Об открытии областной специализированной школы-интерната музыкально-эстетического профиля для одаренных детей
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 12 ноября 1997г. № 231 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 19.06.1998 г. за № 24. Утратило силу решением акима Северо-Казахстанской области от 10 октября 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением акима Северо-Казахстанской области от 10.10. 2016 № 28 (вводится в действие со дня подписания).
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 16.09.96 г. № 1125 "О мерах по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей" аким области
РЕШИЛ:
1. Открыть с 1 сентября 1997 года при Петропавловском гуманитарном колледже областную специализированную школу-интернат музыкально-эстетического профиля для одаренных детей 1-9 классов.
2. Облфинуправлению (Сутулов Ф.Ф.) обеспечить финансирование школы-интерната для одаренных детей из общего числа воспитанников школ-интернатов, находящихся на территории г.Петропавловска, в пределах предусмотренных бюджетом области в системе образования.
3. Директору гуманитарного колледжа (Абулгазиев Ш.Т.) обеспечить учебно-воспитательный процесс, проживание и питание иногородних учащихся школы-интерната для одаренных детей.
4. Областным департаментам образование, культуры (Ваховский Ф.И., Лапухин В.П.) обеспечить контроль за качественным функционированием специализированной школы-интерната для одаренных детей.
Аким области В. Гартман

Дарынды балалар үшін музыкалық-эстетикалық саладағы облыстық мамандандырылған мектеп-интернатын ашу жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1997 жылғы 12 қарашадағы N 231 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1998 жылғы 19 маусымда N 24 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 28 шешімі
Ескерту. Күші жойылды -  Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 10.10.2016 № 28 шешімі (қол койылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 16.09.96 ж "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Дарынды балалар үшiн арналған мектептердi мемлекеттiк қолдау және дамыту туралы" N963002 өкiмiн жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" N 1125 P961125 Қаулысын орындау үшiн облыс әкiмi ШЕШIМ ШЫҒАРДЫ:
1. 1997 жылдың 1 қыркүйегiнен Петропавл гуманитарлық колледжi жанынан 1-9 сыныптардың дарынды балалары үшiн облыстық мамандандырылған музыкалық-эстетикалық саладағы мектеп-интернаты ашылсын.
2. Облқаржыбасқармасы /Сутулов Ф.Ф./ дарынды балаларға арналған мектеп-интернатты облыстық бюджетiне бiлiм жүйесiне қарастырылған шеңберде, Петропавл қаласы аумағындағы, аумағына кiретiн мектеп-интернаттың тәрбиеленушiлерiнiң жалпы есебiнен құрылған мектеп-интернатты қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Гуманитарлық колледждiң директоры /Әбiлғазиев Ш.Т./ дарынды балалар үшiн мектеп-интернатқа оқуға шеттен келген балаларды тұрғын-жаймен, тамақпен және оқу-тәрбие үрдiсiн қамтамасыз етсiн.
4. Бiлiм департаментi, мәдениет департаментi /Ваховский Ф.И., Лапухин В.П./ дарынды балалар үшiн мамандандырылған мектеп-интернаттың сапалы жұмыс iстеуiне бақылауды қамтамасыз етсiн.
Облыс әкiмi