О внесении изменений и дополнений в решение XXVI сессии областного маслихата от 29.04.1999 г. N 9 "О внесении изменений и дополнений в решение XXV сессии областного маслихата от 14.01.99 г. "Об областном бюджете на 1999 год"
Решение ХХVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 22 июля 1999 года N 6 зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 26.08.1999 г. за № 37
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О бюджетной системе" от 1.04.99 г., "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" от 10.12.93 г. "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" от 28.06.99 г. и Приказами Министерства финансов Республики Казахстан по внесенным в
1999 г. поправкам в бюджетную классификацию, областной Маслихат решил:
I. Внести в решения ХХV сессии областного Маслихата от 14.01.99 г. N 5
V99K027_
"Об областном бюджете на 1999 год" и ХХVI сессии областного
Маслихата от 29.04.99 г. N 9
V99K028_
"О внесении изменений и дополнений в
решение ХХУ сессии областного Маслихата от 14.01.99 г. "Об областном
бюджете на 1999 год" следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
цифру "9301916"   заменить цифрой    "9300774"
цифру "13877869"  заменить цифрой   "13876727"
2) В пункте 21:
цифру "119703"    заменить цифрой     "118561"
3) В приложении к решению
Раздел 1 Доходы:
цифру  "9301916"  заменить цифрой    "9300774"
цифру  "70091"    заменить цифрой      "68949"
цифру  "67465"    заменить цифрой      "66323"
цифру  "40308"    заменить цифрой      "39166"
Раздел 1У Расходы:
Цифру  "13877869" заменить цифрой   "13876727"
цифру  "619703"   заменить цифрой     "618561"
цифру  "119703"   заменить цифрой     "118561"
II. Внести в решение XXV сессии областного Маслихата от 14.01.99 г. N 5 " Об областном бюджете на 1999 год" дополнительные пункты 31 и 32 следующего содержания:
31. Произвести перераспределение ассигнований, предусмотренных на погашение кредиторской задолженности бюджетных организаций в составе местных бюджетных программ, на программу 28 "Выполнение просроченных финансовых обязательств местного бюджета" по соответствующим администраторам местных бюджетных программ, а также внести уточнения в связи с изменениями бюджетной классификации Республики Казахстан согласно приложению.
32. Установить, что по погашению кредиторской задолженности бюджета и бюджетных организаций по программам: 1.1.105.59 "Погашение кредиторской задолженности бюджетных организаций, финансировавшихся из местных бюджетов"
и 28 "Выполнение просроченных финансовых обязательств местного бюджета" соответствующих администраторов программ, а также передвижка плановых бюджетных ассигнований с программы 1.1.105.59 на программу 28 производятся на основании решений (распоряжений) акима области в соответствии с Порядком, установленным Министерством финансов Республики Казахстан.
III. Настоящее решение вступает в силу со дня его опубликования.
Председатель сессии
Секретарь областного Маслихата
Приложение к решению
XXVII сессии областного Маслихата N 6 от 22 июля 1999 г.
О внесений уточнений в областной бюджет на 1999 год
в связи с изменениями бюджетной классификации Республики Казахстан
Функциональная группа      Наименование      Уточнен.  Изменения   Уточнен.
Функция                                       бюджет                бюджет
Учреждение                                   на                 с учетом
Программа                                1999 год             изменен.
Подпрограмма
1  2  3  4 5                  6              7           8           10
Расходы
1             Государственные услуги общего
характера
103      Аппарат местных представительных

