О внесении изменений в решение Акима г.Алматы от 4 июня 1999 г. № 501 "О специальном городском пособии"
Решение Акима города Алматы от 21 декабря 1999 года № 1229. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 25 января 2000 года за № 95. Утратило силу постановлением акимата города Алматы 27 декабря 2013 года № 4/1119
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы 27.12.2013 № 4/1119.
В целях оказания адресной материальной помощи инвалидам I группы, страдающим хронической почечной недостаточностью и руководствуясь Законом Республики Казахстан от 7 апреля 1999 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" Аким города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в Положение о порядке назначения и выплаты специального городского пособия решения Акима г. Алматы от 4 июня 1999 г. № 501:
пункт 5 дополнить словами "кроме инвалидов 1 группы, страдающих хронической почечной недостаточностью";
пункт 6 дополнить словами "инвалиды 1 группы, страдающие хронической почечной недостаточностью".
2. Городскому управлению здравоохранения (Девятко В.Н.) довести до сведения инвалидов 1 группы, страдающих хронической почечной недостаточностью, данное решение.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима г. Алматы Ибраева А.Ж.
Аким города Алматы               В.Храпунов

Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 4 маусымдағы N 501 "Арнайы қалалық жәрдемақы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 21 желтоқсандағы N 1229 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 25 қаңтарда N 95 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 4/1119 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 27.12.2013 N 4/1119 қаулысымен.
Созылмалы бүйрек ауруы бар І-ші топтағы мүгедектерге нақты материалдық көмек көрсету мақсатында және Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 сәуірдегі "Азаматтардың кейбір топтарына жеңілдік беру мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңын басшылыққа ала отырып Алматы қаласының Әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 4 сәуірдегі N 501 шешімінің "Арнайы қалалық жәрдемақыны төлеу және оны тағайындау тәртібі туралы" Ережесіне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"созылмалы бүйрек ауруы бар І-ші топтағы мүгедектерден басқасы" сөзімен 5-тармақ толықтырылсын;
"созылмалы бүйрек ауруы бар І-ші топтағы мүгедектер" сөзімен 6-тармақ толықтырылсын.
2. Қалалық денсаулық сақтау басқармасы (В.Н.Девятко) созылмалы бүйрек ауруы бар І-ші топтағы мүгедектердің есіне осы шешімді жеткізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары Ә.Ж.Ыбыраевқа жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі