О внесении изменений в решение XV сессии областного Маслихата от 30 января 1998 года N 15/4 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования местного значения по Северо-Казахстанской области"
Решение XX сессии маслихата Северо-Казахстанской области от 05 февраля 1999 года N 20/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Северо-Казахстанской области 15 марта 1999 года N 64. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19 августа 2011 года N 37/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 19.08.2011 N 37/4
В связи с переводом ряда автомобильных дорог общего пользования местного значения в разряд дорог Республиканского значения, согласно Постановления Правительства Республики Казахстан № 623 от 1 июля 1998 года "Вопросы дорожного фонда Республики Казахстан" и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июня 1998 года "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан", имеющим силу закона "О дорожном фонде":
1. Исключить из перечня автомобильных дорог общего пользования местного значения дороги Кокшетау-Омск, Петропавловск-Ишим, подъезд к аэропорту "Кокшетау" в связи с переводом в разряд дорог Республиканского значения.
2. Директору КП "Петропавловскавтодор" (Долгих Г.В.) внести изменения в перечень автомобильных дорог общего пользования местного значения, утвержденного ХV сессией № 15/4 от 30 января 1998 года.
Председатель ХХ сессии                    Секретарь областного
областного маслихата                      маслихата

Облыстық мәслихаттың XV сессиясының "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жергілікті маңызды жалпы пайдалану автомобиль жолдарының тізімін бекіту туралы" 1998 жылғы 30 қаңтардағы N 15/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 1999 жылғы 5 ақпандағы N 20/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 15 наурызда N 64 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 19 тамыздағы N 37/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.08.19 N 37/4 Шешімімен
Бiрқатар жергiлiктi маңызды жалпы пайдалану автомобиль жолдарының Республикалық Маңызды жолдар разрядына ауыстырылуына байланысты, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы жол қорының мәселелерi" 1998 жылғы 1 шiлдедегi N 623 Қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жол қоры туралы" Заң күшi бар Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1998 жылғы 8 шiлдедегi Заңына сәйкес:
1. Жергiлiктi маңызды жалпы пайдалану автомобиль жолдары тiзiмiнен Көкшетау-Омбы, Петропавл-Ишим жолдары, "Петропавл" әуежайына кiреберiс Республикалық маңызды жолдар разрядына ауыстырылуына байланысты шығарылып тасталсын.
2. "Петропавлавтодор" КК директоры (Долгих Г.В.) жергiлiктi маңызды жалпы пайдалану автомобиль жолдарының облыстық мәслихаттың 1998 жылғы 30 қаңтардағы ХV сессиясы бекiткен N 15/4 тiзiмiне өзгерiстердi енгiзетiн болсын.
Облыстық мәслихаттың ХХ                    Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы