Об утверждении схемы "Оценочное зонирование функциональной стоимости территорий города Алматы", ставок земельного налога и границ селитебной территории
Решение XXV сессии Алматинского городского маслихата I созыва от 14 мая 1999 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 11 июня 1999 года N 62. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решение маслихата города Алматы от 24 сентября 2010 года N 358
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решение маслихата города Алматы от 24.09.2010 N 358.
В соответствии со статьями 40, 41 Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан", статьями 112, 113 пункты 1, 3, 4 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 24 апреля 1995 года № 2235, Постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении порядка оценочной стоимости земельных участков, продаваемых в частную собственность или предоставляемую в землепользование государством" от 1 октября 1996 года № 1203 и в целях дифференциации ставок земельного налога, размера арендной платы за землю, определения стоимости конкретного земельного участка, продаваемого в частную собственность или предоставляемого в землепользование, Алматинский городской Маслихат I-го созыва решил:
1. Пункт 1 утратил силу решением ХХХ сессии маслихата города Алматы III созыва от 05.06.2007 N 351.
2. Утвердить границы селитебной и производственной территории (земли промышленности, транспорта, связи и иного несельскохозяйственного назначения, включая шахты, карьеры и их санитарно-защитные, технические и иные зоны, расположенной за пределами селитебной территории, но в границах городской черты Алматы), приложение № № 4, 5.
3. Решение IХ-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 20 февраля 1996 года "Об утверждении территориально-экономического районирования города Алматы, ставок ежегодного земельного налога и арендной платы" считать утратившим силу.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную депутатскую комиссию по вопросам экономической реформы и развитию рыночных отношений (Костин Ю.В.) и первого заместителя акима города Алматы (Заяц Я.И.).
Председатель
ХХV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                    А.Карасаева
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата I-го созыва         Ж.Турегельдинов
Приложение 1
к решению XXV сессии Алматинского
городского Маслихата I созыва
от 14 мая 1999 года
Схема оценочного зонирования
функциональной стоимости территорий
(графический текст)
Приложение 2
к решению XXV сессии Алматинского
городского Маслихата I созыва
от 14 мая 1999 года
Коэффициенты градостроительной ценности
функциональных зон территорий г.Алматы
Наименование
функциональной
зоны г.Алматы
Номер кадастрового квартала зоны
Коэффициент
дифференциации
градостроительной
ценности территории - Км

"Алматы қаласы аумақтарының функционалдық құнының бағамдық аудандастырылуының" схемасын, жер салығының ставкаларын және селитебтік аумақтың шекараларын бекiту туралы
І сайланған Алматы қалалық Мәслихатының ХХV сессиясының 1999 жылғы 14 мамырдағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1999 жылғы 11 маусымда N 62 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі шешімімен.
"Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдері және атқарушы органдары туралы" Қазақстан Республикасының 40 және 41-бабына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар "Салықтар және бюджетке басқа мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Жарлығының 112, 113-баптарының 1, 3, 4 тармақтарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жеке меншiкке сатылатын немесе мемлекет пайдалануға берiлетiн жер учаскелерiнің бағамдық құнының тәртiбiн бекiту туралы" 1996 жылғы 1 қазандағы Қаулысына сәйкес және жер салығының ставкаларын, жер үшін жалдық төлемнің көлемiн дифференциялау, жеке меншiкке сатылатын немесе пайдалануға беретін нақты жер учаскесінің құнын анықтау мақсатында І-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.  Күші жойылды - ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы N 351 шешімімен.
2. Селитебтік және өндірістік аумақтың шекаралары бекітілсін (селитебтік аумақтан тысқары, алайда Алматы қаласы шегінде орналасқан өнеркәсіп, көлік, байланыс және басқа ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер, шахталар, карьерлерді және олардың санитарлық қорғаныс, техникалық және басқа аймақтарын қоса алғанда), N 4, 5 қосымшалар.
3. I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының "Алматы қаласының аумақтық-экономикалық аудандастырылуын жыл сайынғы жер салығы мен жал төлемінің ставкаларын бекіту туралы" 1996 жылғы 20 ақпандағы ІХ сессиясының күші жойылған деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономикалық реформалар және нарықтық қатынастарды дамыту жөніндегі тұрақты депутаттық комиссияға (Ю.В. Костин) және қала Әкiмiнiң бiрiншi орынбасарына (Я.И.Заяц) жүктелсiн.
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихаты ХХV сессиясының
төрайымы
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихатының хатшысы
І шақырылған Алматы
қаласы мәслихаты 1-шi сессиясы
1999 жылғы 14 мамырдағы
шешiмiнiң 1 қосымшасы
Алматы қаласы аумақтарының функционалдық құнының
бағамдық аудандастырылуының
схемасы Графикалық текст
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихаты ХХV сессиясының
төрайымы
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихатының хатшысы
І шақырылған Алматы
қаласы мәслихаты 1-шi сессиясы
1999 жылғы 14 мамырдағы
шешiмiнiң 2 қосымшасы
"Алматы қаласы аумақтарды функционалдық құнын бағалау
бойынша аймаққа бөлу нобайын бекіту туралы"
---------------------------------------------------------------------Алматы қаласы          Аймақтық кадастр            Қалақұрылыстық
бағалау
функционалдық          кварталының нөмірі          аумақтарының жеке
аймағының атауы                                    коэффициенті - Км ---------------------------------------------------------------------

0.255
4082 4080 4076 4075 4081 4025 4035 4037 4041 4042 4043 4044 4033 4032 4036 4034 4046 4045 4051 4050 4049 4047 4048 4038 4039 4040 4071 4077 4073 4072 4074
0.257
4125 4126 4220 4219 4212 4221 4223 4225 4222 4213 4211 4210 4143 4217 4144 4140 4136 4127 4148 4145 4137 4134 4133 4130 4135 4129 4218 4131 4197 4195 4196 4142 4141 4224 4128 4214 4216 4215
0.260
1902018 1902019 1902002 1902003 1902001 1902010 1902009 1902013 1902011 1902014 1902012 1902022 1902025 1902024 1902023 1902017 1902016 1902015 1902021 1902020 1902008 1902007 1902006 1902005 1902004
0.262
3880 3879 3877 2705 2703 2704 2706 3895 3896 3894 3885 3883 3882 3881 3884 3888 3889 3890 3891 3892 3893 3897 3898 3886 3878 3887 0801011 0801015 0801012 0801014 0801013 0801001 0801004 0801002 0801016 0801008 0801007 0801006 0801009 0801005 0801003 0801010 1203003 1203002 1303018 1203012 1203013 1203006 1203014 1203010 1203009 1203007 1203005 1203004 1203011 1203008 1203001 1203019 1203020 1203015 1203016 1203018 1807002 1807003 1807011 1807003/11807015 1807001 1807005 1807006 1807008 1807008 1807007 1807004 1807017 1807018 1807019 1807012 1807013 1807016 1807014 1807010 1807009
0.277
1753 1752 1735 1736 1745 1738 1746 1750 1749 1747 1751 1748 1737 1730 1727 1726 1728 1759 1742 1768 1760 1762 1764 1767 1743 1741 1758 1756 1754 1739 1740 1757 1761 1763 1765 1744 1755
0.284
3982 3981 3955 3962 3960 3961 3972 3974 3975 3977 3978 4002 4003 4004 3984 3963 3968 3991 3967 3993 3964 3966 3965 3998 3999 3990 3995 3997 4001 4000 3971 3989 3988 3987 3986 3985 3970 3973 3983 4005 3929 3919 3918 3976 3944 3945 3931 3930 3951 3950 3950 3925 3924 3954 3953 3952 3956 3923 3926 3927 3957 3949 3948 3958 3959 3947 3946 3921 3928 3920 3916 3936 3937 3941 3943 3940 3939 3942 3979 3980 3934 3932 3933 3935 3938 3917 3915 3922 4008
0.292
2024 2023 2031 2025 2019 2018 2020 2022 2017 2016
0.297
4705 4708 4709 4707 4711 4710 4729 4730 4731 4726 4727 4725 4723 4728 4724 4699 4697 4712 4704 4698 4701 4700 4706 4703 4944
0.299
3870 3862 3856 3861 3857 3858 3868 3869 3876 3867 3831 3832 3835 3836 3839 3816 3815 3819 3803 3804 3806 3810 3809 3801 3802 3807 3842 3813 3853 3852 3863 3811 3848 3866 3850 3849 3847 3846 3845 3805 3844 3812 3843 3865 3851 3864 3841 3824 3823 3814 3814 3820 3821 3826 3825 3854 3840 3855 3830 3833 3829 3834 3837 3838 3860 3872 3874 3875 3871 3873 3859
0.309
4716 4717 4719 4721 2149 2152 4720 2151 4715 2148 2147 4714 4713 4718 4722 2148ж 4945
0.323
2202 2184 2185 2176 2168 2167 2160 2159 4748 2193 2189 2170 2169 2188 2171 2175 2156 2154 2155 2153 2157 2158 2165 2166 2192 2191 2195 2198 2199 2205 2197 2194 2196 2190 2204 2203 2201 2200 2207 2206 2181 2179 2182 2183 2177 2178 2162 2163 4787 2161 2161 2173 2187 2186 2164 2180 2174
0.328
4019 4011 4012 4015 4016 4975 4884 4984 4987 4992 4991 4990 4989 4978 4977 4881 4882 4986 4985 4964 4885 4966 4021 4013 4031 4030 4024 4026 4028 4029 4018 4014 4017 4027 4058 4053 4057 4023 4988 4056 4965 4883 4022 2983 3013 2997 3012 2998 2723 2726 2726 2713 2729 2734 2715 2718 2725 2735 2719 2722 2720 2721 2728 2737 2727 2736 2714 2716 2708 2710 2709 2724 2717 2712 2711 2730 2731
0.352
2013012 2013027 2013022 2013018 2013017 2013016 2013009 2013019 2013024 2013015 2013023 2013014 2013014 2013026 2013021 2013025 2013020 2013005 2013011 2013010 2013013 2001019 II9 2007001 2007002 2013004 2013003 2013007 2013002 2013001 2002003 2002004 2002005 2002007 2002006 2001024 2001030 2001027 2001028 2001029 2001025 2001026 2001023 2001022 2001022 2001034 2001033 2001032 2001031 2001017 2013008 2001001 2001018 2001015 2002001 2001002 2001009 2001004 2001005 2001006 2001013 2001007 2001011 2001012 2001008 2001010 2001003 2001020 2001021 2001016 2001014 2003001 2002002 2013006

0.255
2206053 2206050 2206051 2206049 2206052 2206015 2206036 2206033 2206044
2206047 2206045 2206030 2206040 2206041 2206043 2206042 2206039 2206037
2206031 2206038 2206032 2206029 2206046 2206016 2206035 2206034 2206019
2206018 2206017 2206054 2206025 2206024 2206024 2206006 2206009 2206001
2206022 2206008 2206023 2206007 2206004 2206020 2206003 2206021 2206028
2206011 2206005 2206026 2206010 2206002 2206027 2206013 2206012 2206014
---------------------------------------------------------------------                                                                  0.257
4082 4080 4076 4075 4081 4025 4035 4037 4041 4042 4043 4044 4033 4032
4036 4034 4046 4045 4051 4050 4049 4047 4048 4038 4039 4040 4071 4077
4073 4072 4074
---------------------------------------------------------------------                                                                  0.260
4125 4126 4220 4219 4212 4221 4223 4225 4222 4213 4211 4210 4143 4217
4144 4140 4136 4127 4148 4145 4137 4134 4133 4130 4135 4129 4218 4131
4197 4195 4196 4142 4141 4224 4128 4214 4216 4215
---------------------------------------------------------------------                                                                   0.262
1902018 1902019 1902002 1902003 1902001 1902010 1902009 1902013 1902011
1902014 1902012 1902022 1902025 1902024 1902023 1902017 1902016 1902015
1902021 1902020 1902008 1902007 1902006 1902005 1902004
--------------------------------------------------------------------                                                                   0.277
3880 3879 3877 2705 2703 2704 2706 3895 3896 3894 3885 3883 3882 3881
3884 3888 3889 3890 3891 3892 3893 3897 3898 3886 3878 3887 0801011
0801015 0801012 0801014 0801013 0801001 0801004 0801002 0801016 0801008
0801007 0801006 0801009 0801005 0801003 0801010 1203003 1203002 1303018
1203012 1203013 1203006 1203014 1203010 1203009 1203007 1203005 1203004
1203011 1203008 1203001 1203019 1203020 1203015 1203016 1203018 1807002
1807003 1807011 1807003/1 1807015 1807001 1807005 1807006 1807008 1807008
1807007 1807004 1807017 1807018 1807019 1807012 1807013 1807016
1807014 1807010 1807009
---------------------------------------------------------------------                                                                    0.284
1753 1752 1735 1736 1745 1738 1746 1750 1749 1747 1751 1748 1737 1730 1727
1726 1728 1759 1742 1768 1760 1762 1764 1767 1743 1741 1758 1756 1754 1739
1740 1757 1761 1763 1765 1744 1755
---------------------------------------------------------------------                                                                    0.292
3982 3981 3955 3962 3960 3961 3972 3974 3975 3977 3978 4002 4003 4004 3984
3963 3968 3991 3967 3993 3964 3966 3965 3998 3999 3990 3995 3997 4001 4000
3971 3989 3988 3987 3986 3985 3970 3973 3983 4005 3929 3919 3918 3976 3944
3945 3931 3930 3951 3950 3950 3925 3924 3954 3953 3952 3956 3923 3926 3927
3957 3949 3948 3958 3959 3947 3946 3921 3928 3920 3916 3936 3937 3941 3943
3940 3939 3942 3979 3980 3934 3932 3933 3935 3938 3917 3915 3922 4008
---------------------------------------------------------------------                                                                    0.297
2024 2023 2031 2025 2019 2018 2020 2022 2017 2016
---------------------------------------------------------------------                                                                     0.299
4705 4708 4709 4707 4711 4710 4729 4730 4731 4726 4727 4725 4723 4728 4724
4699 4697 4712 4704 4698 4701 4700 4706 4703 4944
---------------------------------------------------------------------                                                                     0.309
3870 3862 3856 3861 3857 3858 3868 3869 3876 3867 3831 3832 3835 3836 3839
3816 3815 3819 3803 3804 3806 3810 3809 3801 3802 3807 3842 3813 3853 3852
3863 3811 3848 3866 3850 3849 3847 3846 3845 3805 3844 3812 3843 3865 3851
3864 3841 3824 3823 3814 3814 3820 3821 3826 3825 3854 3840 3855 3830 3833
3829 3834 3837 3838 3860 3872 3874 3875 3871 3873 3859
---------------------------------------------------------------------                                                                   0.323
4716 4717 4719 4721 2149 2152 4720 2151 4715 2148 2147 4714 4713 4718 4722
2148ж 4945
---------------------------------------------------------------------                                                                    0.328
2202 2184 2185 2176 2168 2167 2160 2159 4748 2193 2189 2170 2169 2188 2171
2175 2156 2154 2155 2153 2157 2158 2165 2166 2192 2191 2195 2198 2199 2205
2197 2194 2196 2190 2204 2203 2201 2200 2207 2206 2181 2179 2182 2183 2177
2178 2162 2163 4787 2161 2161 2173 2187 2186 2164 2180 2174
---------------------------------------------------------------------                                                                     0.352
4019 4011 4012 4015 4016 4975 4884 4984 4987 4992 4991 4990 4989 4978 4977
4881 4882 4986 4985 4964 4885 4966 4021 4013 4031 4030 4024 4026 4028 4029
4018 4014 4017 4027 4058 4053 4057 4023 4988 4056 4965 4883 4022 2983 3013
2997 3012 2998 2723 2726 2726 2713 2729 2734 2715 2718 2725 2735 2719 2722
2720 2721 2728 2737 2727 2736 2714 2716 2708 2710 2709 2724 2717 2712 2711
2730 2731

0.361
4750 4751 4740 4743 4755 4746 4745 4744 4742 4741 4752 4812 4811 4809 4754 4783 4805 4810 4806 4788 4749 4786 4785 4753 4784 4802 4793 4808 4804 4803 4807
0.362
4941 4935 4940 4925 4921 4918 4920 4929 4923 4924 4922 4932 4937 4933 4931 4938 4942 4939 4936 4934
0.363
1471 1487 1473 1472 1476 1474 1475 1479 1485 1488 18 05028 1481 1478 1477 1483 1482 1486 1484 1480
0.381
4899 4892 4891 4898 4897 4890 4955 4901 4952 4953 4905 4908 4906 4909 4907 4895 4896 4954 4904 4903 4902 4889 4958 4957 4886 4959 4888 4887 4956 4900
0.382
4678 4765 4764 4762 4759 4761 4760 4758 4756 4732 4735 4736 4737 4738 4739 4679 4825 4828 4827 4815 4814 4763 4768 4773 4780 4775 4771 4769 4776 4781 4826 4823 4813 4779 4767 4673 4670 4675 4766 4674 4672 4669 4671 4830 4836 4835 4839 4818 4821 4820 4820 4819 4816 4817 4834 4838 4910 4894 4837 4911 4893 4831 4832 4677 4676 4733 4734 4824 4822 4833 4770 4774 4772 4782 4778 4777 4757
0.384
1202007 1202008 1202004 1202005 1202006 1202043 1202042 1202003 1202040 1202041 1202013 1202014 1202048 1202052 1202046 1202047 1202053 1202011 1202010 1202009 1202045 1202012 1202049 1202044 1202064 1202059 1202062 1202058 1202069 1202067 1202070 1202065 1202065 1202068 1202063 1202061 1202066 1202060 1202015 1202054 1202055 1202050 1202051 1202056 1202057 1202001 1202002
0.394
4847 4844 4846 4862 4867 4863 4861 4794 4796 4856 4799 4798 4853 4851 4854 4800 4801 4848 4850 4852 4855 4797 4858 4859 4857 4860 4864 4840 4879 4842 4870 4865 4880 4845 4841 4843 4980 4979 4868 4873 4872 4871 4866 4869 4877 4876 4981 4878 4849 4795 4795
0.411
3562 3563 3572 3571 3568 3565 3567 3564 3467 3485 3566 3561 3486 3363 3364 3367 3368 3487 3366 3365 3569 3570
0.420
1546 1547 1550 1548 1553 1552 1522 1537 1528 1529 1526 1527 1523 1554 1534 1540 1541 1542 1543 1545 1524 1525 1549 1551 1539 1531 1530 1533 1556 1555 1532 1536 1535
0.430
2241 2236 2230 2240 2232 2234 2235 2244 2245 2243 2242 2263 2295 2265 2267 2292 2293 2268 2294 2266 2264 2247 2259 2260 2261 2262 2258 2251 2252 2270 2290 2255 2256 2253 2250 2269 2257 2291 2308 2310 2309 2302 2301 2300 2297 2298 2299 2218 2222 2238 2238 2224 2223 2228 2226 2225 2219 2220 2221 2237 2229 2307 2227 2231 2233 2239 2246 2248
0.448
2013104 2013120 2013112 2013113 2013114 2013111 2013110 2013115 2013118 2013117 2013116 2013106 2013100 2013105 2013109 2013107 2013108 2013122 2013121 2013119 2013123 2013099 2013102 2013101 2013103 2013130 2013131 2013124 2202001 2201005 2201001 2201002 2201002 2210001 2201004 2201003 2201006
0.460
2684 2685 2683 2688 2687 2686 2679 2689 2677 2675 2673 2674 2676 2671 2670 2668 2669 2672 2678 2700 2701 2702 2694 2695 2682 2697 2699 2696 2698 2680 2681
0.474
1467 1466 1465 1468 1469 1470 1490 1491 1497 1498 1501 1518 1511 1512 1515 1510 1516 1517 1464
0.477
2211001 2205008 2209004 2209003 2209002 2204012 2209005 2209006 2204011 2204006 2204005 2204008 2209001 2204002 2204003 2204001 2203001 2204007 2204004 2204009 2204010 2205001 2205006 2207001 2205011 2205012 2205010 2205007 2209007 2205009 2205004 2205003 2205003 2204013 2205002 2205013
0.482
1558 1557 1577 1579 1607 1608 1570 1597 1598 1600 1601 1602 1603 1604 1606 1596 1595 1592 1560 1573 1572 1591 1590 1566 1565 1567 1561 1562 1563 1564 1568 1569 1571 1574 1576 1559 1575 1582 1589 1588 1587 1586 1584 1583 1581 1580 1594 1605 1593 1585 1585 3274 3233 3249 3247 3248 3250 3240 3239 3140 3141 3139 3281 3280 3142 3305 3306 3307 3308 3309 3277 3276 3282 3279 3278 3107 3051 3178 3174 3172 3167 3170 3162 3192 3175 3150 3153 3160 3097 3168 3161 3169 3151 3152 3137 3135 3110 3086 3087 3090 3090 3091 3092 3176 3093 3085 3084 3173 3166 3211 3231 3227 3232 3229 3146 3228 3163 3164 3165 3158 3155 3154 3159 3230 3245 3244 3246 3241 3207 3212 3213 3171 3191 3195 3194 3209 3210 3225 3226 3262 3267 3263 3238 3269 3270 3265 3255 3273 3271 3253 3251 3252 3266 3264 3208 3156 3157 3145 3144 3149 3148 3143 3147 3242 3243 3083 3082 3094 3095 3109 3096 3108 3177 3272 3268 3275 3254

---------------------------------------------------------------------                                                                      0.361
2013012 2013027 2013022 2013018 2013017 2013016 2013009 2013019 2013024
2013015 2013023 2013014 2013014 2013026 2013021 2013025 2013020 2013005
2013011 2013010 2013013 2001019 119 2007001 2007002 2013004 2013003 2013007
2013002 2013001 2002003 2002004 2002005 2002007 2002006 2001024 2001030
2001027 2001028 2001029 2001025 2001026 2001023 2001022 2001022 2001034
2001033 2001032 2001031 2001017 2013008 2001001 2001018 2001015 2002001
2001002 2001009 2001004 2001005 2001006 2001013 2001007 2001011 2001012
2001008 2001010 2001003 2001020 2001021 2001016 2001014 2003001 2002002
2013006
---------------------------------------------------------------------------
0.362
4750 4751 4740 4743 4755 4746 4745 4744 4742 4741 4752 4812 4811 4809 4754
4783 4805 4810 4806 4788 4749 4786 4785 4753 4784 4802 4793 4808 4804 4803
4807
---------------------------------------------------------------------------
0.363
4941 4935 4940 4925 4921 4918 4920 4929 4923 4924 4922 4932 4937 4933 4931
4938 4942 4939 4936 4934
---------------------------------------------------------------------------
0.381
1471 1487 1473 1472 1476 1474 1475 1479 1485 1488 18 05028 1481 1478 1477
1483 1482 1486 1484 1480
---------------------------------------------------------------------------
0.382
4899 4892 4891 4898 4897 4890 4955 4901 4952 4953 4905 4908 4906 4909 4907
4895 4896 4954 4904 4903 4902 4889 4958 4957 4886 4959 4888 4887 4956 4900
---------------------------------------------------------------------------
0.384
4678 4765 4764 4762 4759 4761 4760 4758 4756 4732 4735 4736 4737 4738 4739
4679 4825 4828 4827 4815 4814 4763 4768 4773 4780 4775 4771 4769 4776 4781
4826 4823 4813 4779 4767 4673 4670 4675 4766 4674 4672 4669 4671 4830 4836
4835 4839 4818 4821 4820 4820 4819 4816 4817 4834 4838 4910 4894 4837 4911
4893 4831 4832 4677 4676 4733 4734 4824 4822 4833 4770 4774 4772 4782 4778
4777 4757
---------------------------------------------------------------------------
0.394
1202007 1202008 1202004 1202005 1202006 1202043 1202042 1202003 1202040
1202041 1202013 1202014 1202048 1202052 1202046 1202047 1202053 1202011
1202010 1202009 1202045 1202012 1202049 1202044 1202064 1202059 1202062
1202058 1202069 1202067 1202070 1202065 1202065 1202068 1202063 1202061
1202066 1202060 1202015 1202054 1202055 1202050 1202051 1202056 1202057
1202001 1202002
--------------------------------------------------------------------------
0.411
4847 4844 4846 4862 4867 4863 4861 4794 4796 4856 4799 4798 4853 4851 4854
4800 4801 4848 4850 4852 4855 4797 4858 4859 4857 4860 4864 4840 4879 4842
4870 4865 4880 4845 4841 4843 4980 4979 4868 4873 4872 4871 4866 4869 4877
4876 4981 4878 4849 4795 4795
---------------------------------------------------------------------------
0.420
3562 3563 3572 3571 3568 3565 3567 3564 3467 3485 3566 3561 3486 3363 3364
3367 3368 3487 3366 3365 3569 3570
---------------------------------------------------------------------------
0.430
1546 1547 1550 1548 1553 1552 1522 1537 1528 1529 1526 1527 1523 1554 1534
1540 1541 1542 1543 1545 1524 1525 1549 1551 1539 1531 1530 1533 1556 1555
1532 1536 1535
---------------------------------------------------------------------------
0.448
2241 2236 2230 2240 2232 2234 2235 2244 2245 2243 2242 2263 2295 2265 2267
2292 2293 2268 2294 2266 2264 2247 2259 2260 2261 2262 2258 2251 2252 2270
2290 2255 2256 2253 2250 2269 2257 2291 2308 2310 2309 2302 2301 2300 2297
2298 2299 2218 2222 2238 2238 2224 2223 2228 2226 2225 2219 2220 2221 2237
2229 2307 2227 2231 2233 2239 2246 2248
---------------------------------------------------------------------------
0.460
2013104 2013120 2013112 2013113 2013114 2013111 2013110 2013115 2013118
2013117 2013116 2013106 2013100 2013105 2013109 2013107 2013108 2013122
2013121 2013119 2013123 2013099 2013102 2013101 2013103 2013130 2013131
2013124 2202001 2201005 2201001 2201002 2201002 2210001 2201004 2201003
2201006
---------------------------------------------------------------------------
0.474
2684 2685 2683 2688 2687 2686 2679 2689 2677 2675 2673 2674 2676 2671 2670
2668 2669 2672 2678 2700 2701 2702 2694 2695 2682 2697 2699 2696 2698 2680
2681
---------------------------------------------------------------------------
0.477
1467 1466 1465 1468 1469 1470 1490 1491 1497 1498 1501 1518 1511 1512 1515
1510 1516 1517 1464
---------------------------------------------------------------------------
0.482
2211001 2205008 2209004 2209003 2209002 2204012 2209005 2209006 2204011
2204006 2204005 2204008 2209001 2204002 2204003 2204001 2203001 2204007
2204004 2204009 2204010 2205001 2205006 2207001 2205011 2205012 2205010
2205007 2209007 2205009 2205004 2205003 2205003 2204013 2205002 2205013
---------------------------------------------------------------------------

0.494
1723 1722 1720 1721 1724 1714 1706 1715 1711 1716 1709 1707 1719 1717 1718 1669 1670 1668 1713 1710
0.495
1424 1423 1452 1451 1450 1440 1443 1441 1442 1429 1427 1425 1438 1436 1437 1435 1430 1454 1455 1456 1449 1448 1447 1445 1444 1434 1431 1439 1432 1433 1446 1426 1422 1453
0.501
3088 3089 3074 3075 3098 3071 3068 3056 3070 3055 2961 2962 2960 2965 2963 2966 3058 2946 2942 2956 2943 2947 2952 2949 2950 2951 2953 2954 2948 2955 3105 3100 2938 3099 2944 2937 2945 3103 3102 3064 3062 3061 2964 3060 2939 2941 3063 2940 2957 2958 2958 2959 3104 3073 3072 3065 3066 3059 3067 2968 2969 2975 2978 2976 2974 2979 2980 2967 2972 2973 3057 2977 3079 3052 3078 3069 3076 3081 3080 3077 3053 3054 3106 3101
0.509
2656 2655 2657 2658 2654 2659 2652 2653;2660 2666 2664 2663 2665 2631 2630 2642 2641 2640 2639 2632 2634 2637 2633 2638 2629 2643 2647 2648 2649 2644 2645 2646
0.517
2970 2981 2982 2971 2762 2775 2776 2751 2750 2799 2792 2785 2786 15.172759 2760 2777 2779 2758 2778 2761 2753 2752 2755 2754 2780 2757 2756 2793 2797 2795 2794 2796 2798 2784 2781 2783 2782 2740 2741 2743 2745 2768 2742 2744 2738 2739 2791 2774 2763 2764 2764 2748 2749 2788 2800 2801 2787 2765 2766 2772 2773 2802 2789 2771 2767 2746 2790 2770 2803 2797 2747
0.529
1626 1650 1652 1657 1661 1646 1632 1631 1619 1620 1637 1636 1635 1634 1633 1616 1622 1621 1618 1623 1617 1615 1614 1613 1612 1611 1655 1640 1642 1641 1639 1638 1644 1643 1645 1654 1653 1630 1629 1628 1658 1660 1659 1649 1647 1648 1651 1665 1672 1673 1673 1662 1666 1671 1624 1625;
0.554
2013089 2013083 2013087 2013088 2013098 2013092 2013097 2013090 2013094 2013095 2013093 2013096 2013064 2013065 2013069 2013076 2013068 2013072 2013080 2013084 2013075 2013079 2013071 2013081 2013077 2013085 2013073 2012001 2013078 2013074 2013070 2013066 2013066 2013062 2013056 2013053 2013057 2013063 2013067 2013082 2013086 2013032 2013061 2013050 2013049 2013059 2013055 2013046 2013042 2013037 2013041 2013036 2013051 2013033 2013029 2013028 2013040 2013035 2013034 2013044 2013048 2013052 2013047 2013043 2013043 2013039 2013054 2013030 2013031 2013038 2013045 121/1 2013058 2013129 2013128 2013127 2013126 2013125 2015010 2015009 2015013 2015012 2015011 2015025 2015028 2015024 2015027 2015026 2015023 2015022 2015021 2015014 2015018 2015020 2015019 2015015 2015015 2015016 2015017 2015029 2017005 2017004 2017003 2015006 2015005 20150042 015003 2015001 2015002 2015008 2015007 2016000

0.494
1558 1557 1577 1579 1607 1608 1570 1597 1598 1600 1601 1602 1603 1604 1606
1596 1595 1592 1560 1573 1572 1591 1590 1566 1565 1567 1561 1562 1563 1564
1568 1569 1571 1574 1576 1559 1575 1582 1589 1588 1587 1586 1584 1583 1581
1580 1594 1605 1593 1585 1585 3274 3233 3249 3247 3248 3250 3240 3239 3140
3141 3139 3281 3280 3142 3305 3306 3307 3308 3309 3277 3276 3282 3279 3278
3107 3051 3178 3174 3172 3167 3170 3162 3192 3175 3150 3153 3160 3097 3168
3161 3169 3151 3152 3137 3135 3110 3086 3087 3090 3090 3091 3092 3176 3093
3085 3084 3173 3166 3211 3231 3227 3232 3229 3146 3228 3163 3164 3165 3158
3155 3154 3159 3230 3245 3244 3246 3241 3207 3212 3213 3171 3191 3195 3194
3209 3210 3225 3226 3262 3267 3263 3238 3269 3270 3265 3255 3273 3271 3253
3251 3252 3266 3264 3208 3156 3157 3145 3144 3149 3148 3143 3147 3242 3243
3083 3082 3094 3095 3109 3096 3108 3177 3272 3268 3275 3254
---------------------------------------------------------------------------
0.495
1723 1722 1720 1721 1724 1714 1706 1715 1711 1716 1709 1707 1719 1717 1718
1669 1670 1668 1713 1710
---------------------------------------------------------------------------
0.501
1424 1423 1452 1451 1450 1440 1443 1441 1442 1429 1427 1425 1438 1436 1437
1435 1430 1454 1455 1456 1449 1448 1447 1445 1444 1434 1431 1439 1432 1433
1446 1426 1422 1453
---------------------------------------------------------------------------
0.509
3088 3089 3074 3075 3098 3071 3068 3056 3070 3055 2961 2962 2960 2965 2963
2966 3058 2946 2942 2956 2943 2947 2952 2949 2950 2951 2953 2954 2948 2955
3105 3100 2938 3099 2944 2937 2945 3103 3102 3064 3062 3061 2964 3060 2939
2941 3063 2940 2957 2958 2958 2959 3104 3073 3072 3065 3066 3059 3067 2968
2969 2975 2978 2976 2974 2979 2980 2967 2972 2973 3057 2977 3079 3052 3078
3069 3076 3081 3080 3077 3053 3054 3106 3101
---------------------------------------------------------------------------
0.517
2656 2655 2657 2658 2654 2659 2652 2653;2660 2666 2664 2663 2665 2631 2630
2642 2641 2640 2639 2632 2634 2637 2633 2638 2629 2643 2647 2648 2649 2644
2645 2646
---------------------------------------------------------------------------
0.529
2970 2981 2982 2971 2762 2775 2776 2751 2750 2799 2792 2785 2786 15.17 2759
2760 2777 2779 2758 2778 2761 2753 2752 2755 2754 2780 2757 2756 2793 2797
2795 2794 2796 2798 2784 2781 2783 2782 2740 2741 2743 2745 2768 2742 2744
2738 2739 2791 2774 2763 2764 2764 2748 2749 2788 2800 2801 2787 2765 2766
2772 2773 2802 2789 2771 2767 2746 2790 2770 2803 2797 2747
---------------------------------------------------------------------------
0.554
1626 1650 1652 1657 1661 1646 1632 1631 1619 1620 1637 1636 1635 1634 1633
1616 1622 1621 1618 1623 1617 1615 1614 1613 1612 1611 1655 1640 1642 1641
1639 1638 1644 1643 1645 1654 1653 1630 1629 1628 1658 1660 1659 1649 1647
1648 1651 1665 1672 1673 1673 1662 1666 1671 1624 1625;
---------------------------------------------------------------------------

