О возмещении командировочных расходов в иностранной валюте
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 534. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27.02.1999 г. за N 694. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 29 ноября 2004 года N 421
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 29 ноября 2004 года N 421
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
Приложение к
приказу Министра финансов РК
от 29 ноября 2004 года N 421
Перечень некоторых приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
... 11. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 534 "О возмещении командировочных расходов в иностранной валюте" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 694).".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с пунктом 5 Постановления  Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 октября 1993 года N 1080 "О мерах по упорядочению Расходования валютных средств на заграничные командировки" и Постановлением  Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 967 "О нормах возмещения командировочных расходов в иностранной валюте" и в целях упорядочения возмещения командировочных расходов работникам, находящимся в краткосрочных командировках за границей приказываю:
1. Утвердить прилагаемый Расчет сумм командировочных расходов при выезде работников в краткосрочные командировки за границу.
2. Установить, что возмещение расходов работникам, находящимся в краткосрочных командировках за границей производится по фактическим расходам, в соответствии с приложением к Постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 967 "О нормах возмещения командировочных расходов в иностранной валюте", при предъявлении подтверждающих документов.
3. Бюджетному Департаменту обеспечить государственную регистрацию настоящего Приказа.
Министр
Приложение
к Приказу Министерства
финансов Республики Казахстан
N 534 от 16.11.98г.
Расчет
сумм командировочных
расходов при выезде работников
в краткосрочные командировки за границу
ед. изм. долл. США
----------------------------------------------------------------------
Страны       !Суточные! Стоимость одноместного стандартного
!        !              номера
!        !-------------------------------------
!        !               Отель
!        !-------------------------------------

Шетел валютасындағы іссапарлар шығыстарын өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 1998 жылғы 16 қараша N 534 Бұйрық. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 27 ақпанда N 694 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 29 қарашадағы N 421 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді---------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойыды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
11. "Шетел валютасындағы iссапар шығыстарын өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1998 жылғы 16 қарашадағы N 534 бұйрығы (N 694 Мемлекеттiк нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген)...
Төраға
_______________________________
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Шетелдік іссапарларға валюта қаржысының жұмсалуын ретке келтіру жөніндегі шаралар туралы" 1993 жылғы 39 қазандағы N 1080  P931080_  қаулысының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетел валютасындағы іссапарлар шығыстарын өтеудің нормалары туралы" 1998 жылғы 29 қыркүйектегі N 967  P980967_  қаулысына сәйкес және шекарадан тыс жерлерде қысқа мерзімді іссапарларда жүрген қызметкерлердің іссапар шығыстарын өтеуді ретке келтіру мақсатында Бұйырамын:
1. Қызметкерлер шекарадан тыс жерлерге қысқа мерзімді іссапарға шыққан кезде іссапарлар шығыстар сомаларының қоса беріліп отырған есебі бекітілсін.
2. Шекарадан тыс жерлерде қысқа мерзімді іссапарларда жүрген қызметкерлердің іссапар шығыстарын өтеуі, растайтын құжаттарды көрсеткен жағдайда, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетел валютасындағы іссапарлар шығыстарын өтеудің нормалары туралы" 1998 жылғы 29 қыркүйектегі N 967   P980967_   қаулысына қосымшаға сәйкес іс жүзіндегі шығыстар бойынша жүргізіледі деп бекітілсін.
3. Бюджет департаменті осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
1998 жылғы 16 қарашадағы
N 534 бұйрығына қосымша
Қызметкерлердің шетелдерге қысқа мерзімді
іссапарларға шығу кезінде іссапарлар шығыстары сомасының
Есебі
АҚШ долл. өлшем бірл.
____________________________________________________________________
Елдер       !Тәуліктік! Бір орынды стандарттық нөмірдің құны
!         !_____________________________________
!         !               Отель
!         !_____________________________________

!        !5-ти     !4-х       !3-х
!        !звездочный!звездочный!звездочный
----------------------------------------------------------------------
США                       70     231        205       186
Великобритания            70     245        192       171
Германия                  70     245        217       186
Италия                    70     197        173       116
Франция                   70     215        160       139
Канада                    70     167        156       120
Япония                    70     359        321       214
Австрия                   60     231        206       152
Бельгия                   60     224        185       150
Греция                    60     178        113        78
Дания                     60     260        223       170
Ирландия                  60     164        149       125
Исландия                  60     140        119        76
Испания                   60     173        142       119
Лихтенштейн               60     150        122        78
Люксембург                60     212        189       108
Нидерланды                60     217        180       138
Норвегия                  60     210        197       151
Португалия                60     189        133       119
Турция                    60     210        187       106
Финляндия                 60     263        198       161
Швейцария                 60     264        231       188
Швеция                    60     252        198       169
Австралия                 60     278        231       134
Израиль                   60     270        198       134
Сингапур                  60     308        261       194
Южная Корея               60     265        250       210
Албания                   50     126        106        96
Болгария                  50     245        225       100
Босния и Герцеговина      50     140        126        90
Венгрия                   50     217        160       100
Польша                    50     245        218       124
Румыния                   50     180        150       110
Словакия                  50     180        150       110
Словения                  50     180        150       120
Хорватия                  50     180        150       120
Чехия                     50     180        150       120
Македония                 50     160        146       100
Югославия                 50     200        150       127
Латвия                    50     189        160       110
Литва                     50     140        120        90
Эстония                   50     200        170       120

!         !5 жұлдызды!4 жұлдызды !3 жұлдызды
____________________!_________!_____________________________________
АҚШ                       70     231        205       186
Ұлыбритания               70     245        192       171
Германия                  70     245        217       186
Италия                    70     197        173       116
Франция                   70     215        160       139
Канада                    70     167        156       120
Жапония                   70     359        321       214
Австрия                   60     231        206       152
Бельгия                   60     224        185       150
Греция                    60     178        113        78
Дания                     60     260        223       170
Ирландия                  60     164        149       125
Исландия                  60     140        119        76
Испания                   60     173        142       119
Лихтенштейн               60     150        122        78
Люксембург                60     212        189       108
Нидерланды                60     217        180       138
Норвегия                  60     210        197       151
Португалия                60     189        133       119
Түркия                    60     210        187       106
Финляндия                 60     263        198       161
Швейцария                 60     264        231       188
Швеция                    60     252        198       169
Австралия                 60     278        231       134
Израиль                   60     270        198       134
Сингапур                  60     308        261       194
Оңтүстік Корея            60     265        250       210
Албания                   50     126        106        96
Болгария                  50     245        225       100
Босния и Герцеговина      50     140        126        90
Венгрия                   50     217        160       100
Польша                    50     245        218       124
Румыния                   50     180        150       110
Словакия                  50     180        150       110
Словения                  50     180        150       120
Хорватия                  50     180        150       120
Чехия                     50     180        150       120
Македония                 50     160        146       100
Югославия                 50     200        150       127
Латвия                    50     189        160       110
Литва                     50     140        120        90
Эстония                   50     200        170       120

Египет                    50     197        171       120
Китай                     50     200        170       120
ОАЭ                       50     240        207       150
ЮАР                       50     190        160       100
Сенегал                   40     122        117       112
Алжир                     40     145        117        95
Ангола                    40     175        148       120
Андорра                   40     145        117        95
Антигуа и Барбуда         40     176        146       115
Аргентина                 40     326        208        90
Афганистан                40     145        117        95
Багамские острова         40     145        117        95
Бангладеш                 40     196        146        95
Барбадос                  40     145        117        95
Бахрейн                   40     145        117        95
Белиз                     40     124         95        65
Бенин                     40     145        117        95
Бермудские острова        40     145        117        95
Боливия                   40     145        117        95
Ботсвана                  40     110        100        90
Бразилия                  40     157        153       149
Бруней                    40     145        117        95
Буркина Фасо              40     145        117        95
Бурунди                   40     145        117        95
Вануату                   40     145        117        95
Венесуэла                 40     201        151       100
Восточная Самоа           40      93         82        70
Вьетнам                   40     193        147       100
Габон                     40     145        117        95
Гаити                     40     145        117        95
Гайана                    40     145        117        95
Гамбия                    40      93         84        74
Гана                      40     147        121        95
Гватемала                 40     128        112        95
Гвинея                    40     110        105       100
Гвинея Биссау             40      88         84        80
Гибралтар                 40     145        117        95
Гондурас                  40     145        117        95
Гонк-Конг                 40     280        193       105
Гренада                   40     145        117        95
Джибути                   40     145        117        95
Доминиканская
Республика                40     160        120        80
Заир                      40     145        117        95
Замбия                    40     182        151       120

Египет                    50     197        171       120
Қытай                     50     200        170       120
БАЭ                       50     240        207       150
ОАР                       50     190        160       100
Сенегал                   40     122        117       112
Алжир                     40     145        117        95
Ангола                    40     175        148       120
Андорра                   40     145        117        95
Антигуа и Барбуда         40     176        146       115
Аргентина                 40     326        208        90
Ауғаныстан                40     145        117        95
Багам аралдары            40     145        117        95
Бангладеш                 40     196        146        95
Барбадос                  40     145        117        95
Бахрейн                   40     145        117        95
Белиз                     40     124         95        65
Бенин                     40     145        117        95
Бермуд аралдары           40     145        117        95
Боливия                   40     145        117        95
Ботсвана                  40     110        100        90
Бразилия                  40     157        153       149
Бруней                    40     145        117        95
Буркина Фасо              40     145        117        95
Бурунди                   40     145        117        95
Вануату                   40     145        117        95
Венесуэла                 40     201        151       100
Шығыс Самоа               40      93         82        70
Вьетнам                   40     193        147       100
Габон                     40     145        117        95
Гаити                     40     145        117        95
Гайана                    40     145        117        95
Гамбия                    40      93         84        74
Гана                      40     147        121        95
Гватемала                 40     128        112        95
Гвинея                    40     110        105       100
Гвинея Биссау             40      88         84        80
Гибралтар                 40     145        117        95
Гондурас                  40     145        117        95
Гонк-Конг                 40     280        193       105
Гренада                   40     145        117        95
Джибути                   40     145        117        95
Доминикан
Республикасы              40     160        120        80
Заир                      40     145        117        95
Замбия                    40     182        151       120

Заморские территории      40     145        117        95
Зимбабве                  40     163        127        90
Индия                     40     183        139        95
Индонезия                 40     211        176       140
Иордания                  40     172        136       100
Ирак                      40     172        136       100
Иран                      40     172        136       100
Йемен                     40     145        117        95
Кабо-Верде                40     145        117        95
Каймановы острова         40     145        117        95
Камбоджи                  40     145        117        95
Камерун                   40     145        117        95
Кампучия                  40     195        187       179
Катар                     40     145        117        95
Кения                     40     181        146       110
Кипр                      40     256        188       120
КНДР                      40     145        117        95
Колумбия                  40     211        158       105
Коморские острова         40     145        117        95
Конго                     40     145        117        95
Коста Рика                40     128        109        90
Кот Дивуар                40     115        111       107
Куба                      40     172        136       100
Кувейт                    40     145        133       120
Лаос                      40     145        117        95
Лесото                    40      92         86        80
Либерия                   40     145        117        95
Ливан                     40     161        121        80
Ливия                     40     145        117        95
Маврикий                  40     145        117        95
Мавритания                40     145        117        95
Мадагаскар                40     145        117        95
Макао                     40     145        117        95
Малави                    40     145        117        95
Малайзия                  40     162        141       120
Мали                      40     136        116        95
Мальдивы                  40     145        117        95
Мальта                    40     228        175       121
Сан-Марино                40     145        117        95
Марокко                   40     229        202       175
Мексика                   40     228        175       121
Мозамбик                  40     175        128        80
Монако                    40     145        117        95
Монголия                  40     145        117        95
Мьянма                    40     145        117        95

Заморс аумақтары          40     145        117        95
Зимбабве                  40     163        127        90
Үндістан                  40     183        139        95
Индонезия                 40     211        176       140
Иордания                  40     172        136       100
Ирак                      40     172        136       100
Иран                      40     172        136       100
Йемен                     40     145        117        95
Кабо-Верде                40     145        117        95
Кайманов аралдары         40     145        117        95
Камбоджи                  40     145        117        95
Камерун                   40     145        117        95
Кампучия                  40     195        187       179
Катар                     40     145        117        95
Кения                     40     181        146       110
Кипр                      40     256        188       120
КНДР                      40     145        117        95
Колумбия                  40     211        158       105
Коморск аралдары          40     145        117        95
Конго                     40     145        117        95
Коста Рика                40     128        109        90
Кот Дивуар                40     115        111       107
Куба                      40     172        136       100
Кувейт                    40     145        133       120
Лаос                      40     145        117        95
Лесото                    40      92         86        80
Либерия                   40     145        117        95
Ливан                     40     161        121        80
Ливия                     40     145        117        95
Маврикий                  40     145        117        95
Мавритания                40     145        117        95
Мадагаскар                40     145        117        95
Макао                     40     145        117        95
Малави                    40     145        117        95
Малайзия                  40     162        141       120
Мали                      40     136        116        95
Мальдивы                  40     145        117        95
Мальта                    40     228        175       121
Сан-Марино                40     145        117        95
Марокко                   40     229        202       175
Мексика                   40     228        175       121
Мозамбик                  40     175        128        80
Монако                    40     145        117        95
Монғолия                  40     145        117        95
Мьянма                    40     145        117        95

Намибия                   40      99         90        81
Непал                     40     145        117        95
Нигер                     40     172        136       100
Нигерия                   40     145        117        95
Никарагуа                 40     145        117        95
Новая Зеландия            40     145        117        95
о. Палау                  40     145        117        95
Оман                      40     145        117        95
Пакистан                  40     145        117        95
Панама                    40     145        117        95
Папуа Новая Гвинея        40     153        122        90
Парагвай                  40     145        117        95
Перу                      40     242        191       140
Пуэрто-Рико               40     145        117        95
Руанда                    40     145        117        95
Сальвадор                 40     145        117        95
Самоа                     40     145        117        95
Сан-Томе и Принсипи       40     145        117        95
Саудовская Аравия         40     145        133       120
Свазиленд                 40     145        117        95
Сейшелские острова        40     145        117        95
Сент-Люсия                40     145        117        95
Сирия                     40     255        180       105
Соломоновы Острова        40     117        106        95
Сомали                    40     145        117        95
Судан                     40     145        117        95
Суринам                   40      94         90        86
Сьера Лион                40     233        157        80
Таиланд                   40     204        158       111
Тайвань                   40     145        117        95
Танзания                  40      95         91        87
Того                      40     145        117        95
Тонга                     40     105         88        70
Тринидад и Табаго         40     143        122       100
Тунис                     40     135        108        80
Уганда                    40     180        138        95
Уругвай                   40     145        117        95
Фиджи                     40     145        117        95
Филипины                  40     275        213       150
Чад                       40     145        117        95
Чили                      40     231        171       110
Шри-Ланка                 40     145        117        95
Эквадор                   40     145        117        95
Экваториальная Гвинея     40     145        117        95

Намибия                   40      99         90        81
Непал                     40     145        117        95
Нигер                     40     172        136       100
Нигерия                   40     145        117        95
Никарагуа                 40     145        117        95
Жаңа Зеландия             40     145        117        95
Палау аралдары            40     145        117        95
Оман                      40     145        117        95
Пакистан                  40     145        117        95
Панама                    40     145        117        95
Папуа Жаңа Гвинея         40     153        122        90
Парагвай                  40     145        117        95
Перу                      40     242        191       140
Пуэрто-Рико               40     145        117        95
Руанда                    40     145        117        95
Сальвадор                 40     145        117        95
Самоа                     40     145        117        95
Сан-Томе и Принсипи       40     145        117        95
Саудовская Аравия         40     145        133       120
Свазиленд                 40     145        117        95
Сейшел аралдары           40     145        117        95
Сент-Люсия                40     145        117        95
Сирия                     40     255        180       105
Соломонов аралдары        40     117        106        95
Сомали                    40     145        117        95
Судан                     40     145        117        95
Суринам                   40      94         90        86
Сьера Лион                40     233        157        80
Таиланд                   40     204        158       111
Тайвань                   40     145        117        95
Танзания                  40      95         91        87
Того                      40     145        117        95
Тонга                     40     105         88        70
Тринидад и Табаго         40     143        122       100
Тунис                     40     135        108        80
Уганда                    40     180        138        95
Уругвай                   40     145        117        95
Фиджи                     40     145        117        95
Филипины                  40     275        213       150
Чад                       40     145        117        95
Чили                      40     231        171       110
Шри-Ланка                 40     145        117        95
Эквадор                   40     145        117        95
Экваториалдық Гвинея      40     145        117        95

Эфиопия                   40     238        180       121
Ямайка                    40     176        146       115
Азербайджан               30     101         96        84
Армения                   30     107        100        88
Беларусь                  30      96         93        82
Грузия                    30     180        150       100
Кыргызстан                30     170        130        80
Молдова                   30     190        146        90
Россия                    30     293        180       100
Таджикистан               30     170        130        80
Туркменистан              30     170        130        80
Узбекистан                30     170        130        80

Эфиопия                   40     238        180       121
Ямайка                    40     176        146       115
Әзірбайжан                30     101         96        84
Армения                   30     107        100        88
Беларусь                  30      96         93        82
Грузия                    30     180        150       100
Қырғызстан                30     170        130        80
Молдова                   30     190        146        90
Ресей                     30     293        180       100
Тәжікстан                 30     170        130        80
Түркменстан               30     170        130        80
Өзбекстан                 30     170        130        80