Облыстық Мәслихаттың 29.04.1999 ж. XXVI сессиясының "Облыстық Мәслихаттың 14.01.1999 ж. XXV сессиясының "1999 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық Мәслихатының шешімі XXYII сессияcының 1999 жылғы 22 шiлдедегі N 6 Қарағанды облыстық әділет басқармасында 1999 жылғы 26 тамызда N 37 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1.04.99 ж. "Бюджет жүйесi туралы" Z990357_ , 10.12.93 ж. "Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдары туралы" Z934100_ , 28.06.99 ж. "Қазақстан Республикасының 1999 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Z990406_ Заңдарына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының бюджеттiк классификациясына 1999 ж. енгiзiлген түзетулерi бойынша Бұйрықтарына сәйкес облыстық Мәслихат шешім етті:
I. Облыстық Мәслихаттың 14.01.99 ж. XXY сессиясының "1999 жылға
арналған облыстық бюджет туралы" N 5
V99K027_
және облыстық Мәслихаттың
24.04.99 ж. XXYI сессиясының "Облыстық Мәслихаттың 14.01.99 ж. XXY
сессиясының "1999 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешiмiне
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" N 9
V99K028_
шешiмдерiне
мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1 тармақта:
"9301916" цифры "9300774" цифрымен ауыстырылсын;
"13877869" цифры "13876727" цифрымен ауыстырылсын;
2) 21 тармақта:
"119703" цифры "118561" цифрымен ауыстырылсын;
3) Шешiмге қосымшада:
I тарау Кiрiстер:
"9301916" цифры "9300774" цифрымен ауыстырылсын;
"70091" цифры "68949" цифрымен ауыстырылсын;
"67465" цифры "66323" цифрымен ауыстырылсын;
"40308" цифры "39166" цифрымен ауыстырылсын;
IY тарау Шығыстар:
"13877869" цифры "13876727" цифрымен ауыстырылсын;
"619703" цифры "618561" цифрымен ауыстырылсын;
"119703" цифры   "118561" цифрымен ауыстырылсын.
II. Облыстық Мәслихаттың 14.01.99 ж. XXV сессиясының "1999 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 5 V99K027_ шешіміне мынадай мазмұндағы 31 және 32 қосымша тармақтар енгізілсін:
"31. Жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың құрамында бюджеттiк ұйымдардың кредиторлық қарыздарын өтеуге көзделген қаржыға қайыра бөлу жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың тиісті әкiмшiлерi бойынша 28 "Жергiлiктi бюджеттiң мерзiмi өткен қаржылық мiндеттемелерiн орындау" бағдарламасына қайыра бөлу жүргiзiлсiн, сондай-ақ Қазақстан Республикасының бюджеттiк классификациясының өзгеруiне байланысты қосымшаға сәйкес нақтылаулар енгiзiлсiн.
32. Бюджеттiң және бюджеттiк ұйымдардың кредиторлық қарыздарын 1.1.105.59 "Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын бюджеттiк ұйымдардың кредиторлық қарызын өтеу" және тиісті бағдарламалар әкiмшiлерiнiң 28 "Жергiлiктi бюджеттiң мерзiмi өткен қаржылық мiндеттемелерiн орындау" бағдарламалары бойынша, сондай-ақ жоспарлы бюджеттiк қаржыландыруды
1.1.105.59 бағдарламасынан 28 бағдарламасына жылжыту облыс әкiмiнiң
шешiмдерi (өкiмдерi) негізiнде Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгi
бекiткен тәртiпке сәйкес жүргiзiледi деп белгiленсiн.".
III. Осы шешiм жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Сессияның төрағасы
Облыстық Мәслихаттың хатшысы
Облыстық Мәслихаттың
1999 ж. 22 шiлдедегi
XXVII сессиясының
N 6 шешiмiне қосымша
Қазақстан Республикасының бюджеттiк
классификациясының өзгеруiне байланысты 1999 жылға арналған
облыстық бюджетке нақтылаулар енгiзу туралы
Функциялық топ                 Атауы         1999  Өзгерістер Өзгерістермен
Функция                                   жылдың                   бірге
Мекеме                               нақтыланған            нақтыланған
Бағдарлама                             бюджетті               бюджетті
Шағын бағдарлама
1  2  3 4  5                   6                7            8          9
Шығыстар
1           Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызмет көрсетулер
103     Жергілікті өкілді органдардың

органов                          7590                   7590
2    Административные расходы на
местном уровне                   7590      -2500        5090
2  Аппарат территориальных органов  7590      -2500        5090
30   Депутатская деятельность            0       2500        2500
0  Депутатская деятельность                    2500        2500
5          Планирование и статистическая
деятельность                      180                    180
105       Аппарат акимов                    180       -180           0
30   Проведение переписи населения на
местном уровне                    180       -180           0
105       Аппарат акимов                      0        180         180
51   Проведение переписи населения на
местном уровне                               180         180
2             Оборона
2            Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                       309535     13587      323122
105       Аппарат акимов                  309535     13587      323122
33   Обеспечение материально-техническими
средствами штабов по чрезвычайным
ситуациям                        10014     -8191        1823
31   Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                   8191        8191
32   Ликвидация чрезвычайных ситуаций
на местном уровне               299521     13587      313108
30 Государственная противопожарная
служба                          299521     13587      313108
в том числе
Выплата компенсаций военнослужащим
и сотрудникам ОВД                          13587       13587
3             Общественный порядок и
безопасность
1          Правоохранительная деятельность 225560                225560
251       Областное управление внутренних
дел                             225560    -13128      212432
2    Административные расходы на
местном уровне                  225560    -13128      212432
2  Аппараты и подразделения органов
внутренних дел по охране
общественного порядка и
безопасности                    225560    -13128      212432
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.             13128       13128
30   Охрана общественного порядка и
обеспечение общественной
безопасности на местном уровне   5235      -473        4762
32 Приемники-распределители для лиц,
не имеющих определенного места
жительства и документов.          5235      -473        4762
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               473         473
4             Образование
3            Профессионально-техническое
образование                     205694    -11735      193959

аппараты                            7590                   7590
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік
шығындар                            7590     -2500         5090
2   Аумақтық органдардың аппараты       7590     -2590         5090
30      Депутаттық қызмет                      0      2500         2500
0 Депутаттық қызмет                             2500         2500
5          Жоспарлау және статистикалық
қызмет                               180                    180
105       Әкiмдер аппараты                     180      -180            0
30      Жергiлiктi деңгейде халық
санағын өткiзу                       180      -180            0
105       Әкiмдердiң аппараты                    0       180          180
51      Жергiлiктi деңгейде халық
санағын өткiзу                                 180          180
2           Қорғаныс                                     13587       323122
2          Төтенше жағдайлар бойынша жұмыс
ұйымдастыру                       309535
105       Әкiмдер аппараты                  309535     13587       323122
33   Төтенше жағдайлар жөнiндегi
штабтарды
материалдық-техникалық
құралдармен қамтамасыз ету         10014     -8191         1823
31   Төтенше жағдайлар бойынша
жұмысты ұйымдастыру                           8191         8191
32   Жергiлiктi деңгейде төтенше
жағдайларды жою                   299521     13587       313108
30   Мемлекеттiк өрттен қорғау
қызметi                           299521     13587       313108
Әскери қызметшiлер мен IIО
қызметкерлерiне өтемақы төлеу                13587        13587
3           Қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк
1          Құқық қорғау қызметi              225560                 225560
251     Облыстық iшкi iстер
басқармасы                        225560    -13128       212432
2    Жергiлiктi деңгейде әкiмшiлiк
шығындар                          225560    -13128       212432
2  Ішкі істер органдарының
қоғамдық тәртіп пен
қауіпсіздікті қорғау
жөніндегі аппараттары мен
бөлімшелері                       225560    -13128       212432
28    Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                      13128        13128
30    Жергілікті деңгейде қоғамдық
тәртіпті сақтау және қоғамдық
қауіпсіздікті қамтамасыз ету        5235      -473         4762
32  Белгілі тұрғын орны және
құжаттары жоқ адамдар үшін
қабылдау-бөлу мекемелері            5235      -473         4762
28    Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                        473          473
4           Білім беру
3          Кәсіптік-техникалық білім         205694    -11735       193959