от 14 мая 1999 года
Ставки земельного налога
по оценочным функциональным зонам г.Алматы
Наименование
функциональной
зоны г.Алматы
Номер кадастрового квартала зоны
Ставки налога в тенге на земли занятые нежилыми строениями участками необходимыми для их содержания, а также санитарно- защитными зонами объектов техническими и иными зонами
1. Жилая зона
4307 4322 4313 4418 4419 4376 4417 4416 4415 4414 4396 4395 4394 4363 4366 4373 4369 4370 4371 4372 4321 4317 4316 4320 4592 4652 4639 4645 4681 4655 4641 4640 4642 4686 4689 4659 4682 4683 4684 4694 4695 4696 4685 4680 4614 4612 4611 4604 4624 4602 4602 4601 4623 4622 4617 4690 2209 2213 2214 2211 2210 2217 2216 4951 4950 4665 4667 4912 4913 4666 4914 4916 4919 4926 4656 4658 4662 4661 4657 4663 4660 4688 4687 4654 4653 4643 4644 4927 4915 4874 4875 4982 4983 4960 4948 4949 4529 4637 4635 4634 4634 4638 4551 4552 4531 4532 4533 4534 4628 4627 4626 4591 4590 4589 4625 4633 4566 4567 4568 4569 4570 4571 4572 4563 4557 4559 4556 4555 4518 4519 4521 4522 4487 4514 4523 4461 4477 4469 4480 4478 4470 4462 4481 4501 4502 4505 4510 4511 4498 4499 4499 4943 4496 4495 4577 4578 4650 4576 4497 4507 4508 4479 4509 4538 4537 4542 4546 4544 4549 4550 4539 4548 4547 4540 4541 4543 4545 4520 4517 4503 4516 4515 4404 4400 4401 4457 4456 4460 4327 4333 4341 4458 4344 4354 4356 4343 4357 4355 4342 4331 4331 4332 4459 4475 4467 4482 4485 4464 4472 4468 4476 4483 4471 4463 4474 4466 4484 4473 4465 4347 4350 4349 4345 4338 4337 4336 4334 4340 4339 4335 4319 4348 4325 4324 4323 4402 4360 4351 4361 4403 4346 4352 4358 4359 4353 4364 4365 4367 4368 4362 4362 4437 4438 4439 4440 4435 4447 4452 4455 4453 4513 4454 4451 4436 4524 4444 4445 4428 4427 4413 4430 4429 4408 4409 4405 4441 4442 4443 4432 4431 4433 4434 4410 4411 4412 4398 4399 4426 4424 4245 4247 4061 4162 4070 4161 4154 4159 4114 4121 4118 4118 4093 4096 4100 4101 4110 4122 4086 4089 4088 4113 4108 4107 4109 4097 4098 4099 4094 4095 4160 4285 4236 4138 4300 4306 4067 4314 4315 4065 4383 4384 4393 4305 4379 4382 4378 4381 4380 4377 4375 4387 4388 4389 4390 4391 4392 4119 4117 4235 4233 4233 4299 4297 4284 4288 4289 4290 4291 4286 4164 4165 4177 4174 4179 4183 4187 4186 4149 4192 4191 4147 4139 4146 4194 4157 4156 4150 4151 4158 4153 4155 4184 4185 4178 4182 4200 4198 4199 4190 4181 4132 4188 4189 4180 4201 4166 4169 4167 4239 4238 4238 4248 4250 4251 4241 4259 4258 4272 4263 4254 4255 4261 4260 4271 4262 4264 4276 4265 4268 4273 4274 4267 4275 4266 4257 4256 4588 4270 4269 4281 4249 4124 4123 4112 4111 4116 4115 4092 4091 4106 4105 4104 4087 4103 4090 4060 4059 4969 4970 4968 4968 4967 4492 4493 4294 4386 4385 4425 4407 4406 4449 4450 4504 4512 4527 4528 4536 4535 4500 4583 4582 4649 4651 4692 4691 4594 4595 4616 4620 4619 4629 4630 4610 4609 4605 4606 4607 4608 4596 4603 4597 4598 4599 4600 4102 4242 4206 4168 4163 4193 4193 4152 4205 4790 4791 4792 4253 4279 4277 4234 4298 4295 4581 4580 4530 4553 4554 4558 4561 4565 4564 4575 4573 4397 4489 4506 4446 4664 4693 4702 4613 4615 4646 4618 4593 4374 2212 2215 2208 4246 4203 4202 3969 3912 3909 3908 3901 3900 3902 3903 3903 3904 3907 3899 3905 3906 3914 3913 3910 3911 1664 3014 3015 3220 3218 3234 3224 3217 3223 3337 3304 3285 3284 3283 3008 2984 2995 2993 2986 2987 2985 3010 2999 3000 2996 2994 3180 3205 3189 3179 3206 3190 3196 3215 3214 3216 3181 3185 3029 3021 3021 3030 3004 3003 3033 3032 3039 3048 3043 3036 2990 3047 3046 3045 2991 3044 3038 3037 3050 3041 3042 3035 3034 3049 3040 3005 3016 3031 3007 3018 3188 3187 3199 3183 3186 3182 3200 3221 3260 3259 3258 3222 3235 3237 3261 3009 3197 3198 3017 3537 3537 3287 3294 3292 3288 3291 3295 3290 3289 3297 3301 3300 3303 3302 3296 3299 3336 3338 3362 3361 3360 3339 3286 3293 3298 3025 3023 3022 3028 3011 3327 3326 3257 3256 3002010 3002014 3002018 3002022 3001006 3001007 3001008 3001009 3001010 3001011 3001011 3001012 3001013 3002005 3002007 3002011 3002015 3002019 3002020 3002021 3002016 3002012 3002008 3002013 3002017 3002009 3002024 3002028 3002030 3002031 3002025 3002027 3002006 3002004 3002003 3002001 3002002 3002023 3002029 3001002 3001001 3001003 3001003 3002026 3001004 3001005 3236 0802016 0802015 0802014 0802003 0802001 0802002 0802004 0802005 0802013 0802012 0802008 0802009 0802007 0802006 0802011 0802010 802017 0802018 0802019 0802021 0802022 0802023 0802024 0802025 0802020 3202 3201 3219 3219 3184 3293а 3538 0901006 0901015 0901010 0901021 0901022 0901014 0901011 0901004 0901007 0901018 0901002 0901001 0901019 0901013 0901016 0901020 0901017 0901008 0901003 0901005 0901009 1002004 1002009 1002007 1002006 1002003 1002014 1002013 1002015 1002015 1002010 1002012 1002008 1002005 1002011 1001046 1001047 1001048 1001063 1001006 1001016 1001014 1001009 1001015 1001010 1001005 1001052 1001051 1001004 1001007 1001012 1001002 1001001 1001008 1001013 1002002 1001064 1001062 1001054 1001070 2001 2001 1001033 1001067 1001031 1001026 1001032 1001027 1001040 1001055 1001041 1001038 1001039 1001034 1001036 1001071 1001035 1001037 1001029 1001030 1001025 1001061 1001060 1001059 1001042 1001056 1001044 1001043 1001057 1001058 1001053 1001045 1001069 1001069 1001068 1001028 2011 1204007 1204006 2006 2007 1204008 1204010 1204020 1204019 1204015 1204013 1204014 1204012 1201053 1201052 1204021 1204022 1201057 1201056 1201054 1201055 1201059 1204011 1204018 1204017 1204023 1204024 1204016 1204009 2004 2004 1204004 1204005 1204002 1204001 1204003 1201051 1201050 1201034 1201027 1201032 1201033 1201026 1201029 1201030 1201037 1201035 1201045 1201043 1201048 1201049 1201044 1201046 1201047 1201040 1201039 1201041 1201042 1201028 1201038 1201036 1201031 1201031 1201058 1001065 1002017 1002018 1002016 1001017 1001066 1001023 1001022 1001021 1001020 1001019 1001018 2026 1201022 1201016 1201014 1201015 1201013 1201020 1201002 1201012 1201011 1201009 1201005 1201007 1201023 1201001 1201003 1201010 1201008 1201008 1201017 1201018 1201006 1201004 1201025 1201019 1201024 1001003 1001011 1001024 1703001 1703002 1703003 1703005 1703004 1703006 1703007 1703008 1703009 1704030 1702015 1702012 1702009 1702018 1702021 1702034 1702022 1702023 1702024 1702032 1702025 1702025 1702029 1702033 1702031 1702027 1702030 1702026 1702019 1702020 1702017 172016 1702006 1702010 1702013 1702014 1702011 1702007 1702028 1702037 1702035 1702036 1702005 1702004 1702003 1702002 1702001 1702038 1702008 1704002 1704001 1704007 1704003 1704003 1704004 1704008 1704005 1704006 1702044 1702046 1702045 1702043 1702040 1702039 1702041 1702042 1702055 1702049 1702060 1702059 1702047 1702048 1702052 1702053 1702050 1702061 1702057 1702056 1702054 1704011 1704013 1704010 1704012 1704016 1704017 1704009 1704033 1702070 1704020 1704019 1704018 1704028 1704021 1704025 1704026 1704022 1704029 1704023 1704027 1704024 1704015 1702051 1704032 1704034 1704031 1701020 1701019 1701010 1701009 1701006 1701014 1701013 1701016 1701008 1701007 1701001 1701024 1701023 1701021 1701012 1701036 1701037 1701039 1701040 1701038 1701035 1701034 1701041 1701022 1701030 1701029 1701028 1701027 1701026 1701032 1701033 1701025 1701042 1701043 1704047 1704051 1704052 1704053 1704050 1704049 1704054 1702085 1702082 1702078 1702075 1702084 1702072 1702071 1702079 1702083 1702076 1702077 1702080 1702081 1702073 1702074 1704036 1704045 1704041 1704048 1704039 1704043 1704040 1704044 1704035 1704042 1704046 1704038 1704037 1702064 1702068 1702069 1702065 1702067 1702066 1701011 1701005 1701004 1701002 1701018 1701017 1701031 1701003 1701015 1702062 1702063 1806006 1805002 1803012 1803013 1803014 1805012 1805001 1806013 1805007 1805009 1805006 1805010 1805008 1803019 1803015 1803020 1803024 1803021 1803016 1803022 1803018 1803025 1803017 1803023 1805011 1806002 1806001 1803027 1803026 1805027 1805004 1805003 1805026 1805032 1806008 1806004 1806011 1805005 1806003 1806005 1806007 1806009 1806010 1805025 1805014 1805023 1805020 1805015 1805022 1805016 1805017 1806012 1802028 1802029 1802030 1802031 1802032 1802027 1805033 1804003 1804002 1804004 1804006 1804001 1805031 1805013 1804007 1804010 1804008 1804009 1804011 1803007 1803005 1803003 1803006 1803009 1803010 1803011 1803004 1803008 1803001 1802011 1802013 1802014 1802010 1802009 1802008 1802015 1802016 1802020 1802021 1802017 1802018 1802019 1802024 1802023 1802022 1802025 1802026 1802006 1802007 1802012 1802002 1802001 1802004 1802005 1802003 1803002 1804012 1804013 1804026 1804034 1805047 1804028 1804027 1804031 1804032 1804035 1805045 1804036 1805043 1804017 1804019 1804018 1804023 1804022 1805044 1805049 1805042 1804029 1804030 1804033 1804037 1805041 1805040 1804021 1804025 1804020 1804024 1804015 1804014 1804038 1805039 1805036 1805048 1805046 1805050 1805035 1805024 1805021 1805034 1804016 1805051 1805037 1804005 1805019  4278  1005001 1005002 1005004 1005007 1005005 1005006 1005022 1005023 1005014 1005018 1005012 1005024 1005009 1005019 1005020 1005025 1005026 1005021 1005028 1005027 1005029 1005017 1005016 1005015 1005010 1005011 1005013 1005008 1005003 0803000 1004000 0901012 1201021
0.250
2206053 2206050 2206051 2206049 2206052 2206015 2206036 2206033 2206044 2206047 2206045 2206030 2206040 2206041 2206043 2206042 2206039 2206037 2206031 2206038 2206032 2206029 2206046 2206016 2206035 2206034 2206019 2206018 2206017 2206054 2206025 2206024 2206024 2206006 2206009 2206001 2206022 2206008 2206023 2206007 2206004 2206020 2206003 2206021 2206028 2206011 2206005 2206026 2206010 2206002 2206027 2206013 2206012 2206014

