О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года № 177
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 октября 1999 года № 570. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20.10.99г. за N 941. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 12 марта 2005 года N 78 (V053497) (действует до 1 января 2006 года)
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года Z970188_  "О судебной экспертизе", от 16 апреля 1997 года Z970096_  "О психиатрической помощи и гарантиях прав граждан при ее оказании", от 30 марта 1999 года Z990353_  "О порядке и условиях содержания под стражей подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений", K990411_  Гражданским процессуальным кодексом Республики Казахстан от 13 июля 1999 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 1441 P991441_  "Об утверждении Порядка использования государственными учреждениями образования финансовых, материальных и валютных поступлений" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 3 мая 1999 года № 177 V990771_  "Об утверждении Правил о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, а также депозитных сумм государственных учреждений" следующие изменения и дополнения:
в Правилах о порядке формирования, использования и учета средств, получаемых от реализации платных услуг, от спонсорской и благотворительной помощи, а также депозитных сумм государственных учреждений, утвержденных указанным приказом:
в пункте 29:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Исправительным учреждениям и следственным изоляторам Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Республиканской психиатрической больнице строгого наблюдения Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения депозитные счета открываются для зачисления личных денег осужденных, подозреваемых и обвиняемых в совершении преступлений, пациентов, находящихся в психиатрической больнице, и для использования ими данных средств на следующие расходы, предусмотренные законодательными актами:";
в абзаце пятом после слов "денежного перевода" дополнить словами ", посылок, бандеролей";
в приложении 1 к указанным Правилам:
в графе 9:
по коду платных услуг 3:
слова "приобретение оборудования и инвентаря" заменить словами "приобретение оборудования, инвентаря (в том числе мягкого) и обмундирования";
после слов "хозяйственные расходы" дополнить словами "(оплата за отопление, электроэнергию, водоснабжение и другие коммунальные расходы, приобретение предметов и материалов для текущих хозяйственных целей, оплата услуг по обслуживанию здания, оплата транспортных услуг)";
по коду платных услуг 8:
слова "приобретение оборудования и инвентаря" заменить словами "приобретение оборудования, инвентаря (в том числе мягкого) и обмундирования";
после слов "хозяйственные" дополнить словами "(оплата за отопление, электроэнергию, водоснабжение и другие коммунальные расходы, приобретение предметов и материалов для текущих хозяйственных целей, оплата услуг по обслуживанию здания, оплата транспортных услуг)";

Қазақстан Рөспубликасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Рөспубликасы Қаржы министрлiгi 1999 жылғы 18 қазан N 570 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 20 қазанда тіркелді. Тіркеу N 941. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2005 жылғы 12 наурыздағы N 78 Бұйрығымен (V053497)
"Сот сараптамасы туралы" 1997 жылғы 12 қарашадағы, "Психиатрлық көмек және оны көрсету кезiнде азаматтардың құқықтық кепiлдiктерi туралы" 1999 жылғы 16 сәуiрдегi, "Қылмыс жасалуына сезiктiлер мен айыптаушыларды күзетте ұстаудың тәртiбi мен шарттары туралы" 1999 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, 1999 жылғы 13 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Азаматтық iстер жүргiзу кодексiне және "Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiнiң қаржы, материалдық және валюталық түсiмдердi пайдалану Тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1441  P991441_  қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. "Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағиданы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 3 мамырдағы N 177  V990771_  бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Ақылы қызмет көрсетудi iске асырудан, демеушiлiк және қайырымдылық көмек көрсетуден алынатын қаражаттарды, сондай-ақ мемлекеттiк мекемелердiң депозиттiк сомаларын қалыптастыру, пайдалану және есепке алу тәртiбi туралы қағидада:
29-тармақта:
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Түзету мекемелерiнде және тергеу изоляторында, Қазақстан Республикасының Денсаулық жөнiндегi агенттiгiнiң қатаң сақтау iстерi бақылауындағы республикалық психиатрлық ауруханада, қылмыс жасауда сотталғандардың, сезiктiлер мен айыптаушылардың жеке ақшасын аудару үшiн, және заң актiлерiмен көзделген олардың осы қаржыны мына шығыстарға пайдалану үшiн депозиттiк шоттар ашылады:";
бесiншi абзацтағы "ақша аударымдары" деген сөздерден кейiн ", посылка, бандеролдар" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетiлген Қағиданың I-қосымшасына:
9-бағанға:
3-қызмет көрсету коды бойынша:
"жабдықтар мен құрал-саймандарды сатып алу" деген сөздер "жабдықтар, құрал-саймандар (оның iшiнде жеңiл) және киiм-кешектер сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"шаруашылық шығыстары" деген сөздерден кейiн"( жылу электрэнергия, сумен жабдықтау және басқада коммуналдық шығыстар, ағымдағы шаруашылық мақсаттарға арналған заттар мен материалдарды сатып алу, үйлерге қызмет көрсету бойынша, көлiк қызметi үшiн ақы төлеу) деген сөздермен толықтырылсын;
8 қызмет көрсету коды бойынша:
"жабдықтар мен құрал-саймандарды сатып алу" деген сөздер "жабдықтар, құрал-саймандар (оның iшiнде жеңіл) және киiм-кешектер сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын;
"шаруашылық шығыстары" деген сөздерден кейiн"( жылу электрэнергия,
сумен жабдықтау және басқада коммуналдық шығыстар, ағымдағы шаруашылық
мақсаттарға арналған заттар мен материалдарды сатып алу, үйлерге қызмет
көрсету бойынша, көлiк қызметi үшiн ақы төлеу ) деген сөздермен
толықтырылсын;

дополнить строками "Код платных услуг 26 и 27" согласно приложению к данному приказу.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр финансов
Приложение
к приказу Министерства финансов
Республики Казахстан
от 18 октября 1999 года № 570
Перечень платных услуг государственных учреждений,
содержащихся за счет средств государственного бюджета
_________________________________________________________________________
Вид бюджета                                !          ! Наименование    !
!Функциональная  группа               !          ! платных         !
!    !Подфункция                      !          ! услуг           !
!    !   !Гос.учреждение-админ.прогр. !          !                 !
!    !   !      !Программа            !          !                 !
!    !   !      !    !Подпрограмма    !          !                 !
!    !   !      !    !                !Код платных услуг           !
------------------------------------------------------------------------!
1  ! 2  ! 3 !   4  !  5 !      6         !     7    !        8        !
------------------------------------------------------------------------!
РБ   ! 3  ! 2 ! 221  !32  !       30       !    26    !Средства,        !
!    !   !      !    !                !          !получаемые       !
!    !   !      !    !                !          !органом судебной !
РБ   ! 5  ! 5 ! 224  !37  !       30       !          !экспертизы для   !
!    !   !      !    !                !          !возмещения рас-  !
!    !   !      !    !                !          !ходов, понесен-  !
!    !   !      !    !                !          !ных органом су-  !
!    !   !      !    !                !          !дебной эксперти- !
!    !   !      !    !                !          !зы в связи с ее  !
!    !   !      !    !                !          !производством    !
------------------------------------------------------------------------!
РБ   ! 3  ! 2 !221   ! 32 !      30        !      27  !Средства, полу-  !
!    !   !      !    !                !          !чаемые от прове- !
!    !   !      !    !                !          !дения научных и  !
РБ   ! 5  ! 5 !224   ! 37 !      30        !          !научно-методи -  !
!    !   !      !    !                !          !ческих исследо-  !
!    !   !      !    !                !          !ваний, не входя- !
!    !   !      !    !                !          !щих в программы, !
!    !   !      !    !                !          !утвержденные     !
!    !   !      !    !                !          !Министерством    !
!    !   !      !    !                !          !науки и высшего  !
!    !   !      !    !                !          !образования Рес- !
!    !   !      !    !                !          !публики Казахстан!
------------------------------------------------------------------------!
(продолжение таблицы)
_________________________________________________________________
Направления использования      ! Обоснование      !Номер приказа !
-----------------------------------------------------------------!
9                   !       10         !     11       !
-----------------------------------------------------------------!
На профессиональную подготовку !Закон Республики  !
и повышение квалификации судеб-!Казахстан "О су - !
ных экспертов, совершенствова- !дебной экспертизе"!
ние материально-технического   !(ст.22) Гражданс- !
обеспечения судебно-экспертной !кий процессуальный!
деятельности                   !кодекс Республики !
!Казахстан (ст.108)!
------------------------------------------------------------------
На проведение научных и научно-!Закон Республики  !
методических исследований, не  !Казахстан "О      !
входящих в программы,          !судебной эксперти-!
утвержденные Министерством     !зе" (ст.20)       !
науки и высшего образования    !                  !
Республики Казахстан           !                  !
------------------------------------------------------------------

осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес "26 және 27 қызмет көрсету коды"
деген жолдармен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде оның
мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Қаржы министрі
Қазақстан Рөспубликасы Қаржы министрлiгiнiң
1999 жылғы 18 қазандағы N 570 бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік бюджет қаржысы есебінен
ұсталатын мемлекеттік мекемелердің ақылы қызмет көрсету тізбесі
___________________________________________________________________________
бюджет түрі                                    ақылы қызмет|қызмет көрсету
|функционалды топ                            коды    |    атауы
|Ішкі функция                                   |
|мем.мек.лер-әкім.бағ                     |
|Бағдарлама|ішкі                  |
|бағдарлама            |
___________________________________________________________________________
1  | 2  |  3  |   4   |    5     |   6          7       |      8
___________________________________________________________________________
РБ       3     2      221      32         30         26     Сот сараптама
органдарының
шеккен шығыста.
РБ       5     5      224      37         30                рын қайтару,
оның өндіріспен
байланысы үшін
сот сараптама
органдары алған
қаржы
___________________________________________________________________________
РБ      3      2      221       32        30         27    Қазақстан Респуб.
ликасының Ғылым
РБ      5      5      224       37        30                және жоғары
білім министрлі.
гі бекіткен бағ.
дарламаға кірмей
тін ғылыми және
ғылыми-әдістеме
лік зерттеулер.
ді жүргізуден
алынатын қаржы
___________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________________
Пайдалану бағыты              Негіздеме бағыты             Бұйрық нөмірі
___________________________________________________________________________
9               |            10              |           11
___________________________________________________________________________
Сот сараптамасының     "Сот сараптамасы туралы"
кәсіби дайындығын      Қазақстан Республикасының
және біліктілігін арт. Заңы (22 бап) Азаматтық ко.
тыруға, сот-сараптама. дексі (108 бап)
лық қызметін материал.
дық-техникалық қамтама.
сыз етуге арналған
___________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы "Сот сараптамасы туралы"
ның Ғылым және жоғары  Қазақстан Республикасының
білім министрлігі бе.  Заңы (20 бап)
кіткен бағдарламаға
кірмейтін ғылыми және
ғылыми-әдістемелік
зерттеулерді жүргізуге
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.