253          Управление образования          205694    -11735      193959
31   Профессионально-техническое
обучение                        205694    -11735      193959
30  Профессионально-технические
школы                           205694    -11735      193959
9            Прочие услуги в области
образования                                11735       11735
253          Управление образования                     11735       11735
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.             11735       11735
3            Профессионально-техническое
образование                      13583      -527       13056
253          Управление образования           13583      -527       13056
11   Переподготовка кадров на местном
уровне                           13583      -527       13056
6 Переподготовка кадров
государственных учреждений       13583      -527       13056
9            Прочие услуги в области
образования                                  527         527
253          Управление образования                       527         527
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               527         527
4            Среднее специальное образование 302480    -55000      247480
253          Управление образования          277980    -50000      227980
8    Подготовка кадров в средних
специальных учебных заведениях
на местном уровне               277980    -50000      227980
254          Управление здравоохранения       24500     -5000       19500
8     Подготовка кадров в средних
специальных учебных заведениях на
местном уровне                   24500     -5000       19500
4 9           Прочие услуги в области образования        50000       50000
253          Управление образования                     50000       50000
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.             50000       50000
5 9           Прочие услуги в области здравоохранения     5000        5000
254          Управление здравоохранения                  5000        5000
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              5000        5000
5            Переподготовка кадров            31932     -1200       30732
251          Управление внутренних дел        18349     -1200       17149
11   Переподготовка кадров на местном
уровне                           18349     -1200       17149
30 Переподготовка кадров для органов
внутренних дел                   18349     -1200       17149
3             Общественный порядок и безопасность

253     Білім басқармасы                  205694    -11735       193959
31    Кәсіптік-техникалық оқыту         205694    -11735       193959
30    Кәсіптік-техникалық мектептер     205694    -11735       193959
9          Білім саласындағы басқа
қызметтер                                    11735        11735
253     Білім басқармасы                             11735        11735
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                      11735        11735
3          Кәсіптік-техникалық білім          13583      -527        13056
253      Білім басқармасы                   13583      -527        13056
11       Жергілікті деңгейде кадрларды
қайта даярлау                      13583      -527        13056
6   Мемлекеттік мекемелердің
кадрларын қайта даярлау            13583      -527        13056
9          Білім беру саласындағы басқа
қызметтер                                      527          527
253       Білім басқармасы                               527          527
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                        527          527
4          Орта арнаулы білім                302480    -55000       247480
253       Білім басқармасы                  277980    -50000       227980
8        Жергілікті деңгейде орта
арнаулы оқу орындарында
кадрларды даярлау                 277980    -50000       227980
254       Денсаулық сақтау басқармасы        24500     -5000        19500
8        Жергілікті деңгейде
кадрларды орта арнаулы
оқу орындарында даярлау            24500     -5000        19500
9          Білім саласындағы басқа
қызметтер                                    50000        50000
253       Білім басқармасы                             50000        50000
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                      50000        50000
5 9         Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                               5000         5000
254       Денсаулық сақтау басқармасы                   5000         5000
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       5000         5000
5          Кадрларды қайта даярлау          31932       -1200        30732
251       Ішкі істер басқармасы            18349       -1200        17149
11       Жергілікті деңгейде
кадрларды қайыра даярлау         18349       -1200        17149
254 30    Ішкі істер органдары үшін
кадрларды қайыра даярлау         18349       -1200        17149
3           Қоғамдық тәртіп және
қауіпсіздік