1999 жылғы 14 мамырдағы
шешiмiнiң 3 қосымшасы
"Алматы қаласы аумақтарды функционалдық құнын бағалау
бойынша аймаққа бөлу нобайын бекіту туралы"  ---------------------------------------------------------------------
Алматы қаласы          Аймақтық кадастр            Тұрғын емес үйлер,
функционалдық          кварталының нөмірі          құрылыстар,
учаскелерді
аймағының атауы                                    қамтамасыз етуге қажетті
берілген жерлерге,
сондай-ақ санитарлық
қорғау объектілері
аймақтарына, техникалық
және өзге аймақтарға
теңге түріндегі салық
ставкалары
---------------------------------------------------------------------
1. Тұрғын аймақ
13.50
4307 4322 4313 4418 4419 4376 4417 4416 4415 4414 4396 4395 4394 4363 4366
4373 4369 4370 4371 4372 4321 4317 4316 4320 4592 4652 4639 4645 4681 4655
4641 4640 4642 4686 4689 4659 4682 4683 4684 4694 4695 4696 4685 4680 4614
4612 4611 4604 4624 4602 4602 4601 4623 4622 4617 4690 2209 2213 2214 2211
2210 2217 2216 4951 4950 4665 4667 4912 4913 4666 4914 4916 4919 4926 4656
4658 4662 4661 4657 4663 4660 4688 4687 4654 4653 4643 4644 4927 4915 4874
4875 4982 4983 4960 4948 4949 4529 4637 4635 4634 4634 4638 4551 4552 4531
4532 4533 4534 4628 4627 4626 4591 4590 4589 4625 4633 4566 4567 4568 4569
4570 4571 4572 4563 4557 4559 4556 4555 4518 4519 4521 4522 4487 4514 4523
4461 4477 4469 4480 4478 4470 4462 4481 4501 4502 4505 4510 4511 4498 4499
4499 4943 4496 4495 4577 4578 4650 4576 4497 4507 4508 4479 4509 4538 4537
4542 4546 4544 4549 4550 4539 4548 4547 4540 4541 4543 4545 4520 4517 4503
4516 4515 4404 4400 4401 4457 4456 4460 4327 4333 4341 4458 4344 4354 4356
4343 4357 4355 4342 4331 4331 4332 4459 4475 4467 4482 4485 4464 4472 4468
4476 4483 4471 4463 4474 4466 4484 4473 4465 4347 4350 4349 4345 4338 4337
4336 4334 4340 4339 4335 4319 4348 4325 4324 4323 4402 4360 4351 4361 4403
4346 4352 4358 4359 4353 4364 4365 4367 4368 4362 4362 4437 4438 4439 4440
4435 4447 4452 4455 4453 4513 4454 4451 4436 4524 4444 4445 4428 4427 4413
4430 4429 4408 4409 4405 4441 4442 4443 4432 4431 4433 4434 4410 4411 4412
4398 4399 4426 4424 4245 4247 4061 4162 4070 4161 4154 4159 4114 4121 4118
4118 4093 4096 4100 4101 4110 4122 4086 4089 4088 4113 4108 4107 4109 4097
4098 4099 4094 4095 4160 4285 4236 4138 4300 4306 4067 4314 4315 4065 4383
4384 4393 4305 4379 4382 4378 4381 4380 4377 4375 4387 4388 4389 4390 4391
4392 4119 4117 4235 4233 4233 4299 4297 4284 4288 4289 4290 4291 4286 4164
4165 4177 4174 4179 4183 4187 4186 4149 4192 4191 4147 4139 4146 4194 4157
4156 4150 4151 4158 4153 4155 4184 4185 4178 4182 4200 4198 4199 4190 4181
4132 4188 4189 4180 4201 4166 4169 4167 4239 4238 4238 4248 4250 4251 4241
4259 4258 4272 4263 4254 4255 4261 4260 4271 4262 4264 4276 4265 4268 4273
4274 4267 4275 4266 4257 4256 4588 4270 4269 4281 4249 4124 4123 4112 4111
4116 4115 4092 4091 4106 4105 4104 4087 4103 4090 4060 4059 4969 4970 4968
4968 4967 4492 4493 4294 4386 4385 4425 4407 4406 4449 4450 4504 4512 4527
4528 4536 4535 4500 4583 4582 4649 4651 4692 4691 4594 4595 4616 4620 4619
4629 4630 4610 4609 4605 4606 4607 4608 4596 4603 4597 4598 4599 4600 4102
4242 4206 4168 4163 4193 4193 4152 4205 4790 4791 4792 4253 4279 4277 4234
4298 4295 4581 4580 4530 4553 4554 4558 4561 4565 4564 4575 4573 4397 4489
4506 4446 4664 4693 4702 4613 4615 4646 4618 4593 4374 2212 2215 2208 4246
4203 4202 3969 3912 3909 3908 3901 3900 3902 3903 3903 3904 3907 3899 3905
3906 3914 3913 3910 3911 1664 3014 3015 3220 3218 3234 3224 3217 3223 3337
3304 3285
3284 3283 3008 2984 2995 2993 2986 2987 2985 3010 2999 3000 2996 2994 3180
3205 3189 3179 3206 3190 3196 3215 3214 3216 3181 3185 3029 3021 3021 3030
3004 3003 3033 3032 3039 3048 3043 3036 2990 3047 3046 3045 2991 3044 3038
3037 3050 3041 3042 3035 3034 3049 3040 3005 3016 3031 3007 3018 3188 3187
3199 3183 3186 3182 3200 3221 3260 3259 3258 3222 3235 3237 3261 3009 3197
3198 3017 3537 3537 3287 3294 3292 3288 3291 3295 3290 3289 3297 3301 3300
3303 3302 3296 3299 3336 3338 3362 3361 3360 3339 3286 3293 3298 3025 3023
3022 3028 3011 3327 3326 3257 3256 3002010 3002014 3002018 3002022 3001006
3001007 3001008 3001009 3001010 3001011 3001011 3001012 3001013 3002005
3002007 3002011 3002015 3002019 3002020 3002021 3002016 3002012 3002008
3002013 3002017 3002009 3002024 3002028 3002030 3002031 3002025 3002027
3002006 3002004 3002003 3002001 3002002 3002023 3002029 3001002 3001001
3001003 3001003 3002026 3001004 3001005 3236 0802016 0802015 0802014
0802003 0802001 0802002 0802004 0802005 0802013 0802012 0802008 0802009
0802007 0802006 0802011 0802010 802017 0802018 0802019 0802021 0802022
0802023 0802024 0802025 0802020 3202 3201 3219 3219 3184 3293а 3538 0901006
0901015 0901010 0901021 0901022 0901014 0901011 0901004 0901007 0901018
0901002 0901001 0901019 0901013 0901016 0901020 0901017 0901008 0901003
0901005 0901009 1002004 1002009 1002007 1002006 1002003 1002014 1002013
1002015 1002015 1002010 1002012 1002008 1002005 1002011 1001046 1001047
1001048 1001063 1001006 1001016 1001014 1001009 1001015 1001010 1001005
1001052 1001051 1001004 1001007 1001012 1001002 1001001 1001008 1001013
1002002 1001064 1001062 1001054 1001070 2001 2001 1001033 1001067 1001031
1001026 1001032 1001027 1001040 1001055 1001041 1001038 1001039 1001034
1001036 1001071 1001035 1001037 1001029 1001030 1001025 1001061 1001060
1001059 1001042 1001056 1001044 1001043 1001057 1001058 1001053 1001045
1001069 1001069 1001068 1001028 2011 1204007 1204006 2006 2007 1204008
1204010 1204020 1204019 1204015 1204013 1204014 1204012 1201053 1201052
1204021 1204022 1201057 1201056 1201054 1201055 1201059 1204011 1204018
1204017 1204023 1204024 1204016 1204009 2004 2004 1204004 1204005 1204002
1204001 1204003 1201051 1201050 1201034 1201027 1201032 1201033 1201026;
1201029 1201030 1201037 1201035 1201045 1201043 1201048 1201049 1201044
1201046 1201047 1201040 1201039 1201041 1201042 1201028 1201038 1201036
1201031 1201031 1201058 1001065 1002017 1002018 1002016 1001017 1001066
1001023 1001022 1001021 1001020 1001019 1001018 2026 1201022 1201016
1201014 1201015 1201013 1201020 1201002 1201012 1201011 1201009 1201005
1201007 1201023 1201001 1201003 1201010 1201008,1201008 1201017 1201018
1201006 1201004 1201025 1201019 1201024 1001003 1001011 1001024 1703001
1703002 1703003 1703005 1703004 1703006 1703007 1703008 1703009 1704030
1702015 1702012 1702009 1702018 1702021 1702034 1702022 1702023 1702024
1702032 1702025 1702025 1702029 1702033 1702031 1702027 1702030 1702026
1702019 1702020 1702017 172016 1702006 1702010 1702013 1702014 1702011
1702007 1702028 1702037 1702035 1702036 1702005 1702004 1702003 1702002
1702001 1702038 1702008 1704002 1704001 1704007 1704003 1704003 1704004
1704008 1704005 1704006 1702044 1702046 1702045 1702043 1702040
1702039 1702041 1702042 1702055 1702049 1702060 1702059 1702047 1702048
1702052 1702053 1702050 1702061 1702057 1702056 1702054 1704011 1704013
1704010 1704012 1704016 1704017 1704009 1704033 1702070 1704020 1704019
1704018 1704028 1704021 1704025 1704026 1704022 1704029 1704023 1704027
1704024 1704015 1702051 1704032 1704034 1704031 1701020 1701019 1701010
1701009 1701006 1701014 1701013 1701016 1701008 1701007 1701001 1701024
1701023 1701021 1701012 1701036 1701037 1701039 1701040 1701038 1701035
1701034 1701041 1701022 1701030 1701029 1701028 1701027 1701026 1701032
1701033 1701025 1701042 1701043 1704047 1704051 1704052 1704053 1704050
1704049 1704054 1702085 1702082 1702078 1702075 1702084 1702072 1702071
1702079 1702083 1702076 1702077 1702080 1702081 1702073 1702074 1704036
1704045 1704041 1704048 1704039 1704043 1704040 1704044 1704035 1704042
1704046 1704038 1704037 1702064 1702068 1702069 1702065 1702067 1702066
1701011 1701005 1701004 1701002 1701018 1701017 1701031 1701003 1701015
1702062 1702063 1806006 1805002 1803012 1803013 1803014 1805012 1805001
1806013 1805007 1805009 1805006 1805010 1805008 1803019 1803015 1803020
1803024 1803021 1803016 1803022 1803018 1803025 1803017 1803023 1805011
1806002 1806001 1803027 1803026 1805027 1805004 1805003 1805026 1805032
1806008 1806004 1806011 1805005 1806003 1806005 1806007 1806009 1806010
1805025 1805014 1805023 1805020 1805015 1805022 1805016 1805017 1806012
1802028 1802029 1802030 1802031 1802032 1802027 1805033 1804003 1804002
1804004 1804006 1804001 1805031 1805013 1804007 1804010 1804008 1804009
1804011 1803007 1803005 1803003 1803006 1803009 1803010 1803011 1803004
1803008 1803001 1802011 1802013 1802014 1802010 1802009 1802008 1802015
1802016 1802020 1802021 1802017 1802018 1802019 1802024 1802023 1802022
1802025 1802026 1802006 1802007 1802012 1802002 1802001 1802004 1802005
1802003 1803002 1804012 1804013 1804026 1804034 1805047 1804028 1804027
1804031 1804032 1804035 1805045 1804036 1805043 1804017 1804019 1804018
1804023 1804022 1805044 1805049 1805042 1804029 1804030 1804033 1804037
1805041 1805040 1804021 1804025 1804020 1804024 1804015 1804014 1804038
1805039 1805036 1805048 1805046 1805050 1805035 1805024 1805021 1805034
1804016 1805051 1805037 1804005 1805019  4278  1005001 1005002 1005004
1005007 1005005 1005006 1005022 1005023 1005014 1005018 1005012 1005024
1005009 1005019 1005020 1005025 1005026 1005021 1005028 1005027 1005029
1005017 1005016 1005015 1005010 1005011 1005013 1005008 1005003 0803000
1004000 0901012 1201021
---------------------------------------------------------------------------

16.86
499 509 508 506 507 501 502 503 500 520 516 515 514 513 517 529 530 49 495 527 526 528 525 493 510 511 512
16.87
2839 2840 2838 2335 2334
16.97
118 1411 1412 1413
16.99
1277 1278 1280 1282 1359 1321 1320 1319 1285 1284 1355 1324 1323 1322 1369 1368 1371 1365 1363 1357 1361 1360 1364 1362 1358 1315 1290 1314 1313 1287 1286 1318 1283 1352 1366 1367 1372 1327 1350 3494 3493
17.03
2011001 2009001 2010001
17.08
5 6 7 8 21 20 23 22 19 18 17 26 9 10 149 148 284 228 25 24 285 147 11 4 56 42 45 46 47 16 15 14 44 13 12 146 140 141 143 142 53 54 49 48/2 52 51 50 144 139 55 138 137 48/1 145
17.15
2323 2322 2324 2339 2338 2337
17.18
2342 2340 2341 2318 2317 2319
17.24
114 318 319 133 115 135 134 324 325 320 321 322 323 315 316 317 326
17.27
2916 2918 2917 2073 2053 2071 2054 2052 2051 2072
17.29
3394 3396 3398 3397 3395
17.30
1309 1310 1293 1274 1301 1299 1296 1295 1304 1303 1298 1302 1305 1308 1306 1307 1297 1294 1269 1270 1267 1268 1300 1272 1271 1273 1275 1312 1311 1292
17.32
121
17.35
3 2 80
17.36
287 298 308 307 296 297 294 300 421 289 280 419 412 418
17.37
28 74/12 74/5 63 74/13 74/14 74/15 74/4 74/19 74/10 77 83 84 74/17 78 79 74/11 74/20 58 57 69 74/21 74/9 74/18 74/7 74/6 60 74/16 74/1 74/2 74/3 59 62 85 74/8
17.39
2892 2873 2867 2900 2899 2889 2876 2864 2891 2865 2874 2875 2890 2866 2897 2896 2870 2898 2895 2893 2894 2871 2869 2872 2868
17.42
1204 1202 1208 1253 1245 1244 1255 1248 1252 1251 1250 1249 1205 1210 1203 1200 1201 1213 1212 1209 1211
17.45
1060 1061 1063 1062 1017 1049 1040 1050 1038 1039 1007 1008 1018 1041
17.48
88 86 86а 87 89 91а
17.50
1223 1259 1260 1221 1240 1219 1220 1239 1235 1227 1226 1236 1265 1264 1266 1262 1261 1263 1237 1238 1228 1224 1225 1218 1215 1243 1256 1241 1242 1214 1222 1217 1216 1257 1258
17.53
153 1 4 152 150 154 155 157 156 3601006 3601008 3601003 3601007 3601004 3601011 3601012 3601005 3601002 3601001 3601001а 3601009 3601010 3601013 1409 1408 1410 93 95
17.56
338 122 128 123 124 120 116
17.57
1698 1696 1697 1699 1700
17.60
3377 3347 3346 3357 3358 3356 3372 3349 3352 3370 3371 3373 3376 3375 3374 3355 3353 3350 3351 3354 3379 3378 3359
17.63
3477 3470 3483 3484
17.67
106 105 102 101 98 92 103 97 107 110 109 100 108 111 112 113
17.68
336 334 328 329 342 340 125 126 127 346 349 347 351 339 344 330 331 34 343 1047 1043 1010 1020 1065 1054 1068 1057 1069 1071 1066 1045 1035 1021 1046 1055 1044 1013 1012 1011 1023 1024 1022 1053 1064 1019 1042 1048 1030 1009 1070 1067 3465 3463 3458 3458 3382 3457 3462 3461 3460 3459 3369 3468 3469
17.74
2887 2878 2862 2879 2861 2886 2860 2901 2903 2914 2915 2902 2863 2877 1405 1404
17.77
408 306 389 305 406 395 391
17.78
536 539 537 534 480 481 538 532 531 535 491 492 986 987 990 1004 1003 989 988 969 956 955 953 954 972 967 968 985 971 970 958 957 937 939 938
17.80
544 465 462 473 477 478 469 470 488 489 490 487 482 467 466 543 479 54 483 484 468 485 476 472 461 451 449 448 445 446 447 353 352 385 372 364 36 373 358 365 366 375 376 362 359 363 371 370 369 384 381 379 380 378 377 45 383 382 458 457 444 459 454 454 452 453 360 355 356 357 996 995 994 993 99 992 997 1002 1001 999 1000 948 979 975 980 962 961 960 973 966 977 976 974 981 982 983 963 964 978 965 949 950 951 947 929 944 924 847 833 803 804 80 850 884 861 909 892 906 925 928 885 926 908 888 887 887 848 849 862 832 80 800 801 856 857 923 922 921 920 919 915 916 917 936 940 933 943 942 941 93 930 932 918 934 935 900 899 912 895 905 904 911 910 893 894 903 902 914 91 901 896 897 867 871 840 829 828 827 826 846 845 836 834 835 842 839 809 80 808 814 841 811 813 859 858 844 837 3450 3449 3452 3427 3451 3426 3448 3446 3438 3434 3441 3443 2354 3403 3401 3423 3421 3419 3417 3415 3430 3418 3444 3428 3429 3447 3445 3422 3420 3431 3432 3442 3440 3416 3414 3413 3389 3386 3387 3385 3381 3380 3402 3402 3391 3410 3411 3392 3393 2906 2885 2881 2882 3404 3405 3400 3399 3345 3388 3348 2352 2358 2374 2361 2360 2359 2375 2353 2345 2347 2371 2349 2346 2348 2373 2350 2376 2063 2062 2066 2057 2055 2059 2061 2060 2064 2056 2058 2369 2370 2344 1407 1406 1406 1403 1402

16.86
255 254 271 270 248 230 249 206 225 274 253 272 273 247 220 231 232 233 256
222 208
---------------------------------------------------------------------------
16.87
499 509 508 506 507 501 502 503 500 520 516 515 514 513 517 529 530 496 495
527 526 528 525 493 510 511 512
---------------------------------------------------------------------------
16.97
2839 2840 2838 2335 2334
---------------------------------------------------------------------------
16.99
118 1411 1412 1413
---------------------------------------------------------------------------
17.03
1277 1278 1280 1282 1359 1321 1320 1319 1285 1284 1355 1324 1323 1322 1369
1368 1371 1365 1363 1357 1361 1360 1364 1362 1358 1315 1290 1314 1313 1287
1286 1318 1283 1352 1366 1367 1372 1327 1350 3494 3493
---------------------------------------------------------------------------
17.08
2011001 2009001 2010001
---------------------------------------------------------------------------
17.15
5 6 7 8 21 20 23 22 19 18 17 26 9 10 149 148 284 228 25 24 285 147 11 41 56
42 45 46 47 16 15 14 44 13 12 146 140 141 143 142 53 54 49 48/2 52 51 50
144 139 55 138 137 48/1 145
---------------------------------------------------------------------------
17.18
2323 2322 2324 2339 2338 2337
---------------------------------------------------------------------------
17.24
2342 2340 2341 2318 2317 2319
---------------------------------------------------------------------------
17.27
114 318 319 133 115 135 134 324 325 320 321 322 323 315 316 317 326
---------------------------------------------------------------------------
17.29
2916 2918 2917 2073 2053 2071 2054 2052 2051 2072
---------------------------------------------------------------------------
17.30
3394 3396 3398 3397 3395
---------------------------------------------------------------------------
17.32
1309 1310 1293 1274 1301 1299 1296 1295 1304 1303 1298 1302 1305 1308 1306
1307 1297 1294 1269 1270 1267 1268 1300 1272 1271 1273 1275 1312 1311 1292
---------------------------------------------------------------------------
17.35
121
---------------------------------------------------------------------------
17.36
3 2 80
---------------------------------------------------------------------------
17.37
287 298 308 307 296 297 294 300 421 289 280 419 412 418
---------------------------------------------------------------------------
17.39
28 74/12 74/5 63 74/13 74/14 74/15 74/4 74/19 74/10 77 83 84 74/17 78 79
74/11 74/20 58 57 69 74/21 74/9 74/18 74/7 74/6 60 74/16 74/1 74/2 74/3
59 62 85 74/8
---------------------------------------------------------------------------
17.42
2892 2873 2867 2900 2899 2889 2876 2864 2891 2865 2874 2875 2890 2866 2897
2896 2870 2898 2895 2893 2894 2871 2869 2872 2868
---------------------------------------------------------------------------
17.45
1204 1202 1208 1253 1245 1244 1255 1248 1252 1251 1250 1249 1205 1210 1203
1200 1201 1213 1212 1209 1211
---------------------------------------------------------------------------
17.48
1060 1061 1063 1062 1017 1049 1040 1050 1038 1039 1007 1008 1018 1041
---------------------------------------------------------------------------
17.50
88 86 86а 87 89 91а
---------------------------------------------------------------------------
17.53
1223 1259 1260 1221 1240 1219 1220 1239 1235 1227 1226 1236 1265 1264 1266
1262 1261 1263 1237 1238 1228 1224 1225 1218 1215 1243 1256 1241 1242 1214
1222 1217 1216 1257 1258
---------------------------------------------------------------------------
17.56
153 1 4 152 150 154 155 157 156 3601006 3601008 3601003 3601007 3601004
3601011 3601012 3601005 3601002 3601001 3601001а 3601009 3601010 3601013
1409 1408 1410 93 95
---------------------------------------------------------------------------
17.57
338 122 128 123 124 120 116
---------------------------------------------------------------------------
17.60
1698 1696 1697 1699 1700
---------------------------------------------------------------------------
17.63
3377 3347 3346 3357 3358 3356 3372 3349 3352 3370 3371 3373 3376 3375 3374
3355 3353 3350 3351 3354 3379 3378 3359
---------------------------------------------------------------------------
17.67
3477 3470 3483 3484
---------------------------------------------------------------------------
17.68
106 105 102 101 98 92 103 97 107 110 109 100 108 111 112 113
---------------------------------------------------------------------------
17.74
336 334 328 329 342 340 125 126 127 346 349 347 351 339 344 330 331 345 343
1047 1043 1010 1020 1065 1054 1068 1057 1069 1071 1066 1045 1035 1021 1046
1055 1044 1013 1012 1011 1023 1024 1022 1053 1064 1019 1042 1048 1030 1009
1070 1067 3465 3463 3458 3458 3382 3457 3462 3461 3460 3459 3369 3468 3469
---------------------------------------------------------------------------
17.77
2887 2878 2862 2879 2861 2886 2860 2901 2903 2914 2915 2902 2863 2877 1405
1404
---------------------------------------------------------------------------
17.78
408 306 389 305 406 395 391
---------------------------------------------------------------------------
17.80
536 539 537 534 480 481 538 532 531 535 491 492 986 987 990 1004 1003 989
988 969 956 955 953 954 972 967 968 985 971 970 958 957 937 939 938
---------------------------------------------------------------------------

7. Зона режимных территорий
040801 4247 4237 4293 4301 4303 4292 4240 4244 4252 4243 4249 4277 4296
13.50
040802
15.64
Председатель
ХХV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
I-го созыва                    А.Карасаева
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата I-го созыва         Ж.Турегельдинов
Приложение 4
к решению XXV сессии Алматинского
городского Маслихата I созыва
от 14 мая 1999 года
СХЕМА
границ селитебной и производственной
территорий (земли промышленности, транспорта,
связи и иного несельскохозяйственного назначения
(графический текст)
Приложение 5
к решению XXV сессии Алматинского
городского Маслихата I созыва
от 14 мая 1999 года
Границы селитебной и производственной территорий
(земель промышленности, транспорта, связи и иного
несельскохозяйственного назначения, включая шахты,
карьеры и их санитарно-защитные, технические и иные
зоны), расположенных за пределами селитебной
территории, но в пределах городской черты Алматы
Производственная зона - 1
От городской черты на север по ул.2-я Огарева до ул.Закарпатская, по ул.Закарпатская на север до ул.Майлина, по ул.Майлина на запад до ул.Байрона, по ул.Байрона на север до створа участка производственной территории и далее на восток до ул.Закарпатская, по ул.Закарпатская на север до городской черты, по городской черте на восток до р.Картабулак и далее по городской черте до ул.2-я Огарева.
Производственная зона - 2
От пр.Рыскулова на север по ул.Папанина до ул.Стальского, по Стальского на запад до р.Карасу, по р.Карасу на север до ул.Казакпаева, по ул.Казакпаева на север до ул.Флотская, по ул.Флотская на запад до ул. Суюнбая, по ул.Суюнбая на север до ул.Енисейская, по ул.Енисейская на восток до ул.Таштитова, по ул.Таштитова на север до р.Карасу, по р. Карасу на север до ул.Элеваторная, по ул.Элеваторная на восток до ул. Гете, по ул. Гете на север до ул.Правды, по ул.Правды на восток до ул. Физули, по ул. Физули на север до ул.Майлина, по ул.Майлина на север до ул.Лавренева, по ул.Лавренева на север до ул.Домбровского, по ул. Домбровского на восток до ул.Захарова, по ул.Захарова на север и запад до р.Карасу, вдоль р.Карасу на север до ул.Дунентаева, по ул. Дунентаева на запад до проезда вдоль полосы отчуждения ЛЭП (западная граница мр-на Жулдыз-2), по проезду вдоль полосы отчуждения ЛЭП на север и далее на восток и юг до южного створа участка базы КЭЧ, по южному створу участка базы КЭЧ и далее на север вдоль р.Карасу до городской черты, вдоль городской черты на запад до северного створа АО "Жилстройиндустрия", по северному створу АО "Жилстройиндустрия" на запад до р.Мойка, вдоль р.Мойка, пересекая ул.Бекмаханова, на юг до ул. Перонная, по ул.Перонная на запад до ул.Бейсембаева, по ул.Бейсембаева на север до ул. Земнухова, по ул.Земнухова на запад до ул.Шацкого, по ул.Шацкого на юг, пересекая ж.д.пути, до ул.Станционная, по ул. Станционная на восток до ул. Зорге, по ул.Зорге на юг до ул.Шолохова, вдоль ул.Шолохова на восток до р.Мойка, по р.Мойка на юг до ул.Б. Хмельницкого, вдоль ул. Б.Хмельницкого на восток до полосы отчуждения ж.д.пути, по полосе отчуждения ж.д.пути на юг до пр.Рыскулова, по пр. Рыскулова на восток до ул.Папанина.
Производственная зона - 3

7. Тәртіптік
аумақтар аймағы
13.50
040801 4247 4237 4293 4301 4303 4292 4240 4244 4252 4243 4249 4277 4296
---------------------------------------------------------------------                                                                    15.64
040802
--------------------------------------------------------------------
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихаты ХХV сессиясының
төрайымы
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихатының хатшысы
І шақырылған Алматы
қаласы мәслихаты 1-шi сессиясы
1999 жылғы 14 мамырдағы
шешiмiнiң 4 қосымшасы
Селитебтік және өндiрiстiк аумақтардың шекараларының
(өнеркәсiп, көлiк, байланыс және өзге ауылшаруашылықтан
тыс мақсаттағы) схемасы
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихаты ХХV сессиясының
төрайымы
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихатының хатшысы
І шақырылған Алматы
қаласы мәслихаты 1-шi сессиясы
1999 жылғы 14 мамырдағы
шешiмiнiң 5 қосымшасы
Халық қоныстанатын аумақтардың шегiнен тыс, бiрақ Алматы қаласының шекара сызығында орналасқан халық қоныстанатын аумақтар және өндiрiстiк аумақтар (өнеркәсiп, көлiк, байланыс және өзге ауылшаруашылықтан тыс мақсаттағы (шахта, карьер және оларды санитарлық- қорғау, техникалық және өзге аймақтар) шекаралары.
Өндiрiстiк база - 1
Қала сызығынан 2-шi Огарев көшесiнiң солтүстiкке Закарпатская көшесiне дейiн, Закарпатская көшесiмен солтүстiкке Майлин көшесiне дейiн, Майлин көшесiмен батысқа Байрон көшесiне дейiн, Байрон көшесiмен солтүстiкке өндiрiстiк аумақ шегiне дейiн және ары қарай шығысқа Закарпатская көшесiне дейiн, Закарпатская көшесiнен солтүстiкке қала сызығына дейiн, қала сызығы бойынша шығысқа Картабұлақ өзенiне дейiн және ары қарай қала сызығы бойынша 2-шi Огарев көшесiне дейiн.
Өндiрiстiк база - 2
Рысқұлов даңғылынан солтүстiкке Папанин көшесiмен Стальский көшесiне дейiн, Стальский көшесiнен батысқа Қарасу өзенiне дейiн, Қарасу өзенi бойымен солтүстiкке Қазақпаев көшесiне дейiн, Қазақпаев көшесiмен солтүстiкке Флотская көшесiне дейiн, Флотская көшесiмен батысқа Сүйiнбай даңғылына дейiн, Сүйiнбай даңғылы бойымен солтүстiкке Енисейская көшесiне дейiн, Енисейская көшесiмен шығысқа Таштитов көшесiне дейiн, Таштитов көшесiмен солтүстiкке Қарасу өзенiне дейiн, Қарасу өзенiмен солтүстiкке Элеваторная көшесiне дейiн, Элеваторная көшесiмен шығысқа Гете көшесiне дейiн, Гете көшесiмен солтүстiкке Правда көшесiне дейiн, Правда көшесiмен шығысқа Физули көшесiне дейiн, Физули көшесiмен солтүстiкке Майлин көшесiне дейiн, Майлин көшесiмен солтүстiкке Лавренев көшесiне дейiн, Лавренев көшесiмен солтүстiкке Домбровский көшесiне дейiн, Домбровский көшесiмен шығысқа Захаров көшесiне дейiн, Захаров көшесiмен солтүстiкке және батысқа Қарасу өзенiне дейiн, Қарасу өзенi бойымен солтүстiкке Дөнентаев көшесiне дейiн, Дөнентаев көшесiмен батысқа ЭТЖ қарауына алынған жердiң бойымен өтетiн жолға дейiн (Жұлдыз-2 ықшамауданының батыс шекарасы), ЭТЖ қарауына алынған жер алқабы бойымен өтетiн жол бойынша солтүстiкке және ары қарай шығысқа және оңтүстiкке КЭБ базасы учаскесiнiң оңтүстiк шегiне дейiн, КЭБ базасы учаскесiнiң оңтүстiк шегi бойымен және ары қарай солтүстiкке Қарасу өзенiн бойлай қала сызығына дейiн, қала сызығынан батысқа "Тұрғынқұрылысиндустрия" АҚ солтүстiк шегiне дейiн, "Тұрғынқұрылысиндустрия" АҚ солтүстiк шегi бойымен батысқа Мойка өзенiне дейiн, Мойка өзенiн бойлай, Бекмаханов көшесiмен қиылысымен, оңтүстiкке Перонная көшесiне дейiн, Перонная көшесiмен батысқа Бейсембаев көшесiне дейiн, Бейсембаев көшесiмен солтүстiкке Земнухов көшесiне дейiн, Земнухов көшесiмен батысқа Шацкий көшесiне дейiн, Шацкий көшесiмен оңтүстiкке, темiр жолдардың қиылысымен, Станционная көшесiне дейiн, Станционная көшесiнен шығысқа Зорге көшесiне дейiн, Зорге көшесiнен оңтүстiкке Шолохов көшесiне дейiн, Шолохов көшесiн бойлай шығысқа Мойка өзенiне дейiн, Мойка өзенiнен оңтүстiкке Б. Хмельницкий көшесiне дейiн, Б.Хмельницкий көшесiн бойлай шығысқа темiр жол қарауына алынған жерлер алқабына дейiн, темiр жол қарауына алынған жерлер алқабымен оңтүстiкке Рысқұлов даңғылына дейiн, Рысқұлов даңғылымен шығысқа Папанин көшесiне дейiн.
Өндiрiстiк аймақ - 3

От ул.Спасская на восток по южной границе в/ч 28682 и на север по восточной и северной границе в/ч 28682 до южной границы кладбища, по южной границе кладбища до ул.Бейсебаева, по ул.Бейсебаева на север до ул. Зенкевича, по ул.Зенкевича на восток до р.Мойка, по р.Мойка на север до р.Султанка, вдоль р.Султанка на юг до створа южной границы участка в/ч 28682, по створу границы в/ч 28682 на восток до ул.Спасская.
Производственная зона - 4
От ул.Жумабаева на север по р.Султанка до ул.Жансугурова, по ул. Жансугурова, пересекая ж.д. пути, на север до ул.Северное полукольцо, вдоль ул.Северное полукольцо на запад до автодороги на Первомайскую нефтебазу, вдоль автодороги на Первомайскую нефтебазу на запад до городской черты, по городской черте на юг до а/дороги Алматы 1-Боролдай, вдоль автодороги Алматы 1-Боролдай на восток до ул.Северное п/кольцо, вдоль ул.Северное п/кольцо на юг до ул.Жумабаева, по ул.Жумабаева на восток до р.Есентай, вдоль р.Есентай на север до ул.Павлодарская, по ул.Павлодарская на восток до ул.Палладина, по ул.Палладина на юг до ул.Жумабаева, по ул.Жумабаева на восток до р.Султанка.
Производственная зона - 5
От пр.Райымбека на север по ул.Грибоедова до ул.Мусоргского, по ул. Мусоргского на восток до ул.Нусупбекова, по ул.Нусупбекова на север до ул. Тюлькубасская, по ул.Тюлькубасская на восток до ул.Потанина, по ул.Потанина на север до ул.Жангильдина, по Жангильдина на север до пр.Рыскулова, по пр.Рыскулова на запад до ул.Уссурийская, по ул.Уссурийская на юг до ул.Радищева, по ул.Радищева на запад до ул.Магнитогорская, по ул.Магнитогорская на юг до ул.Семипалатинская, по ул.Семипалатинская на запад до ул.Краснодарская, по ул. Краснодарская на север до ул.Иркутская, по ул.Иркутская на запад до ул.Черноморская, по ул.Черноморская на север до ул.Фаворского, по ул.Фаворского на север до ул.Акпаева, по ул.Акпаева на запад до западной границы участка ТЭЦ-1, вдоль зап.границы ТЭЦ-1 на юг до ул.Азовская, по ул.Азовская на запад до створа полосы отчуждения ЛЭП, вдоль створа полосы отчуждения ЛЭП на север до ул.Ермака, по ул.Ермака на север и восток до ул.Лобачевского, по ул.Лобачевского на север до пр.Рыскулова, по пр.Рыскулова на восток до ул.Жансугурова, по ул.Жансугурова на север до ул. Серикова, по ул.Серикова на запад до местной автодороги, по местной автодороге вдоль западной границы мр-на Кулагер и далее на север до р.Султанка, по р.Султанка на север до ул.Жумабаева, по ул.Жумабаева на запад до ул.Палладина, по ул.Палладина на юг и юго-запад до створа юго-зап.границы мр-на Айнабулак-2, вдоль юго-западной границы мр-на Айнабулак-2 на северо-запад до р.Есентай, по р.Есентай на север до ул.Жумабаева, по ул.Жумабаева на запад до ул.Северное п/кольцо, по ул.Северное п/кольцо на юг до створа южной границы участка АО "Казселезащита", по южной границе участка АО "Казселезащита" на восток до р.Есентай, вдоль р.Есентай на юг до пр.Райымбека, по пр.Райымбека на восток до ул.Муратбаева, по ул.Муратбаева на юг до ул.Макатаева, по ул.Макатаева на восток до ул.Наурызбай батыра, по ул.Наурызбай батыра на север до пр.Райымбека, по пр.Райымбека на восток до ул.Грибоедова.
Производственная зона - 6
От ул.Толе би на север по ул.Ауэзова до ул.Айтеке би, по ул.Айтеке би на восток до ул.Айтиева, по ул.Айтиева на север до ул.Гоголя, по ул.Гоголя на восток до ул.Муканова, по ул.Муканова на север до р.Есентай, по р. Есентай на север до БАКа, вдоль БАКа на запад до ул.Северное полукольцо, по ул.Северное полукольцо на юг до пр.Рыскулова, по пр.Рыскулова на восток до ул.Бродского, по ул.Бродского на юг до пр.Райымбека, по пр.Райымбека на запад до ул.Розыбакиева, по ул.Розыбакиева на юг до ул.Толе би, по ул.Толе би на восток до ул.Ауэзова.
Производственная зона - 7

Спасская көшесiнен шығысқа 28682 ә/б оңтүстiк шекарасы бойынша және солтүстiкке 28682 ә/б шығыс және солтүстiк шекаралары бойынша зираттың оңтүстiк шекарасына дейiн, зираттың оңтүстiк шекарасынан Бейсебаев көшесiне дейiн, Бейсебаев көшесiмен солтүстiкке Зенкевич көшесiне дейiн, Зенкевич көшесiмен шығысқа Мойка өзенiне дейiн, Мойка өзенiнен солтүстiкке Султанка өзенiне дейiн, Султанка өзенiн бойлай оңтүстiкке 28682 ә/б учаскесiнiң оңтүстiк шекарасының шегiне дейiн, 28682 ә/б шекарасы шегiмен шығысқа Спасская көшесiне дейiн.
Өндiрiстiк аймақ - 4
Жұмабаев көшесiнен солтүстiкке Султанка өзенiмен Жансүгiров көшесiне дейiн, Жансүгiров көшесiмен темiр жолды қиып өтiп, солтүстiкке Солтүстiк жартылай айналмалы көшесiне дейiн, Солтүстiк жартылай айналмалы көшенi бойлай батысқа Бiрiншi май мұнай базасы автожолына дейiн, Бiрiншi май мұнай базасы автожолын бойлай батысқа қала сызығына дейiн, қала сызығы бойымен оңтүстiкке Алматы 1 - Боралдай автожолына дейiн, Алматы 1 - Боралдай автожолын бойлай шығысқа Солтүстiк жартылай айналма көшесiне дейiн, Солтүстiк жартылай айналма көшесiн бойлай оңтүстiкке Жұмабаев көшесiне дейiн, Жұмабаев көшесiмен шығысқа Есентай өзенiне дейiн, Есентай өзенiн бойлай солтүстiкке Павлодарская көшесiне дейiн, Павлодарская көшесiмен шығысқа Палладин көшесiне дейiн, Палладин көшесiмен оңтүстiкке Жұмабаев көшесiне дейiн, Жұмабаев көшесiмен шығысқа Султанка өзенiне дейiн.
Өндiрiстiк аймақ - 5
Райымбек даңғылынан солтүстiкке Грибоедов көшесiмен Мусоргский көшесiне дейiн, Мусоргский көшесiмен шығысқа Нүсiпбеков көшесiне дейiн, Нүсiпбеков көшесiмен солтүстiкке Түлкiбас көшесiне дейiн, Түлкiбас көшесiмен шығысқа Потанин көшесiне дейiн, Потанин көшесiмен солтүстiкке Жангелдин көшесiне дейiн, Жангелдин көшесiмен солтүстiкке Рысқұлов даңғылына дейiн, Рысқұлов даңғылымен батысқа Уссурийская көшесiне дейiн, Уссурийская көшесiмен оңтүстiкке Радищев көшесiне дейiн, Радищев көшесiмен батысқа Магнитогорская көшесiне дейiн, Магнитогорская көшесiмен оңтүстiкке Семипалатинская көшесiне дейiн, Семипалатинская көшесiмен батысқа Краснодарская көшесiне дейiн, Краснодарская көшесiмен солтүстiкке Иркутская көшесiне дейiн, Иркутская көшесiмен батысқа Черноморская көшесiне дейiн, Черноморская көшесiмен солтүстiкке Фаворский көшесiне дейiн, Фаворский көшесiмен солтүстiкке Ақпаев көшесiне дейiн, Ақпаев көшесiмен батысқа ЖЭО-1 учаскесiнiң батыс шекарасына дейiн, ЖЭО-1 батыс шекарасын бойлай оңтүстiкке Азовская көшесiне дейiн, Азовская көшесiмен батысқа ЭТЖ қарауына алынған жер алқабы шегiне дейiн, ЭТЖ қарауына алынған жер алқабы шегiн бойлай солтүстiкке Ермак көшесiне дейiн, Ермак көшесiмен солтүстiкке және шығысқа Лобачевский көшесiне дейiн, Лобачевский көшесiмен солтүстiкке Рысқұлов даңғылына дейiн, Рысқұлов даңғылымен шығысқа Жансүгiров көшесiне дейiн, Жансүгiров көшесiмен солтүстiкке Серiков көшесiне дейiн, Серiков көшесiмен батысқа жергiлiктi автожолға дейiн, жергiлiктi автожолмен Құлагер ықшамауданының батыс шекарасын бойлап және ары қарай солтүстiкке Султанка өзенiне дейiн, Султанка өзенiмен солтүстiкке Жұмабаев көшесiне дейiн, Жұмабаев көшесiмен батысқа Палладин көшесiне дейiн, Палладин көшесiмен оңтүстiкке және оңтүстiк-батысқа Айнабұлақ-2 ықшамауданының оңтүстiк-батыс шекарасының шегiне дейiн, Айнабұлақ-2 ықшамауданының оңтүстiк-батыс шекарасын бойлай солтүстiк-батысқа Есентай өзенiне дейiн, Есентай өзенiмен солтүстiкке Жұмабаев көшесiне дейiн, Жұмабаев көшесiмен батысқа Солтүстiк жартылай айналма көшесiне дейiн, Солтүстiк жартылай айналма көшесiмен оңтүстiкке "Қазселқорғау" АҚ учаскесiнiң оңтүстiк шекарасы шегiне дейiн, "Қазселқорғау" АҚ учаскесiнiң оңтүстiк шекарасымен шығысқа Есентай өзенiне дейiн, Есентай өзенiн бойлай оңтүстiкке Райымбек даңғылына дейiн, Райымбек даңғылымен шығысқа Мұратбаев көшесiне дейiн, Мұратбаев көшесiмен оңтүстiкке Мақатаев көшесiне дейiн, Мақатаев көшесiмен шығысқа Наурызбай батыр көшесiне дейiн, Наурызбай батыр көшесiмен солтүстiкке Райымбек даңғылына дейiн, Райымбек даңғылы бойымен шығысқа Грибоедов көшесiне дейiн.
Өндiрiстiк аймақ - 6
Төле би көшесiнен солтүстiкке Әуезов көшесiмен Әйтеке би көшесiне дейiн, Әйтеке би көшесiмен шығысқа Әйтиев көшесiне дейiн, Әйтиев көшесiмен солтүстiкке Гоголь көшесiне дейiн, Гоголь көшесiмен шығысқа Мұқанов көшесiне дейiн, Мұқанов көшесiмен солтүстiкке Есентай өзенiне дейiн, Есентай өзенiмен солтүстiкке ҮАК дейiн, ҮАК каналын бойлап батысқа Солтүстiк жартылай айналма көшесiне дейiн, Солтүстiк жартылай айналма көшесiмен оңтүстiкке Рысқұлов даңғылына дейiн, Рысқұлов даңғылымен шығысқа Бродский көшесiне дейiн, Бродский көшесiмен оңтүстiкке Райымбек даңғылына дейiн, Райымбек даңғылымен батысқа Розыбакиев көшесiне дейiн, Розыбакиев көшесiмен оңтүстiкке Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесiмен шығысқа Әуезов көшесiне дейiн.
Өндiрiстiк аймақ - 7

От ул.Болотникова вдоль р.Б.Алматинка на север до пр.Райымбека, по пр. Райымбека на восток до ул.Немировича-Данченко, по ул.Немировича- Данченко на север до пр.Рыскулова, по пр.Рыскулова на восток до пер.Строительный, по пер.Строительный на север до ул.Центральная и далее на запад до ул. Кольцевая, по ул.Кольцевая на север до р.Ащибулак, вдоль р.Ащибулак на север до полосы отчуждения ЛЭП, проходящей вдоль створа северной границы в/ ч 12881, вдоль полосы отчуждения ЛЭП на запад до границы участка в/ч 12881 и далее на запад, юг и восток вдоль границы участка в/ч 55009 и полосы отчуждения ЛЭП до ул.Отемкулы, вдоль ул.Отемкулы на юг до ул.Луговая, по ул.Луговая на запад и юг до полосы отчуждения ЛЭП, вдоль ЛЭП на запад до ул.Ворошилова, по ул.Ворошилова на север до южной границы мр-на Туркестан, вдоль южной границы мр-на Туркестан на запад до восточной границы пос. Кирова, по восточной границе пос.Кирова на юг до пр.Рыскулова, по пр. Рыскулова на запад до ул.Карпатская и далее на юг до ул.Аксайская, по ул. Аксайская на восток и далее вдоль западной границы производственных территорий на юг до ул.Куприна, по ул.Куприна на восток до ул.2-я Кисловодская и далее на восток до ул.Емцова, по ул.Емцова на юг до пр. Райымбека, по пр.Райымбека на запад до ул.Фурката, по ул.Фурката на юг до ул.Болотникова, по ул.Болотникова на восток до р.Б.Алматинка.
Производственная зона -8
От ул.Маречека на север по ул.Мате Залка до створа северной границы участка Прядильно-ткацкой фабрики, по створу границы ПТФ на восток до набережной вдхр.Сайран, по набережной вдхр.Сайран на север до ул.Толе би, по ул.Толе би на запад до ул.Мате Залка, по ул.Мате Залка на север до пр. Райымбека, по пр.Райымбека на запад до ул.Саина, по ул.Саина на юг до ул. Маречека, по ул.Маречека на восток до ул. Мате Залка.

Болотников көшесiнен Ү.Алматы өзенiн бойлап солтүстiкке Райымбек даңғылына дейiн, Райымбек даңғылымен шығысқа Немирович-Данченко көшесiне дейiн, Немирович-Данченко көшесiмен солтүстiкке Рысқұлов даңғылына дейiн, Рысқұлов даңғылымен шығысқа Строительный тар көшесiне дейiн, Строительный тар көшесiмен солтүстiкке Центральная көшесiне және ары қарай батысқа Кольцевая көшесiне дейiн, Кольцевая көшесiмен солтүстiкке Ащыбұлақ өзенiне дейiн, Ащыбұлақ өзенiн бойлап солтүстiкке ЭТЖ қарауына алынған жер алқабына дейiн, 12881 ә/б солтүстiк шекарасы шегмен өтетiн, ЭТЖ қарауына алынған жер алқабын бойлай батысқа 12881 ә/ б учаскесiнiң шекарасына дейiн және ары қарай батысқа, оңтүстiкке және шығысқа 55009 ә/б учаскесiнiң шекарасын бойлап және ЭТЖ қарауына алынған жер алқабынан Өтемкулы көшесiне дейiн, Өтемкулы көшесiмен оңтүстiкке Луговая көшесiне дейiн, Луговая көшесiмен батысқа және оңтүстiкке ЭТЖ қарауына алынған жер алқабына дейiн, ЭТЖ бойлап батысқа Ворошилов көшесiне дейiн, Ворошилов көшесiмен солтүстiкке Түркiстан ықшамауданының оңтүстiк шекарасына дейiн, Түркiстан ықшамауданының оңтүстiк шекарасын бойлап Киров поселкесiнiң шығыс шекарасына дейiн, Киров поселкесiнiң шығыс шекарасымен оңтүстiкке Рысқұлов даңғылына дейiн, Рысқұлов даңғылымен батысқа Карпатская көшесiне дейiн және ары қарай оңтүстiкке Аксайская көшесiне дейiн, Аксайская көшесiмен шығысқа және өндiрiстiк аумақтардың батыс шекарасын бойлап оңтүстiкке Куприн көшесiне дейiн, Куприн көшесiмен шығысқа 2-шi Кисловодская көшесiне дейiн және ары қарай шығысқа Емцов көшесiне дейiн, Емцов көшесiмен оңтүстiкке Райымбек даңғылына дейiн, Райымбек даңғылымен батысқа Фуркат көшесiне дейiн, Фуркат көшесiмен оңтүстiкке Болотников көшесiне дейiн, Болотников көшесiмен шығысқа Ү.Алматы өзенiне дейiн.
Өндiрiстiк аймақ - 8
Маречек көшесiнен солтүстiкке Мате Залка көшесiмен Жiп иiру- тоқыма фабрикасы учаскесiнiң солтүстiк шекарасының шегiне дейiн, ЖТФ шекарасының шегiмен шығысқа Сайран су қорғау жағалауына дейiн, Сайран су қорғау жағалауымен солтүстiкке Төле би көшесiне дейiн, Төле би көшесiмен батысқа Мате Залка көшесiне дейiн, Мате Залка көшесiмен солтүстiкке Райымбек даңғылына дейiн, Райымбек даңғылымен батысқа Саин көшесiне дейiн, Саин көшесiмен оңтүстiкке Маречек көшесiне дейiн, Маречек көшесiмен шығысқа Мате Залка көшесiне дейiн.
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихаты ХХV сессиясының
төрайымы
I-сайланған Алматы қалалық
мәслихатының хатшысы