О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О страховании"
Закон Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года N 127-II
Статья 1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики
Казахстан, имеющий силу Закона, от 3 октября 1995 г. N 2475
U952475_
"О страховании" (Ведомости Верховного Совета Республики
Казахстан, 1995 г., N 19, ст. 115; Ведомости Парламента Республики
Казахстан, 1996 г., N 15, ст. 279; 1997 г., N 11, ст. 143; N 13-14, ст.
205; 1999 г., N 20, ст. 727).
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Сақтандыру туралы" заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 18 желтоқсан N 127-II
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентінің "Сақтандыру туралы" 1995
жылғы 3 қазандағы N 2475
U952475_
заң күші бар Жарлығының (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 19, 115-құжат;
Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1996 ж., N 15, 279-құжат;
1997 ж., N 11, 143-құжат; N 13-14, 205-құжат, 1999 ж., N 20, 727-құжат)
күші жойылды деп танылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.