1            Правоохранительная деятельность             1200        1200
251          Областное управление внутренних дел         1200        1200
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              1200        1200
9            Прочие услуги в области
образования                      16866                 16866
253          Управление образования           16866      -378       16488
2    Административные расходы на
местном уровне                   12396      -378       12018
30 Областные управления образования 12396      -378       12018
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               378         378
34   Осуществление финансирования и учета
общеобразовательного обучения на
местном уровне                    4470      -570        3900
93 Централизованные бухгалтерии      4470      -570        3900
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               570         570
5             Здравоохранение
1             Больницы широкого профиля       108522     -1289      107233
251          Управление внутренних дел        29952     -1289       28663
31   Больницы широкого профиля        29952     -1289       28663
30 Госпитали                        29952     -1289       28663
3             Общественный порядок и безопасность
1            Правоохранительная деятельность             1289        1289
251          Областное управление внутренних дел         1289        1289
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              1289        1289
254          Управление здравоохранения       78570      -931       77639
31   Медицинские центры на местном
уровне                           46096      -931       45165
30 Областные центры по профилактике
и борьбе со СПИДом               46096      -931       45165
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                              931         931
254          Управление здравоохранения                   931         931
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               931         931
34   Заготовка запасов крови (заменителей)
на местном уровне                30253    -30253           0
262     30   Производство крови (заменителей) на
местном                                    30253       30253
41   Пропаганда здорового образа жизни 2221     -2221           0
31   Пропаганда здорового образа жизни

1          Құқық қорғау қызметі                          1200         1200
251       Облыстық ішкі істер басқармасы                1200         1200
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       1200         1200
9         Білім беру саласындағы басқа
да қызметтер                     16866                    16866
253       Білім басқармасы                 16866        -378        16488
2        Жергілікті деңгейдегі
әкімшілік шығындар               12396        -378        12018
30    Облыстық білім басқармасы        12396        -378        12018
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                        378          378
34       Жергілікті деңгейде жалпы білім
беруді қаржыландыруды және
есептеуді жүзеге асыру           4470         -570         3900
93      Орталықтандырылған
бухгалтериялар                   4470         -570         3900
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                        570          570
5           Денсаулық сақтау
1          Көп салалы ауруханалар         108522        -1289       107233
251       Ішкі істер басқармасы           29952        -1289        28663
31     Көп салалы ауруханалар          29952        -1289        28663
30     Госпитальдар                    29952        -1289        28663
3           Қоғамдық тәртіп және
қауіпсіздік
1          Құқық қорғау қызметі                          1289         1289
251       Облыстық ішкі істер басқармасы                1289         1289
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       1289         1289
254       Денсаулық сақтау басқармасы     78570         -931        77639
31       Жергілікті деңгейдегі
медициналық орталықтар          46096         -931        45165
30      СПИД-тің алдын алу және күресу
жөніндегі облыстық орталық      46096         -931        45165
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                                931          931
254       Денсаулық сақтау басқармасы                    931          931
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін                    931          931
орындау
34     Жергілікті деңгейде қанның
(оның орнын басушылардың)
қорын дайындау                  30253       -30253            0
262 30    Жергілікті деңгейде қан
(оның орнын басушылар)
өндіру                                       30253        30253
41       Салауатты өмір салтын
насихаттау                       2221        -2221            0
31       Жергілікті деңгейде салауатты

на местном уровне                           2221        2221
3            Специализированная медицинская
помощь                          486487     -2788      483699
254          Управление здравоохранения      486487     -2788      483699
30   Специализированная медицинская
помощь на местном уровне        279304     -2788      276516
30 Областные клинические
психоневрологические больницы   145979     -2788      143191
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                             2788        2788
254          Управление здравоохранения                  2788        2788
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              2788        2788
31 Инфекционные больницы           133325     -1350      131975
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                             1350        1350
254          Управление здравоохранения                  1350        1350
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              1350        1350
32   Программа "Туберкулез", выполняемая
на местном уровне               207183     -1836      205347
30 Туберкулезные больницы          162548     -1836      160712
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                             1836        1836
254          Управление здравоохранения                  1836        1836
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              1836        1836
32  Туберкулезные санатории          44635      -661       43974
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                              661         661
254          Управление здравоохранения                   661         661
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               661         661
5            Другие виды медицинской помощи 3085593  -3085593           0
254          Управление здравоохранения     3085593  -3085593           0
262          Отделения Центра по оплате
медицинских услуг                        3085593     3085593
35   Оказание первичной
медико-санитарной помощи
по модели фондодержания         490903   -490903           0
32   Оказание первичной
медико-санитарной помощи
по модели фондодержания                   490903      490903
32   Оказание первичной
медико-санитарной помощи

өмір салтын насихаттау                        2221         2221
3          Мамандандырылған медициналық
жәрдем                         486487        -2788       483699
254       Денсаулық сақтау басқармасы    486487        -2788       483699
30       Жергілікті деңгейде
мамандандырылған медициналық
көмек                          279304        -2788       276516
30      Облыстық клиникалық
психоневрологиялық
ауруханалар                    145979        -2788       143191
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                               2788         2788
254       Денсаулық сақтау басқармасы                   2788         2788
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін                   2788         2788
орындау
31      Инфекциялық ауруханалар        133325        -1350       131975
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                               1350         1350
254       Денсаулық сақтау басқармасы                   1350         1350
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін                   1350         1350
орындау
32       Жергілікті деңгейде орындалатын
"Туберкулез" бағдарламасы      207183        -1836       205347
30     Туберкулез ауруханалары        162548        -1836       160712
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                               1836         1836
254       Денсаулық сақтау басқармасы                   1836         1836
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       1836         1836
32      Туберкулез санаторийлері        44635         -661        43974
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                                661          661
254       Денсаулық сақтау басқармасы                    661          661
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                        661          661
5          Медициналық жәрдемнің басқа
түрлері                       3086993     -3085593            0
254     Денсаулық сақтау басқармасы   3086993     -3085593            0
262       Медициналық қызметтерді төлеу
жөніндегі орталықтың
бөлімшелері                                3085593      3085593
35     Қор ұстау үлгісі бойынша
алғашқы медициналық-санитарлық
жәрдем көрсету                 490903      -490903            0
32     Қор ұстау үлгісі бойынша
алғашқы медициналық-санитарлық
жәрдем көрсету                              490903       490903
32     Қор ұстау үлгісі бойынша
алғашқы медициналық-санитарлық

по модели фондодержания         490903    -73920      416983
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.             73920       73920
36   Оказание гарантированного объема
медицинской помощи населению на
местном уровне                 2478364  -2478364           0
33   Оказание стационарной, включая
специализированную, медицинской
помощи населению на местном уровне       2478364     2478364
33   Оказание стационарной, включая
специализированную, медицинской
помощи населению на местном
уровне                         2478364   -171787     2306577
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.            171787      171787
254          Управление здравоохранения
38   Прочие услуги по охране здоровья
населения в области              22369       -35       22334
30 Оплата проезда больных, направляемых
на лечение внутри республики      8681       -35        8646
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                               35          35
254          Управление здравоохранения                    35          35
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.                35          35
33  Областные базы спецмедснабжения   5300      -201        5099
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                              201         201
254          Управление здравоохранения                   201         201
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.               201         201
6             Социальная помощь и социальное
обеспечение
1            Социальное обеспечение          365823     -5384      360439
253          Управление образования           70382     -2897       67485
6    Социальное обеспечение детей     70382     -2897       67485
30    Детские дома                     70382     -2897       67485
4             Образование                                 2897        2897
9            Прочие услуги в области образования         2897        2897
253          Управление образования                      2897        2897
28    Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              2897        2897
6 1 254       Управление здравоохранения       68168     -2487       65681
6    Социальное обеспечение детей     68168     -2487       65681

жәрдем көрсету                 490903       -73920       416983
28     Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                      73920       73920
36       Жергілікті деңгейде халыққа
медициналық көмектің кепілдік
көлемін көрсету               2478364     -2478364           0
33       Жергілікті деңгейде халыққа
мамандандырылған көмекті
қоса стационарлық медициналық
көмек көрсету                              2478364      2478364
33       Жергілікті деңгейде халыққа
мамандандырылған көмекті
қоса стационарлық медициналық
көмек көрсету                 2478364      -171787      2306577
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                     171787       171787
254       Денсаулық сақтау басқармасы
38       Облыста халық денсаулығын
сақтау жөніндегі басқа          22369          -35        22334
қызметтер
30      Республика ішінде емделуге
жіберілетін аурулардың жүріп
тұруын өтеу                      8681          -35         8646
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                                 35           35
254       Денсаулық сақтау басқармасы                     35           35
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                         35           35
33       Облыстық арнайы медициналық
жабдықтау базалары               5300         -201         5099
9          Денсаулық сақтау саласындағы
басқа қызметтер                                201          201
254        Денсаулық сақтау басқармасы                    201          201
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                        201          201
6           Әлеуметтік көмек және
әлеуметтік қамсыздандыру
1          Әлеуметтік қамсыздандыру        365823       -5384       360439
253      Білім басқармасы                 70382       -2897        67485
6      Балаларды әлеуметтік
қамсыздандыру                    70382       -2897        67485
30        Балалар үйлері                   70382       -2897        67485
4           Білім беру                                    2897         2897
9          Білім беру саласындағы басқа
да қызметтер                                  2897         2897
253     Білім басқармасы                              2897         2897
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       2897         2897
6 1 254     Денсаулық сақтау басқармасы      68168       -2487        65681
6       Балаларды әлеуметтік
қамсыздандыру                    68168       -2487        65681

30 Дома ребенка                     68168     -2487       65681
5             Здравоохранение                             2487        2487
9            Прочие услуги в области
Здравоохранения                             2487        2487
254          Управление здравоохранения                  2487        2487
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              2487        2487
Выплата компенсаций военнослужащим
и сотрудникам ОВД                13587    -13587           0
2            Социальная помощь               463193    -14480       48713
258          Управление труда, занятости и
социальной защиты населения     463117    -14480      448637
36   Оказание социальной помощи по
твердому топливу                 24597    -14480       10117
9            Прочие услуги в области социальной
помощи и социального обеспечения           14480       14480
258          Управление труда, занятости и
социальной защиты населения                14480       14480
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.             14480       14480
8             Культура, спорт и информационное
пространство
1            Деятельность в области культуры 206658      1005      207663
35   Субсидирование на местном уровне
организаций по обеспечению
культурного досуга населения     15487       -65       15422
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.                65          65
36   Проведение театрально-зрелищных
мероприятий на местном уровне   122507       -83      122424
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.                83          83
39   Хранение историко-культурных
ценностей на местном уровне      21894     -1299       20595
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              1299        1299
3            Информационное пространство      87181     -1005       86176
252          Управление культуры              41320     -1005       40315
34   Обеспечение общедоступности
информации на местном уровне     41320     -1005       40315
30 Библиотеки                       41320     -1005       40315
28   Выполнение просроченных финансовых
обязательств местного бюджета.              1005        1005
12            Транспорт и связь

30     Сәбилер үйлері                   68168       -2487        65681
5           Денсаулық сақтау                              2487         2487
9          Денсаулық сақтау саласындағы                  2487         2487
басқа қызметтер
254        Денсаулық сақтау басқармасы                   2487         2487
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       2487         2487
Әскери қызметшілер мен IIO
қызметкерлеріне өтемақы төлеу    13587      -13587            0
2          Әлеуметтік көмек                463193      -14480       448713
258      Еңбек, жұмыспен қамту және
халықты әлеуметтік қорғау
басқармасы                      463117      -14480       448637
36      Қатты отын бойынша әлеуметтік
көмек көрсету                    24597      -14480        10117
9          Әлеуметтік көмек және                        14480        14480
әлеуметтік қамсыздандыру                                  14480
саласындағы басқа қызметтер
258      Еңбек, жұмыспен қамту және                   14480
халықты әлеуметтік қорғау
басқармасы                                                14480
28       Жергілікті бюджеттің уақыты                  14480
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау
8           Мәдениет, спорт және ақпараттық
кеңістік
1      Мәдениет саласындағы қызмет     206658        1005       207663
5      Жергілікті деңгейде халықтың
мәдени демалысын қамтамасыз ету
ету жөніндегі ұйымдарды
қаржыландыру                     15487         -65        15422
28       Жергілікті бюджеттің уақыты                     65           65
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау
36     Жергілікті деңгейде театр-ойын
шараларын өткізу                122507         -83       122424
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                         83           83
39        Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени
құндылықтарды қорғау            21894        -1299        20595
28       Жергілікті бюджеттің уақыты                   1299         1299
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау
3          Ақпараттық кеңістік             87181        -1005        86176
252       Мәдениет басқармасы             41320        -1005        40315
34     Жергілікті деңгейде ақпараттың
баршаға бірдей болуын
қамтамасыз ету                  41320        -1005        40315
30      Кітапханалар                    41320        -1005        40315
28       Жергілікті бюджеттің уақыты
өткен қаржы міндеттемелерін
орындау                                       1005         1005
12          Көлік және байланыс

1            Автомобильный транспорт         270151   -270151           0
260          Управление автомобильных дорог
на местном уровне               270151   -270151           0
50   Эксплуатация дорожной системы
на местном уровне               270151   -270151           0
12 Обеспечение функционирования
автомобильных дорог             270151   -270151           0
105          Управление автомобильных дорог
на местном уровне                         270151      270151
50   Эксплуатация дорожной системы
на местном уровне                         270151      270151
12 Обеспечение функционирования
автомобильных дорог                       270151      270151
15            Официальные трансферты
1            Официальные трансферты         5709229               5709229
105          Аппарат акимов                 5709229               5709229
67   Бюджетные изъятия в областной
(городской) бюджет             4384315  -4384315           0
119          Аким Карагандинской области              4384315     4384315
26   Трансферты из областного бюджета
в республиканский бюджет                 4384315     4384315
VI. Дефицит (профицит) бюджета       0                     0
YII. Финансирование             261838                261838
16            Финансирование                  261838                261838
1            Погашение основного долга       261838                261838
105          Аппарат акимов                  261838                261838
55   Погашение долга местных
исполнительных органов          150875   -150875           0
55   Погашение прочего внутреннего
долга                                     150875      150875
55   Погашение долга райгородов      110963   -110963           0
55   Погашение долга другим уровням
государственного управления               110963      110963

1          Автомобиль көлігі              270151      -270151            0
260       Жергілікті деңгейде автомобиль
жолдарын басқару               270151      -270151            0
50       Жергілікті деңгейде жол жүйесін
пайдалану                      270151      -270151            0
12     Автомобиль жолдарының қызметін
қамтамасыз ету                 270151      -270151            0
105       Жергілікті деңгейде автомобиль
жолдарын басқару                            270151       270151
50       Жергілікті деңгейде жол жүйесін
пайдалану                                   270151       270151
12     Автомобиль жолдарының қызметін
қамтамасыз ету                              270151       270151
15          Ресми трансферттер
1        Ресми трансферттер             5709229                  5709229
105       Әкімдердің аппараты            5709229                  5709229
67       Облыстық (қалалық) бюджетке
бюджеттік алулар               4384315   -4384315             0
119       Қарағанды облысының әкімі                 4384315       4384315
26       Облыстық бюджеттен
республикалық бюджетке
трансферттер                              4384315       4384315
VI. Бюджеттің дефициті               0                        0
(профициті)
YII. Қаржыландыру               261838                   261838
16          Қаржыландыру                    261838                   261838
1         Негізгі қарызды өтеу            261838                   261838
105       Әкімдердің аппараты             261838                   261838
55       Жергілікті атқарушы органдардың
қарызын өтеу                    150875    -150875             0
55       Басқа ішкі қарызды өтеу                    150875        150875
55       Қалалар мен аудандардың қарызын
өтеу                            110963    -110963             0
55       Мемлекеттік басқарудың басқа               110963        110963
деңгейлеріндегі қарызды өтеу