О внесении изменения и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 марта 1998 года N 177
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 1999 г. N 18. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.03.1999 г. N 701. Утратил силу - приказом Министра юстиции РК от 4 ноября 2004 года N 325 (V043191)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О лицензировании"  Z952200_   от 17 апреля 1995 года приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 марта 1998 года N 177  V980488_   следующее изменение и дополнение:
в Положении о порядке выдачи лицензий на право занятия нотариальной деятельностью, утвержденным указанным приказом:
1) абзац первый пункта 5 после слова "вносит" дополнить словом "разовый";
2) в пункте 8 слово "месяца" заменить словами "десяти дней".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 1998 жылғы 13 наурыздағы N 177 бұйрығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 1999 жылғы 24 ақпан N 18. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 12.03.1999 ж. тіркелді. Тіркеу N 701. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 325 (V043191) бұйрығымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі Заң күші бар Жарлығына сәйкес Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 13 наурыздағы N 177  бұйрығына  мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген нотариаттық қызметпен айналысуға құқық беретін лицензияны беру тәртібі туралы Ережеге:
1) 5-тармақтың бірінші азбацы "мөлшерінде" деген сөзден кейін "бір жолғы" деген сөзбен толықтырылсын;
2) 8-тармақта "айдың" деген сөз "оны күннің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр