О внесении дополнений в Правила предоставления услуг телеграфной связи
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 4 января 1999 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25.03.1999 г. за N 715
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1998 г. № 785 "Об утверждении перечня лиц, имеющих право отправлять телеграммы категорий "Президент Республики Казахстан", "Высшая правительственная" и "Правительственная", приказываю:
1. Внести дополнения в Правила предоставления услуг телеграфной связи (приказ Министерства транспорта и коммуникаций от 27.05.1997 г. № 465):
1) пункт 2.4. дополнить пятым абзацем следующего содержания - "Президент Республики Казахстан";
2) пункт 2.5. второй абзац после слова "категорий" дополнить словами "Президент Республики Казахстан" и далее по тексту.
2. Осуществить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке.
3. Президенту ОАО "Казахтелеком" (Сакипову Н.З.), Генеральному директору РГППС (Ашкенову Е.Р.), РГП "Казахстан темир жолы" (Мырзахметову А.И.) обеспечить все рабочие места по предоставлению услуг телеграфной связи указанными дополнениями в Правилах.
4. Контроль за исполнением данного приказа возложить на Департамент по почте и телекоммуникациям (Насиев А.К.).
Министр

Телеграф байланысының қызмет көрсетулерін ұсыну ережелеріне толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі 1999 жылғы 4 қаңтар N 1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 25 наурызда тіркелді. Тіркеу N 715
"Қазақстан Республикасының Президенті", "Жоғарғы Үкіметтік" және "Үкіметтік" санаттағы жеделхаттарды жіберу құқығы бар тұлғалардың тізбесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 18 тамыздағы N 785 P980785_ қаулысына сәйкес бұйырамын:
1. Телеграф байланысының қызмет көрсетулерін ұсыну ережелеріне толықтырулар енгізілсін (Көлік және коммуникациялар министрлігінің 1997 жылғы 27 мамырдағы N 465 бұйрығы):
1) 2.4. тармақ мынадай мазмұнды бесінші абзацпен толықтырылсын - "Қазақстан Республикасының Президенті";
2) 2.5. тармақтың екінші абзацы "санаттағы" сөздерінен кейін және бұдан әрі мәтін бойынша "Қазақстан Республикасының Президенті" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы бұйрықты заңдармен белгіленген тәртіпте Қазақстан
Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу жүзеге асырылсын.
3. "Қазақтелеком" ААҚ президенті (Н.З. Сақыпов), РМПБК бас директоры
(Е.Р. Әшкенов), "Қазақстан темір жолы" РМК бас директоры (А.И.
Мырзахметов) осы телеграф байланысының қызмет көрсетулерін ұсыну бойынша
барлық жұмыс орындарын көрсетілген Ережелердегі толықтырулармен қамтамасыз
етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Почта және
телекоммуникациялар жөніндегі департаментке (А.Қ. Нәсиев) жүктелсін.
Министр
Оқығандар:
Умбетова А.М.
Касымбеков Б.А.