндылықтар ___ ж."___"____________қабылданды және кіріске алынды.
Қойма меңгерушісі _______________ ________________________
(қолы)         (қолының толқы жазылуы)
N 431-нысан
_________________________    Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мекеменің атауы         Қазынашылық департаменті бекіткен
__________________________               1998 ж. 1.12. ғ. 548
алушының тегі, аты-жөні
Бекітемін:
Мемлекеттік мекеменің басшысы
____________ _________________
қолы       тегі, аты-жөні
_____ж. "___"_________________
______________________________________________________
N_____ Жинау   |Айы,|Органи.|Материал.|Операция|Корреспонден.|Шығыстар|
картасы      |жылы|зация. |дық жауап| коды   | цияланатын  |ерекше. |
|    | ның   |ты тұлға |        |     шот     | лігі   |
|    | коды  |         |        |_____________|        |
|    |       |         |        |шот,  |талда.|        |
|    |       |         |        |қосал.|малы  |        |
|    |       |         |        |қы    | есеп |        |
|____|_______|_________|________|______|______|________|
|    |       |         |        | шот  |      |        |
_______________|____|_______|_________|________|______|______|________|___
|Атауы |   |    |    |       |         |        |      |      |        |Ыд.
|сорты,|   |    |    |       |         |        |      |      |        |ыс
|мөл.рі|   |    |    |       |         |        |      |      |        |
|______|___|____|____|_______|_________|________|______|______|________|
|марка.|                                                               |
| сы   |                                                               |  |
|Өлшем |                                                               |  |
|бірлі.|                                                               |  |
|  гі  |                                                               |  |
|______|_______________________________________________________________|__|
|Бағасы|                                                               |  |
|______|_______________________________________________________________|__|
|Номен.|                                                     |Берілетін|  |
|клату.|                                                     |   сома  |  |
|ралық |                                                     |         |
|нөмір |                                                     |         |  |
|______|_____________________________________________________|_________|__|
|Саны  |                                                     |         |  |
|______|_____________________________________________________|_________|__|
|Сомасы|                                                     |         |  |
|______|_____________________________________________________|_________|__|
|Лимит |                                                     |         |  |
|______|_____________________________________________________|_________|__|
|р/|кү.|Жібе.|Жібе.|Жібе.|Жібе.|Жібе.|Жібе.|Жібе.|Төленетін  |   Қолы  |Қай
|б |ні |ріл. |ріл. |ріл. |ріл. |ріл. |ріл. |ріл. |  ыдыс     |         |та.
|__|___|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___________|_________|рым
|  |   |гені |гені |гені |гені |гені |гені |гені |     |     |         |
|__|___|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_________|___
|__|___|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_________|___
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
N 434-нысан
________________________  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мекеменің атауы     Қазынашылық департаменті бекіткен
Бөлімше_______________                1998 ж. 1.12. N 548
Бекітемін:
Ұйымның басшысы
_________ _______________
қолы    тегі, аты-жөні
______ ж. "___"_______
Жүк құжат (талап)
__________________________________________________________________________
|Құжат |Құрас.|Ұйымның|Операция.|Қойма(жө.|Алушы |Шығыстар|Корреспонденция
|нөмірі|тырған| коды  |ның коды |нелтуші) |      |ерекше. |   ланатын шот
|      | күні |       |         |_________|______| лігі   |________________
|      |      |       |         |Алушы    |Жөнел.|        | шот,  |талдамал
|      |      |       |         |         |туші  |        |қос.шот|есеп ко.
|      |      |       |         |         |      |        |       |ды
|______|______|_______|_________|_________|______|________|_______|________
|      |      |       |         |_________|______|        |       |
|______|______|_______|_________|_________|______|________|_______|________
Негізгі (мақсаты) _____________________________________________
Кімге ____________________ Кім арқылы__________________________
Талап еткен_______________ Рұқсат еткен _______________________
__________________________________________________________________________
|Атауы, сорты,   |Өлшем  |Номенкла.|         Саны           |Бағасы| Сомасы
|мөлшері, маркасы|бірлігі|туралық N|________________________|      |
|________________|_______|_________|талап етілгені|жіберіл. |      |
|                |       |         |              | гені    |      |
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
N 434-нысанның арғы беті
___________________________________________________________________________
|Атауы, сорты,   |Өлшем  |Номенкла.|         Саны           |Бағасы| Сомасы
|мөлшері, маркасы|бірлігі|туралық N|________________________|      |
|________________|_______|_________|талап етілгені|жіберіл. |      |
|                |       |         |              | гені    |      |
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
|________________|_______|_________|______________|_________|______|_______
__________ теңге___тиын сомасында барлығы _____________ атаулар жіберілді.
Босатуға рұқсат еттім                 Бас бухгалтер
Қабылдадым (алдым)                    Тапсырдым (бердім)
_____ ж. "___"________
N 457-нысан
________________________    Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мекеменің атауы      Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Бекітемін:
Ұйымның басшысы
____________ ______________
қолы        аты-жөні, тегі
Жанар және жағар материалдарды жүргізушілердің есебінен
шығаруға арналған ведомость
_____ ж. ________________
__________________________
(жүргізушінің тегі, аты-жөні)
__________________________________________________________________________
|жол пара.|Күні|Маркасы|Мем.нөмірі|100 км. жүріп|Жүріп| Бастапқы | Алынғаны
|ғының N  |    |       |          |өтуге шыққан |өту, | қалдығы  |
|         |    |       |          |бензин норма.| км. |__________|_________
|         |    |       |          |    сы, л.   |     |саны|сома.|саны|сома
|         |    |       |          |             |     |    | сы  |    |сы
|_________|____|_______|__________|_____________|_____|____|_____|____|____
|   1     | 2  |   3   |    4     |      5      |  6  | 7  |  8  | 9  |  10
|_________|____|_______|__________|_____________|_____|____|_____|____|____
__________________________________
| Нақты    |Норма б-ша |Соңындағы  |
|жұмсалғаны|  шығыс    |қалдығы    |
|__________|___________|___________|
|саны|сома.|саны|сомасы|саны|сомасы|
|    | сы  |    |      |    |      |
|____|_____|____|______|____|______|
| 11 | 12  | 13 |  14  | 15 |  16  |
|____|_____|____|______|____|______|
Жиыны:
Құрастырған _____________ ______________ ______________ аты-жөні, тегі
лауазымы
Тексерген _______________ ______________ ______________
лауазымы                                     аты-жөні, тегі
3 бөлім
Арзан қолды және тез тозатын заттар
Сынған ыдыстарды тіркеу журналы
N 325-нысан
Журнал өзінің құрамында асханалар мен азық-түлік блоктары бар мемлекеттік мекемелерде сынған ыдыстарды есептен шығару үшін жүргізіледі. Жазбаларды журналда тиісті лауазымды тұлғалар жүргізеді. Тұрақты жұмыс істейтін комиссия журналдың дұрыс жүргізілуін қадағалайды және тоқсан сайын (ай сайын) сынған ыдысты есептен шығаруға акт жасайды, оны  мемлекеттік мекеменің басшысы бекітеді.

Движение ценностей по субсчетам N 071, 072, 073
Форма N 402
Форма N 402 применяется для аналитического учета малоценных и быстроизнашивающихся предметов в течение года по наименованиям, количеству, стоимости и материально-ответственным лицам.
Форма N 402 является вкладным листом в копии инвентаризационной описи (сличительной ведомости), составленной на последнюю дату проведения инвентаризации этих предметов.
Движение малоценных и быстроизнашивающихся предметов в течение года отражается в соответствующих графах вкладных листов с выведением остатков на конец каждого квартала. При применении в аналитическом учете вкладных листов оборотные ведомости не составляются.
Записи на вкладном листе (ф. 402) производятся по каждому документу. При этом в свободной части над графами "Дата и номер мемориального ордера", "Количество" и "Сумма" указывается месяц, в котором произошло движение ценностей, и вид операции - "поступило" или "выбыло". Если в одном месяце было два поступления предметов одного наименования и одной стоимости, операции записываются дважды.
В тех случаях, когда в течение года поступают предметы нового наименования, которых не было на 1 января, они должны быть записаны в инвентаризационную опись (сличительную ведомость) ф. 401.
Ведомость оперативного (количественного)
учета движения малоценных и быстроизнашивающихся
предметов, находящихся в эксплуатац ии
Форма N 412
Применяется для оперативного (количественного) учета материальноответственными лицами малоценных и быстроизнашивающихся предметов, находящихся в эксплуатации. Однородные предметы, выданные в эксплуатацию одновременно, записываются в ведомость одной строкой. Если списание пришедших в негодность предметов, записанных по одной строке, производится не полностью, рекомендуется в графе "отметка о выбытии" записать количество списываемых предметов, затем в следующей графе по мере выбытия делать следующую запись. В очередной свободной строке ведомости вновь записывается остаток, оставшихся в эксплуатации предметов.
Мемориальный ордер N 10
Накопительная ведомость по выбытию и перемещению
малоценных и быстроизнашивающихся предметов
Форма N 438
Накопительная ведомость формы N 438 применяется для учета выбывающих и перемещаемых к другим материально-ответственным лицам малоценных и быстроизнашивающихся предметов. Записи производятся по каждому документу (ф.N 434 и др.) с отнесением сумм по соответствующим счетам.
По окончании месяца по всем графам подсчитываются итоги. Ордер подписывается составителем и главным бухгалтером или лицом им уполномоченным, после чего данные заносятся в книгу "Журнал-главная".
Личная карточка учета спецодежды, спецобуви
и предохранительных приспособлений
Форма N МБ-6
Применяется для учета спецодежды, спецобуви и предохранительных приспособлений, выдаваемых работникам государственных учреждений в индивидуальное пользование по установленным нормам. Карточка ведется в одном экземпляре и хранится у кладовщика.
В случае утери взятых предметов, спецодежды, спецобуви или предохранительных приспособлений в личной карточке по форме МБ-6 по строке утерянного предмета в разделе "Возвращено" делается запись: "Акт выбытия N и дата".
Дежурная спецодежда, спецобувь и предохранительные приспособления коллективного пользования, выдаваемые рабочим и служащим только на время выполнения тех работ, для которых они предусмотрены должны находиться в кладовых и выдаваться под ответственность мастеров и других работников, перечень которых утверждается руководителем государственного учреждения.
Дежурная спецодежда, спецобувь и предохранительные приспособления коллективного пользования записываются на отдельные карточки с пометкой "Дежурная".
Ведомость учета выдачи (возврата) спецодежды,
спецобуви и предохранительных приспособлений
Форма N МБ-7
Применяется для учета выдачи спецодежды, спецобуви и предохранительных приспособлений работникам государственного учреждения в индивидуальное пользование по установленным нормам и их возврата.
Ведомость заполняется в двух экземплярах кладовщиком. Один экземпляр передается в бухгалтерскую службу, второй - остается у кладовщика.
По этой же форме ведется учет принятой от работников спецодежды в стирку, дезинфекцию, ремонт и на летнее хранение.
По данному образцу печатать все страницы журнала
______________________________________________________________________
Дата!Наименование предметов!Количество (прописью)!      Подписи       !
!                      !                     !--------------------!
!                      !                     !      !      !      !
----------------------------------------------------------------------!
----!----------------------!---------------------!------!------!------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец обложки
Форма N 325
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
_____________________________     приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
наименование
государственного учреждения
Журнал регистрации боя посуды
Начат "___"__________ _____г.
Окончен "___"__________ _____г.
Форма N 402
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Движение ценностей по субсчету N______
______________________________________
ф.,и.,о., материально-ответственного лица
___________________________________  ___________________________________
N  !                !             ! !-------------!-------------!N стро!
стро!------------------------------! !дата!коли!сум!дата!коли!сум!ки    !
ки  !дата!коли!сумма !дата!коли!сум! !и N !чест!ма !и N !чест!ма !      !
!и N !чест!      !и N !чест!ма ! !м/о !во  !   !м/о !во  !   !      !
!м/о !во  !      !м/о !во  !   ! !----------------------------------!
-----------------------------------! !----!----!---!----!----!---!------!
----!----!----!------!----!----!---!
и т.д. до конца                       и т.д. до конца
Печать со своим оборотом
По данному образцу печатать все страницы ведомости
________________________________________________________________________
N!Дата !Откуда и !Наименование!Коли!         Отметка о выбытии          !
п/!посту!по какому!предметов   !чест!------------------------------------!
п !пле- !документу!            !во  !да!коли!подпись  !да!коли!подпись   !
!ния  !         !            !    !та!чест!работника!та!чест!работника !
!     !         !            !    !  !во  !бухгалтер!  !во  !бухгалтерс!
!     !         !            !    !  !    !ской служ!  !    !кой службы!
!     !         !            !    !  !    !бы       !  !    !          !
-------------------------------------------------------------------------!
--!-----!---------!------------!----!--!----!---------!--!----!----------!
--!-----!---------!------------!----!--!----!---------!--!----!----------!
Образец обложки
Форма N 412
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Ведомость
оперативного (количественного) учета движения
малоценных и быстроизнашивающихся предметов,
находящихся в эксплуатации
____________________________________________________
фамилия, имя, отчество материально-ответственного лица
Начата "___"_______________ ____г.
закончена "___"_______________ ____г.
Форма N 438
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
Наименование              приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N 10
за_____________ ______г.
Накопительная ведомость по выбытию
и перемещению молоценных и быстроизнашивающихся
предметов
_____________________________________________________
N !    !Номер!Наиме- !Материаль!Код  !               !
п/!Дата!доку-!нование!но-ответ !бюдж.!               !
п !    !мента!докумен!ственное !орга !Дебет субсчетов!
!    !     !та     ! лицо    !низа !--!---!----!---!
!    !     !       !         !ции  !  !   !    !   !
-----------------------------------------------------!

N 071, 072, 073-қосалқы шоттары бойынша
құндылықтардың қозғалысы
N 402-нысан
N 402-нысан жыл бойында арзан қолды және тез тозатын заттарды, атаулары, саны, құны және материалдық-жауапты тұлғалар бойынша талдамалық есепке алу үшін қолданылады.
N 402 нысан осы заттарды түгендеу жүргізілген соңғы күні жасалған түгендеу тізімінің (салыстырма тізімнің) көшірмесіне ішкі парақ болып табылады.
Арзан қолды және тез тозатын заттардың жыл бойындағы қозғалысы ішкі парақтардың тиісті бағандарында әрбір тоқсанның аяғындағы қалдықтарды енгізе отырып көрсетіледі. Ішкі парақтарды талдамалық есепте қолданған кезде айналыс ведомосты жасалмайды.
Ішкі парақтағы жазба (402-нысан) әрбір құжат бойынша жүргізіледі. Бұл ретте "Мемориалдық ордердің уақыты мен нөмірі", "Саны", "Сомасы" бағандары үстіндегі бос орынға құндылықтардың қозғалысы болған ай, және операциялардың "қабылданды" немесе "шығарылды" деген түрлері көрсетіледі. Егер бір айда бірдей атаулы және бірдей құнды заттар екі рет келген болса, операциялар екі рет жазылады.
Жыл бойында 1 қаңтарда болмаған жаңа атаулы заттар келген жағдайда, олар түгендеу тізіміне (салыстырма тізімге) 401-нысанға жазылуы керек.
Пайдалануда тұрған арзан қолды және тез тозатын
заттардың қозғалысын жедел (сандық) есепке алу
ведомосты
N 412-нысан
N 412-нысан материалдық-жауапты тұлғалардың пайдалануда тұрған арзан қолды және тез тозатын заттарды жедел (сандық) есепке алуы үшін қолданылады. Бір мезгілде пайдалануға берілген бір текті заттар ведомоста бір жолға жазылады. Егер бір жолға жазылған жарамсыз болып қалған заттардың есептен шығарылуы толық жүргізілмесе, "шығарылғаны туралы белгі"  бағанына есептен шығарылған заттардың санын, одан соң келесі бағанға шығарылуына қарай келесі жазбаларды жазу ұсынылады. Ведомостың келесі бос жолына пайдалануда қалған қалдықтар қайтадан жазылады.
N 10-мемориалдық ордер
Арзан қолды және тез тозатын заттар
жөніндегі жинақтаушы ведомость
N 438-нысан
N 438-нысанды жинақтаушы ведомость шығарылатын және басқа материалдық-жауапты тұлғаға ауыстырылатын арзан қолды және тез тозатын заттарды есепке алу үшін қолданылады. Жазба тиісті шоттардың сомасын көрсете отырып әрбір құжат бойынша (N 434-н және б.) жүргізіледі.
Ай аяқталған соң барлық бағандар бойынша қорытындылар жасалады. Ордерге жасаушы және бас бухгалтер немесе уәкілдік берілген тұлға қол қояды, бұдан соң деректер "Бас-журнал" кітабына енгізіледі.
Арнаулы киімдерді, аяқкиімдерді және қорғаныш
жабдықтарын есепке алудың жеке карточкасы
N МБ-6 нысаны
Мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне белгіленген норма бойынша жеке пайдалануға берілетін арнаулы киімдерді, аяқкиімдерді және қорғаныш жабдықтарын есепке алу үшін қолданылады. Карточка бір дана етіп жасалады және қоймашыда сақталады.
Алынған заттар, арнаулы киімдер, аяқкиімдер немесе қорғаныш жабдықтарды жоғалған жағдайда N МБ-6 нысаны бойынша "Қайтарылды" бөліміндегі жоғалған заттың жолында "Шығарылу актісі, N-і және уақыты" жазбасы жазылады.
Жұмысшыларға және қызметшілерге олар үшін көзделген жұмыстарды орындау кезінде ғана берілетін, ұжымдық пайдалануға бейімделген, кезекшілік арнаулы киімдер, аяқкиімдер және қорғаныш жабдықтары қоймаларда сақталуы және тізбесін Мемлекеттік мекеменің басшысы бекітетін шеберлердің және басқа қызметшілердің жауапкершілігімен берілуі тиіс.
Ұжымдық пайдалануға бейімделген кезекшілік арнаулы киімдер, аяқкиімдер және қорғаныш жабдықтары "Кезекшілік" белгісімен жеке карточкаларға жазылады.
Арнаулы киімдерді, аяқкиімдерді және қорғаныш
жабдықтарын беруді (қайтаруды) есепке алу ведомосты
N МБ-7 нысаны
Мемлекеттік мекемелердің  қызметкерлеріне белгіленген норма бойынша арнаулы киімдерді, аяқкиімдерді және қорғаныш жабдықтарын жеке пайдалануға беруді және оларды қайтаруды есепке алу үшін қолданылады.
Ведомосты қоймашы екі данада толтырады. Оның бір данасы - бухгалтерлік қызметке беріледі, екіншісі қоймашыда қалады.
Қызметкерлерден жууға, дезинфекцияға, жөндеуге және жазда сақтауға қабылдап алынған арнаулы киімдердің есебі де осы нысан бойынша жүргізіледі.
Журналдың барлық беттері осы үлгі бойынша басылсын
__________________________________________________________________________
|Айы-күні |     Заттардың атаулары  |   Саны  |         Қолы
|         |                         |(жазбаша)|____________________________
|_________|_________________________|_________|_____|________|_____________
|_________|_________________________|_________|_____|________|_____________
|_________|_________________________|_________|_____|________|_____________
|_________|_________________________|_________|_____|________|_____________
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
Мұқабаның үлгісі
N 325-нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
____________________________               от 1.12.1998 г. N 548
Мемлекеттік мекеменің атауы
Сынған ыдыстарды тіркеу журналы
Басталды "___"__________ ___ж.
Аяқталды "____"__________ ____ ж.
N_____ Қосалқы шоты бойынша құндылықтардың қозғалысы
______________________________                   N 402-нысан
Материалдық жауапты тұлғаның аты-жөні    Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Қазынашылық
департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
____________________________________________________________________
|Жол |                              |
|N-і |______________________________|________________________________
|    |М/о күні | саны | сомасы      |М/о күні | саны | сомасы
|    |ж. N-і   |      |             |ж. N-і   |      |
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
осылайша соңына дейін
_____________________________________________________________________
|Жол |                              |                                |
|N-і |______________________________|________________________________
|    |М/о күні | саны | сомасы      |М/о күні | саны | сомасы
|    |ж. N-і   |      |             |ж. N-і   |      |
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
|____|_________|______|_____________|_________|______|_______________
осылайша соңына дейін
Өз айналысымен басылсын
Ведомостың барлық беттері осы үлгі бойынша басылсын
__________________________________________________________________________
|Рет|Келген| Қайдан және |Заттардың|Саны|           Шығарылуы туралы
|N-і|күні  |   қандай    |  атауы  |    |__________________________________
|   |      |  құжаттар   |         |    |күні |саны|бухгал.|күні|саны|бух.
|   |      |  бойынша    |         |    |     |    |терлік |    |    |гал.
|   |      |             |         |    |     |    |қызмет |    |    |тер.
|   |      |             |         |    |     |    |қызмет.|    |    |лік
|   |      |             |         |    |     |    |керінің|    |    |қыз.
|   |      |             |         |    |     |    |қолы   |    |    |мет
|   |      |             |         |    |     |    |       |    |    |кері
|   |      |             |         |    |     |    |       |    |    |нің
|___|______|_____________|_________|____|_____|____|_______|____|____|_____
|___|______|_____________|_________|____|_____|____|_______|____|____|_____
|___|______|_____________|_________|____|_____|____|_______|____|____|_____
|___|______|_____________|_________|____|_____|____|_______|____|____|_____
Мұқабаның үлгісі
N 412-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
__________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталық бухгалтерия)
Пайдалануға тұрған арзан қолды және тез тозатын
заттардың қозғалысын жедел (сандық) есепке алудың
Ведомосты
__________________________________________
материалдық жауапты тұлғаның аты-жөні
Басталды "____"_______________ ____ ж.
Аяқталды "____"_______________ ____ ж.
_________________________                        438-нысан
Мемлекеттік мекеменің атауы                    ____________
(орталық бухгалтерия)                     Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
N 10 Мемориалдық ордер
___________ _____ ж. үшін
Арзан қолды және тез бұзылатын заттарды
шығару және ауыстыру жөніндегі жинақтаушы ведомость
___________________________________________________________________
|Рет|Күні| Құжаттың| Құжаттың|Материалдық-|Мемл. |  Қ/шот. дебеті   |
|N-і|    | нөмірі  | атауы   | жауапты-   |мекем.|__________________|
|   |    |         |         | тұлға      |коды  |   |   |   |      |
|___|____|_________|_________|____________|______|___|___|___|______|

1 ! 2  !   3 !   4   !    5    !   6 ! 7! 8 ! 9  !10 !
_____________________________________________________!
продолжение таблицы
_________________________________________________
Кредит субсчетов            !Вторые записи    !
-------------------------------!-----------------!
!  !  !  !  !  !  !  !Итого  !Д- ! Д-  !  Д-   !
!  !  !  !  !  !  !  !       !---!-----!-------!
!  !  !  !  !  !  !  !       !К- !  К- !  К-   !
-------------------------------------------------!
11!12!13!14!15!16!17!18!  19   !20 ! 21  !  22   !
-------------------------------------------------!
Исполнитель ___________ _____________ ____________
(должность)   (подпись)     (расшифровка
подписи)
Главный бухгалтер______________ _____________    Приложение на____листах
(подпись)     (расшифровка
подписи)
Форма N МБ-6
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование              приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
Личная карточка N
учета спецодежды, спецобуви и предохранительных
приспособлений
Фамилия__________________________________
Имя______________Отчество_______________    Пол___________
Табельный номер_________________________    Рост__________
Подразделение___________________________    Размер:
Профессия                                   одежды________
---------------------------------------     обуви_________
Должность                                   головного
Дата поступления на работу_____________     убора_________
Дата изменения профессии (должности)___
______________________________________________________________________
Наименование спецодежды,  !  Номер  !Единица  !Количество!Срок службы !
спецобуви и предохранитель!---------!измерения!          !            !
ных приспособлений        !табли!нор!         !          !            !
!цы   !мы !         !          !            !
----------------------------------------------------------------------!
1             !  2  ! 3 !    4    !      5   !     6      !
----------------------------------------------------------------------!
линовка через 16 пунктов до полного формата
Начальник ОТБ                         Бухгалтер
Оборотная сторона формы N МБ-6
________________________________________________________________________
Спецодежда,спецобувь!           Выдано         !      Возвращено        !
и предохранительные !--------------------------!------------------------!
приспособления      !да!коли!про !стои !подпись!да!коли!про ! подпись   !
--------------------!та!чест!цент!мость!в полу !та!чест!цент!-----------!
наименова!номенкла- !  ! во !год !     !чении  !  !во  !год !работ!кла -!
ние      !турный N  !  !    !нос !     !       !  !    !нос !ника !довщи!
!          !  !    !ти  !     !       !  !    !ти  !о сда!ка в !
!          !  !    !    !     !       !  !    !    !че   !полу !
!          !  !    !    !     !       !  !    !    !     !чении!
------------------------------------------------------------------------!

| 1 |  2 |    3    |    4    |     5      |  6   | 7 | 8 | 9 |  10  |
|___|____|_________|_________|____________|______|___|___|___|______|
________________________________________________________________
|Қолсалқы шоттардың кредиті                    |екінші жазбалар |
|______________________________________________|________________|
|   |   |   |      |        |   |   |   |Б-ғы  |Д- |  Д-  |  Д- |
|___|___|___|______|________|___|___|___|______|________________|
|   |   |   |      |        |   |   |   |      |К- |   K- |  K- |
|_______________________________________________________________|
| 11| 12| 13|  14  |   15   | 16| 17| 18|  19  |20 |  21  |  22 |
|___|___|___|______|________|___|___|___|______|___|______|_____|
Орындаушы ____________ _________ ______________________
(лауазымы)  (қолы)     (қолдың анықтамасы)
Бас бухгалтер       (қолы)      (қолдың
анықтамасы)     Қосымшасы __________ бет
N МБ-6 нысан
_____________
_____________________                     Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік мекеменің атауы                Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Арнаулы киімдерді, аяқкиімдерді және
қорғаныш жабдықтарын есепке алудың
N___ жеке карточка
Тегі________________________________________
аты____________ әкесінің аты________________        Жынысы____________
Табельдік нөмірі____________________________        Бойы _____________
Бөлімшесі___________________________________        Размерлері:
мамандығы______________________________________     киімдері__________
Лауазымы                                            аяқкиімі__________
Жұмысқа кірген уақыты_______________________        бас
Мамандығын (лауазымын) өзгерткен уақыты_____        киімі_____________
__________________________________________________________________________
|   Арнаулы киімнің, аяқкиімнің және |    Нөмірі     |  Бірлік      |Қызмет
|  қорғаныш жабдықтардың атаулары    |______________ |  өлшемі      |мерзі.
|                                    |таблиц.|нормасы|              | мі
|____________________________________|_______|_______|______________|_____
|                  1                 |   2   |   3   |   4  |   5   |   6
|____________________________________|_______|_______|______________|______
|____________________________________|_______|_______|______________|______
|____________________________________|_______|_______|______________|______
|____________________________________|_______|_______|______________|______
Сызбалар 16 пункттен формат толғанға дейін
ОТБ бастығы                             Бухгалтер
N МБ-6 нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
|Арнаулы киім, аяқ киім|          Берілді         |          Қайтарылды
|және қорғаныш         |__________________________|________________________
|жабдықтары            |уа.|саны|жарам.|құ.|алған.|уа.|са.|жа. |   қолы
|                      |қы.|    |про.  |ны |дағы  |қы.|ны |рам |___________
|______________________|ты |    |центі |   |қолы  |ты |   |про.|қызмет.|қой
|  атауы | номенклату. |   |    |      |   |      |   |   |цен.|ші бер.|ма.
|        | ралық N-і   |   |    |      |   |      |   |   |ті  |гені   |шы
|        |             |   |    |      |   |      |   |   |    |       |ал.
|        |             |   |    |      |   |      |   |   |    |       |ға
|        |             |   |    |      |   |      |   |   |    |       |ны
|        |             |   |    |      |   |      |   |   |    |       |ту
|        |             |   |    |      |   |      |   |   |    |       |ра
|        |             |   |    |      |   |      |   |   |    |       |лы
________|_____________|___|____|______|___|______|___|___|____|_______|__

1     !     2    !3 ! 4  !  5 !  6  !   7   ! 8!  9 ! 10 ! 11  ! 12  !
------------------------------------------------------------------------!
линовка через 16 пунктов до полного формата
Форма N МБ-7
Утверждена Департаментом Казначейства
__________________________   Министерства финансов Республики Казахстан
наименование              приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
государственного учреждения
___________________________
подразделение
Ведомость
учета выдачи (возврата) спецодежды, спецобуви и
предохранительных приспособлений
------------------------------------
!Номер    !Месяц,!Код вида операции!
!документа!год   !                 !
------------------------------------
______________________________________________________________________
N !Фамилия,имя,!Табель!Спецодежда,!Едини!Коли!Дата поступ!Срок!Подпись!
п/п! отчество   !ный N !спецобувь  !ца из!чест!ления в экс!служ!в полу !
!            !      !-----------!мере-!во  !плуатацию  !бы  !чении  !
!            !      !наиме!номен!ния  !    !           !    !(сдаче)!
!            !      !нова-!кла- !     !    !           !    !       !
!            !      !ние  !тур- !     !    !           !    !       !
!            !      !     !ный N!     !    !           !    !       !
-----------------------------------------------------------------------!
1 !     2      !   3  ! 4   !  5  !  6  !  7 !      8    !  9 !  10   !
-----------------------------------------------------------------------!
и т.д. до конца линовка через 16 пунктов
Материально-ответственное лицо_______________ _________________
подпись        фамилия и.о.
Печатать с оборотом без заголовной части. Подпись, печать на обороте.
Раздел 4
Заработная плата
Расчетно-платежная ведомость
Форма N 49
Применяется для начисления заработной платы за месяц и выплаты причитающейся рабочим и служащим заработной платы в окончательный расчет за вторую половину месяца. В расчетно-платежной ведомости записываются табельные номера, фамилии и инициалы работников, суммы начисленной заработной платы и пособий, выданного аванса, удержанных налогов и других сумм. Начисление заработной платы производится на основании данных первичных документов по учету фактически отработанного времени и других документов. Одновременно производится расчет всех удержаний из заработной платы и определяется сумма, подлежащая к выдаче.
В централизованных бухгалтериях расчетно-платежные ведомости составляются раздельно на каждое обслуживающее подразделение, подписывается руководителем соответствующего государственного учреждения и бухгалтером расчетной группы (сектора). На ведомости должны быть подписи: "составил", "проверил".
Платежная ведомость
Форма N 389
В тех случаях, когда разовые расчеты по заработной плате при уходе в отпуск или увольнении не совпадают с составлением общего расчета, выплаты в межрасчетный период производятся по платежной ведомости формы N 389. По платежной ведомости производят выплату аванса в тех государственных учреждениях, где учет заработной платы ведется вручную. При заполнении платежной ведомости после последней записи необходимо сделать итоговую строку для общей суммы по ведомости. Итоговые строки могут быть введены также в конце каждой страницы. При необходимости в графе "Примечание" указывается номер предъявленного документа.
Мемориальный ордер N 5
Форма N 405
В государственных учреждениях, в которых выписываются несколько расчетно-платежных ведомостей, и в централизованных бухгалтериях по итогам этих ведомостей составляется свод расчетных ведомостей, который является и мемориальным ордером по заработной плате. На основании свода ежемесячно производится исчисление социального налога, обязательных социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования. В конце месяца подсчитываются итоги, которые записываются в соответствующей корреспонденции в книгу "Журнал-главная" и регистры аналитического учета. <*>
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Реестр удержаний из заработной платы
Форма N 407
Применяется для оперативного учета сумм, удержанных из заработной платы рабочих и служащих за товары, купленные ими в кредит. Реестр удержаний целесообразно вести в тех случаях, когда имеется значительное число рабочих и служащих, купивших товары в кредит в одном и том же торговом государственном учреждении. На каждое торговое государственное учреждение открывается отдельный реестр. Затем в нем производятся записи по мере поступления поручений-обязательств и производства расчетов по ним.
Карточка-справка
(Лицевой счет)
Форма N 417
Для получения сведений о заработной плате работающего за прошлые периоды ведется карточка-справка формы N 417. Карточка-справка открывается на каждого работающего ежегодно. В ней помимо общих сведений о работнике ежемесячно на третьей странице наклеивается расчетный лист работника, в котором отражаются данные о количестве отработанных дней, суммы начисленной заработной платы по ее видам и удержания. Карточка-справка может вестись также для получения сведений о суммах выплаченного гонорара по каждому получателю.
Табель учета рабочего времени и подсчета заработка
Форма N 421

|    1   |      2      | 3 | 4  |  5   | 6 |  7   | 8 | 9 | 10 |   11  |12
|________|_____________|___|____|______|___|______|___|___|____|_______|___
|________|_____________|___|____|______|___|______|___|___|____|_______|___
|________|_____________|___|____|______|___|______|___|___|____|_______|___
|________|_____________|___|____|______|___|______|___|___|____|_______|___
Сызба 16 пункттен формат толғанша
N МБ-7 нысаны
_____________________________   Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік мекеменің атауы         Қазынашылық департаменті бекіткен
__________________________                  1.12.1998 ж. N 548
бөлімшесі
Арнаулы киімді, аяқкиімді және қорғаныш жабдықтарын
беруді (қайтаруды) есепке алу
ведомосты
______________________________
| Құжат |  Айы, |  Операция    |
|нөмірі | жылы  | түрінің коды |
|_______|_______|______________|
|_______|_______|______________|
__________________________________________________________________________
|Рет|Тегі, аты|Табельдік|Арнаулы киім, аяқкиім|Өлшем|Саны|Пайда.|Пайда.|Ал
|N-і|әкесінің | N-і     |_____________________|бір. |    |лануға|л-ған |ған
|   |  аты    |         |  атауы |номенклату. |лігі |    |беріл.|мерзі.|да.
|   |         |         |        | ралық N-і  |     |    |ген   |мі    |ғы
|   |         |         |        |            |     |    |уақыты|      |(бе
|   |         |         |        |            |     |    |      |      |рге
|   |         |         |        |            |     |    |      |      |нде
|   |         |         |        |            |     |    |      |      |гі
|___|_________|_________|________|____________|_____|____|______|______|___
| 1 |    2    |    3    |   4    |      5     |  6  | 7  |   8  |   9  | 10
|___|_________|_________|________|____________|_____|____|______|______|___
|___|_________|_________|________|____________|_____|____|______|______|___
|___|_________|_________|________|____________|_____|____|______|______|___
|___|_________|_________|________|____________|_____|____|______|______|___
|___|_________|_________|________|____________|_____|____|______|______|___
осылайша аяғына дейін сызба 16 пункттен
Материалдық жауапты тұлға _____________ __________________
қолы            аты-жөні
Бөліктің атауынсыз айналыспен басылсын. Қолы, мөрі сыртында.
4-бөлім
Жалақы
Ескерту: 4-бөлімге өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Есептесу-төлеу ведомосы
N 49-нысан
Бір айлық жалақыны есептеу және айдың екінші жартысы үшін түпкілікті есептесуде жұмысшылар мен қызметшілерге тиесілі жалақыны төлеу үшін қолданылады. Есептесу-төлеу ведомостында қызметкерлердің табельдік нөмірі мен аты-жөні, есептелген жалақы мен жәрдемақының, берілген аванстың, ұсталған салықтар мен басқа төлемдердің сомалары көрсетіледі. Жалақыны есептеу жұмыс атқарылған уақыттың есебі жөніндегі бастапқы құжаттардың деректері негізінде жүргізіледі. Сонымен бірге жалақыдан алынатын барлық алымдардың есебі жүргізіледі және берілуге тиісті сома анықталады.
Орталықтандырылған бухгалтерияларды есептесу-төлеу ведомостары әрбір қызмет көрсетілетін әрбір бөлімшелер үшін бөлек жасалады және тиісті мемлекеттік мекеменің басшысы мен есептесу тобының (сектордың) бухгалтері қол қояды. Ведомоста "жасалды", "тексерілді" деген қол қойылады.
Төлеу ведомосы
N 389-нысан
Демалысқа шыққан немесе босатылған кезде жалақы жөніндегі бір реткі есептесулер жалпы есептесуге сай келмейтін жағдайларда, есептесуаралық төлемдер N 389-нысандағы төлеу ведомосты бойынша жүргізіледі. Төлеу ведомосты бойынша жалақы есебі қолдан жүргізілетін мемлекеттік мекемелерде аванс төлеу жүргізіледі. Төлеу ведомосын толтырған кезде соңғы жазбадан кейін ведомость бойынша жалпы сома үшін жиынтық жол жасау керек. Жиынтық жолдар сондай-ақ әрбір беттің аяғында болуы мүмкін. Қажет болған жағдайда "Ескерту" бағанында тапсырылған құжаттың нөмірі көрсетіледі.
N 5-мемориалдық ордер
N 405-нысан
Бірнеше есептесу-төлеу ведомостары жазылатын мемлекеттік мекемелерде және орталық бухгалтерияларда бұл ведомостардың қорытындысы бойынша жиынтық есептесу ведомостары жасалады, мұның өзі жалақы жөніндегі мемориалдық ордер болып табылады. Жиынтықтың негізінде ай сайын әлеуметтік салықты, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына міндетті әлеуметтік аударуды есептеу жүргізіледі. Айдың аяғында қорытындылар шығарылып, олар "Бас журнал" кітабында және осындай есептің тізілімдемесінде тиісті деректер жазылады.
Жалақыдан алынатын ұсталымдардың тізілімі
N 407-нысан
Жұмысшылар мен қызметшілердің несиеге сатып алған тауарлары үшін ұсталған сомалардың жедел есебі үшін қолданылады. Ұсталымдардың тізілімдемесін тауарларды бір ғана мемлекеттік мекемеден сатып алған жұмысшылар мен қызметшілердің саны басым көпшілікті құраған жағдайларда ғана жүргізген дұрыс. Әрбір сауда ұйымына жеке тізілім ашылады. Бұдан соң онда тапсырма-міндеттемелердің түсуіне қарай жазбалар және олар бойынша
есептесу жүргізіледі.
Анықтама-карточка
(жеке шот)
N 417-нысан
Жұмыс істеушінің өткен кезеңдердегі жалақысы туралы деректерді алу үшін N 417-нысанды карточка-анықтама жүргізіледі. Карточка-анықтама әрбір жұмыс істеушіге жыл сайын ашылады. Онда жұмыскер туралы жалпы деректерден басқа ай сайын үшінші бетте жұмыскердің есептесу парағы жапсырылады, онда жұмыс істелген күндердің саны, олардың түрлері бойынша есептелген жалақының және ұсталымдардың сомалары көрсетіледі. Карточка-анықтама сондай-ақ әрбір алушы бойынша төленген сыйақының сомалары туралы деректерді алу үшін жүргізілуі мүмкін.
Жұмыс уақытын есептеу және жалақыны
есепке алу табелі
N 421-нысан

Табель представляет собой именной список работников и ведется в алфавитном порядке. Табель открывается ежемесячно за 2-3 дня до начала расчетного периода на основании табеля за прошлый месяц. Записи в табель и исключение из табеля работников должны производиться только на основании документов по учету личного состава: записок о приеме, переводе, увольнении, приказов. В конце месяца определяется общее количество дней неявок и отработанных дней. Заполненные табели подписываются лицом, ведущим табельный учет, и утверждаются руководителем государственного учреждения.
Карта учета выработки на работы
Форма N 423
Карта выписывается на каждого работника, находящегося на сдельной оплате труда. Она служит для учета и суммирования отработанного времени и подсчета заработной платы за месяц. Для каждого вида работ отводится отдельная графа. На оборотной стороне помещен табель ежедневного отработанного времени. По окончании месяца подсчитывается отработанное время; проставляются расценки по видам работ, после чего карточки сдаются в бухгалтерскую службу.
Наряд
Форма N 424
Наряд служит для оформления сдельных работ в учебно-производственных мастерских и других хозяйствах, источником финансирования которых являются деньги от реализации товаров (работ, услуг). Применяется как при ручной обработке, так и при обработке информации с применением средств вычислительной техники. Наряд выписывается на бригаду или одного работника. После принятия работ наряд передается в бухгалтерскую службу. <*>
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Записка о предоставлении отпуска (увольнение)
Форма N 425
Бухгалтерская служба проставляет в записке соответствующие коды учетных номенклатур и другие показатели и производит расчет заработной платы, причитающейся за отработанные дни отпуска. Эта форма также применяется для расчета уволенных работников всех категорий. Увольняемый работник сдает все числящиеся за ним имущественно-материальные ценности, после чего записка об увольнении передается в расчетную группу бухгалтерской службы для производства окончательного расчета.
Книга аналитического учета депонированной
заработной платы и стипендий
Форма N 441
В книге ведется учет депонированных сумм по заработной плате и стипендиям. Записи в этой книге производятся по каждому депоненту. В соответствующих графах "Кредит (отнесено на счет депонентов)" должны быть указаны месяц, в котором образовалась депонентская задолженность, номера платежных (расчетно-платежных) ведомостей и суммы, а в графах "Дебет-выплачено" против фамилии депонента записываются номер расходного кассового ордера и выплаченная сумма.
В конце месяца в книге подсчитываются итоги по графам "Кредит (отнесено на счет депонентов) и Дебет-выплачено" и выводится кредитовый остаток на начало следующего месяца.
Карточка учета обязательных пенсионных взносов в
Накопительные пенсионные фонды
Форма N 451
Для получения полной информации об удержанных и перечисленных взносов физического лица (работника) ведется карточка учета обязательных пенсионных взносов в Накопительные пенсионные фонды. <*>
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405  V001258_ .
Ведомость по учету обязательных пенсионных взносов в
Накопительные пенсионные фонды
Форма N 452 <*>
Сноска. Форма N 452 исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Список
работников для зачисления причитающейся заработной
платы на лицевые счета по вкладам
Форма N 455
Для государственного учреждения работ по выплате заработной платы и других денежных выплат через Филиалы и структурные подразделения банков Республики Казахстан путем зачисления их суммы на лицевые счета по вкладам государственное учреждение формирует по форме N 455 список своих работников, которые дали письменное согласие (заявление) для зачисления причитающейся суммы заработной платы на лицевые счета по вкладам.
В списке полностью указывается наименование государственного учреждения, источник финансирования (республиканский или местный бюджет), точное определение местонахождения государственного учреждения (в городской или сельской местности).
Электронная форма списка должна иметь следующие реквизиты:
- номер лицевого счета;
- фамилия, имя и отчество клиента полностью;
- сумма на зачисление;
- данные паспорта и домашний адрес;
- РНН;
- номер структурного подразделения.
Список представляется в электронной форме в виде файла на магнитном носителе информации и в бумажном виде. Списки в бумажном виде подписываются первым руководителем и главным бухгалтером и удостоверяются печатью государственного учреждения.
Список
работников для зачисления причитающихся
денежных выплат на карт-счета
Форма N 456
Для государственного учреждения работ по выплате заработной платы и других денежных выплат через Филиалы и структурные подразделения банков Республики Казахстан путем выплаты их суммы через карт-счета государственное учреждение формирует по форме N 456 список своих работников, с указанием номеров карточек, Ф.И.О. (полностью), РНН и причитающихся им сумм заработной платы.
Сноска. В абзац внесены изменения - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Список составляется на компьютерной технике и представляется в электронной форме (на дискете) в формате, указанном банком, с которого одновременно государственным учреждением распечатывается в двух экземплярах документарная (бумажная) форма. При этом каждый лист документарной формы списка заверяется должностными лицами, имеющими право подписи (согласно представленного документа с образцами подписей), и скрепляется оттиском печати государственного учреждения.
_________________________________________             Формы N 49
(наименование государственного учреждения)
Расчетно-платежная ведомость N____
за_____________________ _____г.
________________________________________________________________________
N !Табель!Фамилия,!Занимаемая!           Начислено                    !
п/п!ный N !и.,о.   !должность !----------------------------------------!
!      !        !          !  !  !  !  !  !   !Пособие по вре-!Всего!
!      !        !          !  !  !  !  !  !   !менной нетрудо-!начис!
!      !        !          !  !  !  !  !  !   !способности    !лено !
!      !        !          !  !  !  !  !  !   !---------------!     !
!      !        !          !  !  !  !  !  !   !дни болез!сумма!     !
!      !        !          !  !  !  !  !  !   !ни       !     !     !
-----------------------------------------------------------------------!

