О переименовании села Комсомольское Жамбылского района в село Узынколь
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 10 января 1999 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 22 февраля 1999 года N 57
Руководствуясь Законом Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким области РЕШИЛ:
1. Учитывая ходатайства жителей села Комсомольское, решения сессии маслихата и акима района переименовать село Комсомольское Жамбылского района в село Узынколь.
2. Просить Правительство Республики Казахстан утвердить решение о переименовании села Комсомольское Жамбылского района Северо-Казахстанской области в село Узынколь.
Аким области

Жамбыл ауданы Комсомольское селосының атауын Ұзынкөл селосы деп өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1999 жылғы 10 қаңтардағы N 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 22 ақпанда N 57 тіркелді
Жамбыл ауданы Комсомольское селосының атауын Ұзынкөл селосы деп өзгерту туралы. Қазақстан Республикасыны "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк- аймақтық құрылысы туралы" Заңын басшылыққа ала отырып облыс әкiмi ШЕШIМ ШЫҒАРДЫ:
1. Жамбыл ауданы Комсомольское селосы тұрғындарының өтiнiштерiн, аудандық мәслихат сессиясының шешiмдерiн ескере отырып, Жамбыл ауданы Комсомольское селосының атауы Ұзынкөл болып өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнен Солтүстiк Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Комсомольское селосының атауы Ұзынкөл селосы болып өзгертiлуi туралы шешiмiнiң бекiтiлуi сұралсын.
Облыс әкімі