О реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 г. № 1060 "Об организации и проведении выборов Президента Республики Казахстан"
Решение Акима Атырауской области 21 октября 1998 года № 721а зарегистрировано управлением юстиции Атырауской области 24.12.1998 г. за № 38
В связи с назначением Мажилисом Парламента Республики Казахстан выборов Президента Республики Казахстан на 10 января 1999 года и целях реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 1998 года № 1060 P981060_ "Об организации и проведении выборов Президента Республики Казахстан" решил:
1. Утвердить планы областных мероприятий по организационному и информационному обеспечению подготовки и проведения выборов Президента Республики Казахстан (Приложение № 1, № 2).
2. Контроль за выполнением решения возложить на Каримова Т.А. - руководителя аппарата акима области.
Аким области
Приложение № 1
к решению Акима области от 21 октября 1998 г. № 721а
План
областных мероприятий по организационному обеспечению подготовки
и проведения выборов Президента Республики Казахстан.
___________________________________________________________________________
№         Мероприятия                    Сроки              Ответственные
___________________________________________________________________________
1             2                                     3                    4
___________________________________________________________________________
1.  Подготовить план мероприятий по
подготовке выборов                             октябрь    Маденов М.К.
2.  Подготовить:
- решение акима области об областной    15-17.10.98г.     Жалелов Е.Г.
избирательной комиссии (подписание,
опубликование в областных газетах)
- помещение облизбиркома (государственные
символы, оборудование, телефон, факс,    до 15 октября    Шомаев К.С.
телевизор, подшивка газет и т.п.)                           Фомин П.И.
- решение акимов города и районов о внесении              Акимы города
изменений в составы действующих территориальных,          и районов
участковых избирательных комиссий, изменений и    до 15 октября
уточнений границ избирательных участков в случае
необходимости. Опубликовать в СМИ.
3.  Оперативная связь с аппаратами акимов города, районов по:  Маденов М.К.
а) выполнению мероприятий календарного плана          кураторы районов
Центральной избирательной комиссии (пункты    срок календарного
2,3,4,5, 15-23);                              плана
Акимы города и районов
б) форме "Оперативные данные из регионов о ходе выборов":

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 ж. 16 қазандағы N 1060 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң сайлауын ұйымдастыру және өткiзу туралы" Қаулысын жүзеге асыру туралы
Атырау облысы Әкiмiнiң шешiмi 1998 жылғы 21 қазандағы N 721а Атырау облысының әділет басқармасында 1998 жылғы 24 желтоқсанда N 38 тіркелген
1999 жылдың 10 қаңтарына Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң Қазақстан Республикасы Президентi сайлауын белгiлеуiне байланысты және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылдың 16 қазандағы N 1060 P981060_ "Қазақстан Республикасы Президентi сайлауын өткiзу туралы" Қаулысын жүзеге асыру мақсатында шешiм етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң сайлауына дайындық пен
өткiзудi ұйымдастыру, ақпараттық қамтамасыз ету жөнiндегi облыстық шаралар
жоспары бекiтiлсiн /N 1, N 2 қосымшалар/.
2. Шешiмнiң орындалуына бақылау жасау облыс әкiмi аппаратының басшысы
Т.А. Каримовке жүктелсiн.
Облыс Әкiмi
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң сайлауын өткiзу мен дайындықты
ұйымдастыру жағынан қамтамасыз ету облыстық шараларының жоспары
___________________________________________________________________________
N N |           Шаралар                |    Мерзiмдерi   |  Жауаптылар
___________________________________________________________________________
1  |           2                      |        3        |    4
___________________________________________________________________________
1. Сайлауға дайындық жөнiндегi шаралар     қазан         Мәденов М.К.
жоспарын әзiрлеу
2. Әзiрлесiн:
- облыс әкiмiнiң облыстық сайлау      15-17.Х.98 ж.   Жәлелов Е.Г.
комиссиясы туралы шешiмi /қол қойылып,
облыстық газеттерде жариялау/
- облыстық сайлау комиссиясы үй-жайы  15 қазанға      Шомаев Қ.С.
/мемлекеттiк рәмiздердi, жабдықтар,    дейiн          Фомин П.И.
телефон, факс, телевизор, газет
тiгiндiлерi және т.б.
- қала және аудандар әкiмдерiнiң қазiргi 15 қазанға   Қала және
жұмыс iстеп тұрған аумақтық, учаскелiк     дейiн      аудан әкiмдерi
сайлау комиссияларының құрамына өзгерiстер,
қажет болған жағдайда сайлау учаскелерiнiң
шекараларына өзгертулер мен нақтылаулар
енгiзу туралы БАҚ-та жариялау
3.  Қала және аудандар әкiмдерi аппаратымен
мәселелер жөнiнде жедел байланыс жасау:
а/ Орталық сайлау комиссиясының күнтiзбелiк              Мәденов М.К.,
шаралар жоспарын орындау жөнiнде      күндiзбелiк    аудан жетекшiлерi
/2,3,4,5 және 15-23 тармақтары/       жоспар мерзiмi      Қала және
аудан әкiмдерi
ә/ "Сайлау барысы туралы аймақтан жедел
мәлiмет" үлгiсi бойынша:
- мәлiметтердi ұсыну, жинау;              күн сайын,   Қала, аудандар

- представление, сбор сведений;                  ежедневно 12.00 часов
Акимы города и районов,
- обобщение поступивших сведений и представление в    кураторы районов
Администрацию Президента РК   ежедневно до 16.00 часов  Байбусинов Н.Х.
Муксиев А.М.
4.  Избирательным комиссиям:                        Акимы города и районов
- выделить помещения                                     до 15 октября
- обеспечить их оборудованием, инвентарем,
средствами связи, а также необходимыми
канцелярскими принадлежностями                    до 20 октября
- обеспечить транспортом, а также бензином      до 5 ноября
и дизельным топливом
5. Организация работ, связанных с подготовкой к зиме,      Борисенко М.Н.,
устойчивой работой жилищно-коммунального комплекса,    Амиров И.Ш.,
энергетических, газовых и других служб в зимний период   Акимы города
1998-1999 г.г.                                  постоянно    и районов
6. Обеспечить закрепление ответственных за подготовку и
проведение выборов в разрезе города и районов   2 ноября  Каримов Т.А.
7. Внести предложения по составу рабочих групп и в          Ответственные
соответствии с календарным планом подготовки и              за город и
проведения выборов разработать план действий и                районы
развернуть соответствующую работу на местах .     до 14 ноября
О проводимой работе информировать:
- акима области                    ежедневно в 15 часов   Каримов Т.А.
- на аппаратном совещании          еженедельно        Каримов Т.А.
ответственные за
город и районы.
8. Выявить проблемы, которые могут повлиять на             Акимы города и
проведение выборной компании.                до 5 ноября      районов,
Ответственные за город и районы.
9. Принять меры по обеспечению повсеместной  в период подготовки Ким Г.З.
бесперебойной работы всех видов связи.      и проведения выборов
облдирекция
телекоммуникации.
10.  Обеспечить бесперебойное электрическое и   в период подготовки  Акимы
тепловое снабжение помещений, в которых       и проведения  города и
расположены избирательные комиссии.             выборов    районов, АО
"АРЭК", "ТЭЦ"
11. Провести семинары с председателями и           до 10 ноября      Акимы
секретарями участковых избирательных комиссий.        города и районов
12. Принять меры по обеспечению сохранности      в период подготовки  УВД,
выборных материалов и документов, а также      и проведения выборов
по надлежащей охране помещений избирательных        областная служба
комиссий.                                      противопожарной охраны,
Агедилов А.Х.

12.00 сағат  әкiмдерi,
аудандар
жетекшiлерi
- Келiп түскен мәлiметтердi қорытып, ҚР   күн сайын,   Байбосынов Н.Х.
Президентiнiң Әкiмшiлiгiне ұсыну.        16.00 сағатқа    Мұқсиев А.М.
дейiн
4. Сайлау комиссияларына:                  15 қазанға     Қала және
- үй-жай бөлу                             дейiн        аудандар
- оларды жабдықтармен, керек-жарақтармен,              әкiмдерi
байланыс құралдарымен, сонымен бiрге    20 қазанға
кеңсе жабдықтарымен қамтамасыз ету.       дейiн
- көлiкпен, сонымен бiрге бензин және    5 қарашаға
дизель отынымен қамтамасыз ету.            дейiн
5. Қысқа дайындықпен, 1998-2000 жылдардың
қысқы кезеңдерiндегi тұрғын үй-коммуналдық    үнемi     Борисенко М.Н.
кешендерiнiң, энергетикалық газ және басқа              Әмiров И.Ш.
қызмет көрсету салаларының орнықты жұмысына             Қала және
байланысты жұмыстарды ұйымдастыру                       аудандар
әкiмдерi
6. Қала және аудандар көлемiнде сайлауға
дайындық және өткiзуге жауапты адамдарды   2 қараша    Каримов Т.А.
бекiтудi қамтамасыз ету.
7. Жұмысшы топтарының құрамы жөнiнде ұсыныс   14 қарашаға Қала және
енгiзу және сайлауға дайындық пен өткi.       дейiн    аудандар
зудiң күнтiзбелiк жоспарына сәйкес                     үшiн жауапты
iс-әрекет жоспарын әзiрлеу және жергiлiктi             адамдар
жерлерде осындай жұмыстарды өрiстету
Атқарылып жатқан жұмыстар туралы хабардар ету;         Каримов Т.А.
- облыс әкiмiнiң ақпарат мәжiлiсiнде      апта сайын   қала мен
аудандар үшiн
жауапты адамдар
- облыс әкiмiн                             күн сайын   Каримов Т.А.
15-00 сағ.
дейiн
8. Сайлау науқанын өткiзуге терiс әсерiн      5 қарашаға  Қала, аудандар
тигiзетiн мәселелердi анықтау              дейiн       әкiмдерi, қала
мен аудандар
үшiн жауапты
адамдар
9. Барлық байланыс түрлерiнiң жер-жерде       сайлауға    Ким Г.З.
тоқтаусыз жұмыс iстеуiн қамтамасыз         дайындық    телекоммуни.
ету жөнiндегi шараларын алу               және өткiзу  кация облыстық
кездерiнде   дирекциясы
10. Сайлау комиссиялары орналасқан үй-         сайлауға    Қала және
жайларды электр және жылу көздерiмен       дайындық    аудан әкiм-рi,
тоқтаусыз жабдықтауды қамтамасыз ету       және өткiзу "АРЭК", "ТЭЦ"
кездерiнде  АҚ
11. Учаскелiк сайлау комиссияларының           10 қарашаға Қала және
төрағалары және хатшыларымен семинар          дейiн    аудан әкiмдерi
өткiзу
12. Сайлау материалдары мен құжаттарының      сайлауға     IIБ, облыстық
сақталуын, сонымен бiрге сайлау           дайындық     өртке қарсы
комиссияларының үй-жайларын қажеттi       және өткiзу  күзетiнiң
күзетпен қамтамасыз ету шараларын алу     кездерiнде   облыстық
қызметi
Ағедiлов А.Х.

13. Представить прогноз погоды на ноябрь-   до 5 ноября  Метеорологическая
декабрь1998 г. и январь-февраль 1999 г.                     служба
14. Подготовить план действий служб ЧС при  до 5 ноября  Борисенко М.Н.
ухудшении погодных условий и определить               Джумагалиев Г.Г.
потребность в транспортных средствах высокой       совместно с акимами
проходимости.                                         города и районов
15. Организовать круглосуточное дежурство в      с 1.11.98г.  Каримов Т.А.
аппаратах акимов области, города, районов.     Акимы города и районов.
16. Организация работы избирательных участков:                Председатели
- составление списков избирателей           до 19 октября   участковых
избиркомов
- представление списков избирателей для  за 15 дней до дня голосования
всеобщего ознакомления                         (не позднее 25.12.98г.)
- оповещение избирателей о времени и месте   не позднее чем за 10 дней
голосования на участках                       (не позднее 30.12.98 г.)
- готовность их к приходу международных и               весь период
местных наблюдателей
- открытие избирательных участков и     за 1 час до начала голосования
составление протокола
- проведение голосования              с 7.00 до 20.00 часов 10.01.99г.
- подсчет голосов, составление протокола     с 20.00 часов  10.01.99г.
- представление протокола о результатах        по окончании подсчета
голосования на избирательных участках в        голосов - немедленно
горрайизбиркомы
17. Организация работы городской, районных                    Председатели
избирательных комиссий:                               горрайизбиркомов
- доставка избирательных бюллетеней              не позднее 2.01.99 г.
участковым избирательным комиссиям
- установление иного времени начала и            не позднее 2.01.99 г.
окончания голосования
- представление протокола о результатах          по окончании подсчета
голосования на избирательных участках                  - немедленно
района (города)
18. Установление результатов подсчетов голосов,  до 12.01.99г. Облизбирком
составление протокола и представление его в
Центризбирком
19. Представление точных, сверенных информаций    постоянно   Акимы города
с места  события                                             и районов

13. 1998 ж. қараша-желтоқсан және 1999 ж.     5 қарашаға   Метеорологиялық
қаңтар-ақпан айларының ауа райының        дейiн          қызмет
болжамын ұсынсын.
14. ТЖ. ауа райының бұзылуы жағдайындағы     15 қарашаға   Борисенко М.Н.,
iс-қимыл әрекетi мен жоғары өтiмдiлiктегi   дейiн      Жұмағалиев Г.Г.
көлiкке қажеттiлiктерiн анықтау жоспарын               аудан және қала
әзiрлеу.                                               әкiмдерiмен
бiрлесiп
15. Облыс, қала, аудандар әкiм                 1998 ж.     Каримов Т.,
аппараттарында сөтке бойылық            01.11. бастап  Қала және аудан
кезекшiлiк ұйымдастыру                                 әкiмдерi
16. Сайлау учаскелерi жұмысын                 19 қазанға   Учаскелiк
ұйымдастыру:                                дейiн      сайлау
комиссиялары.
ның төрағасы
- жұртшылықтың танысуына                 дауыс беруден
сайлаушылар тiзiмдерiн ұсыну             15 күн бұрын
/1998 жылдың
25.12. кешiктiрмей/
- сайлаушыларды учаскелердегi            дауыс беруден
дауыс беретiн уақыты мен орны           10 күн бұрын
туралы хабардар ету                  /1998 жылдың 30.12.
кешiктiрмей/
- олардың халықаралық және  жергiлiктi   барлық кезең бойы
бақылаушылардың келуiне дайындығы        дауыс беруден
1 сағат бұрын
- сайлау учаскелерiнiң ашылуы және       10.01.99. жылғы
хаттаманың толтырылуы                    сағат 7-00-ден
- дауыс берудi өткiзу                   20-00 сағатқа дейiн
- берiлген дауысты есептеу, хаттамаларды 10.01.99 ж.
толтыру                                  20-00 сағ.бастап
- сайлау учаскелерiндегi дауыс беру      дереу дауысты
көрсеткiштерi туралы хаттаманы қала,     есептеу аяқталысымен
аудандық сайлау комиссияларына беру
17. Қалалық, аудандық сайлау комиссияларының               Қалалық, аудан.
жұмысын ұйымдастыру                                    дық сайлау
комиссияларының
төрағалары
- учаскелiк сайлау комиссияларына дауыс   2.01.99 ж.
беру бюллетендерiн жеткiзу                кешiктiрмей
- дауыс берудiң басталуы мен аяқталуының  2.01.99 ж.
басқаша уақытын белгiлеу                  кешiктiрмей
- аудандардағы /қаладағы/ сайлау          дауыс есеп.
учаскелерiндегi дауыс беру көрсеткiштерi телiп болған
туралы хаттаманы беру                     соң дереу
18. Дауысты есептеу көрсеткiштерiн жариялау,  12.01.99 ж.
хаттама толтырып, оны Орталық сайлау        дейiн
комиссиясына ұсыну                                     облыстық сай.
лау комиссиясы
19. Уақиға болған жерден дәл, тексерiлген       үнемi      Қала және аудан
ақпарат беру                                           әкiмдерi

20. Обеспечение правопорядка в городе, районных             Мурзабаев К.М.
центрах, других населенных пунктах области   постоянно   Агедилов А.Х.
Акимы города и районов
21. Организовать четкую работу общественных                   Акимы города
приемных при аппаратах акимов           постоянно            и районов
22. Подготовить и провести областные собрания:             Тунгатаров Ж.С.
Каримов Т.А.
- первый                                                 до 1.12.98 г.
- второй                                                декабрь1998 г.
23. Провести городскую, районные собрания   ноябрь-декабрь1998 г.    Акимы
города и районов
24. Оказывать содействие кандидатам в
Президенты РК в организации и проведении   в ходе предвыборной   Акимы
публичных предвыборных мероприятий.        компании  города и районов.
25. Оказание помощи ветеранским обществам     постоянно       Нуршаев Е.Н.
Шанкиев А.К.,
Акимы города и районов
26. Подготовить схемы по каждому участку с     до 20.10.98г. Санабаев И.К.
указанием основных параметров,                          Алпатанов С.С.
характеризующих избирательные участки.
Ввод этих данных в компьютерную сеть.
Компьютерная (модемная) связь с городом,
районами области.                          о 25.10.98г. Алпатанов С.С.
27. Обеспечить контроль за всеми социальными льготами.        Шанкиев А.К.
Подготовить перечень льгот (какие были и какие теперь).   Ахмедов Д.Н.
Изыскать возможность реализации льгот инвалидов,          Акимы города
участников войны, других категорий пенсионеров.  постоянно   и районов
Руководитель аппарата Акима области                            Т.Каримов
Приложение № 2
к решению Акима области от 21 октября 1998 г. № 721а
План
областных мероприятий по информационному обеспечению подготовки
и проведения выборов Президента Республики Казахстан.
______________________________________________________________________
№                  Мероприятия            Сроки          Ответственные
1                         2                          3               4
______________________________________________________________________
1. Проводить анализ социально-
экономической ситуации области в
разрезе города и районов, принять
экстренные меры по устранению
кризисных ситуаций (подачи тепла,
электроэнергии, выплаты заработной
платы и т.п.):
- объекты жизнеобеспечения               ежедневно      Борисенко М.Н.,
Амиров И.Ш.,
Акимы города и районов
- общий анализ                          20-е число      Алпатанов С.С.,
каждого месяца    Ким Г.З.

20. Қалада, аудан орталықтарында, облыстың      үнемi      Мырзабаев К.М.
басқа да елдi мекендерiнде құқықтық                    Ағедiлов А.Х.
тәртiптi қамтамасыз ету                                Қала және аудан
21. Әкiмдер ақпараттары жанындағы қоғамдық      үнемi      әкiмдерi
қабылдаулардың нақты жұмысын ұйымдастыру               қала және аудан
әкiмдерi
22. Облыстық жиналыстарды дайындау және өткiзу:            Түнғатаров Ж.С.
Каримов Т.А.
- бiрiншi жиналыс                      98ж.1.12 дейiн
- екiншi жиналыс                       98ж. желтоқсаны
23. Қалалық аудандык жиналыстар өткiзу     1998 жылдың     қала және ау.
қараша,         дандар әкiмдерi
желтоқсаны
24. ҚР Президентiне үмiткерлердiң сайлау   сайлауалды      Қала және
алдындағы көпшiлiк шараларын ұйымдас.  науқан          аудандар
тыруы мен өткiзуiне ықпал ету          барысында       әкiмдерi
25. Ардагерлер қоғамдарына жәрдем көрсету    үнемi         Нұршаев Е.Н.
Шаңқиев А.Қ
Қала және
аудандар
әкiмдерi
26. Сайлау учаскелерiнде негiзгi жағдайды  98 ж.20.10.     Санабаев I.К.,
айқындай түсетiн көрсеткiштерi бар        дейiн        Алпатанов С.С.,
сызбалар әзiрлеу. Осы мәлiметтердi
компьютерлiк жүйеге енгiзу. Облыстың   98 ж. 25.10.    Алпатанов С.С.
қала, аудандарымен компьютерлiк            дейiн
/модемдiк/ байланысы.
27. Барлық әлеуметтiк жеңiлдiктерге бақылау
жасауды қамтамасыз ету. Жеңiлдiктер
тiзбесiн әзiрлеу                                         Шаңқиев А.Қ.,
/бұрын қалай едi және қазiр қандай/          үнемi       Ахмедов Ж.Н.,
қала және
аудан әкiм-рi
Мүгедектер, соғысқа қатынасушылар, зейнеткерлердiң
басқа топтарының жеңiлдiктерiн жүзеге асыру
мүмкiндiктерiн қарастыру
Облыс әкiмi аппаратының басшысы
Қосымша N 2
Қазақстан Республикасы Президентi сайлауын дайындау мен өткiзуiн
ақпараттық жағынан қамтамасыз ету жөнiндегi облыстық шаралар жоспары
__________________________________________________________________________
NN       Шаралар                         өткiзу          өткiзуге
мерзiмдерi         жауаптылар
___________________________________________________________________________
1             2                                   3                   4
___________________________________________________________________________
1. Қала және аудандар деңгейiнде облыстың
әлеуметтiк-экономикалық жағдайына талдау,
дағдарыстық жағдайларды жою жөнiнде шұғыл
шаралар алынсын /жылу, электр энергиясын
беру, төлеу ж.т.б./:
- Тiршiлiктi қамтамасыз ету объектiлерi - күн сайын     Борисенко М.Н.,
Әмiров И.Щ.
Қала, аудан
әкiмдерi
- жалпы талдау                        әр айдың 20      Алпатанов С.С.,
жұлдызы         Ким Г.З.

2. Изучать настроение избирателей,   ноябрь - 8 января  Кадыргалиев Е.З.,
провести с этой целью тематические                    Умирбекова Ж.Б.,
социологические исследования и опросы                Кужиев Б.С.,
среди населения, выявив при этом основные          Акимы города и
проблемы, волнующие граждан принять меры        районов
по их реализации:
- I этап                                              до 6.11.98г.
- II этап                                             до 10.12.98г.
- III этап                                             3-8.01.99г.
3. Организовать работу с отдельными             согласно    Нуршаев Е.Н.,
категориями электората (встречи, беседы, отдельного Кадыргалиева Е.З.,
собрания) по вопросам обеспечения          плана        Кужиев Б.С.,
стабильности в обществе и углублений                     Наукиев У.А.,
демократических процессов:                                  Акимы
города
- политическими партиями и движениями             и районов
общественными организациями неполитического толка
- религиозными объединениями
- НКЦ и национальными меньшинствами
- руководителями крупных предприятий всех форм
собственности, ведущими бизнесменами
- уважаемыми и влиятельными гражданами,
старейшинами и ветеранами
- деятелями культуры, науки и образования
- главными редакторами газет, радио и телевидения
- молодежью
- женщинами
4. Обеспечить трансляцию республиканских и местных    до 10 ноября  Акимы
радио и телепередач на все населенные пункты области          города и
(установить громкоговорители)                                  районов
Ким Г.З., Беришбаев Т.С.
5. Организовать освещение вопросов    ноябрь-декабрь-   Кадыргалиева Е.З.,
предстоящих выборов  в СМИ, открыть  начало января   Кужиев Б.С.,
для этого специальные рубрики.                          Алпатанов С.,
Наукиев У.А.
6. Осуществлять еженедельный оперативный    еженедельно      Кужиев Б.С.,
анализ работы СМИ.                                       Наукиев У.А.
7. Определить тематику и план размещения       до 1.11.98г. Санабаев И.К.,
наглядной агитации на территории города,                   Кужиев Б.С.,
районных центров и других населенных пунктов           Акимы города
и районов
8. Установить на главных улицах и площадях, основных    до 5 ноября
магистралях, в общественных местах во всех населенных   Санабаев И.К.,
пунктах средства наглядной агитации и рекламы,           Акимы города
связанные с проведением выборов Президента РК         и районов
9. Оформление, обновление фасадов зданий,    до 10 ноября  Борисенко М.Н.,
объектов малого предпринимательства,                    Санабаев И.К.,
благоустройство прилегающей территории         Акимы города и районов,
руководители
организации
и предприятий

2. Сайлаушылар көңiл-күйiн зерделеу, осы
мақсатпен тұрғындар арасында                         Қадырғалиев Е.З.,
тақырыптық социологиялық зерттеулер                  Өмiрбекова Ж.Б.
және сауалнамалар жүргiзу, бұл ретте  қараша        Қала және аудандар
азаматтарды толғандырып жүрген       8 қаңтар 99 ж.     әкiмдерi
негiзгi проблемаларды айқындап, оларды
жүзеге асыру шараларын алу:
- I  кезең                                          6 қарашаға дейiн
- II кезең                                       10 желтоқсанға дейiн
- III кезең                                        3-8 қаңтар 1999 ж.
3. Жеке электорат топтарымен (кездесулер,
әңгiмелер, жиналыстар) қоғамдағы
тұрақтылықты қамтамасыз ету және
демократиялық процестердiң тереңдеп енуi
мәселелерi жөнiнде жұмыс ұйымдастыру:
- саяси партиялармен және қозғалыстармен;
- қоғамдық ұйымдармен;
- жаңа саясат бағытындағылармен;
- дiни бiрлестiктермен;
- ұлттық-мәдени орталықтармен, аз
ұлт өкiлдерiмен;
- барлық меншiк түрiндегi iрi кәсiпорын
басшыларымен, жетекшi бизнесмендермен;
- құрметтi және беделдi азаматтармен,
ақсақалдармен және ардагерлермен;
- мәдениет, ғылым және бiлiм
қайраткерлерiмен;
- газет, радио және теледидардың
бас редакторларымен;
- жастармен;
- әйелдермен
4. Республикалық, жергiлiктi радио                          Қала және
және телехабарлардың бүкiл облыс                     аудандар әкiмдерi
елдi мекендерiне таралуы қамтамасыз     10 қарашаға      Ким Г.З.,
етiлсiн (қуатты қабылдағыштар орнату)       дейiн    Берiшбаев Т.С.
5. БАҚ арқылы алда тұрған сайлау             қараша-    Қадырғалиев Е.З.,
мәселелерiн жариялауды ұйымдастыру,    желтоқсан-      Кожиев Б.С.
ол үшiн арнаулы рубрикалар ашу.        қаңтардың басы  Алпатанов С.С.,
Нәукиев Ө.А.
6. БАҚ апта сайынғы жұмысына жедел        апта сайын      Қожиев Б.С.
талдау жасау                                           Нәукиев Ө.А
7. Қала, аудандар орталықтарының және     1998 ж. 1.11.   Санабаев I.К.
басқа елдi мекендер аумағында көрнекi                   Қожиев Б.С.
үгiттiң тақырыптарын және орналастыру                      Қала және
жоспарын белгiлеу.                                      аудан әкiмдерi
8. Барлық елдi мекендердiң басты көшелерi,    5 қарашаға  Санабаев I.К.
алаңдары, негiзгi басты жолдар, қоғамдық       дейiн      Қала және
орындар ҚР Президентi сайлауын өткiзуге                аудан әкiмдерi
байланысты көрнекi үгiт түрлерiмен,
жарнамалармен безендiрiлсiн.
9. Ғимараттардың қас бетiн рәмiздеу,         10 қарашаға   Борисенко М.Н.
өрнектеу және жаңарту, шағын кәсiпкерлiк    дейiн        Санабаев I.К.
объектiлерiн, оған көршiлес аумақты                 Қала және аудандар
көрiктендiру.                                       әкiмдерi, ұйымдар
мен кәсiпорындар
басшылары.
Облыс әкiмi аппаратының басшысы