Бұл табель қызметкерлердің есімді тізімі болып саналады және алфавиттік тәртіппен жүргізіледі. Табель өткен айдың табелі негізінде есептесу кезеңі басталғанға дейінгі 2-3 күннің ішінде ай сайын ашылады. Қызметкерлерді табельге жазу және табельден шығару қызметкерлер құрамының есебі: қабылдау, ауыстыру, босату туралы жазбалар, бұйрықтар жөніндегі құжаттардың негізінде ғана жүргізіледі. Айдың аяғында жұмысқа келген және келмеген күндердің жалпы саны анықталады. Толтырылған табельдерге табель есебін жүргізуші тұлға және мемлекеттік мекеменің басшысы қол қояды.
Жұмыста орындалған істі есепке алу картасы
N 423-нысан
Карта еңбегіне кесімді ақы төленетін әрбір қызметкерге жазылады. Ол бір ай ішіндегі жұмыс уақытын есепке алу мен жинақтау және жалақыны есептеу үшін қызмет етеді. Жұмыстың әрбір түрі үшін жеке баған бөлінеді. Парақтың сыртында күн сайынғы жұмыс уақытының табелі орналасқан. Ай аяқталғаннан кейін жұмыс уақыты есептеледі; жұмыстардың түрі бойынша бағалар қойылады, одан кейін карточкалар бухгалтерлік қызметке тапсырылады.
Ісқұжат
N 424-нысан
Ісқұжат - қаржыландыру көзі тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшалар болып табылатын - оқу-өндірістік шеберханалары мен басқа да шаруашылықтарда кесімді жұмысты ресімдеу үшін қолданылады. Есептеу техникасы құралдарын қолдана отырып, ақпараттарды қолмен өңдеу және басқа да өңдеу кезінде қолданылады. Ісқұжат бір бригадаға немесе бір қызметкерге жазылады. Жұмыс қабылданғаннан кейін ісқұжат бухгалтерлік қызметке тапсырылады.
Демалыс беру (босату) туралы жазба
N 425-нысан
Жазбада бухгалтерлік қызмет есептегі номенклатуралардың тиісті кодтары мен басқа да көрсеткіштерді көрсетеді және демалыстың жұмыс істелген күндері үшін есептелетін жалақымен есеп айырысады. Бұл нысан сондай-ақ барлық санаттағы босатылған қызметкерлермен есеп айырысу үшін қолданылады. Босатылатын қызметкер өзінің жауапкершілігіндегі барлық мүліктік-материалдық құндылықтарды тапсырады, бұдан кейін босату туралы жазба түпкілікті есеп айырысу үшін бухгалтерлік қызметтің есептесу тобына беріледі.
Өсімделген жалақы мен шәкіртақыларды
талдамалы есепке алу кітабы
N 441-нысан
Бұл кітапта жалақы мен зейнетақылар жөніндегі өсімделген сомаларды есепке алу жүргізіледі. Жазбалар бұл кітапта әрбір өсімгер бойынша жүргізіледі. Тиісті "Кредит (өсімдеме шотына жатқызылады)" бағандарында өсімдеме берешегі пайда болған ай, төлем (есептесу-төлеу) ведомостарының нөмірі мен сомасы, ал "Дебет-төленді" бағандарында - өсімгердің аты-жөнінің қарсысына шығыс кассалық ордерінің нөмірі мен төленген сома жазылады.
Айдың аяғына кітапта "Кредит (өсімдеме шотына жатқызылады) және Дебет-төленді" бағандары бойынша қорытындылар жасалады және келесі айдың басындағы қалдық шығарылады.
Жинақтаушы зейнеткерлік қорларына төленетін
міндетті зейнеткерлік жарналарды есепке алу карточкасы
N 451-нысан
Жеке тұлғаның (қызметшінің) ұсталған және аударылған жарналары  туралы толық ақпарат алу үшін Жинақтаушы зейнеткерлік қорларына төленетін міндетті зейнеткерлік жарналарын есепке алу карточкасы жүргізіледі.
Жинақтаушы зейнеткерлік қорларына төленетін
міндетті зейнеткерлік жарналарды есепке алу карточкасы
N 452-нысан
Ескерту: N 452-нысан кіші бөлімі алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17  қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қызметкерлердің салымдар жөніндегі жеке шоттарға
тиесілі жалақыларды есептеуге арналған тізімі
N 455-нысан
Қазақстан Республикасы банктерінің филиалдары мен құрылымдық бөлімшелері арқылы жалақылар мен басқа да ақшалай төлемдерді төлеу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру үшін олардың сомасын салымдар бойынша жеке шоттарға есептеу жолымен мемлекеттік мекеме салымдар бойынша жеке шоттарға арналған есептеулі жалақының сомасын анықтау үшін жазбаша келісімін (өтінішін) беретін өз қызметкерлерінің тізімін N 455-нысан бойынша қалыптастырады.
Тізімде мемлекеттік мекеменің атауы, қаржыландыру көзі (республикалық немесе жергілікті бюджет), мемлекеттік мекеменің нақты орналасқан жерінің анықтамасы (қалалық және жергілікті жерлерде) толық көрсетіледі.
Тізімнің электрондық нысаны мынандай деректерді қамтуы керек:
- жеке шоттың нөмірі;
- бұйымтайшының толықтай аты-жөні;
- есептеуге арналған сома;
- паспорттың деректері және мекен-жайы;
- СТТН;
- құрылымдық бөлімшенің нөмірі.
Тізім электрондық нысанда ақпараттарды магниттік тасымалдау арқылы файл түрінде және қағаз түрінде тапсырылады. Қағаз түріндегі тізімге бірінші басшы мен бас бухгалтер қол қояды және мемлекеттік мекеменің мөрімен расталады.
Қызметкерлердің тиесілі ақшалай төлемдерін
карт-шотқа енгізуге арналған тізімі
N 456-нысан
Қазақстан Республикасы банктерінің филиалдары мен құрылымдық бөлімшелері арқылы жалақылар мен басқа да ақшалай төлемдерді төлеу жөніндегі жұмыстарды олардың сомаларын карт-шот арқылы төлеу жолымен ұйымдастыру үшін мемлекеттік мекемелер N 456-нысан бойынша өз қызметкерлерінің тізімін карточкалардың нөмірлерін, Т.А.Ә. (толықтай), СТН және оларға тиесілі сомаларды көрсете отырып қалыптастырады.
Тізім компьютерлік техникада жасалады және банк көрсеткен нысандағы электрондық үлгіде (дискетте) тапсырылады, мемлекеттік мекеме одан құжаттық (қағаз) үлгіні екі дана етіп бір мезгілде басады. Бұл ретте тізімнің құжаттық үлгісінің әрбір парағын қол қоюға құқығы бар (тапсырылған қол үлгілері бар құжатқа сәйкес) лауазымды тұлғалар растайды және мемлекеттік мекеме мөрінің таңбасымен бекітіледі.
_______________________                                   N 49-нысан
Мемлекеттік мекеменің атауы
Есептеу-төлеу ведомосы
______ ж.____________ үшін
__________________________________________________________________________
|Рет|Табель.|Тегі, аты-жөні|Атқаратын|           Белгіленгені
|N-і| дік   |              |қызметі  |_____________________________________
|___|_______|______________|         |  | | | | |  | Уақытша еңбекке|Барлық
|   |       |              |         |  | | | | |  |  жарамсыздығы  |есеп.
|   |       |              |         |  | | | | |  | үшін жәрдемақы |тел.
|   |       |              |         |  | | | | |  |________________|
|   |       |              |         |  | | | | |  |Ауырған|сомасы  |
|   |       |              |         |  | | | | |  |күн-рі |        |
|___|_______|______________|_________|__|_|_|_|_|__|_______|________|______

1 !  2   !    3   !    4     !5 !6 !7 !8 !9 !10 !        11     ! 12  !
-----------------------------------------------------------------------!
и т.д. до конца
Печатать с оборотом без верхней титульной части
Форма N 49
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
В кассу для оплаты в срок
с "__"______________по "___"_____________ ___г.
в сумме_______________________________________
Руководитель
Главный бухгалтер
________________________________________________________________________
Удержано и зачтено                !Долг за!Сумма к!Расписка в!
---------------------------------------------!работни!выдаче !получении !
аванс!подоход!    !По испол!За това!   !всего! ком   !       !          !
за   !ный на-!    !нитель -!ры куп !   !удер-!       !       !          !
1-ю  !лог    !    !ным доку!ленные !   !жано !       !       !          !
поло !       !    !ментам  !в кре -!   !     !       !       !          !
вину !       !    !        !дит    !   !     !       !       !          !
меся-!       !    !        !       !   !     !       !       !          !
ца   !       !    !        !       !   !     !       !       !          !
------------------------------------------------------------------------!
13  !  14   ! 15 ! 16     !   17  !18 !  19 !   20  !   21  !    22    !
------------------------------------------------------------------------!
(линовка через 18 пунктов)
Форма N 389
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
_____________________________   приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
наименование государственного учреждения
____________________________
подразделение
К расчетной ведомости N__________    Расходный кассовый ордер N !-----!
В кассу для оплаты в срок                                       !-----!
с____________по_________ _______г.              !-------------------!
в сумме_________________________                ! Число !Месяц!Год  !
________________________________                !-------!-----!-----!
________________________________                !-------!-----!-----!
!-------------------------------!
Руководитель                     !Корреспонди!Код ана!Сумма!Специ!
Главный бухгалтер                   !рующий счет!литичес!     !фика !
"___"___________ ____г.             !(субсчет)  !кого   !     !расхо!
!           !учета  !     !дов  !
!-------------------------------!
!-----------!-------!-----!-----!
Платежная ведомость N______
за______________________ _______г.
Количество листов_______
По настоящей платежной ведомости
выплачено тенге________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
и депонировано_________________________________________________________
_______________________________________________________________________
Проверил бухгалтер

| 1 |   2   |       3      |    4    |5 |6|7|8|9|10|      11        |  12
|___|_______|______________|_________|__|_|_|_|_|__|________________|______
|___|_______|______________|_________|__|_|_|_|_|__|________________|______
|___|_______|______________|_________|__|_|_|_|_|__|________________|______
|___|_______|______________|_________|__|_|_|_|_|__|________________|______
|___|_______|______________|_________|__|_|_|_|_|__|________________|______
осылайша соңына дейін
Жоғарыда титулды бөлігі қалдырылып, айналысымен басылсын
N 49-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Кассаға мерзіміне төлеу үшін          Қазынашылық департменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
____ж."___"_________ден "____"________ дейін
_____________________________сомасында
Басшы
Бас бухгалтер
__________________________________________________________________________
|              Ұсталды және есепке алынды         |Қызметкер.|Беріле.|Алға.
|_________________________________________________| борышы   |  тін  |ны
| Айдың |табыс|  | Орындау |  Несиеге  |  |барлық |          |сома   |үшін
| 1-ші  |салы.|  |құжаттары|сатып алын.|  |ұстал. |          |       |
|жартысы|ғы   |  | бойынша |ған тауар. |  |ғаны   |          |       |
| үшін  |     |  |         |лар үшін   |  |       |          |       |
|_______|_____|__|_________|___________|__|_______|__________|_______|_____
|   13  |  14 |15|    16   |    17     |18|  19   |    20    |  21   |   22
|_______|_____|__|_________|___________|__|_______|__________|_______|_____
|_______|_____|__|_________|___________|__|_______|__________|_______|_____
|_______|_____|__|_________|___________|__|_______|__________|_______|_____
|_______|_____|__|_________|___________|__|_______|__________|_______|_____
(сызба 18 пункттен)
N 389-нысан
_______________________    Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
мемлекеттік мекеменің атауы          Қазынашылық департаменті бекіткен
_________________________                 1.12.1998 ж. N 548
бөлімшесі
N_____ есептесу ведомосына          Жұмсау кассалық ордері N _____
199_ ж. ______ мерзімде                     ___________________
кассаға төлеу үшін.                        | Күні | айы | Жылы |
____________________________               |______|_____|______|
________________________________           |______|_____|______|
______________сомасында          _____________________________________
|Корреспонд.| Талдау |Сомасы| Шығыс
|    шот    |шотының |      |ерекшелік
Басшы                             |(қосал.шот)|  есебі |      |   тері
Бас бухгалтер                     |___________|________|______|________
_______ж.                         |___________|________|______|________
Төлеу ведомосы N_____
199_ж.______________үшін
Парақтар_____бет
Осы төлеу ведомосы бойынша
теңге ______________________________________________________________
____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
және_____________________________________________________ депозиттелді.
Тексерген бухгалтер

2-я, 3-я, 4-я страницы формы N 389
_______________________________________________________________________
Номер по порядку!Табельный!Фамилия,и.,о.!Сумма!Расписка в !Примечание!
!номер    !             !     !получении  !          !
---------------------------------------------------------------------!
1        !    2    !      3      !  4  !     5     !    6     !
---------------------------------------------------------------------!
----------------!---------!-------------!-----!-----------!----------!
и т.д. линовка через 16 пунктов
Ведомость составил
Ведомость проверил
Форма N 405
_____________________________
Наименование государственного
учреждения (централизованной
бухгалтерии)
Мемориальный ордер 5
за __________200___г.
Свод расчетных ведомостей по заработной плате и стипендиям
Форма N 405
-------------------------------------------------------------------------
!Дебет   !Кредит  !Сумма
!субсчета!субсчета!
-------------------------------------------------------------------------
Начислено заработной платы                        200     180
211     180
Начислено стипендий                               200     181
Начислено пособий по временной нетрудоспо-
собности по беременности и родам                  171     180
Удержано с дохода каждого физического лица
начисленные обязательные пенсионные взносы        180     198
Удержано налогов                                  180     173
Суммы: депонированной заработной платы,           180     177
.......................................
.......................................
Удержано за товары, проданные в кредит            180     182
Удержано по безналичным перечислениям
на счета по вкладам                               180     183
Удержано по договорам добровольного
страхования                                       180     184
Удержано по безналичным перечислениям
суммы членских профсоюзных взносов                180     185

N 389-нысанның беттері, 2-ші, 3-ші, 4-ші беттер
_________________________________________________________________________
|   Рет   | Табельдік |   Ф.А.Ә. | Сомасы |   Алғаны   | Ескерту          |
| нөмірі  |  нөмірі   |          |        |үшін қолхат |                  |
|_________|___________|__________|________|____________|__________________|
|    1    |     2     |     3    |    4   |     5      |        6         |
|_________|___________|__________|________|____________|__________________|
|_________|___________|__________|________|____________|__________________|
|_________|___________|__________|________|____________|__________________|
|_________|___________|__________|________|____________|__________________|
осылайша, сызба 16 пункттен
Ведомосты жасадым
Ведомосты тексердім
____________________________
мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған
бухгалтерияның)
5 Мемориалдық ордер
200__ жылғы ___________
Жалақылар және стипендиялар бойынша есеп айырысу
ведомостарының жиынтығы
N 405-нысан
Ескерту: 405-нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы Министрлігі          Қазынашылық комитетінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен
-----------------------------------------------
!                      !Қосалқы !Қосалқы!Сомасы
!                      !шоттың  !шоттың !
!                      !дебеті  !кредиті!
-----------------------------------------------
!Жалақы есептелді           200     180
!   -//-                    211     180
!Стипендия есептелді        200     181
!Уақытша жұмысқа
!жарамсыздығы, жүктілігі
!және босануы жөнінде       171     180
!жәрдемақы есептелді
!Жинақтаушы зейнетақы
!қорына міндетті
!зейнетақы жарналары
!есептелді                  180     198
Бас бухгалтер ___________  !Салық ұсталынды            180     173
(қолы)      !Депозитке салынатын
_________________________  !жалақының                  180     177
(қолының толық жазылуы)   !сомасы,
!.......................
!.......................
--------------------------
Орындаушы _______________  !Несиеге сатылған тауарлар
(қызметі)(қолы)  !үшін ұсталды               180     182
_________________________  !Шоттарға салымдар жөнінде
(қолының толық жазылуы)   !қолма-қол ақшасыз аудару
!бойынша ұсталды            180     183
!Ерікті сақтандыру келісімі
!бойынша ұсталды            180     184
!Мүшелік кәсіподақ
!жарналарының сомасы        180     185
!қолма-қол ақшасыз аудару
!бойынша ұсталды
!Банктің ссудалары бойынша

Удержано по ссудам банка                          180     186
Удержано по исполнительным документам
и прочим удержаниям                               180     187
....................................
....................................
....................................
Исчислено социального налога                      200     159
"       "        "                             211     159
....................................
....................................
Всего
Главный бухгалтер _________________    _______________________
(подпись)            (расшифровка подписи)
Исполнитель _____________  ___________  _____________________
(должность)    (подпись)    (расшифровка подписи)
Оборотная сторона формы N 405
--------------------------------------------------------------------
Учреждение, программа !N    !          Начислено
подпрограмма бюджетной!ведо-!---------------------------------------
классификации         !мости!штатным работникам (по отдельным видам)
Виды средств от реал. !     !---------------------------------------
пл.услуг              !     !     !     !     !     !     !       !
Наименование обслу-   !     !     !     !     !     !     ! Всего !
живаемых государствен-!     !     !     !     !     !     !       !
ных учреждений        !     !     !     !     !     !     !       !
-------------------------------------------------------------------
1             !  2  !  3  ! 4   ! 5   !  6  ! 7   !  8    !
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
---------------------------------------------------
Начислено                        ! Удержано
---------------------------------------------------
нештатным    !пособия по !Итого     !
работникам   !временной  !начислено !аванс за
!нетрудо-   !          !1-ю
!способности!          !половину
-------------------------!          !месяца
по  ! по   ! дни !сумма!          !
специ-!специ-!     !     !          !
фике  !фике  !     !     !          !
---------------------------------------------------
9   !  10  !  11 ! 12  !    13    !    14
---------------------------------------------------
Продолжение формы N 405
---------------------------------------------------------------------------
Удержано
--------------------------------------------------------------------------
обязательные !подоход. !  !по испол- !за товары!по без-    !    !    !
пенсионные   !налог с  !  !нительным !купленные!наличным   !    !    !
взносы в     !физ.лиц. !  !документам!в кредит !перечисле- !    !    !
накопитель-  !удерж. у !  !          !         !ниям сумм  !    !    !
ные пенсион- !источника!  !          !         !членских   !    !    !
ные фонды    !выплаты  !  !          !         !профсоюз-  !    !    !
!         !  !          !         !ных взносов!    !    !
---------------------------------------------------------------------------
15       !   16    !17!   18     !   19    !   20      ! 21 ! 22 ! 23
---------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
---------------------------------------------------------
Удержано         !Сумма к !Исчислено  !        !
-------------------!выдаче  !социального!        !
выплаты   !всего   !--------!налога     !        !
в меж-    !удержано! кредит !           !        !
расчетный !        !        !           !        !
период    !        !        !           !        !
----------------------------------------------------------
24     !   25   !  26    !   27      !   28   !  29
---------------------------------------------------------- <*>
Сноска. Форма 405 - в новой редакции согласно приказу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405  V001258_ .

!ұсталды                    180     186
!Атқарушы құжаттар және
!басқа ұсталымдар бойынша
!ұсталды                    180     187
!........................
!........................
!........................
!Әлеуметтік салықтан
!есептелді                  200     159
!   -//-                    211     159
!........................
!........................
!Барлығы
------------------------------------------------
N 405-нысанның арғы беті
---------------------------------------------------------------------------
Бюджеттік жіктеменің!Ведо.!            Есептелгені                  !Ұстал.
мекемесі, бағдарла. !мос. !-----------------------------------------!ғаны
масы, кіші бағдарла.!тың N!Штат қызмет.  !Штаттан тыс!Уақытша!Барлық!------
масы Ақылы қызмет   !     !керлеріне     !қызметкер. !жұмысқа!есеп. !1-ші
көрсетуден алынатын !     !(жеке түрле.  !лерге      !жарам. !телге.!жарты
қаражаттың түрлері  !     !ріне)         !           !сыздығы!ні    !жыл.
Қызмет көрсетілетін !     !              !           !жөнін. !      !дыққа
мемлекеттік мекеме. !     !              !           !дегі   !      !аванс
лердің атауы        !     !              !           !жәрдем.!      !
!     !              !           !ақы    !      !
!     !--------------!-----------!-------!      !
!     ! ! ! ! ! !Бар.!ерек.!ерек.!күн!со.!      !
!     ! ! ! ! ! !лығы!шелік!шелік!де.!ма.!      !
!     ! ! ! ! ! !    !бой. !бой. !рі !сы !      !
!     ! ! ! ! ! !    !ынша !ынша !   !   !      !
---------------------------------------------------------------------------
1          !  2  !3!4!5!6!7!  8 !  9  ! 10  ! 11! 12!  13  !  14
---------------------------------------------------------------------------
N 405-нысанның жалғасы
---------------------------------------------------------------------------
Ұсталғаны                          !Бер.!Әлеумет.!
----------------------------------------------------------!іле.!тік са. !
жинақ.!төлем   !  !атқа.!несие.!кәсіпо.!  !  !  !ара.!бар.!тін !лықтан  !
таушы !көздері.!  !рушы !ге са.!дақ    !  !  !  !лық !лық !со. !есептел.!
зейне.!нен ұс. !  !құ.  !тылған!жарна. !  !  !  !есеп!ұс. !масы!ді      !
тақы  !талған  !  !жат. !тауар.!ларының!  !  !  !айы.!тал.!----!        !
қорла.!жеке    !  !тар  !лар   !сомасын!  !  !  !рысу!ғаны!    !        !
рына  !тұлға.  !  !бой. !үшін  !қолма- !  !  !  !ке. !    !    !        !
мінде.!лардан  !  !ынша !      !қол ақ.!  !  !  !зең.!    !не. !        !
тті   !алынатын!  !     !      !шасыз  !  !  !  !ін. !    !сие !        !
зейне.!таб. са.!  !     !      !аудару !  !  !  !дегі!    !    !        !
тақы  !лығы    !  !     !      !бойынша!  !  !  !тө. !    !    !        !
жарна.!        !  !     !      !       !  !  !  !лем !    !    !        !
лары  !        !  !     !      !       !  !  !  !    !    !    !        !
---------------------------------------------------------------------------
15  !   16   !17! 18  !  19  !   20  !21!22!23! 24 ! 25 ! 26 !   27   !28
---------------------------------------------------------------------------

2-страница формы N 407
______________________________________________________________________
N !Дата!Номер!Наименование!Фамилия,!Сумма, под!Ежемесячная!Дата окон !
п.п!пос-!обяза!государствен!имя, от-!лежащая   !сумма удер !чания удер!
!туп-!тель-!ного учрежде!чество  !удержанию !жаний      !жаний     !
!ле- !ства !ния (место  !        !          !           !          !
!ния !     !работы)     !        !          !           !          !
!обя-!     !            !        !          !           !          !
!за- !     !            !        !          !           !          !
!тель!     !            !        !          !           !          !
!ства!     !            !        !          !           !          !
----------------------------------------------------------------------!
1 ! 2  !  3  !      4     !    5   !     6    !     7     !    8     !
----------------------------------------------------------------------!
---!----!-----!------------!--------!----------!-----------!----------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
1-я страница
Форма N 407
________________________________________
наименование государственного учреждения
(централизованой бухгалтерии)       Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Реестр N_______на_________________год
Удержаний из заработной платы рабочих и служащих
за товары, купленные в кредит
__________________________________
(наименование торгового
государственного учреждения)                 Спецссудный счет N_____
в____________отд. банка
По образцу 2-й и 3-й страниц печатать
2-я стр. вкладного листа N 1 к ф. N 407
_______________________________________
Удержано и перечислено       !
--------------------------------------!
март       !     апрель       !
--------------------------------------!
удержано!дата пере !удержано!дата пере!
!числения  !        !числения !
--------------------------------------!
13     !  14      !   15   !   16    !
--------------------------------------!
--------!----------!--------!---------!
и т.д. до конца
3-я стр. вкладного листа N 1 к ф. N 407
_______________________________________
Удержано и перечислено       !
--------------------------------------!
май        !      июнь        !
--------------------------------------!
удержано!дата пере !удержано!дата пере!
!числения  !        !числения !
--------------------------------------!

N 407-нысанның 2-беті
__________________________________________________________________________
|Рет|Мінд-нің|Мінд-нің| Ұйымның  |Фамилиясы, аты,|Ұсталуға|Ай сайынғы|Ұста
|N-і|алынған |нөмірі  |  атауы   |әкесінің аты   | тиісті | ұсталған |лым
|   |уақыты  |        |(жұмыс    |               |  сома  |   сома   |аяқ.
|   |        |        | орыны)   |               |        |          |тал.
|   |        |        | орыны)   |               |        |          |ған
|   |        |        | орыны)   |               |        |          |уақ.
|   |        |        | орыны)   |               |        |          |ыт
|___|________|________|__________|_______________|________|__________|_____
| 1 |    2   |    3   |     4    |       5       |   6    |    7     |   8
|___|________|________|__________|_______________|________|__________|_____
|___|________|________|__________|_______________|________|__________|_____
|___|________|________|__________|_______________|________|__________|_____
|___|________|________|__________|_______________|________|__________|_____
|___|________|________|__________|_______________|________|__________|_____
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
1-бет
___________________________                      N 407-нысан
мемлекеттік мекеменің атауы           Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігінің
(орталық бухгалтерия)              Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
N_______ тізілім, ______ ж. ___________
Несиеге алынған тауарлар үшін жұмысшылар мен қызметшілердің
жалақысынан алынатын ұсталымдар
_______________________
(сауда ұйымының атауы)             Арнаулы қарыз шоты N____________
банктің _____________ бөлімшесі
2-ші және 3-ші беттердің үлгісімен
N 407 нысанның 1-ішкі парағының 2-беті
____________________________________________________________
|           Ұсталды және аударылды                           |
|____________________________________________________________|
|     наурыз                  |             сәуір            |
|_____________________________|______________________________|
| Ұсталды     | аударылған    |  Ұсталды     | аударылған    |
|             |  уақыты       |              |   уақыты      |
|_____________|_______________|______________|_______________|
|     13      |      14       |      15      |      16       |
|_____________|_______________|______________|_______________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
таблицаның жалғасы
N 407 нысанның 1-ішкі парағының 3-беті
____________________________________________________________
|           Ұсталды және аударылды                           |
|____________________________________________________________|
|           мамыр             |      маусым                  |
|_____________________________|______________________________|
| Ұсталды     | аударылған    |  Ұсталды     | аударылған    |
|             |  уақыты       |              |   уақыты      |
|_____________|_______________|______________|_______________|

17     !  18      !   19   !   20    !
--------------------------------------!
--------!----------!--------!---------!
(линовка через 16 пунктов)
3-я страница формы N 407 (4-я страница - чистая)
_____________________________________________________________________
Удержано и перечислено                       !
--------------------------------------!------------------------------!
сентябрь   !     октябрь      !    ноябрь     ! декабрь      !
--------------------------------------!------------------------------!
удержано!дата пере !удержано!дата пере!удержа!дата пе !удержа!дата пе!
!числения  !        !числения !но    !речисле !но    !речисле!
!          !        !         !      !ния     !      !ния    !
------------------------------------- !------------------------------!
--------!----------!--------!---------!------!---------!-----!-------!
--------!----------!--------!---------!------!---------!-----!-------!
--------!----------!--------!---------!------!---------!-----!-------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
4-я стр. вкладного листа N 1 к ф. N 407
_______________________________________
Удержано и перечислено       !
--------------------------------------!
июль       !     август       !
--------------------------------------!
удержано!дата пере !удержано!дата пере!
!числения  !        !числения !
--------------------------------------!
21     !  22      !   23   !   24    !
--------------------------------------!
--------!----------!--------!---------!
и т.д. до конца
Вкладной лист N 1 к ф. N 407 (1-я стр.)
_______________________________________
Удержано и перечислено       !
--------------------------------------!
январь     !     февраль      !
--------------------------------------!
удержано!дата пере !удержано!дата пере!
!числения  !        !числения !
--------------------------------------!
9      !  10      !   11   !   12    !
--------------------------------------!
--------!----------!--------!---------!
линовка через 16 пунктов
______
РНН !_____!                                Форма N 417
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства образования Республики Казахстан
_________________          приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
!Табельный номер!_____год
!---------------!
!_______________!
Карточка-справка
(Лицевой счет)
______________________________________________
(фамилия, имя, отчество )
Год и месяц рождения________________________________________________
Семейное положение__________________________________________________
Отметки о льготах по налогу_________________________________________
Образование_________________________________________________________
Звание или ученая степень___________________________________________
Стаж работы по специальности________________________________________
____________________________________________________________________
Присвоен квалификационный класс !Размер процентной !Пол!Категория!
--------------------------------!надбавки за выслу-!   !         !
дата!класс!размер доплаты в про-!гу лет            !   !         !
!     !центах к должностному!------------------!   !         !
!     ! окладу              !дата    !процент  !   !         !
-----------------------------------------------------------------!
----!-----!---------------------!--------!---------!---!---------!
_________________________________________________________________!
2-я страница
______________________________________________________________________
Назначения и перемещения                         !
----------------------------------------------------------------------!
дата!основа!отдел!должность! виды постоянной заработной платы         !
!ние   !     !         !------------------------------------------!
!      !     !         !основной оклад!перс.надб.!проч.надб.!всего!
----------------------------------------------------------------------!
----!------!-----!---------!--------------!----------!----------!-----!
Отпуска
_______________________________________________________________________
осно ! вид   !за какой !количество дней !дата ухода!дата возвра!разные !
вание!отпуска!период   !----------------!          !щения      !отметки!
!       !         !  осн.  !  доп. !          !           !       !
-----------------------------------------------------------------------!
-----!-------!---------!--------!-------!----------!-----------!-------!
3-я страница
______________________________________________________________________
Удержания                                  !
----------------------------------------------------------------------!
наименование      !код!период удержания!сумма или %!лицевой счет!
----------------------------------------------------------------------!
Подоходный налог        !---!----------------!-----------!------------!
За товары в кредит      !---!----------------!-----------!------------!
По исполнительным листам!---!----------------!-----------!------------!
Вклады в сберегательные !   !                !           !            !
кассы                   !---!----------------!-----------!------------!
Добровольное страхование!---!----------------!-----------!------------!
Членские профвзносы     !---!----------------!-----------!------------!
------------------------!---!----------------!-----------!------------!
------------------------!---!----------------!-----------!------------!
Форма N 421
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Табель
учета использования рабочего времени
и подсчета заработка       ______
!Коды !
за___________ ___г. Дата  !-----!
!_____!
Наименование государственного учреждения.........  !_____!
(централизованной бухгалтерии)                     !_____!
.................................................  !_____!
Количество рабочих дней в месяце.................  !_____!
Контрольная сумма
Руководитель государственного учреждения____________   _________________
подпись      расшифровка подписи
Ответственный за ведение_____________    ______________________
табеля                    подпись        расшифровка подписи

|     17      |      18       |      19      |      20       |
|_____________|_______________|______________|_______________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
таблицаның жалғасы
N 407 нысанның 3-беті (4-беті -таза)
____________________________________________________________
|           Ұсталды және аударылды                           |
|____________________________________________________________|
|          қыркүйек           |      қазан                   |
|_____________________________|______________________________|
| Ұсталды     | аударылған    |  Ұсталды     | аударылған    |
|             |  уақыты       |              |   уақыты      |
|_____________|_______________|______________|_______________|
|             |               |              |               |
|_____________|_______________|______________|_______________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
таблицаның жалғасы
____________________________________________________________
|               Ұсталды және аударылды                       |
|____________________________________________________________|
|          қараша             |      желтоқсан               |
|_____________________________|______________________________|
| Ұсталды     | аударылған    |  Ұсталды     | аударылған    |
|             |  уақыты       |              |   уақыты      |
|_____________|_______________|______________|_______________|
|             |               |              |               |
|_____________|_______________|______________|_______________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
N 407 нысанның 1-ішкі парағының 4-беті
____________________________________________________________
|           Ұсталды және аударылды                           |
|____________________________________________________________|
|          шілде              |      тамыз                   |
|_____________________________|______________________________|
| Ұсталды     | аударылған    |  Ұсталды     | аударылған    |
|             |  уақыты       |              |   уақыты      |
|_____________|_______________|______________|_______________|
|     21      |     22        |     23       |      24       |
|_____________|_______________|______________|_______________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
таблицаның жалғасы
____________________________________________________________
|               Ұсталды және аударылды                       |
|____________________________________________________________|
|          қаңтар             |      ақпан                   |
|_____________________________|______________________________|
| Ұсталды     | аударылған    |  Ұсталды     | аударылған    |
|             |  уақыты       |              |   уақыты      |
|_____________|_______________|______________|_______________|
|      9      |       10      |      11      |      12       |
|_____________|_______________|______________|_______________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
СТТН ____________                        N 417-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Табельдік нөмірі   ____ жыл        Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Анықтама-карточка
(Дербес шот)
___________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты)
Туған жылы мен айы
Отбасы жағдайы ______________________________
Салық жөніндегі жеңілдіктер туралы белгі
Білімі
Атағы немесе ғылыми дәрежесі
Мамандығы бойынша жұмыс тағлымы
__________________________________________________________________________
| Біліктілік сыныбы тапсырылды       |  Қызм.өтк.жыл.үшін  | Жынысы |Сыныбы
|____________________________________|проц. үстеме мөлшері |        |
|уақыты| сынып| лауаз. айлыққа пр-тік|_____________________|________|______
|      |      | қос.төлемнің мөлшері |уақыты | проц-ті     |        |
|______|______|______________________|_______|_____________|________|______
|______|______|______________________|_______|_____________|________|______
2-бет
__________________________________________________________________________
|                  Тағайындаулар мен ауыстырулар
|__________________________________________________________________________
|уақыты|негіз-|бөлім| лауазым |        тұрақты жалақының түрлері
|      |деме  |     |         |___________________________________________
|      |      |     |         |  негізгі  |  жеке   |   өзге   |  барлығы
|      |      |     |         |  айлығы   | қ. төлем| қ. төлем |
|______|______|_____|_________|___________|_________|__________|___________
|______|______|_____|_________|___________|_________|__________|___________
Демалыстар
__________________________________________________________________________
| негіз| дем-с | қай кезеңге  |    күндердің саны   | кеткен |келген|әртүр.
| деме |түрлері|              |_____________________| уақыты |уақыты|лі
|      |       |              |   негіз. |   қос.   |        |      |белгі
|      |       |              |          |          |        |      |лері
|______|_______|______________|__________|__________|________|______|______
|______|_______|______________|__________|__________|________|______|______
3-бет
__________________________________________________________________________
|                         Ұсталым
|__________________________________________________________________________
|             атауы                        | код |  ұстау  |  сомасы |дер.
|                                          |     | кезеңі  |  не. %  |бес
|                                          |     |         |         |шоты
|__________________________________________|_____|_________|_________|_____
|Табыс салығы                              |     |         |         |
|Несие тауарлар үшін                       |     |         |         |
|Атқару парақтары бойынша                  |     |         |         |
|Сақтық кассаларына салымдар               |     |         |         |
|Ерікті сақтандыру                         |     |         |         |
|Мүшелік кәсіподақ жарналары               |     |         |         |
|__________________________________________|_____|_________|_________|_____
|__________________________________________|_____|_________|_________|_____
N 421-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Жұмыс уақытын пайдалануды есептеудің
және жалақыны есепке алудың
Табелі
__________ _____ ж. Уақыты  Кодтары
_______
_______
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
_________________________________________
Айдағы жұмыс күндерінің саны
Бақылау сомасы
Ұйымның басшысы         _______________       қолдың анықтамасы
қолы
Табельді жүргізу үшін   _______________       _________________
қолы               қолдың анықтамасы

4-я страница формы N 421
Условные обозначения: Выходные и праздничные дни................................В Работа в ночное время.....................................Н Выполнение гособязанностей................................Г Очередные и дополнительные отпуска........................О Нетрудоспособность........................................Б Отпуск в связи с родами...................................Р Часы сверхурочной работы..................................С Прогулы...................................................П Неявки с решениями администрации..........................А Выходные по учебе.........................................ВУ Отпуск по учебе...........................................ОУ Замещение в 1-3 классах...................................ЗН
Замещение в группах продленного дня.......................ЗП
Замещение в 4-11 классах..................................ЗС
Работа в праздничные дни..................................РП
Фактически отработанные часы..............................Ф
Командировки..............................................К
2-я страница формы N 421
_______________________________________________________________________
N!Фами!Долж !Ок-!               Числа месяца                          !
п/!лия,!ность!лад!-----------------------------------------------------!
п !имя,!     !   !1!2!3!4!5!6!7!8!9!10!11!12!13!14!15!16!17!18!19!20!21!
!отче!     !   ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !
!ство!     !   ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !
-----------------------------------------------------------------------!
--!----!-----!---!-!-!-!-!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
продолжение таблицы
___________________________________________________
Числа месяца                  !
---------------------------------------------------!
22!23!24!25!26!27!28!29!30!31!Дни явок!Дни неявок  !
---------------------------------------------------!
--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--------!------------!
_____________________________________________________________
Категория!Табельный!Стоимость!Сторно начисления !Стоимость   !
персонала!номер    ! 1 дня   !------------------!1 часа, дня !
!         !         !вид оп !сум!дни не!            !
!         !         !латы   !ма !явок  !            !
-------------------------------------------------------------!
---------!---------!---------!------------------!------------!
продолжение таблицы
___________________________________________________________
Оплата за отработанных !Замещение   !          Прочие     !
дней (часов)           !вид оплаты  !---------------------!
-----------------------!------------!вид оплаты!Сумма!Часы!
вид опл.!сумма!часы    !сумма!часы  !          !     !    !
----------------------------------------------------------!
--------!-----!--------!-----!------!----------!-----!----!
Форма N 423
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
наименование государственного учреждения
___________________________
подразделение
Карта учета выработки на работы
за___________________ ____г.
Фамилия, и.,о._____________________________
Категория работника________________________
__________________________________________
!Ме-!Орга!Специфика!Вид оп!Кате !Табельный!
!сяц!низа!расходов !латы  !гория! номер   !
!   !ция !---------!      !персо!         !
!   !    !счет,!Код!      !нала !         !
!   !    !суб. !ана!      !     !         !
!   !    !счет !лит!      !     !         !
!   !    !     !уче!      !     !         !
!   !    !     !та !      !     !         !
!-----------------------------------------!
!---!----!-----!---!------!-----!---------!
!Сумма !Время!Отделение!
!----------------------!
!------!-----!---------!
______________________________________________________________________
Да!N на!                     Выработка по видам работ                !
та!ряда!-------------------------------------------------------------!
!    !   !    !    !     !   !       !      !       !     !    !   !
---------------------------------------------------------------------!
--!----!---!----!----!-----!---!-------!------!-------!-----!----!---!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Оборотная сторона формы N 423
_____________________________________________________________________
Дата!  N   !               Выработка по видам работ                  !
!наряда!---------------------------------------------------------!
!      !    !     !     !     !      !      !       !      !     !
---------------------------------------------------------------------!
----!------!----!-----!-----!-----!------!------!-------!------!-----!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)        !
_____________________________________________________________________!
Итого выра!     !     !     !     !      !      !       !      !     !
ботки     !-----!-----!-----!-----!------!------!-------!------!-----!
Расценка  !-----!-----!-----!-----!------!------!-------!------!-----!
Сумма     !-----!-----!-----!-----!------!------!-------!------!-----!
_____________________________________________________________________!
Табель отработанного времени по числам месяца
_____________________________________________________________________
1!2!3!4!5!6!7!8!9!10!11!12!13!14!15!16!17!18!19!20!21!22!23!24!25!26!
--------------------------------------------------------------------!
-!-!-!-!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!
продолжение таблицы
_____________________________________
27!28!29!30!31!Время отработанное,дни!
-------------------------------------!
--!--!--!--!--!----------------------!
_____________________________________!
Форма N 424
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Наряд N____________от "___"____________ _____г.
Наименование государственного учреждения________________________
(централизованной бухгалтерии)
Бригадир (рабочий)________________________________________
__________________________________________________________________________
Описание !Един. !   Количество !      На единицу      !Сумма!  Время      !
работы  !измер.!--------------!----------------------!     !нормированное!
!      !задано!принято!расценка!норма времени!     !             !
--------------------------------------------------------------------------!
---------!------!------!-------!--------!-------------!-----!-------------!
Итого....!
Мастер              Нормировщик (бухгалтер)         Оператор
Наряд к исполнению получил                 Выполненную работу принял
"___"_________ ____г.                       "___"________ ____г.
Оборотная сторона ф.N 424
Табель и расчет зарплаты _________________________________________
!Месяц   !Код органи !Источник финансиро !
!        !зации      !   вания           !
!________________________________________!
продолжение таблицы
__________________________________________
Код направления расходов              !
------------------------------------------!
синтетический   код товаров   !специфика  !
счет и субсчет  (работ, услуг)!           !
------------------------------------------! <*>
Сноска. Изменения, внесенные приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
_________________________________________________________________
Ф.И.О.!Отработанное время по числам месяца            !Категория !
!-----------------------------------------------!персонала !

Шартты белгілері                  N 421-нысанның 4-беті
Демалыс және мерекелік күндер .........          ДМ
Түнгі уақыттағы жұмыс ................           ТУ
Міндеттемелердің орындалуы ............          МО
Кезекті және қосымша демалыстар .......          КҚД
Еңбекке жарамсыздық ...................          ЕЖ
Босануға байланысты демалыс ...........          БД
Межеден тыс жұмыс сағаттары ...........          МЖС
Қыдырыс ..............................           Қ
Әкімшіліктің рұқсатымен келмеу ........          ӘРК
Оқу жөніндегі бос күндер ..............          ОБК
Оқу жөніндегі демалыс .................          ОД
1-3 сыныптарда орын ауыстыру ..........          БОА
Күні ұзарған сыныптардағы орын ауыстыру          КҰА
4-11 сыныптардағы орын ауыстыру .......          ЖОА
Мереке күндеріндегі жұмыс .............          МКЖ
Іс жүзінде атқарылған сағаттар ........          ІЖС
Іссапарлар ............................          ІСС
N 421-нысанның 2-парағы
__________________________________________________________________________
|Рет|Тегі,аты |Лауа.|Ай.|                Айдың күні
|N-і|әкесінің |зымы |лы.|_________________________________________________
|   |аты      |     |ғы |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20
|___|_________|_____|___|_|_|_|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__
|___|_________|_____|___|_|_|_|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__
таблицаның жалғасы
_____________________________________________________
|21 |22|23|24|25|26|27|28|29|30|31| Келген | Келмеген |
|   |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  күндер| күндер   |
|__ |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|______  |__________|
__________________________________________________________________________
|Қызмет.|Табель |1 күннің|   Аударымның     |1 сағаттың| Жұм.күндері, сағат
|кердің |нөмірі |құны    |    түзетпесі     |күннің    | тар үшін төлем
|санаты |       |        |__________________|          |__________________
|       |       |        |төлем|сомасы|келу |          |төлем|сомасы |саға
|       |       |        |түрі |      |күні |          |түрі |       | ты
|_______|_______|________|_____|______|_____|__________|_____|_______|_____
|_______|_______|________|_____|______|_____|__________|_____|_______|_____
___________________________________________________
|    Ауыстыру      |    Өзгесі                      |
|    төлем түрі    |________________________________|
|                  |төлем | сомасы |   сағаты       |
|                  |түрі  |        |                |
|__________________|______|________|________________|
|сомасы | сағ.     |      |        |                |
|_______|__________|______|________|________________|
|_______|__________|______|________|________________|
N 423-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
_________________________   __________________________________________
Ұйымның атауы              |Айы|Ұй. |Шығыстар|Төлем| Қызмет.  |Табель.
_______________________    |   |ымы |ерекше. |түрі | кердің   |дік
бөлімшесі                  |   |    |  лігі  |     | сыныбы   |номері
|___|____|________|_____|__________|_______
Жұмыс нәтижелерін есептеу  |   |    |шот|Ана.|     |          |
картасы                    |   |    |қос|лит.|     |          |
_________ ж.               |   |    |шот|шот.|     |          |
|   |    |   |ң   |     |          |
|   |    |   |коды|     |          |
|___|____|___|____|_____|__________|_______
|___|____|___|____|_____|__________|_______
|Сома.|Уақыты    |Бөлім.
|сы   |          |шесі
|_____|__________|______
Тегі, а.,ә._________________________         |_____|__________|_______
Қызметкердің сыныбы
__________________________________________________________________________
|Уақы.|Наряд |         Жұмыс түрлері бойынша нәтижелер
| ты  |нөмірі|_____________________________________________________________
|_____|______|____|___|____|____|____|____|___|____|_____|_____|___________
|_____|______|____|___|____|____|____|____|___|____|_____|_____|___________
осылайша соңына дейін (сызба 16-пункттен)
N 423-нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
|Уақы.|Жүкқұжат|        Жұмыс түрлері бойынша нәтижелер
| ты  | N-і    |___________________________________________________________
|_____|________|____|___|____|____|____|____|___|____|_____|_____|_________
|_____|________|____|___|____|____|____|____|___|____|_____|_____|_________
осылайша соңына дейін (сызба 16-пункттен)
_________________________________________________________________________
Барлық
нәтиже
Бағасы
Сомасы
__________________________________________________________________________
Айдың күндері бойынша атқарылған уақыттың табелі
__________________________________________________________________________
|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|2|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__
таблицаның жалғасы
________________________________
|29|30|31| Атқарылған күннің     |
|  |  |  |     уақыты            |
|__|__|__|_______________________|
N 424-нысан
Ескерту: 424-нысанға өзгертулер енгізілді   -   ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17  қарашадағы N 50   бұйрығымен .
N___Жүкқұжат "__"______ ж.     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
Мемлекеттік мекеменің атауы______________       1.12.1998 ж. N 548
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Бригадир (жұмысшы)________________________
__________________________________________________________________________
|Жұмыс хаттамасы|Өлш.  |    Саны      |   Бірлік үшін       |Сомасы |Мөлшер
|               |бір.гі|_____________ |_____________________|       | лі
|               |      |берілді|қабыл.|бағасы|уақыт мөлшері |       |норма
|               |      |       |ды    |      |              |       |
|_______________|______|_______|______|______|______________|_______|______
|_______________|______|_______|______|______|______________|_______|______
Барлығы...
Шебер    Нормашы (бухгалтерия)                 Оператор
Жүкқұжатты орындауға алдым             Орындалған жұмысты қабылдадым
"__"________ _____ж.                     "___"____________ _____ж.
N 424-нысанның арғы жағы
_______________________________________________________
|Айы|Ұйым.|тауарлардың  |Шығыстардың жұмсалу коды
|   |ның  |(жұмыстардың,|______________________________
Жалақының табелі    |   |коды |қызметтердің)|ерекше.синтет.лық түрі|ерекш
мен есебі      |   |     | коды        |қараж. шоты мен қос.  |шелік
|   |     |             |       шоты           |
|___|_____|_____________|______________________|_______
__________________________________________________________________________
|Ф.А.Ә.| Айдың күндері бойынша атқарылған уақыт        |Қыз. |Табель.|Со.|К
|      |_______________________________________________|мет. |нөмірі |ма.|ү

!1 !2 !3 !4 !5 !6 !7 !8 !9 !10!11!12!13!14!15!  !          !
!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!          !
!16!17!18!19!20!21!22!23!24!25!26!27!28!29!30!31!          !
-----------------------------------------------------------------!
!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!          !
------!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!--!----------!
продолжение таблицы
__________________________________________!
__________________________________________
Табельный номер! Сумма       !   Дни      !
------------------------------------------!
__________________________________________!
Итого         !             !            !
_____________________________                  Форма N 425
наименование
государственного учреждения        Утверждена Департаментом Казначейства
(централизованной бухгалтерии)   Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Записка N____о представлении отпуска (увольнении)
(ненужное зачеркнуть)
"___"___________ ____г.
Справочно:
!----------------------------!
Ф.И.О.________________________________   !Заработная плата по месяцам !
Должность______________оклад__________   !----------------------------!
Предоставляется отпуск (увольняется)___  !год!месяцы!    сумма        !
(ненужное зачеркнуть)              !   !      !-----------------!
______________________________________   !   !      !тенге !  тиын    !
указать вид отпуска или дату увольнения  !----------------------------!
за время с_______по_____включительно на  !   !      !      !          !
_________рабочих дней                               !      !          !
и дополнительно на_____дней,      Сумма годового заработка
всего____дней с________ ___г.     Среднемесячная заработная плата_____
по__________ __г. включительно    Среднедневная заработная плата______
Руководитель__________
Оборотная сторона формы N 425
___________________________        ____________________________________
наименование              !Код орга!Источник!Табельный!Код от-!
государственного учреждения        !низации !финанси-! номер   !деления!
!        !рования !         !       !
!___________________________________!
_______________________________________________________________________
Наименование!Вид!  Начислено                !      Удержано            !
отчислений  !оп-!---------------------------!--------------------------!
!ла-!Код направления расходов   !Код направления !Прочие   !
!ты !                           !расходов        !удержания!
!   !---------------------------!----------------!         !
!   !синт.счет!код      !специф.!синт.!код  !спе-!         !
!   !субсчет  !товаров  !расхо- !счет.!това-!циф.!         !
!   !         !(работ,  !дов    !суб- !ров  !рас-!         !
!   !         !услуг)   !       !счет !(ра- !хо -!         !
!   !         !         !       !     !бот, !дов !         !
!   !         !         !       !     !услуг)    !         !
!   !         !         !       !     !     !    !         !
!   !---------------------------!----------------!         !
!   !---------!---------!-------!-----!-----!----!---------!
!   !Сумма годового заработка   ! Подоходный     !А!  !Обя-!
!   !---------------------------!   налог        !в!Кр!зат.!
!   !-------------!-------------!----------------!а!ед!пен-!
!   !    категории персонала    !вид удер!       !н!ит!сион!
!   !---------------------------!жания   !       !с!  !ные !
!   !---------------------------!        !       ! !  !взно!
!   ! дни ! сумма ! дни ! сумма !        !       ! !  !сы  !
-----------------------------------------------------------------------!

|      |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|  |кер. |       |сы |н
|      |_ |_ |_ |_ |_ |_ |_ |_ |_ |__|__|__|__|__|__|_ |дің  |       |   |і
|      |16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|сана.|       |   |
|      |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |ты   |       |   |
|______|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|_____|_______|___|_
|______|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|_____|_______|___|_
Жұмыс бағасы                Қолы                     Барлығы
________________________________                  N 425-нысан
Ескерту: 425-нысанға өзгертулер енгізілді   -   ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17  қарашадағы N 50   бұйрығымен
Мемлекеттік мекеменің атауы              Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
(орталықтандырылған бухгалтерия)       Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Демалыс беру (босату) туралы N____ жазба            Анықтамалық
(керексізі сызып тасталсын)     __________________________
|  Айлар бойынша жалақы
|_________________________
"____"_______________ _____   |жылы|айлар|   сомасы
|    |     |_______________
|    |     | теңге | тиын
|____|_____|_______|______
|____|_____|_______|______
Т.А.Ә. _______________________________
Лауазымы
Демалыс берілді (босатылды)
(керексізі сызып тасталсын)
_________ бастап ________ дейін қоса ____ жұмыс күніне
және қосымша____күнге, барлығы күнге________ ____ ж.
_________ _____ж. дейін толығымен
Басшы_______________
Жылдық табыс сомасы
Орташа айлық жалақы _____________________
Орташа күндік жалақы ___________________
N 425-нысанның арғы беті
____________________________________________
|Ұйымның коды|Қаржыландыру |Табельдік|Бөлімше.
|            |    көзі     | нөмірі  |нің коды
|____________|_____________|_________|________
____________________       |____________|_____________|_________|_______
мемлекеттік мекемелер атауы
__________________________________________________________________________
|Аударымдар|Төлем|      Есептелді              |         Ұсталды
|          |түрі |_____________________________|___________________________
| атаулары |     |Шығыстардың жұмсалу коды     |Шығ. жұм-лу коды| өзге
|          |     |_____________________________|________________|ұсталымдар
|          |     |синт.шот,|тауарлар.|ерек.түрі|синт.|тауар.|ер.|
|          |     |қос.шот  |дың(жұмыс|         |шот, |лардың|ек.|
|          |     |         |тардың,  |         |қос. |(жұмыс|шы.|
|          |     |         |қызмет.  |         |шот. |тардың|ғы.|
|          |     |         |дің) коды|         |     |, қыз.|сы |
|          |     |         |         |         |     |метер.|   |
|          |     |         |         |         |     |дің)  |   |
|          |     |         |         |         |     |коды  |   |
|          |     |         |         |         |     |      |   |
|          |     |         |         |         |     |      |   |
|          |     |_________|_________|_________|_____|______|___|_________
|          |     |Жылдық жалақы сомасы         | Табыс салығы   |  |   |Мін
|          |     |_____________________________|                |А |Кре|дет
|          |     |_____________|_______________|________________|в |дит|ті
|          |     |_____________________________|         |      |а |   |зей
|          |     |  қызметкердің санаты        | ұсталым түрі   |н |   |нет
|          |     |_____________________________|                |с |   |ақы
|          |     |күні|сомасы|күні|сомасы      |                |  |   |жар
|          |     |    |      |    |            |                |  |   |нал
|          |     |    |      |    |            |                |  |   |ары
|__________|_____|____|______|____|____________|________________|__|___|___

А       ! Б !  1  !   2   !  3  !   4   !        5       !6!7 ! 8  !
-----------------------------------------------------------------------!
Заработная  !   !  Х  !   Х   !  Х  !  Х    !                !     !   !
плата       !   !     !       !     !       !                !     !   !
за__________!__________________________________________________________!
предыдущий!   !     !       !     !       !                !     !   !
месяц     !   !     !       !     !       !                !     !   !
!   !     !       !     !       !                !     !   !
за__________!__________________________________________________________!
текущий ме!   !     !       !     !       !                !     !   !
сяц       !   !     !       !     !       !                !     !   !
Сумма за от-!   !     !       !     !       !                !     !   !
пуск       !   !     !       !     !       !                !     !   !
в___________!   !     !       !     !       !                !     !   !
_______________________________________________________________________!
текущем меся!   !     !       !     !       !                !     !   !
це          !   !     !       !     !       !                !     !   !
в___________!   !     !       !     !       !                !     !   !
_______________________________________________________________________!
будущем меся!   !     !       !     !       !                !     !   !
це          !   !     !       !     !       !                !     !   !
в__________ !__________________________________________________________!
Всего...!
Сумма к выдаче_________________________________________________________
(сумма прописью)
Выдать по расходному  !-------------------------------------
ордеру N____________  ! направления расходов  !Вид удер!Сум! Составил:
!-----------------------!жания   !ма ! Проверил:
!балансо- !код      !спе!        !   ! Главный
!вый счет,!товаров  !ци-!        !   !бухгалтер:
!субсчет  !(работ,  !фи !        !   !
!         !услуг)   !ка !        !   !
!         !         !рас!        !   !
!         !         !хо !        !   !
!         !         !дов!        !   !
!____________________________________! <*>
Сноска. Изменения, внесенные приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
"____"_____________ _____г.
По данному образцу печатать всю книгу
_________________________________________________________________________
Табель!Фамилия,!Кредит (отне  !            Дебет - выплачено             !
ный N !имя и от!сено на счет  !------------------------------------------!
!чество  !расчеты с де  !рас!ян- !фев !март!ап- !май!июнь!июль!ав- !
!        !понентами)    !ход!варь!раль!    !рель!   !    !    !густ!
!        !--------------!ный!    !    !    !    !   !    !    !    !
!        !ме-!платеж!сум!кас!    !    !    !    !   !    !    !    !
!        !сяц!ная ве!ма !со-!    !    !    !    !   !    !    !    !
!        !   !до-   !   !вый!    !    !    !    !   !    !    !    !
!        !   !мость !   !ор-!    !    !    !    !   !    !    !    !
!        !   ! N    !   !дер!    !    !    !    !   !    !    !    !
!        !   !      !   ! N !    !    !    !    !   !    !    !    !
-------------------------------------------------------------------------!
------!--------!---!------!---!---!----!----!----!----!---!----!----!----!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
продолжение таблицы
_______________________________
Дебет - выплачено           !
-------------------------------!
сентябрь!октябрь!ноябрь!декабрь!
-------------------------------!
--------!-------!------!-------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец обложки
Форма N 441
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
__________________________________________
наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Книга аналитического учета
депонированной заработной платы и стипендий
за________г.
Форма N 451 <*>
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 451 в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
______________
________________________                  СИК |______________|
Ф.И.О. работника
___________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения и адрес
Карточка учета N ______
обязательных пенсионных взносов в
Накопительные Пенсионные фонды
за ________________ год
Сальдо на начало года ________________ тенге _________ тиын
Сальдо на начало
Удержано за месяц
Перечислено
Сальдо
на конец
N, дата счета к оплате
сумма
1
2
3
4
5
6
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого
Сальдо на конец года ___________________ тенге __________ тиын
Руководитель
государственного учреждения ________________ ______________________
(подпись)             (Ф.И.О.)
М.П.
Главный бухгалтер     ________________    _________________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
Форма N 452 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 452 исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма N 455
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Список
работников для зачисления причитающейся
заработной платы на лицевые счета по вкладам
работников________________, находящейся в________________________________
(наименование                  (город или село и его название)
государственного учреждения)
и состоящим на республиканском (местном) бюджете, для зачисления сумм
заработной платы за_________месяц____года на счета по вкладам в_________
Районный Филиал Банка N_________________
________________________________________________________________________
N N!Номера  !Фамилия, имя, !Сумма зар-!Данные паспорта!РНН!Номер филиала!
п/п!лицевого!отчество вклад!платы (в  !вкладчика и его!   !и структурн. !
!счета по!чика(полнос-  !тенге и ти!домашний адрес !   !подразделения!
!вкладу  !  тью)        !ынах)     !               !   !             !
------------------------------------------------------------------------!
---!--------!--------------!----------!---------------!---!-------------!
---!--------!--------------!----------!---------------!---!-------------!
Итого
Всего подлежит к зачислению_______тенге____тиын____________________
сумма прописью
Первый руководитель______________ ______________________
(подпись)      (Фамилия и инициалы)
Главный бухгалтер________________ ______________________
(подпись)      (Фамилия и инициалы)
М.П.
Форма N 456 <*>
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 456 в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Список
работников для зачисления причитающихся
денежных выплат на карт - счета
работников ________________________________________________________
(наименование государственного учреждения)
для зачисления заработной платы и других денежных выплат за
на карт - счета в Банках Республики Казахстан ________________ ____г.
по специфике ________________________________
Номер карточки
Сумма
Ф.И.О.
РНН
Формат итоговой строки:
Признак итоговой строки
Количество строк
Итоговая сумма
Первый руководитель   ________________    _________________________
(подпись)            (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер     ________________    _________________________
(подпись)                   (Ф.И.О.)
М.П.
Раздел 5 <*>
Денежные средства, разрешения,
кассовые и фактические расходы
Сноска. В заголовок Раздела 5 внесены изменения - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Приходный кассовый ордер
Форма N КО-1
Прием наличных денег кассами государственных учреждений производится по приходным кассовым ордерам, подписанным главным бухгалтером или лицом, им уполномоченным.
Приходные кассовые ордера и квитанции к ним выписываются в одном экземпляре работником бухгалтерской службы и должны быть заполнены четко и ясно чернилами или пастой шариковых ручек или выписаны на машине (пищущей, вычислительной). При приеме наличных денег, лицу сдавшему деньги, выдается квитанция за подписями главного бухгалтера или лица, им уполномоченного, и кассира, заверенная печатью (штампом) кассира. Никаких подчисток, помарок или исправлений, хотя бы оговоренных, в этом документе не допускается. Приходные кассовые ордера вместе с приложениями подлежат обязательному гашению штампом или подписью от руки "Получено" с указанием числа, месяца, года.
До передачи в кассу ордер должен быть зарегистрирован бухгалтерской службой в журнале регистрации приходных и расходных кассовых документов.
Расходный кассовый ордер
Форма N КО-2
Применяется для выдачи наличных денег из кассы. Расходные кассовые ордера действительны при наличии подписи руководителя, главного бухгалтера государственного учреждения или лицами, ими уполномоченными и кассира.
Расходные кассовые ордера должны быть заполнены бухгалтерской службой четко и ясно чернилами или пастой шариковой ручки или выписаны на машине (пишущей, вычислительной) в одном экземпляре. Никаких подчисток, помарок или исправлений, хотя бы оговоренных, в этих документах не допускается. В расходных кассовых ордерах указывается основание для их составления и перечисляются прилагаемые к ним документы. Выдача расходных кассовых ордеров или заменяющих их документов на руки лицам, получающим наличные деньги, запрещается.
Для передачи в кассу ордер должен быть зарегистрирован бухгалтерской службой в журнале (формы N КО-3а). После получения денег ордер и приложенные к нему документы немедленно погашаются штампом "Оплачено" с указанием числа, месяца, года.
Журнал регистрации приходных и расходных
кассовых документов
Форма N КО-3а
Применяется для регистрации приходных и расходных кассовых документов в государственных учреждениях. В нем регистрируются работниками бухгалтерской службы до передачи на исполнение в кассу приходные и расходные кассовые ордера или документы, их заменяющие. Регистрация приходных и расходных кассовых ордеров и документов их заменяющих, начинается с N 1 отдельно по приходу и расходу.
Кассовая книга
Форма N КО-4
Поступление и выдачу наличных денег государственные учреждения учитывают в кассовой книге. Каждое государственное учреждение ведет только одну кассовую книгу, которая должна быть пронумерована, прошнурована и опечатана сургучной или мастичной печатью. Количество листов в кассовой книге заверяется подписями руководителя, главного бухгалтера или лица, возглавляющего подразделение, обеспечивающее бухгалтерский учет данного государственного учреждения. Записи в кассовой книге ведутся в 2 экземплярах через копировальную бумагу шариковой ручкой или чернилами. Вторые экземпляры листов должны быть отрывными и служат отчетом кассира. Первые экземпляры листов остаются в кассовой книге. Первые и вторые экземпляры листов нумеруются одинаковыми номерами. Подчистки и неоговоренные исправления в кассовой книге не допускаются. Исправление ошибки в книге должно быть оговорено надписью "Исправлено" и подтверждено подписями кассира и главного бухгалтера государственного учреждения или лица, его заменяющего, с указанием даты исправления.
Ежедневно в конце рабочего дня, кассир подсчитывает итоги операций за день, выводит остаток наличных денег в кассе на следующее число и передает в бухгалтерскую службу в качестве отчета второй отрывной лист (копию записей в кассовой книге за день) с приходными и расходными кассовыми документами под расписку в кассовой книге.
Книга учета разрешений и расходов Форма N 294
В государственных учреждениях, осуществляющих учет исполнения планов финансирования самостоятельно, и в централизованных бухгалтериях при составлении сводных планов финансирования по однотипным государственным учреждениям аналитический учет выданных разрешений, кассовых и фактических расходов ведется в книге учета разрешений и расходов формы N 294 по программам, подпрограммам и спецификам экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан. Записи производятся по каждому документу, поступившему за день.

|    A     |  Б  | 1  |   2  |  3 |     4      |        5       |6 | 7 | 8
|__________|_____|____|______|____|____________|________________|__|___|___
| Жалақы   |     | Х  |  Х   |  Х |     Х      |                |  |   |
|          |_____|____|______|____|____________|________________|__|___|___
|_________ |_____|____|______|____|____________|________________|__|___|___
|алдыңғы ай|     |    |      |    |            |                |  |   |
|_________ |_____|____|______|____|____________|________________|__|___|___
|ағымдағы  |                                                           |
|ай        |___________________________________________________________|___
|Демалыс   |
|үшін сома.|
|сы        |_______________________________________________________________
|ағымдағы  |
|ай        |
|келесі ай |
|__________|_______________________________________________________________
Барлығы
Берілетін сома ____________________________________________________
сомасы жазбаша
N_____шығыст.ордері   _____________________________________ Құрастырдым:
бойынша берілсін     |шығыстардың жұмсалуы |ұстал.| Сомма  |
|____________________ |түрі  |        |
"___"________ ___ж.  |бал. |ақылы    |шығыс|      |        |Тексердім:
|шот  |қызмет   |ерек.|      |        |
|қ.шот|көрсету. |к-гі |      |        |Бас бухгалтер:
|     |лерден   |     |      |        |
|     |алынатын |     |      |        |
|     |қаражат-ң|     |      |        |
|     |түрлері  |     |      |        |
|_____|_________|_____|______|________|
Бүкіл кітап осы үлгі бойынша басылсын
_________________________________________________________________________
|Табель.|Тегі, аты-жөні|   Кредит        |       Дебет-төленді
|дік N-і|әкесінің аты  |(депонентті есеп.|_________________________________
|       |              |теме шотына жат. |шығыс.   |қаңтар|ақпан|наурыз|сә.
|       |              |   қызылды)      |кассалық |      |     |      |уір
|       |              |_________________|ордер N-і|      |     |      |
|       |              |айы|төлем.ве.|сом|         |      |     |      |
|       |              |   |дом-ның N|-сы|         |      |     |      |
|_______|______________|___|_________|___|_________|______|_____|______|___
|_______|______________|___|_________|___|_________|______|_____|______|___
осылайша соңғына дейін (сызба 16 пункттен)
таблицаның жалғасы
_________________________________________________________
|мамыр|маусым|шілде|тамыз|қыркүйек|қазан|қараша|желтоқсан |
|_____|______|_____|_____|________|_____|______|__________|
Мұқаба үлгісі
N 441-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Депозиттелген жалақы мен
шәкіртақыларды талдамалық есепке алу
кітабы
_______жыл үшін
N 451 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Ескерту: 451-нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
____________________
______________________________           ӘЖК |____________________|
қызметкердің аты-жөні
___________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы және мекен-жайы
___________________ жыл үшін
жинақтаушы зейнеткерлік қорларына төленетін
міндетті зейнеткерлік жарналарды есепке алудың
N ______ карточкасы
Жыл басындағы сальдо ________________ теңге_________тиын
Басын-
дағы
сальдо
Бір айда
ұсталғаны
Аударылғаны
Соңын-
дағы
сальдо
Шоттың
төлеу
N, күні
сомасы
1
2
3
4
5
6
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жиыны
Жыл соңындағы сальдо ________________ теңге _________________ тиын
Мемлекеттік мекеменің _______________     ________________________
М.О.          басшысы      (қолы)                 (аты-жөні)
Бас бухгалтер         _______________     ________________________
(қолы)                 (аты-жөні)
N 452-нысан
Ескерту: 452-нысан алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
N 455-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
Қызметкерлердің тиесілі жалақысын салымдар бойынша
дербес шоттарға есептеуге арналған
Тізім
_______________________________орналасқан және республикалық (жергілікті)
(қала немесе ауыл және оның атауы)
бюджетте тұрған ________________ қызметкерлерінің _______ ж. __________ үшін
(мемлекеттік мекеменің атауы)
жалақысын N_____ банктің ________ аудандық филиалына салымдар бойынша
шотқа енгізу үшін
__________________________________________________________________________
|Рет|   Салым     | Салымшының | Жалақы |   Салымшының     |СТТН|Филиалдың
|N-і|бой-ша дербес|   аты-жөні |сомасы  |төлқұжат деректері|    |және құр-
|   |шоттың нөмірі|  (толықтай)|(теңге  |    және оның     |    |дық бөлім.
|   |             |            |не тиын.|   мекен-жайы     |    |нің нөмірі
|   |             |            |  мен)  |                  |    |
|___|_____________|____________|________|__________________|____|__________
|___|_____________|____________|________|__________________|____|__________
|___|_____________|____________|________|__________________|____|__________
|___|_____________|____________|________|__________________|____|__________
|___|_____________|____________|________|__________________|____|__________
Барлығы
Барлық енгізуге жататыны________теңге___ тиын __________________________
сомасы жазуша
Бірінші басшы ______________ _________________
(қолы)         (аты-жөні)
Бас бухгалтер ______________ _________________
(қолы)          (Аты-жөні)
М.О.
N 456-нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Ескерту: 451-нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қызметкерлердің тиесілі ақшалай
төлемдерін карт-шотқа енгізуге арналған
ТІЗІМІ
Қызметкерлер ______________________________________________________
(мемлекеттік мекеменің атауы)
______________________ ерекшелік бойынша
Қазақстан Республикасының Банктеріндегі карт-шотқа
_____________________ _____жыл үшін жалақылар мен басқа да ақшалай
төлемдерді есептеуге арналған
Карточканың нөмірі
Сомасы
Аты-жөні
СТН
Жиынтық жолдың форматы
Жиынтық жолдың белгісі
Жолдар саны
Жиынтық сома
Бірінші басшы ______________        _______________________
(қолы)                   (аты-жөні)
Бас бухгалтер ______________        _______________________
(қолы)                   (аты-жөні)
М.О.
5 бөлім
Ақша қаражаты, рұқсаттар,
кассалық және нақты шығыстар
Ескерту: 5-бөлімге өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Кассалық кіріс ордері
N КО-1 нысаны
Мемлекеттік мекемелердің кассалары қолма-қол ақша қабылдауды бас бухгалтер немесе ол уәкілеттік берген тұлға қол қойған кассалық кіріс ордері бойынша жүргізеді.
Кассалық кіріс ордерін және оның квитанциясын бухгалтерлік сала қызметкері бір дана етіп толтырады және ол сиямен немесе шарикті қаламның пастасымен дәл де анық толықтырылуға немесе машинкаға (жазу, есептеу) басылуға тиісті. Қолма-қол ақшаны қабылдау кезінде ақшаны өткізуші тұлғаға бас бухгалтердің немесе солар уәкілеттік берген тұлғаның және кассирдің қолдары қойылып, кассирдің мөрімен (штампымен) куәландырылған квитанция беріледі. Тіпті келісілген болса да, бұл құжаттарға ешқандай тазарту жүргізуге, сызуға немесе түзетуге жол берілмейді. Кассалық кіріс ордері қосымшаларымен бірге міндетті түрде штамппен, немесе күнін, айын, жылын көрсете отырып "Алынды" деп қолмен жазылып өтелуге жатады.
Кассаға берілгенге дейін ордерді бухгалтер қызметі кассаның кіріс және шығыс құжаттарын тіркеу журналынан тіркеуден өткізуге тиісті.
Кассалық шығыс ордері
N КО-2 нысаны
Кассадан қолма-қол ақша беру үшін қолданылады. Кассалық шығыс ордері мемлекеттік мекемесі басшысының, бас бухгалтердің немесе солар уәкілеттік берген тұлғаның және кассирдің қолдары болғанда ғана жарамды.
Кассалық шығыс ордерін бухгалтер қызметі сиямен немесе шарикті қаламмен нақты да анық етіп бір данада толтырады немесе машинкаға (жазу, есептеу) басылады. Тіпті келісілген болса да, бұл құжаттарға ешқандай тазарту жүргізуге, сызуға немесе түзетуге жол берілмейді. Кассалық шығыс ордерінде оны толтырудың негізі көрсетіледі және оған қоса тіркелген құжаттар тізіледі. Кассалық шығыс ордерлерін немесе оны алмастыратын құжаттарды қолма-қол ақша алатын тұлғаның қолына беруге тиым салынады.
Кассаға беру үшін ордерді бухгалтер қызметі журналда (N КО-3а нысаны) тіркеуден өткізуге тиісті. Ақша алынғаннан кейін ордер мен оған тіркелген құжаттар күні, айы, жылы көрсетіле отырып "Төленді" деген штамппен дереу өтеледі.
Кассалық кіріс және шығыс құжаттарын
тіркеу журналы
N КО-3а нысаны
Мемлекеттік мекемелерде кассалық кіріс және шығыс құжаттарын тіркеу үшін қолданылады. Бухгалтерлік сала қызметкері онда кассаға орындауға бергенге дейінгі кассалық кіріс және шығыс ордерлері немесе соны алмастырушы құжаттарды тіркейді. Кассалық кіріс және шығысы бойынша N 1 басталып, бөлек-бөлек тіркеледі.
Кассалық кітап
N КО-4 нысаны
Қолма-қол ақшаның түсуі мен берілуін мемлекеттік мекемелері касса кітабында есепке алады. Әрбір мемлекеттік мекемесі нөмірленген, тігілген және сүргіштік немесе мастикалық мөрмен бекітілген тек бір ғана касса кітабын жүргізеді. Касса кітабындағы парақтар саны басшысының, бас бухгалтердің немесе осы мемлекеттік мекемесінде бухгалтерлік есепті қамтамасыз ететін саланы басқаратын тұлғаның қолдарымен куәландырылады. Касса кітабындағы жазулар көшірме қағаз арқылы шарикті қаламмен немесе сиямен 2 данада жүргізіледі. Парақтардың екінші даналары жыртылмалы болуға тиісті және ол кассирдің есебі міндетін атқарады. Парақтардың бірінші даналары касса кітабында қалады. Парақтардың бірінші және екінші даналары бірдей нөмірлермен нөмірленеді. Касса кітабына тазарту жүргізуге, келісілмеген түзетулер енгізуге ұрықсат етілмейді. Кітаптағы қателерді түзету "Түзетілді" деген жазумен ескертіледі, түзетілген күні көрсетіле отырып, мемлекеттік мекемесі кассирінің, бас бухгалтерінің немесе оны алмастыратын тұлғаның қолдарымен куәландыруға тиісті.
Күн сайын жұмыс күнінің аяғында кассир сол күнгі операциялардың қорытындысын шығарады, кассадағы нақты қалдық ақшаны келесі күнге аударады және екінші жыртылмалы парақты (касса кітабындағы күн ішіндегі жазбалардың көшірмесін) кассалық кіріс және шығыс құжаттарын қоса касса кітабына енгізе отырып бухгалтерлік қызметке есеп ретінде өткізеді.
Рұқсаттарды және шығыстарды есептеу кітабы
N 294 нысаны
Қаржыландыру жоспарларының орындалу есебін дербес жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелерде және орталықтандырылған бухгалтерияларда бір текті мемлекеттік мекемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын жасау кезінде берілген рұқсаттардың, кассалық және нақты шығыстарды талдамалы есептеу Қазақстан Республикасы бюджетінің шығыстар экономикалық сыныптамасының бағдарламалары, кіші бағдарламалары және ерекшеліктері бойынша рұқсаттарды және шығыстарды есептеу кітабы N 294 нысанында жүргізіледі. Жазулар күн ішінде түскен әрбір құжат бойынша жүргізіледі.

При этом по графе "Дата выписки" записывается порядковый номер полученного разрешения и дата выдачи форм 4-20 "Сводный отчет по расходам" и 5-15 "Реестр платежей по государственным учреждениям", при применении мемориальных ордеров - дата и номер мемориального ордера. По графе 4 "Выданных разрешений" показываются полученные разрешения, по графе 5 - суммы, поступившие на восстановление кассовых расходов, по графе 6 - произведенные кассовые расходы, по графе 7 показывается остаток выданных разрешений, по графе 8 - фактически произведенные государственным учреждением расходы. По окончании каждого месяца в книге выводятся итоги. <*>
Сноска. Форма N 294 в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Карточка аналитического учета разрешений Форма N 294 а
Аналитический учет полученных средств в централизованных бухгалтериях ведется в разрезе программ и подпрограмм на карточках аналитического учета формы N 294а. В карточке в графе "Разрешения - всего" записывается общая сумма полученных разрешений, в графах "в том числе по спецификам" - суммы разрешений по спецификам экономической классификации расходов. Итоги в карточках подсчитываются за месяц и с начала года. <*>
Сноска. Форма N 294а в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Карточка аналитического учета кассовых расходов
Форма 294б
Аналитический учет кассовых расходов в централизованных бухгалтериях ведется на карточках аналитического учета кассовых расходов формы N 294б по каждой программе, подпрограмме с выделением расходов по спецификам. В карточках подсчитываются итоги за месяц и с начала года.
Карточка контроля за распределением лимитов Форма 3 <*>
Сноска. Форма 3 исключена  - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Карточка контроля за распределением лимита Форма 3 МБ <*>
Сноска. Форма 3 МБ исключена  - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Карточка контроля за финансовыми
обязательствами (ФО)
Форма 4 <*>
Сноска. Форма 4 исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Журнал учета выданных раздатчикам денег на
выплату заработной платы и стипендии
Форма N 320
Применяется в государственных учреждениях, имеющих большое количество подразделений, и в централизованных бухгалтериях. Выплата заработной платы, пособий по временной нетрудоспособности, стипендий, пенсий и других дополнительных денежных выплат может производиться по письменному приказу руководителя государственного учреждения другими, кроме кассиров, доверенными лицами.
При выдаче из кассы доверенным лицам наличных денег кассиром в журнале ведется учет таких выдач. При возврате доверенным лицом оплаченных ведомостей и остатка наличными деньгами в книге производятся соответствующие записи, которые оформляются подписями кассира и доверенного лица. Сданные доверенным лицом в кассу платежные или расчетно-платежные ведомости сразу же записываются в кассовую книгу.
Мемориальный ордер N 1 Накопительная ведомость по кассовым операциям Форма N 381 <*>
Сноска. Форма N 381 исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Мемориальный ордер N ____ Накопительная ведомость по субсчету N __ Форма N 381
При обработке отчетов кассиров для систематизации оборотов по кассе за текущий месяц оформляется мемориальный ордер N 1 "Накопительная ведомость по кассовым операциям". Каждый отчет кассира заносится в накопительную ведомость по соответствующим счетам одной строкой. В ней записываются все обороты по кассе по приходу и расходу.
Операции по движению средств на бюджетных счетах оформляются мемориальным ордером N 2 "Накопительная ведомость по движению средств на бюджетных счетах".
Операции по движению денежных средств на других счетах государственных учреждений оформляются мемориальным ордером N 3 "Накопительная ведомость по учету денег от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитного счета, счета в иностранной валюте и специальных счетов бюджетного инвестиционного проекта по внешним займам, грантам".
Записи операций в накопительные ведомости "Мемориальный ордер N 2" и "Мемориальный ордер N 3" производятся на основании форм 4-20 "Сводный отчет по расходам", 5-15 "Реестр платежей по государственным учреждениям", 5-20 "Выписка со счета государственного учреждения", 5-33 "Отчет об остатках на счетах по платным услугам", выданных территориальными органами казначейства и приложенных к ним документов." <*>
Сноска. Форма N 381 в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Кассовая книга Форма N 440
В кассовой книге (форма N 440) ведется учет кассовых операций государственного учреждения, имеющего денежные операции по бюджетному счету, по счетам для учета денег от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитному счету. Записи по учету кассовых операций в книге производятся: по бюджетным средствам - в графах "По бюджету", по счетам для учета денег от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитному счету - в графах "По деньгам от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, по депозитным суммам". <*>
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Записи в книгу производятся кассиром сразу же после получения или выдачи денег по каждому ордеру или другому заменяющему его документу.
В конце дня кассир подводит итоги операций за день, выводит остаток денег в кассе на следующее число и передает в централизованную бухгалтерию в качестве отчета кассира второй отрывной лист (копия записей в кассовой книге за день) вместе с приходными и расходными документами под расписку в кассовой книге.
Ведомость на выплату пособий на детей
малообеспеченным семьям
Форма N 450
По этой форме проводится выплата пособий на детей малообеспеченным семьям за истекший месяц по выплате заработной платы (стипендии).
Ведомость должна быть заполнена четко и ясно чернилами или шариковой ручкой; подчистки, помарки, исправления не допускаются. Ведомость подписывается руководителем государственного учреждения, главным бухгалтером или лицом, его заменяющим.
Лицевой счет N________
получателя пособий на детей малообеспеченным семьям
Форма N 2-д
Бухгалтерская служба государственного учреждения на основании решения комиссии открывает лицевой счет по форме N 2-д на каждого получателя пособий.
В лицевом счете заполняются установленные в нем реквизиты. В случае сохранения права на получение пособия в следующем году лицевой счет может вестись в течение двух лет. В случае прекращения выплаты пособия (переход получателя на другую работу), лицевой счет закрывается.
Книга контроля использования наличных денег
по целевому назначению
Формы N 453, N 454
Наличные деньги, полученные государственными учреждениями, расходуются строго по целевому назначению. В данной книге показывается остаток наличных денег на начало месяца, поступление денег, расход и остаток на конец месяца по спецификам экономической классификации. Сумма остатка наличных денег по всем спецификам должна соответствовать остатку наличных денег по кассовой книге на конец месяца. Записи ведутся кассиром или лицом его заменяющим. Книга контроля использования наличных денег по целевому назначению ведется отдельно по бюджетным средствам по форме N 453 и отдельно по деньгам от реализации товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной помощи, депозитным по форме N 454 (государственными учреждениями, имеющими указанные средства). При этом итог остатков наличных денег по двум книгам должен соответствовать остатку наличных денег по кассовой книге. <*>
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
________________________________________           Форма N КО-1
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Приходный кассовый ордер N______
___________________________
! Число !  Месяц   !  Год  !
!--------------------------!
!-------!----------!-------!
___________________________________________________
Дебет!        Кредит             !Сумма!Специфика  !
!---------------------------!     !расходов   !
!корреспондирующий!код анали!     !           !
! счет, субсчет   !тического!     !           !
!                 !учета    !     !           !
---------------------------------------------------!
-----!-----------------!---------!-----!-----------!
Принято от______________________________________
Основание_______________________________________
________________________________________________
________________________________тенге______тиын
прописью
Приложение____________________________________
Главный бухгалтер_____________________________
Получил кассир________________________________
________________________________________
Наименование государственного учреждения
Квитанция
к приходному кассовому
ордеру N_______________
Принято от____________________
______________________________
______________________________
______________________________
Основание_____________________
______________________________
______________________________
______________________________
прописью
______________________________
______________________________
____________тенге_________тиын
"____"_______________________г.
М.П.
Главный бухгалтер______________
Кассир_________________________
_______________________________________         Форма N КО-2
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Расходный кассовый ордер N___________
____________________________
! Число  ! Месяц  ! Год  !
!------------------------!
!--------!--------!------!
_______________________________________________________
!Корреспондирующий!Код аналитичес-!Сумма!Специфика!
!счет, субсчет    !кого учета     !     !расходов !
-------------------------------------------------------!
-----!-----------------!---------------!-----!---------!
Выдать________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
______________________________________________________
Основание:____________________________________________
______________________________________________________
______________________________________________________
_____________________________тенге_______________тиын
(сумма прописью)
Приложение:____________________________________________
Руководитель_________Главный бухгалтер_________________
Получил_______________________________тенге_______тиын
"_______"__________________г. Подпись_________________
По____________________________________________________________________
(наименование, номер, дата и место выдачи документа, удостоверяющего
личность получателя)
Выдал кассир________________________
Образец обложки
Форма N КО-3а
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Журнал
регистрации приходных и расходных
кассовых документов
на_________________г.
По данному образцу печатать все страницы журнала
--------------------------------------------------
________________________________________________________
Приходный !     !           !Расходный !     !          !
документ  !Сумма!Примечание !документ  !Сумма!Примечание!
----------!-----!-----------!----------!-----!----------!
дата!номер!     !           !дата!номер!     !          !
--------------------------------------------------------!

Бұл ретте, "Көшірменің берілген күні" бағаны бойынша алынған рұқсаттың реттік нөмірі және 4-20 "Шығыстар бойынша жиынтық есеп" және 5-15 "Мемлекеттік мекемелер бойынша төлем тізілімі" нысандарын беру күні, мемориалдық ордер қолданылған жағдайда - мемориалдық ордердің күні мен нөмірі жазылады. 4 "Берілген рұқсаттар" бағаны бойынша алынған рұқсаттар, 5 баған бойынша - кассалық шығыстарды қалпына келтіруге түскен сомалар, 6 баған бойынша - жүргізілген кассалық шығыстар көрсетіледі, 7 баған бойынша берілген рұқсаттар қалдығы, 8 баған бойынша мемлекеттік мекеменің нақты жасаған шығыстары көрсетіледі. Әрбір ай аяқталғанда кітапта қорытындылар шығарылады.
Рұқсаттардың талдамалы есебі карточкасы
N 294а нысаны
Орталықтандырылған бухгалтерияларда алынған қаржының талдамалы есебі N 294а нысанды талдамалы есеп карточкаларында бағдарламалар және кіші бағдарламалар бөлінісінде жүргізіледі. Карточкада "Рұқсаттар-барлығы" бағанына алынған рұқсаттың жалпы сомасы, "оның ішінде ерекшеліктері бойынша" бағанына - шығыстардың экономикалық сыныптамасының ерекшеліктері бойынша рұқсаттар сомасы жазылады. Карточкалардағы қорытындылар ай бойынша және жыл басынан шығарылады.
Кассалық шығыстардың талдамалы есеп карточкасы
N 294 б нысаны
Орталықтандырылған бухгалтерияларда кассалық шығыстардың талдамалы есебі ерекшеліктер бойынша шығыстарды бөлектей отырып, әрбір бағдарлама, кіші бағдарлама бойынша N 294 б нысанды кассалық шығыстардың талдамалы есеп карточкаларында жүргізіледі. Карточкаларындағы қорытындылар ай бойынша және жыл басынан шығарылады.
Лимиттерді бөлу жөніндегі бақылау карточкасы
3 нысаны
Лимитті бөлу жөніндегі бақылау карточкасы
3 МБ нысаны
Қаржы міндеттемелерді (ҚМ) бақылау карточкасы
4 нысаны
Ескерту: 3, 3МБ, 4-нысаны кіші бөлімдері алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Еңбекақы және стипендия төлейтін ақша
таратушыларға берілген есеп журналы
4 нысаны
Көп көмекші бөлімдері бар мемлекеттік мекемелерде және орталықтандырылған бухгалтерияларда қолданылады. Еңбекақы, уақытша еңбекке жарамсыздығы туралы жәрдем, стипендия, зейнетақы және басқа да қосымша ақша төлемдері мемлекеттік мекемелер басшысының, кассирден басқа сенімді тұлғаның жазбаша бұйрығымен жүргізіледі.
Сенімді тұлғаға кассадан ақша берген кезде кассир журналда мұндай төлемдер туралы есеп жүргізеді. Сенімді тұлға төленген ведомосты және ақша қалдығын қолма-қол қайтарған кезде кітапта тиісті жазу жазылады және кассир мен сенімді тұлғаның қолдарымен рәсімделеді. Сенімді тұлға кассаға тапсырған төлем немесе есеп айырысу-төлем ведомосы дереу касса кітабына жазылады.
N 1 мемориалдық ордер
Кассалық операциялар бойынша жинақтау ведомосы
N 381 нысаны
Ескерту: 381-нысаны кіші бөлімі алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
N _____ мемориалдық ордер
N ______ қосалқы шоты бойынша жинақтау ведомосы
N 381 нысаны
Ағымдағы айға касса бойынша айналымды жүйелендіру үшін кассирлердің есептерін өңдеу кезінде N 1 "Кассалық операциялар бойынша жинақтау ведомосы" мемориалдық ордері ресімделеді. Кассирдің әрбір есебі тиісті шоттар бойынша бір жолмен жинақтау ведомосына кіргізіледі. Онда касса бойынша, кіріс және шығыс бойынша барлық айналымдар жазылады.
Бюджеттік шоттағы қаражаттың қозғалысы бойынша операциялар N 2 "Бюджеттік шоттағы қаражаттың қозғалысы бойынша жинақтау ведомосы" мемориалдық ордерімен ресімделеді.
Мемлекеттік мекемелердің басқа шоттарындағы ақша қаражатының қозғалысы бойынша операциялар N 3 "Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті, депозитарлық шотты, шетел валютасындағы шотты және сыртқы қарыздар, гранттар бойынша бюджеттік инвестициялық жобаның арнаулы шоттарын іске асырудан алынатын ақшаны есептеу бойынша жинақтау ведомосы" мемориалдық ордерімен ресімделеді.
"N 2 мемориалдық ордер" және "N 3 мемориалдық ордер" жинақтау ведомостарына операцияларды жазу қазынашылықтың аумақтық органдарымен берілген 4-20 "Шығыстар бойынша жиынтық есеп", 5-15 "Мемлекеттік мекемелер бойынша төлем тізілімі", 5-33 "Ақылы қызметтер бойынша шоттағы қалдық туралы есеп" нысандардың және оларға қоса берілген құжаттардың негізінде жүргізіледі.
Кассалық кітап
N 440 нысаны
Кассалық кітапта (440 нысаны) бюджеттік шот, тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшаны есептеу үшін шоттар, депозитарлық шот бойынша ақша операциялары бар мемлекеттік мекемелердің кассалық операциялар есебі жүргізіледі. Кітапта кассалық операциялар есебі жөніндегі жазулар: бюджет қаражаты бойынша - "Бюджет бойынша" бағанында, тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшаны есептеу үшін шоттар, депозитарлық шот бойынша - "Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшалар бойынша, депозиттік сомалар бойынша" бағанында жүргізіледі.
Әрбір ордер немесе оны алмастыратын басқа құжат бойынша ақша алған немесе берген бойда кассир кітапқа жазу жүргізеді.
Күн аяқтала кассир күн ішінде жүргізілген операциялардың қорытындысын шығарады, кассадағы қалдық ақшаны келесі күнге аударады, екінші жыртылма парақты (касса кітабындағы күн ішіндегі жазбалардың көшірмесін) кіріс және шығыс құжаттарымен бірге касса кітабына енгізе отырып, орталықтандырылған бухгалтерияға кассирдің есебі ретінде өткізеді.
Тұрмысы нашар отбасыларының балаларына
жәрдемақы төлеу ведомосы
N 450 нысаны
Еңбекақы (стипендия) төлемі бойынша бұл нысанмен өткен ай үшін тұрмысы нашар отбасыларының балаларына жәрдемақы төлеу жүргізіледі.
Ведомость сиямен немесе шарикті қаламмен нақты да анық толтырылуға тиісті, тазарту жүргізуге, сызуға, түзетуге жол берілмейді. Ведомосқа мемлекеттік мекемелердің басшысы, бас бухгалтері немесе оны ауыстыратын тұлға қол қояды.
Тұрмысы нашар отбасы балаларына
жәрдемақы алушының N_____ жеке шоты
N 2-д нысаны
Комиссияның шешімі бойынша мемлекеттік мекемелердің бухгалтерлік қызметі әрбір жәрдемақы алушыға N 2-д нысанды жеке шот ашады. Жеке шотта онда белгіленген деректемелер толтырылады. Егер де жәрдемақы алу құқы келесі жылға да сақталатын болса жеке шот екі жыл бойы жүргізіле алады. Жәрдемақы төлемі тоқтаған жағдайда (алушының басқа жұмысқа ауысуы) жеке шот жабылады.
Мақсаттағы түрдегі қолма-қол ақшаны
пайдаланудың бақылау кітабы
N 453, N 454 нысандары
Мемлекеттік мекемелер алған қолма-қол ақша тек мақсатты түрде ғана жұмсалады. Бұл кітапта ай басындағы қолма-қол ақшаның қалдығы, ақшаның түсімі, экономикалық жіктелім ерекшеліктері бойынша ай соңындағы шығыспен қалдық көрсетіледі. Барлық ерекшеліктер бойынша қолма-қол ақшаның қалдық сомасы ай соңындағы қолма-қол ақшаның касса кітабы бойынша қалдығына сәйкес келуге тиісті. Жазуды кассир немесе оны алмастырушы тұлға жүргізеді. Қолма-қол ақшаны мақсатты түрде пайдаланудың бақылау кітабы N 453 нысандағы бюджет қаражаты бойынша дербес және N нысанды тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік және қайырымдылық көмекті іске асырудан алынатын ақшалар, депозиттік сомалар (көрсетілген қаражаттары бар мемлекеттік мекемелер) бойынша дербес жүргізіледі. Мұндай жағдайда екі кітап бойынша қолма-қол ақшаның қалдығы касса кітабы бойынша қолма-қол  ақшаның қалдығына сәйкес келуге тиісті.
N КО-1 нысаны             _____________________________
Қазақстан Республикасы         Мемлекеттік мекеменің атауы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548                  N_____ кіріс кассалық
ордеріне
_____________________________                  Квитанция
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N________ Кіріс кассалық ордері
___________________________________________
|  Күні     |   Айы        |  Жылы          |
|___________|______________|________________| ____________қабылданды
|___________|______________|________________| ______________________
______________________
________________________________________________  Негіз ________________
|Дебет|         Кредит          |Сомасы| Шығыстар| ______________________
|     |_________________________|      |ерекшелі.| ______________________
|     |корреспонден.|талдау есе.|      |  гі     | ______________________
|     |цияланатын   | бінің коды|      |         | ______________________
|     |шот, қос. шот|           |      |         |        жазумен
|_____|_____________|___________|______|_________|
|_____|_____________|___________|______|_________|
__________________________________қабылданды
Негіз ________________________________              _____________________
_______теңге ____тиын
____________________________________________        ____ж. "__"_________
_____________ теңге _____________ тиын
жазумен
Қосымша________________________________             М.О
Бас бухгалтер________
Бас бухгалтер ______________________
Алған кассир _________________________              Кассир ______________
N КО-2 нысаны
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_____________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
кассалық шығыс ордері N________
___________________________________________
|  Күні     |   Айы        |  Жылы          |
|___________|______________|________________|
|___________|______________|________________|
__________________________________________________________________________
|      |Корреспонденцияланатын| Талдамалы есептің | Сомасы | Шығыстардың
|      |шот, қосалқы шот      |      коды         |        |   ерекшелігі
|______|______________________|___________________|________|_______________
|______|______________________|___________________|________|_______________
Берілсін__________________________________________________________________
(Тегі, аты-жөні)
Негізі:___________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
________________________ теңге ________________ тиын
(сомасы жазумен)
Қосымша ___________________________________________________________
Басшы ____________________ Бас бухгалтер
Алдым _____________________________ теңге ______________ тиын
_______"_____"_______________  Қолы ________ ____________________________
_________________________________________________________________________
(алушыны куәландыратын құжаттың атауы, нөмірі, мерзімі, берілген жері)
Берген кассир ___________________________________________
Мұқабаның үлгісі
_______________________
N КО-3а нысаны
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Кіріс және шығыс кассалық
құжаттарын тіркеу
Журналы
_______ ж. арналған
Журналдың барлық парағы осы үлгімен басылсын
_____________________________________________
________________________________________________________________________
|   Кіріс құжаты   |Сомасы|Ескерту|    Шығыс құжаты    |Сомасы|Ескерту   |
|__________________|      |       |____________________|      |          |
|күні  | нөмірі    |      |       | күні   | нөмірі    |      |          |
|______|___________|______|_______|________|___________|______|__________|

1  !  2  !  3  !     4     !  5 !  6  !   7 !   8      !
--------------------------------------------------------!
Оста!     !     !           !    !     !     !          !
ток !     !     !           !    !     !     !          !
на  !     !     !           !    !     !     !          !
--------------------------------------------------------!
----!-----!-----!-----------!----!-----!-----!----------!
Итого...                                                !
________________________________________________________!
и т.д. до конца линовка через 16 пунктов
Образец ярлыка                        Печатать на последней странице
в правом нижнем углу
Форма N КО-4
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
В этой книге пронумеровано и
прошнуровано________страниц
М.П.       Подпись__________
_________________________________     "____"____________________г.
наименование
государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Кассовая книга
на________год
Образец титула.(Страница 2 - чистая)
________________________________________
наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Кассовая книга
на___________год
Касса за "___"_____________г.      Лист___________
__________________________________________________________________
Номер до!От кого получено или!Номер корреспондиру!Приход !Расход!
кумента !кому выдано         !ющего субсчета     !       !      !
----------------------------------------------------------------!
1    !           2        !           3       !   4   !   5  !
!Остаток на начало дня ...............       Х   !      !
----------------------------------------------------------------!
--------!--------------------!-------------------!-------!------!
--------!--------------------!-------------------!-------!------!
Перенос!------!
________________________________________________________________
Номер до!От кого получено или!Номер корреспондиру!Приход !Расход!
кумента !кому выдано         !ющего субсчета     !       !      !
----------------------------------------------------------------!
1    !           2        !           3       !   4   !   5  !
!                    !                   !       !      !
!                    !                   !       !      !
!                    !                   !       !      !
!                    !                   !       !      !
________________________________________________________________!
Итого за день..........................!-------!------!
Остаток на конец дня....................!       !    Х !
!--------------!
в том числе на зарплату.................!       !    Х !
!-------!------!
Кассир........
Записи в кассовой книге проверил и документы в количестве
____________________приходных и___________расходных получил
прописью                    прописью
Бухгалтер.....
Касса за "___"_____________г.      Лист___________
__________________________________________________________________
Номер до!От кого получено или!Номер корреспондиру!Приход !Расход!
кумента !кому выдано         !ющего субсчета     !       !      !
----------------------------------------------------------------!
1    !           2                    3       !   4   !   5  !
!Остаток на начало дня ...............   !   Х   !      !
----------------------------------------------------------------!
--------!--------------------!-------------------!-------!------!
--------!--------------------!-------------------!-------!------!
Перенос!------!
________________________________________________________________
Номер до!От кого получено или!Номер корреспондиру!Приход !Расход!
кумента !кому выдано         !ющего субсчета     !       !      !
----------------------------------------------------------------!
1    !           2        !           3       !   4   !   5  !
!                    !                   !       !      !
!                    !                   !       !      !
!                    !                   !       !      !
!                    !                   !       !      !
________________________________________________________________!
Итого за день...........................!-------!------!
Остаток на конец года...................!       !    Х !
!--------------!
в том числе на зарплату.................!       !    Х !
!-------!------!
Кассир........
Записи в кассовой книге проверил и документы в количестве
____________________приходных и___________расходных получил
прописью                      прописью
Бухгалтер.....
Наименование государственного учреждения______________________
(централизованная  бухгалтерия)
Форма N 294 <*>
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 294 в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Наименование государственного учреждения _______________________
(централизованная бухгалтерия)
КНИГА
УЧЕТА РАЗРЕШЕНИЙ И РАСХОДОВ
на ______________ год
Форма N 294
Программа_____________ Подпрограмма__________ Специфика___________
Дата
вы-
писки
N мемо-
риального
ордера
Содержа-ние опера-
ции и
номер
доку-
мента
Д е б е т
Кредит
Остаток
выданных
разрешений
выданных
разре-
шений
восста-
новление
кассовых
расходов
кас-
совый
расход
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Фактические расходы
Кредит суб-счета ______ списано расходов
Всего
Дебет субсчета ______________
в том числе по литерам
8
9
10
11
12
13
14
Форма N 294а <*>
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 294a в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
__________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Карточка аналитического учета разрешений на_______год
Код гос. учреждения________ Программа_________ Подпрограмма________
Дата
Номер
м/о
Содер-
жание
опера-
ции и
номер
доку-
мента
Выдан-
ные
разре-
шения
всего
в том числе по спецификам
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Продолжение формы N 294 а
в том числе по спецификам
Дата
Номер
м/о
Содер-
жание
опера-
ции и
номер
доку-
мента
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Наименование государственного учреждения_____________     Форма N 294-б
(централизованной бухгалтерии)
Утверждена Департаментом
Казначейства
Министерства финансов Республики
Казахстан приказом от 1 декабря
1998 г. N 548
Карточка аналитического учета кассовых расходов
Программа________ Подпрограмма________
_______________________________________________________________________
Итого с !                                                              !
начала  !                      Кассовые расходы                        !
года (за!--------------------------------------------------------------!
вычетом ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
восстан.! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
сумм)   ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
--------! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
Дата вы-! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
писки   ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
-----------------------------------------------------------------------!
--------!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!-!--!--!--!--!--!--!--!
_______________________________________________________________________!
Итого за! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
месяц   ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
-----------------------------------------------------------------------!
Итого с ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
начала  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
года (за! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
вычетом ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
восста- ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
нов.    ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
сумм)   ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  !  !  !  !
_______________________________________________________________________!
Продолжение формы N 294б
_______________________________________________________________________
по спецификам за________г.                                             !
_______________________________________________________________________!
!  !  !  !  !  !  !  !  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !  !  !  !  ! Итого!
-----------------------------------------------------------------------!
Оборотная сторона формы N 294-б
_______________________________________________________________________
Дата !Восстановлено кассовых расходов по спецификам за______г.         !
выпис!-----------------------------------------------------------------!
ки   !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Итого!
банка!  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !     !
-----------------------------------------------------------------------!
Форма 3 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерство финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма 3 исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма 3 МБ <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма 3 МБ исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма 4 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма 4 исключена - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма N 320
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Журнал
учета выданных раздатчикам денег на выплату
заработной платы и стипендий
за________________год

|  1   |     2     |   3  |   4   |    5   |     6     |   7  |    8     |
|______|___________|______|_______|________|___________|______|__________|
|қалдық|           |      |       |        |           |      |          |
|______|___________|______|_______|________|___________|______|__________|
|Барлығы...        |      |       |        |           |      |          |
|__________________|______|_______|________|___________|______|__________|
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Атаулықтың үлгісі                          Соңғы беттің төменгі
оң бұрышында басылсын
N КО-4 нысаны
_________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Осы кітапта________бет
нөмірленген және баулықтап тігілген
М.О.            Қолы
_________________________________          ______ ж. "___"_________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Кассалық кітап
______ ж. үшін
Титулдың үлгісі(2-бет таза)
_________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Кассалық кітап
______ ж. үшін
______ ж."___"_______    касса ______ парақ
__________________________________________________________________
|құжат |Кімнен алынды | корреспонденциялан-н | Кіріс  | Шығыс      |
| N    |немесе кімге  |     қос. шот N       |        |            |
|      |  берілді     |                      |        |            |
|______|______________|______________________|________|____________|
|   1  |       2      |          3           |    4   |     5      |
|______|______________|______________________|________|____________|
|      |Күн басындағы қалдық.....            |   Х    |            |
|______|______________|______________________|________|____________|
тасымал
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________
|құжат |Кімнен алынды |корреспонденциялан-н| Кіріс   | Шығыс       |
| N    | немесе кімге |    қос. шот N      |         |             |
|      |   берілді    |                    |         |             |
|______|______________|____________________|_________|_____________|
|   1  |      2       |         3          |    4    |      5      |
|______|______________|____________________|_________|_____________|
|Күн ішіндегі жиыны ......
Жыл соңындағы қалдық ...
оның ішінде еңбекақыға...
Кассир....
Кассалық кітаптағы жазбаны тексерген және
саны _______ кіріс және ______________ шығыс
жазумен                жазумен
құжаттарын алған
Бухгалтер....
______ ж. "____"_________   касса    _____ парақ
_________________________________________________________________
|құжат|Кімнен алынды не/се|корреспонденцияланатын | Кіріс | Шығыс |
| N   |  кімге берілді    |      қос. шот N       |       |       |
|_____|___________________|_______________________|_______|_______|
|  1  |         2         |           3           |   4   |   5   |
|_____|___________________|_______________________|_______|_______|
Күн басындағы қалдық.....                             Х
тасымал
(арғы беті)
_________________________________________________________________
|құжат|Кімнен алынды не/се|корреспонденцияланатын | Кіріс | Шығыс |
| N   |  кімге берілді    |      қос. шот N       |       |       |
|_____|___________________|_______________________|_______|_______|
|  1  |         2         |           3           |   4   |   5   |
|_____|___________________|_______________________|_______|_______|
Күн ішіндегі жиыны.......
Жыл соңындағы қалдық..
оның ішінде еңбекақы үшін....
Кассир......
Кассалық кітаптағы жазбаны тексерген және
саны ________ кіріс және  ____________ шығыс
жазумен                жазумен
құжаттарын алған
Бухгалтер.......
Мемлекеттік мекеменің атауы ____________________
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N 294 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
Ескерту: 294-нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Мемлекеттік мекеменің атауы _____________________________________
(орталықтандырылған бухгалтерия)
____________ жылға арналған
РҰҚСАТТАРДЫ ЖӘНЕ ШЫҒЫСТАРДЫ
ЕСЕПТЕУ КІТАБЫ
N 294 нысан
Бағдарлама _________  Кіші бағдарлама _________  Ерекшелік ________
Көшір-
менің
берілген
күні
Мемори-
алдық
ордердің
N
Операцияның
мазмұны
және құжат
нөмірі
Дебет
Кредит
Беріл-
ген
рұқсат-
тардың
қалдығы
беріл-
ген
рұқ-
сат-
тардың
кас-
салық
шығыс-
тардың
қалпына
келуі
кас-
салық
шығыс
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Іс  жүзіндегі шығыстар
Қосалқы есеп кредиті ______ есептен шығарылған шығындар
Барлығы
Қосалқы есеп дебеті
оның ішінде литерлер бойынша
8
9
10
11
12
13
14
N 294а нысан
Ескерту: 294а-нысан жаңа редакцияда жазылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
__________________________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы (орталықтандырылған бухгалтерия)
______жылға арналған рұқсаттардың
талдамалы есебі карточкасы
Мемлекеттік мекеменің коды _____________
Бағдарлама__________________   Кіші бағдарлама____________________
Күні
м/о
нө-
мірі
Операцияның
мазмұны
және
құжаттың
нөмірі
Беріл-
ген
рұқсат-
тар
барлығы
оның ішінде
сол сияқты аяғына дейін (16 тармақ арқылы линовка)
кестенің жалғасы
ерекшеліктер бойынша
Күні
м/о
нө-
мірі
Операцияның мазмұны және құжаттың нөмірі
сол сияқты аяғына дейін (16 тармақ арқылы линовка)
N 294-б нысаны
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Кассалық шығыстардың
талдамалы есебінің карточкасы
Бағдарлама ___________ Кіші бағдарлама ___________
__________________________________________________________________________
|Жыл бас.бергі жиыны|           Кассалық шығыстар
|(қалп.келт.соманы  |______________________________________________________
|шегергенде)        |     |  |  |   |  |  |   |   |   |   |   |   |   |
|___________________|     |  |  |   |  |  |   |   |   |   |   |   |   |
|Берілген күні      |     |  |  |   |  |  |   |   |   |   |   |   |   |
|___________________|_____|__|__|___|__|__|___|___|___|___|___|___|___|___
|Ай үшін жиындысы   |
|___________________|
|Жыл басынан бергі  |
|жиыны (қалп. келт. |
|шегер. тасталған)  |
|___________________|
N 294б нысанының жалғасы
__________________________________________________________________________
________ ж. ерекшеліктер бойынша
__________________________________________________________________________
|_____|____|___|__|__|__|___|__|__|__|__|__|___|___|___|___|___|___|__|Жиы
|_____|____|___|__|__|__|___|__|__|__|__|__|___|___|___|___|___|___|__|_ны_
N 294б нысанының арғы беті
__________________________________________________________________________
|Банктің| ________ ж. ерекшеліктер бойынша кассалық шығыстар қалпына
|берген | келтірілді
| күні  |_________________________________________________________________
|_____|____|___|__|__|__|___|__|__|__|__|__|___|___|___|___|___|___|__|Жиы.
|_____|____|___|__|__|__|___|__|__|__|__|__|___|___|___|___|___|___|__|_ны_
3-нысан
Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің
қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Ескерту: 3-нысан алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
3М-нысаны
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Ескерту: 3М-нысан алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
4-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Ескерту: 4-нысан алынып тасталды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
N 320-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Жалақы мен стипендияларды төлеу үшін
үлестірушілерге берілген ақшаны есептеу
Журналы
________ жылғы

Образец 2,4,6,8-ой стр. и т.д. до 94 включительно        форма N 320
_________________________________________________________________________
Да!Наименование!Фамилия, !Выдано раздатчику из кассы!Расписка раздатчика!
та!государствен!имя, от- !--------------------------!в получении денег  !
!ного учрежде!чество   !сумма прописью!сумма цифра!                   !
!    ния     !         !              !ми         !                   !
------------------------------------------------------------------------!
--!------------!---------!--------------!-----------!-------------------!
--!------------!---------!--------------!-----------!-------------------!
--!------------!---------!--------------!-----------!-------------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Образец 3,5,7,9-ой стр. до 95 стр. включительно
форма N 320
_________________________________________________________________________
Возвращено раздатчиком в кассу наличных !Расписка кассира!Дата возврата !
денег и документов                      !в получении ос- !денег и опла -!
----------------------------------------!татка наличных  !ченных докумен!
наличными!оплаченными!   Всего          !денег и оплачен.!тов и подпись !
деньгами !документами!------------------!документ.       !раздатчика    !
сумма циф!сумма цифра!Сумма про!Сумма   !                !              !
рами     !ми         !писью    !цифрами !                !              !
------------------------------------------------------------------------!
---------!-----------!---------!--------!----------------!--------------!
---------!-----------!---------!--------!----------------!--------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
96-я страница формы N 320
Список лиц, назначенных раздатчиками
__________________________________________________________________
N !Наименование !Фамилия, имя, ! N и дата приказа!Образец подписи!
п/п!государствен.! отчество     !о назначении     !               !
!учреждения   !              !                 !               !
------------------------------------------------------------------!
---!-------------!--------------!-----------------!---------------!
---!-------------!--------------!-----------------!---------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
В этом журнале пронумеровано_______страниц
__________________________________________
(прописью)
М.П.
Руководитель................
Главный бухгалтер...........
"____"____________________г.
__________________________________                 Форма 381
наименование
государственного учреждения        Утверждена Департаментом Казначейства
(централизованной бухгалтерии)   Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Мемориальный ордер N 1
за_______________ ____г.
Накопительная ведомость по кассовым операциям
_________________________________________________________________________
N N!Дата выпис-!                 Дебет субсчета_____________             !
п/п!ки органов !---------------------------------------------------------!
!Казначейст !                 Кредит субсчетов                        !
!или отчета !---------------------------------------------------------!
!кассира    !    !    !    !    !     !      !     !   !   !    !     !
-------------------------------------------------------------------------!

2,4,6,8,-беттердің үлгісі және 94-ні қоса осылайша     N 320 нысан
_________________________________________________________________________
|Күні|Ұйымның атауы|Аты-жөні, тегі|Кассадан үлестірушіге берілгені|Үлесті.
|    |             |              |_______________________________|ріп беру
|    |             |              |сома жазумен | сома санмен     |шінің
|    |             |              |             |                 |ақша
|    |             |              |             |                 |алған.
|    |             |              |             |                 |дағы
|    |             |              |             |                 |қол.
|    |             |              |             |                 |хаты
|____|_____________|______________|_____________|_________________|________
|____|_____________|______________|_____________|_________________|________
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
3,5,7,9-беттердің үлгісі 95-ні қоса осылайша
N 320 нысан
__________________________________________________________________________
|Кассаға үлест. беруші қайтарған қолма-қол ақша және  |Қолма-қол |Ақшаны
|           құжаттар                                  |          |және
|_____________________________________________________|ақш қалд. |төленг.
|қолма-қол|төленген|      Барлығы                     |ығын және |құжат
| ақшамен |құжат.  |__________________________________|төлен. құ.|қайт.
| сомасы  |тармен  |Сомасы жазумен| Сомасы санмен     |жаттар ал.|күні ж/е
| санмен  | сомасы |              |                   |ғандағы   |беруші.
|         | санмен |              |                   |кас-дің   |нің қолы
|         |        |              |                   |қолхаты   |
|_________|________|______________|___________________|__________|_________
|_________|________|______________|___________________|__________|_________
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
N 320-нысанның 96-беті
Үлестіруші болып тағайындалған тұлғалардың тізімі
____________________________________________________________________
|р/б N| Ұйымның атауы | Тегі, аты-жөні | Тағайындау туралы| Қолының  |
|     |               |                | бұйр. N ж/е күні |  үлгісі  |
|_____|_______________|________________|__________________|__________|
|_____|_______________|________________|__________________|__________|
осылайша аяғына дейін (сызба 16 пункттен)
Осы журналда _______________ бет нөмірленген
________________________________________________
(жазумен)
М.О.       Басшы..........
Бас бухгалтер ......
_____ж. "___"________________
381-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
__________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N 1 Мемориалдық ордер
______ жылғы
Кассалық операциялар бойынша жинақ ведомость
__________________________________________________________________________
р/б | Қазынашылық органы |      Қосымша шоттың дебеті ________
NN  |ның көшірмесі немесе|_______________________________________________
|кассир есебінің күні|      Қосымша шоттың кредиті _______
____|____________________|____|___|___|___|____|___|___|___|___|____|____|

1 !      2    !  3 !  4 !  5 !  6 !  7  !   8  !   9 ! 10! 11! 12 ! 13  !
-------------------------------------------------------------------------!
Всего                                      Остаток на начало месяца
Остаток на конец месяца
Сумма оборотов
Оборотная сторона ф. 381
_________________________________________________________________________
N!Дата выпис-!  Кредит субсчета_____________            !Вторые записи !
п/п!ки органов !---------------------------------------------------------!
!Казначейст.!  Дебет субсчетов                         !Д- ! Д- ! Д-  !
!или отчета !---------------------------------------------------------!
!кассира    !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  ! Итого!К- ! К- ! К-  !
-------------------------------------------------------------------------!
14 !    15     !16!17!18!19!20!21!22!23!24!25!26!27!  28  !29 ! 30 !  31 !
-------------------------------------------------------------------------!
!           !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !      !   !    !     !
Всего
Исполнитель_____________ ____________ ________________________
должность    подпись       расшифровка подписи
Главный бухгалтер_______ _________________     Приложение на______листах
подпись  расшифровка подписи
Форма N 381 <*>
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 381 "Мемориальный ордер N 2" в редакции -  приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N 2
за______________________________ ______г.
Накопительная ведомость по движению
средств на бюджетных счетах
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего                  Остаток на начало месяца
Остаток на конец месяца
Сумма оборотов
Оборотная сторона ф. 381
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
Ито-
го
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Всего
Вторые записи
Д -
Д -
Д -
К -
К -
К -
29
30
31
Исполнитель ___________    _____________    ___________
должность        подпись         (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер _____________    ___________
подпись         (Ф.И.О.)
Приложение на ____________ листах
Форма N 381 <*>
Утверждена Департаментом
Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Сноска. Форма N 381 "Мемориальный ордер N 3" в редакции -  приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N 3
за______________________________ ______г.
Накопительная ведомость по учету денег от реализации
товаров (работ, услуг), спонсорской и благотворительной
помощи, депозитного счета, счета в иностранной валюте и
специальных счетов бюджетного инвестиционного проекта
по внешним займам, грантам
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего                  Остаток на начало месяца
Остаток на конец месяца
Сумма оборотов
Оборотная сторона ф. 381
NN
п/п
Дата выписки
отчетных форм
органа
Казначейства
Дебет субсчета ______
Кредит субсчетов
Ито-
го
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Всего
Вторые записи
Д -
Д -
Д -
К -
К -
К -
29
30
31
Исполнитель ___________    _____________    ___________
должность        подпись         (Ф.И.О.)
Главный бухгалтер _____________    ___________
подпись         (Ф.И.О.)
Приложение на ____________ листах
Форма N 440 <*>
Утверждена Департаментом Казначейства       В этой книге пронумеровано и
Министерства финансов Республики Казахстан  прошнуровано______страниц
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
М.П.     Подпись_________
________________________________________    "___"____________________г.
Наименование государственного учреждения
(централизованная бухгалтерия)
Кассовая книга
на_______год
Образец титула. (Страница 2-чистая)
________________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованная бухгалтерия)
Кассовая книга
на_______год
Каждый лист кассовой книги состоит из двух равных частей: одна из них (с горизонтальной линовкой) заполняется кассиром как первый экземпляр и остается в книге, другая (без горизонтальных линеек) заполняется с лицевой и оборотной стороны через копировальную бумагу и как отчет кассира является отрывной частью листа.
Записи кассовых операций начинаются на лицевой стороне неотрывной части листа (после строки "Остаток на начало дня").
Предварительно лист сгибают пополам по линии отреза, подкладывая отрывную часть листа под часть, которая остается в книге. Для ведения записей после "Переноса" отрывную часть листа накладывают на лицевую сторону неотрывной части и продолжают записи по горизонтальным линейкам оборотной стороны неотрывной части листа.
Бланк отчета до конца операций за день не отрывается.
По строке "в том числе на зарплату" показывается сумма по платежным ведомостям на заработную плату, не списанным в расход кассы.
Образец 3,5,7 и т.д. страниц по 93
включительно формы N 440, 95 страница чистая
Касса за "___"_________г.    Лист_______
_______________________________________________________________________
N доку!От кого получено!N корреспондирую! По бюджету  !По деньгам от  !
мента  !или кому выдано !щего субсчета   !             !реализации     !
!                !                !             !товаров (работ,!
!                !                !             !услуг),        !
!                !                !             !спонсорской и  !
!                !                !             !благотворитель-!
!                !                !             !ной помощи, по !
!                !                !             !депозитным     !
!                !                !             !суммам         !
!                !                !-------------!---------------!
!                !                !приход!расход!приход !расход !
-----------------------------------------------------------------------!
1    !       2        !        3       !   4  !   5  !   6  !   7    !
-----------------------------------------------------------------------!
!Остаток на начало дня...                    Х             Х    !
-----------------------------------------------------------------------!
!------!-------!------!-------!
Перенос    !------!-------!------!-------!
_______________________________________________________________________
N доку!От кого получено!N корреспондирую! По бюджету  !По деньгам от  !
мента  !или кому выдано !щего субсчета   !             !реализации     !
!                !                !             !товаров (работ,!
!                !                !             !услуг),        !
!                !                !             !спонсорской и  !
!                !                !             !благотворитель-!
!                !                !             !ной помощи, по !
!                !                !             !депозитным     !
!                !                !             !суммам         !
!                !                !-------------!---------------!
!                !                !приход!расход!приход!расход  !
-----------------------------------------------------------------------!
1    !       2        !        3       !   4  !   5  !   6  !   7    !
-----------------------------------------------------------------------!
Итого за день.......................!------!-------!-----!--------!
Остаток на конец дня................!      !Х      !     ! Х      !
!-----------------------------!
в том числе на зарплату.............!      !Х      !     ! Х      !
!-----------------------------!
Кассир.....................
Записи в кассовой книге проверил и документы в количестве
______________приходных и ______________расходных получил
прописью                   прописью
Бухгалтер.......

1 |         2          |  3 | 4 | 5 | 6 |  7 | 8 | 9 | 10| 11| 12 |  13
____|____________________|____|___|___|___|____|___|___|___|___|____|____|
Барлығы                             Ай басындағы қалдық
Ай соңындағы қалдық
Айналымдар сомасы
381-нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
р/б | Қазынашылық органы |      Қосымша шоттың дебеті ________
NN  |ның көшірмесі немесе|_______________________________________________
|кассир есебінің күні|      Қосымша шоттың кредиті _______
____|____________________|____|___|___|___|____|___|___|___|___|____|__|__
14|        15          | 16 | 17| 18|19 | 20 | 21|22 | 23| 24| 25 |26|27
____|____________________|____|___|___|___|____|___|___|___|___|____|__|__
таблицаның жалғасы
__________________________________________
| Екінші жазбалар        |
|________________________|
Жиыны       |Д -    | Д -  | Д -     |
|К -    | К -  | К -     |
________________|_______|______|_________|
28         |  29   |  30  |   31    |
________________|_______|______|_________|
Барлығы
Орындаушы _____________ _______ ______________________
лауазымы      қолы   қолының толық жазылуы
Бас бухгалтер _______ ______________________  Қосымшасы ______парақ
қолы     қолының толық жазылуы
N 381 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N 2 мемориалдық ордер
______ж._______________________үшін
бюджеттік шоттардағы қаражат қозғалысы
бойынша жинақтау ведомосы
Ескерту: "N 2 мемориалдық ордер" жаңа редакцияда жазылды -
ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот дебеті __________
Қосалқы шот кредиті
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы           Айдың басындағы қалдық
Ай соңындағы қалдық
Айналымдар сомасы              381н. келесі беті
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот кредиті __________
Қосалқы шот дебеті
Жиыны
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Барлығы
кестенің жалғасы
Екінші жазбалар
Д -
Д -
Д  -
К -
К -
К -
29
30
31
Орындаушы ____________     ____________   ______________
лауазымы           қолы          (аты-жөні)
Бас бухгалтер ________    _____________
қолы        (аты-жөні)
Қосымшасы ____________ парақ
N 381 нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 548
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
______ж. ______________________________ үшін
N 3 мемориалдық ордер
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді), демеушілік
және қайырымдылық көмекті, депозитарлық шотты, шетел
валютасындағы шотты және сыртқы қарыздар, гранттар
бойынша бюджеттік инвестициялық жобаның арнаулы
шоттарын іске асырудан алынатын ақшаны есептеу
бойынша жинақтау ведомосы
Ескерту: "N 3 мемориалдық ордер" жаңа редакцияда жазылды -
ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот дебеті __________
Қосалқы шот кредиті
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы           Айдың басындағы қалдық
Ай соңындағы қалдық
Айналымдар сомасы              381н. келесі беті
р/р
NN
Қазынашылық органының есептік нысандарын көшіру күні
Қосалқы шот кредиті __________
Қосалқы шот дебеті
Жиыны
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Барлығы
кестенің жалғасы
Екінші жазбалар
Д -
Д -
Д  -
К -
К -
К -
29
30
31
Орындаушы ____________     ____________   ______________
лауазымы           қолы          (аты-жөні)
Бас бухгалтер ________    _____________
қолы        (аты-жөні)
Қосымшасы ____________ бетте
N 440 нысан
Ескерту: N 440 нысан өзгертілді - ҚР Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
___________________
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің        Осы кітапта _____ бет
Қазынашылық департаменті бекіткен                нөмірленген және
баулықтап тігілген.
1998 ж. 1.12. N 548
М.О.
Қолы____
_________________________________         _____ ж. "___"_________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Кассалық кітап
_______ жылға
__________________________           Титулдың үлгісі (2-бет таза)
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Кассалық кітап
_______ жылға
Касса кітабының әрбір парағы тең екі бөліктен тұрады: оның бірін (көлденең сызбасы бары) бірінші дана ретінде кассир толтырады және кітапта қалады, екіншісі (көлденең сызбасы жоғы) көшірме қағаз арқылы бергі және арғы бетімен толтырылып, кассирдің есебі ретінде парақтың жыртылмалы бөлігі болып табылады.
Кассалық операциялардың жазбалары парақтың жыртылмайтын бөлігінің ("Күн басындағы қалдық" жолдарынан кейін) бергі бетінен басталады.
Парақтың жыртылатын бөлігін алдын ала кітапта қалатын бөлігінің астына келтіре отырып, кесу сызығы бойынша бүктейді. "Тасымалдан" кейін жазу үшін парақтың жыртылатын бөлігін жыртылмайтын бөліктің бет жағына бүктейді және парақтың жыртылмайтын бөлігінің арғы бетінің көлденең сызбалары бойынша жазабаны жалғастырады.
Есеп бланкісі күн ішіндегі операцияның соңына дейін жыртылмайды. "Оның ішінде еңбекақыға" жолы бойынша шығысқа жатқызылмаған төлем ведомосымен еңбекақыға берілген сома көрсетіледі.
N 440-нысанның 3,5,7-ден 93-ні қоса есептегендегі беттердің үлгісі
95-бет таза
______ ж."____"_________ Бет ________
_________________________________________________________________________
|құжат|Кімнен алынды|корреспонден|Бюджет б-ша|Тауарларды (жұмыстарды,
|  N  |немесе кімге |цияланатын  |           |қызметтерді), демеушілік және
|     |   берілді   | қос.шот N  |           |қайырымдылық көмекті іске
|     |             |            |           |асырудан алынатын ақшалар
|     |             |            |           |бойынша, депозиттік
|     |             |            |           |сомалар бойынша
|     |             |            |___________|____________________________
|     |             |            |кіріс|шығыс| кіріс    |     шығыс
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|_________________
|  1  |      2      |      3     | 4   |  5  |    6     |    7
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|__________________
күн басындағы қалдығы                 Х                       Х
тасымал
________________________________________________________________________
|құжат|Кімнен алынды|корреспонден|Бюджет б-ша| Тауарларды (жұмыстарды,
|  N  |немесе кімге |цияланатын  |           | қызметтерді), демеушілік және
|     |   берілді   | қос.шот N  |           | қайырымдылық көмекті іске
|     |             |            |           | асырудан алынатын ақшалар
|     |             |            |           | бойынша, депозиттік
|     |             |            |           | сомалар бойынша
|     |             |            |___________|____________________________
|     |             |            |кіріс|шығыс| кіріс    |     шығыс
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|_________________
|  1  |      2      |      3     | 4   |  5  |    6     |    7
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|__________________
Күн ішіндегі жиыны ....
Күн соңындағы қалдығы .....                 Х                     Х
оның ішінде жалақыға ..                         Х                     Х
Кассир ....
Кассалық кітаптағы жазбаны тексердім және саны ____________
жазумен
кіріс және __________ шығыс құжаттарын алдым
жазумен
Бухгалтер ....

Образец 4,6,8 и т.д. страниц по 94 включительно формы N 440
_______________________________________________________________________
N доку!От кого получено!N корреспондирую! По бюджету  !По внебюджетным!
мента  !или кому выдано !щего субсчета   !             !средствам      !
!                !                !-------------!---------------!
!                !                !приход!расход!приход!расход  !
-----------------------------------------------------------------------!
1    !       2        !        3       !   4  !   5  !   6  !   7    !
-----------------------------------------------------------------------!
!                !                !      !       !      !       !
-----------------------------------------------------------------------!
!------!-------!------!-------!
Перенос    !------!-------!------!-------!
_______________________________________________________________________
N доку!От кого получено!N корреспондирую! По бюджету  !По деньгам от  !
мента  !или кому выдано !щего субсчета   !             !реализации     !
!                !                !             !товаров (работ,!
!                !                !             !услуг),        !
!                !                !             !спонсорской и  !
!                !                !             !благотворитель-!
!                !                !             !ной помощи, по !
!                !                !             !депозитным     !
!                !                !             !суммам         !
!                !                !-------------!---------------!
!                !                !приход!расход!приход!расход  !
-----------------------------------------------------------------------!
1    !       2        !        3       !   4  !   5  !   6  !   7    !
-----------------------------------------------------------------------!
!Остаток на начало дня............!   Х  !      !   Х    !
-----------------------------------------------------------------------!
Итого за день.......................!------!------!------!--------!
Остаток на конец дня................!      !Х     !      ! Х      !
!-----------------------------!
в том числе на зарплату.............!      !Х     !      ! Х      !
!-----------------------------!
Кассир.....................
Записи в кассовой книге проверил и документы в количестве
______________приходных и ______________расходных получил
прописью                   прописью
Бухгалтер.......
Сноска. Форма N 440 с изменениями - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Наименование государственного учреждения___________       Форма N 450
(централизованная бухгалтерия)
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
_______
Расходный кассовый ордер N !______!
_____________________
!Число ! Месяц ! Год!
!-------------------!
!------!-------!----!
!----------!------!-------!----!
!Корреспон.!Код   !   Сумма    !
!счет, суб-!аналит!            !
!счет      !учета !            !
!------------------------------!
!----------!------!------------!
Ведомость на выплату пособий на детей
малообеспеченным семьям
за__________________год
________________________________________________________________
N !Фамилия, имя,!Количество детей, !Сумма !Расписка в получении!
п/п!отчество (по-!на которых выплачи!      !                    !
!лучателя посо!вается пособие    !      !                    !
!бия)         !                  !      !                    !
----------------------------------------------------------------!
---!-------------!------------------!------!--------------------!
---!-------------!------------------!------!--------------------!
и т.д. до конца (линовка через 16 пунктов)
Печатать с оборотом без верхней титульной части
________________________________________
наименование государственного учреждения         Форма N 2-д
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Лицевой счет N________ _______
N________ _______
получателя пособий на детей малообеспеченным семьям
_______________________________________________________________
фамилия, имя, отчество матери (получателя)
_______________________________________________________________
(адрес)

N 440-нысанның 4, 6, 8-ден 94-ні қоса есептегендегі беттердің үлгісі
_______________________________________________________________________
|құжат|Кімнен алынды|корреспонден|Бюджет б-ша| Тауарларды (жұмыстарды,
|  N  |немесе кімге |цияланатын  |           | қызметтерді), демеушілік және
|     |   берілді   | қос.шот N  |           | қайырымдылық көмекті іске
|     |             |            |           | асырудан алынатын ақшалар
|     |             |            |           | бойынша, депозиттік
|     |             |            |           | сомалар бойынша
|     |             |            |___________|____________________________
|     |             |            |кіріс|шығыс| кіріс    |     шығыс
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|_________________
|  1  |      2      |      3     | 4   |  5  |    6     |    7
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|__________________
тасымал
_______________________________________________________________________
|құжат|Кімнен алынды|корреспонден|Бюджет б-ша| Тауарларды (жұмыстарды,
|  N  |немесе кімге |цияланатын  |           | қызметтерді), демеушілік және
|     |   берілді   | қос.шот N  |           | қайырымдылық көмекті іске
|     |             |            |           | асырудан алынатын ақшалар
|     |             |            |           | бойынша, депозиттік
|     |             |            |           | сомалар бойынша
|     |             |            |___________|____________________________
|     |             |            |кіріс|шығыс| кіріс    |     шығыс
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|_________________
|  1  |      2      |      3     | 4   |  5  |    6     |    7
|_____|_____________|____________|_____|_____|__________|__________________
Күн ішіндегі жиыны ....
Күн соңындағы қалдығы .....                 Х                     Х
оның ішінде жалақыға ..                         Х                     Х
Кассир ....
Кассалық кітаптағы жазбаны тексердім және
саны ____________кіріс және __________ шығыс құжаттарын алдым
жазумен               жазумен
Бухгалтер ....
Мемлекеттік мекеменің атауы____________            N 450-нысан
(орталықтандырылған бухгалтерия)          Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Шығыстардың N_____ кассалық ордері
____________________
| Күні | Айы  | Жылы |
|______|______|______|
________|______|______|______|
|Коррес. |Талда.|   Сомасы    |
|пон-н   | малы |             |
|шот, қос|есеп  |             |
|шот     |коды  |             |
|________|______|_____________|
Нашар қамтылған жанұялардың
балаларына жәрдемақы төлеу ведомосы
________ жылғы
_____________________________________________________________________
|р/б | Тегі, аты-жөні     |Жәрдемақы төленіп |Сомасы |Алғаны жөніндегі|
| N  |(жәрдемақы алушының)|отырған балалар   |       |      қолхат
|    |                    |       саны       |       |                |
|____|____________________|__________________|_______|________________|
осылайша соңына дейін (сызба 16 пункттен)
Жоғарғы титулдық бөліксіз арғы бетімен басылсын
____________________                    N 2-д нысаны
Мемлекеттік мекеменің атауы              Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Нашар қамтылған жанұялардың балаларына жәрдемақы алушының
N_______  ________ Дербес шоты
N_____ _________
______________________________________________________
шешесінің тегі, аты-жөні (алушының)
______________________________________________________
(мекен-жайы)

Раздел 6
Расчеты
Авансовый отчет
Форма N 286
Авансовый отчет является основным документом для учета расчетов с подотчетными лицами.
Авансовый отчет представляется с приложенными документами, подтверждающие произведенные расходы. Документы, приложенные к авансовому отчету, нумеруются подотчетным лицом в порядке их записи в отчете.
В отчете должны быть обязательно заполнены показатели: остаток предыдущего аванса, полученные авансы, израсходованная сумма, остаток (перерасход) подотчетной суммы, оплата перерасхода, внесение в кассу остатка.
Неиспользованный остаток аванса должен быть возвращен подотчетным лицом не позднее трех дней после сдачи авансового отчета.
В бухгалтерской службе авансовые отчеты проверяются арифметически, а также проверяются правильность оформления документов и расходования средств по назначению. Проверенные авансовые отчеты утверждаются руководителем государственного учреждения.
Книга специальных счетов, счетов в иностранной валюте и расчетов Форма N 292 <*>
Сноска. Форма N 292 в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Применяется для аналитического учета:
денежных средств на счетах (по субсчетам 110, 112, 118);
прочих денежных средств (по субсчетам 130, 132, 134);
затрат по заготовлению и переработке материалов;
расчетов с поставщиками, подрядчиками и заказчиками за выполненные работы и оказанные услуги (по субсчетам 150, 151, 152, 154, 155, 157, 158);
расчетов с подотчетными лицами;
расчетов с разными дебиторами и кредиторами (по субсчетам 170, 173, 174, 175, 176, 178, 179);
расчетов с рабочими и служащими (по субсчетам 182, 183, 184, 185, 186, 187); финансирования (по субсчетам 231, 232, 236, 238, 239);
расчеты по трансфертам, социальному налогу, обязательным социальным отчислениям, внутреннему кредитованию (по субсчетам 159, 193, 199).
В книге в зависимости от назначения субсчета открываются отдельные счета на каждое государственное учреждение, лицо и др. Книга открывается записями сумм остатков на начало года. Текущие записи производятся не позднее следующего дня после совершения операции.
Карточка
Форма N 292-а
Назначение карточки такое же, как и формы N 292. Применяется в тех государственных учреждениях, где аналитический учет осуществляется не в книгах, а на карточках. В карточке формы N 292-а также ведется учет по забалансовым счетам: 05 "Списанная задолженность неплатежеспособных дебиторов", 07 "Задолженность учащихся и студентов за невозвращенные материальные ценности".
Табель учета посещаемости детей
Форма N 305
Служит для начисления сумм, причитающихся к уплате родителями за содержание детей. Бланк заполняется на каждую группу. Отметки на бланке делаются в случае непосещения (болезнь, отпуск родителей и другие причины). В соответствующей графе записывается буква "Н". Выходные и праздничные дни отмечаются в соответствующей графе буквой "В". При посещении ребенком детского учреждения никаких пометок в форме не делается.
Ведомость по расчетам с родителями
Форма N 327

6-бөлім
Есеп айырысу
Ескерту: 6-бөлімге өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Аванстық есеп
N 286-нысан
Аванстық есеп беретін тұлғалармен есеп айырысуларды есепке алу үшін негізгі құжат болып табылады.
Аванстық есеп шығыстар жүргізілгенін растайтын, қосымша берілген құжаттармен бірге тапсырылады. Аванстық есепке қоса берілген құжаттарды есеп беретін тұлға есептегі олардың жазылу ретімен нөмірлейді.
Есеп мына көрсеткіштер: өткендегі аванстың қалдығы, алынған аванстар, жұмсалған қаражат, есеп берілетін қаражаттың қалдығы (артық жұмсалуы), артық жұмсалған қаражатты төлену, қалдықтың кассаға өткізілуі міндетті түрде толтырылуы тиіс.
Аванстың пайдаланылмаған қалдығын есеп беретін тұлға аванстық есеп беруді тапсырғаннан кейінгі үш күннен қалдырмай қайтаруға тиісті.
Бухгалтерлік қызметте аванстық есеп арифметикалық жолмен тексерілуі тиіс, сондай-ақ құжаттардың рәсімделу және қаражаттың мақсатты жұмсалу дұрыстығы тексеріледі. Тексерілген аванстық есепті мемлекеттік мекемелердің басшылары бекітеді.
Арнайы шоттар, шетел валютасындағы шоттар және есеп айырысу
кітабы N 292 нысан
Мыналарды:
шоттардағы ақшалай қаражаттарды (110, 112, 118 қосалқы шоттар бойынша);
өзге де ақшалай қаражаттарды (130, 132, 134 қосалқы шоттар бойынша);
материалдарды дайындау және ұқсату жөніндегі шығындарды;
орындалған жұмыстар және көрсетілген қызметтер үшін өнім берушілермен, мердігерлермен және тапсырысшылармен есеп айырысуларды (150, 151, 152, 154, 155, 157, 158 қосалқы шоттар бойынша);
есеп беретін тұлғалармен есеп айырысуларды;
әртүрлі дебиторлармен және несие берушілермен есеп айырысуды (170, 173, 174, 175, 176, 178, 179 қосалқы шоттар бойынша);
жұмысшылармен және қызметшілермен есеп айырысуларды (182, 183, 184, 185, 186, 187 қосалқы шоттар бойынша);
қаржыландыруды (231, 232, 236, 238, 239 қосалқы шоттар бойынша);
трансферттер, әлеуметтік салық, міндетті әлеуметтік аударулар, ішкі кредит беру бойынша есеп айырысулар (159, 193, 199 қосалқы шоттар бойынша) талдамалы есепке алу үшін қолданылады.
Кітапта қосалқы шоттың мақсатына байланысты әрбір мемлекеттік мекемеге, тұлғаға және басқаларға жеке шоттар ашылады. Кітап жыл басындағы қалдық сомасының жазбаларымен ашылады. Ағымдағы жазбалар операция аяқталғаннан кейінгі келесі күннен кешіктірмей жүргізіледі.
Карточка
N 292-а нысаны
Карточканың мақсаты да дәл N 292-нысан сияқты. Талдамалы есеп кітаптарда емес, карточкада жүзеге асырылатын мемлекеттік мекемелерде қолданылады. N 292-а нысанды карточкада: "Төлемге қабілетсіз дебиторлардың есептен шығарылған берешегі" 05, "Қайтарылмаған материалдық құндылықтар үшін оқушылар мен студенттердің берешегі" 07 баланстан тыс шоттар бойынша да есепке алу жүргізіледі.
Балалардың келу есебін жүргізу табелі
N 305-нысан
Балаларды ұстау үшін ата-аналар төлеуге тиісті соманы есептеуге қызмет етеді. Әрбір топқа бланка толтырылады. Бланкіде келмеген уақытқа /ауру, ата-аналардың еңбек демалысы және басқа да себептер/ белгілер қойылады. Тиісті бағанда "Н" әріпі жазылады. Демалыс және мереке күндері тиісті бағанда "В" әрпімен белгіленеді. Балалар мекемесіне баламен келу кезінде нысанда ешқандай белгі қойылмайды.
Ата-аналармен есеп айырысу жөніндегі ведомость
N 327-нысан

В ведомости ведется аналитический учет расчетов за содержание детей. Ведомость может составляться на год или полугодие с расположением показателей по графам 3-10 за каждый месяц на вкладных листах. В детских дошкольных учреждениях, ведущих учет самостоятельно, мемориальный ордер составляется в установленном порядке на основании общей суммы начисленной платы по графе "Начислено за дни посещения" ведомости за соответствующий месяц.
В централизованных бухгалтериях на основании ведомостей составляется свод ведомостей по расчетам с родителями за содержание детей - мемориальный ордер N 15 (ф. N 406).
Мемориальный ордер N 8 Накопительная ведомость по расчетам с подотчетными лицами Форма N 386 <*>
Сноска. Заголовок подраздела в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Аналитический учет расчетов с подотчетными лицами ведется в накопительной ведомости по расчетам с подотчетными лицами ф.386. Накопительная ведомость составляется на каждый месяц в отдельности.
Учет в этой ведомости ведется позиционным способом. По каждой строке записываются фамилия подотчетного лица, суммы выданного аванса и суммы произведенных расходов, а также поступившая сумма неиспользованного аванса. По окончании месяца итоги по графе "Утверждена сумма расходов по отчету - кредит субсчета 160" и по графам "Дебет субсчетов" и "Вторые записи" записываются в книгу "Журнал-главная".
Мемориальный ордер N 15
Свод ведомостей по расчетам с родителями
за содержание детей
Форма N 406 <*>
Сноска. Заголовок - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405 V001258_ .
В централизованных бухгалтериях на основании ведомостей формы N 327 составляется свод ведомостей по расчетам с родителями за содержание детей. На основании сводной ведомости за месяц составляется мемориальный ордер.
Мемориальный ордер N 6, 7
Накопительная ведомость по расчетам
с разными организациями и в порядке авансовых платежей
Форма N 408 <*>
Сноска. Заголовок - с дополнениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405 V001258_ .
В накопительной ведомости ведется учет расчетов с разными государственными учреждениями. Ведомость составляется по субсчету 178 "Расчеты с прочими дебиторами и кредиторами". Записи в ней производятся позиционным способом - по каждому документу (платежному поручению, счету-фактуре).
По мере поступления документов (поручения, счета и т.п.) производятся записи по каждой позиции (строке) в графе "Операции по дебету субсчета 178". Суммы полученных материальных ценностей и др. записываются в кредит субсчета 178 по той же строке, по которой значится задолженность, и в дебет соответствующих субсчетов. В конце месяца итоги по графе "Всего по кредиту субсчета 178" и графам "Дебет субсчетов", "Вторые записи" после оформления мемориального ордера записываются в книгу "Журнал-главная".

Ведомоста балаларды ұстау үшін есептесудің талдамалы есебі жүргізіледі. Ведомость ішкі парақта әрбір ай сайын 3-10 бағандар бойынша көрсеткіштердің орналасуымен жылға немесе жарты жылға жасалуы мүмкін. Есепті дербес жүргізетін мектеп жасына дейінгі балалар мекемелерінде мемориалдық ордер тиісті ай үшін "Қатысқан күндері үшін есептелді" бағаны бойынша есептелген ақының жалпы сомасы негізінде белгіленген тәртіппен жасалады.
Орталық бухгалтерияларда ведомостардың негізінде N 15 балаларды ұстау үшін ата-аналармен есеп айырысу жөніндегі ведомостардың жиынтығы - мемориалдық ордер (N 406-н) жасалады.
N 8 Мемориалдық ордер
Есеп беретін тұлғалармен есеп айырысу жөніндегі
жинақтаушы ведомость
N 386 нысан
Есеп беретін тұлғалармен есептесудің талдамалы есебі есеп беретін тұлғалармен есептесу жөніндегі 386-нысанды жинақтаушы ведомоста жүргізіледі. Жинақтаушы ведомосты әрбір ай сайын бөлек жасалады.
Есепке алу бұл ведомоста позициялық тәсілмен жүргізіледі. Әрбір жаңа жол бойынша есеп беретін тұлғаның аты-жөні, берілген аванстың сомасы мен жұмсалған шығыстардың сомасы, сондай-ақ пайдаланылмаған аванстың келіп түскен сомасы жазылады. Айдың аяғында "Есеп бойынша шығыстардың бекітілген сомасы - 160-қосалқы шоттың кредиті" бағаны бойынша және "Қосалқы шоттардың дебеті" және "Екінші жазбалар" бағандары бойынша "Бас Журнал" кітабына жазылады.
N 15-Мемориалдық ордер
Балаларды ұстау үшін ата-аналармен
есептесу жөніндегі ведомостар жиынтығы
N 406-нысан
Орталық бухгалтерияларда N 327-нысанның ведомостары негізінде балаларды ұстау үшін ата-аналармен есептесу жөніндегі ведомостар жиынтығы жасалады. Ведомостар жиынтығы негізінде ай үшін мемориалдық ордер жасалады.
N 6, 7 Мемориалдық ордер
Әртүрлі ұйымдармен және аванстық төлемдер
тәртібімен есептесу жөніндегі жинақтаушы ведомость
N 408-нысан
Жинақтаушы ведомосында әртүрлі мемлекеттік мекемелермен есептесу есебі жүргізіледі. Ведомость "Өзге дебиторлармен және кредиторлармен есептесу" 178 шоты бойынша жасалады. Оған жазулар әр құжат (төлем аманаты, шот, т.б.) бойынша позициялық тәсілмен жүргізіледі.
Құжаттардың (төлем аманаты, шот, т.б.) түсуіне қарай "178-қосалқы шот дебеті бойынша операциялар" бағанында әрбір позиция бойынша жүргізіледі. Материалдық құндылықтардан алынған берешек болып саналатын сомалар осы жолмен 178-қосалқы шотының кредитіне және тиісті шоттар дебетіне жазылады. Айдың соңында "Бас-журнал" кітабына мемориалдық ордер рәсімделгеннен кейін "178-қосалқы шоты бойынша барлығы" бағаны және "Қосалқы шоттар дебеті", "Екінші жазулар" бағандары бойынша қорытындылар жазылады.

Аналитический учет расчетов по субсчету 179 "Расчеты в порядке авансовых платежей", кроме расчетов за продукты питания, ведется в накопительной ведомости формы N 408 (мемориальный ордер 7), в которой для каждого поставщика отводится необходимое количество строк для отражения операций в течение месяца. Записи в накопительной ведомости производятся по каждому документу (платежному поручению, счету) по мере совершения операций. Итоги за месяц записываются в книгу "Журнал-главная".
В накопительной ведомости формы N 408 также ведется аналитический учет сумм, перечисленных на транзитный счет Казначейства (889) для получения наличных денег по именным чекам в банках второго уровня. При перечислении средств на транзитный счет наличности (889) территориального Казначейства для получения наличных денег в уполномоченном банке производится бухгалтерская запись: Дт 178 "Расчеты с прочими дебиторами и кредиторами", Кт субсчетов 090, 100, 110, 111, 112. При получении наличных денег по именному чеку Казначейства кредитуется субсчет 178 и дебетуется субсчет 120.
Форма N 286
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Авансовый отчет N_______
за _____________ ___________г.
____________
Централизованная бухгалтерия__________________________     !  Код      !
______________________________________________________     !-----------!
Источник финансирования_______________________________     !-----------!
Государственное учреждение____________________________     !-----------!
Подразделение_________________________________________     !-----------!
!___________!
Фамилия, имя, отчество_______________________Табельный номер
______________________________________________________
Должность_____________________________________________
Назначение аванса_____________________________________
_________________________________________________________________________
Остаток предыдущего аванса !Сумма!Отчет проверен!Целесообраз!Отчет утверж!
---------------------------!     !К утверждению !ность произ!даю в сумме !
Перерасход                 !-----!__тенге__тиын !веденных   !___________ !
Получен аванс (от кого и да!     !Программа_____!расходов   !___________ !
та)                        !     !              !подтверждаю!___________ !
!     !              !           !___________ !
1.__________________       !_____!Подпрограмма__!           !___________ !
2.__________________       !_____!Специфика_____!Дата_______!(прописью)  !
3.__________________       !_____!Дата__________!           !            !
Итого получено             !_____!Бухгалтер     !Подпись____!            !
Израсходовано              !_____!              !___________!Подпись_____!
Остаток                    !     !______________!___________!____________!
-------                    !-----!_______________________________________!
Перерасход                 !_____!Корреспондирующие субсчета!  Сумма     !
!--------------------------!            !
!    дебет   ! кредит      !            !
!---------------------------------------!

"Аванстық төлемдер тәртібімен есеп айырысу" 179-қосалқы шоты бойынша есептесулерді талдамалы есепке алу, тамақ өнімдері үшін есеп айырысудан басқасы, (7-мемориалдық ордер) 408-нысанның жинақтаушы ведомосында жүргізіледі, онда әрбір берермен үшін ай бойындағы операцияларды көрсету үшін қажетті мөлшерде жолдар қалдырылады. Жинақтаушы ведомоста жазулар операцияның жасалуына қарай әрбір құжат (төлем аманаты, шот, т.б.) бойынша жүргізіледі. Ай қорытындысы "Бас-журнал" кітабына жазылады.
N 408-нысанның жинақтаушы ведомосында сондай-ақ екінші деңгейдегі банкіден атаулы чектер бойынша қолма-қол ақшаны алу үшін Қазынашылықтың (889) транзиттік шотына аударылған соманың талдамалы есебі жүргізіледі. Қаражаттарды аумақтық қазынашылықтың қолма-қол ақшалар транзиттік шотына (889) аударған кезде уәкілетті банк: "Өзге дебиторлармен және  кредиторлармен есеп айырысу" 178 ДТ, 090, 100, 110, 111, 112 КТ қосалқы шоттары бухгалтерлік жазбаларын жүргізеді. Қолма-қол ақша Қазынашылықтың атаулы чегі бойынша алынған жағдайда 178 қосалқы шот кредиттеледі және 120-қосалқы шот дебиттеледі.
286-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Аванстық есеп N________
__________________ ________ ж.              Коды
Орталықтандырылған бухгалтерия_______________________________________
Қаржыландыру көзі____________________________________________________
Ұйым _______________________________________________________________
Бөлімше ___________________________________________________________
Тегі, аты әкесінің аты ______________________________________________
Лауазымы _____________________________________________________________
Аванс тағайындау _____________________________________________________
__________________________________________________________________________
| Алдағы аванстың қалдығы       | Сомасы|Есеп тексерілді| Мақсатты|
|Артық жұмсау                   |       |Бекітуге       |жұмсалған| ______
|Аванс алынды (кімнен және күні)|       |___теңге __тиын|шығындар.|
|1._________________            |       |Бағдарлама     |ды рас.  |(жазу.
|2. _______________             |       |Кіші бағдарла. |таймын   |мен)
|3. _______________             |       |ма_________    |         |сомасын.
|Жиынтығында алынғаны           |       |Ерекшелік      | Күні    |да
|Жұмсалғаны                     |       |Күні _______   |         |бекіте.
|Қалдық                         |       |Бухгалтер      |Қолы ___ |мін
|                               |       |               |         |Қолы___
|Артық жұмсалғаны               |       |_____________  | _____   |________
|                               |       |Корреспонден-ған қос-қы  |сомасы
|                               |       |шот-ар                   |
|                               |_______|_________________________|
|Құжаттардың қосымшасы ________         |дебеті         |кредиті  |
|                                       |_______________|_________|________

2-я страница ф. N 327
Месяц______________________
________________________________________________________________________
N !Фамилия,!Плата !Сумма по!Начислено за дни!Поступило !Задолженность  !
п/п!имя ре -!по    !выписан-!    посещения   !в уплату  !на конец месяца!
!бенка   !ставке!ной кви-!----------------!----------!---------------!
!        !      !танции  !кол-во  !сумма  !дата!сумма!недоплата!пере-!
!        !      !        ! дней   !       !    !     !         !плата!
------------------------------------------------------------------------!
1 !   2    !   3  !   4    !   5    !   6   !  7 !  8  !    9    ! 10  !
________________________________________________________________________!
3-я страница ф. N 327 (4-я страница - чистая)
Месяц________________
_________________________________________________________________________
Плата !Сумма по!Начислено за дни!Поступило !Задолженность  !            !
по    !выписан-!    посещения   !в уплату  !на конец месяца! Примечание !
ставке!ной кви-!----------------!----------!---------------!            !
!танции  !кол-во  !сумма  !дата!сумма!недоплата!пере-!            !
!        ! дней   !       !    !     !         !плата!            !
------------------------------------------------------------------------!
3   !   4    !   5    !   6   !  7 !  8  !    9    ! 10  !    11      !
________________________________________________________________________!
По образцу 2-й и 3-й страницы печатать вкладной лист N 2 к форме N 327
со своим оборотом
Вкладной лист N 1 к ф. N 327
Месяц________________
___________________________________________________________
Плата !Сумма по!Начислено за дни!Поступило !Задолженность  !
по    !выписан-!    посещения   !в уплату  !на конец месяца!
ставке!ной кви-!----------------!----------!---------------!
!танции  !кол-во  !сумма  !дата!сумма!недоплата!пере-!
!        ! дней   !       !    !     !         !плата!
-----------------------------------------------------------!
3   !   4    !   5    !   6   !  7 !  8  !    9    ! 10  !
___________________________________________________________!
Печатать со своим оборотом
_______________________________________              Утверждена
Наименование государственного учреждения     Департаментом Казначейства
(централизованной бухгалтерии)                Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Форма 386
Мемориальный ордер 8
за_________________ _______г.
Накопительная ведомость по расчетам
с подотчетными лицами
_______________________________________________________________________
N !Номер! Код !Ф.И.О !Остаток на начало !Выдано в подотчет и!Возврат  !
п/п!аван-!бюд -!подот-!месяца по субсчету!возвращено перерас-!неисполь !
!сово-!жет- !четно-!       160        !хода дебет субсчета!зованных !
!го от!ной  !го ли-!                  !          160      !сумм     !
!чета !орга-!ца    !                  !                   !аванса   !
!     !низа-!      !------------------!-------------------!---------!
!     !ции  !      !дата воз!дебет!кре!да!кредит!да!кредит!да!кредит!
!     !     !      !никнове-!     !дит!та!субсче!та!субсче!та!субсче!
!     !     !      !ния за- !     !   !  !та    !  !та    !  ! 160  !
!     !     !      !должен -!     !   !  !      !  !      !  !------!
!     !     !      !ности   !     !   !  !      !  !      !  !дебет !
!     !     !      !        !     !   !  !      !  !      !  !суб-  !
!     !     !      !        !     !   !  !      !  !      !  !счета !
-----------------------------------------------------------------------!

Айы _____________________           N 327 нысанның 2-беті
__________________________________________________________________________
|р-р|Баланың тегі, аты| Ставка|Берілген |Қатысқан күндерге|Төлеуге|Жыл ая.
| N |                 |бойынша|квитанция| есептелді       |түскені|ғындағы
|   |                 | төлем | бойынша |                 |       |берешегі
|   |                 |       |  сома   |_________________|_______|_______
|   |                 |       |         | күндер |сомасы  |күні|со.|төл.|ар
|   |                 |       |         |  саны  |        |    |ма.|лен.|ты
|   |                 |       |         |        |        |    |сы |гені|қ
|   |                 |       |         |        |        |    |   |    |тө
|   |                 |       |         |        |        |    |   |    |ле
|   |                 |       |         |        |        |    |   |    |н
|   |                 |       |         |        |        |    |   |    |ге
|   |                 |       |         |        |        |    |   |    |ні
|___|_________________|_______|_________|________|________|____|___|____|__
| 1 |        2        |   3   |    4    |   5    |    6   |  7 | 8 |  9 |10
|___|_________________|_______|_________|________|________|____|___|____|__
|___|_________________|_______|_________|________|________|____|___|____|__
N 327 нысанның 3-беті (4-бет- таза)
Айы
__________________________________________________________________________
|Ставка |Берілген |       Қатысқан    |  Төлеуге |  Айдың      | Ескерту
|бойынша|квитанция|күндеріне есептелді|  түскені | аяғындағы   |
|төлеу  |бойынша  |                   |          | берешегі    |
|       |сомасы   |___________________|__________|___________  |
|       |         |күн саны |сомасы   |күні|сома.|төлен.|артық |
|       |         |         |         |    | сы  | гені |төлен.|
|       |         |         |         |    |     |      | гені |
|_______|_________|_________|_________|____|_____|______|______|___________
|   3   |    4    |    5    |    6    |  7 |  8  |   9  |  10  |      11
|_______|_________|_________|_________|____|_____|______|______|___________
|_______|_________|_________|_________|____|_____|______|______|___________
2-3 беттердегі үлгі бойынша өзінің арғы беттерімен N 327-нысанға N 2-ішкі
парақшаны басу керек
N 327 нысанға N 1 ішкі парақша
Айы
______________________________________________________________
|Ставка |Берілген |       Қатысқан    |  Төлеуге |  Айдың      |
|бойынша|квитанция|күндеріне есептелді|  түскені | аяғындағы   |
|төлем  |бойынша  |                   |          | берешегі    |
|       |сомасы   |___________________|__________|___________  |
|       |         |күн саны |сомасы   |күні|сома.|төлен.|артық |
|       |         |         |         |    | сы  | гені |төлен.|
|       |         |         |         |    |     |      | гені |
|_______|_________|_________|_________|____|_____|______|______|
|   3   |    4    |    5    |    6    |  7 |  8  |   9  |  10  |
|_______|_________|_________|_________|____|_____|______|______|
|_______|_________|_________|_________|____|_____|______|______|
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
N 386-нысан
_________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
8 Мемориалды ордер
________________________ ж.
Бағыныстағы тұлғалармен есеп айырысу бойынша
жинақтаушы ведомосы
__________________________________________________________________________
|рет|Аванс.|Мем. |Бағыныстағы|160 қосалқы шот|Есеп берушіге берілді|Аванс.
| N | тық  |ле.  |  тұлғаның | бойынша айдың |және 160 қосалқы шот |тың
|   | есеп |кет. | тегі, аты |   басындағы   |дебетіне артық жұм.  |пайда.
|   |нөмірі|тік  | әкесінің  |     қалдық    | салғаны қайтарылды  |ланыл.
|   |      |меке.|    аты    |               |                     |маған
|   |      |нің  |           |               |                     |сомасын
|   |      |     |           |               |                     |қайтару
|   |      |коды |           |_______________|_____________________|______
|   |      |     |           |бере.|дебе.|кре|күні|қосал.|күні|қос.|күні|16
|   |      |     |           |шек. |  ті |ди.|    |қы шот|    |алқы|    |0
|   |      |     |           |тің  |     |ті |    |креди.|    |шот |    |қо
|   |      |     |           |пайда|     |   |    | ті   |    |кре.|    |са
|   |      |     |           |болу |     |   |    |      |    |диті|    |лқ
|   |      |     |           |күні |     |   |    |      |    |    |    |ы
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |шо
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |т
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |кр
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |ед
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |ит
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |і
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |қо
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |са
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |л
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |қы
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |шо
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |т
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |де
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |бе
|   |      |     |           |     |     |   |    |      |    |    |    |ті
|___|______|_____|___________|_____|_____|___|____|______|____|____|____|__

1 !   2 !  3  !   4  !    5   !  6  ! 7 ! 8!   9  !10!   11 !12 !  13 !
_______________________________________________________________________!
Продолжение ф. 386
_________________________________________________________________________
Утверждена!Дебет субсчетов  !         Вторые записи           !Справочно !
сумма рас-!-----------------!---------------------------------!          !
хода по от!                 !Д-!Д-!Д-!Остаток на конец месяца !----------!
чету      !                 !  !  !  ! по субсчету 160        !          !
----------!                 !---------------------------------!выплачено !
кредит суб!                 !К-!К-!К-!  дебет      !кредит    !суточных  !
счета 160 !                 !  !  !  !             !          !при коман-!
!                 !  !  !  !             !          !дировках  !
-------------------------------------------------------------------------!
14    !15!16!17!18!19!20!21!22!23!      24     !     25   !     26   !
-------------------------------------------------------------------------!
Исполнитель ___________  _________ _______________________
(должность)  (подпись) (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер _________  ____________________
(подпись)  (расшифровка подписи)
Приложение на__листах
________________________________________             Утверждена
Наименование государственного учреждения     Департаментом Казначейства
(централизованной бухгалтерии)                 Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Форма 406
Мемориальный ордер 15
за_________________ _______г.
Свод ведомостей по расчетам с родителями за содержание детей
_______________________________________________________________________
N N!Наименование! Код  !Задолженность!Начислено!Оплачено!Задолженность!
п/п!бюджетной ор!бюджет!на начало ме-!за дни по!по кви- !на конец меся!
!ганизации   !ной ор! сяца        !сещения  !танции  !ца           !
!            !ганиза!-------------!---------!        !-------------!
!            !ции   !дебет!кредит !Д-т 172  !        !дебет !кредит!
!            !      !     !       !---------!        !      !      !
!            !      !     !       !К-т 236  !        !      !      !
----------------------------------------------------------------------!
1 !       2    !   3  !  4  !   5   !    6    !    7   !   8  !   9  !
----------------------------------------------------------------------!
Исполнитель ___________ ___________ _______________________
(должность) (подпись)   (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер__________ _____________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Приложение на___________листах
________________________________________            Утверждена
Наименование бюджетной организации        Департаментом Казначейства
(централизованной бухгалтерии)               Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Форма 408
Мемориальный ордер _______
за_________________ _______г.
Накопительная ведомость по расчетам с разными
организациями и в порядке авансовых платежей
_________________________________________________________________________
N !Да!N доку!Наимено!Остаток на!      Дебет субсчета   !Кредит субсчета!
п/п!та!мента !вание  !начало ме-!-----------------------!---------------!
!  !      !постав !сяца по   !да!N пла!кредит суб!все!да!N доку-!сум-!
!  !      !щика   !субсчету  !та!тежно! счетов   !го !та!мента  !ма  !
!  !      !       !          !  !го по!----------!   !  !       !    !
!  !      !       !          !  !руче-!  !   !   !   !  !       !    !
!  !      !       !----------!  !ния  !  !   !   !   !  !       !    !
!  !      !       !дебет!кре-!  !     !  !   !   !   !  !       !    !
!  !      !       !     !дит !  !     !  !   !   !   !  !       !    !
------------------------------------------------------------------------!

| 1 |   2  |  3  |     4     |  5  |  6  | 7 |  8 |   9  | 10 | 11 | 12 |13
|___|______|_____|___________|_____|_____|___|____|______|____|____|____|__
386 нысанның жалғасы
__________________________________________________________________________
| Есеп    |Қосалқы шоттар      |       Екінші жазбалар       |
|бойынша  |                    |                             |
| шығыс   |                    |                             |
|сомасы   |                    |                             |   Анықтама
|бекітілді|____________________|_____________________________|
|         |                    |Д-|Д-|Д-|160 қосалқы шот бо. |
|         |                    |  |  |  |йынша айдың аяғында.|
|         |                    |  |  |  |    ғы қалдық       |
|_________|                    |__|__|__|____________________|_____________
|160 қос. |                    |К-|К-|К-| дебеті | кредиті   |іс сапар кезі
|алқы шот |                    |  |  |  |        |           |нде тәуілік
|кредиті  |                    |  |  |  |        |           |ақша төленді
|_________|____________________|__|__|__|________|___________|_____________
|   14    |15 |16 |17|18|19|20 |21|22|23|   24   |    25     |      26
|_________|__ |__ |__|__|__|___|__|__|__|________|___________|____________
Орындаушы ___________ __________ ______________
(лауазымы)  (қолы)     (қолдың толық
жазылуы)
Бас бухгалтер  _________ ______________      Қосымшасы ________парақшада
(қолы)    (қолдың толық
жазылуы)
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Қазынашылық
департаменті бекіткен
N 548 1.12.1998 ж.
N 406 нысан
________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N 15 Мемориалдық ордер
_______________ _____ ж.
Балаларды ұстау үшін ата-аналармен есеп
айырысу бойынша ведомостардың жиынтығы
__________________________________________________________________________
|рет|Мемлекеттік|Бюджет.|Ай басындағы  |Қатысқан |Квитан.|Айдың аяғындағы
|NN |мекеменің  | тік   |  берешек     | күндер  | ция   |  берешек
|   |  атауы    |ұйымның|              |  үшін   |бойынша|
|   |           | коды  |              |есептелді|төленді|
|   |           |       |______________|_________|       |_________________
|   |           |       |дебеті|кредиті| 172 д-і |       | дебеті |кредиті
|   |           |       |      |       |_________|       |        |
|   |           |       |      |       | 236 к-і |       |        |
|___| __________|_______|______|_______|_________|_______|________|________
| 1 |      2    |   3   |  4   |   5   |    6    |   7   |    8   |     9
|___| __________|_______|______|_______|_________|_______|________|________
Орындаушы ___________ __________ ______________
(лауазымы)  (қолы)     (қолдың толық
жазылуы)
Бас бухгалтер  _________ ______________      Қосымшасы _______ парақшада
(қолы)    (қолдың толық
жазылуы)
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Қазынашылық
Департаменті бекіткен
1.12.1998 ж. N 548
N 408 нысан
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Мемориалдық ордер __
_______________
____________________ ж.
Әртүрлі мемлекеттік мекемелермен және аванстық төлемдер
ретімен есеп айырысу жөніндегі жинақтаушы ведомосы
__________________________________________________________________________
|рет|Күні|N құ.|Жеткізушінің| Қосалқы шот| Қосалқы шот дебеті   |Қосалқы шо
| N |    |жаты |    аты     |бойынша ай  |                      |т кредиті
|   |    |     |            | басындағы  |______________________|__________
|   |    |     |            |  қалдық    |күні|төлем|қосалқы|бар|кү.|құ.|со
|   |    |     |            |            |    |тап. |шот кре|лы.|ні |жат|ма
|   |    |     |            |            |    |сыры |  диті |ғы |   | N |сы
|   |    |     |            |            |    | сы  |_______|   |   |   |
|   |    |     |            |____________|    |     | |  |  |   |   |   |
|   |    |     |            |дебеті|креди|    |     | |  |  |   |   |   |
|   |    |     |            |      | ті  |    |     | |  |  |   |   |   |
|___|____|_____|____________|______|_____|____|_____|_|__|__|___|___|___|__

1 !2 !   3  !   4   !  5  !  6 !7 !  8  ! 9!10 ! 11! 12!13!  14   ! 15 !
________________________________________________________________________!
Продолжение ф. 408
_______________________________________________________________________
Дебет субсчетов      !Вторые записи !Остаток на конец месяца  !
!              !      по субсчету        !
-----------------------------!--------------!-------------------------!
!   !   !   !   !  !  !   ! Д- ! Д- ! Д- !   Дебет     ! Кредит    !
!   !   !   !   !  !  !   !----!----!----!             !           !
!   !   !   !   !  !  !   ! К- ! К- ! К- !             !           !
----------------------------------------------------------------------!
16!17 !18 !19 ! 20!21!22!23 !24  ! 25 ! 26 !      27     !    28     !
______________________________________________________________________!
Исполнитель _____________ _____________ ____________________
(должность)   (подпись)     (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер _________ _____________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Приложение на____листах
Раздел 7
Деньги от реализации товаров (работ, услуг) <*>
Сноска. Заголовок - в новой редакции согласно приказу Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; заголовок раздела в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Книга учета денег от реализации товаров (работ, услуг)
Форма N 297 <*>
Книга формы N 297 применяется в государственных учреждениях, имеющих доходы (деньги от реализации товаров (работ, услуг).
Аналитический учет доходов и расходов ведется отдельно по видам средств от реализации товаров (работ, услуг). <*>
Сноска. Абзацы - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; в заголовок и по тексту внесены изменения -  приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Книга учета денег от реализации товаров (работ, услуг)
Форма N 297-б <*>
Книга формы N 297-б применяется в централизованных бухгалтериях для аналитического учета движения денег от реализации товаров (работ, услуг). Доходы учитываются по каждому виду денег от реализации товаров (работ, услуг), расходы учитываются в разрезе специфик бюджетной классификации по видам денег от реализации товаров (работ, услуг).
По каждому обслуживаемому государственному учреждению учет денег от реализации товаров (работ, услуг) ведется отдельно. <*>
Сноска. Абзацы - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; в заголовок и по тексту внесены изменения -  приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Квитанция
Форма N 10
Квитанция применяется в тех случаях, когда прием наличных денег по деньгам от реализации товаров (работ, услуг), согласно приказу руководителя государственного учреждения возлагается на лиц, не исполняющих обязанности кассира государственного учреждения. <*>
Сноска. Абзац - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; внесены изменения - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Квитанция и копия квитанции (корешок) заполняются шариковой ручкой под копировальную бумагу на каждую полученную сумму. Все бланки квитанций нумеруются, принимаются на учет и хранятся как бланки строгой отчетности. Квитанции прошиваются в книжки, на обложках книжек и на всех квитанциях ставится печать государственного учреждения.
Мемориальный ордер N 14
Накопительная ведомость начисления
доходов от реализации товаров (работ, услуг)
Форма N 409 <*>
Сноска. В заголовок и по тексту Формы N 409 внесены изменения -  приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Применяется в централизованных бухгалтериях для начисления доходов от реализации товаров (работ, услуг). В ведомости на основании соответствующих документов доходы группируются в разрезе подведомственных государственных учреждений.
В конце месяца ведомость подсчитывается и в соответствующей корреспонденции оформляется мемориальным ордером.
По данному образцу печатать все страницы книги
_________________________________________________
наименование вида специальных средств
_______________________________________________________________________
Да! N !Содержание !          Доходы           !       Расходы          !
та!м/о! операции  !---------------------------!------------------------!
!   !           !    дебет     !  кредит    ! всего  ! в том числе   !
!   !           !(убыло, возвра!(поступило  !расходов!---------------!
!   !           !щено доходов) !доходов )   !        !специфика!сумма!
-----------------------------------------------------------------------!

| 1 |  2 |  3  |     4      |  5   |  6  | 7  |  8  |9|10|11| 12|13 | 14|15
|___|____|_____|____________|______|_____|____|_____|_|__|__|___|___|___|__
408-нысанның жалғасы
__________________________________________________________________________
| Қосалқы шот дебеті         |    Екінші жазбалар    |Қосалқы шот бойынша
|                            |                       |айдың аяғындағы қал.
|                            |                       |дық
|____________________________|_______________________|_____________________
|   |   |   |   |   |  |  |  |  Д-  |  Д-  |  Д-     | Дебеті   | Кредиті
|   |   |   |   |   |  |  |  |______|______|_________|          |
|   |   |   |   |   |  |  |  |  К-  |  К-  |  К-     |          |
|___|___|___|___|___|__|__|__|______|______|_________|__________|__________
| 16| 17| 18|19 | 20|21|22|23|  24  |  25  |   26    |    27    |     28
|___|___|___|___|___|__|__|__|______|______|_________|__________|__________
Орындаушы ___________ __________ ______________
(лауазымы)  (қолы)     (қолдың толық
жазылуы)
Бас бухгалтер  _________ ______________      Қосымшасы _________ бет
(қолы)    (қолдың толық
жазылуы)
7-бөлім
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақша
Ескерту: Бөлімнің атауы жаңа редакцияда жазылды;
бөлімге өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан
алынатын ақша есебінің кітабы
N 297-нысан
N 297-нысанды кітап кірістері (тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақша) бар мемлекеттік мекемелерінде қолданылады.
Кірістер мен шығыстардың талдамалы есебі тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақша түрлері бойынша бөлек жүргізіледі.
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан
алынатын ақша есебінің кітабы
N 297-б нысаны
N 297-б нысанды кітап орталық бухгалтерияларда тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшалар қозғалысының талдамалы есебі үшін қолданылады. Кірістер арнаулы қаражаттардың әрбір түрі бойынша ескерілді, шығыстар арнаулы қаражаттар түрлері бойынша бюджеттік сыныптаманың өзіндік бөлігінде есептеледі.
Қызмет көрсетілетін әрбір мемлекеттік мекеме бойынша тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшалар есебі бөлек жүргізіледі.
Квитанция
N 10-нысан
Квитанция мемлекеттік мекеме басшысының бұйрығына сәйкес тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшалар бойынша қолма-қол ақшаны қабылдау мемлекеттік мекеме кассирінің міндетін атқармайтын тұлғаға жүктелген жағдайда қолданылады.
Квитанция және квитанцияның көшірмесі (түбіртегі) әрбір алынған сомаға арналып, көшірме қағаз арқылы шарикті қаламмен толтырылады. Квитанцияның барлық парақтары нөмірленеді, есепке алынады және қатаң есепті іспарағы ретінде сақталады. Квитанция кітапшаға тігіледі, кітапшаның мұқабасына және барлық квитанцияларға бюджет ұйымының мөрі басылады.
N 14-Мемориалдық ордер
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан
алынатын ақша бойынша кірістерді
есептеудің жинақтаушы ведомосы
N 409-нысан
Орталық бухгалтерияларда тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) көрсетулерді іске асырудан алынатын қаражаттар бойынша кірістерді есептеу үшін қолданылады. Ведомоста кірістердің тиісті құжаттары негізінде ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерге бөлініп топталады.
Айдың аяғында ведомость саналады және тиісті іс қағаздарында мемориалдық ордермен ресімделеді.
Осы үлгі бойынша барлық кітап беттерін басу керек
____________________________________
тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын түрлерінің атауы
__________________________________________________________________________
|Күні|рет|Операцияның|     Шығыстар      |       Шығыстар
|    | N | мазмұны   |___________________|________________________________
|    |   |           | дебет   | кредит  |барлық  |  оның ішінде
|    |   |           |(кірісте.|кірістері|шығыстар|_______________________
|    |   |           |рі кетті,| түсті   |        |ерекшелік | сомасы
|    |   |           |қайтарыл.|         |        |          |
|    |   |           |  ды)    |         |        |          |
|____|___|___________|_________|_________|________|__________|_____________

1 ! 2 !     3     !      4       !      5     !   6    !    7    !  8  !
-----------------------------------------------------------------------!
Образец ярлыка
Форма N 297
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов РК
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
__________________________________________
наименование государственного учреждения
Книга
учета денег от реализации товаров (работ, услуг)
за_____________г. <*>
Сноска. Заголовок - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Образец ярлыка и титула
Форма N 297-б
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
_______________________________________________________________________
наименование государственного учреждения (централизованной бухгалтерии)
Книга
учета денег от реализации товаров (работ, услуг)
на _____________год <*>
Сноска. Заголовок - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Образец стр. 6,12,18,24,30,36,42,48,54,60,66,72,78 ф. N 297-б
___________________________________________
специальным
___________________________________________
!                        !
-------------------------------------------!
в том числе       ! итого  ! в том числе   !
------------------!расходов!---------------!
прочие           !        !               !
------------------!        !специфика!сумма!
специфика! сумма  !        !         !     !
-------------------------------------------!
9      !  10    !   8    !    9    ! 10  !
___________________________________________!
Образец стр. 3,9,15,21,27,33,39,45,51,63,69,75 формы N 297-б
___________________________
деньгам от реализации      !
товаров (работ, услуг)     !
___________________________!
!             !
___________________________!
дебет!кредит !дебет!кредит !
---------------------------!
6  !    7  !  6  !   7   ! <*>
Сноска. Изменения, внесенные приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Образец стр. 4,10,16,22,28,34,40,46,52,58,64,70,76 формы N 297-б
____________________________________
Всего доходов              !
(субсчет 400)              !
------------------------------------!
дебет          ! кредит   !
-------------------------!          !
всего!в том числе внесено!          !
!в доход бюджета    !          !
------------------------------------!

| 1  | 2 |     3     |    4    |    5    |   6    |    7     |       8
|____|___|___________|_________|_________|________|__________|_____________
|____|___|___________|_________|_________|________|__________|_____________
N 297 нысанның
атаулық үлгісі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
қазынашылық департаменті бекіткен
N 548 1.12. 1998 ж.
_________________________________________
мемлекеттік мекеменің атауы
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді)
іске асырудан алынатын ақша есебінің
Кітабы
_______ ж.
Ескерту: 297-нысанның атауына өзгертулер енгізілді   -
ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы
18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
Атаулық және титулдық үлгісі
N 297-б нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
N 548 1.12.1998 ж.
Ескерту:   297-б-нысанның атауына өзгертулер енгізілді   -
ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы
18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
__________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді)
іске асырудан алынатын ақша есебінің
Кітабы
_________ жылға
N 297-б нысанның 6, 12, 18, 24, 30, 36, 42, 48, 54,
54, 60, 66, 72, 78 беттерінің үлгісі
_______________________________________________
арнайы
________________________________________________
| оның ішінде    | шығыстар | оның ішінде        |
|_____________   | жиынтығы |____________________|
| басқалары      |          |ерекшелік | сомасы  |
|_____________   |          |          |         |
|ерекшелік|сомасы|          |          |         |
|_________|______|__________|__________|_________|
|   9     |  10  |    8     |    9     |   10    |
|_________|______|__________|__________|_________|
N 297-б нысанның 3, 9, 15, 21, 27, 33, 39, 45, 51, 63, 69,
75 беттерінің үлгісі
________________________________________________
арнайы қаражат
________________________________________________
|_____________________|__________________________|
| дебет  | кредит     | дебет     | кредит       |
|________|____________|___________|______________|
|   6    |     7      |    6      |      7       |
|________|____________|___________|______________|
|________|____________|___________|______________|
N 297-б нысанның 4, 10, 16, 22, 28, 34, 40, 46,
70, 76 беттерінің үлгісі
_________________________________________________
Кірістердің барлығы
(400 қосалқы шот)
___________________________________________________
|       дебет                       | кредит        |
|___________________________________|               |
|барлығы | оның ішінде бюджет       |               |
|        | кірісіне енгізілгені     |               |
|________|__________________________|_______________|

6  !        6-а        !    7     !
------------------------------------!
Образец стр. 5,11,17,23,29,35,41,47,53,59,65,71,77 формы N 297-б
___________________________________________________
Расходы по
---------------------------------------------------
!всего расходов - дебет
----------------------------!----------------------
итого   ! в том числе       !итого   !в том числе
расходов!-------------------!расходов!-------------!
!специфика!сумма    !        !специфика    !
---------------------------------------------------!
8    !    9    !    10   !    8   !     9       !
___________________________________________________!
Образец стр. 2,8,14,20,26,32,38,44,50,56,62,68,74 ф. N 297-б
_________________________________________
наименование государственного учреждения
_____________________________________________________________________
Дата!N м/о!Содержание!Счет для учета   !                    Доходы по
!     !операции  !денег от реализа-!-----------------------------
!     !          !ции товаров      !         !         !         !
!     !          !(работ, услуг)   !         !         !         !
!     !          !(субсчет 111)    !         !         !         !
!     !          !-----------------!---------!---------!---------!
!     !          !дебет ! кредит   !де- !кре-!де -!кре-!де-! кре-!
!     !          !      !          !бит !дит !бит !дит !бет!дит  !
---------------------------------------------------------------------!
1  !  2  !     3    !   4  !    5     ! 6  ! 7  ! 6  !  7 ! 6 !  7  !
_____________________________________________________________________! <*>
Сноска. Изменения, внесенные приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Образец стр. 7,13,19,25,31,37,43,49,55,61,67,73,79 ф.N 297-б
_______________________________________________________________________
средствам (балансовый счет N 211)                              !Кредит  !
---------------------------------------------------------------!субсчета!
!                    !всего расходов-дебет!        !
---------------------------------------------------------------!        !
итого   !в том числе ! итого  !в том числе!итого   !в том числе!        !
расходов!------------!расходов!-----------!расходов!-----------!        !
!специфи-!сум!        !специ-!сум-!        !специ-!сум-!        !
!ка      !ма !        !фика  !ма  !        !фика  !ма  !        !
------------------------------------------------------------------------!

|    6   |           6-a            |      7        |
|________|__________________________|_______________|
|________|__________________________|_______________|
N 297-б нысанның 5, 11, 17, 23, 29, 35, 41, 47, 53,
59, 65, 71, 77 беттерінің үлгісі
_____________________________________________________
Шығыстар бойынша
_____________________________________________________
|                             |барлық шығыстар-дебет
|_____________________________|_______________________
|Шығыстар|  оның ішінде       |шығыстар | оның ішінде
|жиынтығы|____________________|жиынтығы |_____________
|        |ерекшелік| сомасы   |         | ерекшелік   |
|________|_________|__________|_________|_____________|
|   8    |    9    |    10    |    8    |      9      |
|________|_________|__________|_________|_____________|
|________|_________|__________|_________|_____________|
N 297-б нысанның 2, 8, 14, 20, 26, 32, 38, 44, 50, 56, 62, 68, 74
беттерінің  үлгісі
_______________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
ақшаны есептеу үшін шот (111 қосалқы шот)
__________________________________________________________________________
|Күні|м/о|Операция|Тауарларды (жұмыстар| Қаражат кірістері бойынша
|    | N |мазмұны |ды, қызметтерді)іске|________________________________
|    |   |        |асырудан алынатын   |
|    |   |        |ақшаны есептеу үшін |
|    |   |        |шот(111 қосалқы шот)|
|____|___|________|____________________|___________________________________
|    |   |        |  дебеті |кредиті   |дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кре
|____|___|________|_________|__________|_____|______|_____|______|_____|ди_
|  1 | 2 |   3    |    4    |    5     |  6  |   7  |  6  |  7   |  6  | 7
|____|___|________|_________|__________|_____|______|_____|______|_____|___
таблицаның жалғасы
N 297-б нысанның 7, 13, 19, 25, 31, 37, 43, 49, 55, 61, 67, 73, 79
беттерінің  үлгісі
_________________________________________________________________________
( N 211 баланстық шот)                                           |Қосал
___________________________________________________________________ |қы
|                     |                     |барлық шығыстар -дебет  |шот
|_____________________|_____________________|________________________|
|Шығыстар|оның ішінде |Шығыстар|оның ішінде |шығыстар| оның ішінде   |
|жиынтығы|___________ |жиынтығы|___________ |жиынтығы|_______________|
|        |ерек.|сомасы|        |ерек.|сомасы|        |ерекше.|сомасы |
|        |шелік|      |        |шелік|      |        |  лік  |       |
|________|_____|______|________|_____|______|________|_______|_______|_____

8    !    9   ! 10!   8    !  9   ! 10 !    8   !   9  ! 10 !   11   !
________________________________________________________________________!
Форма N 10
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
__________________________________
__________________________________
адрес
Квитанция N________________
"_____"__________________ _______г.
Принято от ______________________
Адрес ___________________________
В уплату ________________________
_________________________________
Сумма ___________________________
_________(_____тенге______тиын)
Получил _________________________
(подпись)
Уплатил _________________________
(подпись)
М.П. (без печати не действителен)
Форма N 10
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
__________________________________
__________________________________
адрес
Корешок квитанция N_____
"_____"__________________ _______г.
Принято от_______________________
Адрес____________________________
В уплату_________________________
_________________________________
Сумма____________________________
_________(_____тенге______тиын)
Получил__________________________
(подпись)
Уплатил__________________________
(подпись)
Для отметок
Утверждена
Департаментом Казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г.
N 548
Форма 409
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер 14
за________________ ____г.
Накопительная ведомость начисления
доходов от реализации товаров (работ, услуг) <*>
Сноска. Заголовок - с изменениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
______________________________________________________________________
N !Дата! Номер   !Содержание!Код бюджет-!Кредит !                    !
п/п!    !документа!операции  !ной органи-!субсче-! Дебет субсчетов    !
!    !         !          !зации      !та 400 !--------------------!
!    !         !          !           !       !    !   !   !   !   !
----------------------------------------------------------------------!
1 !  2 !    3    !     4    !      5    !   6   !  7 ! 8 ! 9 !10 ! 11!
----------------------------------------------------------------------!
Исполнитель ____________ _____________ ________________________
(должность)    (подпись)    (расшифровка подписи)
Главный бухгалтер        _____________ __________________________
(подпись)    (расшифровка подписи)
Приложение на______листах

|   8    |  9  |  10  |   8    |  9  |  10  |   8    |   9   |   10  |   11
|________|_____|______|________|_____|______|________|_______|_______|_____
|________|_____|______|________|_____|______|________|_______|_______|_____
N 10 нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлгінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
N 548 1.12.1998 ж.
_______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
_____________________________
_____________________________
мекен-жайы
N_____ Квитанция
"___"______________ _______ ж.
______________ қабылданды
Мекен-жайы____________________
Төлеуге_______________________
______________________________
Сомасы________________________
(____теңге ________тиын)
Алды__________________________
(қолы)
Төледі________________________
М.О.
(мөрсіз жарамсыз)
N 10 нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлгінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
N 548 1.12.1998 ж.
_______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
_____________________________
_____________________________
мекен-жайы
N_____ Квитанция түбіртегі
"___"______________ _______ ж.
______________ қабылданды
Мекен-жайы____________________
Төлеуге_______________________
______________________________
Сомасы________________________
(____теңге ________тиын)
Алды__________________________
(қолы)
Төледі________________________
Белгі қою үшін
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
бекіткен
1.12.1998 ж.
N 548
409 нысан
Ескерту: 409-нысанға өзгертулер енгізілді   - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
_______________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
14 Мемориалды ордер
__________ ______ ж.
Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан
алынатын бойынша кірістерді есептеудің жинақтаушы ведомосы
__________________________________________________________________________
|рет|күні| Құжат | Операция |Мемлекеттік| 400    | Қосалқы шоттар дебеті
| N |    |нөмірі | мазмұны  | мекеменің |қосалқы |_________________________
|   |    |       |          |  коды     | шот    |    |     |    |     |
|   |    |       |          |           |кредиті |    |     |    |     |
|___|____|_______|__________|___________|________|____|_____|____|_____|___
| 1 |  2 |   3   |     4    |     5     |   6    |  7 |  8  |  9 |  10 |11
|___|____|_______|__________|___________|________|____|_____|____|_____|___
Орындаушы ___________ __________ ______________
(лауазымы)  (қолы)     (қолдың толық
жазылуы)
Бас бухгалтер  _________ ______________      Қосымшасы _________ парақшада
(қолы)    (қолдың толық
жазылуы)

Раздел 8
Общебухгалтерские формы
Мемориальный ордер N
Форма N 274
По операциям "Сторно" и в государственных учреждениях, где объем операций не требует составления накопительных ведомостей, принятые к учету документы оформляются отдельными мемориальными ордерами ф. N 274, с присвоением соответствующего постоянного номера.
Отдельные мемориальные ордера составляются по мере совершения операций, но не позднее следующего дня (по получении первичного документа), как на основании отдельных документов, так и на основании группы однородных документов. Корреспонденция субсчетов в мемориальном ордере записывается в зависимости от характера операций по дебету одного субсчета и кредиту другого субсчета или дебету одного субсчета и кредиту нескольких субсчетов, или, наоборот, по кредиту одного субсчета и дебету нескольких субсчетов.
Реестр карточек
Форма N 279
Карточки аналитического учета регистрируются в реестре карточек ф. N 279, который ведется для каждого счета отдельно. Регистрация производится в момент открытия карточки.
В централизованных бухгалтериях ведется отдельно по каждомуобслуживаемому государственному учреждению.
Извещение
Форма N 280
Применяется для извещения получателя ценностей. Форма составляется на основании полученных от поставщика оправдательных документов (счет и др.) на отправленные ценности. К извещению прилагается копия счета поставщика.
Бухгалтерская служба грузополучателя после приемки ценностей обязана немедленно выслать ответное извещение о взятии на учет ценностей по этой же форме. После получения от грузополучателя ответного извещения заполняется мемориальный ордер.
Многографная карточка
Форма N 283
Применяется:
для учета реализации продукции и затрат подсобных (учебных) сельских хозяйств по отраслям хозяйства и их видам (по субсчетам 081, 281);
для учета затрат, связанных с выпуском готовых изделий и их реализацией производственными (учебными) мастерскими, а также по изданию и реализации печатной продукции и оказанию услуг (по субсчетам 080, 280);
для учета затрат по изготовлению экспериментальных устройств (по субсчету 083);
для аналитического учета расчетов по обязательному социальному обеспечению, для учета средств фонда материального поощрения, фонда производственного и социального развития (по субсчетам 171, 240, 246);
для учета кредитов (по субсчету 248);
для учета поступления и выбытия активов (по субсчету 250);
для учета средств фондов центральных и иных госорганов, местных исполнительных и представительных органов Республики Казахстан, образованных в установленном порядке (по субсчету 272);

8-бөлім
Жалпы бухгалтерлік нысандар
N 14 Мемориалдық ордер
N 274-нысан
Ескерту: 8-бөлімге өзгертулер енгізілді   - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті Төрайымының 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 405   бұйрығымен 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
"Түзетпе" операциялары бойынша және жинақтаушы ведомостарды жасау талап етілмейтін мемлекеттік мекемелерде есепке алынған құжаттар тиісті тұрақты нөмір беріліп, N 274-нысанды бөлек мемориалдық ордерлермен рәсімделеді.
Бөлек мемориалдық бөлек құжаттың негізінде де, бір текті құжаттар тобының негізінде де операциялардың жасалуына қарай, бірақ келесі күннен кешіктірмей (бастапқы құжаттың алынуы бойынша), жасалады. Қосалқы шоттардың деректері Мемориалдық ордерде бір қосалқы шоттың дебеті және басқа қосалқы шоттың кредиті немесе бір қосалқы шоттың дебеті және бірнеше қосалқы шоттың кредиті бойынша, немесе, керісінше, бір қосалқы шоттың кредиті және бірнеше қосалқы шоттардың дебеті бойынша операциялардың сипатына байланысты жазылады.
Карточка тізілімі
N 279-нысан
Талдамалы есептің карточкалары жеке әрбір шот үшін бөлек жүргізілетін N 279-нысанды карточкалардың тізілімінде тіркеледі. Тіркеу карточканың ашылу сәтінен бастап жүргізіледі.
Орталық бухгалтерияларда қызмет көрсетілетін әрбір мекеме бойынша жүргізіледі.
Хабарлама
N 280-нысан
Құндылықты алушыны хабардар ету үшін қолданылады. Нысан жіберілген құндылықтарды растайтын құжаттардың (шот және басқа) берерменнен алынуы негізінде жасалады. Берерменнің шотының көшірмесі хабарламаға қоса беріледі.
Жүкті алушының бухгалтерлік қызметі құндылықтарды қабылдағаннан кейін дәл осы нысанда құндылықтарды есепке алынғаны туралы кешіктірмей жауап хабарлама жолдауға міндетті. Жүк алушыдан жауап хабарламасын алғаннан кейін мемориалдық ордер толтырылады.
Көп бағанды карточка
N 283 нысан
Мыналар үшін қолданылады:
шаруашылық салалары және олардың түрлері бойынша (081, 281 қосалқы шоттар бойынша) қосалқы (оқу) ауыл шаруашылығы өнімдерінің сатылуын және шығындарын есептеу үшін;
өндірістік (оқу) шеберханаларында дайын бұйымдарды шығаруға байланысты, сондай-ақ баспа өнімдерін шығару және сату және қызмет көрсету бойынша (080, 280 қосалқы шоттар бойынша) шығындарды есептеу үшін;
эксперименталды қондырғыларды дайындау бойынша (083 қосалқы шоты бойынша) шығындарды есептеу үшін;
міндетті әлеуметтік қамсыздандыру бойынша есептесулердің талдамалы есебі үшін, материалдық ынталандыру қоры, өндірістік және әлеуметтік даму қоры қаражаттарын (171, 240, 246 қосалқы шоттары бойынша) есептеу үшін;
несиелерді (248 қосалқы шоты бойынша) есептеу үшін;
активтердің (250 қосалқы шоты бойынша) түсуі мен шығуын есептеу үшін;
Қазақстан Республикасы орталық және өзге меморгандарының, жергілікті атқару және өкілетті органдарының белгіленген тәртіппен құрылған қорларының қаражаттарын (272 қосалқы шоты бойынша) есепке алу үшін;

для учета доходов и расходов за счет денег, от реализации товаров (работ, услуг) (по субсчетам 211, 400);
для учета финансирования из бюджета на расходы государственного учреждения и другие мероприятия (по субсчету 230);
для учета расчетов с заказчиками за выполненные работы и оказанные услуги (по субсчету 153);
для учета расходов к распределению, расходов за счет денег от спонсорской и благотворительной помощи и прочих средств (по субсчетам 210, 213);
для учета расчетов по выплате пенсий (по субсчету 191);
для учета кредитов, внешних займов, грантов (по субсчету 245, 248, 249);
взамен книги форма N 297-б "Книга учета денег от реализации товаров (работ, услуг)". <*>
Сноска. Абзацы - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2000 года N 405; в редакции - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Оборотная ведомость
Форма N 285
Для контроля за правильностью бухгалтерских записей по счетам синтетического и аналитического учета составляется оборотная ведомость ф. N 285 по каждой группе аналитических счетов, объединяемых соответствующим синтетическим счетом.
В оборотной ведомости формы N 285 ведется аналитический учет:
- расчетов с рабочими и служащими за питание, получаемое ими по месту работы;
- расчеты с рабочими и служащими по безналичным перечислениям на счета по вкладам в банки;
- учет расчетов со студентами и учащимися за пользование общежитием.
Итоги оборотов и остатки по каждому аналитическому счету оборотной ведомости сверяются с итогами оборотов и остатками этих субсчетов книги "Журнал-главная" (ф. N 308). Оборотная ведомость составляется ежемесячно, а по активам и малоценным, и быстроизнашивающимся предметам - ежеквартально.
Книга "Журнал-главная"
Форма N 308
В книге регистрируются все мемориальные ордера. Учет в книге "Журнал- главная", как правило, ведется по субсчетам.
Книга "Журнал-главная" открывается записями сумм остатков на начало года в соответствии с заключительным балансом за истекший год. Записи в ней производятся по мере составления мемориальных ордеров, а при составлении мемориальных ордеров - накопительных ведомостей один раз за месяц. Сумма мемориального ордера записывается сначала в графу "Сумма по ордеру", а затем в дебет и кредит соответствующих субсчетов. Сумма оборотов за месяц по всем субсчетам как по дебету, так и по кредиту должна быть равна итогу графы "Сумма по ордеру". Второй строкой после оборотов за месяц выводится остаток на начало следующего месяца по каждому субсчету.
До начала записей в книге нумеруются все страницы (листы). На последней странице (листе) за подписью главного бухгалтера делается надпись: "В настоящей книге всего пронумеровано ____ страниц (листов)".
Инвентаризационная опись (сличительная ведомость)
Форма N 401
Применяется для отражения результатов произведенной инвентаризации активов, малоценных и быстроизнашивающихся предметов, материалов, продуктов питания и др. В этой форме показатели инвентаризационной описи и сличительной ведомости совмещены в одном бланке, количественные и стоимостные показатели по данным бухгалтерского учета проставляются против соответствующих данных инвентаризационной описи. Путем такого позиционного построчного сопоставления выявляются имеющиеся расхождения между количественным и стоимостными показателями по данным бухгалтерского учета и данными инвентаризационных ведомостей. Эти расхождения заносятся в соответствующие графы "Результаты инвентаризации".
Инвентаризационные описи (сличительные ведомости) составляются отдельно по местам хранения или нахождения ценностей и материально- ответственным лицам. По ценностям, принадлежащим другим государственным учреждениям, составляются отдельные сличительные ведомости.
Наименование инвентаризуемых ценностей и количество показываются в описях по номенклатуре и в единицах измерения, принятых в учете.
Описи подписываются председателем и всеми членами инвентаризационной комиссии, а материально-ответственные лица дают на каждой описи расписку следующего содержания:
"Все ценности, поименованные в настоящей инвентаризационной описи с N__ по N___, комиссией проверены в натуре и в моем (нашем) присутствии и внесены в опись, в связи с чем претензий к инвентаризационной комиссии не имею(ем). Ценности, перечисленные в описи, находятся на моем(нашем) ответственном хранении" (подпись и дата).
Никаких подчисток и помарок не допускается. На каждой странице описи указывается прописью число порядковых номеров материальных ценностей и дается общий итог количества ценностей в натуральных показателях, записанных на каждой странице, независимо от того, в каких единицах измерения эти ценности показаны. Исправления должны быть оговорены и подписаны всеми членами инвентаризационной комиссии и материально-ответственными лицами. В инвентаризационных описях не допускается оставлять незаполненные строки. На последних листах описей в незаполненных строках ставятся прочерки.
В случае смены материально-ответственного лица в описях лицо, принявшее ценности, расписывается в их получении, а сдавшее - в их сдаче.
По окончании инвентаризации оформленные описи сдаются в бухгалтерскую службу государственного учреждения для проверки, выявления и отражения в учете результатов инвентаризации.
Книга учета исполнительных листов о
взыскании алиментов
Форма N 437
Применяется для регистрации и учета поступающих в бухгалтерскую службу государственного учреждения или в централизованную бухгалтерию исполнительных листов о взыскании алиментов из заработной платы работников.
Реестр приемки-сдачи документов
Форма N 442
Документы, служащие основанием для записей в регистрах учета, должны быть представлены в бухгалтерскую службу в сроки, установленные главным бухгалтером и утвержденные руководителем государственного учреждения.
Для регистрации сдаваемых материально-ответственными лицами приходно-расходных документов применяется реестр приемки-сдачи документов ф. 442.
Реестр составляется отдельно по приходным и расходным документам в двух экземплярах. После проверки в присутствии материально-ответственного лица правильности оформления представленных документов один экземпляр реестра с подписью работника бухгалтерской службы возвращается материально-ответственному лицу, второй экземпляр вместе с первичными документами и необходимыми приложениями остается в делах.
Приходно-расходная книга по учету бланков
строгой отчетности
Форма N 448
Книга формы N 448 предназначена для учета бланков строгой отчетности. Аналитический учет бланков строгой отчетности ведется отдельно по каждому виду бланков и местам их хранения.
Приходно-расходная книга учета бланков
трудовых книжек и вкладышей к ним
Форма N 449
В государственных учреждениях для учета бланков трудовых книжек ведется книга (ф. N 449). В приходно-расходную книгу вносятся все операции, связанные с получением и расходованием бланков трудовых книжек и вкладышей к ним с указанием серии и номера каждого бланка. Книга ведется бухгалтерской службой государственного учреждения.
Приходно-расходная книга должна быть пронумерована, прошнурована и скреплена подписью руководителя государственного учреждения и сургучной (мастичной) печатью.
Журнал учета материальных ценностей,
оплаченных в централизованном порядке
за счет средств бюджета
Форма N 322
Применяется для забалансового учета материальных ценностей, оплаченных вышестоящим органом и направленных в порядке централизованного снабжения государственным учреждениям своей системы.

тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшаның есебінен кірістер мен шығыстарды (211, 400 қосалқы шоттар бойынша) есепке алу үшін;
мемлекеттік мекемелердің шығыстарын және басқа шараларды (230 қосалқы шоты бойынша) бюджеттен қаржыландыруды есепке алу үшін;
орындалған жұмыстар және көрсетілген қызметтер үшін тапсырысшылармен (153 қосалқы шоты бойынша) есептесуді есепке алу үшін;
бөлінуге жататын шығыстарды, демеушілік және қайырымдылық көмектен түсетін ақшаның есебінен шығыстарды және өзге қаражаттарды (210, 213 қосалқы шоттары бойынша) есепке алу үшін;
зейнетақыны төлеу жөніндегі есеп айырысуларды (191 қосалқы шоты бойынша) есепке алу үшін;
кредиттерді, сыртқы қарыздарды, гранттарды есепке алу үшін (245, 248, 249 қосалқы шоттары бойынша) есепке алу үшін;
"Тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) іске асырудан алынатын ақшаны есепке алу кітабы" N 279б нысанды кітапты алмастыру үшін.
Айналым ведомосты
N 285-нысан
Синтетикалық шоттар мен талдамалы есеп бойынша бухгалтерлік жазбалардың дұрыстығын бақылау үшін тиісті синтетикалық шотпен біріктірілетін талдамалы шоттардың әрбір тобы бойынша N 285-нысанды айналым ведомосты жасалады.
N 285-нысанды айналым ведомостында мыналарға талдамалы есеп жүргізеді:
- жұмысшылармен және қызметшілермен олардың жұмыс орны бойынша алған тамағы үшін есептесулер;
- жұмысшылармен және қызметшілермен банктегі салымдар бойынша шотқа қолма-қол ақшасыз аударымдар бойынша есептесулер;
- студенттермен және оқушылардың жатахананы пайдаланғаны үшін есептесулерді есепке алу.
Айналымдардың қорытындылары мен айналым ведомосының әрбір талдамалы шоты бойынша қалдықтар "Бас-журнал" кітабының (N 308-нысан) айналымдар қорытындыларымен және осы қосалқы шоттардың қалдықтарымен салыстырылады. Айналым ведомосы - ай сайын, ал активтер мен арзан қолды құндылықтар және тез тозатын заттар бойынша - тоқсан сайын жасалады.
"Бас-журнал" кітабы
N 308-нысан
Кітапта барлық мемориалдық ордерлер тіркеледі. "Бас-журнал" кітабында есеп, әдетте, қосалқы шоттар бойынша жүргізіледі.
"Бас-журнал" кітабы өткен жыл үшін қорытынды балансқа сәйкес жыл басындағы қалдықтар сомасының жазбаларымен ашылады. Жазбалар онда мемориалдық ордерлердің жасалуына қарай, ал, мемориалдық ордерді-жинақтаушы ведомосты жасаған кезде айына бір рет жүргізіледі. Мемориалдық ордердің сомасы алдымен - "Ордерге сәйкес сома" бағанына, одан соң тиісті қосалқы шоттардың дебеті мен кредитіне жазылады. Барлық қосалқы шоттары бойынша ай бойындағы айналымның сомасы дебет бойынша да, сондай-ақ кредит бойынша да "Ордерге сәйкес сома" бағанының қорытындысына тең болуға тиіс. Ай бойындағы айналымдардан кейін әрбір қосалқы шот бойынша келесі айдың басындағы қалдықтар екінші жолмен енгізіледі.
Кітапта жазбалар басталғанға дейін барлық беттер (парақтар) нөмірленеді. Соңғы бетте бас бухгалтердің қойылған қолымен: "Осы кітапта барлығы ______ бет (парақ) нөмірленді" деп жазылады.
Түгендеу хаттамасы (салыстырмалы ведомость)
N 401-нысан
Активтерге, арзан қолды және тез бұзылатын заттарға, материалдарға, тамақ өнімдеріне және басқаларға жүргізілген түгендеулердің нәтижелерін көрсету үшін қолданылады. Бұл нысанда түгендеу хаттамасы мен салыстырмалы ведомостың көрсеткіштері бір іспарағында біріктірілген, бухгалтерлік есептің деректері бойынша сан және құн көрсеткіштері түгендеу хаттамасының тиісті деректерінің қарсысына қойылады. Осындай жолма-жол позициялық салыстыру жолымен бухгалтерлік есептің деректері бойынша сан және құн көрсеткіштері мен түгендеу ведомостары деректерінің арасында орын алған алшақтық анықталады. Бұл алшақтықтар тиісті "Түгендеу нәтижелері" бағандарына енгізіледі.
Түгендеу хаттамалары (салыстырмалы ведомостар) құндылықтардың сақталған немесе қойылған орындары және материалдық жауапты тұлғалар бойынша бөлек жасалады. Басқа мемлекеттік мекемелерге тиесілі құндылықтар бойынша бөлек салыстырмалы ведомостар жасалады.
Түгенделген құндылықтардың атауы мен саны хаттамада номенклатура бойынша және септеуде қолданылған өлше бірлігімен хаттамада көрсетіледі.
Тізілімдерге түгендеу комиссиясының төрағасы мен барлық мүшелері қол қояды, ал материалдық-жауапты тұлғалар әрбір хаттамаға мынадай мазмұнда қолхат береді:
"Осы ___N-ден _____N-ге дейінгі түгендеу хаттамасында аталған барлық құндылықтарды комиссия заттай және менің (біздердің) қатысуыммен тексерді және хаттамаға енгізілді, осыған байланысты түгендеу комиссиясына наразылығым(мыз) жоқ. Хаттамада көрсетілген құндылықтар менің (біздің) жауапты сақтауымда тұр" (қолы және күні).
Ешқандай өшіруге және былғауға жол берілмейді. Хаттаманың әрбір бетінде материалдық құндылықтардың рет нөмірі саны жазбаша көрсетіледі және осы құндылықтардың қандай өлшемде көрсетілгеніне қарамастан, әрбір бетте жазылған заттай көрсеткіштерде құндылықтар санының жалпы жиынтығы беріледі.
Түзетулерді түгендеу комиссиясының барлық мүшелеріне айтылған және материалдық-жауапты тұлғалар қол қойған болуға тиіс. Түгендеу хаттамаларында толтырылмаған жолдарды қалдыруға жол берілмейді. Хаттаманың соңғы парақтарында толтырылмаған жолдарға сызықшалар қойылады.
Материалдық-жауапты тұлға ауысқан жағдайда, хаттамаларды құндылықтарды қабылдаған тұлға - оларды қабылдағанына, ал тапсырушы - оларды тапсырғанына қол қояды.
Түгендеу аяқталғаннан кейін ресімделген хаттама тексеру, есептегі түгендеудің нәтижелерін анықтау және көрсету үшін мемлекеттік мекеменің бухгалтерлік қызметіне тапсырылады.
Алименттерді өндіріп алу туралы
орындау парақтарын есепке алу кітапшасы
N 437-нысан
Мемлекеттік мекеменің бухгалтериялық қызметіне немесе орталықтандырылған бухгалтерияға келіп түскен қызметкерлердің жалақысынан алименттерді өндіріп алу туралы орындау парақтарын тіркеу және есепке алу үшін қолданылады.
Құжаттарды қабылдау-тапсыру тізілімі
N 442-нысан
Есеп тізілімдеріндегі жазбалар үшін негіз болып саналатын құжаттар бас бухгалтер белгілеген және мемлекеттік мекеменің басшысы бекіткен мерзімде бухгалтерлік қызметке тапсырылуы тиіс.
Тіркеу үшін материалдық жауапкершілік тұлғалар тапсыратын кіріс-шығыс құжаттарын тірке үшін N 442-нысан қабылдау-тапсыру құжаттардың тізілімі қолданылады.
Тізілім екі данада кіріс және шығыс құжаттары бойынша бөлек жасалады. Материалдық-жауапты тұлғаны қатысуымен тапсырылған құжаттардың рәсімделу дұрыстығы тексерілгеннен кейін тізілімнің бір данасы бухгалтерия қызметкерінің қолы қойылып, материалдық жауапты тұлғаға қайтарылады, екінші данасы бастапқы құжаттармен және қажетті қосымшалармен бірге іс қағаздарында қалады.
Қатаң есеп беру бланкілерінің есебі
бойынша кіріс-шығыс кітабы
N 448-нысан
N 448-нысан кітабы қатаң есеп беру бланкілерінің есебіне арналған. Қатаң есеп беру бланкілерінің талдамалы есебі бланкілердің әрбір түріне және олардың сақталу орыны бойынша жеке жүргізіледі.
Еңбек кітапшаларының бланкілері және оған қосымша
парақшалар есебінің кіріс-шығыс кітабы
N 449-нысан
Бюджет мемлекеттік мекемелерде еңбек кітапшалары бланкілері үшін (N 449-нысан) кітабы жүргізіледі. Кіріс-шығыс кітабына еңбек кітапшасын алу және пайдалануға және қосымша парақшаға оған әр бланкінің сериясы мен нөмірі көрсетілуіне байланысты барлық операциялар енгізіледі. Кітапты мекеменің бухгалтерлік қызметі жүргізеді.
Кіріс-шығыс кітабы нөмірленуге, байлануға және мемлекеттік мекемесі жетекшісінің қолымен және сүргіштеліп мөр қойылуға тиіс.
Бюджет қаражаты есебінен орталықтандырылған
тәртіпте материалдық құндылықтардың есеп журналы
N 332-нысан
Жоғары органдар төлеген және өз жүйесіндегі мекемелерге орталықтандырылған жабдықтау тәртібімен жіберілген материалды құндылықтардың баланстан тысқары есебі үшін қолданылады.

На основании полученных от поставщика оправдательных документов (счетов, накладных и др.) на отправленные ценности грузополучателю в журнале производится соответствующая запись в гр.1-6 и одновременно производится запись по забалансовому счету 06. При получении ответного извещения государственным учреждением, получившей ценности, заполняются гр.7 и 8, и по забалансовому счету 06 производится соответствующая запись.
Аналитический учет ведется по каждому государственному учреждению-грузополучателю.
Бухгалтерская справка
Форма N 433
Применяется при выписке данных по отдельным документам, не приспособленным для перфорации (корешки почтовых переводов, квитанции), на различного рода дополнительные операции и сторнировочные записи, связанные с выявленными ошибками, возникшими при заполнении документов и т.п.
Справка заполняется бухгалтерской службой.
Путевой лист легкового автомобиля
Форма N АТ-3
Путевой лист формы N АТ-3 является документом по учету работы легкового автотранспорта и основанием для начисления зарплаты водителям; выписывается в одном экземпляре диспетчером или уполномоченным на то лицом. Путевой лист действителен только на один день или смену. На длительный срок выписывается в случае командировки водителя более одних суток (смены).
В путевом листе должны быть проставлены порядковый номер, дата выдачи, штамп и печать государственного учреждения, которому принадлежит автомобиль.
Путевые листы грузового автомобиля
Формы N 4-с, 4-п, 4-м
Путевые листы грузового автомобиля являются основными документами первичного учета, которые совместно с товарно-транспортной накладной при перевозке товарных грузов или актом замера (взвешивания) при перевозке нетоварных грузов, определяют показатели для учета работы подвижного состава, осуществления расчетов за перевозки грузов, а также для начисления заработной платы водителю.
Форма N 4-с (сдельная) применяется при перевозке грузов по сдельным расценкам.
Форма N 4-п (повременная) применяется при условиях оплаты работы по повременному тарифу в течение одного рабочего дня (смены).
Отрывной талон путевого листа заполняется заказчиком и является основанием при предъявлении автохозяйством счета платежного требования заказчику. Отрывной талон прилагается к счету, а путевой лист остается в автохозяйстве, в котором повторяются идентичные записи о времени работы автомобиля у заказчика.
При повременной оплате перевозки товарно-материальных ценностей, в путевой лист вписываются номера товарно-транспортных документов, один экземпляр которых прилагается к путевому листу для учета количества перевезенных тонн груза и других показателей.
Форма N 4-м (междугородняя) применяется при перевозке грузов в междугородном сообщении.
Заполнение путевого листа до выдачи его водителю производится диспетчером автохозяйства или уполномоченным на то лицом. При этом отдельные данные заполняются ответственными работниками автохозяйства и заказчиками.
Путевые листы формы N 4-с и 4-п выдаются водителю под расписку диспетчером или уполномоченным на то лицом только на один рабочий день (смену) при условии сдачи водителем путевого листа предыдущего дня работы. На длительный срок при междугородних перевозках грузов путевой лист формы N 4-м выдается при выполнении водителем перевозок более суток.
Выданный путевой лист должен иметь дату выдачи, штамп и печать государственного учреждения, которому принадлежит автомобиль.
Ответственность за правильное заполнение путевых листов несут руководители автохозяйств, и лица, ответственные за эксплуатацию грузовых автомобилей.
Путевой лист
Форма АТ-6
Применяется для учета работы пассажирского, специального автомобильного транспорта. Является документом, дающим водителю право выезда на линию и основанием для получения исходных данных при начислении ему заработной платы.
Формы содержат необходимую и достаточную информацию для обработки как традиционным способом, так и при компьютеризации учета (ежедневно или за определенный период времени).
Форма N АТ-6 применяется для учета работы служебного автобуса на городских, пригородных и междугородных маршрутах.
Журнал учета движения путевых листов
Форма N 8
Применяется в государственных учреждениях и автохозяйствами для контроля за движением путевых листов, выданных водителям под расписку.
При выдаче путевых листов диспетчер или уполномоченное на то лицо проверяет по журналу сдачу водителем путевого листа, выданного на предыдущий день.
Получение путевого листа от водителя диспетчер или уполномоченное на то лицо подтверждает распиской в графе 7 данного журнала.
Товарно-транспортная накладная
Форма N 1-Т
Данная форма предназначена для учета движения товарно-материальных ценностей и расчетов за их перевозку автомобильным транспортом.
Форма N Т-1 состоит из двух разделов:

Жүк алушыға жіберілген құндылықтарды растайтын жіберушіден алынған құжаттар (шоттар, жүкқұжаттары және басқалар) негізінде журналда 1-6 бағанда тиісті жазбалар жүргізіледі және бірдей 06 баланстан тысқары шот бойынша жазбалар жүргізіледі. Құндылықтарды алған бюджет мекемелерінің жауап хабарламасын алған кезде 7-8 бағандар толтырылады және 06 баланстан тыс шот бойынша тиісті жазбалар жүргізіледі.
Талдамалы есеп жүк алушы-мекеме бойынша жүргізіледі.
Бухгалтерлік анықтама
N 433-нысан
Әртүрлі қосымша операция түрлеріне және құжаттарды толтыру кезінде пайда болған қателіктерді ашуға байланысты құрастырылған жазбаларды (почта аударымдарының түбіртегі), перфорациялау үшін лайық емес жеке құжаттар бойынша деректердің көшірмесі кезінде қолданылады.
Анықтаманы бухгалтерлік қызмет толтырады.
Жеңіл автомобильдің жол қағазы
N АТ-3-нысан
N АТ-3- нысанындағы жол қағазы жеңіл автотранспорт жұмысының есебі бойынша құжатты және жүргізушілердің жалақысын есептеудің негізі болып табылады; бірінші данасы диспетчермен және сол уәкілетті тұлғамен жазылып беріледі. Жол қағазы тек бір күнге немесе сменаға жарамды. Ұзақ мерзімге жүргізушінің іс сапары бір тәуліктен (сменадан) аспаған жағдайда ғана жазылады.
Жол қағазында автомобиль жататын мекеменің ретті нөмірі, беру күні, штамп және мөрі қойылуға тиіс.
Жүк автомобилінің жол қағазы
N 4-с, 4-п, 4-м нысандары
Жүк автомобилінің жол қағазы тауар жүктерін тасымалдау кезінде біріккен тауар-транспорт құжатының немесе тауар емес жүктерді тасымалдау кезінде өлшем (өлшеу) актісінің бастапқы есебінің негізгі құжаты болып табылады, жылжымалы құрамының, жүктерді тасымалдау үшін есеп айырысуды жүзеге асыру жұмыстарының есебінің, сондай-ақ, жүргізушіге жалақы төлеуді есептеудің көрсеткіштерін айқындайды.
N 4-с нысаны (кесімді) кесімді баға бойынша жүктерді тасымалдау кезінде қолданылады.
N 4-с нысаны (мерзімді ақы) бір жұмыс (смена) күні ішінде мерзімді тариф бойынша жұмысқа ақы төлеу жағдайында қолданылады.
Жол қағазының жыртылмалы талоны тапсырыс берушімен толтырылады және тапсырыс берушіге төлем сұранысы шотын автошаруашылық талап еткен кезде негіз болып табылады. Жылтырылмалы талон шотпен қоса ұсынылады, ал жол қағазы автошаруашылықта қалдырылады, тапсырыс берушідегі автомобильдің жұмыс уақыты туралы ұқсас жазбалар қайталанады.
Тауар-материалды құндылықтарды тасымалдауға кесімді ақы кезінде жол қағазына тауар-транспорт нөміріне жазылады, бір данасы тасымалданған жүк тоннасы санының есебі үшін және басқа көрсеткіштер жол қағазымен бірге беріледі.
N 4-м нысаны (халықаралық) халықаралық қатынаста жүктерді тасымалдау кезінде қолданылады. Осы орайда жеке деректер автошаруашылықтың жауапты қызметкерлерімен және тапсырыс берушілермен толтырылады.
N 4-с және 4-п нысандардың жол парақшаларын өткен жұмыс күнінің жол қағазын жүргізуші қайтарған жағдайда ғана диспетчердің немесе уәкілетті тұлғаның қолхатымен тек бір жұмыс күніне (сменаға) жүргізушіге беріледі. Жүктердің халықаралық тасымалдауды кезінде ұзақ мерзімге N 4-м нысанның жол парақшасы тәулік бойы жүргізушінің тасымалдауды орындаған кезінде беріледі.
Берілген жол парақшасында автомобиль жататын мемлекеттік мекемелердің мөрі мен штампы, берілу күні болуы тиіс.
Жол парақшасының дұрыс толтырылуының жауапкершілігіне автошаруашылық басшылары және жүк автомобильдерін пайдалануға жауапты тұлғалар жауап береді.
Жол парақшасы
N АТ-6 нысан
Жолаушылар, арнайы автомобиль транспорты жұмысының есебі үшін қолданылады. Жүргізушіге жол сапарына шығуға құқық беретін және оған жалақы есептеу кезінде қажетті дерек алу үшін негіз болып табылады.
Нысандарда дәстүрлі тәсілмен өңдеу, сол сияқты және есепті компьютеризациялау (күн сайын немесе бір уақыт аралығында) үшін қажетті де мол ақпарат бар.
Қалалық, қала сыртындағы және қалааралық маршруттарда қызмет автобусының жұмыс есебі үшін N АТ-6 нысаны қолданылады.
Жол парақшалары қозғалысы есебінің журналы
N 8 нысан
Қолхатпен жүргізушілерге берілген жол парақшаларының қозғалысын бақылау үшін мемлекеттік мекемелерінде және автошаруашылықтарда қолданылады.
Жол парақшаларын беру кезінде диспетчер немесе уәкілетті тұлға өткен күнге берілген жүргізуші тапсырған жол парақшасы журналы бойынша тексереді.
Жүргізушіден жол парақшасын алғаннан осы журналдың 7-бағанда диспетчер немесе уәкілетті тұлға растайды.
Тауар-транспорт құжаты
N 1-Т нысан
Осы нысан тауар-материалды құндылықтардың қозғалысының есебі және оларды автомобиль транспортымен тасымалдаудағы есеп айырысу үшін арналған.
N т-1 нысаны екі бөлімнен тұрады:

1. Товарного, определяющего взаимоотношения грузоотправителей и грузополучателей и служащего для списания товарно-материальных ценностей у грузоотправителей и оприходования их у грузополучателей.
2. Транспортного, определяющего взаимоотношения грузоотправителей-заказчиков автотранспорта с автохозяйствами, выполнившими перевозку грузов, и отражающего транспортную работу и расчеты грузоотправителей или грузополучателей с автохозяйствами за оказанные им услуги по перевозке грузов.
Товарно-транспортная накладная на перевозку грузов автомобильным транспортом составляется государственным учреждением (грузоотправителем) для каждого грузополучателя отдельно на каждую поездку автомобиля с обязательным заполнением всех реквизитов.
Товарно-транспортная накладная выписывается в четырех экземплярах:
первый остается у грузоотправителя и предназначается для списания товарно-материальных ценностей;
второй, третий и четвертый экземпляры, заверенные подписями и печатями (штампами) грузоотправителя и подписью водителя, вручаются водителю;
второй сдается водителем грузополучателю и предназначается для оприходования товарно-материальных ценностей у получателя груза;
третий и четвертый экземпляры, заверенные подписями и печатями (штампами) грузополучателя, сдаются в автохозяйство. Третий экземпляр, служащий основанием для расчетов, автохозяйство прилагает к счету за перевозку и высылает плательщику-заказчику автотранспорта, а четвертый прилагается к путевому листу и служит основанием для учета транспортной работы и начисления заработной платы водителю.
По грузам нетоварного характера, по которым не ведется складской учет товарно-материальных ценностей, но организован учет путем замера, взвешивания, товарно-транспортная накладная выписывается в трех экземплярах:
первый и второй экземпляры передаются автохозяйству. Первый экземпляр служит основанием для расчетов автохозяйства с грузоотправителем и прилагается к счету, а второй прилагается к путевому листу и служит основанием для учета транспортной работы;
третий экземпляр остается у грузоотправителя и служит основанием для учета выполненных объемов перевозок.
При перевозке грузов нетоварного характера в товарно-транспортной накладной графы с 1 по 11 не заполняются.
Перевозка грузов и все записи, произведенные в товарно-транспортной накладной, подтверждаются подписью грузоотправителя в строке "К перевозке сдал" и подписью водителя в строке "Принял водитель-экспедитор".
Ведомость по учету принятых государственным учреждением обязательств Форма N 122
В данной форме записываются суммы принятых обязательств зарегистрированные в территориальных органах Казначейства. В конце текущего финансового года сумма принятых обязательств уменьшается на сумму произведенных кассовых расходов. <*>
Сноска. Раздел 8 "Общебухгалтерские формы" дополнен подразделом - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Форма N 274
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Мемориальный ордер N ______
за ____________ _______ г.
______________________________________________________________________
Основание (ссылка на документы или!По дебету!По кредиту! Сумма       !
содержание записи)            !субсчета !субсчета  !             !
---------------------------------------------------------------------!
----------------------------------!---------!----------!-------------!
Оборотная сторона ф. N 274
_____________________________________________________________________
Основание (ссылка на документы или!По дебету!По кредиту! Сумма       !
содержание записи)            !субсчета !субсчета  !             !
---------------------------------------------------------------------!
----------------------------------!---------!----------!-------------!
Главный бухгалтер____________(подпись, расшифровка подписи)
Приложение на______листах.
Образец ярлыка
Форма N 279
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
_______________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения (централизованной бухгалтерии)
Реестр карточек
По данному образцу печатать все страницы реестра
_______________________________________________________________
Порядковый N !Наименование аналитического! Дата   !N открытых  !
открытой кар-!      учета                !открытия!страниц кар-!
точки      !                           !карточки! точек      !
---------------------------------------------------------------!
-------------!---------------------------!--------!------------!
-------------!---------------------------!--------!------------!
Форма N 280
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
От кого _____________________________________________________________
Кому ________________________________________________________________
Извещение N______от "___"______________ ______г.
________________________________
!м/о N___за__________ _____г.   !
По Вашему счету_____за_______ ___г. !-------------------------------!
произведены следующие записи:       ! дебет  ! кредит  !  сумма     !
!-------------------------------!
!--------!---------!------------!
!--------!---------!------------!
! Гл. бухгалтер                 !
!                               !
____________________________________________________________________!
Содержание операции     !   Дебет       !       Кредит         !
--------------------------------------------------------------------!
-----------------------------!---------------!----------------------!
-----------------------------!---------------!----------------------!
Итого: !               !                      !
Сумма прописью_____________________________________________________
Приложение________________документов
Руководитель
Главный бухгалтер
Форма N 283
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
_______________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения (централизованной бухгалтерии)
Многографная карточка
_________________________________________________________________________
______г.!_______________(N и наименование)!______(N карточки)!_____(стр.)!
_________________________________________________________________________!
_________________________________________________________________________
мемори- !Содержание!  Дебет Кредит (ненужное зачеркнуть)     !Кредит-!От-!
альный  !записи    !-----------------------------------------!Дебет  !мет!
ордер   !          !     !     !     !     !     !     !     !(ненуж-!ки !
--------!          !     !     !     !     !     !     !     !ное за-!   !
дата! N !          !     !     !     !     !     !     !     !черк - !   !
!   !          !     !     !     !     !     !     !     !нуть)  !   !
-------------------------------------------------------------------------!
----!---!----------!---!-!--!--!--!--!--!--!--!--!---!-!--!--!-------!---!
----!---!----------!---!-!--!--!--!--!--!--!--!--!---!-!--!--!-------!---!
Перенос..!   ! !  !  !  !  !  !  !  !  !   ! !  !  !       !   !
Оборотная сторона ф. N 283
_________________________________________________________________________
мемори- !Содержание!  Дебет Кредит (ненужное зачеркнуть)     !Кредит-!От-!
альный  !записи    !-----------------------------------------!Дебет  !мет!
ордер   !          !     !     !     !     !     !     !     !(ненуж-!ки !
--------!          !     !     !     !     !     !     !     !ное за-!   !
дата! N !          !     !     !     !     !     !     !     !черк - !   !
!   !          !     !     !     !     !     !     !     !нуть)  !   !
-------------------------------------------------------------------------!
----!---!----------!---!-!--!--!--!--!--!--!--!--!---!-!--!--!-------!---!
----!---!----------!---!-!--!--!--!--!--!--!--!--!---!-!--!--!-------!---!
Перенос..!   ! !  !  !  !  !  !  !  !  !   ! !  !  !       !   !
1-я страница
Форма N 285
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Оборотная ведомость
по__________________________

1. Тауар, яғни, жүк жіберушілермен және жүк алушылармен өзара қатынасты және жүк жіберушілердегі тауар-материалды құндылықтарды шығысқа шығаратын және оларды жүк алушылардан кіріске алатын қызметшіні анықтау.
2. Транспорттық, яғни, жүктерді тасымалдауды орындаған автошаруашылықтармен автотранспортқа тапсырыс берушілермен жүк жіберушілердің қарым-қатынасын айқындау, және жүк жіберушілермен немесе жүк алушылардың автошаруашылықтармен оларға көрсетілген жүк тасымалы бойынша қызметі үшін есеп айырысуын және транспорт жұмысын білдіреді.
Автомобиль көлігімен тасымалдауға тауар-көлік құжаты барлық реквизиттерді міндетті толтырған автомобильдің әрбір жүрісіне жеке әрбір жүк алушы үшін мемлекеттік мекемесі (жүк жіберушілер) жасайды.
Тауар-көлік құжаты төрт данамен жазылады:
біріншісі жүк жіберушіде қалады және тауар-материалды құндылықтарды шығыстан шығаруға арналған;
жүк жіберушілердің қолдарымен және мөрімен (штампысымен) және жүргізушінің қолымен расталған екінші, үшінші және төртінші даналары жүргізушіге тапсырады;
екіншісі жүк алушыларға беріледі және жүк алушыға тауар-материалды құндылықтарды есепке алуға арналған;
жүк алушылардың қолдарымен және мөрімен (штампысымен) расталған үшінші және төртінші даналары автошаруашылыққа тапсырылады. Есеп айырысу үшін негіз болып қызмет ететін үшінші дананы автошаруашылық тасымалына арналған шотқа қоса тіркейді, ал төртіншісі жол парақшасына тіркелінеді және көлік жұмысының есебі мен жүргізушіге жалақы есептеу үшін негіз болады.
Тауар-материалды құндылықтардың қойма есебі жүргізілмейтін бірақ, өлшеу, салмағын таразылау жолымен есеп ұйымдастырылған тауар емес сипаттағы жүктер бойынша тауар-көлік құжатты үш данада жазылады:
бірінші және екінші даналары автошаруашылыққа беріледі. Бірінші данасы автошаруашылықтың жүк жіберушілермен есеп айырысу үшін негіз болады және шотқа тіркеледі, ал екіншісі жол парақшасымен беріледі және көлік жұмыстары есебі үшін негіз бола алады;
үшінші данасы жүк жіберушілерде қалады және орындалған тасымал көлемінің есебі үшін негіз бола алады.
Тауар емес сипаттағы жүктерді тасымалдау кезінде тауар-көлік құжатында 1-ден 11-дейінгі бағаналар толтырылмайды.
Жүктерді тасымалдау және тауар-көлік құжатында жазылған жазбалар "Тасымалдауға берілді" жолына жүк жіберушінің қолымен және "Жүргізуші- экспедитор қабылдады" жолына жүргізушінің қол қойылғанымен расталады.
Мемлекеттік мекеме қабылдаған міндеттемені
есепке алу жөніндегі ведомость
N 122 нысан
Берілген нысанда Қазынашылықтың аумақтық органдарында тіркелген қабылданған міндеттемелер сомасы жазылады. Ағымдағы қаржы жылының соңында қабылданған міндеттемелер сомасы жүргізілген кассалық шығыстар сомасына азаяды.
N 274-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12.1998 ж. N 548
____________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N_____ Мемориалдық ордер
______ жылғы ______________
__________________________________________________________________________
|     Негіздеме            | Қосалқы шоттың  |  Қосалқы шоттың  | Сомасы
|(құжаттарға сілтеме немесе| дебеті бойынша  | кредиті бойынша  |
| жазбаның мазмұны)        |                 |                  |
|__________________________|_________________|__________________|__________
|__________________________|_________________|__________________|__________
|__________________________|_________________|__________________|__________
|__________________________|_________________|__________________|__________
N 274-нысаның арғы беті
__________________________________________________________________________
|     Негіздеме            | Қосалқы шоттың  |  Қосалқы шоттың  | Сомасы
|(құжаттарға сілтеме немесе| дебеті бойынша  | кредиті бойынша  |
| жазбаның мазмұны)        |                 |                  |
|__________________________|_________________|__________________|__________
|__________________________|_________________|__________________|__________
|__________________________|_________________|__________________|__________
|__________________________|_________________|__________________|__________
Бас бухгалтер __________________ (қолы, қолының толық жазылуы)
Қосымша________ бет.
Атаулықтың үлгісі
N 279-нысан
Қазақстан Республикасы қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_______________________________________
бюджеттік ұйымның атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Карточкалардың тізілімі
Тізілімнің барлық беті осы үлгі бойынша басылсын
________________________________________________________________________
|   Ашық    |   Талдамалы есептің атауы   | Карточканың|  Карточканың    |
|карточканың|                             |   ашылған  |  ашық бетінің   |
| реттік N  |                             |    күні    |       N         |
|___________|_____________________________|____________|_________________|
|___________|_____________________________|____________|_________________|
N 280-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Кімнен _____________________________________________________________
Кімге ______________________________________________________________
N_____ Хабарлама___ ж. "__"________
Сіздің шот бойынша_____ __ ж. __________   __________________________
|N___ м/о _____ ж. _______ |
мынадай жазбалар жүргізілді:              |__________________________|
|  дебет |кредит | сомасы  |
|________|_______|_________|
|________|_______|_________|
Бас бухгалтер
_____________________________________________________________________
|    Операцияның мазмұны          |  Дебет   |    Кредит              |
|_________________________________|__________|________________________|
|_________________________________|__________|________________________|
Жиыны:
Сомасы жазумен
Құжаттардың қосымшасы
Басшы
Бас бухгалтер
N 283-нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
___________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
Көп бағанды карточка
__________________________________________________________________________
|   ж.|_______________(қосалқы шоттың N мен атауы)|__(карточка N) |___(бет)
|_____|____________________________________________|______________|________
__________________________________________________________________________
|мемориал |Жазбаның| Дебет Кредит (керек емесін сызу керек)  |Кредит |Белгі
|  дық    | мазмұны|                                         |       |лер
| ордер   |        |                                         | Дебет |
|_________|        |_________________________________________|(керек |
|күні| N  |        |     |    |     |    |      |     |      |емесін |
|    |    |        |     |    |     |    |      |     |      |сызу   |
|    |    |        |     |    |     |    |      |     |      |керек) |
|____|____|________|_____|____|_____|____|______|_____|______|_______|_____
|____|____|________|___|_|__|_|__|__|__|_|____|_|___|_|___|__|_______|_____
|____|____|________|___|_|__|_|__|__|__|_|____|_|___|_|___|__|_______|_____
|____|____|________|___|_|__|_|__|__|__|_|____|_|___|_|___|__|_______|_____
Тасымал...
N 283-нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
|мемориал |Жазбаның| Дебет Кредит (керек емесін сызу керек)  |Кредит |Белгі
|  дық    | мазмұны|                                         |       |лер
| ордер   |        |                                         | Дебет |
|_________|        |_________________________________________|(керек |
|күні| N  |        |     |    |     |    |      |     |      |емесін |
|    |    |        |     |    |     |    |      |     |      |сызу   |
|    |    |        |     |    |     |    |      |     |      |керек) |
|____|____|________|_____|____|_____|____|______|_____|______|_______|____
|____|____|________|___|_|__|_|__|__|__|_|____|_|___|_|___|__|_______|___
|____|____|________|___|_|__|_|__|__|__|_|____|_|___|_|___|__|_______|___
|____|____|________|___|_|__|_|__|__|__|_|____|_|___|_|___|__|_______|____
Тасымал...
1-ші бет
N 285 - нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
__________________ бойынша
Айналым ведомосы

2-я страница ф. N 285
_______________________________________________________________________
N  !Наименование!     Остаток      !    Оборот      !    Остаток     !
кар-!субсчетов   !на 1_____________ !за 1___________ !на 1___________ !
то- !            !------------------!----------------!----------------!
чек !            ! дебет ! кредит   ! дебет !кредит  ! дебет ! кредит !
(стр!            !       !          !       !        !       !        !
кни-!            !       !          !       !        !       !        !
ги) !            !       !          !       !        !       !        !
----------------------------------------------------------------------!
----!------------!----!--!-------!--!----!--!----!---!-----!-!----!---!
----!------------!----!--!-------!--!----!--!----!---!-----!-!----!---!
По образцу 2-й и 3-й страниц печатать вкладные листы N 1 со своим оборотом
3-я страница ф. N 285, 4-я страница - чистая
_______________________________________________________________________
Оборот         !     Остаток      !    Оборот      !    Остаток     !
за 1___________ !на 1_____________ !за 1___________ !на 1___________ !
---------------- !------------------!----------------!----------------!
дебет   !кредит  ! дебет ! кредит   ! дебет !кредит  ! дебет ! кредит !
!        !       !          !       !        !       !        !
!        !       !          !       !        !       !        !
!        !       !          !       !        !       !        !
----------------------------------------------------------------------!
----!---!-----!--!----!--!-------!--!----!--!----!---!-----!-!----!---!
----!---!-----!--!----!--!-------!--!----!--!----!---!-----!-!----!---!
По образцу 2-й и 3-й страниц печатать вкладные листы N 1 со своим оборотом
Вкладной лист N 2 к ф. N 285
______________________________________ ____________________________________
Остаток    !  Оборот    ! Остаток    !! Оборот     ! Остаток    ! Оборот !
на 1_______ !за 1______  !на 1_______ !!за 1_____   !на 1______  !за 1____!
--------------------------------------!!------------!------------!--------!
дебет!кредит!дебет!кредит!дебет!кредит!!дебет!кредит!дебет!кредит!де-!кре-!
!      !     !      !     !      !!     !      !     !      !бет!дит !
--------------------------------------!!----------------------------------!
--!--!----!-!---!-!----!-!---!-!---!--!!---!-!---!--!---!-!----!-!--!-!-!-!
______________________________________!!__________________________________!
Печатать со своим оборотом
Образец ярлыка Книги "Журнал-главная"
Форма N 308
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)
Книга
"Журнал-главная"
Образец титула книги ф. N 308
Форма N 308
_______________________________________________________________________
Наименование государственного учреждения (централизованной бухгалтерии)
Книга
"Журнал-главная"
Образец четных страниц ф. N 308
Месяц________________________
______________________________________________________________________
N  !Да!N мемо!Сумма !                                     Обороты по
стро!та!риаль-!по ор-!------------------------------------------------!
ки !  !ного  !деру  !         !         !          !        !        !
!  !ордера!      !---------!---------!----------!--------!--------!
!  !      !      !де-!кре- !де- !кре-!дебет!кре-!де-!кре-!де-!кре-!
!  !      !      !бет!дит  !бет !дит !     !дит !бет!дит !бет!дит !
----------------------------------------------------------------------!
1  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
2  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
3  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
4  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
5  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
6  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
7  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
8  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
9  !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
10 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
11 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
12 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
13 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
14 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
15 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
16 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
17 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
18 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
19 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
20 !  !      !   !  ! ! !  !  ! !  !  ! ! !   !  ! ! ! ! !  ! ! ! !  !
----------------------------------------------------------------------!
Итого по
странице......
Образец нечетных страниц ф. N 308
________________________________________________________________________
синтетическим счетам                                                    !
------------------------------------------------------------------------!
!            !            !            !         !          !
------------------------------------------------------------------------!
дебет!кредит!дебет!кредит!дебет!кредит!дебет!кредит!дебет!кре!дебет!кре-!
!      !     !      !     !      !     !      !     !дит!     !дит !
------------------------------------------------------------------------!
-!---!--!---!--!--!-!----!--!--!--!---!--!--!--!---!--!--!-!-!-!---!-!--!
________________________________________________________________________!
Форма N 401
Утверждена Департаментом Казаначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
(централизованной бухгалтерии)                     Код_________
Инвентаризационная опись (сличительная ведомость) N____
на "____"_______________ ______г.
Комиссия в составе_________________________________________________
должность, Ф.И.О.
___________________________________________________________________
должность, Ф.И.О.
___________________________________________________________________
должность, Ф.И.О.
___________________________________________________________________
должность, Ф.И.О.
На основании приказа (распоряжения) от "___"________ ___г._________
___________________________________________________________________
произвела проверку наличия_________________________________________
Место проверки_____________________________________________________
Фамилия, имя, отчество материально-ответственного лица_____________
Заключение руководителя государственного учреждения
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Подписка
(оформляется до начало инвентаризации)
____________нижеподписавши____  даю (даем) настоящую
подписку в том, что к началу проведения инвентаризации
все документы, относящиеся к приходу или расходу ценностей,
сданы в бухгалтерскую службу и все ценности, поступившие
на мою (нашу) ответственность, оприходованы, а выбывшие - списаны
в расход.
Материально-ответственное лицо (лица)___________________
________________________________________________________
(должность, Ф.И.О.)
"____"______________ _______г.

2-ші бет N 285-н.
__________________________________________________________________________
|Карточ. |Қосалқы шоттардың| Қалдық        | Айналым       |  Қалдық
|калардың|     атауы       |1________ ға   |1__________үшін| 1_________ға
|N(кітап |                 |_______________|_______________|______________
| беті)  |                 |дебет| кредит  |дебет| кредит  | дебет | кредит
|________|_________________|_____|_________|_____|_________|_______|______
|________|_________________|_____|_________|_____|_________|_______|______
2-ші 3-ші беттердің үлгісі бойынша N 1 салым парағы өзінің арғы
бетімен басылсын
N 285 - н. 3-ші беті, 4-ші беті - таза
__________________________________________________________________________
|      Айналым             | Қалдық        | Айналым       |  Қалдық
| 1_______________ үшін    |1________ ға   |1__________үшін| 1__________ға
|__________________________|_______________|_______________|_______________
| дебет  |    кредит       |дебет| кредит  |дебет| кредит  | дебет | кредит
|________|_________________|_____|_________|_____|_________|_______|_______
|_____|__|___________|_____|___|_|_____|___|__|__|______|__|____|__|____|__
2-ші 3-ші беттердің үлгісі бойынша N 1 салым парағы өзінің арғы бетімен
басылсын
N 285 - нысанға N 2 салым парағы
________________________________________________
| Қалдық        | Айналым       |  Қалдық        |
|1________ ға   |1__________үшін| 1____________ға|
|_______________|_______________|________________|
|дебет| кредит  |дебет| кредит  | дебет | кредит |
|_____|_________|_____|_________|_______|________|
|___|_|_____|___|__|__|______|__|____|__|____|___|
таблицаның жалғасы
________________________________________________
| Қалдық        | Айналым       |  Қалдық        |
|1________ ға   |1__________үшін| 1____________ға|
|_______________|_______________|________________|
|дебет| кредит  |дебет| кредит  | дебет | кредит |
|_____|_________|_____|_________|_______|________|
|___|_|_____|___|__|__|______|__|____|__|____|___|
Өзінің арғы бетімен басылсын
"Бас-журнал" кітабы атаулығының үлгісі
N 308 - нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
__________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы (орталықтандырылған бухгалтерия)
"Бас -  журнал"
Кітабы
N 308 - нысан кітабы титулының үлгісі
N 308 - нысан
__________________________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
"Бас -  журнал"
Кітабы
N 308-нысан жұп беттерінің үлгісі
Айы ________________
__________________________________________________________________________
|Жол|Күні|Мемо.|Ордер  |         Айналымдар
|N  |    |риал.|бойынша|_______________________________________________
|   |    |дық  |сомалар|
|   |    |ордер|       |
|   |    | N   |       |
|   |    |     |       |__________________________________________________
|   |    |     |       |дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кредит
|___|____|_____|_______|_____|______|_____|______|_____|______|_____|______
| 1 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 2 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 3 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 4 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 5 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 6 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 7 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 8 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
| 9 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|10 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|11 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|12 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|13 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|14 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|15 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|16 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|17 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|18 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|19 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
|20 |    |     |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
|___|____|_____|_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
Бет бойынша   |       | |   | |    | |   | |    | |   |  |   | |   |  |
жиыны .....   |_______|_|___|_|____|_|___|_|____|_|___|__|___|_|___|__|___
N 308- нысан тақ беттерінің үлгісі
жинақтамалы шоттар бойынша
__________________________________________________________________________
|дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кредит|дебет|кре
|_____|______|_____|______|_____|______|_____|______|_____|______|_____|дит
|_|___|__|___|__|__|_|____|__|__|_|____|__|__|__|___|__|__|__|___|__|__|___
|_|___|__|___|__|__|_|____|__|__|_|____|__|__|__|___|__|__|__|___|__|__|__
|_|___|__|___|__|__|_|____|__|__|_|____|__|__|__|___|__|__|__|___|__|__|___
|_|___|__|___|__|__|_|____|__|__|_|____|__|__|__|___|__|__|__|___|__|__|_
N 401 - нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_____________________________________________                  Коды ____
Мемлекеттік мекеменің атауы
(орталықтандырылған бухгалтерия)
N_____Түгендеу хаттамасы (салыстырма ведомость)
_____ жылғы "___"__________
____________________________________________________________________
қызметі, аты-жөні
____________________________________________________________________
қызметі, аты-жөні
____________________________________________________________________
қызметі, аты-жөні
_______________________________________________ құрамдағы комиссия
қызметі, аты-жөні
_____ жылғы "___"_______ бұйрық (өкім) негізінде ___________________
____________________________________________________________________
____________________________________қолма-қол ақшаны тексеру жүргізді.
Тексеру орны _______________________________________________________
Материалдық жауапты тұлғаның тегі, аты-жөні ________________________
Мемлекеттік мекеме басшысының қорытындысы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Жазылым
(түгендеу басталғанға дейін ресімделеді)
_____ төменде қол қойған бағалы заттардың
кірісі мен шығысына қатысты барлық құжаттарды
түгендеу жүргізудің басында бухгалтерлік қызметке
тапсырылды және менің (біздің) жауапкершілігіме(ізге)
түскен барлық құндылықтар есепке алынғандығы,
ал істен шыққандары шығысқа жатқызылғандығы
туралы____ осы жазылысты беремін(міз)
Материалдық жауапты тұлға (тұлғалар)________
__________________
(лауазымы, аты-жөні)
______ жылғы "__"_________________

9    !  10   !  11  !  12   !  13  !   14   !  15    !---------------
--------------------------------------------------------!---------------
______________________________________________________________________
Расход топлива                           !
----------------------------------------------------------------------!
марка     !единица изме- !    остаток    !выдать на!   выдано   !
!   рения      !               !задание  !            !
----------------!--------------!---------------!         !------------!
наимено! код    !наиме-!   код !при вы!при воз-!         !предпри!за- !
вание  !        !нова- !       !езде  !вращении!         !ятием  !каз-!
!        !ние   !       !      !        !         !       !чи -!
!        !      !       !      !        !         !       !ком !
----------------------------------------------------------------------!
16  !  17    !   18 !  19   ! 20   !  21    !    22   !  23   ! 24 !
----------------------------------------------------------------------!
-------!--------!------!-------!------!--------!---------!-------!----!
Серия и номер          подпись !---------------!---------!------------!
выданных талонов               !механика       !         !заправщиком !
!______________________________________!
Путевой лист принял диспетчер______________________________________
подпись, ф.,и.,о.
Заказчик____________________
подпись и штамп
Форма N 4-С
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Путевой лист
грузового автомобиля
______________________
!Работа водителя и
Место для штампа       Режим работы_______  ____!_____________________
автохозяйства           ______________Код  !____!  операция           !
Колонна_____Бригада N  !____!                     !
Гаражный N  !    !_____________________!
Автомобиль_______________ ________  _____  !    !         1           !
номерной знак     марка      тип   !____!_____________________!
Водитель_______________________Табельный N !    !Выезд из гаража      !
ф.,и.,о.,номер удостоверения,класс  !____!_____________________!
Прицеп 1________________ ______Гаражный N  !    !Возвращение в гараж  !
номерной знак  марка             !____!_____________________!
Прицеп 2________________ ______Гаражный N  !    !---------------------!
номерной знак  марка             !____!---------------------!
Прицеп 3________________ ______Гаражный N  !    !марка горючего       !
номерной знак    марка             !____!_____________________!
Прицеп 4________________ ______Гаражный N  !    !          9          !
номерной знак    марка             !____!_____________________!
!---------------------!
Сопровождающие лица___________________________  !---------------------!
______________________________________________  !---------------------!
продолжение таблицы (правая часть таблицы)
_______________________________________
!     Документ          !Дата выдачи  !
!-----------------------!             !
!серия   !     номер    !             !
!--------!--------------!-------------!
!--------!--------------!-------------!
_______________________________________________________________________
автомобиля                                                            !
-----------------------------------------------------------------------!
время по графику                 !нулевой!показа!время фактичес!
-----------------------------------------!пробег,!ния   !кое: число, ме!
число  !  месяц  !  часы      !минуты  ! км.   !спидо-!сяц, час, мин.!
!         !            !        !       !метра !              !
-----------------------------------------------------------------------!
2   !     3   !     4      !   5    !   6   !  7   !      8       !
-----------------------------------------------------------------------!
_______________________________________________________________________!
_______________________________________________________________________!
-----------------------------------------------------------------------!
Движение горючего, л.                            !
-----------------------------------------------------------------------!
код  ! выдано   !  остаток   при      ! сдано !коэф-  !время работы !
марки  !          !---------------------!       !фициент!-------------!
!          ! выезде    !возвраще !       !измене-!      !      !
!          !           ! нии     !       !ния нор!      !      !
!          !           !         !       !мы     !      !      !
-----------------------------------------------------------------------!
10   !    11    !    12     !   13    !  14   !  15   !  16  !  17  !
-----------------------------------------------------------------------!
--------!----------!-----------!---------!-------!-------!------!------!
--------!----------!-----------!---------!-------!-------!------!------!
заправщика         ! механика  ! механика!заправ-!       диспетчера    !
!           !         !щика   !                     !
-----------------------------------------------------------------------!
Подписи
_______________________________________________________________________
Задание водителю                           !
-----------------------------------------------------------------------!
в чье распоряжение!время!откуда!куда дос!наимено!количест!расстоя!пере-!
(наименование и ад!прибы!взять !тавить  !вание  !во ездок!ние,км.!вес- !
рес заказчика)    !тия, !груз  !груз    !груза  !        !       !ти,  !
!час, !      !        !       !        !       !тонн !
!мин. !      !        !       !        !       !     !
-----------------------------------------------------------------------!

|     9      |    10     |    11  |  12 |    13     |   14    |    15     |
|____________|___________|________|_____|___________|_________|___________|
__________________________________________________________________________
|                         Отын шығыны
|__________________________________________________________________________
|   маркасы|өлшем бірлігі| қалдық        |тапсырма.|      берілгені
|__________|_____________|_______________| ға беру |______________________
|атауы|коды|атауы|коды   |шығу   |оралу  |         |кәсіпорын |тапсырысшы
|     |    |     |       |кезінде|кезінде|         |          |
|_____|____|_____|_______|_______|_______|_________|__________|____________
| 16  | 17 | 18  |  19   |  20   |  21   |   22    |    23    |     24
|_____|____|_____|_______|_______|_______|_________|__________|____________
Берілген талондардың сериясы мен нөмірі     қолы
механик                      май құюшы
Жол парағын қабылдаған диспетчер _____________________
қолы, аты-жөні
Тапсырысшы _____________________
қолы және штампы
N 4-С-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
________________________
Жүк автомобилінің              |   Құжат     | Берілген |
жол парағы                  |             |    күні  |
|_____________|__________|
|сериясы|нө-  |          |
|       |мірі |          |
_________________________
Ұйым штампына  Жұмыс режимі ____________________
арналған орын  ______________________  Коды
Колонна ____________ Бригада N
Автомобиль ____________ ______ ________ Гараж N
нөмірлік белгісі  маркасы
1-жүргізуші __________________________ Табель N
аты-жөні, куәлік нөмірі, сыныбы
1-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі         маркасы
2-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі         маркасы
3-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі         маркасы
4-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі         маркасы
Алып жүретін тұлғалар :_______________________________________
__________________________________________________________________________
|                  Жүргізуші мен автомобилдің жұмысы
|_________________________________________________________________________
|операция  | кесте бойынша уақыты|нөлдік|спидометрдің| іс жүзіндегі уақыт,
|          |_____________________|жүріс,|көрсеткіші  |күні, айы, сағ.,мин.
|          |күні|айы| сағаты|мин.| км.  |            |
|__________|____|___|_______|____|______|____________|_____________________
|     1    | 2  | 3 |   4   | 5  |  6   |     7      |           8
|__________|____|___|_______|____|______|____________|_____________________
Гараждан шығу
Гаражға оралу
__________________________________________________________________________
Жанар майдың қозғалысы, литр
__________________________________________________________________________
|жанар май|марка|берілгені| қалдық   |тапсырыл.|норм.өзгеру| жұмыс уақыты
|маркасы  |коды |         |_________ |ғаны     | коэф.     |______________
|         |     |         |шығу|оралу|         |           |арн.айн.|двига.
|         |     |         |    |     |         |           |        |тель.
|         |     |         |    |     |         |           |        |дің
|_________|_____|_________|____|_____|_________|___________|________|______
|    9    | 10  |   11    | 12 | 13  |   14    |    15     |   16   |  17
|_________|_____|_________|____|_____|_________|___________|________|______
май құюшының        механиктің механиктің май құюш.     диспетчердің
қолдар
жүргізушіге тапсырма
__________________________________________________________________________
|кімнің өкімі|келу уақы.|жүкті |жүкті қайда|жүктің атауы|жүріс|қашық.|жеткі
|(тапсырысшы.|ты, күні, |қайдан|жеткізу    |            |саны |тығы, |зу
|ның атауы   |   с.     |алу   |керек      |            |     | км.  |тонна
|мен мекен-  |          |керек |           |            |     |      |
|жайы        |          |      |           |            |     |      |
|____________|__________|______|___________|____________|_____|______|_____

18        !  19 !  20  !   21   !  22   !   23   !  24   !  25 !
-----------------------------------------------------------------------!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
Водительское удостоверение Автомобиль_____ Итого!--------!-------!-----!
проверил, задание выдал,   технически исправлен
выдать горючего___литров   Выезд разрешен,
механик________
Диспетчер______________    Автомобиль принял,
водитель________  Отметки автохозяйства_____
Водитель по состоянию      При возвращении    _________________________
здоровья к управлению      автомобиль исправен_________________________
допущен________________               --------_________________________
подпись (штамп)              не исправен_________________________
Сдал водитель_____ _________________________
Принял механик____ _________________________
Оборотная сторона формы N 4-С
_______________________________________________________________________
Последовательность выполнения задания
-----------------------------------------------------------------------!
пункт погруз!номера!    прибытие   !    выбытие  !   номера прицепов   !
ки, разгруз-!ездок !---------------!-------------!---------------------!
ки и перецеп!      !число!час!мин. ! час. ! мин. !прибыв!убыв-!порожний!
ки прицепов !      !     !   !     !      !      !ших   !ших  !пробег  !
!      !     !   !     !      !      !      !     !прицепов!
-----------------------------------------------------------------------!
26       !  27  !  28 ! 29! 30  !  31  !   32 !  33  !  34 !  35    !
-----------------------------------------------------------------------!
------------!------!-----!---!-----!------!------!------!-----!--------!
------------!------!-----!---!-----!------!------!------!-----!--------!
Всего       !------!                Таксировка                      ТТД
продолжение таблицы
_____________________________________________________________________
!
---------------------------------------------------------------------!
номера приложенных товарно-!наименование грузоот-!подпись и печать   !
транспортных документов    !правителя, грузополу-!грузоотправителя   !
!чателя               !или грузополучателя!
---------------------------------------------------------------------!
36  !   37   !    38   !           39        !        40         !
---------------------------------------------------------------------!
--------!--------!---------!---------------------!-------------------!
--------!--------!---------!---------------------!-------------------!
--------!--------!---------!---------------------!-------------------!
в количестве     !---------!_____________________________________шт.
прописью
Сдал водитель____________Принял диспетчер_____________
Особые отметки:
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
продолжение таблицы (правая часть таблицы)
______________________________________________________________________
Простои на линии                              !
----------------------------------------------------------------------!
причина          !дата и время,число,месяц,час,мин.,!подпись от- !
----------------------!----------------------------------!ветственного!
наименование    ! код !    начало        ! окончание     !  лица      !
----------------------------------------------------------------------!
41        !  42 !        43        !      44       !    45      !
----------------------------------------------------------------------!
----------------!-----!------------------!---------------!------------!
----------------!-----!------------------!---------------!------------!
Результаты  работы автомобиля
--------------------------------------------------------------------
расход го-  !               время в наряде, час., мин.             !
рючего, л   !------------------------------------------------------!
!     всего !           в том числе автомобиля         !
------------!-----------!------------------------------------------!
по нор!фак  !автомо!при-!в движе!               в простое          !
ме    !тичес!биля  !цепа!нии    !----------------------------------!
!ки   !      !    !       !всего!под погр., разгр.!по технич.!
!     !      !    !       !     !-----------------!неисправ- !
!     !      !    !       !     !всего !сверх-нор-!ностям    !
!     !      !    !       !     !      !мат.      !          !
-------------------------------------------------------------------!
46  !  47 !  48  !  49!  50   !  51 !  52  !   53     !    54    !
-------------------------------------------------------------------!
___________________________________________________________________!
Коды марок: автомобиля          ______________
!_____________!        прицепов
_______________________________________________________________________
и прицепов                                                             !
-----------------------------------------------------------------------!
количест!         пробег, км  !  перевезено,т.!выполнено, ткм.!зарплата!
во ездок!---------------------!---------------!---------------!--------!
!общий   !в том числе !всего!в том чис!всего!в том чис!код!сум-!
!        ! с грузом   !     !ле на при!     !ле на при!   !ма  !
!--------!------------!     !цепах    !     !цепах    !   !    !
!авто!при!автомо!прице!     !         !     !         !   !    !
!моби!це-!биля  ! па  !     !         !     !         !   !    !
!ля  !па !      !     !     !         !     !         !   !    !
-----------------------------------------------------------------------!
55    ! 56 !57 !  58  !  59 !  60 !    61   !  62 !   63    ! 64! 65 !
-----------------------------------------------------------------------!
!    !   !      !     !     !         !     !         !---!----!
!    !   !      !     !     !         !     !         !---!----!
!    !   !      !     !     !         !     !         !---!----!
_______________________________________________________________________!
_____________________________                                _________
!      !        !            ! автомобиле-дни в работе       !________!
!____________________________!
Форма N 4-П
Утверждена Департаментом казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
Путевой лист грузового автомобиля
Место для штампа                  ____________________________________
государственного учреждения       !    Документ       !Дата выдачи    !
!-------------------!               !
!  серия  ! номер   !               !
!---------!---------!---------------!
!___________________________________!
Режим работы_____________             ___________
_________________________         Код!___________!
Колонна__________________     Бригада!___________!
Автомобиль____________________________________     Гараж N!           !
марка     гос.номер        тип                 !___________!
Водитель______________________________________     Гараж N!           !
Ф.И.О., N служебного удостоверения,класс           !___________!
Прицеп 1______________________________________     Гараж N!___________!
марка            гос. номер
Сопровождающие лица___________________________________________________
_________________________________  ___________________________________
Работа водителя и автомобиля    ! !        Задание водителю          !
---------------------------------! !----------------------------------!
операция!время по!нуле!пока!время! !в чье распоря-!  время  !коли!коли!
!графику !вой !за -!факт.! !жение (наимено!---------!чест!чест!
!--------!про-!ния !чис.,! !вание и адрес !прибы!убы!во  !во  !
!час!мин.!бег,!спи-!мес.,! !заказчика)    !тия  !тия!ча -!ез -!
!   !    !км. !до- !час, ! !              !     !   !сов !док !
!   !    !    !мет-!мин. ! !              !     !   !    !    !
!   !    !    !ра  !     ! !              !     !   !    !    !
---------------------------------! !----------------------------------!
1    ! 2 ! 3  !  4 !  5 !  6  ! !      16      !  17 ! 18! 19 ! 20 !
---------------------------------! !----------------------------------!
Выезд из!   !    !    !    !     ! !              !     !   !    !    !
гаража  !   !    !    !    !     ! !              !     !   !    !    !
---------------------------------! !----------------------------------!
Возвращ.!   !    !    !    !     ! !              !     !   !    !    !
в гараж !   !    !    !    !     ! !              !     !   !    !    !
---------------------------------! !----------------------------------!
__________________________________________________
Движение горючего, литр                        !
--------------------------------------------------!Особые отметки:_____
марка   !код!выда! остаток !сдано!коэф.!время рабо!____________________
горючего!мар!но  !   при   !     !изме-!ты, час   !____________________
!ки !    !---------!     !нения!----------!
!   !    !выез!возв!     !нормы!спецо!дви-!____________________
!   !    !де  !рате!     !     !бору-!гате!
!   !    !    !    !     !     !дова-!ля  !____________________
!   !    !    !    !     !     !ния  !    !
--------------------------------------------------!____________________

|    18      |   19     |  20  |     21    |      22    |  23 |  24  |  25
|____________|__________|______|___________|____________|_____|______|_____
Жүргізуші куәлігін тексердім, _ литр Автомобиль техникалық жарақты Жиыны
жанар май бөлуге тапсырма бердім     Шығуға рұқсат етілді, механиктің қолы
Диспетчер ________________       Автомобильді қабылдадым, жүргізушінің қолы
Автошаруашылықтың белгілері
Жүргізуші денсаулығы б/ша басқаруға    Оралған кезде автомобиль жарақты
жіберілді                                     (жарақсыз)
________________________________
қолы (штампы)                  Тапсырған жүргізуші __________________
Қабылдаған механик____________________
N 4-С-нысанның арғы беті
__________________________________________________________________________
|                 тапсырманың орындалу реті
|__________________________________________________________________________
| тиеу, түсіру    |жүріс |   келу       |   кету  | тіркеме нөмірлері
|және тіркемелерді|нөмірі|____________  |_________|_______________________
| тіркеу бекеті   |      |күні|сағ.|мин.|сағ.|мин.|келген| кеткен|тіркеме.
|                 |      |    |    |    |    |    |      |       |бос жүрі.
|                 |      |    |    |    |    |    |      |       |сі
|_________________|______|____|____|____|____|____|______|_______|_________
|       26        |   27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |  33  |  34   |    35
|_________________|______|____|____|____|____|____|______|_______|_________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
|қоса беріліп отырған | жүк жөнелтушінің, жүк |жүк жөнелтушінің немесе жүк|
|тауарды-көліктік құ. |   алушының атауы      | алушының қолы мен мөрі
| жаттарлың нөмірлері |                       |____
|_____________________|_______________________|____________________________
|  36  |  37  |  38   |         39            |            40
|______|______|_______|_______________________|____________________________
Барлығы            Түтін құрамын тексеру    ТТД саны   _________ дана
жазумен
Тапсырған жүргізуші ________________Қабылдаған дсипетчер_____
Айрықша белгілер:
_______________________________
_______________________________
_______________________________
__________________________________________________________________________
|                              Жолдағы тоқтау
|__________________________________________________________________________
|       себебі     | мерзімі, уақыты, күні, айы сағ., мин. |жауапты тұлға.
|__________________|_______________________________________| ның қолы
| атауы      | коды|      басталуы    |   аяқталуы         |
|____________|_____|__________________|____________________|_______________
|     41     | 42  |       43         |       44           |       45
|____________|_____|__________________|____________________|_______________
Автомобиль мен тіркеменің жұмыс нәтижелері
__________________________________________________________________________
|  жанар май  |          жүктеу құжаттағы уақыт,сағ.,мин.           |жүрісі
| шығыны, л   |_____________________________________________________| саны
|             |барлығы     | оның ішінде автомобильдің              |
|_____________|____________|________________________________________|
|норма|іс жүз.|авто.|тірке.|қозға.|        тұрғанда
|бойын|інде   |моби.|менің |лыста.|___________________________________
|  ша |       |льдің|      | ғы   |барл.|тиеу, түсіру кезінде|техник. |
|     |       |     |      |      |     |____________________|жарақ.  |
|     |       |     |      |      |     |барл.|нормат. тыс   |сызд.   |
|     |       |     |      |      |     |     |              |бойынша |
|_____|_______|_____|______|______|_____|_____|______________|________|____
| 46  |   47  |  48 |  49  | 50   |  51 | 52  |     53       |    54  |  55
|_____|_______|_____|______|______|_____|_____|______________|________|____
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
|     жүру, км             | жөнелтілгені, т  | орындалғаны, ткм  | жалақы
|__________________________|__________________|___________________|________
|жалпы      |оның ішінде   |барлы.|оның ішінде|барлығы|оның ішінде|коды|со.
|           |   жүкпен     |  ғы  |тіркемеде  |       | тіркеме.  |    |ма
|___________|______________|      |           |       |   мен     |    |сы
|авто.|тірке|авто.|тіркеме.|      |           |       |           |    |
|моби.|менің|моби.| нің    |      |           |       |           |    |
|льдің|     |льдің|        |      |           |       |           |    |
|_____|_____|_____|________|______|___________|_______|___________|____|___
| 56  | 57  | 58  |   59   |  60  |    61     |  62   |   63      | 64 | 65
|_____|_____|_____|________|______|___________|_______|___________|____|___
Маркалар кодтары: автомобильдің ____________ тіркемелердің ___________
автомобильде-жұмыс күндері ________
N 4-П-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_______________________________
Жүк автомобилінің              |  Құжат          |Берілген күні|
жол парағы                  |_________________|             |
|сериясы| нөмірі  |             |
|_______|_________|_____________|
Ұйым штампына  Жұмыс режимі ____________________
арналған орын  ______________________                 Коды
Колонна ____________                 Бригада
Автомобиль ____________ ______ ________               Гараж N
маркасы   мем. нөмірі  түрі
Жүргізуші __________________________                  Гараж N
аты-жөні, куәлігінің N, сыныбы
1-тіркеме _________________ _________                 Гараж N
маркасы    мем. нөмірі
Алып жүретін тұлғалар_______________________________________
__________________________________________________________________________
|                  Жүргізуші мен автомобильдің жұмысы
|__________________________________________________________________________
|операция  | кесте бойынша уақыты|нөлдік|спидометрдің| іс жүзіндегі уақыт,
|          |_____________________|жүріс,|көрсеткіші  |күні, айы, сағ.,мин.
|          |сағ.    | мин.       | км.  |            |
|__________|________|____________|______|____________|_____________________
|     1    |   2    |      3     |  4   |     5      |           6
|__________|________|____________|______|____________|_____________________
Гараждан шығу
Гаражға оралу
__________________________________________________________________________
Жанар майдың қозғалысы, литр
__________________________________________________________________________
|жанар    |марка|берілді| қалдық     |тапсырыл.|норм.өзгеру| жұмыс уақыты
|майдың   |коды |       |___________ |  ды     | коэф.     |______________
|маркасы  |     |       |кеткен|оралу|         |           |арнайы  |двига.
|         |     |       |      |     |         |           |жабдық  |тель.
|         |     |       |      |     |         |           |        |дің
|_________|_____|_______|______|_____|_________|___________|________|______

7    ! 8 ! 9  ! 10 ! 11 ! 12  !  13 !  14 ! 15 !
--------------------------------------------------!____________________
--------!---!----!----!----!-----!-----!-----!----!
--------!---!----!----!----!-----!-----!-----!----!____________________
!        !    !    !     !     !     !    !
!-----------------------------------------!
подписи !заправщи!меха!меха!за - !                !____________________
!ка      !ника!ника!прав-!  диспетчера    !
!        !    !    !щика !                !____________________
--------------------------------------------------!
серия и !                                         !____________________
номер вы!_________________________________________!
данных  !                                         !____________________
талонов !                                         !
на горю-!                                         !
чее     !                                         !
__________________________________________________!____________________
Водительское удостоверение проверил,    Автомобиль технически исправлен__
задание выдал, выдать горючее_____литр  Выезд разрешен, подпись механика_
Подпись диспетчера________________      Автомобиль принял, подпись водителя
исправен
Водитель по состоянию здоровья к        При возврате автомобиль --------
управлению допущен                                             неисправен
---------------------------------------------------------------------------
линия отреза
Талон заказчика
К путевому листу N______________________________________________
от "___"____________________ ______г.
Автохозяйство___________________________________________________
наименование
Автомобиль______________________________________________________
марка                      гос. номер
Прицеп__________________________________________________________
марка                      гос. номер
Заказчик________________________________________________________
наименование государственного учреждения,
________________________________________________________________
Ф.И.О., должность ответственного лица
________________________________________________________________
Время        !При прибытии!                              !
(час., мин)     !------------!------------------------------!
!При убытии  !------------------------------!
________________________________________________________________!
показание спидометра!При прибытии!                              !
(час., мин)     !------------!------------------------------!
!При убытии  !------------------------------!
________________________________________________________________!
Приложенные ТТН                  !количество ТТН  !-------------!
---------------------------------!----------------!-------------!
---------------------------------!количество ездок!-------------!
_________________________________!
_________________________________!
Подпись и штамп заказчика:
______________________________________________________________________
Результат по !Время оп!Езд!Экспе-!Пробег,!Пробег с!Пере!Тон!Т/км!Всего!
первому заказ!лачивае-!ки !дитор !всего  !грузом  !про-!ны !    !к оп-!
чику         !мое     !   !      !       !        !бег !   !    !лате !
----------------------------------------------------------------------!
21    !    22  ! 23! 24   !   25  !    26  ! 27 !28 ! 29 ! 30  !
----------------------------------------------------------------------!
Единица изме-!ч., мин.!ед.!да/нет! км    !   км   ! км ! т.!т/км!тенге!
рения        !        !   !      !       !        !    !   !    !     !
----------------------------------------------------------------------!
Выполнено    !        !   !      !       !        !    !   !    !  х  !
----------------------------------------------------------------------!
Тариф        !        !   !      !       !        !    !   !    !  х  !
----------------------------------------------------------------------!
оплате     !        !   !      !       !        !    !   !    !     !
----------------------------------------------------------------------!
Таксировщик                Начальник эксплуатации                     !
______________________________________________________________________!
Талон заказчика                      Оборотная сторона формы N 4-П
От "___"______________ ___г.       ____________________________________
Автохозяйство______________________!Маршрут движения (заполняется за-  !
наименование         !                  казчиком)        !
Автомобиль_________________________!-----------------------------------!
марка        гос.номер   !  N ездок    !  откуда   !  куда   !
Прицеп_____________________________!-------------!-----------!---------!

|    7    | 8   |   9   | 10   | 11  |   12    |    13     |   14   |  15
|_________|_____|_______|______|_____|_________|___________|________|______
|қолдары  |май құюшы    |меха. |меха.|май құюшы|       диспетчер
|         |             |ник   |ник  |         |
|_________|_____________|______|_____|_________|___________________________
|берілген
|талондардың
|сериясы мен
|  нөмірі
|__________________________________________________________________________
___________________________________________
Жүргізушіге тапсырма
____________________________________________
|кімнің өкімі   |уақыты       |сағат |жүріс |
|(тапсырысшының |____________ |саны  | саны |
|атауы мен мекен|келу  |кету  |      |      |
|жайы)          |      |      |      |      |
|               |      |      |      |      |
|_______________|______|______|______|______|
|      16       |  17  | 18   | 19   |   20 |
|_______________|______|______|______|______|
Айрықша белгілер: ______________________________
________________________________________________
________________________________________________
________________________________________________
Жүргізуші куәлігін тексерген, _ литр  Автомобиль техникалық жарақты
жанар май бөлуге тапсырма берген     Шығуға рұқсат етілді, механиктің қолы
Диспетчердің қолы__________      Автомобильді қабылдадым, жүргізушінің қолы
Жүргізуші денсаулығы б/ша басқаруға       Қайтқан кезде автомобиль жарақты
жіберілді                                                        жарақсыз
________________________________
қолы (штампы)         Тапсырған жүргізуші ______  Қабылдаған механик __
таблицаның жалғасы
кесу сызығы
__ __ __ ___ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Тапсырысшының талоны
N___________________________________________ жол парағына
________ ж. "____"_______________
Автошаруашылық ___________________________________________________
атауы
Автомобиль _______________________________________________________
маркасы                мем. нөмірі
Тіркеме __________________________________________________________
маркасы                  мем. нөмірі
Тапсырысшы _______________________________________________________
мемлекеттік мекеменің атауы
__________________________________________________________________
жауапты тұлғаның аты-жөні, қызметі
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Уақыты      |Келген кезде |
(сағ., мин.) |_____________|
_____________|Кеткен кезде |
спидометрдің |_____________|
көрсеткіші  |Келген кезде |
|_____________|
|Кеткен кезде |
_____________|_____________|
ТТН қоса берілген         | ТТН саны
_________________________|__________________________________________
|жүріс саны
Тапсырысшының қолы
мен штампы:
__________________________________________________________________________
|Бірінші тап. | Ақысы |Жүр.|Экспе.|Жүріс,|Жүкпен|Қайта| Тон.|Т/км|Ақы төлеу
|сырысшы б/ша |төлене.|іс. |дитор.|барл. |жүріс |жүріс|налар|    |ге барлы
| нәтиже      |тін    |тер | шы   |      |      |     |     |    | ғы
|             |уақыт  |    |      |      |      |     |     |    |
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|     21      |   22  | 23 |  24  | 25   |  26  | 27  | 28  | 29 |    30
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|Өлшем бірлігі|с.,мин.|бірл|ия/жоқ|  км  | км   | км  | т.  |т/км|  теңге
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|Орындалғаны                                                         Х
|Тариф                                                               Х
|Ақы төлеуге
|__________________________________________________________________________
Түтін құрамын тексеруші              Пайдалану бастығы
N 4-П нысанның арғы беті
Тапсырысшының талоны
________ ж. "____"_______________
атауы
Автомобиль __________________________________________________________
маркасы                мем. нөмірі
Тіркеме _____________________________________________________________
маркасы                  мем. нөмірі
Тапсырысшы __________________________________________________________
мемлекеттік мекеменің атауы
_____________________________________________________________________
жауапты тұлғаның аты-жөні, қызметі
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Уақыты      |Келген кезде |
(сағ., мин.) |_____________|
_____________|Кеткен кезде |
спидометрдің |_____________|
көрсеткіші  |Келген кезде |
|_____________|
|Кеткен кезде |
_____________|_____________|
ТТН қоса берілген         | ТТН саны
___________________________|__________________________________________
|жүріс саны
|жүк түрінің коды
|тапс. түрінің коды
Тапсырысшының қолы
мен штампы:
__________________________________________________________________________
|Екінші тап.  | Ақысы |Жүр.|Экспе.|Жүріс,|Жүкпен|Қайта| Тон.|Т/км|Ақы төлеу
|сырысшы б/ша |төлене.|іс. |дитор.|барл. |жүріс |жүріс|налар|    |ге бар.
| нәтиже      |тін    |тер | шы   |      |      |     |     |    | лығы
|             |уақыт  |    |      |      |      |     |     |    |
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|     21      |   22  | 23 |  24  | 25   |  26  | 27  | 28  | 29 |    30
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|Өлшем бірлігі|с.,мин.|бірл|ия/жоқ|  км  | км   | км  | т.  |т/км|  теңге
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|Орындалғаны                                                         Х
|Тариф                                                               Х
|Ақы төлеуге
|__________________________________________________________________________
Түтін құрамын тексеруші              Пайдалану бастығы
таблицаның жалғасы
______________________________________________________________
|              Қозғалыс маршруты     (тапсырысшы толтырады)    |
|______________________________________________________________|
|     Жүріс N     |   қайдан       |     қайда                 |
|_________________|________________|___________________________|

марка        гос.номер   !      А      !     31    !   32    !
Заказчик___________________________!-------------!-----------!---------!
наименование государственного!-------------!-----------!---------!
учреждения,          !                                   !
___________________________________!Подпись заказчика:                 !
___________________________________!-----------------------------------!
Ф.И.О., должность ответственного   !           Простои на линии        !
лица                     !-----------------------------------!
!наименование!код!дата и время!под- !
!            !   !------------!пись !
!            !   !начало!окон-!ответ!
!            !   !      !чание!ствен!
!            !   !      !     !ного !
!            !   !      !     !лица !
!-----------------------------------!
!      33    !34 !   35 ! 36  !  37 !
!-----------------------------------!
_____________________________________________
Время   !При прибытии!                     !
(час,мин.)!------------!---------------------!
!При убытии  !---------------------!
---------------------------------------------!
показание !При прибытии!                     !
спидометра!------------!---------------------!
!При убытии  !---------------------!
---------------------------------------------!
Приложенные ТТН        !кол-во ТТН      !    !
-----------------------!----------------!----!
!кол-во ездок    !    !
-----------------------!----------------!----!
!код вида груза  !    !
-----------------------!----------------!----!
!код вида заказч.!    !
_____________________________________________!
Подпись и штамп заказчика:
______________________________________________________________________
Результат ! Время !Езд!Экспе!Пробег,!Пробег с!Перепро!Тон!т/км!Всего!
по второму !оплачи-!ки !дитор!всего  !грузом  !бег    !ны !    !к оп-!
заказчику  !ваемое !   !     !       !        !       !   !    !лате !
---------------------------------------------------------------------!
21     !   22  ! 23!  24 !  25   !   26   !   27  ! 28! 29 !  30 !
---------------------------------------------------------------------!
Единица из-!ч.,мин.!ед.!да/  !  км   !   км   ! км    ! т.!т/км!тенге!
мерения    !       !   !нет  !       !        !       !   !    !     !
---------------------------------------------------------------------!
Выполнено  !       !   !     !       !        !       !   !    !  х  !
--------------------------------------------------------------------!
Тариф      !       !   !     !       !        !       !   !    !  х  !
---------------------------------------------------------------------!
К оплате   !       !   !     !       !        !       !   !    !     !
---------------------------------------------------------------------!
Таксировщик           Начальник эксплуатации                         !
_____________________________________________________________________!
Продолжение таблицы (правая сторона)
______________________________________________________________________
Результаты работы автомобиля и прицепов                   !
---------------------------------------------------------------------!
Результат  ! Время !Езд!Экспе!Пробег,!Пробег с!Перепро!Тон!т/км!Всего!
по второму !оплачи-!ки !дитор!всего  !грузом  !бег    !ны !    !к оп-!
заказчику  !ваемое !   !     !       !        !       !   !    !лате !
---------------------------------------------------------------------!
!   38  ! 39!  40 !  41   !   42   !   43  ! 44! 45 !  46 !
---------------------------------------------------------------------!
Единица из-!ч.,мин.!ед.!да/  !  км   !   км   ! км    ! т.!т/км!тенге!
мерения    !       !   !нет  !       !        !       !   !    !     !
---------------------------------------------------------------------!
Выполнено  !       !   !     !       !        !       !   !    !  х  !
---------------------------------------------------------------------!
Тариф      !       !   !     !       !        !       !   !    !  х  !
---------------------------------------------------------------------!
К оплате   !       !   !     !       !        !       !   !    !     !
---------------------------------------------------------------------!
Таксировщик           Начальник эксплуатации                         !
_____________________________________________________________________!
______________________________   _____________
Таксировка!  Расход горючего  !  !Зарплата    !
!-------------------!  !------------!
!марка!норма! факт. !  !код ! сумма !
------------------------------!  !------------!
! 47  !  48 ! 49    !  ! 50 !  51   !
------------------------------!  !----!-------!
----------!-----!-----!-------!  !----!-------!
!     !     !       !  !    !       !
------------------------------!  !------------!
Форма N 4-М
Утверждена Департаментом казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 года N 548
Место для штампа                       Путевой лист
государственного учреждения         грузового автомобиля
______________________
!----!    Работа водителя и
Режим работы__________Код      !____!_____________________
!____!  операция           !
Колонна N_____Бригада N  !____!                     !
Гар. N  !    !_____________________!
Автомобиль_______________ ________         !    !         1           !
номерной знак   марка            !____!_____________________!
Водитель 1_________________________Гар. N  !    !Выезд из гаража      !
ф.,и.,о.,номер удостоверения,класс  !____!_____________________!
Водитель 2_________________________Гар. N  !    ! Возвращение в гараж !
ф.,и.,о.,номер удостоверения,класс !    !                     !
Прицеп 1________________ __________Гар. N  !    !                     !
номерной знак  марка             !____!_____________________!
Прицеп 2________________ __________Гар. N  !    !---------------------!
номерной знак    марка             !____!---------------------!
Прицеп 3________________ __________Гар. N  !    !марка горючего       !
номерной знак    марка             !____!_____________________!
!    !          9          !
!____!_____________________!
!---------------------!
Сопровождающие лица___________________________  !---------------------!
______________________________________________  !---------------------!
продолжение таблицы (правая часть таблицы)
_______________________________________
!     Документ          !Дата выдачи  !
!-----------------------!             !
!серия   !     номер    !             !
!--------!--------------!-------------!
!--------!--------------!-------------!
_______________________________________________________________________
автомобиля                                            !
-----------------------------------------------------------------------!
время по графику              !нулевой!показа!время фактичес!
-----------------------------------------!пробег,!ния   !кое: число, ме!
число  !  месяц  !  часы      !минуты  ! км.   !спидо-!сяц, час, мин.!
!         !            !        !       !метра !              !
-----------------------------------------------------------------------!
2   !     3   !     4      !   5    !   6   !  7   !      8       !
-----------------------------------------------------------------------!
_______________________________________________________________________!
_______________________________________________________________________!
-----------------------------------------------------------------------!
Движение горючего, л.                            !
-----------------------------------------------------------------------!
код  ! выдано   !  остаток   при      ! сдано !коэф-  !время работы !
марки  !          !---------------------!       !фициент!час          !
!          ! выезде    !возвраще !       !измене-!-------------!
!          !           ! нии     !       !ния нор!спец  !двига !
!          !           !         !       !мы     !обор  !теля  !
-----------------------------------------------------------------------!
10   !    11    !    12     !   13    !  14   !  15   !  16  !  17  !
-----------------------------------------------------------------------!
--------!----------!-----------!---------!-------!-------!------!------!
--------!----------!-----------!---------!-------!-------!------!------!
заправщика         ! механика  ! механика!заправ-!       !диспетчера   !
!           !         !щика   !                     !
-----------------------------------------------------------------------!
Подписи
_______________________________________________________________________
Задание водителю                           !
-----------------------------------------------------------------------!
в чье распоряжение!время!откуда!куда дос!наимено!кол-во  !расстоя!пере-!
(наименование и ад!прибы!взять !тавить  !вание  ! ездок  !ние,км.!вез- !
рес заказчика)    !тия, !груз  !груз    !груза  !        !       !ти,  !
!дата,!      !        !       !        !       !тонн !
!  ч. !      !        !       !        !       !     !
-----------------------------------------------------------------------!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
------------------!-----!------!--------!-------!--------!-------!-----!
Водительское удостоверение Автомобиль_____ Итого!--------!-------!-----!
проверил, задание выдал,   технически исправлен
выдать горючего___литров   Выезд разрешен,
механик________
Диспетчер______________    Автомобиль принял,
водитель________    Отметки автохозяйства___
Водитель по состоянию      При возвращении     ________________________
здоровья к управлению      автомобиль исправен
допущен________________    (не исправен)___________
подпись врача (штампа)
Сдал водитель        _______________________
Принял механик       _______________________
Полосу "Междугородние перевозки" печатать красной краской из
левого нижнего угла в правый верхний угол.
Последовательность выполнения задания
_________________________________________________________________
|номера приложенных товарно-|   наименование   | подпись и печать |
| транспортных документов   | грузоотправителя | грузоотправителя |
|___________________________|__________________|__________________|

|       A         |     31         |       32                  |
|_________________|________________|___________________________|
Тапсырысшының қолы:
Жолдағы тоқтау
______________________________________________________________________
|атауы   | коды |      күні мен уақыты    | жауапты тұлғаның қолы      |
|        |      |_________________________|                            |
|        |      |басталуы  | аяқталуы     |                            |
|________|______|__________|______________|____________________________|
|   33   |  34  |   35     |     36       |            37              |
|________|______|__________|______________|____________________________|
__________________________________________________________________________
|           Автомобиль мен тіркеме жұмысының нәтижелері
|__________________________________________________________________________
|Екінші тап.  | Ақысы |Жүр.|Экспе.|Жүріс,|Жүкпен|Қайта| Тон.|Т/км|Ақы төлеу
|сырысшы б/ша |төлене.|іс. |дитор.|барл. |жүріс |жүріс|налар|    |ге бар.
| нәтиже      |тін    |тер | шы   |      |      |     |     |    | лығы
|             |уақыт  |    |      |      |      |     |     |    |
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|             |  38   | 39 |  40  | 41   |  42  | 43  | 44  | 45 |    46
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|Өлшем бірлігі|с.,мин.|бірл|      |  км  | км   | км  | т.  |т/км|  теңге
|_____________|_______|____|______|______|______|_____|_____|____|_________
|Орындалғаны                                                         Х
|Тариф                                                               Х
|Ақы төлеуге
|__________________________________________________________________________
Түтін құрамын тексеруші              Пайдалану бастығы
____________________________________________
|Түтін қүрамын тексеру|Жанар май шығыны      |     ___________________
|ші                   |______________________|    | Жалақы            |
|                     |маркасы|норма|ісжүз.  |    |___________________|
|                     |_______|_____|________|    | коды | сомасы     |
|_____________________|   47  |  48 |  49    |    |______|____________|
|_____________________|_______|_____|________|    |  50  |    51      |
|_____________________|_______|_____|________|    |______|____________|
N 4-М-нысан
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_______________________________
Жүк автомобилінің             |  Құжат          |Берілген күні|
жол парағы                  |_________________|             |
|сериясы| нөмірі  |             |
|_______|_________|_____________|
Ұйым штампына         Жұмыс режимі ____________________
арналған орын         ______________________  Коды
Колонна ____________ Бригада N
Автомобиль ____________ ______ ________ Гараж N
нөмірлік белгісі  маркасы түрі
1-жүргізуші __________________________ Табель N
аты-жөні, куәлік нөмірі, сынып
2-жүргізуші __________________________ Гараж N
аты-жөні, куәлік нөмірі, сынып
1-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі     маркасы
2-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі     маркасы
3-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі     маркасы
4-тіркеме _________________ _________ Гараж N
нөмірлік белгісі     маркасы
Алып жүруші тұлғалар _______________________________________
__________________________________________________________________________
|                  Жүргізуші мен автомобильдің жұмысы
|__________________________________________________________________________
|операция  | кесте бойынша уақыты|нөлдік|спидометрдің| іс жүзіндегі уақыт,
|          |_____________________|жүру, |көрсеткіші  |күні, айы, сағ., мин.
|          |күні|айы| сағаты|мин.| км.  |            |
|__________|____|___|_______|____|______|____________|_____________________
|     1    | 2  | 3 |   4   | 5  |  6   |     7      |           8
|__________|____|___|_______|____|______|____________|_____________________
Гараждан шығу
Гаражға оралу
__________________________________________________________________________
Жанар майдың қозғалысы, л
__________________________________________________________________________
|жанар май|марка|беріл.|    қалдық   |тапсырыл.|норм.өзгеру| жұмыс уақыты
|маркасы  |ның  |      |____________ |ды       | коэф.     |_______________
|         |коды |      |шыққан|қайт. |         |           |        |
|         |     |      |кезде.|қан ке|         |           |        |
|         |     |      |гі    |здегі |         |           |        |
|_________|_____|______|______|______|_________|___________|________|______
|    9    | 10  |   11 | 12   | 13   |   14    |    15     |   16   |  17
|_________|_____|______|______|______|_________|___________|________|______
май құюшының        механиктің механиктің май құюшының    диспетчердің
Қолдары
Жүргізушінің тапсырмасы
__________________________________________________________________________
|кімнің өкімі|келу уақы.|жүкті |жүкті қайда|жүктің атауы|жүріс|қашық.|жеткі
|(тапсырысшы.|ты, сағ., |қайдан|жеткізу    |            |саны |тығы, |зі.
|ның атауы   |  мин.    |алу   |керек      |            |     | км.  |луі,
|мен мекен-  |          |керек |           |            |     |      |тонн
|жайы        |          |      |           |            |     |      |
|____________|__________|______|___________|____________|_____|______|_____
|    18      |   19     |  20  |     21    |      22    |  23 |  24  |  25
|____________|__________|______|___________|____________|_____|______|_____
Жүргізуші куәлігін тексерген, тапсырма берген,
_________ литр жанар май берілсін
Диспетчер _________________
Денсаулығы бойынша жүргізуші басқаруға
жіберілді
Автомобиль мехникалық жарақты ________ Жиыны
Шығуға рұқсат етілді, механик __________
Автомобильді қабылдадым, жүргізуші __________ Автошаруашылық белгілері ___
Қайтқан кезде автомобиль жарақты             _____________________________
жарақсыз             ____________________________
________________________________
қолы (штампы)                               Жүргізуші тапсырды ______
Механик қабылдады_________
Халықаралық тасымалдар жолағы төменгі сол жақ бұрыштан жоғарғы оң
жақ бұрышқа дейін қызыл бояумен басылсын.
N 4-М-нысанның арғы жағы
__________________________________________________________________________
|                 Тапсырманың орындалу реті
|__________________________________________________________________________
|қоса беріліп отырған | жүк жөнелтушінің      |жүк жөнелтушінің
|тауарды-көліктік құ. |       атауы           |  қолы мен мөрі
| жаттардың нөмірлері |                       |____
|_____________________|_______________________|____________________________

|   26   |    27   |   28   |       29         |       30         |
|________|_________|________|__________________|__________________|
|________|_________|________|__________________|__________________|
|________|_________|________|__________________|__________________|
ТТД в количестве _________   _______________________________ (шт.)
прописью
Сдал водитель ____________   Принял диспетчер _____________
_____________________________________________________________________
|                        Простои на линии                             |
|_____________________________________________________________________|
|     причина    |дата и время, число, месяц, часы, минуты|подпись от-|
|________________|________________________________________|ветственно-|
|наименование|код|          начало       |   окончание    |го лица    |
|____________|___|_______________________|________________|___________|
|____________|___|_______________________|________________|___________|
|____________|___|_______________________|________________|___________|
Оборотная сторона формы N 4-М
прохождение контрольного пункта (УТЭП, КДП, ГДС)
_____________________________________________________________________
|наименование контрольного| дата и время | отклонение, |   подпись    |
| пункта, пункта отдыха и |  прохождения |  час., мин. |ответственного|
|   ночлега, загрузка     |______________|             |     лица     |
|   попутным грузом       |  по   |факти-|             | и печать КДП |
|                         |заданию|чески |             |              |
|_________________________|_______|______|_____________|______________|
|           31            |  32   |  33  |      34     |      35      |
|_________________________|_______|______|_____________|______________|
|_________________________|_______|______|_____________|______________|
|_________________________|_______|______|_____________|______________|
Результаты работы автомобиля и прицепов
_____________________________________________________________________
|  расход  |              время в наряде, часы, минуты                |
|горючего,л|__________________________________________________________|
|          |   всего  | в том числе автомобиля                | коли- |
|__________|__________|_______________________________________|чество |
|  по |фак-|авто|прице|в дви|в прос-|         из них          | ездок |
|норме|ти- |моби|па   |жении|тое    |_________________________|       |
|     |чес-|ля  |     |     |(всего)|     в том числе  |по тех|       |
|     |ки  |    |     |     |       |__________________|ничес-|       |
|     |    |    |     |     |       |под погруз-|сверх-|ким не|       |
|     |    |    |     |     |       |кой, разгру|норма-|исправ|       |
|     |    |    |     |     |       |зкой, всего|тивное|ностям|       |
|_____|____|____|_____|_____|_______|___________|______|______|_______|

|  26  |  27  |  28   |         29            |            30
|______|______|_______|_______________________|____________________________
_____________________________________________________________
|                 бақылау бекетінен өту (УТЭП, КДП, ГДС)      |
|_____________________________________________________________|
|бақылау бекетінің    |   өту күні |ауытқуы,|жауапты тұлғаның |
|атауы, демалыс және  | мен уақыты |сағ.,   |  қолы мен       |
|қонақ үй бекеті,     |____________|мин.    |КДП мөрі         |
|жолай жүкпен жұмыс   |тапсыр.|іс  |        |                 |
|істеу                |б/ша   |жүз.|        |                 |
|_____________________|_______|_____________|_________________|
|         31          |  32   | 33 |   34   |      35         |
|_____________________|_____________________|_________________|
ТТҚ саны   _________    (дана)
жазумен
Тапсырған жүргізуші ________________Қабылдаған диспетчер______
__________________________________________________________________________
|                              Жолдағы тоқтау
|__________________________________________________________________________
|       себебі     | мерзімі, уақыты, күні, айы сағ., мин. |жауапты тұлға.
|__________________|_______________________________________| ның қолы
| атауы      | коды|      басталуы    |   аяқталуы         |
|____________|_____|__________________|____________________|_______________
|            |     |                  |                    |
|____________|_____|__________________|____________________|_______________
Автомобиль мен тіркеменің жұмыс нәтижелері
__________________________________________________________________________
|жанар майдың |    жүктеу құжаттағы уақыт,сағаттар,минуттар           |жү.
| шығыны, л   |_______________________________________________________|ріс
|             |барлығы     | оның ішінде автомобильдің                |саны
|_____________|____________|__________________________________________|
|норма|іс жүз.|авто.|тірке.|қозға.|тұр. |оның ішінде                  |
|б/ша |індегі |моби.|менің |лыста.|ғанда|_____________________________|
|     |       |льдің|      | ғы   |(бар.|оның ішінде         |техник. |
|     |       |     |      |      |лығы)|____________________|жарақ.  |
|     |       |     |      |      |     |тиеу, түсіру|норма. |сыздық  |
|     |       |     |      |      |     |кезінде,    |дан тыс|б/ша    |
|     |       |     |      |      |     |барлығы     |       |        |
|_____|_______|_____|______|______|_____|____________|_______|________|____

| 41  | 42 | 43 | 44  | 45  |  46   |    47     |  48  |  49  |   50  |
|_____|____|____|_____|_____|_______|___________|______|______|_______|
|_____|____|____|_____|_____|_______|___________|______|______|_______|
|_____|____|____|_____|_____|_______|___________|______|______|_______|
продолжение таблицы
______________________________________________________________________
!коли|     пробег, км  | перевезено, тонн  | выполнено, т/км |зарплата|
!чест|_________________|___________________|_________________|________|
!во  | общий |в том чис| всего |в том числе|всего|в том числе|код|сум-|
!заез|       |ле с гру-|       |на прицепах|     |на прицепах|   |ма  |
|дов |       |зом      |       |           |     |           |   |    |
|    |_______|_________|       |           |     |           |   |    |
|    |ав-|при|авто|при-|       |           |     |           |   |    |
|    |то-|це-|моби|цепа|       |           |     |           |   |    |
|    |мо-|па |ля  |    |       |           |     |           |   |    |
|    |би-|   |    |    |       |           |     |           |   |    |
|    |ля |   |    |    |       |           |     |           |   |    |
|____|___|___|____|____|_______|___________|_____|___________|___|____|
| 51 |52 |53 | 54 | 55 |   56  |     57    |  58 |    59     |60 | 61 |
|____|___|___|____|____|_______|___________|_____|___________|___|____|
|____|___|___|____|____|_______|___________|_____|___________|___|____|
|____|___|___|____|____|_______|___________|_____|___________|___|____|
Коды марок: автомобиля ______    прицепов _____ _____ _____
автомобиле-дни в работе ___________
Особые отметки: __________________________ Таксировка ________________
__________________________________________ Таксировщик _______________
Форма N АТ-6
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
___________________________________________
Наименование государственного учреждения
Путевой лист автобуса
_____________________________________________________
|Путевой лист|Дата выдачи|   Марка  |Государс|Гаражный|
|____________|           |автомобиля|твенный | номер  |
|серия|номер |           |          |номер   |        |
|_____|______|___________|__________|________|________|
|_____|______|___________|__________|________|________|
_________________
Водитель ______________________________________    |Табельный| Режим |
фамилия, и., о.                     |  номер  |работы |
Водитель ______________________________________    |_________|_______|
фамилия, и., о.                     |_________|_______|
Сопровождающие лица: __________________________    |_________|_______|
должность, фамилия, и.,о.
_______________________________________________
должность, фамилия, и.,о.
___________________________________________________________________
| Смена |              Подпись                 |Отмет-|Табель| Смена|
|       |______________________________________|ка ме-|ный   |      |/
|       |механика за техническое|  водителя    |дицинс|номер |      |
|       |  состояние автомобиля |              |кой   |      |      |
|_______|_______________________|______________|службы|      |      |
|       |при выезде|при возвраще|за приня|за   |      |      |      |
|       |          |нии         |тие авто|сдачу|      |      |      |
|       |          |            |мобиля  |авто-|      |      |      |
|       |          |            |        |моби-|      |      |      |
|       |          |            |        |ля   |      |      |      |
|_______|__________|____________|________|_____|______|______|______|
|   1   |     2    |      3     |    4   |  5  |   6  |   7  |   8  |
|_______|__________|____________|________|_____|______|______|______|
|_______|__________|____________|________|_____|______|______|______|
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
|Показания спидометра|               Время                 |наименова|
|____________________|_____________________________________|ние и но-|
|при выезде|при возв-|     по графику   |     фактическое  |мер (за- |
|          |ращении  |__________________|__________________|казчика) |
|          |         |выезда|возвращения|выезда|возвращения|         |
|__________|_________|______|___________|______|___________|_________|
|    9     |    10   |  11  |     12    |  13  |     14    |    15   |
|__________|_________|______|___________|______|___________|_________|
|__________|_________|______|___________|______|___________|_________|
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
|    код    |смена |время работы на маршруте|выполнено рейсов (отрабо|
|  маршрута |      | (по заказу), час., мин.|тано часов по заказу)   |
|(заказчика)|      |________________________|________________________|
|           |      |  начало  |  окончание  |   всего  | в том числе |
|           |      |          |             |          |по графику   |
|           |      |          |             |          | (платных)   |
|___________|______|__________|_____________|__________|_____________|
|    16     |  17  |    18    |      19     |    20    |      21     |
|___________|______|__________|_____________|__________|_____________|
|___________|______|__________|_____________|__________|_____________|
Оборотная сторона формы N АТ-6
Результат работы
____________________________________________________________________
|смена|     пробег, км. |выручка, тенге|  время работы, час, мин.    |
|     |_________________|______________|_____________________________|
|     |всего|в том числе|плано-|факти- |всего|     в том числе       |
|     |     |с пассажира|вая   |ческая |     |_______________________|
|     |     |ми         |      |       |     |вечер-|ноч-|празд-|по  |
|     |     |(по заказу)|      |       |     |ние   |ные |ничные|зака|
|     |     |           |      |       |     |      |    |      |зу  |
|_____|_____|___________|______|_______|_____|______|____|______|____|

| 41  |   42  |  43 |  44  | 45   | 46  |    47      |  48   |  49    |  50
|_____|_______|_____|______|______|_____|____________|_______|________|____
таблицаның жалғасы
_____
|өтеу |
|саны |
|_____| таблицаның жалғасы
| 51  |
|_____|
__________________________________________________________________________
|     жүру, км             |тасылды, тонн     | орындалды, т/км   | жалақы
|__________________________|__________________|___________________|________
|жалпы      |оның ішінде   |барлы.|оның ішінде|барлығы|оның ішінде|коды|со.
|           |   жүкпен     |  ғы  |тіркемеде  |       | тіркемеде |    |ма
|___________|______________|      |           |       |           |    |сы
|авто.|тірке|авто.|тіркеме.|      |           |       |           |    |
|моби.|менің|моби.| нің    |      |           |       |           |    |
|льдің|     |льдің|        |      |           |       |           |    |
|_____|_____|_____|________|______|___________|_______|___________|____|___
| 52  | 53  | 54  |   55   |  56  |    57     |  58   |   59      | 60 | 61
|_____|_____|_____|________|______|___________|_______|___________|____|___
Маркалар кодтары: автомобиль ____________ тіркемелер ___________
автомобиль-жұмыс күні ________
Айрықша белгілер:________________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
Түтін құрамын тексеру ___________________________________
_________________________________________________________
_________________________________________________________
Түтін құрамын тексеруші
N АТ-6-нысан
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті
бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
_________________________________
мемлекеттік мекеменің атауы
Автобустың жол парағы
_______________________________________________________________________
|Жол парақ     | Берілген | Автомобиль | Мемлекеттік N | Гараж нөмірі
|_____________ |  күні    |  маркасы   |               |
|сериясы|нөмірі|          |            |               |
|_______|______|__________|____________|_______________|____________
Жүргізуші ____________________________________    _________________
аты-жөні, тегі                   |Табель нөмірі|Жұмыс
|             |режимі
Жүргізуші ____________________________________   |_____________|____
аты-жөні, тегі
Алып жүретін тұлғалар:________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
______________________________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
___________________________________________________________________________
|Ауысым|                   Қолы                          |Медициналық қыз.
|      |______________________________________________ _ |мет  белгісі
|      |Механик автомобильдің  |      жүргізуші          |
|      |техникалық жағдайы үшін|_______________________  |
|      |_______________________|автомобильді|автомобильді|
|      |шыққан кезде|оралған   |қабылдағ.   |тапсыр. үшін|
|      |            | кезде    |үшін        |            |
|______|____________|__________|____________|____________|________________
|   1  |      2     |     3    |     4      |      5     |         6
|______|____________|__________|____________|____________|________________
__________________________________________________________________________
|Табель|Ауысым|Спидометрдің көрсеткіші                  Уақыты
|нөмірі|      |___________________________________________________________
|      |      |шыққан|оралған| кесте бойынша         | іс жүзінде
|      |      |кезде |кезде  |_______________________|____________________
|      |      |      |       |шығу  | оралу          |   шығу | оралу
|______|______|______|_______|______|________________|________|____________
|  7   |  8   |   9  |   10  | 11   |     12         |   13   |    14
|______|______|______|_______|______|________________|________|____________
_________________________________________________________________________
|                        Жолдағы жұмыс
|__________________________________________________________________________
|атауы мен нөмірі|маршрут|ауысым|маршруттағы жұмыс уақыты |орындалғ. рейс.
|(тапсырысшының) |коды   |      |(тапсырма б/ша), сағ.мин.|тер б/ша жұмыс
|                |(тапсы.|      |                         |істелген сағат)
|                |рысшы. |      |_________________________|________________
|                |ның)   |      |басталуы | аяқталуы      |барлығы|оның
|                |       |      |         |               |       |ішінде
|                |       |      |         |               |       |кесте
|                |       |      |         |               |       |б/ша
|                |       |      |         |               |       |арқылы)
|________________|_______|______|_________|_______________|_______|________
|      15        |   16  |  17  |   18    |      19       |  20   |    21
|________________|_______|______|_________|_______________|_______|________
N АТ-6-нысанның арғы жағы
__________________________________________________________________________
|                      Жұмыс нәтижесі
|__________________________________________________________________________
|ауы.| жүргені, км.    |түсім, теңге   | жұмыс уақыты, сағ., мин.
|сым |_________________|_______________|__________________________________
|    |бар.|оның ішінде |жоспар.|іс жүз.|бар.|        оның ішінде
|    |лығы|жолаушылар. |  лы   | інде  |лығы|_____________________________
|    |    |мен (тапсы. |       |       |    |кешкі|түнгі|мейрам|тапсырыс
|    |    |рыс б/ша)   |       |       |    |     |     |күнгі |  б/ша
|____|____|____________|_______|_______|____|_____|_____|______|___________

|  22 | 23  |    24     |  25  |  26   |  27 |  28  | 29 |  30  | 31 |
|_____|_____|___________|______|_______|_____|______|____|______|____|
|_____|_____|___________|______|_______|_____|______|____|______|____|
|_____|_____|___________|______|_______|_____|______|____|______|____|
Подпись заказчика               Штамп
____________________________________________________________________
|                Простой                     |        Расход топлива
|____________________________________________|_______________________
|смена|наиме- |код| время, час., мин.|подпись|смена|    марка  |едини|
|     |нование|   |__________________|ответст|     |___________|ца из|
|     |       |   | начало |окончание|венного|     |наиме- |код|мере-|
|     |       |   |        |         |лица   |     |нование|   |ния  |
|_____|_______|___|________|_________|_______|_____|_______|___|_____|
|  32 |  33   |34 |   35   |   36    |   37  | 38  |   39  |40 |  41 |
|_____|_______|___|________|_________|_______|_____|_______|___|_____|
|_____|_______|___|________|_________|_______|_____|_______|___|_____|
|_____|_______|___|________|_________|_______|_____|_______|___|_____|
продолжение таблицы
________________________________
|        остаток          |выдано|
|_________________________|      |
|при выезде|при вовращении|      |
|__________|______________|______|
|    42    |      43      |  44  |
|__________|______________|______|
|__________|______________|______|
|__________|______________|______|
| механика |    заправщика       |
Подпись |__________|_____________________|
Отметка на линии: _______________________
_______________________
_______________________
_______________________
По данному образцу печатать все страницы формы N 8
____________________________________________________________________
|  Номер |  Дата  |Фамилия,|Табельный|Гаражный| Расписка  | Расписка |
|путевого| выдачи | и., о. |    N    |   N    | водителя  |диспетчера|
| листа  |путевого|водителя|водителя |автомоби|в получении|и дата при|
|        | листа  |        |         |ля      |путевого   |емки путе-|
|        |        |        |         |        |листа      |вого листа|
|________|________|________|_________|________|___________|__________|
|   1    |    2   |    3   |    4    |    5   |     6     |     7    |
|________|________|________|_________|________|___________|__________|
|________|________|________|_________|________|___________|__________|
|________|________|________|_________|________|___________|__________|
и т.д. через 16 пунктов до полного формата
продолжение таблицы
___________________________
|  Расписка  |  Примечание  |
|бухгалтера и|              |
|дата приемки|              |
|  путевого  |              |
|   листа    |              |
|____________|______________|
|     8      |       9      |
|____________|______________|
|____________|______________|
|____________|______________|
Форма N 8
Утверждена Департаментом Казначейства
Министерства финансов
Республики Казахстан
приказом от 1 декабря 1998 г. N 548
________________________________________
Наименование государственного учреждения
Журнал
учета движения путевых листов
за __________ _______г.
Форма N 1-Т
_________________________
Товарно-транспортная накладная     |  Документ | Дата выдачи |
|___________|_____________|
|серия|номер|             |
|_____|_____|_____________|
Код|_____________|
Код|_____________|
Код|_____________|
Грузоотправитель _____________________________________________________
полное наименование государственного учреждения, адрес
Грузополучатель ______________________________________________________
полное наименование государственного учреждения, адрес
Плательщик ___________________________________________________________
полное наименование государственного учреждения, адрес, номер счета в банке
_______________________________
наименование банка

| 22 | 23 |    24      |  25   |   26  | 27 | 28  | 29  |  30  |     31
|____|____|____________|_______|_______|____|_____|_____|______|___________
Тапсырысшының қолы                       Штампы
__________________________________________________________________________
|                  Тұруы                |         Отынды жұмсау
|_______________________________________|__________________________________
|ауы.|атауы|коды|уақыты,сағ.,мин.|жауап.|ауы.| маркасы |өлшем| қалдық   |бе
|сым |     |    |________________|ты тұл|сым |_________|бірл.|__________|рі
|    |     |    |баста.|аяқталуы |ғаның |    |атауы|ко.| ігі |шығу|қайту|л
|    |     |    |луы   |         |қолы  |    |     |ды |     |кез.|кезі.|ге
|    |     |    |      |         |      |    |     |   |     |інде|інде |ні
|____|_____|____|______|_________|______|____|_____|___|_____|____|_____|__
| 32 | 33  | 34 |  35  |   36    |  37  | 38 | 39  | 40| 41  | 42 |  43 |44
|____|_____|____|______|_________|______|____|_____|___|_____|____|_____|__
қолы  механик  май
құюшы
Жолдағы белгі: _____________________
N 8- нысанның барлық беттері осы үлгі бойынша басылсын
__________________________________________________________________________
| Жол | Жол |жүргізушінің|Жүргізу.|Автомо.|Жол пара.|Диспетчердің|Бухгал.|Е
|пара.|пара.|тегі, аты-  |шінің   |бильдің|ғын алған|қолхаты және|тердің |с
|ғының|ғын  | жөні       |табель N|гараж N|кездегі  |жол парағын |қолхаты|к
|нөмі.|беру |            |        |       |жүргізу. |  қабылдау  |және   |е
| рі  |күні |            |        |       | шінің   |   күні     |жол па.|р
|     |     |            |        |       |қолхаты  |            |рағын  |т
|     |     |            |        |       |         |            |қабыл. |у
|     |     |            |        |       |         |            |дау күні
|_____|_____|____________|________|_______|_________|____________|_______|_
|  1  |  2  |      3     |   4    |   5   |    6    |      7     |   8   |9
|_____|_____|____________|________|_______|_________|____________|_______|_
осылайша, 16 пункттен формат толғанша
_____________________                          N 8-нысан
мемлекеттік мекеменің атауы               Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық департаменті бекіткен
1998 ж. 1.12. N 548
Жол парақтары қозғалысы есебінің
Журналы
_______ж. ______________
N 1-Т-нысан
_______________________________
Тауарлы - көлік жүкқұжаты      |  Құжат          |Берілген күні|
|_________________|             |
|сериясы| нөмірі  |             |
|_______|_________|_____________|
Коды     ______________
Коды     ______________
Коды     ______________
Жүк жіберуші _______________________________________________________
мемлекеттік мекеменің толық атауы, мекен-жайы
Жүк алушы __________________________________________________________
мемлекеттік мекеменің толық атауы, мекен-жайы
Төлеуші ___________________________________________________________
мемлекеттік мекеменің толық атауы, мекен-жайы, банктегі шот нөмірі,
банктің атауы

1. Товарный раздел (заполняется грузоотправителем)
____________________________________________________________________
|Наименование продукции,| Код продукции |Единица измерения|Количество|
|  товара (груза), ТУ,  |(номенклатурный|_________________|          |
|  марка, размер, сорт  |   номер)      |наимено|   код   |          |
|                       |               |вание  |         |          |
|_______________________|_______________|_______|_________|__________|
|           1           |       2       |   3   |    4    |     5    |
|_______________________|_______________|_______|_________|__________|
|_______________________|_______________|_______|_________|__________|
|_______________________|_______________|_______|_________|__________|
продолжение таблицы
____________________________________________________________________
|Цена|Вид   |Количест|       Масса,        |Сумма|Пор. N записи по   |
|    |упаков|во      |       т, кг         |     |складской картотеке|
|    |ки    |        |                     |     |(грузоотправителя, |
|    |      |        |                     |     |грузополучателя)   |
|____|______|________|_____________________|_____|___________________|
|  6 |   7  |    8   |         9           | 10  |         11        |
|____|______|________|_____________________|_____|___________________|
|____|______|________|_____________________|_____|___________________|
|____|______|________|_____________________|_____|___________________|
|Наценка (процент)    |_____|
|_____________________|_____|
|Складские или транс- |_____|
|портные расходы      |_____|
|_____________________|_____|
|Всего к оплате       |_____|
|_____________________|_____|
Товарная накладная имеет продолжение на ___ листах, на бланках за N___
и содержит ________________________________ порядковых номеров записей.
прописью
Всего наименований __________ Масса груза (нетто) _______
прописью                      прописью
Всего мест ____________  Масса груза (брутто) ___________
прописью                          прописью
Приложение (паспорта, сертификаты и т.п.) на ______________ листах
прописью
Всего отпущено на сумму ______________________________________________
прописью
Отпуск разрешил ____________________ Главный бухгалтер _______________
должность, подпись                      подпись
Отпуск груза произвел _______________        М.П. "___"________ 199__г.
____________________
____________________
По доверенности N ____ от  "___" _____________ 199__г.
выданной ___________________________________________
Груз к перевозке принял ____________________________
фамилия, и., о., подпись
(при личном приеме товара по
количеству и ассортименту) ___________________________________________
Груз получил _________________________________________________________
должность, фамилия, и., о., подпись грузополучателя
Оборотная сторона формы N 1-Т

1. Тауар бөлімі (жүк жіберуші толтырады)
__________________________________________________________________________
|Өнімнің тауардың|Өнімнің|Өлшем бірлігі|Са|Баға.|Орам|Са|Массасы,|Со.|Қойма
|(жүктің) атауы, | коды  |_____________|ны|  сы |түрі|ны|   т,кг |ма.|карто
|ТК, маркасы,    |(номен.|атауы|коды   |  |     |    |  |        |сы |тека.
|мөлшері, сорты  |клатура|     |       |  |     |    |  |        |   |сы
|                |лық нө.|     |       |  |     |    |  |        |   |б/ша
|                |мірі)  |     |       |  |     |    |  |        |   |рет N
|                |       |     |       |  |     |    |  |        |   |жібе
|                |       |     |       |  |     |    |  |        |   |руші
|                |       |     |       |  |     |    |  |        |   |нің
|                |       |     |       |  |     |    |  |        |   |жүк
|                |       |     |       |  |     |    |  |        |   |алу
|                |       |     |       |  |     |    |  |        |   |шының
|________________|_______|_____|_______|__|_____|____|__|________|___|_____
|       1        |   2   |  3  |   4   |5 |  6  | 7  |8 |   9    | 10|  11
|________________|_______|_____|_______|__|_____|____|__|________|___|_____
Үстеме, баға (процент)
Қоймалық немесе
көліктік шығындар
Барлығы ақы төлеуге
Тауарлық жүкқұжаттың ___беттен,___N-лі бланкілерден тұрады
және жазбалардың __________________________ реттік нөмірлерін қамтиды.
жазумен
Атаулардың барлығы _______________ Жүктің массасы (нетто)_____________
жазумен
Барлық орын ______________________ Жүк массасы (брутто) ______________
жазумен
Қосымшасы (төлқұжат, сертификат және т.б.) ________________ бет
жазумен
Барлығы ____________________________________________ сомаға жөнелтілді
жазумен
Жөнелтуге рұқсат еттім ________________Бас бухгалтер  _____________
қызметі, қолы                     қолы
Жүк жөнелтім жүргізген адам _____________ М.О. 199 _ж. "__"_____
Сенімхат бойынша 199 ___ ж. "__"_______N_________
__________________________________________________ берілген
Тасымалдауға жүк қабылдаған _________________________________________
тегі,аты-жөні, қолы
(саны мен түр-түрі бойынша
тауарды жеке қабылдаған кезде)________________________________________
Жүкті алдым ________________________________________________
жүк алушының қызметі, аты-жөні, қолы
N 1-Т-нысанның арғы беті

2. Транспортный раздел
Срок доставки груза "___" ______________ 199__г.
Автохозяйство ________________________________________________________
наименование, адрес, номер счета в банке, наименование банка
Автомобиль _______________ ________ Заказчик (плательщик) ____________
номерной знак    марка
______________________________________________________________________
наименование, адрес, телефон, номер счета в банке, наименование банка
Водитель ______________________________________ Вид перевозки ________
фамилия, и., о., номер удостоверения
Пункт погрузки __________________ Пункт разгрузки ____________________
адрес, телефон                      адрес, телефон
Переадресовка ________________________________________________________
наименование и адрес нового грузополучателя
распоряжения, подпись ответственного лица
Прицеп 1 _______________    ____________
номерной знак        марка
Прицеп 2 _______________    ____________
номерной знак        марка
_____
ТНН N !     !
К путевому листу !-----!
Код !-----!
Код !-----!
Маршрут N  !-----!
Гаражный N  !-----!
Гаражный N  !-----!
Сведения о грузе
____________________________________________________________________
|   Краткое  | С грузом|  Вид   |Количество|   Способ  | Код | Номера|
|наименование| следуют |упаковки|   мест   |определения|груза|контей-|
|    груза   |документы|        |          |   массы   |     |неров  |
|____________|_________|________|__________|___________|_____|_______|
|      1     |    2    |    3   |    4     |     5     |  6  |   7   |
|____________|_________|________|__________|___________|_____|_______|
|____________|_________|________|__________|___________|_____|_______|
|____________|_________|________|__________|___________|_____|_______|
Количество ездок, заездов|_____|
_______________________________
| Класс груза | Масса брутто, т |
|_____________|_________________|
|     8       |        9        |
|_____________|_________________|
|_____________|_________________|
|_____________|_________________|
Итого масса брутто, т  |_________________|
Указанный груз за исправной             Количество
пломбой, тарой и упаковкой __________   мест ____________
оттиск            прописью
Массой брутто, т ____________________ к перевозке.
прописью
Сдал ____________________________________________
должность, фамилия, и.,о., подпись, штамп
Принял водитель
экспедитор ____________________________
фамилия, и., о., подпись
Указанный груз за исправной             Количество
пломбой, тарой и упаковкой __________   мест ____________
оттиск            прописью
Массой брутто, т ____________________ сдал
прописью
водитель-экспедитор _________________
подпись
Принял ____________________________________________
должность, фамилия, и., о., подпись, штамп
Отметка о составленных актах ______________________
Транспортные услуги _______________________________
____________________________________________________________________
|                 Погрузочно-разгрузочные операции
|____________________________________________________________________
|операция |исполнитель | дополнительные операции |механизм (грузо-   |
|         |отправитель,|(наименование,количество)|подъемность, ем-   |
|         | получатель |                         |кость ковша и т.д. |
|_________|____________|_________________________|___________________|

2. Көлік бөлім
ТТН N ___________
N жол парағына     _________
Коды  _________
Коды  _________
Маршрут  N       _________
Гараждық N       _________
Гараждық N       _________
Жүкті жеткізу мерзімі 199__ ж.  "__"_______
Автошаруашылық ______________________      Автомобиль_____________________
атауы, мекен-жайы, банктегі шоты нөмірі, банктің атауы  нөмірлік белгісі
маркасы
Тапсырысшы (төлемші)_____________________________________________________
атауы, мекен-жайы, телефоны, банктегі шот нөмірі, банктің атауы
Жүргізуші ___________________________________ Тасымалдау түрі _________
тегі, аты-жөні, куәліктің нөмірі
Түс. бекеті __________________________ Түсіру бекеті __________________
мекен-жайы, телефоны                    мекен-жайы, телефоны
Барар жерін өзгерту ________________________________________ 1 тіркеме _
жаңа жүк алушының атауы мен мекен-жайы      нөмірлік белгі
маркасы
жауапты тұлғаның өкімі, қолы   2 тіркеме ________ нөмірлік белгісі
маркасы
Жүк туралы мәлімет
__________________________________________________________________________
|Жүктің қысқаша|Жүкпен бірге|Орамның|Орын|Массасын|Жүк |Контейнер|Жүк |Бру.
|   атауы      |құжаттар    | түрі  |саны|айқындау|коды|лер нөмі.|сыны|тто
|              |беріледі    |       |    |тәсілі  |    |рі       |бы  |ма.
|              |            |       |    |        |    |         |    |сса
|              |            |       |    |        |    |         |    |сы,
|              |            |       |    |        |    |         |    |т
|______________|____________|_______|____|________|____|_________|____|____
|      1       |     2      |   3   | 4  |    5   | 6  |    7    | 8  | 9
|______________|____________|_______|____|________|____|_________|____|____
Жүру, жүріп өту саны   Брутто масса, жиыны, т
Бүлінбеген пломбасы, ыдысы          Орын
және қаптамасы көрсетілген жүк ____ саны __
мөртаңба   жазумен
Тасымалдауға брутто массасымен, т___________
жазумен
тапсырған ____________________________
қызмет, тегі,аты-жөні,қолы, штампы
Қабылдаған жүргізуші
экспедитор __________________________
тегі,аты-жөні,қолы
Бүлінбеген пломбасы, ыдысы          Орын
және қаптамасы көрсетілген жүк ____ саны __
мөртаңба   жазумен
Брутто массасы, т ______ тапсырған
жазумен
жүргізуші-экспедитор________
қолы
Қабылдаған_______________
қызметі, тегі,аты-жөні,қолы, штампы
__________________________________________________________________________
|                    тиеу-түсіру операциялары
|__________________________________________________________________________
|операция|   орындаушы      | қосымша операциялар    | механизмі (жүк
|        |жөнелтуші, алушы  |    (сан атауы)         |көтергіштігі, ожаудың
|        |                  |                        | сыйымдылығы ж. т.б.)
|________|__________________|________________________|_____________________

|   10    |     11     |            12           |         13        |
|_________|____________|_________________________|___________________|
|погрузка |            |                         |                   |
|_________|____________|_________________________|___________________|
|разгрузка|            |                         |                   |
|_________|____________|_________________________|___________________|
____________________________________________________________________
|
____________________________________________________________________|
|       способ      |дата и время, число,|время дополни-|   подпись  |
|___________________|месяц, часы, минуты |тельных опера-|ответствен- |
|ручной, механи-|код|____________________|ций, мин.     |ного лица   |
| зир. наливной |   |  прибытия | убытия |              |            |
|_______________|___|___________|________|______________|____________|
|      14       |15 |     16    |    17  |      18      |     19     |
|_______________|___|___________|________|______________|____________|
|_______________|___|___________|________|______________|____________|
|_______________|___|___________|________|______________|____________|
____________________________________________________________________
|              Прочие сведения (заполняются автопредприятием)
|____________________________________________________________________
| расстояние перевозки по группам дорог, км  |код экс- |сумма за тран|
|____________________________________________|педирова-|спортные     |
|всего|в городе|І группа|ІІ группа|ІІІ группа|ния груза|услуги       |
|     |        |        |         |          |         |_____________|
|     |        |        |         |          |         |с клиен|води-|
|     |        |        |         |          |         |та     |телю |
|_____|________|________|_________|__________|_________|_______|_____|
|  20 |    21  |   22   |    23   |    24    |    25   |   26  | 27  |
|_____|________|________|_________|__________|_________|_______|_____|
|_____|________|________|_________|__________|_________|_______|_____|
|_____|________|________|_________|__________|_________|_______|_____|
____________________________________________________________________
|штраф|поправочный коэф- |Суммарный простой,|  Расчет | За  | За т/км|
|     |фициент к зарплате|    час., мин.    |стоимости|тонны|        |
|     |__________________|__________________|         |     |        |
|     |расц.  |осн. тариф|под погр.|под.    |         |     |        |
|     |водит. |          |         |разгр.  |         |     |        |
|_____|_______|__________|_________|________|_________|_____|________|
| 28  |   29  |    30    |    31   |   32   |    33   |  34 |   35   |
|_____|_______|__________|_________|________|_________|_____|________|
|     |       |          |         |        |Выполнено|     |        |
|_____|_______|__________|_________|________|_________|_____|________|
|     |       |          |         |        |Расценка |     |        |
|_____|_______|__________|_________|________|_________|_____|________|
|     |       |          |         |        |К оплате |     |        |
|_____|_______|__________|_________|________|_________|_____|________|
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
|Погрузочно- |Недогрузка|Экспеди| Сверхнормативный |За сроч-|За специ|
|разгрузочные|автомобиля|тор    |      простой     |ность   |альн.   |
|   работы   |и прицепа |       |__________________|заказа  |транс-  |
|            |          |       |погрузка|разгрузка|        |порт    |
|____________|__________|_______|________|_________|________|________|
|     36     |     37   |   38  |   39   |    40   |   41   |   42   |
|____________|__________|_______|________|_________|________|________|
|____________|__________|_______|________|_________|________|________|
|____________|__________|_______|________|_________|________|________|
____________________    Таксировка ____________________
|Прочие доплаты|Всего|   _______________________________
|______________|_____|   Таксировщик ___________________
|______________|_____|   _______________________________
|______________|_____|
!     43       !  44 !
--------------------
________________________________________                 Форма N 122 <*>
Наименование государственного учреждения
Сноска. Дополнен Формой N 122 - приказом Председателя Комитета Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года N 50.
Ведомость
по учету принятых государственным учреждением обязательств
за __________________________ год
Принято обязательств за месяц
Принято обязательств с начала года
А
1
2
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого
Сумма кассовых расходов за год ____________________________ тенге
Сумма невыполненных обязательств на конец года ____________ тенге
Главный бухгалтер ___________             ________________________
подпись                      (Ф.И.О.)

|   10   |       11         |          12            |         13
|________|__________________|________________________|_____________________
Тиеу
Түсіру
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
|    әдісі              | мерзімі және уақыты, күні, |қосымша | жауапты
|_______________________| айы, сағаты мен минуты     |операция|тұлғаның
|қол мен құюдың коды    |____________________________|уақыты, | қолы
|механикалан. |         | келу    |   кету           | мин.   |
|  дырылған   |         |         |                  |        |
|_____________|_________|_________|__________________|________|____________
|     14      |   15    |   16    |      17          |   18   |      19
|_____________|_________|_________|__________________|________|____________
__________________________________________________________________________
|            Өзге де мәліметтер (автокәсіпорын толтырады)
|__________________________________________________________________________
|жол топтары бойынша, тасымалдау қашықтығы,км| жүкті | көліктік қызмет
|____________________________________________|экспед.|   үшін сомасы
|барлығы|қалада|І топ| ІІ топ|ІІІ топ        |коды   |____________________
|       |      |     |       |               |       |клиенттен|жүргізушіге
|_______|______|_____|_______|_______________|_______|_________|___________
|  20   |  21  | 22  |  23   |       24      |  25   |   26    |     27
|_______|______|_____|_______|_______________|_______|_________|__________
таблицаның жалғасы
_____________________________________________________
|айыппұл| жалақыға           |       Жиынтық тұру,      | Түтін құрамын
|       | түзету коэфф.      |        сағ.,мин.         | тексеру
|       |__________________  |__________________________|
|       |жүрг. бағ.|нег.тариф| тиеуде   | түсіруде      |
|_______|__________|_________|__________|_______________|
|  28   |    29    |   30    |    31    |     32        | Түтін құрамын
|_______|__________|_________|__________|_______________| тексеруші
______________________________________________________________________
|Құнының| Тонна |  т/км |   Тиеу-   | Автомобил мен  |  Экспедиторшы   |
| есебі | үшін  | үшін  |  түсіру   |прицепті толық  |                 |
|       |       |       |жұмыстары  |   тиемеу       |                 |
|_______|_______|_______|___________|________________|_________________|
|  33   |   34  |  35   |    36     |      37        |       38        |
|_______|_______|_______|___________|________________|_________________|
Орындалғаны
Бағалау
Төлеуге
таблицаның жалғасы
______________________________________________________________________
| Нормативтен тыс    | Тапсырысты | Арнайы  | Өзге | Барлығы           |
|   тұру             | жеделдету  | көлік   | қос. |                   |
|____________________|   үшін     | үшін    |төлем.|                   |
|  тиеу | түсіру     |            |         |      |                   |
|_______|____________|____________|_________|______|___________________|
|   39  |    40      |     41     |   42    |  43  |       44          |
|_______|____________|____________|_________|______|___________________|
N 122 нысан
Ескерту: 122-нысанмен толықтырылды - ҚР Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитеті Төрайымының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 50   бұйрығымен .
__________________________________
Мемлекеттік мекеменің атауы
Мемлекеттік мекеме қабылдаған міндеттемені
есепке алу жөніндегі ведомость
__________________________ жыл үшін
Ай ішінде міндеттемелер қабылданды
Жыл басынан бастап міндеттемелер қабылданды
А
1
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
ЖИЫНЫ: